Lucie Fránová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
175
Procento vítězství
76%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A DBaK U13 12 - 5.8 2.6 0 0.6/2.1 28.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 12 - 5.4 2.5 0 0.4/0.8 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. A DBaK U13 11 - 7.5 3.4 0 0.7/2.9 25.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Basketbalová škola - Tygři Praha 3 - 13.3 5.7 0.3 1/3 33.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 14 - 8.6 3.4 /3.4 0.2 1.3/2.8 46.2 2.1 5.0
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha 10 - 11.7 5 0.1 1.4/3.2 43.8 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 4 - 8.3 3.5 /3.5 0 1.3/1.8 71.4 1.8 6.0
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BŠ Tygři Praha 2 - 10.5 4.5 0 1.5/2 75.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BŠ Tygři Praha 3 - 5.0 2 0 1/2.3 42.9 2.0 1.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BŠ Tygři Praha 2 - 6.5 3 0 0.5/4 12.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 9.7 4 0 1.7/5 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A Tygři Praha 13 - 10.9 4.3 0 2.3/5.2 44.8 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 12 - 13.1 5.6 0 1.9/4.8 40.4 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 14.7 5.9 0 2.9/4.8 60.4 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 5 - 11.2 4.8 0 1.6/3.2 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 8.0 2.5 0 3/5.5 54.5 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha 2 17.5 9.0 3.5 /9.5 0 2/3 66.7 - 12.5
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo Tygři Praha 1 - 5.0 2 /2 0 1/1 100.0 1.0 4.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 17 24.1 7.1 3 /6.1 0 1.1/1.6 66.7 2.9 8.3
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 8 - 8.5 3.8 0.1 0.6/1.4 45.5 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Tygři Praha 26 24.1 8.9 3.5 /7.4 0 2/3.8 52.0 3.0 11.8
2021/22 kadetky U17 - MČR Tygři Praha 3 21.3 6.3 2.3 /9 0 1.7/2.3 71.4 3.3 12.7
Průměr za kariéru 43.8 6.5 9.1 3.8 0.0 1.4/3.1 278.5 2.1 3.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SBŠ Ostrava 27. 2. 2022 2021/22
2B body 12 BŠ Tygři Praha B 2. 11. 2018 2018/19
3B body 1 BK Chomutov 13. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 11 Basket Slovanka 12. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 9 ŠBK P-H Sadská 26. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 16 Žabiny Brno 27. 3. 2022 2021/22
Body 28 BŠ Tygři Praha B 2. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 29 BA Sparta 27. 4. 2022 2021/22
Asistence 5 BA Sparta 13. 5. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Chomutov 4 0:00 12.3 4.3 242.9 0.3 100.0 3.0/5.3 57.1 1.3
DBaK 5 0:00 9.0 2.6 650.0 0.2 0.0 3.2/6.0 53.3 1.8
BA K. Vary 5 0:00 8.4 3.6 138.5 0.2 100.0 0.6/1.4 42.9 1.0
BK Strakonice 4 0:00 9.5 4.3 242.9 0.0 0.0 1.0/3.8 26.7 2.8
Basket Slovanka 3 0:00 12.3 5.7 425.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.7
BK Klatovy 4 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
DBaK 4 4:01 9.0 3.3 325.0 0.0 0.0 2.5/4.8 52.6 1.3
BA Sparta 3 21:39 12.0 4.3 44.8 0.0 0.0 3.3/6.0 55.6 2.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
KP Brno 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 27:43 15.0 6.5 54.2 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA Sparta 4 0:00 7.3 2.8 183.3 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 2.5
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 0.3
K2 Prostějov 2 0:00 14.0 6.0 600.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
SBŠ Ostrava 2 26:55 13.5 5.0 50.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
HB Basket 2 21:00 13.5 6.0 57.1 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
HB Basket 3 0:00 9.0 3.3 250.0 0.0 0.0 2.3/6.0 38.9 3.3
Basket Slovanka 3 28:36 8.3 3.0 40.9 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 3.7
USK Praha 1 0:00 25.0 10.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 5.0
BS Č. Brod 1 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BC Slaný 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/12.0 50.0 4.0
DBaK 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Havířov 2 23:40 9.5 4.5 56.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
SBŠ Ostrava 2 18:26 9.0 4.0 61.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol Horní Počernice 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Žabiny Brno 2 23:31 9.0 3.0 50.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
K2 Prostějov 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 8.5 3.0 300.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Basket Ostrava 2 27:18 8.0 3.5 77.8 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
HB Basket 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Strakonice 2 20:43 8.0 2.5 50.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BK Strakonice 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
KP Brno 2 17:31 7.5 2.5 45.5 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Žabiny Brno 2 31:05 7.0 2.5 33.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kladno 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
KP Brno 2 20:58 6.5 3.0 54.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
Studánka Pardubice 1 18:27 12.0 5.0 33.3 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sokol H. Králové 3 18:45 4.0 1.3 26.7 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 4.7
Levhartice Chomutov 2 27:56 6.0 2.5 35.7 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Basket Slovanka 2 23:41 5.5 2.5 33.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
USK Praha 2 20:53 5.5 2.5 31.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol H. Králové B 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Loko Karlovy Vary 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 1.0
Loko Trutnov 2 21:04 5.0 2.0 30.8 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 5.0
Sokol Nusle 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 1.0
BA Sparta Praha 1 25:07 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Levhartice Chomutov 1 28:12 8.0 3.0 75.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Strakonice 1 33:32 7.0 3.0 37.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Slovanka 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol H. Králové 1 25:37 6.0 2.0 40.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
B. Jablonec n. N. 1 24:30 6.0 2.0 40.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BC Slaný 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
HB Basket 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
USK Praha 1 26:22 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KP Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 1 26:28 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0