USK Praha B

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 8. 2023
Lucie Kůželová
lucie.kuzelova@uskbasket.cz
721 664 918

Trenér

od: 6. 9. 2023
Lucie Zeithammerová
husajda@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 7. 9. 2023
Lucie Luxová
lucie.luxova@pvk.cz
724 643 862

Adresa

Sportovní klub Královka, spolek
Na Folimance 2
120 00 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Čálková 2009 172 15 17 1.0 12.2 4.1 0.6 2.2/4.2 52.1 1.8
Daniela Tonková 2009 180 15 17 1.0 9.5 4.3 0.0 0.9/1.9 0.0 2.0
Ema Bartošová 2009 186 15 16 1.0 9.5 4.1 0.0 1.3/2.3 54.1 2.6
Barbora Luxová 2009 165 15 14 1.0 9.9 3.0 0.8 1.6/3.1 50.0 1.1
Adina Ema Frantová 2007 176 17 14 1.0 8.7 3.7 0.2 0.6/1.9 0.0 0.9
Nela Beránková 2007 165 17 13 1.0 6.6 2.5 0.2 1.1/2.8 38.9 1.5
Renata Petlanová 2008 166 16 13 1.0 5.0 2.1 0.2 0.4/1.2 0.0 2.3
Adéla Kočárková 2009 155 15 17 1.0 3.6 1.1 0.1 1.0/1.5 0.0 1.9
Anežka Misíková 2009 170 15 3 1.0 18.0 7.3 0.3 2.3/2.7 87.5 1.0
Ema Nováková 2009 180 15 4 1.0 9.3 3.5 0.0 2.3/3.3 69.2 1.8
Sofia Robson 2009 176 15 4 1.0 9.3 2.3 0.5 3.3/5.8 56.5 2.0
Karolína Zíková 2009 180 15 14 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.9 0.0 0.6
Mia Valentina Emes 2009 171 15 10 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.4 0.0 1.2
Alžběta Slechanová 2009 170 15 12 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0 1.0
Natálie Christen 2009 176 15 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0 0.4
Simona Kratochvílová 2009 155 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Magdalena Vašková 2008 170 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikola Spurná 2008 175 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anastázie Řezáčová 2008 162 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alžběta Jamburová 2009 165 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Špatková 2007 175 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Pangrácová 2006 158 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Novotná 2009 173 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Viktorie Ballková 2008 175 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ela Nenadálová 2008 172 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Apolena Loužecká 2008 174 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Kyselicová 2007 174 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Athina Kryšpínová 2006 169 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Florjánková 2007 172 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Linda Flachsová 2008 172 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Dvořáková 2008 176 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Marie Černá 2008 163 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Emily Brožová 2009 160 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
198 liga (kadetky U17) Domácí 5. 5. 2024 USK Praha B : 0 /0 %
183 liga (kadetky U17) Domácí 4. 5. 2024 BK Studánka Pardubice : 0 /0 %
191 liga (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2024 BK Strakonice : 0 /0 %
188 liga (kadetky U17) Domácí 7. 4. 2024 Žabiny Brno B : 0 /0 %
184 liga (kadetky U17) Domácí 6. 4. 2024 OSK Olomouc : 0 /0 %
195 liga (kadetky U17) Domácí 17. 3. 2024 USK Praha B : 0 /0 %
181 liga (kadetky U17) Domácí 16. 3. 2024 Pandy Čelákovice : 0 /0 %
174 liga (kadetky U17) Hosté 24. 2. 2024 BK Strakonice 79:61 20 3 12/20 60%
172 liga (kadetky U17) Hosté 11. 2. 2024 OSK Olomouc 93:49 17 3 6/9 66.7%
171 liga (kadetky U17) Hosté 10. 2. 2024 Žabiny Brno B 77:65 19 3 16/24 66.7%
23 liga (kadetky U17) Domácí 21. 1. 2024 BK Beroun 69:44 28 2 7/11 63.6%
51 liga (kadetky U17) Hosté 20. 1. 2024 BC Slaný 43:91 39 3 4/17 23.5%
45 liga (kadetky U17) Domácí 7. 1. 2024 Tygři Praha B 67:56 22 3 14/28 50%
42 liga (kadetky U17) Domácí 6. 1. 2024 BK Lvice Litoměřice 93:22 38 3 8/18 44.4%
39 liga (kadetky U17) Domácí 10. 12. 2023 DBaK 70:48 27 2 10/13 76.9%
36 liga (kadetky U17) Domácí 9. 12. 2023 BCM Sokolov 81:54 32 2 11/22 50%
31 liga (kadetky U17) Hosté 19. 11. 2023 BK Strakonice 85:65 21 1 20/40 50%
3 liga (kadetky U17) Domácí 18. 11. 2023 BK Strakonice 62:65 21 0 20/30 66.7%
27 liga (kadetky U17) Domácí 5. 11. 2023 BC Slaný 77:63 30 3 8/19 42.1%
55 liga (kadetky U17) Hosté 4. 11. 2023 BK Beroun 63:70 32 0 6/15 40%
18 liga (kadetky U17) Hosté 15. 10. 2023 BK Lvice Litoměřice 50:82 34 1 11/29 37.9%
13 liga (kadetky U17) Hosté 14. 10. 2023 Tygři Praha B 63:58 20 3 9/16 56.3%
12 liga (kadetky U17) Hosté 1. 10. 2023 BCM Sokolov 53:89 36 0 17/44 38.6%
7 liga (kadetky U17) Hosté 30. 9. 2023 DBaK 42:75 34 1 4/14 28.6%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 30. 9. 2023
15:00
DBaK
USK Praha B
42
75
12
14
27
37
32
58
Skupina A Review
3. kolo 1. 10. 2023
11:00
BCM Sokolov
USK Praha B
53
89
12
19
23
42
35
58
Skupina A Review
4. kolo 14. 10. 2023
17:00
Tygři Praha B
USK Praha B
63
58
9
20
29
37
53
42
Skupina A Review
5. kolo 15. 10. 2023
10:00
BK Lvice Litoměřice
USK Praha B
50
82
11
26
22
53
33
64
Skupina A Review
14. kolo 4. 11. 2023
11:00
BK Beroun
USK Praha B
63
70
12
16
30
29
43
49
Skupina A Review
7. kolo 5. 11. 2023
11:00
USK Praha B
BC Slaný
77
63
17
15
32
33
52
51
Skupina A Review
1. kolo 18. 11. 2023
11:00
USK Praha B
BK Strakonice
62
65
18
16
33
33
47
52
Skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2023
10:00
BK Strakonice
USK Praha B
85
65
24
14
47
34
65
46
Skupina A Review
9. kolo 9. 12. 2023
15:30
USK Praha B
BCM Sokolov
81
54
18
10
37
26
57
38
Skupina A Review
10. kolo 10. 12. 2023
11:00
USK Praha B
DBaK
70
48
22
11
43
26
54
37
Skupina A Review
11. kolo 6. 1. 2024
10:00
USK Praha B
BK Lvice Litoměřice
93
22
26
2
44
6
66
16
Skupina A Review
12. kolo 7. 1. 2024
12:00
USK Praha B
Tygři Praha B
67
56
11
23
28
32
45
43
Skupina A Review
13. kolo 20. 1. 2024
09:00
BC Slaný
USK Praha B
43
91
7
19
13
41
27
61
Skupina A Review
6. kolo 21. 1. 2024
11:00
USK Praha B
BK Beroun
69
44
21
9
45
21
54
36
Skupina A Review
1. kolo 10. 2. 2024
13:30
Žabiny Brno B
USK Praha B
77
65
17
17
39
28
54
48
Finálová skupina Review
2. kolo 11. 2. 2024
08:30
OSK Olomouc
USK Praha B
93
49
27
7
49
22
66
33
Finálová skupina Review
3. kolo 24. 2. 2024
16:00
BK Strakonice
USK Praha B
79
61
22
15
44
24
65
38
Finálová skupina Review
5. kolo 16. 3. 2024
12:30
USK Praha B
Pandy Čelákovice
Finálová skupina Preview
11. kolo 17. 3. 2024
00:00
BK Studánka Pardubice
USK Praha B
Finálová skupina Preview
7. kolo 6. 4. 2024
00:00
USK Praha B
OSK Olomouc
Finálová skupina Preview
8. kolo 7. 4. 2024
00:00
USK Praha B
Žabiny Brno B
Finálová skupina Preview
10. kolo 21. 4. 2024
00:00
USK Praha B
BK Strakonice
Finálová skupina Preview
6. kolo 4. 5. 2024
00:00
USK Praha B
BK Studánka Pardubice
Finálová skupina Preview
12. kolo 5. 5. 2024
00:00
Pandy Čelákovice
USK Praha B
Finálová skupina Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 2 25
2022/23 kvalifikace o ligu 1 6
2022/23 liga 3 31
2021/22 liga 5 26
2019/20 liga 6 19
2018/19 liga 5 30
2017/18 kvalifikace o ligu 2 3
2017/18 liga 4 36
2016/17 liga 7 29
2015/16 liga 7 31

články