Tereza Zítková

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
175 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
453
Procento vítězství
56.5%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší žákyně - skupina B Frisco Sika Brno 18 - 6.1 2.6 0 1/2.1 47.4 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina C Frisco Brno 14 - 8.6 3 0.6 0.9/1.9 50.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina C Frisco Brno 11 - 11.0 4.9 0.2 0.6/1.3 50.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - liga B Frisco Brno 10 - 7.0 3 0.2 0.4/1.1 36.4 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga B Frisco Brno 8 - 11.3 4.8 0.4 0.6/1.6 38.5 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - play-off Frisco Brno 2 - 9.0 1.5 1.5 1.5/2.5 60.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR Frisco Brno 5 - 12.4 3.6 1.2 1.6/3 53.3 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část BK Brno 13 - 3.2 0.8 0.4 0.5/0.7 66.7 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina B BK Brno B 12 - 16.7 4.3 1.8 2.7/4.9 54.2 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina C SŠMH Brno 13 - 9.5 3.2 0.7 1.1/2.2 50.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga SŠMH Brno 13 - 14.6 4.5 1.5 0.9/1.4 66.7 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off BK Brno 2 - 5.0 2 0 1/1 100.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off B BK Brno B 2 - 12.5 3 1 3.5/5.5 63.6 - -
2012/13 kadetky U17 - Mistrovství ČR BK Brno 3 2.3 0.0 0 0 0/0.7 0.0 0.3 0.3
2012/13 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. B SŠMH Brno 2 - 8.5 2 1 1.5/2.5 60.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - MČR o konečné pořadí SŠMH Brno 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 ženy - základní část OLM 7 15.7 7.0 1.7 /4 0.7 1.4/1.6 90.9 2.1 2.7
2013/14 juniorky U19 - skupina B UP Presbeton Olomouc 22 - 17.5 4.9 1.7 2.5/3.7 69.1 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část OP Prostějov 22 - 12.0 2.4 1.8 2/3 65.2 - -
2013/14 ženy - Český pohár OLM 2 - 8.0 1.5 1 2/4 50.0 - -
2013/14 ženy - play-off OLM 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off OP Prostějov 5 - 13.0 2 2 3/5 60.0 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off UP Presbeton Olomouc 3 - 21.7 5.7 2 4.3/4.7 92.9 - -
2013/14 kadetky U17 - Mistrovství ČR OP Prostějov 2 26.0 11.0 1.5 2.5 0.5/1 50.0 4.5 3.0
2014/15 ženy - základní část OLM 19 26.5 14.2 3.6 /11.1 1.6 2.2/3.4 65.6 3.2 5.3
2014/15 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 14 - 24.0 6.6 2.6 3.1/4.8 65.7 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 22 25.0 10.2 2.4 /6 1.4 1.1/1.6 69.4 3.2 5.2
2014/15 ženy - play-off OLM 3 24.0 10.7 2 /9.3 1.3 2.7/4 66.7 2.7 -2.0
2014/15 juniorky U19 - play-off Sokol H. Králové 5 22.0 9.6 3.4 /7 0.8 0.4/0.6 66.7 2.2 4.0
2014/15 kadetky U17 - play-out Sokol H. Králové 4 - 15.8 2.5 2.3 4/5.8 69.6 - -
2015/16 ženy - Základní část HKR 4 4.0 0.5 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 1.0 -0.3
2015/16 ženy - základní část OLM 4 23.0 12.8 3.3 /9.8 1.3 2.5/4.3 58.8 3.3 2.3
2015/16 juniorky U19 - základní část Sokol ZVUS H. Králové 22 31.0 16.9 4.6 /12.1 1.8 2.1/2.7 79.7 2.7 10.1
2015/16 juniorky U19 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 4 32.0 19.0 4 /14.8 2.3 4.3/5.5 77.3 2.8 8.3
2015/16 ženy - Play off HKR 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část KP Brno 16 32.5 21.1 5.1 /12.3 2.4 3.7/5 73.8 2.4 17.1
2016/17 ženy - Základní část TSB 20 28.6 12.6 3.3 /10.5 0.9 3.4/4.5 76.4 3.0 4.5
2016/17 ženy - finálová skupina MK Technic Tišnov 4 - 24.3 6.8 1.8 5.5/8 68.8 - -
2016/17 juniorky U19 - play-off KP Brno 2 30.5 13.0 2.5 /10 1.5 3.5/4.5 77.8 1.5 6.5
2016/17 ženy - Play out TSB 6 30.2 15.0 4.3 /11.5 1.2 2.8/3.5 81.0 3.3 9.2
2017/18 ženy - základní část BSK KP Brno 17 29.1 15.5 3.7 /8.9 1.8 2.8/3.4 82.8 3.2 10.3
2017/18 ženy - Základní část TSB 19 31.3 14.2 4.1 /9.8 1.2 2.5/3.4 72.3 3.1 7.7
2017/18 ženy - základní část TSB 2 14.5 5.5 2 /6 0 1.5/2 75.0 2.0 3.5
2017/18 ženy - play-off BSK KP Brno 2 37.0 14.5 5 /12 1 1.5/2.5 60.0 3.5 7.0
2017/18 ženy - Play out TSB 6 37.8 15.7 3.2 /9.5 1.7 4.3/5.8 74.3 2.8 12.7
2018/19 ženy - základní část BSK KP Brno 13 27.9 13.7 3.7 /9.7 1.3 2.4/3.5 67.4 2.5 8.1
2018/19 ženy - Základní část TSB 19 31.1 13.8 3.9 /10.7 0.9 3.1/3.9 78.4 3.3 6.0
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník TSB 3 14.7 12.7 4.3 /6 0.7 2/2 100.0 2.7 7.7
2018/19 ženy - play-out BSK KP Brno 2 38.5 19.0 4.5 /11.5 2.5 2.5/3 83.3 3.5 18.5
2018/19 ženy - Play out TSB 4 25.8 11.0 2.3 /5 1.3 2.8/4 68.8 2.3 8.3
2022/23 ženy - základní část KPB 1 7.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
Průměr za kariéru 43.3 14.5 12.9 3.5 1.3 2.1/3.0 308.5 2.6 3.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
Užitečnost -2 CHO 30. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BA Sparta Praha 5. 2. 2017 2016/17
2B body 12 BA Sparta 10. 1. 2015 2014/15
3B body 7 Basket Slovanka 26. 9. 2015 2015/16
Obranné doskoky 10 OP Prostějov 11. 10. 2015 2015/16
Útočné doskoky 3 OVA 27. 3. 2018 2017/18
Doskoky celkem 11 Havířov 23. 3. 2019 2018/19
Body 36 Junior Kralupy 16. 11. 2014 2014/15
Užitečnost 37 BA Sparta Praha 5. 2. 2017 2016/17
Asistence 6 STR 3. 4. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2022 základní část CHO 7:19 0 0 0 0/0 0
Celkem 1 7:19 0 / 0.0
Průměr 1 7:19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta Praha 15 27:47 13.5 3.7 35.7 1.2 21.7 2.5/3.3 74.0 2.5
STR 14 29:47 14.2 3.8 42.7 1.3 26.5 2.8/3.6 78.0 3.4
OVA 13 29:05 12.8 2.8 32.5 1.3 27.9 3.2/4.6 70.0 2.3
TRU 10 29:30 14.8 3.9 35.8 1.4 38.9 2.8/4.1 68.3 2.6
Sokol Nusle 9 30:32 16.1 4.3 37.1 1.8 30.8 2.1/3.7 57.6 3.8
SBŠ Ostrava 8 30:13 16.0 4.0 40.5 1.9 32.6 2.4/3.1 76.0 2.6
BK Strakonice 9 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.9 69.2 2.1
B. Jablonec n. N. 8 23:55 13.9 4.1 49.3 0.9 25.0 3.0/4.9 61.5 2.9
KARA Trutnov 6 30:14 18.2 3.8 35.4 3.0 39.1 1.5/2.3 64.3 3.0
SLA 8 22:32 13.5 3.8 47.6 1.0 27.6 3.0/3.9 77.4 2.9
Basket Slovanka 9 0:00 11.4 2.2 0.0 1.7 0.0 2.0/3.4 58.1 2.9
BK Strakonice 6 30:43 16.5 4.2 43.9 2.0 41.4 2.2/2.5 86.7 2.8
ZAB 7 27:50 12.7 3.3 37.7 0.9 23.1 3.6/4.4 80.6 2.9
Basket Slovanka 5 27:19 17.2 3.4 43.6 3.0 46.9 1.4/1.8 77.8 2.8
Havířov 4 36:53 21.3 3.3 31.7 3.8 44.1 3.5/3.5 100.0 2.8
Studánka Pardubice 6 26:31 13.5 3.3 35.7 1.7 31.3 1.8/2.0 91.7 3.5
Studánka Pardubice 5 0:00 15.8 3.0 0.0 2.4 0.0 2.6/5.0 52.0 2.4
USK Praha 5 27:35 15.6 4.2 40.4 1.8 28.1 1.8/2.4 75.0 1.4
B. Jablonec n. N. 5 27:44 14.6 3.8 40.4 1.8 34.6 1.6/2.2 72.7 3.2
OLM 5 30:30 14.6 4.0 41.7 1.0 18.5 3.6/4.6 78.3 2.2
USK Praha 4 0:00 18.3 3.8 0.0 3.0 0.0 1.8/3.3 53.8 3.5
BA Sparta 5 29:20 14.4 4.2 39.6 1.0 20.0 3.0/4.8 62.5 2.8
SBŠ Ostrava 6 0:00 11.7 2.0 0.0 2.0 0.0 1.7/2.5 66.7 2.0
SŠMH Brno 4 29:02 16.5 4.5 34.6 1.5 33.3 3.0/3.3 92.3 2.8
BA Sparta 6 0:00 10.0 2.7 0.0 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.5
Panter Javorník 5 0:00 11.8 3.6 0.0 1.2 0.0 1.0/2.4 41.7 1.8
KPB 6 29:03 9.7 3.2 31.1 0.3 4.9 2.3/3.0 77.8 3.5
SBŠ Ostrava U14 5 0:00 11.0 3.4 0.0 0.8 0.0 1.8/3.6 50.0 2.8
OSK Olomouc 3 0:00 18.0 5.0 0.0 1.3 0.0 4.0/5.7 70.6 1.3
BK Havířov 2 0:00 27.0 8.5 0.0 1.5 0.0 5.5/11.5 47.8 2.5
USK 6 28:55 8.7 2.5 28.3 0.5 10.7 2.2/3.0 72.2 2.8
VSP 4 25:18 12.8 4.5 51.4 0.8 17.6 1.5/2.8 54.5 3.0
VALOSUN Brno 4 28:37 12.5 4.3 37.0 0.8 21.4 1.8/1.8 100.0 4.3
HKR 4 28:30 12.3 3.0 29.3 1.0 25.0 3.3/3.5 92.9 3.3
Sokol H. Králové 4 0:00 12.3 2.0 0.0 2.3 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Lokomotiva Liberec 4 24:17 12.0 3.0 42.9 1.3 35.7 2.3/2.5 90.0 4.0
Sokol Pečky 8 16:42 5.9 1.6 25.0 0.8 26.1 0.4/0.4 100.0 2.9
Slovan Litoměřice 2 0:00 22.5 8.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
VALOSUN KP Brno B 6 14:17 7.5 2.5 48.4 0.3 13.3 1.5/1.7 90.0 2.0
KARA Trutnov 4 0:00 10.8 2.8 0.0 1.5 0.0 0.8/0.8 100.0 2.0
OSK Olomouc 3 0:00 13.3 5.7 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 2.7
Loko Karlovy Vary 2 0:00 20.0 3.0 0.0 3.5 0.0 3.5/3.5 100.0 2.5
Valosun Brno 5 0:00 7.6 2.0 0.0 1.0 0.0 0.6/2.0 30.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 14:46 19.0 7.0 107.7 0.5 100.0 3.5/5.0 70.0 2.5
VALOSUN Brno 4 0:00 9.3 2.5 0.0 0.8 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 2 0:00 17.5 3.0 0.0 2.5 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Valosun Brno 3 0:00 11.3 3.3 0.0 1.3 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
SŠMH Brno B 2 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Ško-Energo MB 2 30:00 16.5 4.5 45.0 1.0 22.2 4.5/7.0 64.3 3.0
SLO 3 30:31 10.7 3.3 45.5 0.3 7.1 3.0/4.7 64.3 3.0
BK SŠMH Brno 4 25:47 8.0 2.0 21.6 0.8 12.5 1.8/2.0 87.5 2.3
SŠMH Brno 3 0:00 10.7 2.0 0.0 1.7 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
BK Frýdek-Místek U19 2 0:00 15.5 4.0 0.0 2.5 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 15.0 2.5 0.0 3.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Loko Trutnov 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
Basket Slovanka 3 0:00 9.7 2.3 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.7
Studánka Pardubice 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
BK Havířov 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
DBaK 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Žďár n. S. 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 2.3
Loko Karlovy Vary 4 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 9.5 2.0 0.0 0.5 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
HB Aritma 2 23:04 9.0 2.5 83.3 0.5 25.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 40:00 18.0 5.0 45.5 2.0 18.2 2.0/3.0 66.7 4.0
SBŠ Ostrava 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
BK Frýdek-Místek 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Loko Trutnov 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
FM 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice B 1 15:07 5.0 1.0 50.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Lokomotiva Krnov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 7:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CHO 1 7:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0