Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out B 1. kolo 230
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
4. 2. 2023
14:00
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Jan Hejnic
Preview
play-out B 1. kolo 231
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Sojky Pelhřimov
4. 2. 2023
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Tejček
Tomáš Roubiček
Preview
play-out B 1. kolo 229
Sokol Hradec Králové B
Sokol Nusle
4. 2. 2023
16:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Výborný
Ondřej Vlach
Preview
play-out B 2. kolo 232
BK Brandýs nad Labem
BK Sojky Pelhřimov
5. 2. 2023
09:30
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Jan Hejnic
Preview
play-out B 2. kolo 233
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
5. 2. 2023
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Tejček
Tomáš Roubiček
Preview
play-out B 3. kolo 234
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
25. 2. 2023
-
Preview
play-out B 3. kolo 235
Sokol Hradec Králové B
BK Brandýs nad Labem
25. 2. 2023
-
Preview
play-out B 3. kolo 236
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
25. 2. 2023
-
Preview
play-out B 4. kolo 237
Sokol Hradec Králové B
Bižuterie Jablonec n.N.
26. 2. 2023
-
Preview
play-out B 4. kolo 238
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
26. 2. 2023
-
Preview
play-out B 5. kolo 239
BK Brandýs nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
11. 3. 2023
-
Preview
play-out B 5. kolo 240
BC Benešov
Sokol Hradec Králové B
11. 3. 2023
-
Preview
play-out B 5. kolo 241
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Nusle
11. 3. 2023
-
Preview
play-out B 6. kolo 242
BC Benešov
Sokol Nusle
12. 3. 2023
-
Preview
play-out B 6. kolo 243
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Hradec Králové B
12. 3. 2023
-
Preview
play-out B 7. kolo 244
BK Sojky Pelhřimov
BK Brandýs nad Labem
1. 4. 2023
-
Preview
play-out B 7. kolo 245
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
1. 4. 2023
-
Preview
play-out B 8. kolo 246
Sokol Nusle
Sokol Hradec Králové B
2. 4. 2023
-
Preview
play-out B 8. kolo 247
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
2. 4. 2023
-
Preview
play-out B 8. kolo 248
BK Sojky Pelhřimov
Bižuterie Jablonec n.N.
2. 4. 2023
-
Preview
play-out B 9. kolo 249
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Hradec Králové B
22. 4. 2023
-
Preview
play-out B 9. kolo 250
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
22. 4. 2023
-
Preview
play-out B 10. kolo 251
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
23. 4. 2023
-
Preview
play-out B 10. kolo 252
BK Brandýs nad Labem
Sokol Hradec Králové B
23. 4. 2023
-
Preview
play-out B 10. kolo 253
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
23. 4. 2023
-
Preview
play-out B 11. kolo 254
Sokol Nusle
BC Benešov
6. 5. 2023
-
Preview
play-out B 11. kolo 255
Sokol Hradec Králové B
BK Sojky Pelhřimov
6. 5. 2023
-
Preview
play-out B 12. kolo 256
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs nad Labem
7. 5. 2023
-
Preview
play-out B 12. kolo 257
Sokol Hradec Králové B
BC Benešov
7. 5. 2023
-
Preview
play-out B 12. kolo 258
Sokol Nusle
BK Sojky Pelhřimov
7. 5. 2023
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Bižuterie Jablonec n.N. 10 7 3 645 534 17
2. Sojky Pelhřimov 10 6 4 689 636 16
3. BC Benešov 10 5 5 626 605 15
4. Sokol Nusle 10 5 5 628 660 15
5. Sokol H. Králové B 10 5 5 677 769 15
6. BK Brandýs n.L. 10 2 8 576 637 12
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Natálie Zelenková BK Klatovy 16 14 1.0 20.6 6.8 0.6 5.3/7.4 71.8 1.9
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 17 14 1.0 19.4 6.4 1.3 2.8/5.4 51.3 3.4
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 17 14 1.0 18.9 4.8 0.9 6.7/10.6 63.1 1.9
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 16 12 1.0 21.6 7.3 1.2 3.4/6.9 49.4 3.0
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 15 14 1.0 17.4 5.5 1.4 2.4/3.6 64.7 1.7
Klára Šumberová OSK Olomouc 16 14 1.0 17.2 4.8 1.6 2.7/4.5 60.3 2.2
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 17 14 1.0 16.4 5.4 0.7 3.4/5.5 61.0 1.5
Nela Jeřábková OSK Olomouc 16 14 1.0 16.1 4.4 1.7 2.1/3.9 54.5 1.4
Veronika Suchánková Lokomotiva Krnov 16 13 1.0 16.4 6.1 0.8 1.9/3.7 52.1 1.0
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 16 14 1.0 14.9 5.8 0.7 1.2/1.9 0.0* 0.9
Eliška Salaková SLUNETA Ústí n. L. 16 14 1.0 14.6 5.6 0.4 2.2/4.0 55.4 1.7
Adéla Šváchová BC Benešov 15 12 1.0 17.0 4.3 0.9 5.6/7.5 74.4 1.8
Sára Karásková K2 Prostějov 15 8 1.0 25.0 6.9 1.9 5.6/9.6 58.4 3.3
Amálie Kolaříková SLUNETA Ústí n. L. 15 11 1.0 17.5 6.7 0.5 2.5/4.1 60.0 1.2
Pavlína Kučerová K2 Prostějov 16 14 1.0 13.5 4.9 0.9 1.2/2.2 54.8 2.9
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 17 12 1.0 15.6 3.0 2.7 1.6/2.4 65.5 1.8
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 16 13 1.0 13.7 6.2 0.0 1.4/3.8 36.0 2.5
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 15 11 1.0 15.7 5.8 0.7 1.9/4.2 45.7 2.0
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 17 14 1.0 12.4 4.9 0.6 0.9/2.6 36.1 2.7
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 17 12 1.0 14.3 5.6 0.4 1.8/2.9 62.9 3.4
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 17 14 1.0 12.1 5.2 0.2 1.1/2.6 41.7 2.4
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n. L. 17 14 1.0 11.9 5.0 0.2 1.3/2.8 46.2 1.4
Julie Drholcová Žabiny Brno B 16 11 1.0 14.9 5.9 0.5 1.5/2.3 64.0 2.8
Lucie Kučerová STRABAG Zlín 17 14 1.0 11.3 3.4 0.4 3.1/5.1 61.1 3.2
Barbora Rendlová BK Klatovy 16 12 1.0 13.2 5.1 0.5 1.5/3.3 45.0 1.8
Anna Běláčová Tygři Praha B 15 10 1.0 15.5 6.3 0.2 2.3/4.3 53.5 1.2
Klára Žižková BSK TJ Jičín 15 12 1.0 12.8 5.3 0.3 1.5/2.6 58.1 2.8
Daniela Otrubová Žabiny Brno B 17 10 1.0 15.0 6.1 0.2 2.2/2.7 81.5 1.9
Klára Trojanová SLUNETA Ústí n. L. 16 14 1.0 10.7 3.6 0.9 1.0/2.2 45.2 1.1
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 17 14 1.0 10.7 4.0 0.1 2.5/4.0 62.5 2.6
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 15 12 1.0 12.4 4.1 1.1 1.0/1.3 0.0* 2.3
Jiřina Hejlová BK Havířov 16 14 1.0 10.5 3.5 0.6 1.8/4.2 42.4 1.6
Leontina Poňuchálková Loko Karlovy Vary 15 13 1.0 11.3 5.1 0.0 1.2/1.8 0.0* 0.9
Eliška Doležajová BK Havířov 17 9 1.0 16.1 7.1 0.1 1.6/3.7 42.4 2.1
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 16 14 1.0 10.4 3.2 0.6 2.0/3.5 57.1 2.1
Lucie Najmanová Bižuterie Jablonec n.N. 17 14 1.0 10.1 3.6 0.3 1.9/3.7 51.9 2.4
Veronika Trieblová SLUNETA Ústí n. L. 17 11 1.0 12.4 5.5 0.0 1.3/2.8 45.2 1.8
Barbora Kulhánová Lokomotiva Krnov 16 12 1.0 11.3 5.1 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.2
Kristýna Mladá Bižuterie Jablonec n.N. 16 13 1.0 10.3 3.8 0.4 1.5/2.1 70.4 1.8
Nikola Horná Studánka Pardubice 15 13 1.0 10.3 2.5 1.0 2.2/2.8 78.4 1.5
Apolena Loužecká USK Praha B 15 10 1.0 13.2 5.8 0.1 1.3/2.4 54.2 1.7
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 15 8 1.0 16.3 6.8 0.4 1.6/3.8 43.3 1.6
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 17 13 1.0 9.8 3.2 0.8 0.9/1.3 0.0* 0.8
Anna Marie Pražáková STRABAG Zlín 16 9 1.0 14.0 5.1 0.4 2.4/4.9 50.0 2.0
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 17 14 1.0 8.9 3.0 0.0 2.9/5.2 54.8 1.4
Lucie Makrlíková BK Klatovy 17 11 1.0 11.3 3.9 0.7 1.3/2.4 53.8 2.5
Tereza Šlechtová Sokol H. Králové B 16 12 1.0 10.3 3.2 0.9 1.2/2.2 53.8 1.8
Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 15 13 1.0 9.5 3.0 0.7 1.4/2.5 54.5 2.2
Michaela Hrbáčová BK Havířov 17 5 1.0 24.6 7.6 0.6 7.6/12.8 59.4 2.4
Tatiana Dittrichová BSK TJ Jičín 15 12 1.0 10.1 2.5 1.3 1.3/3.2 42.1 1.6
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 17 14 1.0 8.6 4.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.3
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 17 13 1.0 9.1 3.7 0.2 1.2/3.7 33.3 1.6
Marianna Pémová DBaK 15 11 1.0 10.7 4.5 0.2 1.3/2.5 50.0 2.0
Sára Štechová Tygři Praha B 16 13 1.0 9.0 3.7 0.2 0.9/1.5 0.0* 0.4
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 17 14 1.0 8.4 2.3 0.7 1.6/3.4 47.9 2.6
Barbora Mokrá Loko Karlovy Vary 16 13 1.0 8.9 3.8 0.0 1.4/2.2 62.1 1.1
Kamila Trusková Žabiny Brno B 16 11 1.0 10.5 4.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 2.5
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 17 14 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/3.6 23.5 2.9
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 15 12 1.0 9.3 2.1 1.4 0.8/1.3 0.0* 2.0
Barbora Struhárová BK Klatovy 17 12 1.0 9.2 3.0 0.9 0.4/1.5 0.0* 1.4
Klára Seidlová BC Benešov 17 14 1.0 7.9 2.6 0.2 1.9/3.6 52.9 2.9
Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 15 12 1.0 9.2 1.9 1.7 0.3/0.9 0.0* 2.3
Anna Červenková BC Benešov 16 13 1.0 8.4 3.6 0.0 1.2/2.5 45.5 3.2
Barbora Chmelinová SLUNETA Ústí n. L. 16 14 1.0 7.7 2.0 0.9 1.1/2.2 51.6 2.0
Julie Janková BSK TJ Jičín 15 14 1.0 7.6 1.4 1.4 0.7/1.5 0.0* 1.7
Anastázie Řezáčová USK Praha B 15 8 1.0 13.1 3.5 1.8 0.9/1.5 0.0* 3.4
Violetta Šeböková BK Havířov 16 9 1.0 11.6 4.1 0.3 2.3/3.8 61.8 2.7
16 Tereza Pospíšilová DBaK 16 7 1.0 14.7 6.4 0.0 1.9/3.4 54.2 1.7
Ema Sedláková Tygři Praha B 15 5 1.0 20.6 9.0 0.0 2.6/3.2 81.3 1.8
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 17 12 1.0 8.5 3.1 0.0 2.3/4.7 50.0 1.8
Sára Součková K2 Prostějov 15 14 1.0 7.3 1.5 1.1 1.1/1.9 0.0* 1.9
Lucie Křiváčková BK Klatovy 16 14 1.0 7.2 2.8 0.4 0.6/1.3 0.0* 1.9
5 Karolína Marková BC Slaný 15 11 1.0 9.0 3.1 0.7 0.6/1.3 0.0* 1.5
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 17 11 1.0 8.9 3.6 0.0 1.6/3.1 52.9 1.8
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 15 10 1.0 9.7 4.0 0.1 1.4/2.9 48.3 2.1
Vanda Petrželová OSK Olomouc 15 12 1.0 8.0 2.7 0.2 2.2/4.7 46.4 2.2
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 17 13 1.0 7.4 3.2 0.2 0.5/1.2 0.0* 2.2
Anežka Barusel SK Bruntál 17 9 1.0 10.6 4.9 0.0 0.8/2.4 31.8 1.4
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 17 14 1.0 6.7 2.6 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.9
Monika Lojková Tygři Praha B 16 8 1.0 11.6 5.0 0.4 0.5/1.5 0.0* 2.5
Adéla Bednářová K2 Prostějov 15 12 1.0 7.7 3.3 0.3 0.4/1.8 0.0* 2.8
Anna Lhotáková BCM Sokolov 17 14 1.0 6.5 2.6 0.0 1.4/2.1 65.5 3.2
Adina Ema Frantová USK Praha B 16 8 1.0 11.3 3.8 0.6 1.9/5.1 36.6 0.9
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín 15 9 1.0 10.0 4.2 0.0 1.6/3.0 51.9 3.1
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 15 13 1.0 6.8 2.8 0.2 0.8/2.1 40.7 2.4
Michaela Mundlová BK Klatovy 17 12 1.0 7.4 2.8 0.3 1.2/1.8 0.0* 1.7
Eliška Šťastná OSK Olomouc 16 14 1.0 6.3 2.0 0.5 0.8/1.4 0.0* 1.1
9 Klára Nováková DBaK 15 12 1.0 7.3 2.6 0.2 1.7/2.6 64.5 1.1
Kristýna Štětkářová STRABAG Zlín 17 9 1.0 9.7 2.8 1.1 0.8/1.4 0.0* 1.7
Monika Klementová Loko Karlovy Vary 15 14 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.0
Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové B 16 12 1.0 7.2 2.9 0.3 0.6/2.3 25.9 0.4
Klára Ciprová SLUNETA Ústí n. L. 15 13 1.0 6.5 2.1 0.5 0.8/1.3 0.0* 0.8
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 16 9 1.0 9.4 4.1 0.0 1.2/4.6 26.8 2.4
17 Barbora Baxová DBaK 15 13 1.0 6.5 2.2 0.3 1.2/2.9 39.5 1.1
Anežka Kyralová Sokol H. Králové B 16 14 1.0 6.0 2.4 0.2 0.5/1.6 0.0* 2.1
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 16 14 1.0 5.9 2.1 0.4 0.5/1.2 0.0* 2.9
Karolína Bíšková BK Klatovy 17 12 1.0 6.8 2.8 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.8
Adéla Petříková BSK TJ Jičín 15 10 1.0 8.2 2.6 0.7 0.9/2.1 42.9 2.0
Barbora Synková Sokol Nusle 17 11 1.0 7.4 3.0 0.2 0.8/3.3 25.0 3.8
Pavlína Komárková Bižuterie Jablonec n.N. 17 14 1.0 5.8 2.0 0.0 1.8/3.9 46.3 1.9
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 17 14 1.0 5.8 1.6 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.4
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 17 14 1.0 5.7 2.3 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.4
Karolína Krausová Sokol H. Králové B 17 8 1.0 10.0 2.5 1.3 1.3/1.9 0.0* 2.1
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 15 6 1.0 13.0 6.2 0.0 0.7/2.2 30.8 2.3
Klaudie Kolbabová BC Benešov 16 13 1.0 5.9 2.2 0.0 1.6/4.0 40.4 2.1
Vendula Šindlerová BK Havířov 16 7 1.0 10.7 4.3 0.0 2.1/3.4 62.5 2.7
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 16 14 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.4
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 15 14 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Michaela Brudná BK Havířov 15 10 1.0 7.3 2.5 0.0 2.3/4.9 46.9 1.9
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 15 14 1.0 5.2 1.5 0.4 1.1/2.4 48.5 2.9
Jana Tranžíková BCM Sokolov 16 5 1.0 14.4 5.4 0.4 2.4/4.6 52.2 1.2
23 Kristina Vaňková DBaK 17 5 1.0 14.4 5.6 0.6 1.4/2.0 70.0 1.8
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 17 5 1.0 14.4 5.6 0.2 2.6/4.0 65.0 1.8
Barbora Podestátová BK Klatovy 16 11 1.0 6.4 2.7 0.0 0.9/2.4 38.5 1.7
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 17 10 1.0 6.9 2.9 0.3 0.2/0.7 0.0* 2.7
Marie Staňková BCM Sokolov 17 4 1.0 17.3 4.8 1.3 4.0/5.8 69.6 1.8
Melánie Šimová SK Bruntál 17 10 1.0 6.8 2.6 0.2 1.0/4.5 22.2 2.4
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 16 11 1.0 6.1 2.5 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.8
Veronika Pichrtová Loko Karlovy Vary 16 10 1.0 6.7 2.3 0.1 1.8/3.4 52.9 1.3
Athina Kryšpínová USK Praha B 17 14 1.0 4.7 1.9 0.1 0.6/1.3 0.0* 0.6
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 17 11 1.0 5.8 1.8 0.6 0.3/0.4 0.0* 1.3
Karolína Viková Sokol H. Králové B 15 8 1.0 8.0 2.1 1.0 0.8/1.3 0.0* 1.5
Natálie Jedrzejczyková Lokomotiva Krnov 15 14 1.0 4.6 0.9 0.7 0.6/1.1 0.0* 1.1
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 16 12 1.0 5.3 0.9 1.0 0.4/0.8 0.0* 1.6
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 15 12 1.0 5.3 1.6 0.3 1.1/1.5 0.0* 1.2
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 15 13 1.0 4.8 1.6 0.0 1.5/2.4 64.5 4.2
Johana Surmanová STRABAG Zlín 15 7 1.0 8.9 2.0 1.4 0.6/1.6 0.0* 2.1
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín 16 10 1.0 6.1 2.3 0.2 0.9/1.8 0.0* 1.5
Petra Opová Sokol H. Králové B 16 8 1.0 7.5 2.9 0.4 0.6/1.4 0.0* 0.8
Barbora Vyhlídová Tygři Praha B 15 6 1.0 10.0 3.8 0.0 2.3/3.7 63.6 1.5
Johana Rizáková Sojky Pelhřimov 16 12 1.0 4.9 2.0 0.1 0.7/1.7 0.0* 2.9
Nela Stehlíková Jiskra Kyjov 17 11 1.0 5.4 2.2 0.0 1.0/1.7 0.0* 0.8
Eliška Chalupová Sokol Nusle 17 12 1.0 4.9 2.1 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.4
Nikola Spurná USK Praha B 15 6 1.0 9.7 4.5 0.0 0.7/2.2 30.8 2.0
Markéta Homolová Tygři Praha B 15 9 1.0 6.4 2.7 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.3
17 Tereza Mišiková BC Slaný 15 14 1.0 4.1 1.0 0.2 1.5/3.1 48.8 2.4
Hana Novotná Studánka Pardubice 15 8 1.0 7.1 2.1 0.6 1.0/1.6 0.0* 1.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov 16 10 1.0 5.6 2.0 0.0 1.6/3.4 47.1 1.3
Frida Jelínková Tygři Praha B 15 10 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
Anna Marie Suchardová SLUNETA Ústí n. L. 17 12 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.8
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 15 10 1.0 5.5 0.8 1.0 0.9/1.5 0.0* 1.7
Marika Rýdlová BC Benešov 17 9 1.0 6.0 1.2 0.8 1.2/2.1 57.9 1.0
Adéla Kolářová SK Bruntál 15 9 1.0 6.0 2.3 0.2 0.7/2.7 25.0 2.0
Barbora Strnadová Bižuterie Jablonec n.N. 16 12 1.0 4.5 1.8 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.7
Alice Křišťanová Lokomotiva Krnov 16 14 1.0 3.8 1.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.2
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 16 14 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.6
Eliška Pechanová SLUNETA Ústí n. L. 15 12 1.0 4.4 1.3 0.3 0.9/2.0 45.8 2.3
Hana Danielisová STRABAG Zlín 17 12 1.0 4.3 1.7 0.1 0.8/2.0 37.5 0.7
Klára Klugová DBaK 17 7 1.0 7.4 2.7 0.1 1.6/2.1 73.3 2.1
Anna Ransdorfová Tygři Praha B 16 4 1.0 12.8 6.0 0.0 0.8/2.5 30.0 1.3
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 16 13 1.0 3.9 1.2 0.3 0.7/1.7 0.0* 3.7
Valerie Hocková BC Benešov 17 14 1.0 3.6 1.3 0.2 0.4/1.1 0.0* 2.0
Nicol Papadopulosová Lokomotiva Krnov 16 12 1.0 4.2 0.7 0.8 0.6/1.4 0.0* 3.5
Klára Aubrechtová DBaK 17 4 1.0 12.5 4.5 0.8 1.3/2.3 55.6 2.0
Emma Komárková Studánka Pardubice 15 8 1.0 6.3 2.6 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.5
Anna Runtschová Sokol Nusle 16 10 1.0 4.9 1.5 0.2 1.3/2.3 56.5 2.4
Tereza Kubernátová BK Klatovy 17 10 1.0 4.9 1.8 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.5
Adéla Rešlová BCM Sokolov 16 8 1.0 6.0 2.1 0.4 0.6/1.1 0.0* 0.6
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 17 4 1.0 11.8 2.8 1.5 1.8/2.5 70.0 1.5
12 Natálie Hejčová BC Slaný 16 13 1.0 3.6 1.2 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.5
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 17 10 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
15 Barbora Vlčková DBaK 16 12 1.0 3.8 1.4 0.2 0.5/1.7 0.0* 1.8
Petra Mičulková OSK Olomouc 16 13 1.0 3.5 1.5 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.2
Renata Petlanová USK Praha B 15 14 1.0 3.3 1.1 0.1 0.8/1.4 0.0* 1.6
Sophia Josephine Štíbrová Lokomotiva Krnov 17 13 1.0 3.5 1.2 0.0 1.2/2.2 53.6 0.8
Vivienne Vlková STRABAG Zlín 16 14 1.0 3.2 1.2 0.1 0.6/1.9 0.0* 3.1
Marie Tuháčková Sokol Nusle 16 11 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.5
Elisabeth Charvátová SK Bruntál 14 9 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/3.6 28.1 1.4
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 16 12 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.3
22 Jana Štruncová DBaK 15 9 1.0 4.8 2.0 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.6
Paola Buš Tygři Praha B 15 7 1.0 6.1 2.7 0.0 0.7/2.0 35.7 1.7
Radka Čermáková Loko Karlovy Vary 16 12 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Kateřina Zvolánková BK Havířov 17 4 1.0 10.3 4.3 0.0 1.8/2.0 87.5 1.8
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 15 13 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/2.1 40.7 1.7
Klára Kopecká BCM Sokolov 16 13 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.4
Barbora Paličková BC Benešov 17 9 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.3
Kateřina Mančíková BK Havířov 17 11 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.6
Sandra Horáková Sokol H. Králové B 16 2 1.0 20.0 8.5 0.0 3.0/4.0 75.0 4.5
Aneta Devátá Bižuterie Jablonec n.N. 16 14 1.0 2.9 0.6 0.4 0.3/0.8 0.0* 0.9
Adéla Kutrová SK Bruntál 14 8 1.0 5.0 1.6 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.6
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 15 13 1.0 3.0 0.9 0.2 0.5/0.8 0.0* 0.8
10 Natálie Havlínová BC Slaný 15 7 1.0 5.6 1.4 0.6 1.0/1.4 0.0* 0.9
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 15 8 1.0 4.9 1.4 0.5 0.6/1.0 0.0* 1.5
Petra Matějíčková BK Havířov 16 8 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.0
Eliška Marie Černá USK Praha B 15 12 1.0 3.2 0.8 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.4
Linda Přídová Tygři Praha B 15 13 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.2
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín 15 9 1.0 4.1 1.1 0.4 0.6/0.7 0.0* 2.7
Ela Nenadálová USK Praha B 15 3 1.0 12.3 4.3 0.0 3.7/7.3 50.0 2.7
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 17 10 1.0 3.7 1.2 0.4 0.1/1.0 0.0* 2.9
Tereza Ondráková Lokomotiva Krnov 16 4 1.0 9.3 2.5 0.8 2.0/4.3 47.1 2.3
Klára Dvořáková USK Praha B 15 3 1.0 12.0 4.3 0.0 3.3/6.0 55.6 2.3
18 Anna Hrubiková BC Slaný 16 12 1.0 3.0 0.9 0.0 1.2/1.8 0.0* 0.5
Hana Trnková BCM Sokolov 17 9 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.1
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK 16 14 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.9
Markéta Strnadelová Žabiny Brno B 16 4 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Klára Hubená SLUNETA Ústí n. L. 16 6 1.0 5.7 1.5 0.5 1.2/1.7 0.0* 1.8
Adriana Rosca Tygři Praha B 15 6 1.0 5.5 2.5 0.2 0.0/0.3 0.0* 2.8
Aneta Bučková Sojky Pelhřimov 17 12 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.8 0.0* 2.1
Anna Jiráčková BC Benešov 16 14 1.0 2.4 0.6 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.9
Rozálie Žížalová BC Benešov 16 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Nela Beránková USK Praha B 16 7 1.0 4.6 1.9 0.1 0.4/1.3 0.0* 2.9
Lucie Adoltová Tygři Praha B 16 5 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.8
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 15 14 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Eliška Ducháčková Bižuterie Jablonec n.N. 17 13 1.0 2.4 1.0 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.5
Barbora Plánková STRABAG Zlín 15 7 1.0 4.4 1.9 0.0 0.7/0.9 0.0* 1.3
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 17 14 1.0 2.2 0.8 0.1 0.2/1.3 0.0* 1.6
Eliška Mohelníková SK Bruntál 15 6 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.8
Karolína Kyselicová USK Praha B 16 2 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 4.0
15 Jana Poláková BC Slaný 15 14 1.0 2.1 0.8 0.1 0.4/1.0 0.0* 0.4
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 17 6 1.0 5.0 1.8 0.2 0.8/1.5 0.0* 2.2
Anežka Misíková USK Praha B 14 3 1.0 10.0 3.3 1.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 16 10 1.0 2.9 1.1 0.2 0.1/0.9 0.0* 1.4
Aneta Wronková BK Havířov 15 5 1.0 5.8 1.8 0.0 2.2/4.4 50.0 2.2
Tereza Kleplová BC Benešov 15 11 1.0 2.6 1.0 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.4
Alena Vacková SLUNETA Ústí n. L. 16 13 1.0 2.2 1.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.8
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 17 11 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.9
Daniela Sobková Sojky Pelhřimov 16 14 1.0 2.0 0.8 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
Julie Bezdíčková Sokol H. Králové B 17 2 1.0 14.0 6.0 0.5 0.5/2.5 20.0 2.5
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 16 14 1.0 2.0 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Tereza Klimešová K2 Prostějov 17 3 1.0 9.3 3.7 0.3 1.0/1.3 0.0* 3.0
4 Tereza Litvová BC Slaný 15 10 1.0 2.7 0.9 0.0 0.9/1.5 0.0* 3.5
Natálie Gálová Žabiny Brno B 17 7 1.0 3.9 1.4 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.6
Petra Hánělová Sokol H. Králové B 15 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Barbora Kolářová USK Praha B 16 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.5
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 16 12 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Tereza Florjánková USK Praha B 16 12 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.8
Stella Vodvárková Sokol H. Králové B 17 1 1.0 25.0 10.0 1.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Tereza Mašková SLUNETA Ústí n. L. 16 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/0.7 0.0* 1.1
Markéta Mičková SK Bruntál 16 8 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.8
Magdalena Vašková USK Praha B 15 12 1.0 2.0 0.5 0.1 0.8/1.5 0.0* 3.6
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 17 5 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Alena Severová SK Bruntál 15 4 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Adéla Kopicová Bižuterie Jablonec n.N. 17 12 1.0 2.0 0.6 0.2 0.3/0.7 0.0* 2.8
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 17 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
16 Karolína Taušová BC Slaný 15 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
Viktorie Ballková USK Praha B 15 11 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.5
Kristýna Perun Sokol H. Králové B 15 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.1
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 17 9 1.0 2.3 0.4 0.4 0.1/0.2 0.0* 2.8
Sára Dosič Loko Karlovy Vary 16 13 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
10 Anežka Černá BC Slaný 17 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Anabela Camphuijsen Tygři Praha B 15 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.0
Tereza Kašpárková K2 Prostějov 17 3 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/3.3 30.0 2.7
Daniela Františáková SK Bruntál 15 10 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.9
Karolína Krolopová BCM Sokolov 15 14 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Natálie Machačová BC Benešov 16 3 1.0 6.3 1.7 0.3 2.0/5.0 40.0 2.0
Eliška Davídková Studánka Pardubice 15 5 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.8
Giulia Amadei Žabiny Brno B 17 2 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Veronika Špatková USK Praha B 16 2 1.0 9.5 3.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Anna Melcrová Lokomotiva Krnov 16 11 1.0 1.6 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tereza Mazalová SK Bruntál 16 2 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/4.0 37.5 2.5
Aneta Adámková Žabiny Brno B 16 1 1.0 17.0 4.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
8 Barbora Ota Urbanová DBaK 15 4 1.0 4.3 1.8 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.5
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 16 10 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.0
Aneta Zahradníčková BC Benešov 16 10 1.0 1.7 0.7 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Rozálie Ježková Sokol Nusle 15 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Klára Johanidesová Tygři Praha B 15 4 1.0 4.0 1.3 0.3 0.8/2.0 37.5 2.0
Julie Kleinová Žabiny Brno B 17 4 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Karolína Cibáková SK Bruntál 15 7 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
7 Karolína Kolaříková BC Slaný 16 8 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Nella Zatloukalová Bižuterie Jablonec n.N. 16 9 1.0 1.7 0.4 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.4
Julie Křelinová Sokol Nusle 17 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Barbora Havranová Studánka Pardubice 15 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Vendula Zadražilová Sojky Pelhřimov 16 9 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Viktorie Čepková Lokomotiva Krnov 15 13 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.5
11 Tereza Herinková BC Slaný 15 11 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marie Šlemrová Loko Karlovy Vary 15 7 1.0 1.7 0.3 0.1 0.7/0.9 0.0* 0.9
Daniela Petele Loko Karlovy Vary 17 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Lucie Stránská Žabiny Brno B 17 3 1.0 4.0 0.3 0.7 1.3/4.3 30.8 0.7
Julie Piloušková Tygři Praha B 16 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Sofia Robson USK Praha B 14 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.7
Michaela Slavíčková Sokol H. Králové B 15 5 1.0 2.2 0.4 0.2 0.8/1.2 0.0* 1.4
Jitka Kutalová STRABAG Zlín 15 2 1.0 5.5 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Nella Bínová DBaK 16 12 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.1
Tereza Strbáčková K2 Prostějov 15 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.3
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 16 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
Klára Žáková Sokol H. Králové B 15 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 15 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Valerie Marková K2 Prostějov 14 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Natálie Fiedlerová Studánka Pardubice 15 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Emily Vacurová BCM Sokolov 17 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Klára Koutecká BCM Sokolov 16 9 1.0 1.0 0.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.6
10 Andrea Dydeková DBaK 16 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 16 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.1
Eliška Nácovská Sokol Nusle 15 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Michaela Němcová SK Bruntál 16 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Amalie Smith Sokol Nusle 17 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.4
Radka Mrázková Sokol H. Králové B 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
Barbora Doležajová BK Havířov 16 9 1.0 0.9 0.3 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.7
Zuzana Lajžnerová Bižuterie Jablonec n.N. 16 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 15 10 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Markéta Řezáčová Bižuterie Jablonec n.N. 16 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
Bára Mikulášková OSK Olomouc 17 12 1.0 0.7 0.1 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.3
Jasmin Jiráková BC Benešov 17 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 16 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Ivana Klímová Sokol H. Králové B 15 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Johana Bláhová Sokol H. Králové B 15 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Barbora Luxová USK Praha B 14 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Vítámvásová Lokomotiva Krnov 16 8 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.5
14 Marie Lívancová DBaK 16 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.6
Adriana Smolková OSK Olomouc 15 10 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.1
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 16 10 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.2
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín 16 7 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
Tereza Vanišová Sokol H. Králové B 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Byrtusová SK Bruntál 14 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Veronika Šihovcová BCM Sokolov 16 10 1.0 0.6 0.1 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.0
Ema Križanská Tygři Praha B 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 17 14 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
6 Dominika Hejduková BC Slaný 15 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.8
Sára Koňařová K2 Prostějov 15 13 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Sofie Salehová Sokol Nusle 15 10 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Amélie Kadlečková DBaK 15 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 16 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adéla Vildová BK Havířov 15 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Karolína Kupsová BC Benešov 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
13 Martina Rubnerová DBaK 16 8 1.0 0.5 0.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.4
Karolína Krebsová SLUNETA Ústí n. L. 16 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Alžběta Stránská Bižuterie Jablonec n.N. 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aneta Skřivánková BCM Sokolov 16 10 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.1
Barbora Gorčáková BK Havířov 15 9 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Nikola Čumrdová BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
3 Lucie Roubíčková BC Slaný 15 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 16 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Veronika Dvorská BC Benešov 16 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.2
Alexandra Weberová BCM Sokolov 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Julie Meisel Tygři Praha B 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Adéla Šibalová SK Bruntál 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Vitnerová K2 Prostějov 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Loreta Krejčí Sokol Nusle 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Karolína Gasnárková Jiskra Kyjov 17 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Karolína Kusynová BK Havířov 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ema Gotvaldová K2 Prostějov 14 11 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 16 12 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.3
Julie Merclová Žabiny Brno B 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Aneta Hanzelová Lokomotiva Krnov 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Sára Grobařová BK Havířov 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Andrea Šupová BK Klatovy 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Markéta Bublíková BC Slaný 16 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Linda Flachsová USK Praha B 15 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Karolína Nagovská BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominica Siegelová K2 Prostějov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Pimková Jiskra Kyjov 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Barvíková BK Havířov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Petra Kovářová BC Slaný 16 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Sára Tesaříková K2 Prostějov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kůrková K2 Prostějov 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Jelínková BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pikalová BC Benešov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Langová DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dostálová Sokol Nusle 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Klára Kottová BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Houdková DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Laura Grzonka BC Slaný 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Šmídová Bižuterie Jablonec n.N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Goldmanová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hynková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Tomšíková Loko Karlovy Vary 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Ressová BK Havířov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Moravcová USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kuldová BC Benešov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Valíčková Bižuterie Jablonec n.N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Slavíková BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Cahová USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Christen USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Jarošová Loko Karlovy Vary 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Svrčinová Lokomotiva Krnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Pešková Studánka Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Skrbková BSK TJ Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Pavlíková DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Schmidtová STRABAG Zlín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kubínová BSK TJ Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Tereza Hrabovská BK Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nováková USK Praha B 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Vanesa Sušičová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Němcová SLUNETA Ústí n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Šedá Loko Karlovy Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Nosková OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Marie Pauknerová BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartošová Studánka Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Sochůrková BC Benešov 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Havelková Lokomotiva Krnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Liliana Poučenská OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Zahradníčková DBaK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Hercíková DBaK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Benešová Sojky Pelhřimov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Salvetová STRABAG Zlín 17 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Čálková USK Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maya-Sophia Kastl Sojky Pelhřimov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Vojnová Sojky Pelhřimov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Štípková Sojky Pelhřimov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Smejkalová Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Mikulecká Studánka Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Sedláková SLUNETA Ústí n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Phoebe Kolmanová BC Benešov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Timková USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Böhmová STRABAG Zlín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Karásková BK Havířov 16 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kulíšková STRABAG Zlín 17 1 0.0 0.0