Mariana Přibylová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
ZVVZ USK Praha
Výška
169 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
345
Procento vítězství
74.2%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D USK Praha 12 - 6.3 2.8 0.0 0 0.0 0.6/1.8 31.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 4.4 1.9 0.0 0 0.0 0.6/1 57.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A USK Praha 3 - 3.7 1.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo USK Praha 2 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 8 - 5.9 2.6 0.0 0 0.0 0.6/0.9 71.4 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo USK Praha 12 - 5.8 2.5 0.0 0 0.0 0.8/2 37.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 9 - 7.1 3.3 0.0 0 0.0 0.4/1.4 30.8 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 16 - 5.1 2.4 0.0 0 0.0 0.3/1 31.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 7 - 9.9 3.9 0.0 0 0.0 2.1/4.9 44.1 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - S - 5.-8. místo USK Praha 6 - 7.7 3.2 0.0 0 0.0 1.3/2.2 61.5 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 16 - 2.6 0.8 0.0 0 0.0 1.1/1.8 58.6 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 20 - 10.2 4.4 0.0 0 0.0 1.4/3.3 40.9 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 12 - 5.3 2.3 /2.3 100.0 0 0.0 0.8/1.9 43.5 1.0 3.3
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 9 - 9.3 2.9 /2.9 100.0 1 100.0 0.6/1.3 41.7 0.9 7.7
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha 12 - 7.5 3.2 0.0 0.3 0.0 0.4/1.3 33.3 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BŠ Tygři Praha 14 - 11.5 3.4 0.0 0.9 0.0 2.1/4.1 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BŠ Tygři Praha 3 - 8.7 2.3 100.0 0.7 100.0 2/4.3 46.2 1.7 4.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BŠ Tygři Praha 2 - 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 10 - 9.7 3.2 0.0 1 0.0 0.3/1 30.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 5 - 12.8 5 0.0 0.4 0.0 1.6/2.4 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 9.3 3.7 0.0 0.7 0.0 0/1.3 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 22.0 8.3 0.0 1.3 0.0 1.3/3.3 40.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 11.9 4.2 0.0 0.8 0.0 1.1/2.5 42.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Tygři Praha 7 - 9.6 3.9 0.0 0.1 0.0 1.4/2.3 62.5 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A BA Tygřice Louny 2 - 18.0 4.5 0.0 1.5 0.0 4.5/8 56.3 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 14.0 6 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha 2 23.0 16.0 4 /12.5 32.0 2 57.1 2/4 50.0 1.0 22.5
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo Tygři Praha 1 - 30.0 12 /12 100.0 1 100.0 3/7 42.9 2.0 24.0
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 7 - 22.1 7.3 0.0 1.4 0.0 3.3/4.1 79.3 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Tygři Praha 19 28.3 22.1 7.4 /12.7 58.1 1.2 25.3 3.7/5.7 65.1 1.7 24.4
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 29.0 8 0.0 2 0.0 7/14 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 8 27.4 17.4 5.6 /9.8 57.7 1 25.8 3.1/6.1 51.0 1.8 18.1
2021/22 kadetky U17 - MČR Tygři Praha 3 24.3 18.0 6 /15 40.0 0.7 13.3 4/6.3 63.2 3.0 14.3
2022/23 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 10 27.3 14.8 5.6 /12.6 44.4 0.7 20.6 1.5/2.7 55.6 1.3 16.0
2022/23 ženy - základní část SLA 16 14.1 3.0 0.9 /2.6 34.1 0.1 8.3 1.1/1.4 77.3 1.2 2.3
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník SLA 1 13.0 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 2.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Tygři Praha 7 29.9 17.6 5.9 /12 48.8 0.7 18.5 3.7/6.4 57.8 1.9 17.7
2022/23 ženy - play-off SLA 2 5.0 0.5 0 /2.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 0.5 -2.0
2022/23 juniorky U19 - MČR Tygři Praha 3 29.0 18.0 4.3 /11.3 38.2 0.7 18.2 7.3/10.3 71.0 2.0 16.7
2023/24 ženy - základní část USK 13 16.7 4.5 1.5 /2.2 69.0 0.3 16.0 0.5/0.9 58.3 1.1 4.3
2023/24 juniorky U19 - základní část USK Praha 14 28.5 13.1 3.9 /8.1 47.4 0.9 28.6 2.9/4.6 61.5 1.5 17.2
2023/24 ženy - skupina A1 USK 3 14.3 4.7 1.3 /2.3 57.1 0.3 20.0 1/1 100.0 - 5.7
2023/24 ženy - play-off USK 6 20.8 8.3 2.2 /3.5 61.9 1 30.0 1/1.7 60.0 1.0 8.0
2023/24 juniorky U19 - play-off USK Praha 1 25.0 10.0 2 /5 40.0 2 40.0 0/0 0.0 1.0 12.0
Průměr za kariéru 22.7 7.4 9.8 3.5 75.2 0.4 41.4 1.5/2.7 145.3 1.1 4.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol H. Králové 2. 2. 2024
2B body 9 Žabiny Brno 12. 11. 2023
3B body 3 Tygři Praha 22. 10. 2023
Obranné doskoky 8 Tygři Praha 17. 2. 2024
Útočné doskoky 4 Levhartice Chomutov 24. 9. 2023
Doskoky celkem 10 Tygři Praha 17. 2. 2024
Body 31 Žabiny Brno 12. 11. 2023
Užitečnost 44 Žabiny Brno 12. 11. 2023
Asistence 8 Sokol H. Králové 7. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Sokol H. Králové 9. 10. 2021 2021/22
2B body 13 Sokol Kladno 6. 11. 2021 2021/22
3B body 4 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 10 Basket Slovanka 28. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 7 Levhartice Chomutov 20. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 14 Basket Slovanka 28. 9. 2022 2022/23
Body 39 HB Basket 29. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 46 BA Sparta 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 8 Sokol H. Králové 7. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 základní část Sluneta Ústí n.L. 19:25 13 6 60.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 9. 2023 základní část Levhartice Chomutov 29:39 14 4 36.4 1 50.0 3/8 37.5
29. 9. 2023 základní část TRU 22:13 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
6. 10. 2023 základní část HKR 15:52 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 10. 2023 základní část Sokol H. Králové 34:54 10 2 22.2 1 33.3 3/7 42.9
13. 10. 2023 základní část SLO 19:33 8 2 66.7 1 50.0 1/2 50.0
21. 10. 2023 základní část ZAB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 základní část Tygři Praha 38:46 21 6 85.7 3 37.5 0/0 0
28. 10. 2023 základní část SLA 18:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 základní část SBŠ Ostrava 35:01 15 5 50.0 1 33.3 2/4 50.0
12. 11. 2023 základní část Žabiny Brno 35:36 31 9 90.0 2 50.0 7/11 63.6
17. 11. 2023 základní část OVA 15:48 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 základní část BRA 17:36 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
25. 11. 2023 základní část CHO 16:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 základní část OVA 21:39 17 5 83.3 2 50.0 1/1 100.0
16. 12. 2023 základní část TRU 21:07 8 2 100.0 1 33.3 1/2 50.0
17. 12. 2023 základní část KP Brno 31:28 13 3 33.3 1 50.0 4/5 80.0
6. 1. 2024 základní část HKR 4:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 základní část SLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 2. 2024 základní část Sokol H. Králové 39:06 16 4 50.0 0 0.0 8/12 66.7
13. 2. 2024 základní část BRA 16:58 8 4 100.0 0 0.0 0/1 0.0
16. 2. 2024 základní část CHO 11:34 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 2. 2024 základní část Tygři Praha 26:40 14 2 28.6 2 66.7 4/5 80.0
18. 2. 2024 základní část BA Sparta Praha 21:27 7 2 20.0 0 0.0 3/4 75.0
24. 2. 2024 základní část KPB 14:15 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2024 základní část Žabiny Brno 29:35 13 4 57.1 1 20.0 2/3 66.7
2. 3. 2024 skupina A1 SLA 11:51 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
3. 3. 2024 základní část SBŠ Ostrava 18:52 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
9. 3. 2024 skupina A1 ZAB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 3. 2024 skupina A1 HKR 19:33 6 1 50.0 1 33.3 1/1 100.0
17. 3. 2024 skupina A1 KPB 11:15 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 3. 2024 play-off TRU 18:10 11 2 66.7 1 33.3 4/5 80.0
23. 3. 2024 základní část BK Strakonice 18:19 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
24. 3. 2024 základní část HB Basket 19:57 7 2 40.0 0 0.0 3/4 75.0
24. 3. 2024 play-off TRU 19:39 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
26. 3. 2024 play-off TRU 27:52 10 5 71.4 0 0.0 0/0 0
28. 3. 2024 play-off Tygři Praha 25:25 10 2 40.0 2 40.0 0/0 0
2. 4. 2024 play-off HKR 15:31 6 1 50.0 1 25.0 1/3 33.3
4. 4. 2024 play-off HKR 17:31 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
6. 4. 2024 play-off HKR 26:19 14 2 50.0 3 75.0 1/2 50.0
Celkem 40 808:34 317 93 52.8 25 25.8 56/90 62.2
Průměr 40 20:12 7.9 2.3 52.8 0.6 25.8 1.4/2.3 62.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno 5 29:39 19.0 5.0 64.1 1.6 34.8 4.2/6.2 67.7 1.2
Sokol Kladno 3 0:00 28.0 10.0 0.0 1.3 0.0 4.0/5.0 80.0 1.3
Levhartice Chomutov 5 31:19 16.2 5.2 44.1 0.8 26.7 3.4/6.8 50.0 2.6
Sokol H. Králové 3 33:54 26.0 7.0 39.6 1.3 22.2 8.0/9.7 82.8 2.3
BA Sparta Praha 5 30:15 13.8 4.0 32.8 0.2 6.3 5.2/8.0 65.0 2.4
BA Sparta 3 26:11 22.3 8.7 66.7 0.3 16.7 4.0/6.3 63.2 2.3
DBaK 4 6:50 16.0 5.5 157.1 1.3 71.4 1.3/2.5 50.0 2.0
Sokol H. Králové 4 34:42 15.8 4.3 38.6 1.0 26.7 4.3/8.3 51.5 1.3
Loko Trutnov 2 27:43 30.0 10.0 76.9 2.0 30.8 4.0/5.5 72.7 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 28:35 29.0 8.5 70.8 2.0 44.4 6.0/6.5 92.3 2.5
HB Basket 3 12:26 19.0 5.7 68.0 1.0 50.0 4.7/7.3 63.6 2.0
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 13.3 5.5 0.0 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0 1.8
BK Chomutov 4 0:00 12.3 5.3 700.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 0.3
TRU 7 20:19 6.9 1.9 52.0 0.6 23.5 1.4/2.0 71.4 1.0
USK Praha 3 27:42 15.7 5.7 44.7 1.0 33.3 1.3/2.7 50.0 0.7
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7 0:00 6.6 2.3 0.0 0.3 0.0 1.1/3.3 34.8 1.1
HB Basket 4 0:00 11.3 4.0 266.7 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Tygři Praha 3 30:17 15.0 3.3 52.6 2.3 43.8 1.3/1.7 80.0 1.3
Sluneta Ústí n.L. 3 14:49 14.7 5.7 73.9 1.0 42.9 0.3/0.7 50.0 1.3
KP Brno 3 30:15 14.7 4.3 44.8 1.0 20.0 3.0/3.7 81.8 1.0
DBaK 5 0:00 8.4 2.4 200.0 1.0 166.7 0.6/2.8 21.4 1.6
BA Sparta Praha 6 0:00 6.8 2.2 0.0 0.3 0.0 1.5/3.2 47.4 1.2
Loko Karlovy Vary 2 0:00 20.5 6.5 0.0 2.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.5
HKR 8 15:47 5.1 1.0 44.4 0.6 27.8 1.3/1.8 71.4 1.0
HB Basket Praha 5 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.6 76.9 0.4
USK Praha 2 29:01 19.5 7.0 50.0 1.0 16.7 2.5/4.5 55.6 1.5
BK Strakonice 2 23:18 18.5 5.5 52.4 1.5 25.0 3.0/4.0 75.0 0.5
Basket Slovanka 4 0:00 9.3 3.8 250.0 0.5 200.0 0.3/0.5 50.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 18.5 5.5 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
K2 Prostějov 2 0:00 18.0 7.5 125.0 0.5 100.0 1.5/4.5 33.3 1.5
Basket Slovanka 2 30:04 18.0 7.0 45.2 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 -
BA Sparta 5 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.4/3.4 41.2 1.6
HB Basket 6 0:00 5.5 2.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.7 43.8 0.3
Loko Trutnov 2 25:01 14.5 6.5 59.1 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 9.7 2.7 266.7 1.0 150.0 1.3/1.3 100.0 2.3
HB Basket 2 28:06 14.0 6.5 52.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Žabiny Brno 1 35:49 28.0 6.0 35.3 4.0 40.0 4.0/13.0 30.8 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 27.0 7.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 -
OVA 4 16:59 6.0 2.0 66.7 0.5 50.0 0.5/0.8 66.7 2.3
SBŠ Ostrava 1 32:06 23.0 9.0 64.3 1.0 16.7 2.0/2.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 11.5 2.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
B. Jablonec n. N. 1 27:37 22.0 9.0 69.2 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Strakonice 3 26:25 7.0 3.3 41.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
SLO 5 12:56 4.2 1.2 60.0 0.2 20.0 1.2/1.4 85.7 0.8
KP Brno 1 31:46 20.0 9.0 60.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
DBaK 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
SBŠ Ostrava 2 26:56 9.5 3.5 50.0 0.5 20.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BA Sparta 3 0:00 6.3 1.7 166.7 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Basket Ostrava 1 14:49 18.0 6.0 100.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
KP Brno 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
USK Praha 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Válečnice Děčín 1 0:00 16.0 6.0 100.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
DBaK 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/10.0 40.0 2.0
KP Brno 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Strakonice 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.3
Basket Slovanka 1 24:12 13.0 5.0 35.7 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
BRA 2 17:17 6.0 3.0 85.7 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
KPB 4 10:38 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
BSK TJ Jičín 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.5
BK Strakonice 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
Studánka Pardubice 1 18:27 11.0 4.0 36.4 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
PORG Basket 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
HB Basket 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
TJ Sokol Kladno 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Basketbal Sokol H. Počernice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
BC Slaný 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
SLA 2 15:24 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 18:28 5.0 1.0 25.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
ZAB 4 4:49 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
CHO 7 7:49 0.6 0.1 12.5 0.0 0.0 0.3/0.6 50.0 0.3
SBŠ Ostrava 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK 2 16:14 1.0 0.5 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Žabiny Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
STR 1 16:28 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0

články