Amálie Kolaříková
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
163 cm
Kariéra
Sezony
6
Zápasy
154
Procento vítězství
70.8%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C | SLUNETA Ústí nad Labem | 5 | - | 5.6 | 2.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.8/2.6 | 30.8 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A | SLUNETA Ústí nad Labem | 6 | - | 1.8 | 0.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina B | SLUNETA Ústí nad Labem | 4 | - | 15.3 | 7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.3/2.3 | 55.6 | - | - |
2018/19 Starší minižákyně U13 - starší minižákyně U13, otevřená soutěž | SLUNETA Ústí n.L. | 10 | - | 1.1 | 0.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/2 | 15.0 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - mladší minižákyně U12, přípravná fáze | SLUNETA Ústí n.L. | 9 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižactvo U11 - nejmladší minižactvo U11 | SLUNETA Ústí n.L. | 2 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina B | Tygři Praha | 10 | - | 15.3 | 7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.3/2.2 | 59.1 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina B | Sluneta Ústí n.L. | 9 | - | 11.0 | 3.9 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3.2/5.6 | 58.0 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A | Sluneta Ústí n.L. | 10 | - | 11.8 | 4.4 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 2.7/5.9 | 45.8 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A | Tygři Praha | 12 | - | 11.8 | 4.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3.3/5.8 | 58.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR | Tygři Praha | 3 | - | 5.7 | 1 | 100.0 | 0 | 0.0 | 3.7/6 | 61.1 | 1.7 | 1.7 |
2022/23 kadetky U17 - Skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 11 | - | 17.5 | 6.7 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 2.5/4.1 | 60.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina A | Tygři Praha | 11 | - | 17.4 | 7.7 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.4/2.3 | 60.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga A | Tygři Praha | 8 | - | 16.8 | 6.5 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 1.9/2.6 | 71.4 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina | SLUNETA Ústí n. L. | 5 | - | 13.0 | 5.2 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - MČR | Tygři Praha | 3 | 23.3 | 17.0 | 6.3 | 55.9 | 0.7 | 50.0 | 2.3/4.7 | 50.0 | 3.0 | 10.3 |
2023/24 kadetky U17 - kvalifikace o extraligu | SLUNETA Ústí n. L. | 3 | 14.7 | 8.0 | 3 /7 | 42.9 | 0.3 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0.7 | 6.3 |
2023/24 juniorky U19 - základní část | Sluneta Ústí n.L. | 14 | 20.1 | 7.6 | 2.4 /5 | 48.6 | 0.4 | 37.5 | 1.4/2.2 | 64.5 | 2.1 | 4.9 |
2023/24 kadetky U17 - skupina A | Tygři Praha | 12 | 20.5 | 8.6 | 3.2 /5.8 | 54.3 | 0.4 | 33.3 | 1/1.9 | 52.2 | 2.1 | 6.7 |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba A | Tygři Praha | 7 | 20.0 | 7.0 | 1.4 /5.9 | 24.4 | 1 | 33.3 | 1.1/1.4 | 80.0 | 2.1 | 1.9 |
Průměr za kariéru | 25.7 | 5.1 | 10.1 | 3.9 | 54.4 | 0.2 | 34.0 | 1.6/3.0 | 161.9 | 1.5 | 1.4 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 5 | Žabiny Brno | 3. 12. 2023 |
2B body | 7 | BK Strakonice | 27. 5. 2023 |
3B body | 2 | KP Brno | 25. 2. 2024 |
Obranné doskoky | 6 | Sokol H. Králové | 11. 2. 2024 |
Útočné doskoky | 3 | HB Basket | 28. 1. 2024 |
Doskoky celkem | 7 | Sokol H. Králové | 11. 2. 2024 |
Body | 18 | Basket Slovanka | 1. 10. 2023 |
Užitečnost | 16 | Tygři Praha | 2. 3. 2024 |
Asistence | 4 | HB Basket | 28. 1. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 12 | Basket Slovanka | 19. 9. 2021 | 2021/22 |
2B body | 16 | HB Basket | 10. 12. 2022 | 2022/23 |
3B body | 2 | BK Klatovy | 8. 1. 2023 | 2022/23 |
Obranné doskoky | 6 | Sokol H. Králové | 11. 2. 2024 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 3 | HB Basket | 28. 1. 2024 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 7 | Sokol H. Králové | 11. 2. 2024 | 2023/24 |
Body | 32 | HB Basket | 10. 12. 2022 | 2022/23 |
Užitečnost | 16 | Tygři Praha | 2. 3. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 4 | HB Basket | 28. 1. 2024 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | Loko Karlovy Vary | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
27. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | BK Strakonice | 22:33 | 16 | 7 | 43.8 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
28. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | BSK TJ Jičín | 20:58 | 8 | 2 | 40.0 | 1 | 100.0 | 1/4 | 25.0 |
23. 9. 2023 | základní část | USK Praha | 20:13 | 9 | 4 | 100.0 | 0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |
30. 9. 2023 | skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 15:21 | 9 | 3 | 42.9 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina A | Basket Slovanka | 23:13 | 18 | 6 | 66.7 | 1 | 100.0 | 3/3 | 100.0 |
7. 10. 2023 | základní část | HB Basket | 17:45 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
14. 10. 2023 | skupina A | USK Praha | 20:34 | 6 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina A | BA Sparta | 16:46 | 9 | 3 | 50.0 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | základní část | Sokol H. Králové | 22:43 | 7 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
22. 10. 2023 | základní část | Loko Trutnov | 27:59 | 7 | 2 | 40.0 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 27:31 | 9 | 2 | 33.3 | 1 | 33.3 | 2/4 | 50.0 |
5. 11. 2023 | skupina A | Levhartice Chomutov | 21:38 | 12 | 6 | 66.7 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
18. 11. 2023 | skupina A | HB Basket | 16:10 | 6 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
19. 11. 2023 | skupina A | HB Basket | 27:34 | 9 | 3 | 50.0 | 0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
29. 11. 2023 | základní část | BA Sparta Praha | 19:01 | 2 | 1 | 25.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | základní část | Žabiny Brno | 21:43 | 14 | 3 | 50.0 | 1 | 100.0 | 5/7 | 71.4 |
16. 12. 2023 | základní část | Levhartice Chomutov | 26:07 | 10 | 3 | 42.9 | 1 | 25.0 | 1/1 | 100.0 |
17. 12. 2023 | základní část | Levhartice Chomutov | 17:34 | 5 | 1 | 33.3 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | skupina A | BA Sparta | 17:56 | 11 | 4 | 66.7 | 1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 |
7. 1. 2024 | skupina A | USK Praha | 23:49 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
13. 1. 2024 | základní část | KP Brno | 20:19 | 8 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
14. 1. 2024 | základní část | USK Praha | 13:51 | 7 | 1 | 25.0 | 1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |
20. 1. 2024 | skupina A | Levhartice Chomutov | 17:57 | 8 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
21. 1. 2024 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 17:51 | 4 | 2 | 66.7 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
27. 1. 2024 | základní část | BK Strakonice | 13:00 | 10 | 4 | 80.0 | 0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 |
28. 1. 2024 | základní část | HB Basket | 18:00 | 4 | 1 | 20.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
10. 2. 2024 | nadstavba A | SBŠ Ostrava | 19:24 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | nadstavba A | Sokol H. Králové | 28:39 | 14 | 3 | 42.9 | 2 | 50.0 | 2/2 | 100.0 |
24. 2. 2024 | nadstavba A | Žabiny Brno | 16:52 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
25. 2. 2024 | nadstavba A | KP Brno | 18:07 | 12 | 2 | 33.3 | 2 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |
2. 3. 2024 | základní část | Tygři Praha | 23:34 | 13 | 4 | 57.1 | 1 | 100.0 | 2/3 | 66.7 |
3. 3. 2024 | základní část | BA Sparta Praha | 20:22 | 8 | 4 | 57.1 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
4. 4. 2024 | nadstavba A | Sokol H. Králové | 20:20 | 4 | 1 | 25.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
6. 4. 2024 | nadstavba A | KP Brno | 21:01 | 9 | 3 | 33.3 | 1 | 25.0 | 0/2 | 0.0 |
7. 4. 2024 | nadstavba A | Žabiny Brno | 15:06 | 4 | 1 | 14.3 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
Celkem | 36 | 711:31 | 282 | 91 | 45.0 | 19 | 35.2 | 43/70 | 61.4 | |
Průměr | 36 | 19:45 | 7.8 | 2.5 | 45.0 | 0.5 | 35.2 | 1.2/1.9 | 61.4 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HB Basket | 4 | 0:00 | 19.0 | 8.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.8 | 53.3 | 1.5 |
BA Sparta | 5 | 0:00 | 14.0 | 5.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.8/5.4 | 51.9 | 2.0 |
BK Strakonice | 5 | 0:00 | 13.4 | 4.6 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 2.4/4.2 | 57.1 | 1.0 |
USK Praha | 5 | 0:00 | 11.2 | 4.0 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 1.4/1.8 | 77.8 | 1.2 |
BK Levhartice Chomutov | 4 | 0:00 | 13.5 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 1.0 |
BC Slaný | 5 | 0:00 | 10.4 | 4.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.4 | 45.5 | 1.8 |
Basket Slovanka | 3 | 0:00 | 17.3 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.3/8.0 | 66.7 | 2.3 |
BK Lvice Litoměřice | 3 | 0:00 | 16.0 | 7.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/1.0 | 66.7 | 1.0 |
Loko Karlovy Vary | 4 | 0:00 | 11.5 | 4.5 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.8/3.5 | 50.0 | 0.8 |
BK Levhartice Chomutov | 4 | 0:00 | 11.0 | 5.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.8 | 66.7 | 1.5 |
BC Slaný | 2 | 0:00 | 19.5 | 7.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 4.0/5.0 | 80.0 | 2.5 |
HB Basket | 3 | 0:00 | 12.7 | 5.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/2.0 | 66.7 | 1.7 |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 0:00 | 19.0 | 7.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/5.0 | 80.0 | 3.0 |
Tygři Praha B | 2 | 0:00 | 18.0 | 7.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 2.5/4.5 | 55.6 | 0.5 |
BSK TJ Jičín | 4 | 0:00 | 8.5 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 2.0 |
BC Slaný | 3 | 0:00 | 9.3 | 3.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/6.0 | 33.3 | 1.3 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 8.7 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 2.3 |
DBaK | 1 | 0:00 | 26.0 | 13.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 25.0 | 10.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/6.0 | 33.3 | 3.0 |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 12.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.0/10.0 | 70.0 | - |
DBaK | 1 | 0:00 | 24.0 | 9.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 1.0 |
BCM Sokolov | 1 | 0:00 | 21.0 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | - |
KP Brno | 2 | 19:34 | 10.5 | 2.5 | 33.3 | 1.5 | 50.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.5 |
Levhartice Chomutov | 2 | 19:47 | 10.0 | 4.5 | 64.3 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 1.5 |
BA Sparta | 2 | 17:21 | 10.0 | 3.5 | 58.3 | 1.0 | 50.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.5 |
Sokol H. Králové | 2 | 24:29 | 9.0 | 2.0 | 36.4 | 1.0 | 28.6 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.5 |
Basket Slovanka | 1 | 23:13 | 18.0 | 6.0 | 66.7 | 1.0 | 100.0 | 3.0/3.0 | 100.0 | 4.0 |
K2 Prostějov | 1 | 0:00 | 17.0 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 1.0 |
BK Strakonice | 1 | 22:33 | 16.0 | 7.0 | 43.8 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.0 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 2 | 0:00 | 8.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/3.5 | 85.7 | 1.5 |
USK Praha | 2 | 17:02 | 8.0 | 2.5 | 62.5 | 0.5 | 100.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 3.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 10:29 | 8.0 | 3.0 | 120.0 | 0.5 | 100.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 2.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 16.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 1.0 |
Levhartice Chomutov | 2 | 21:50 | 7.5 | 2.0 | 40.0 | 1.0 | 40.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 4.0 |
HB Basket | 2 | 21:52 | 7.5 | 3.0 | 54.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 1.5 |
Žabiny Brno | 1 | 21:43 | 14.0 | 3.0 | 50.0 | 1.0 | 100.0 | 5.0/7.0 | 71.4 | 2.0 |
BK Loko Karlovy Vary | 2 | 22:41 | 6.5 | 2.0 | 44.4 | 0.5 | 25.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | - |
Tygři Praha | 1 | 23:34 | 13.0 | 4.0 | 57.1 | 1.0 | 100.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 1.0 |
Žabiny Brno B | 1 | 0:00 | 11.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0/6.0 | 83.3 | 2.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 11.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 4.0/4.0 | 100.0 | 4.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 11.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.0/12.0 | 75.0 | 3.0 |
USK Praha B | 1 | 0:00 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/8.0 | 25.0 | - |
BK Strakonice | 1 | 13:00 | 10.0 | 4.0 | 80.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 1.0 |
BA Sparta Praha | 2 | 19:41 | 5.0 | 2.5 | 45.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 2.5 |
SLUNETA Ústí n. L. | 1 | 15:21 | 9.0 | 3.0 | 42.9 | 1.0 | 33.3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
KP Brno | 1 | 20:19 | 8.0 | 3.0 | 60.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 1.0 |
BA Tygřice Louny | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | - |
USK Praha | 2 | 22:11 | 4.0 | 1.5 | 37.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.5 |
Žabiny Brno | 2 | 15:59 | 3.5 | 0.5 | 7.1 | 0.5 | 16.7 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.5 |
Loko Trutnov | 1 | 27:59 | 7.0 | 2.0 | 40.0 | 1.0 | 33.3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 22:43 | 7.0 | 3.0 | 60.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
HB Basket | 2 | 17:52 | 3.0 | 0.5 | 12.5 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.0 |
K2 Prostějov | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
ASK Lovosice | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/6.0 | 8.3 | - |
SBŠ Ostrava | 1 | 19:24 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 50.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/6.0 | 33.3 | 1.0 |
Basket Slovanka | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
Válečníci Děčín B | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
TJ Slovan Varnsdorf | 3 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Levhartice Chomutov | 3 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
SLUNETA Ústí n.L. k | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Chomutov | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Lvice Litoměřice | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |