Lucie Šarochová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Basket Slovanka
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
238
Procento vítězství
43.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ČBr U11 (mix) 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) ČBr U11 (mix) 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ČBr U11 (mix) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ČBr U11 (mix) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ČBr U11 (mix) 32 - 2.9 1.3 0 0.3/0.8 33.3 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G BKČ.B.U12G 8 - 3.8 1.6 0 0.5/1.1 44.4 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" BKČ.B.U12G 8 - 4.4 1.6 0 1.1/3.1 36.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G ČBrU13G 27 - 3.7 1.5 0 0.6/2.1 29.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina C BK Slavoj Český Brod 12 - 7.3 2.8 0 1.8/5 36.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BK Slavoj Český Brod 10 - 11.5 4.4 0 2.7/4.9 55.1 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Basket Poděbrady 2 - 7.0 2 0 3/3.5 85.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - 2. kolo Basket Slovanka 2 - 9.5 4 0 1.5/3 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Slovanka 12 - 5.3 2.5 /2.5 0 0.3/1.3 18.8 1.1 3.1
2018/19 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 4 8.5 2.0 0 /0.3 0.5 0.5/1 50.0 0.5 3.8
2018/19 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka B 14 - 6.1 2.1 0.3 1/2.3 43.8 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Slavoj Český Brod 5 - 14.0 5.4 0.8 0.8/1.8 44.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basket Slovanka 12 - 9.3 3.7 /3.7 0.3 1.2/2.1 56.0 2.0 6.3
2018/19 kadetky U17 - play-out A Basket Slovanka B 10 - 6.0 2.5 0 1/2.4 41.7 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 3 8.3 1.7 0.3 /1.7 0.3 0/0 0.0 2.0 -1.3
2019/20 kadetky U17 - skupina D BS Č. Brod 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 1 10.0 0.0 0 /4 0 0/2 0.0 1.0 -4.0
2019/20 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 10 18.3 4.2 1.4 /3.8 0.2 0.8/1.3 61.5 2.1 3.2
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Slovanka B 10 - 7.6 2 0.6 1.8/3.8 47.4 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A BS Č. Brod 6 - 6.8 1.5 0.2 3.3/4.8 69.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Basket Slovanka B 6 - 8.0 2.8 0.3 1.3/2.3 57.1 - -
2021/22 ženy - skupina B BS Český Brod 16 - 5.8 2.1 0.3 0.9/1.8 53.6 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 6 15.7 2.7 1 /3.5 0.2 0.2/0.8 20.0 1.3 -0.2
2021/22 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka B 1 - 16.0 5 1 3/4 75.0 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B Basket Slovanka B 3 - 6.7 3.3 0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 2 - 14.0 5 0.5 2.5/4.5 55.6 - -
Průměr za kariéru 25.9 1.5 5.5 2.1 0.1 1.0/2.1 123.8 1.6 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BraB 25. 9. 2022
2B body 5 HBB 28. 9. 2022
3B body 1 HBB 28. 9. 2022
Body 14 HBB 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 DBaK 30. 11. 2019 2019/20
2B body 8 Válečnice Děčín 31. 3. 2019 2018/19
3B body 2 Levhartice Chomutov 24. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 6 KP Brno 15. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 3 KP Brno 15. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 9 KP Brno 15. 2. 2020 2019/20
Body 21 BŠ Tygři Praha 11. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 18 SBŠ Ostrava 31. 1. 2020 2019/20
Asistence 2 BK Havířov 26. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BraB 14 5 0 4/5 80.0
28. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen HBB 14 5 1 1/4 25.0
Celkem 2 28 10 1 5/9 55.6
Průměr 2 14.0 5.0 0.5 2.5/4.5 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
DBaK 5 0:00 8.0 2.6 0.0 0.2 0.0 2.2/2.8 78.6 1.4
Sokol Nusle 6 0:00 6.2 2.2 0.0 0.2 0.0 1.3/3.0 44.4 1.8
BC Vysočina 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Basket Ostrava 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 8.3 2.7 0.0 0.7 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/8.5 35.3 3.0
Loko Karlovy Vary 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.3 0.0 2.3
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 7.3 1.7 0.0 0.7 0.0 2.0/3.3 60.0 2.7
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 6.7 2.3 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.3
B. Jablonec n. N. 3 5:32 6.3 1.0 75.0 0.7 200.0 2.3/5.3 43.8 1.7
Basket Slovanka 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
BenU13G 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.7 0.0 2.0
Sad U12G 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BCSlaU12G 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 0.3
Bra U13G 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Sokol Kladno 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 7.5 1.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 3.0
DBaK 2 0:00 7.5 2.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 34:52 14.0 4.0 57.1 1.0 50.0 3.0/3.0 100.0 2.0
HBB 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
BraB 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
Sla U13G 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
Loko Trutnov 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bra U12G 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Žabiny Brno 6 9:55 1.8 0.7 33.3 0.2 25.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Pod 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Litomyšl 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 25:03 8.0 2.0 28.6 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 3.0
OLM 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
BA K. Vary 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 2 16:00 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.0
Žabiny Brno B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vlčice Žďár 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BA Sparta Praha 1 20:07 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
KP Brno B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.8
Basket Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 14:59 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
KP Brno 3 10:56 1.7 0.3 25.0 0.3 25.0 0.0/1.3 0.0 2.0
BA Sparta 2 14:27 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basket Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 21:05 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 1 24:24 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 2 5:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 10:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0