Extraliga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BA Sparta Praha
Basket Slovanka
18. 9. 2021
11:00
Hala Kuncova Lukáš Kalabza
Vojtěch Šmíd
84
64
19
15
36
29
54
44
Review
základní část 1. kolo 7
USK Praha
BK Loko Trutnov
18. 9. 2021
11:45
SH Folimanka Veronika Vávrová
Michal Scholze
80
39
28
7
45
22
54
27
Review
základní část 1. kolo 3
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Studánka Pardubice
18. 9. 2021
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Jaroslav Poživil
47
66
14
12
27
31
35
46
Review
základní část 1. kolo 6
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
18. 9. 2021
15:00
Městská sportovní hala - velká Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska
68
56
23
13
40
30
52
47
Review
základní část 1. kolo 4
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
18. 9. 2021
16:00
sportovní hala Zličín Ivo Melichárek
Jiří Šlaj
81
61
18
26
37
36
58
43
Review
základní část 1. kolo 5
BK Strakonice
BK Havířov
18. 9. 2021
16:00
STARZ aréna Jakub Petrák
František Syrovátka
68
77
24
25
39
39
49
56
Review
základní část 1. kolo 1
BK Žabiny Brno
KP Brno
18. 9. 2021
17:00
SH Rosnička Brno Jan Špaček
Jiří Krejčiřík
58
79
22
23
31
44
49
65
Review
základní část 2. kolo 13
USK Praha
Sokol Hradec Králové
19. 9. 2021
09:00
SH Královka Martin Kučírek
Tomáš Linhart
58
59
17
19
26
28
43
46
Review
základní část 2. kolo 11
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
19. 9. 2021
09:30
STARZ aréna Jakub Petrák
František Syrovátka
62
63
22
12
35
27
51
41
Review
základní část 2. kolo 9
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Basket Slovanka
19. 9. 2021
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Jaroslav Poživil
57
92
15
27
33
54
49
66
Review
základní část 2. kolo 10
HB Basket Praha
BK Havířov
19. 9. 2021
10:00
sportovní hala Zličín Štěpán Pokorný
Jiří Šlaj
80
89
21
19
42
46
59
68
Review
základní část 2. kolo 12
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
19. 9. 2021
10:00
Městská sportovní hala - velká Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska
55
58
12
17
31
37
46
49
Review
základní část 2. kolo 8
BA Sparta Praha
BK Studánka Pardubice
19. 9. 2021
11:00
Hala Kuncova Lukáš Kalabza
Vojtěch Šmíd
81
63
18
13
39
30
66
46
Review
základní část 3. kolo 17
Basket Slovanka
HB Basket Praha
2. 10. 2021
10:00
ZŠ Na Slovance Lukáš Ulrych
Jiří Šlaj
95
70
27
19
51
36
76
55
Review
základní část 3. kolo 18
BK Studánka Pardubice
BK Strakonice
2. 10. 2021
10:00
hala Sportovní gymnázium Veronika Vávrová
Patricie-Anna Reitzová
45
70
13
15
26
34
35
55
Review
základní část 3. kolo 14
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
2. 10. 2021
10:30
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Roman Mareš
82
43
30
8
47
20
61
27
Review
základní část 3. kolo 20
KP Brno
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
2. 10. 2021
12:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Petr Nejezchleb
Pavel Šenk
71
30
20
9
33
16
53
21
Review
základní část 3. kolo 19
BK Žabiny Brno
BA Sparta Praha
2. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Dominik Štancl
Filip Hudec
69
74
16
21
28
33
49
54
Review
základní část 3. kolo 15
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
2. 10. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Bára Nováková
Jan Menšík
56
64
20
10
32
27
40
47
Review
základní část 3. kolo 16
BK Havířov
USK Praha
2. 10. 2021
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Adam Giecek
70
68
19
18
39
42
53
56
Review
základní část 4. kolo 21
SBŠ Ostrava
USK Praha
3. 10. 2021
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Bára Nováková
Jan Menšík
70
81
12
27
34
44
51
62
Review
základní část 4. kolo 22
BK Havířov
BK Levhartice Chomutov
3. 10. 2021
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Adam Giecek
53
62
19
17
32
37
46
49
Review
základní část 4. kolo 23
Basket Slovanka
BK Strakonice
3. 10. 2021
10:00
ZŠ Na Slovance Dominik Výborný
Jiří Šlaj
73
60
20
19
35
30
56
43
Review
základní část 4. kolo 24
BK Studánka Pardubice
HB Basket Praha
3. 10. 2021
10:00
hala Sportovní gymnázium Lukáš Hartig
Martin Svoboda
73
70
9
22
29
43
48
60
Review
základní část 4. kolo 25
BK Žabiny Brno
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
3. 10. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Dominik Štancl
Filip Hudec
97
58
24
18
46
35
74
40
Review
základní část 4. kolo 26
KP Brno
BA Sparta Praha
3. 10. 2021
10:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Robin Petrák
Jakub Kremser
69
73
16
15
33
40
51
53
Review
základní část 5. kolo 29
BK Strakonice
KP Brno
16. 10. 2021
11:00
STARZ aréna Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
89
51
39
7
48
19
68
34
Review
základní část 5. kolo 31
USK Praha
BK Studánka Pardubice
16. 10. 2021
14:00
SH Královka Linda Bendová
Klaudia Karwowska
84
52
29
21
46
40
65
44
Review
základní část 5. kolo 28
HB Basket Praha
BK Žabiny Brno
16. 10. 2021
14:15
sportovní hala Zličín Roman Kejklíček
Michal Bakajsa
77
61
23
17
43
40
65
49
Review
základní část 5. kolo 33
BK Loko Trutnov
BK Havířov
16. 10. 2021
14:45
3. ZŠ Pavel Šenk
František Syrovátka
69
79
25
18
31
41
54
60
Review
základní část 5. kolo 27
BA Sparta Praha
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
15. 10. 2021
16:00
Hala Kuncova Matěj Barták
Patricie-Anna Reitzová
79
59
19
15
36
29
65
46
Review
základní část 5. kolo 32
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
16. 10. 2021
16:00
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
58
40
4
9
19
26
35
34
Review
základní část 5. kolo 30
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
15. 10. 2021
18:00
Městská sportovní hala - malá Jaroslav Pazourek
Karel Anton
42
81
12
25
16
44
34
62
Review
základní část 6. kolo 34
HB Basket Praha
KP Brno
17. 10. 2021
09:00
sportovní hala Zličín Lucie Peterková
Dominik Výborný
60
66
12
19
31
37
41
52
Review
základní část 6. kolo 39
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
17. 10. 2021
09:00
3. ZŠ Pavel Šenk
František Syrovátka
80
50
17
12
42
31
64
35
Review
základní část 6. kolo 35
BK Strakonice
BK Žabiny Brno
17. 10. 2021
10:00
STARZ aréna Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
51
63
14
20
29
35
40
46
Review
základní část 6. kolo 36
BK Levhartice Chomutov
BK Studánka Pardubice
17. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala - velká Karel Anton
Michal Tesař
59
62
22
20
32
37
48
45
Review
základní část 6. kolo 37
USK Praha
Basket Slovanka
17. 10. 2021
10:00
SH Královka Linda Bendová
Klaudia Karwowska
59
77
22
14
40
36
48
59
Review
základní část 6. kolo 38
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
17. 10. 2021
10:30
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
82
64
13
14
42
30
57
46
Review
základní část 7. kolo 41
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
6. 11. 2021
10:30
ZŠ Na Slovance Jan Musil
Bára Nováková
58
64
14
15
36
24
44
47
Review
základní část 7. kolo 44
KP Brno
USK Praha
6. 11. 2021
15:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Ondřej Zatloukal
Martin Račanský
54
69
14
23
29
49
41
61
Review
základní část 7. kolo 43
BK Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
6. 11. 2021
16:30
SH Rosnička Brno Ota Baďura
Dominik Krčmář
77
43
18
12
35
16
59
30
Review
základní část 7. kolo 46
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Strakonice
8. 12. 2021
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Tomáš Mašek
44
88
8
27
15
45
30
62
Review
základní část 7. kolo 42
BK Studánka Pardubice
BK Loko Trutnov
5. 11. 2021
17:30
hala Sportovní gymnázium Lukáš Hartig
Jan Hejnic
42
59
8
7
22
25
34
44
Review
základní část 7. kolo 45
BA Sparta Praha
HB Basket Praha
1. 4. 2022
19:00
Hala Kuncova Ondřej Svejkovský
Michal Bakajsa
76
66
24
14
43
35
57
43
Review
základní část 7. kolo 40
SBŠ Ostrava
BK Havířov
2. 11. 2021
19:30
Hala Sportovního Gymnázia Václav Sýkora
Petr Opletal
70
77
21
19
34
38
48
54
Review
základní část 8. kolo 50
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
7. 11. 2021
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Ondřej Zatloukal
Martin Račanský
62
64
15
20
27
37
45
49
Review
základní část 8. kolo 47
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
7. 11. 2021
10:00
ZŠ Na Slovance Matěj Záruba
Bára Nováková
54
69
17
14
30
31
39
48
Review
základní část 8. kolo 49
BK Žabiny Brno
USK Praha
7. 11. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Ota Baďura
Dominik Krčmář
72
58
13
21
34
36
53
43
Review
základní část 8. kolo 51
BA Sparta Praha
BK Strakonice
12. 4. 2022
15:30
Hala Kuncova Jan Musil
Michal Dub
67
48
21
16
36
30
56
39
Review
základní část 8. kolo 48
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové
5. 3. 2022
16:00
hala Sportovní gymnázium Marek Vondráček
Ondřej Vlach
45
59
13
12
24
23
36
46
Review
základní část 8. kolo 52
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
HB Basket Praha
1. 12. 2021
17:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Vitaliy Shumskyy
66
89
25
22
40
43
54
70
Review
základní část 9. kolo 55
USK Praha
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
20. 11. 2021
13:00
Hala Šantrochova Ivo Melichárek
Jiří Šlaj
91
45
28
4
47
17
76
31
Review
základní část 9. kolo 59
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
20. 11. 2021
15:30
Městská SH ZŠ Žákovská Pavel Nehoda
Matouš Přidal
74
72
19
22
42
38
60
56
Review
základní část 9. kolo 54
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta Praha
20. 11. 2021
16:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
56
80
16
21
29
43
39
70
Review
základní část 9. kolo 58
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
20. 11. 2021
16:00
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Johana Križanová
51
80
13
21
19
43
31
58
Review
základní část 9. kolo 56
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
16. 2. 2022
18:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Svoboda
Pavel Theodor
40
58
6
19
21
37
32
47
Review
základní část 9. kolo 57
BK Loko Trutnov
KP Brno
5. 4. 2022
18:15
3. ZŠ Petr Baudyš
Michaela Bubeníčková
81
54
23
10
50
27
61
41
Review
základní část 9. kolo 53
HB Basket Praha
BK Strakonice
23. 3. 2022
18:30
sportovní hala Zličín Antonín Ďurana
Miloslav Jon
94
47
21
16
44
32
73
39
Review
základní část 10. kolo 64
SBŠ Ostrava
BK Studánka Pardubice
21. 11. 2021
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Menšík
Johana Križanová
49
59
10
15
22
29
32
50
Review
základní část 10. kolo 60
BK Levhartice Chomutov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
21. 11. 2021
10:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Michal Bakajsa
76
45
13
14
36
18
56
33
Review
základní část 10. kolo 65
BK Havířov
Basket Slovanka
21. 11. 2021
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Pavel Nehoda
Vojtěch Ščurek
58
75
16
23
26
28
41
49
Review
základní část 10. kolo 61
USK Praha
BA Sparta Praha
21. 11. 2021
12:00
SH Královka Matěj Záruba
Jiří Šlaj
84
60
28
21
41
37
65
49
Review
základní část 10. kolo 63
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
20. 11. 2021
16:00
3. ZŠ Martin Svoboda
Pavel Theodor
65
97
12
18
27
46
41
73
Review
základní část 10. kolo 62
Sokol Hradec Králové
KP Brno
5. 1. 2022
16:30
hala Sokol Hradec Králové Michaela Scholzová
Roman Mareš
76
51
20
13
43
24
61
37
Review
základní část 11. kolo 69
BA Sparta Praha
Sokol Hradec Králové
4. 12. 2021
11:00
Hala Kuncova Jan Hošek
Michal Vyhlídal
64
74
20
21
33
33
52
57
Review
základní část 11. kolo 68
KP Brno
BK Havířov
24. 3. 2022
17:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Pavel Nehoda
Marek Vaníček
56
81
10
11
22
44
37
63
Review
základní část 11. kolo 70
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Loko Trutnov
4. 12. 2021
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Daniel Čížek
Michal Horník
38
64
4
29
17
48
25
53
Review
základní část 11. kolo 66
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
23. 2. 2022
18:00
ZŠ Na Slovance Jakub Vampola
Michal Horník
74
54
22
8
41
30
52
41
Review
základní část 11. kolo 71
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
4. 12. 2021
18:00
sportovní hala Zličín Lucie Peterková
Patricie-Anna Reitzová
75
80
18
19
37
31
45
47
58
58
71
71
Review
základní část 11. kolo 72
BK Strakonice
USK Praha
9. 3. 2022
18:00
STARZ aréna Matěj Barták
Pavel Podhůrský
62
87
19
26
33
51
42
77
Review
základní část 11. kolo 67
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
4. 12. 2021
19:00
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Michal Kult
69
58
14
13
34
29
47
45
Review
základní část 12. kolo 75
BA Sparta Praha
BK Loko Trutnov
5. 12. 2021
11:00
Hala Kuncova Lucie Peterková
Michal Vyhlídal
56
59
18
20
40
34
47
44
Review
základní část 12. kolo 78
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
5. 12. 2021
11:00
STARZ aréna Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
58
56
12
16
33
31
51
49
Review
základní část 12. kolo 73
BK Žabiny Brno
BK Havířov
5. 12. 2021
12:30
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Michal Kult
64
78
19
27
31
44
50
61
Review
základní část 12. kolo 76
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Sokol Hradec Králové
5. 12. 2021
12:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Daniel Čížek
Michal Horník
45
82
6
20
19
40
35
60
Review
základní část 12. kolo 74
KP Brno
SBŠ Ostrava
16. 3. 2022
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Natálie Karabínová
Jan Špaček
63
57
11
15
27
27
48
42
Review
základní část 12. kolo 77
HB Basket Praha
USK Praha
11. 2. 2022
17:15
sportovní hala Zličín Marek Vondráček
Filip Hackl
75
91
21
22
41
51
58
70
Review
základní část 13. kolo 84
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno
23. 4. 2022
13:00
ZŠ Na Slovance Jan Jeřáb
Tomáš Tejček
68
55
15
10
33
28
50
45
Review
základní část 13. kolo 82
SBŠ Ostrava
BA Sparta Praha
18. 12. 2021
14:30
Hala Sportovního Gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
67
70
12
20
31
43
51
56
Review
základní část 13. kolo 80
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
18. 12. 2021
15:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Špaček
Roman Mareš
81
48
21
25
40
39
55
45
Review
základní část 13. kolo 81
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
18. 12. 2021
15:30
3. ZŠ Marek Vondráček
Michal Kult
75
66
18
18
33
36
52
47
Review
základní část 13. kolo 83
BK Havířov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
18. 12. 2021
15:30
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Vojtěch Ščurek
106
43
26
9
48
21
84
27
Review
základní část 13. kolo 85
BK Studánka Pardubice
KP Brno
23. 4. 2022
18:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Výborný
Petr Šmůla
76
51
25
12
39
20
55
34
Review
základní část 13. kolo 79
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
11. 4. 2022
18:30
Městská sportovní hala - malá Vladimír Kesler
Jan Kout
73
65
20
21
48
34
60
44
Review
základní část 14. kolo 87
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
19. 12. 2021
09:00
3. ZŠ Martin Svoboda
Michal Kult
56
65
10
22
29
38
42
49
Review
základní část 14. kolo 89
BK Havířov
BA Sparta Praha
19. 12. 2021
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Vojtěch Ščurek
65
68
24
19
39
31
51
53
Review
základní část 14. kolo 90
Basket Slovanka
KP Brno
24. 4. 2022
10:00
ZŠ Na Slovance Marek Vošahlík
Patricie-Anna Reitzová
83
41
23
5
46
14
65
26
Review
základní část 14. kolo 88
SBŠ Ostrava
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
19. 12. 2021
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
74
45
20
6
44
20
62
29
Review
základní část 14. kolo 91
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno
24. 4. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Petr Šmůla
70
59
18
10
36
29
52
52
Review
základní část 14. kolo 86
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
19. 12. 2021
11:30
hala Sokol Hradec Králové Jan Špaček
Roman Mareš
89
69
27
19
54
35
75
52
Review
základní část 15. kolo 93
Basket Slovanka
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
15. 1. 2022
10:00
ZŠ Na Slovance Jaroslav Pazourek
Michaela Scholzová
95
38
24
8
47
24
73
30
Review
základní část 15. kolo 96
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
15. 1. 2022
11:30
3. ZŠ Martin Svoboda
Michaela Bubeníčková
60
49
12
11
31
33
45
40
Review
základní část 15. kolo 92
BK Studánka Pardubice
BA Sparta Praha
15. 1. 2022
16:00
hala Sportovní gymnázium Filip Dombrovský
Natálie Karabínová
48
57
15
20
28
30
42
44
Review
základní část 15. kolo 95
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
21. 4. 2022
16:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Jonáš Kavan
86
45
28
14
49
25
62
34
Review
základní část 15. kolo 94
BK Havířov
HB Basket Praha
15. 1. 2022
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Filip Hudec
Michal Slovák
82
72
23
22
45
37
62
53
Review
základní část 15. kolo 97
Sokol Hradec Králové
USK Praha
16. 3. 2022
18:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Znamínko
Dominik Štancl
69
60
20
12
42
24
58
42
Review
základní část 16. kolo 99
Basket Slovanka
BA Sparta Praha
16. 1. 2022
10:00
ZŠ Na Slovance Dominik Výborný
Klaudia Karwowska
65
78
11
20
25
42
48
58
Review
základní část 16. kolo 100
BK Studánka Pardubice
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
16. 1. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Lukáš Hartig
Martin Svoboda
89
49
21
8
45
19
72
30
Review
základní část 16. kolo 101
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
16. 1. 2022
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jakub Kremser
Ondřej Chodura
78
57
19
14
33
24
58
37
Review
základní část 16. kolo 103
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
16. 1. 2022
11:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Barták
Antonín Kapl
89
49
23
10
40
27
62
40
Review
základní část 16. kolo 102
BK Havířov
BK Strakonice
14. 4. 2022
16:15
Městská SH ZŠ Žákovská Petr Opletal
Matouš Přidal
75
63
18
15
38
36
51
48
Review
základní část 16. kolo 98
KP Brno
BK Žabiny Brno
14. 4. 2022
17:20
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Petr Nejezchleb
Jan Bráblík
36
67
10
22
22
33
36
49
Review
základní část 16. kolo 104
BK Loko Trutnov
USK Praha
21. 4. 2022
18:15
3. ZŠ Petr Baudyš
Dominik Barták
56
59
18
17
34
33
44
49
Review
základní část 17. kolo 109
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Žabiny Brno
29. 1. 2022
14:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
51
87
19
28
27
53
42
70
Review
základní část 17. kolo 108
HB Basket Praha
BK Studánka Pardubice
29. 1. 2022
15:00
sportovní hala Zličín Jiří Šlaj
Michal Dub
81
70
20
13
46
32
68
50
Review
základní část 17. kolo 105
USK Praha
SBŠ Ostrava
24. 2. 2022
16:00
SH Královka Jan Lejčko
Miloslav Jon
85
43
21
13
45
24
73
31
Review
základní část 17. kolo 106
BK Levhartice Chomutov
BK Havířov
12. 2. 2022
16:00
Městská sportovní hala - malá Jan Musil
Roman Kejklíček
84
70
20
19
43
31
65
49
Review
základní část 17. kolo 110
BA Sparta Praha
KP Brno
22. 4. 2022
17:30
Hala Kuncova Dominik Kočovský
Lukáš Kalabza
82
53
23
15
39
28
67
43
Review
základní část 17. kolo 107
BK Strakonice
Basket Slovanka
7. 4. 2022
18:30
STARZ aréna Lucie Peterková
Lukáš Kalabza
47
57
16
15
27
35
34
47
Review
základní část 18. kolo 113
USK Praha
BK Havířov
13. 2. 2022
10:00
SH Královka Petr Eisner
Karel Anton
67
68
13
15
32
24
47
48
Review
základní část 18. kolo 116
BA Sparta Praha
BK Žabiny Brno
30. 1. 2022
11:00
Hala Kuncova Jakub Hejduk
Dennis Billík
85
77
26
21
41
44
67
57
Review
základní část 18. kolo 114
HB Basket Praha
Basket Slovanka
30. 1. 2022
11:45
sportovní hala Zličín Jiří Šlaj
Michal Dub
66
76
12
20
26
38
43
58
Review
základní část 18. kolo 112
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
25. 2. 2022
16:00
Městská sportovní hala - malá Jan Hendrych
Jindřich Nesper
84
44
15
12
46
22
54
38
Review
základní část 18. kolo 111
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
30. 3. 2022
17:00
3. ZŠ Dominik Štancl
Roman Mareš
69
72
17
15
33
37
51
46
Review
základní část 18. kolo 117
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
KP Brno
30. 3. 2022
17:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
70
91
21
18
36
47
56
69
Review
základní část 18. kolo 115
BK Strakonice
BK Studánka Pardubice
6. 4. 2022
18:30
STARZ aréna Pavel Šenk
Jakub Petrák
73
54
22
11
38
19
63
36
Review
základní část 19. kolo 120
BK Studánka Pardubice
BK Levhartice Chomutov
19. 2. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Michaela Scholzová
Michaela Bubeníčková
46
60
16
18
29
38
42
47
Review
základní část 19. kolo 121
Basket Slovanka
USK Praha
19. 2. 2022
11:00
ZŠ Hovorčovická Lukáš Kalabza
Jan Hejnic
48
47
15
12
27
30
38
41
Review
základní část 19. kolo 118
KP Brno
HB Basket Praha
20. 2. 2022
14:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Michal Kubiš
Jiří Krejčiřík
52
81
13
19
24
42
39
58
Review
základní část 19. kolo 123
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
19. 2. 2022
16:15
Hala Sportovního Gymnázia Natálie Karabínová
René Klapetek
51
57
5
20
20
32
39
49
Review
základní část 19. kolo 122
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
19. 2. 2022
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Nevřela
Vojtěch Ščurek
70
79
21
9
41
34
56
59
Review
základní část 19. kolo 119
BK Žabiny Brno
BK Strakonice
20. 4. 2022
17:30
SH Rosnička Brno Martin Sekáč
Karel Janík
64
59
15
13
37
23
53
43
Review
základní část 20. kolo 125
BK Žabiny Brno
HB Basket Praha
20. 2. 2022
09:00
SH Rosnička Brno Jan Špaček
Vladislav Trmač
64
74
22
26
36
37
46
54
Review
základní část 20. kolo 130
BK Havířov
BK Loko Trutnov
20. 2. 2022
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Nevřela
Vojtěch Ščurek
55
65
22
20
32
32
41
47
Review
základní část 20. kolo 126
KP Brno
BK Strakonice
20. 2. 2022
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Kamil Karafiát
Martin Račanský
52
57
14
14
22
27
33
40
Review
základní část 20. kolo 124
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BA Sparta Praha
16. 10. 2021
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Štěpán Scholze
Vitaliy Shumskyy
52
72
11
23
26
46
38
57
Review
základní část 20. kolo 127
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
20. 2. 2022
10:00
ZŠ Hovorčovická Lukáš Kalabza
Jan Hejnic
66
52
17
11
35
30
52
39
Review
základní část 20. kolo 128
BK Studánka Pardubice
USK Praha
20. 2. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Lukáš Hartig
Michaela Bubeníčková
42
68
12
20
19
32
37
45
Review
základní část 20. kolo 129
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
20. 2. 2022
10:45
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Dominik Krčmář
60
83
10
16
25
42
40
58
Review
základní část 21. kolo 132
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
7. 11. 2021
11:00
hala Sokol Hradec Králové Richard Menšík
Ondřej Vlach
77
61
19
9
37
20
57
43
Review
základní část 21. kolo 131
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
5. 3. 2022
12:30
3. ZŠ Jan Špaček
Roman Mareš
42
60
13
22
24
33
30
49
Review
základní část 21. kolo 133
USK Praha
BK Žabiny Brno
5. 3. 2022
13:00
SH Královka Patricie-Anna Reitzová
Vitaliy Shumskyy
67
62
11
16
30
26
49
50
Review
základní část 21. kolo 134
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
5. 3. 2022
13:00
Městská sportovní hala - velká Matej Kovačovič
Jakub Hejduk
75
44
8
8
27
16
47
24
Review
základní část 21. kolo 135
BK Strakonice
BA Sparta Praha
19. 4. 2022
16:30
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Michal Pivovarský
85
81
23
15
50
37
71
62
Review
základní část 21. kolo 136
HB Basket Praha
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
5. 3. 2022
16:30
sportovní hala Zličín Dominik Kočovský
Michal Bakajsa
105
49
27
6
49
18
76
35
Review
základní část 22. kolo 139
BK Loko Trutnov
BK Studánka Pardubice
6. 3. 2022
09:30
3. ZŠ Jan Špaček
Roman Mareš
67
44
25
11
34
20
53
27
Review
základní část 22. kolo 140
BK Levhartice Chomutov
BK Žabiny Brno
6. 3. 2022
10:00
Městská sportovní hala - velká Matej Kovačovič
Jakub Hejduk
77
83
15
18
39
42
58
64
Review
základní část 22. kolo 141
USK Praha
KP Brno
6. 3. 2022
10:00
SH Královka Patricie-Anna Reitzová
Vitaliy Shumskyy
78
40
14
12
32
20
59
31
Review
základní část 22. kolo 138
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
6. 3. 2022
10:30
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
61
79
11
15
26
36
40
59
Review
základní část 22. kolo 143
BK Strakonice
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
6. 3. 2022
12:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Lukáš Kalabza
85
32
25
9
44
15
54
25
Review
základní část 22. kolo 142
HB Basket Praha
BA Sparta Praha
13. 4. 2022
15:30
sportovní hala Zličín Matěj Barták
Jan Musil
65
72
17
9
32
39
49
55
Review
základní část 22. kolo 137
BK Havířov
SBŠ Ostrava
4. 3. 2022
17:15
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Jan Menšík
80
53
25
20
44
36
60
49
Review
základní část 23. kolo 149
Basket Slovanka
BK Havířov
19. 3. 2022
09:30
ZŠ Hovorčovická Petr Znamínko
Petr Eisner
78
65
4
25
26
40
54
48
Review
základní část 23. kolo 148
BK Studánka Pardubice
SBŠ Ostrava
19. 3. 2022
11:00
hala Sportovní gymnázium Roman Mareš
Martin Koudela
64
46
19
12
30
27
46
42
Review
základní část 23. kolo 145
BA Sparta Praha
USK Praha
19. 3. 2022
12:30
Hala Kuncova Ivo Melichárek
Jonáš Kavan
65
59
17
20
30
35
43
48
Review
základní část 23. kolo 146
KP Brno
Sokol Hradec Králové
19. 3. 2022
12:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Jan Renc
Marek Vaníček
52
98
11
24
30
43
40
73
Review
základní část 23. kolo 144
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Levhartice Chomutov
19. 3. 2022
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Kout
Vladislav Lunhul
46
75
10
17
17
35
28
59
Review
základní část 23. kolo 147
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
19. 3. 2022
15:30
SH Rosnička Brno Ondřej Zatloukal
Petr Mynarčík
46
61
11
18
23
31
35
52
Review
základní část 24. kolo 150
BK Strakonice
HB Basket Praha
20. 3. 2022
10:00
STARZ aréna Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
67
90
18
29
34
49
51
71
Review
základní část 24. kolo 152
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
USK Praha
20. 3. 2022
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Kout
Vladislav Lunhul
40
98
7
24
20
49
31
74
Review
základní část 24. kolo 155
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
20. 3. 2022
10:00
ZŠ Na Slovance Petr Znamínko
Petr Eisner
92
35
20
14
43
19
64
23
Review
základní část 24. kolo 156
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
20. 3. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Petr Havlíček
Martin Koudela
63
57
20
16
34
35
54
43
Review
základní část 24. kolo 151
BA Sparta Praha
BK Levhartice Chomutov
20. 3. 2022
11:00
Hala Kuncova Ivo Melichárek
Jonáš Kavan
66
54
21
12
35
22
45
39
Review
základní část 24. kolo 154
KP Brno
BK Loko Trutnov
20. 3. 2022
11:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Kamil Karafiát
Michal Komprs
44
59
8
18
14
36
27
52
Review
základní část 24. kolo 153
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
20. 3. 2022
12:00
SH Rosnička Brno Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda
67
78
22
25
35
45
58
55
Review
základní část 25. kolo 160
Sokol Hradec Králové
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
2. 4. 2022
15:00
hala Sokol Hradec Králové Pavel Theodor
Dominik Štancl
82
27
19
12
46
18
65
24
Review
základní část 25. kolo 161
USK Praha
HB Basket Praha
2. 4. 2022
15:00
SH Královka Marek Vondráček
Tomáš Tejček
64
58
17
17
38
30
52
40
Review
základní část 25. kolo 162
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
2. 4. 2022
16:00
Městská sportovní hala - velká Petr Eisner
Vladimír Kesler
49
53
17
22
27
27
36
40
Review
základní část 25. kolo 157
BK Havířov
BK Žabiny Brno
2. 4. 2022
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Ondřej Veselý
99
96
21
30
44
57
66
69
88
88
Review
základní část 25. kolo 158
SBŠ Ostrava
KP Brno
2. 4. 2022
17:30
Hala Sportovního Gymnázia Jakub Kremser
Ondřej Chodura
64
54
24
6
34
20
40
46
Review
základní část 25. kolo 159
BK Loko Trutnov
BA Sparta Praha
2. 4. 2022
18:15
3. ZŠ Martin Svoboda
Roman Mareš
64
69
17
19
31
35
41
56
Review
základní část 26. kolo 164
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
3. 4. 2022
09:30
Hala Sportovního Gymnázia Jakub Kremser
Ondřej Chodura
42
78
2
29
23
47
33
59
Review
základní část 26. kolo 167
BK Loko Trutnov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
3. 4. 2022
09:30
3. ZŠ Martin Svoboda
Roman Mareš
73
56
19
15
39
26
62
42
Review
základní část 26. kolo 165
BK Havířov
KP Brno
3. 4. 2022
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Ondřej Veselý
94
75
30
17
49
44
75
59
Review
základní část 26. kolo 168
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
3. 4. 2022
12:00
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Vladimír Kesler
69
64
25
21
36
38
53
51
Review
základní část 26. kolo 166
Sokol Hradec Králové
BA Sparta Praha
3. 4. 2022
13:00
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Hartig
Dominik Štancl
56
54
17
11
32
23
41
39
Review
základní část 26. kolo 169
USK Praha
BK Strakonice
1. 4. 2022
16:00
SH Královka Jan Musil
Dennis Billík
76
49
19
20
39
36
60
41
Review
základní část 26. kolo 163
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
3. 4. 2022
17:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Michal Dub
60
75
20
20
37
35
45
54
Review
základní část 27. kolo 172
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
SBŠ Ostrava
23. 4. 2022
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Michal Dub
Jaroslav Poživil
50
59
11
20
26
31
37
47
Review
základní část 27. kolo 173
BA Sparta Praha
BK Havířov
23. 4. 2022
15:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Michal Vyhlídal
74
56
15
14
36
25
56
39
Review
základní část 27. kolo 175
BK Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice
2. 3. 2022
15:00
SH Rosnička Brno Ondřej Josefus
Jiří Krejčiřík
81
56
28
17
44
30
63
45
Review
základní část 27. kolo 171
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
23. 4. 2022
16:00
sportovní hala Zličín Lucie Peterková
Petr Znamínko
60
59
22
13
34
31
46
45
Review
základní část 27. kolo 174
KP Brno
Basket Slovanka
19. 4. 2022
16:20
Tělocvična Purkyňova 2 Maxmilian Zavřel
Dominik Holaň
55
68
8
21
25
35
39
54
Review
základní část 27. kolo 170
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
23. 4. 2022
17:00
STARZ aréna Marek Vošahlík
Michal Bakajsa
54
82
17
25
29
47
36
64
Review
základní část 28. kolo 176
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
24. 4. 2022
10:00
SH Královka Ivo Melichárek
Jakub Hejduk
55
59
19
9
30
22
44
46
Review
základní část 28. kolo 180
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Havířov
24. 4. 2022
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Michal Perlík
Jaroslav Poživil
68
92
15
18
30
45
47
68
Review
základní část 28. kolo 179
BA Sparta Praha
SBŠ Ostrava
24. 4. 2022
11:30
Hala Kuncova Marek Vondráček
Michal Vyhlídal
79
60
19
17
42
34
60
48
Review
základní část 28. kolo 178
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
24. 4. 2022
12:00
STARZ aréna Lukáš Kalabza
Michal Bakajsa
52
59
12
19
23
33
34
49
Review
základní část 28. kolo 177
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
24. 4. 2022
14:45
SK Aritma Praha Petr Znamínko
Michal Tesař
74
87
14
28
40
48
56
61
Review
základní část 28. kolo 181
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka
30. 3. 2022
15:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Jan Špaček
59
75
21
21
39
36
47
53
Review
základní část 28. kolo 182
KP Brno
BK Studánka Pardubice
13. 4. 2022
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Natálie Karabínová
Dominik Holaň
55
65
18
19
33
30
44
47
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol H. Králové 26 23 3 1.915 1.487 49
2. Basket Slovanka 26 22 4 1.908 1.469 48
3. BA Sparta Praha 26 21 5 1.866 1.637 47
4. BK Havířov 26 16 10 1.934 1.814 42
5. USK Praha 26 16 10 1.858 1.507 42
6. Loko Trutnov 26 16 10 1.608 1.535 42
7. Levhartice Chomutov 26 14 12 1.634 1.614 40
8. Žabiny Brno 26 13 13 1.830 1.679 39
9. HB Basket 26 11 15 1.897 1.831 37
10. Studánka Pardubice 26 10 16 1.541 1.682 36
11. BK Strakonice 26 9 17 1.627 1.741 35
12. SBŠ Ostrava 26 6 20 1.487 1.797 32
13. KP Brno 26 5 21 1.471 1.855 31
14. B. Jablonec n. N. 26 0 26 1.250 2.178 26
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
17 Eliška Brejchová Basket Slovanka 19 27 31.1 22.9 6.6/12.2 54.4 2.1/6.9 31.4 3.2/4.5 71.1 2.1 4.5 6.6 2.3 1.9 2.1 0.0 4.0 1.6 22.8
8 Eliška Kubíčková BK Havířov 19 28 29.4 20.6 6.2/11.1 56.1 1.4/4.5 29.9 4.1/5.7 71.9 3.1 5.5 8.6 2.9 2.8 2.6 0.0 4.8 1.7 26.0
4 Anna Brožová Sokol H. Králové 17 29 29.1 18.3 5.9/11.1 53.3 1.5/4.7 31.6 2.1/3.1 67.4 0.9 3.3 4.2 2.5 2.3 1.8 0.0 3.1 1.9 17.9
6 Charlotte Velichová Sokol H. Králové 18 25 26.4 19.8 5.7/12.6 45.4 1.6/6.9 23.7 3.5/4.8 72.5 0.9 3.6 4.5 1.8 3.8 2.6 0.0 4.1 1.9 16.4
16 Adéla Vítová Loko Trutnov 19 28 30.9 14.2 3.5/8.3 42.0 1.9/5.0 38.3 1.5/1.9 0.0* 0.8 2.5 3.3 2.5 2.6 2.5 0.0 2.3 1.8 12.4
Nikola Zdeňková USK Praha 19 27 34.5 14.6 4.2/8.9 47.1 1.8/5.6 32.7 0.7/1.0 0.0* 0.4 4.5 4.9 3.0 1.3 2.7 0.0 1.3 2.1 11.7
Terezie Křenková KP Brno 19 23 36.0 16.9 5.8/12.6 46.0 0.1/1.6 0.0* 5.0/6.3 80.0 3.1 6.7 9.8 2.6 1.7 4.1 0.0 6.0 2.4 20.9
Jitka Pilařová HB Basket 19 25 30.3 15.2 5.6/11.2 50.5 0.5/1.8 0.0* 2.4/3.6 64.8 2.0 4.1 6.1 1.5 2.1 1.8 0.0 2.3 2.0 15.6
Adéla Junková BK Strakonice 18 26 30.3 14.3 3.9/10.2 38.6 1.3/4.7 27.9 2.6/4.1 63.2 1.9 5.5 7.4 1.8 2.0 2.5 0.0 2.7 2.0 13.0
Luisa Vydrová BA Sparta Praha 18 27 29.4 13.7 5.8/10.5 55.5 0.3/1.1 0.0* 1.2/1.5 0.0* 2.6 5.2 7.8 1.6 1.3 2.5 0.0 2.4 2.3 16.6
43 Veronika Borsová Loko Trutnov 19 29 31.2 12.3 3.6/9.6 37.8 1.0/3.8 26.6 2.1/2.8 76.3 1.0 3.5 4.6 3.0 2.4 4.1 0.0 2.3 1.1 10.2
Jesika Maud Hibalová HB Basket 19 22 30.2 16.2 4.8/9.4 51.5 1.0/3.1 30.4 3.7/6.5 56.9 0.9 4.0 4.9 3.5 3.3 3.0 0.1 4.9 2.5 18.1
7 Lucie Válková BK Havířov 17 26 29.5 13.6 3.8/7.8 49.0 0.6/2.3 27.1 4.1/5.4 75.9 1.5 3.6 5.1 3.3 1.8 4.7 0.0 4.4 2.5 14.8
88 Alžběta Seifrtová Loko Trutnov 18 29 28.4 12.1 3.1/8.8 34.8 1.0/4.4 22.0 3.1/4.5 68.5 2.1 4.2 6.3 0.8 1.9 1.9 0.0 4.0 2.3 10.4
Marie Žílová USK Praha 19 29 31.6 11.9 4.2/10.4 40.1 0.7/2.7 26.6 1.4/1.8 0.0* 1.1 4.8 5.9 4.2 2.2 3.2 0.0 2.3 1.7 13.3
Timotea Najbrtová BA Sparta Praha 18 27 22.9 12.5 4.1/7.2 56.4 0.1/0.7 0.0* 3.9/5.9 67.1 2.0 4.5 6.5 1.0 2.0 2.0 0.0 4.8 2.3 17.6
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 18 17 31.4 19.5 4.6/9.5 48.1 2.0/6.9 28.8 4.3/5.7 75.3 1.7 5.9 7.6 4.5 2.1 3.0 0.1 5.1 2.5 22.6
Karolína Hauserová BK Strakonice 17 25 33.5 13.2 3.2/6.6 47.6 1.5/3.6 40.7 2.4/4.5 53.6 1.2 3.6 4.8 1.7 2.1 2.8 0.0 4.0 3.1 12.2
19 Zuzana Pěchová BK Havířov 18 29 29.2 11.3 1.8/5.4 32.3 1.7/5.1 33.3 2.7/3.4 79.6 1.3 4.8 6.1 0.8 1.4 2.1 0.0 2.5 2.2 10.1
Barbora Soukupová BA Sparta Praha 18 29 28.9 10.9 2.9/6.4 45.5 1.0/3.3 29.2 2.2/2.7 81.8 1.1 2.4 3.6 2.0 1.1 2.3 0.0 2.8 1.4 10.4
5 Zuzana Vlosinská SBŠ Ostrava 18 25 33.8 12.6 4.9/9.0 54.2 0.0/0.1 0.0* 2.8/4.3 64.8 2.4 6.1 8.5 1.5 2.5 2.2 0.0 3.9 2.4 19.2
20 Natálie Koucká Basket Slovanka 19 26 26.3 11.8 4.7/9.7 48.2 0.2/0.7 0.0* 1.8/2.7 68.6 3.8 5.7 9.5 1.1 1.6 1.9 0.0 2.2 2.0 17.8
Sára Špelinová USK Praha 19 28 32.3 10.9 5.0/9.5 53.0 0.0/0.2 0.0* 0.9/1.2 0.0* 2.8 5.9 8.8 2.3 1.5 1.8 0.0 1.5 1.4 18.1
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 18 29 28.2 10.1 3.3/9.2 36.3 0.9/3.8 22.9 0.8/1.4 0.0* 2.0 2.6 4.5 1.8 2.2 2.3 0.0 1.5 2.6 6.4
Vendula Krausová BA Sparta Praha 17 29 25.9 9.5 2.6/5.7 46.1 0.7/3.1 22.5 2.2/3.3 66.7 1.2 3.0 4.2 1.2 1.3 2.2 0.0 3.1 2.5 8.3
17 Eliška Bělicová BK Havířov 19 29 27.4 9.4 3.0/7.3 40.8 0.5/1.7 0.0* 2.0/2.9 69.0 2.3 3.6 5.9 1.0 0.9 2.1 0.0 2.3 3.2 8.0
11 Veronika Szabó BK Havířov 19 29 31.2 9.1 1.9/5.4 35.4 1.3/4.4 28.9 1.4/2.1 67.2 0.8 3.8 4.6 2.2 1.7 2.1 0.0 2.4 2.4 8.5
Anna Jedličková Žabiny Brno 18 23 23.0 11.3 2.7/6.9 39.9 1.2/4.3 28.6 2.2/3.7 60.0 0.5 3.0 3.5 2.5 2.2 3.6 0.0 3.4 2.8 8.0
Sára Iris Lišková Studánka Pardubice 18 24 26.5 10.7 3.8/8.3 46.2 0.4/2.3 16.4 1.9/3.2 58.4 2.3 3.1 5.4 1.4 1.8 2.5 0.0 2.7 1.5 10.3
Kateřina Ebenhöhová Žabiny Brno 18 25 21.7 10.2 3.8/8.0 47.5 0.3/1.0 0.0* 1.8/2.5 72.6 3.2 4.1 7.3 0.5 1.2 1.2 0.0 1.9 2.7 13.0
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 19 20 24.6 12.6 4.2/9.7 42.8 0.7/2.9 22.8 2.3/4.0 58.2 0.6 2.5 3.1 1.6 1.2 4.5 0.0 3.6 2.1 6.5
28 Nella Klapková Basket Slovanka 17 26 24.0 9.5 3.7/8.0 46.9 0.3/0.9 0.0* 1.2/2.0 57.7 1.7 4.3 6.0 1.2 1.3 2.2 0.0 1.8 1.3 11.8
22 Bianka Kloknerová SBŠ Ostrava 19 26 26.7 9.4 3.5/8.1 42.9 0.7/3.8 18.0 0.4/0.7 0.0* 0.4 1.5 2.0 0.4 0.7 2.6 0.0 0.8 0.8 1.8
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 17 26 23.4 9.3 2.8/6.7 42.5 1.0/3.5 30.0 0.5/0.7 0.0* 1.0 2.3 3.3 1.2 1.2 1.2 0.0 0.8 1.3 7.3
Kateřina Vejvodová HB Basket 19 22 29.0 11.0 3.5/7.0 49.0 1.0/4.0 25.0 1.1/1.6 0.0* 1.0 6.4 7.5 2.0 2.6 2.5 0.0 1.7 2.2 13.7
Michaela Jánská BK Strakonice 19 24 32.6 10.1 2.5/5.8 42.8 1.1/4.5 25.0 1.8/2.6 71.0 0.8 3.2 4.0 2.8 2.6 2.1 0.1 3.4 2.2 11.3
99 Eliška Linhartová Loko Trutnov 19 29 28.0 8.2 2.7/6.2 43.6 0.2/1.5 0.0* 2.0/2.7 74.4 4.1 6.7 10.8 1.3 1.5 1.7 0.0 2.9 2.8 15.0
Nikola Šafránková Studánka Pardubice 18 15 31.7 15.8 5.3/13.3 39.7 1.1/3.6 31.5 1.9/2.5 75.7 1.2 5.5 6.7 1.3 2.0 3.3 0.0 2.1 2.5 11.2
Natália Zvancigerová BA Sparta Praha 18 28 20.1 8.4 2.0/5.3 37.8 0.9/2.3 37.5 1.8/2.3 79.7 1.4 1.8 3.2 1.0 1.0 2.0 0.0 1.7 1.9 6.4
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov 18 28 29.9 8.4 3.8/9.6 39.6 0.1/0.6 0.0* 0.5/1.1 0.0* 4.1 7.1 11.2 1.4 0.9 2.0 0.0 1.5 2.2 12.6
Julie Nekolná USK Praha 18 25 25.0 8.9 3.9/6.9 56.4 0.0 0.0* 1.1/3.0 37.3 4.0 4.2 8.2 1.3 0.8 1.6 0.0 2.8 2.0 14.0
Laura Mikšíková Žabiny Brno 19 15 29.1 14.7 4.7/9.5 49.7 1.4/4.1 33.9 1.1/2.3 45.7 2.9 4.4 7.3 1.5 2.7 2.0 0.1 2.2 1.8 16.3
9 Dorota Saviola SBŠ Ostrava 18 22 34.0 9.8 1.9/6.5 29.4 1.8/6.1 29.1 0.7/1.5 0.0* 1.0 3.2 4.2 2.6 2.4 3.1 0.0 1.5 3.6 4.2
Johana Staňková Levhartice Chomutov 18 26 27.7 8.1 2.8/6.8 42.0 0.3/1.6 0.0* 1.4/2.8 50.0 2.7 4.8 7.6 0.5 1.0 0.7 0.0 2.0 2.5 10.3
22 Markéta Nádvorníková Basket Slovanka 19 27 29.4 7.6 2.1/5.3 40.8 0.5/2.0 0.0* 1.8/2.6 67.6 2.4 3.1 5.5 2.9 2.1 2.0 0.1 2.1 2.1 10.7
45 Natálie Vlachová Sokol H. Králové 17 28 23.2 7.3 2.5/6.9 35.6 0.5/2.2 24.6 0.7/1.2 0.0* 2.0 2.0 4.0 0.9 1.2 1.8 0.0 1.0 1.8 4.4
Zuzana Křížová Žabiny Brno 18 21 26.9 9.6 2.9/7.0 41.5 0.9/3.6 24.0 1.2/1.5 0.0* 1.2 4.9 6.1 2.0 1.5 1.9 0.1 1.4 2.6 9.1
5 Natálie Vlčková Sokol H. Králové 19 28 28.1 7.1 2.5/6.4 39.1 0.5/1.6 0.0* 0.5/0.7 0.0* 1.9 3.4 5.3 1.9 1.4 1.4 0.0 1.1 0.9 9.9
Lucie Čadková BK Strakonice 18 26 33.8 7.6 3.2/8.4 37.4 0.2/1.2 0.0* 0.8/1.8 0.0* 2.7 4.6 7.2 1.5 2.0 2.1 0.0 1.9 2.6 8.3
Tereza Trávníčková KP Brno 17 22 28.9 8.8 2.8/6.9 40.8 0.6/3.3 19.2 1.3/2.0 0.0* 2.1 7.5 9.5 1.5 0.5 2.6 0.0 1.7 1.6 11.8
Kateřina Andresková Žabiny Brno 18 24 22.1 8.0 3.1/6.3 48.7 0.2/1.2 0.0* 1.4/1.9 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.1 1.0 1.7 0.0 1.3 1.6 6.6
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 14 29.5 13.7 5.5/13.3 41.4 0.1/0.6 0.0* 2.3/3.6 64.0 3.0 7.4 10.4 1.0 1.2 4.5 0.0 3.6 2.0 16.8
13 Veronika Eliášová Sokol H. Králové 19 26 24.0 7.0 3.0/7.0 43.4 0.0/0.2 0.0* 1.0/1.4 0.0* 2.3 4.3 6.6 0.8 1.7 1.8 0.0 1.6 2.2 10.2
Karolína Petlanová USK Praha 17 21 20.3 8.7 2.9/7.0 40.8 0.5/2.4 19.6 1.6/2.6 60.0 1.5 3.0 4.5 1.3 0.9 1.5 0.0 2.0 2.2 6.9
Tereza Procházková KP Brno 17 21 30.9 8.3 2.3/5.9 39.5 0.9/3.7 23.1 1.1/1.7 0.0* 0.7 3.5 4.2 2.3 1.4 5.1 0.0 1.7 1.5 4.3
Martina Šťovíčková HB Basket 18 25 22.1 7.0 2.6/5.9 44.2 0.2/1.2 0.0* 1.0/2.1 50.0 1.0 2.2 3.2 1.3 0.8 1.2 0.0 1.4 1.1 6.9
Magdaléna Černá Studánka Pardubice 18 22 24.6 7.7 3.3/7.1 46.2 0.1/0.6 0.0* 0.9/2.3 40.0 2.5 2.7 5.2 0.8 0.8 1.2 0.0 1.8 2.3 7.3
32 Nela Urbančíková BK Havířov 19 28 21.6 5.8 1.0/3.4 28.4 1.1/3.6 30.0 0.7/0.8 0.0* 0.5 0.9 1.5 0.6 0.3 1.1 0.0 0.8 1.0 2.0
14 Tereza Šandová SBŠ Ostrava 18 15 31.9 10.9 2.1/6.5 31.6 1.9/6.3 30.5 0.9/1.7 0.0* 0.7 5.0 5.7 3.1 2.3 5.9 0.0 2.5 1.7 7.4
Zuzana Tomanová HB Basket 17 23 19.2 7.1 1.4/4.3 33.3 1.1/3.8 29.5 0.8/1.3 0.0* 0.5 1.9 2.4 0.7 1.3 1.7 0.0 1.5 2.0 3.3
23 Táňa Bartáčková Sokol H. Králové 19 24 24.2 6.8 2.5/4.6 53.2 0.4/1.5 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.4 3.3 4.7 1.1 1.2 1.0 0.0 1.2 1.1 9.5
17 Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 17 24 22.9 6.5 2.6/7.1 36.5 0.1/0.7 0.0* 1.1/1.6 0.0* 2.9 4.4 7.3 0.6 1.3 1.5 0.0 1.4 2.1 8.8
Anna Chromá USK Praha 19 17 24.9 9.1 3.6/7.6 48.1 0.2/0.6 0.0* 1.2/1.6 0.0* 3.2 3.9 7.1 2.2 1.8 2.0 0.1 1.4 3.5 11.6
Adéla Šedová BA Sparta Praha 18 23 23.1 6.7 2.4/6.3 38.6 0.2/0.5 0.0* 1.3/2.3 55.8 1.4 4.0 5.4 0.7 1.0 1.6 0.0 2.2 2.0 7.7
Liana Užovičová Žabiny Brno 18 16 21.4 9.5 2.4/6.0 39.6 1.3/3.2 41.2 0.8/1.1 0.0* 0.8 3.1 3.9 2.3 1.8 2.0 0.1 1.4 2.6 9.0
Nella Bernasová BK Strakonice 16 25 17.3 6.1 1.1/3.0 37.3 1.0/3.6 27.0 1.0/1.4 0.0* 0.6 1.8 2.4 0.7 0.7 1.7 0.0 1.1 2.1 2.6
Barbora Jorová Levhartice Chomutov 18 27 25.6 5.5 1.2/3.4 34.8 1.0/4.8 20.2 0.3/0.4 0.0* 0.5 2.9 3.4 1.7 1.8 2.0 0.0 1.3 1.5 4.2
Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 17 26 17.2 5.7 1.7/4.4 38.6 0.5/1.7 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.9 2.2 3.2 0.7 0.5 1.8 0.0 1.3 0.9 4.7
Emma Franková USK Praha 17 28 14.3 5.2 1.4/3.1 46.0 0.5/1.9 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.0 1.6 2.6 0.5 0.4 1.1 0.0 0.8 1.5 3.7
11 Eliška Trollerová Basket Slovanka 17 24 25.0 6.0 1.3/4.3 29.1 1.0/4.0 25.3 0.5/1.0 0.0* 0.6 2.6 3.2 1.9 1.5 1.4 0.1 1.2 1.8 4.1
9 Klára Bodláková Basket Slovanka 19 23 18.2 6.1 2.3/4.8 47.3 0.2/0.9 0.0* 1.0/1.5 0.0* 1.7 1.7 3.3 1.1 1.5 1.8 0.0 1.2 1.7 6.3
Veronika Vojtíková BA Sparta Praha 18 18 21.2 7.8 1.4/2.9 47.2 1.3/4.2 30.7 1.2/1.2 0.0* 0.6 1.5 2.1 1.2 1.1 1.3 0.1 1.1 1.9 5.5
Mariana Přibylová Studánka Pardubice 17 8 28.4 17.4 5.6/9.8 57.7 1.0/3.9 25.8 3.1/6.1 51.0 1.6 3.5 5.1 2.9 2.5 1.5 0.2 3.4 1.8 18.1
Veronika Koppová KP Brno 18 15 29.7 8.7 1.8/6.2 29.0 1.1/4.7 24.3 1.7/2.1 83.9 1.5 2.7 4.3 1.0 2.3 2.1 0.0 1.9 1.9 6.1
Alžběta Matasová Studánka Pardubice 17 16 24.1 8.1 2.9/7.9 37.3 0.3/1.9 0.0* 1.5/2.9 52.2 1.3 2.3 3.5 0.9 1.1 2.5 0.0 2.9 2.2 4.1
23 Pavlína Vitovská Loko Trutnov 19 18 23.7 7.1 1.8/4.4 41.3 0.6/1.7 0.0* 1.8/3.5 50.8 1.3 3.5 4.8 1.7 1.7 3.3 0.0 3.6 1.4 8.7
Anna Paula Moreira HB Basket 18 17 22.8 7.5 2.6/5.7 45.4 0.2/1.0 0.0* 1.6/2.1 75.0 0.5 1.7 2.2 1.1 1.0 1.7 0.0 2.1 1.0 6.7
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 18 24 22.1 5.2 1.5/4.5 34.6 0.4/2.1 19.6 0.8/1.4 0.0* 0.6 2.5 3.2 1.4 1.6 3.8 0.0 1.9 2.7 1.8
Klára Balážová HB Basket 18 25 16.5 4.9 1.7/4.0 43.4 0.0/0.2 0.0* 1.3/2.5 52.4 0.8 1.2 2.0 0.7 0.8 1.7 0.0 1.9 0.8 4.2
Anastázie Pešková BK Strakonice 16 15 27.5 8.1 3.2/8.1 39.7 0.3/0.7 0.0* 0.9/1.7 0.0* 2.9 3.7 6.6 1.5 1.7 1.7 0.1 1.3 2.4 9.2
Adéla Hrdinková BA Sparta Praha 17 29 14.9 4.1 1.6/3.7 42.1 0.0/0.1 0.0* 1.0/1.6 0.0* 1.2 2.6 3.8 0.5 0.4 1.2 0.0 1.1 1.3 4.8
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov 18 24 16.5 5.0 2.0/3.8 51.1 0.0/0.0 0.0* 1.1/2.3 48.1 1.9 3.4 5.3 0.3 0.1 1.8 0.0 1.7 2.7 5.2
Lucie Fránová Studánka Pardubice 17 17 25.1 7.1 3.0/6.1 49.0 0.0/0.2 0.0* 1.1/1.6 0.0* 2.9 4.2 7.1 0.4 0.6 2.4 0.0 1.6 2.9 8.3
Simona Nerudová Žabiny Brno 19 18 22.6 6.6 2.6/6.5 40.2 0.1/1.4 0.0* 1.1/2.5 42.2 2.8 2.5 5.3 1.2 1.6 1.3 0.0 2.1 2.2 6.6
Anita Štenclová HB Basket 18 16 20.3 7.3 2.6/5.3 49.4 0.3/0.7 0.0* 1.3/2.0 65.6 0.8 1.7 2.5 0.8 0.7 1.4 0.0 1.5 0.9 7.1
Tereza Vojtová Studánka Pardubice 18 20 22.2 5.8 1.8/4.8 37.5 0.3/1.1 0.0* 1.3/2.2 60.5 1.5 2.4 3.9 0.7 1.5 2.8 0.0 1.9 1.9 4.3
19 Aneta Chmielová SBŠ Ostrava 19 21 19.0 5.5 1.8/4.1 44.2 0.5/1.1 0.0* 0.5/0.6 0.0* 1.5 2.9 4.4 0.8 0.7 1.5 0.0 0.7 1.2 6.3
Babeta Loučková Žabiny Brno 18 26 18.9 4.3 1.8/3.0 59.7 0.1/0.6 0.0* 0.5/1.1 0.0* 1.1 1.4 2.5 1.3 1.6 1.5 0.0 1.4 1.8 5.8
Zuzana Bártů Žabiny Brno 17 23 14.5 4.8 1.4/4.0 36.3 0.4/1.4 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.2 2.9 4.1 0.3 0.4 1.3 0.0 0.8 1.8 3.7
7 Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 18 23 17.4 4.7 1.3/3.4 36.7 0.5/1.4 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.4 2.2 3.7 0.4 1.0 1.7 0.0 1.3 1.2 4.6
Klára Petelová BK Strakonice 16 23 16.7 4.7 1.2/3.5 35.0 0.4/1.5 0.0* 1.0/1.1 0.0* 0.8 2.0 2.8 0.6 1.0 2.2 0.0 0.7 2.0 2.2
Monika Rešková KP Brno 18 17 18.9 6.1 2.6/5.1 50.6 0.0/0.6 0.0* 0.9/2.1 44.4 2.3 2.1 4.4 0.4 0.5 2.3 0.0 1.8 2.5 4.2
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 17 29.0 5.9 2.1/6.4 33.0 0.5/2.5 19.0 0.3/0.9 0.0* 1.6 4.8 6.4 0.8 0.6 2.7 0.0 1.4 1.6 4.9
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 18 26 20.5 3.9 1.1/3.3 34.1 0.3/1.0 0.0* 0.8/1.9 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.8 0.4 2.7 0.0 1.7 0.9 1.3
Pavlína Budská KP Brno 18 25 19.0 3.9 0.7/2.1 32.7 0.7/2.8 25.4 0.4/0.7 0.0* 0.6 1.7 2.3 0.6 0.7 1.9 0.0 0.8 2.6 0.1
Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 19 20 23.5 4.7 1.7/4.8 35.4 0.3/1.2 0.0* 0.6/1.3 0.0* 1.3 2.5 3.7 0.9 0.9 1.6 0.0 1.6 1.2 4.6
Lucie Vavrochová HB Basket 19 23 15.0 4.0 0.9/2.3 39.6 0.6/2.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.6 1.6 2.2 1.3 0.7 1.1 0.1 0.7 1.5 3.3
Barbora Michalinová B. Jablonec n. N. 18 20 17.7 4.6 1.5/5.2 27.9 0.2/1.3 0.0* 1.1/2.4 43.8 0.7 1.5 2.2 0.8 0.8 2.4 0.0 2.2 1.9 0.0
Martina Blahová Levhartice Chomutov 18 27 12.3 3.1 0.9/2.2 42.4 0.4/1.7 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 1.0 1.3 0.3 0.6 1.6 0.0 0.5 1.2 0.4
31 Veronika Kuželková Loko Trutnov 19 25 27.6 3.3 1.2/3.3 37.3 0.2/0.9 0.0* 0.4/0.6 0.0* 1.6 3.6 5.2 1.2 1.3 1.5 0.0 0.7 1.4 5.8
Tereza Jenková USK Praha 18 28 13.5 3.0 0.6/2.1 27.6 0.5/2.7 17.1 0.4/0.8 0.0* 0.3 1.6 2.0 0.7 0.9 1.1 0.0 0.6 1.9 0.1
Veronika Prokešová KP Brno 17 14 19.7 5.9 1.4/5.6 25.6 0.4/2.2 16.1 1.9/3.4 56.3 0.5 3.4 3.9 1.1 0.6 2.4 0.0 3.4 1.8 3.4
1 Tereza Potáčková SBŠ Ostrava 16 23 22.7 3.5 0.4/2.4 16.4 0.5/2.5 21.1 1.2/1.9 0.0* 0.7 0.7 1.4 1.3 1.0 2.5 0.0 1.6 2.1 -0.5
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 19 24 22.0 3.3 1.1/3.6 29.9 0.2/1.0 0.0* 0.7/1.6 0.0* 1.4 3.8 5.2 1.1 0.6 2.7 0.0 1.7 2.1 2.9
Emma Medová Studánka Pardubice 18 26 22.2 3.0 0.9/3.7 24.0 0.3/1.8 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.7 2.7 3.4 0.8 0.9 1.5 0.0 1.1 2.2 1.2
Marie Staňková Levhartice Chomutov 16 22 18.3 3.6 1.0/3.4 29.7 0.2/1.3 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.7 2.1 3.9 0.8 0.6 1.2 0.0 1.1 2.3 3.0
Kateřina Chodorová BA Sparta Praha 17 25 13.2 3.1 1.1/2.5 45.2 0.1/0.8 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.9 1.6 2.5 0.6 0.9 1.3 0.0 0.7 1.0 3.3
Jana Sombergová Studánka Pardubice 19 19 25.2 3.9 1.2/4.1 29.9 0.2/1.1 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.8 2.7 3.5 0.7 0.8 3.4 0.0 2.3 1.9 1.5
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 16 11 23.2 6.6 2.8/5.9 47.7 0.2/0.5 0.0* 0.5/1.3 0.0* 1.6 3.2 4.8 1.2 1.0 1.5 0.1 1.6 1.2 9.1
Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 16 19 15.3 3.7 1.0/3.9 25.7 0.3/2.1 15.4 0.8/1.4 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.5 0.6 1.9 0.0 1.2 1.4 -0.7
Anna Hranáčová USK Praha 19 18 16.7 3.8 1.3/3.4 38.7 0.1/0.5 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.2 0.7 1.8 1.8 0.8 1.9 0.1 2.1 1.4 4.0
Natálie Benešová Žabiny Brno 18 19 11.0 3.4 0.9/2.4 37.0 0.3/0.9 0.0* 0.8/1.9 0.0* 0.6 1.5 2.1 0.4 0.5 1.4 0.0 1.1 0.9 1.9
Antonie Březinová Studánka Pardubice 17 7 26.3 9.0 3.1/5.6 56.4 0.6/1.7 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.9 3.7 4.6 0.7 1.0 0.9 0.1 1.4 1.0 10.7
11 Klára Brodová SBŠ Ostrava 17 18 17.8 3.4 1.3/4.1 32.4 0.0/0.4 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.4 2.6 4.1 0.5 0.3 0.7 0.0 1.0 1.4 3.6
Marie Holá HB Basket 17 9 15.3 6.9 3.1/5.9 52.8 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.6 0.0* 2.1 0.4 2.6 0.3 0.1 1.1 0.0 0.7 0.8 4.9
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 17 18 17.9 3.4 1.5/3.7 40.9 0.0/0.5 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.7 0.6 1.7 0.0 0.9 1.3 1.0
45 Barbora Loudová Basket Slovanka 17 9 20.6 6.4 1.6/4.0 38.9 0.9/3.9 22.9 0.7/0.8 0.0* 0.3 2.3 2.7 1.9 1.3 2.8 0.1 0.6