Tereza Litvová

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 14 let
Aktuální klub
BC Slaný
Výška
155 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
171
Procento vítězství
48%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" SlaU11G 16 0.6 0.3 0 0.1/0.3 25.0 -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" SlaU11G 16 0.3 0.1 0 0.1/0.1 50.0 -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" SlaU11G 12 5.1 2.3 0 0.6/1 58.3 -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" SlaU11G 12 3.5 1.7 0 0.2/0.2 100.0 -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" BCSlaU12G 8 1.1 0.4 0 0.4/1 37.5 -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" BCSlaU12G 8 0.9 0.4 0 0.1/0.5 25.0 -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o národní finále U11G BC Sla U11G (kv) 2 4.5 2 0 0.5/0.5 100.0 -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 7-8 BCSlaU12G 4 1.3 0.5 0 0.3/0.5 50.0 -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 SlaU11G 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" BCSlaU12G 8 5.5 2.3 0.3 0.3/1.5 16.7 -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1" BCSlaU12G 8 6.1 2.6 0.3 0.1/1 12.5 -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Sla U13G 6 1.7 0.8 0 0/0.3 0.0 -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Sla U13G 6 1.8 0.8 0 0.2/0.7 25.0 -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12G(kv) semifinále BC SlaU12G(kv) 2 4.0 2 0 0/0 0.0 -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12G(kv) finále BC SlaU12G(kv) 2 2.0 1 0 0/0 0.0 -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina B BC Slaný 5 4.4 2 0 0.4/1.2 33.3 -
2020/21 starší minižákyně U13 - Základní fáze BC Slaný 2 2.0 1 0 0/3 0.0 -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina B BC Slaný 11 1.4 0.5 0 0.5/0.9 50.0 -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina B BC Slaný 10 5.1 2.5 0 0.1/0.5 20.0 -
2021/22 starší žákyně U15 - liga A BC Slaný 5 1.8 0.8 0 0.2/1 20.0 -
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A BC Slaný 11 2.5 1.1 0 0.3/0.9 30.0 -
2022/23 kadetky U17 - Skupina A BC Slaný 6 2.5 0.8 0 0.8/1.2 71.4 -
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina B BC Slaný 10 3.5 1.3 0.1 0.6/1.5 40.0 -
Průměr za kariéru 28.5 2.6 1.1 0.0 0.3/0.7 127.5 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BCM Sokolov 8. 10. 2022
2B body 5 Sokol Horní Počernice 18. 9. 2022
3B body 1 ŠBK P-H Sadská 6. 11. 2022
Body 10 Sokol Horní Počernice 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 2 Loko Karlovy Vary 19. 9. 2020 2020/21
2B body 7 BK Lvice Litoměřice 3. 10. 2020 2020/21
3B body 1 AŠ MB U12 19. 10. 2019 2019/20
Body 14 BK Lvice Litoměřice 3. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0 0 0 0/0 0
18. 9. 2022 Skupina B Sokol Horní Počernice 10 5 0 0/4 0.0
28. 9. 2022 Skupina B Sluneta Ústí n.L. 3 1 0 1/1 100.0
1. 10. 2022 Skupina B USK Praha 4 1 0 2/4 50.0
2. 10. 2022 Skupina B Basket Slovanka 2 1 0 0/2 0.0
8. 10. 2022 Skupina A BCM Sokolov 4 1 0 2/2 100.0
9. 10. 2022 Skupina A Loko Karlovy Vary 2 0 0 2/2 100.0
22. 10. 2022 Skupina A BK Klatovy 0 0 0 0/0 0
23. 10. 2022 Skupina A DBaK 2 1 0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina B Sokol Horní Počernice 5 2 0 1/2 50.0
6. 11. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 5 1 1 0/0 0
12. 11. 2022 Skupina A Tygři Praha B 2 1 0 0/1 0.0
13. 11. 2022 Skupina A Tygři Praha B 5 2 0 1/2 50.0
17. 11. 2022 Skupina B Sluneta Ústí n.L. 2 1 0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina B Basket Slovanka 2 1 0 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina B USK Praha 2 0 0 2/2 100.0
Celkem 16 50 18 1 11/22 50.0
Průměr 16 3.1 1.1 0.1 0.7/1.4 50.0
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Lvice Litoměřice 3 11.3 5.7 0.0 0.0/1.0 0.0 1.7
BK Levhartice Chomutov 3 5.3 2.7 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Sokol Horní Počernice 2 7.5 3.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BraU11G 8 1.8 0.8 0.0 0.3/0.3 100.0 1.1
BenU11G 8 1.6 0.8 0.0 0.1/0.5 25.0 0.8
BSK Jičín 2 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
DBaK 2 4.5 2.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
USK Praha 4 2.3 0.3 0.0 1.8/3.0 58.3 1.8
HB Basket 2 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠSK Příb U12G 4 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Basket Slovanka 5 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 50.0 2.2
Sluneta Ústí n.L. 4 1.8 0.8 0.0 0.3/0.8 33.3 2.8
Tygři Praha 3 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Tygři Praha B 2 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Kol U12G 2 3.5 1.5 0.0 0.5/2.5 20.0 -
BCBenU12G 4 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sad U12G 2 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí nad Labem 3 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pečky U12G 4 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 -
BK Stud.Pard.U11G 4 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Bra U12G 2 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Sokolov 1 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Nusle 1 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Loko Karlovy Vary 3 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BK Strakonice 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KlS U13G 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levhartice Chomutov 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BenU13G 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKla U12G 4 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Loko Karlovy Vary 1 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
DBaK 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASlov U13 2 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
USK Praha 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 1 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -