Kateřina Ebenhöhová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
DSK Basketball Brandýs
Výška
194 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
243
Procento vítězství
46.1%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina F BK Frýdek-Místek 9 - 5.6 2.4 0 0.7/1.8 37.5 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. D BK Frýdek-Místek 12 - 12.4 5.8 0 0.9/1.9 47.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 10 - 8.5 3.7 0 1.1/2 55.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina C SBŠ Ostrava B 12 - 6.1 2.8 0 0.6/1.6 36.8 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina D SBŠ Ostrava B 4 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B SBŠ Ostrava 14 - 10.1 4.1 0.1 1.6/2.6 59.5 - -
2017/18 kadetky U17 - finálová skupina SBŠ Ostrava 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 16 16.4 4.5 1.8 /4.9 0 1/1.8 57.1 1.3 7.6
2018/19 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 14.6 5.1 2.1 /5.1 0 0.7/1.1 66.7 1.4 6.9
2018/19 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava B 7 - 6.3 2.4 0 1.4/1.9 76.9 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina C SBŠ Ostrava B 4 - 16.3 7.3 0.3 1/1.8 57.1 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 6 15.8 5.0 1.7 /3.7 0 1.7/2.2 76.9 1.2 11.8
2018/19 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 15.5 7.8 3.7 /6.3 0 0.5/1.7 30.0 1.5 10.8
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy SBŠ Ostrava 3 - 4.7 1.7 0 1.3/2.3 57.1 - -
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy SBŠ Ostrava 3 - 15.7 7 0 1.7/1.7 100.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 18 24.8 14.1 4.9 /7.6 0.5 2.8/4.1 67.6 2.2 19.3
2019/20 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava 12 - 14.7 6 0.5 1.2/1.7 70.0 - -
2019/20 ženy - Základní část OVA 2 19.0 5.0 1.5 /3 0.5 0.5/2 25.0 3.0 5.0
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník OVA 1 5.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 1.0
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina SBŠ Ostrava 4 - 14.5 4.5 0.8 3.3/4 81.3 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 2 14.5 7.0 3 /6.5 0 1/1 100.0 1.5 11.0
2020/21 ženy - základní část ZAB 2 5.0 3.0 1.5 /2.5 0 0/1 0.0 - 3.5
2021/22 ženy - základní část Žabiny Brno B 16 16.1 6.3 2.4 /5.1 0.3 0.8/1.3 57.1 1.7 8.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 22 21.3 10.6 3.9 /8.4 0.3 2/2.8 72.6 2.7 13.2
2021/22 ženy - play-off Žabiny Brno B 2 6.5 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.5 1.0
2021/22 juniorky U19 - MČR Žabiny Brno 3 16.3 7.7 3.3 /5 0.3 0/0 0.0 2.7 12.0
2022/23 ženy - základní část Žabiny Brno B 11 23.0 9.6 3.3 /6.3 0.5 1.5/2.2 66.7 2.5 11.6
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník STR 1 30.0 14.0 5 /11 0 4/4 100.0 4.0 15.0
2022/23 ženy - play-off Žabiny Brno B 2 12.5 4.5 1.5 /4.5 0.5 0/0 0.0 1.5 -
2022/23 ženy - baráž o ŽBL 23/24 STR 3 14.0 3.3 1.7 /2 0 0/0 0.0 1.0 4.7
2023/24 ženy - základní část BRA 1 11.0 5.0 1 /3 1 0/0 0.0 2.0 3.0
Průměr za kariéru 28.9 10.6 8.6 3.4 0.2 1.2/2.0 181.1 1.8 6.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 CHO 27. 9. 2023
3B body 1 CHO 27. 9. 2023
Obranné doskoky 2 CHO 27. 9. 2023
Doskoky celkem 2 CHO 27. 9. 2023
Body 5 CHO 27. 9. 2023
Užitečnost 3 CHO 27. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Levhartice Chomutov 8. 2. 2020 2019/20
2B body 14 Studánka Pardubice 24. 5. 2019 2019/20
3B body 3 Žabiny Brno 16. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 14 Basket Slovanka 16. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 12 KP Brno 14. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 18 BK Havířov 7. 5. 2022 2021/22
Body 38 Žabiny Brno 16. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 62 Žabiny Brno 16. 11. 2019 2019/20
Asistence 3 B. Jablonec n. N. 9. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
27. 9. 2023 základní část CHO 10:36 5 1 33.3 1 0/0 0
Celkem 1 10:36 5 1 33.3 1 / 0.0
Průměr 1 10:36 5.0 1.0 33.3 1.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Studánka Pardubice 5 15:20 14.0 6.2 86.1 0.0 0.0 1.6/1.8 88.9 2.6
HB Basket 4 12:24 16.0 6.8 112.5 0.3 50.0 1.8/2.8 63.6 2.0
Sokol H. Králové 6 17:23 9.8 3.3 54.1 0.3 50.0 2.2/2.8 76.5 1.8
BRA 8 18:16 6.4 2.5 55.6 0.3 25.0 0.6/1.0 62.5 1.9
Žabiny Brno 3 19:22 17.0 5.3 59.3 1.0 60.0 3.3/4.7 71.4 3.0
Basket Ostrava 4 0:00 12.0 4.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.3
Loko Trutnov 4 25:46 11.8 5.0 62.5 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
BK Strakonice 3 7:43 14.0 4.7 100.0 0.3 33.3 3.7/4.7 78.6 4.3
Levhartice Chomutov 3 9:59 13.3 3.3 83.3 1.0 150.0 3.7/4.7 78.6 1.3
Loko Trutnov 7 14:19 5.7 2.1 44.1 0.0 0.0 1.4/1.7 83.3 1.6
BSK KP Brno 3 24:20 13.0 3.0 42.9 1.3 50.0 3.0/3.3 90.0 3.0
USK Praha 4 18:37 9.8 3.8 57.7 0.3 50.0 1.5/2.3 66.7 1.5
Basket Slovanka 4 26:03 9.3 3.8 51.7 0.3 33.3 1.0/1.3 80.0 2.3
HB Basket 3 17:07 11.7 4.3 61.9 0.3 20.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
BK Strakonice 5 19:17 6.6 2.6 39.4 0.0 0.0 1.4/2.0 70.0 1.6
Žabiny Brno B 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 2.3
B. Jablonec n. N. 3 10:44 10.3 4.3 72.2 0.3 50.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Sokol Pečky 3 18:38 9.7 3.7 61.1 0.7 50.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BSK TJ Jičín 1 0:00 27.0 13.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BA Sparta Praha 3 17:00 9.0 3.3 55.6 0.3 100.0 1.3/2.0 66.7 2.7
BK Havířov 6 4:38 4.5 1.8 84.6 0.0 0.0 0.8/1.7 50.0 0.2
KP Brno 3 26:19 8.7 3.3 41.7 0.3 16.7 1.0/1.7 60.0 1.7
SBŠ Ostrava B 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Havířov 3 17:13 8.3 3.3 76.9 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Pod 2 24:26 12.5 5.0 52.6 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BA Sparta 3 18:06 8.3 3.0 64.3 0.3 25.0 1.3/2.7 50.0 1.7
SKB Zlín 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
DBaK 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SKB Tišnov 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 20:57 4.5 1.8 29.2 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.3
Sokol Nusle 4 10:10 4.5 1.3 71.4 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 2.3
SBŠ Ostrava 3 6:20 5.7 2.0 150.0 0.3 100.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BKHAV 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Žabiny Brno B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SBŠ Ostrava 1 23:15 17.0 5.0 50.0 1.0 33.3 4.0/4.0 100.0 1.0
USK Praha 3 22:39 5.7 2.0 30.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.7
Levhartice Chomutov 2 31:01 8.5 2.0 40.0 0.5 14.3 3.0/4.0 75.0 1.5
B. Jablonec n. N. 2 20:38 8.0 3.0 46.2 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.0
Studánka Pardubice 3 21:05 5.3 2.0 28.6 0.3 50.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Basket Slovanka 4 15:50 3.5 1.3 27.8 0.3 100.0 0.3/0.3 100.0 2.5
KPB 2 14:47 6.5 2.5 55.6 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Vysočina 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 2 15:43 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HKR 2 16:39 6.0 1.5 37.5 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.0
Sokol Nusle 2 23:44 5.5 1.5 25.0 0.5 33.3 1.0/1.5 66.7 4.0
HB Aritma 1 23:55 11.0 5.0 62.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
KP Brno 3 20:47 3.3 1.7 27.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.7
BK Brandýs n.L. 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Žabiny Brno 1 21:37 10.0 2.0 40.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.0
ZAB 1 17:27 9.0 3.0 60.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Brandýs n.L. 3 9:02 2.7 1.3 57.1 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.7
SLO 4 6:35 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
FASTAV Zlín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
USK 1 23:18 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Žabiny Brno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
DBaK 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Panter Javorník 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Havířov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 17:06 3.0 1.5 23.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BC Benešov 2 8:03 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
CHO 2 11:12 2.5 0.5 25.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OSK Olomouc 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
STR 1 6:54 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
OLM 1 9:34 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 2 7:38 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
VSP 1 14:21 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TRU 2 7:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5