Extraliga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BK Žabiny Brno
KP Brno
18. 9. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 1. kolo 2
BA Sparta Praha
Basket Slovanka
18. 9. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 1. kolo 3
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Studánka Pardubice
18. 9. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 1. kolo 4
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
18. 9. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 1. kolo 5
BK Strakonice
BK Havířov
18. 9. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 1. kolo 6
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
18. 9. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 1. kolo 7
USK Praha
BK Loko Trutnov
18. 9. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 2. kolo 8
BA Sparta Praha
BK Studánka Pardubice
19. 9. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 2. kolo 9
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Basket Slovanka
19. 9. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 2. kolo 10
HB Basket Praha
BK Havířov
19. 9. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 2. kolo 11
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
19. 9. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 2. kolo 12
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
19. 9. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 2. kolo 13
USK Praha
Sokol Hradec Králové
19. 9. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 3. kolo 14
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
2. 10. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 3. kolo 15
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
2. 10. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 3. kolo 16
BK Havířov
USK Praha
2. 10. 2021
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 3. kolo 17
Basket Slovanka
HB Basket Praha
2. 10. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 3. kolo 18
BK Studánka Pardubice
BK Strakonice
2. 10. 2021
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 3. kolo 19
BK Žabiny Brno
BA Sparta Praha
2. 10. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 3. kolo 20
KP Brno
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
2. 10. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 4. kolo 21
SBŠ Ostrava
USK Praha
3. 10. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 4. kolo 22
BK Havířov
BK Levhartice Chomutov
3. 10. 2021
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 4. kolo 23
Basket Slovanka
BK Strakonice
3. 10. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 4. kolo 24
BK Studánka Pardubice
HB Basket Praha
3. 10. 2021
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 4. kolo 25
BK Žabiny Brno
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
3. 10. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 4. kolo 26
KP Brno
BA Sparta Praha
3. 10. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 5. kolo 27
BA Sparta Praha
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
16. 10. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 5. kolo 28
HB Basket Praha
BK Žabiny Brno
16. 10. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 5. kolo 29
BK Strakonice
KP Brno
16. 10. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 5. kolo 30
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
16. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 5. kolo 31
USK Praha
BK Studánka Pardubice
16. 10. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 5. kolo 32
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
16. 10. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 5. kolo 33
BK Loko Trutnov
BK Havířov
16. 10. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 6. kolo 34
HB Basket Praha
KP Brno
17. 10. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 6. kolo 35
BK Strakonice
BK Žabiny Brno
17. 10. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 6. kolo 36
BK Levhartice Chomutov
BK Studánka Pardubice
17. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 6. kolo 37
USK Praha
Basket Slovanka
17. 10. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 6. kolo 38
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
17. 10. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 6. kolo 39
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
17. 10. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 7. kolo 40
SBŠ Ostrava
BK Havířov
6. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 7. kolo 41
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
6. 11. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 7. kolo 42
BK Studánka Pardubice
BK Loko Trutnov
6. 11. 2021
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 7. kolo 43
BK Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
6. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 7. kolo 44
KP Brno
USK Praha
6. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 7. kolo 45
BA Sparta Praha
HB Basket Praha
6. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 7. kolo 46
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Strakonice
6. 11. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 8. kolo 47
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
7. 11. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 8. kolo 48
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové
7. 11. 2021
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 8. kolo 49
BK Žabiny Brno
USK Praha
7. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 8. kolo 50
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
7. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 8. kolo 51
BA Sparta Praha
BK Strakonice
7. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 8. kolo 52
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
HB Basket Praha
7. 11. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 9. kolo 53
HB Basket Praha
BK Strakonice
20. 11. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 9. kolo 54
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta Praha
20. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 9. kolo 55
USK Praha
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
20. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 9. kolo 56
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
20. 11. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 9. kolo 57
BK Loko Trutnov
KP Brno
20. 11. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 9. kolo 58
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
20. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 9. kolo 59
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
20. 11. 2021
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 10. kolo 60
BK Levhartice Chomutov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
21. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 10. kolo 61
USK Praha
BA Sparta Praha
21. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 10. kolo 62
Sokol Hradec Králové
KP Brno
21. 11. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 10. kolo 63
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
21. 11. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 10. kolo 64
SBŠ Ostrava
BK Studánka Pardubice
21. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 10. kolo 65
BK Havířov
Basket Slovanka
21. 11. 2021
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 11. kolo 66
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
4. 12. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 11. kolo 67
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
4. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 11. kolo 68
KP Brno
BK Havířov
4. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 11. kolo 69
BA Sparta Praha
Sokol Hradec Králové
4. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 11. kolo 70
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Loko Trutnov
4. 12. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 11. kolo 71
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
4. 12. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 11. kolo 72
BK Strakonice
USK Praha
4. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 12. kolo 73
BK Žabiny Brno
BK Havířov
5. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 12. kolo 74
KP Brno
SBŠ Ostrava
5. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 12. kolo 75
BA Sparta Praha
BK Loko Trutnov
5. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 76
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Sokol Hradec Králové
5. 12. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 12. kolo 77
HB Basket Praha
USK Praha
5. 12. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 12. kolo 78
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
5. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 13. kolo 79
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
18. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 13. kolo 80
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
18. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 13. kolo 81
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
18. 12. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 13. kolo 82
SBŠ Ostrava
BA Sparta Praha
18. 12. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 13. kolo 83
BK Havířov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
18. 12. 2021
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 13. kolo 84
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno
18. 12. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 13. kolo 85
BK Studánka Pardubice
KP Brno
18. 12. 2021
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 14. kolo 86
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
19. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 14. kolo 87
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
19. 12. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 14. kolo 88
SBŠ Ostrava
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
19. 12. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 14. kolo 89
BK Havířov
BA Sparta Praha
19. 12. 2021
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 14. kolo 90
Basket Slovanka
KP Brno
19. 12. 2021
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 14. kolo 91
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno
19. 12. 2021
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 15. kolo 92
BK Studánka Pardubice
BA Sparta Praha
15. 1. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 15. kolo 93
Basket Slovanka
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
15. 1. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 15. kolo 94
BK Havířov
HB Basket Praha
15. 1. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 15. kolo 95
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
15. 1. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 15. kolo 96
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
15. 1. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 15. kolo 97
Sokol Hradec Králové
USK Praha
15. 1. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 16. kolo 98
KP Brno
BK Žabiny Brno
16. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 16. kolo 99
Basket Slovanka
BA Sparta Praha
16. 1. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 16. kolo 100
BK Studánka Pardubice
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
16. 1. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 16. kolo 101
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
16. 1. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 16. kolo 102
BK Havířov
BK Strakonice
16. 1. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 16. kolo 103
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
16. 1. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 16. kolo 104
BK Loko Trutnov
USK Praha
16. 1. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 17. kolo 105
USK Praha
SBŠ Ostrava
29. 1. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 17. kolo 106
BK Levhartice Chomutov
BK Havířov
29. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 17. kolo 107
BK Strakonice
Basket Slovanka
29. 1. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 17. kolo 108
HB Basket Praha
BK Studánka Pardubice
29. 1. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 17. kolo 109
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Žabiny Brno
29. 1. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 17. kolo 110
BA Sparta Praha
KP Brno
29. 1. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 18. kolo 117
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
KP Brno
30. 1. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 18. kolo 111
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
30. 1. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 112
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
30. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 18. kolo 113
USK Praha
BK Havířov
30. 1. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 18. kolo 114
HB Basket Praha
Basket Slovanka
30. 1. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 18. kolo 115
BK Strakonice
BK Studánka Pardubice
30. 1. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 18. kolo 116
BA Sparta Praha
BK Žabiny Brno
30. 1. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 19. kolo 118
KP Brno
HB Basket Praha
19. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 19. kolo 119
BK Žabiny Brno
BK Strakonice
19. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 19. kolo 120
BK Studánka Pardubice
BK Levhartice Chomutov
19. 2. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 19. kolo 121
Basket Slovanka
USK Praha
19. 2. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 19. kolo 122
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
19. 2. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 19. kolo 123
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
19. 2. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 20. kolo 124
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BA Sparta Praha
20. 2. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 20. kolo 125
BK Žabiny Brno
HB Basket Praha
20. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 20. kolo 126
KP Brno
BK Strakonice
20. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 127
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
20. 2. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 20. kolo 128
BK Studánka Pardubice
USK Praha
20. 2. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 20. kolo 129
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
20. 2. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 20. kolo 130
BK Havířov
BK Loko Trutnov
20. 2. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 21. kolo 131
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
5. 3. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 21. kolo 132
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
5. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 21. kolo 133
USK Praha
BK Žabiny Brno
5. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 21. kolo 134
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
5. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 21. kolo 135
BK Strakonice
BA Sparta Praha
5. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 21. kolo 136
HB Basket Praha
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
5. 3. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 22. kolo 137
BK Havířov
SBŠ Ostrava
6. 3. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 22. kolo 138
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
6. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 22. kolo 139
BK Loko Trutnov
BK Studánka Pardubice
6. 3. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 140
BK Levhartice Chomutov
BK Žabiny Brno
6. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 22. kolo 141
USK Praha
KP Brno
6. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 22. kolo 142
HB Basket Praha
BA Sparta Praha
6. 3. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 22. kolo 143
BK Strakonice
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
6. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 23. kolo 144
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Levhartice Chomutov
19. 3. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 23. kolo 145
BA Sparta Praha
USK Praha
19. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 23. kolo 146
KP Brno
Sokol Hradec Králové
19. 3. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 23. kolo 147
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
19. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 23. kolo 148
BK Studánka Pardubice
SBŠ Ostrava
19. 3. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 23. kolo 149
Basket Slovanka
BK Havířov
19. 3. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 24. kolo 150
BK Strakonice
HB Basket Praha
20. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 24. kolo 151
BA Sparta Praha
BK Levhartice Chomutov
20. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 24. kolo 152
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
USK Praha
20. 3. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 24. kolo 153
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
20. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 24. kolo 154
KP Brno
BK Loko Trutnov
20. 3. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 24. kolo 155
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
20. 3. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 24. kolo 156
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
20. 3. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 25. kolo 157
BK Havířov
BK Žabiny Brno
2. 4. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 25. kolo 158
SBŠ Ostrava
KP Brno
2. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 25. kolo 159
BK Loko Trutnov
BA Sparta Praha
2. 4. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 25. kolo 160
Sokol Hradec Králové
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
2. 4. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 25. kolo 161
USK Praha
HB Basket Praha
2. 4. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 25. kolo 162
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
2. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 26. kolo 163
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
3. 4. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 26. kolo 164
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
3. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 26. kolo 165
BK Havířov
KP Brno
3. 4. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 26. kolo 166
Sokol Hradec Králové
BA Sparta Praha
3. 4. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 26. kolo 167
BK Loko Trutnov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
3. 4. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 26. kolo 168
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
3. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 26. kolo 169
USK Praha
BK Strakonice
3. 4. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 27. kolo 170
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
23. 4. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 27. kolo 171
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
23. 4. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 27. kolo 172
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
SBŠ Ostrava
23. 4. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 27. kolo 173
BA Sparta Praha
BK Havířov
23. 4. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 27. kolo 174
KP Brno
Basket Slovanka
23. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 27. kolo 175
BK Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice
23. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 28. kolo 176
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
24. 4. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 28. kolo 177
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
24. 4. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 28. kolo 178
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
24. 4. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 28. kolo 179
BA Sparta Praha
SBŠ Ostrava
24. 4. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 28. kolo 180
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Havířov
24. 4. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 28. kolo 181
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka
24. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 28. kolo 182
KP Brno
BK Studánka Pardubice
24. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Žabiny Brno 0 0 0
2. KP Brno 0 0 0
3. Studánka Pardubice 0 0 0
4. Basket Slovanka 0 0 0
5. BK Havířov 0 0 0
6. SBŠ Ostrava 0 0 0
7. Sokol H. Králové 0 0 0
8. USK Praha 0 0 0
9. Levhartice Chomutov 0 0 0
10. BK Strakonice 0 0 0
11. HB Basket 0 0 0
12. B. Jablonec n. N. 0 0 0
13. BA Sparta Praha 0 0 0
14. Loko Trutnov 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 18 1
Martina Blahová Levhartice Chomutov 17 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým