BC Benešov

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 11. 6. 2009
Tomáš Vaněk
tvanek@post.cz
608 210 281

Asistent trenéra

od: 17. 9. 2022
Ondřej Zahradníček
zahradnicek.ondrej.cz@gmail.com

Statistika

od: 26. 9. 2022
Milan Rýdl
mrydl@atlas.cz
737 523 719

Statistika

od: 5. 6. 2021
Ondřej Zahradníček
zahradnicek.ondrej.cz@gmail.com

Trenér

od: 19. 5. 2022 do 12. 1. 2023
Jiří Mazur
golden2222@seznam.cz
773 168 476

1. asistent trenéra

od: 19. 5. 2022
Václav Jiráček
venca.jiracek@gmail.com

Asistent trenéra

od: 19. 5. 2022
Barbora Hocková
hockova.bara@seznam.cz

Trenér

od: 12. 1. 2023
Jakub Malý
JakubMaly@atlas.cz
737 448 337

Adresa

Basket Club Benešov, z.s.
Pražského povstání 1804
25601 Benešov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Klaudie Kolbabová 2007 176 17 23 5.4 1.9 0.0 1.6/3.6 45.1 2.0
Natálie Machačová 2007 171 17 3 6.3 1.7 0.3 2.0/5.0 40.0 2.0
Natálie Žížalová 2007 165 17 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Sochůrková 2007 158 17 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Pikalová 2007 165 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Slavíková 2008 164 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Šváchová 2008 173 16 5 9.6 2.8 0.4 2.8/4.8 58.3 1.2
Eva Frajerová 2006 163 18 5 9.2 3.0 0.6 1.4/2.6 53.8 1.8
Anna Červenková 2007 177 17 5 7.0 3.0 0.0 1.0/1.2 83.3 2.8
Klára Seidlová 2006 176 18 5 6.6 2.0 0.8 0.2/0.8 25.0 2.2
Marika Rýdlová 2006 169 18 5 5.6 1.2 1.0 0.2/1.2 16.7 1.8
Kristýna Sedláčková 2007 177 17 5 5.2 2.2 0.0 0.8/1.2 66.7 0.8
Rozálie Žížalová 2007 165 17 5 5.2 2.4 0.0 0.4/1.2 33.3 2.4
Tereza Kleplová 2008 164 16 4 3.5 1.3 0.3 0.3/0.5 50.0 0.8
Jasmin Jiráková 2006 164 18 5 2.6 1.0 0.0 0.6/1.6 37.5 0.6
Kateřina Zatloukalová 2006 172 18 2 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Barbora Paličková 2006 177 18 3 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Veronika Dvorská 2007 176 17 4 2.8 1.0 0.0 0.8/0.8 100.0 1.0
Anna Jiráčková 2007 160 17 5 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Karolína Kupsová 2007 165 17 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tereza Kuldová 2006 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Julie Šedivá 2005 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktorie Hejrová 2006 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Pánková 2006 155 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Phoebe Kolmanová 2005 166 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Hálová 2006 177 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Zahradníčková 2007 170 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petronela Zoe Potužníková 2007 193 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vanessa Ada Mayunga 2005 182 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Valerie Hocková 2006 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Zvolská 2006 171 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
254 liga (kadetky U17) Hosté 6. 5. 2023 Sokol Nusle 47:65 17 4 19/31 61.3%
251 liga (kadetky U17) Hosté 23. 4. 2023 BK Sojky Pelhřimov 76:84 25 8 10/24 41.7%
242 liga (kadetky U17) Domácí 14. 4. 2023 Sokol Nusle 72:44 28 1 13/21 61.9%
247 liga (kadetky U17) Domácí 2. 4. 2023 BK Brandýs nad Labem 58:61 18 5 8/14 57.1%
245 liga (kadetky U17) Domácí 1. 4. 2023 Bižuterie Jablonec n.N. 47:48 12 2 17/36 47.2%
233 liga (kadetky U17) Hosté 25. 3. 2023 Bižuterie Jablonec n.N. 66:56 10 7 15/20 75%
230 liga (kadetky U17) Hosté 18. 3. 2023 BK Brandýs nad Labem 52:61 25 2 5/10 50%
257 liga (kadetky U17) Hosté 17. 3. 2023 Sokol Hradec Králové B 48:84 35 3 5/10 50%
240 liga (kadetky U17) Domácí 11. 3. 2023 Sokol Hradec Králové B 71:49 22 4 15/23 65.2%
234 liga (kadetky U17) Domácí 25. 2. 2023 BK Sojky Pelhřimov 71:56 19 4 21/28 75%
111 liga (kadetky U17) Domácí 22. 1. 2023 Sokol Hradec Králové B 107:52 44 2 13/25 52%
108 liga (kadetky U17) Domácí 21. 1. 2023 BK Studánka Pardubice 64:79 16 2 26/42 61.9%
89 liga (kadetky U17) Hosté 14. 1. 2023 BK Brandýs nad Labem 44:43 11 2 15/26 57.7%
103 liga (kadetky U17) Hosté 8. 1. 2023 BSK TJ Jičín 86:53 13 3 18/32 56.3%
99 liga (kadetky U17) Hosté 7. 1. 2023 Bižuterie Jablonec n.N. 43:50 18 1 11/23 47.8%
93 liga (kadetky U17) Hosté 14. 12. 2022 Sokol Nusle 54:66 21 3 15/25 60%
85 liga (kadetky U17) Hosté 13. 11. 2022 BK Sojky Pelhřimov 84:67 22 3 14/31 45.2%
57 liga (kadetky U17) Domácí 12. 11. 2022 BK Sojky Pelhřimov 59:78 21 2 11/25 44%
84 liga (kadetky U17) Hosté 23. 10. 2022 BK Studánka Pardubice 73:48 17 1 11/23 47.8%
79 liga (kadetky U17) Hosté 22. 10. 2022 Sokol Hradec Králové B 78:58 19 3 11/16 68.8%
75 liga (kadetky U17) Domácí 9. 10. 2022 Bižuterie Jablonec n.N. 55:51 10 6 17/31 54.8%
71 liga (kadetky U17) Domácí 8. 10. 2022 BSK TJ Jičín 54:77 23 0 8/16 50%
65 liga (kadetky U17) Domácí 25. 9. 2022 BK Brandýs nad Labem 57:53 21 2 9/17 52.9%
61 liga (kadetky U17) Domácí 24. 9. 2022 Sokol Nusle 64:68 24 1 13/33 39.4%
23 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 5. 6. 2022 Slavoj BK Litoměřice 27:59 19 6 3/7 42.9%
20 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Domácí 4. 6. 2022 Slavoj BK Litoměřice 74:37 21 5 17/25 68%
6 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 22. 5. 2022 Pandy Čelákovice 44:42 15 1 9/21 42.9%
1 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Domácí 21. 5. 2022 USK Praha B 39:71 15 0 9/21 42.9%
3 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 21. 5. 2022 BA Tygřice Louny 41:92 38 3 7/10 70%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 5. 2022
15:45
BA Tygřice Louny
BC Benešov
41
92
7
11
20
34
25
68
Skupina A Review
1. kolo 21. 5. 2022
09:00
BC Benešov
USK Praha B
39
71
8
24
16
36
22
54
Skupina A Review
1. kolo 22. 5. 2022
12:15
Pandy Čelákovice
BC Benešov
44
42
8
16
19
18
33
26
Skupina A Review
1. kolo 4. 6. 2022
10:00
BC Benešov
Slavoj BK Litoměřice
74
37
21
5
36
21
59
31
2. kolo Review
1. kolo 5. 6. 2022
11:00
Slavoj BK Litoměřice
BC Benešov
27
59
8
1
10
15
17
34
2. kolo Review
2. kolo 24. 9. 2022
17:00
BC Benešov
Sokol Nusle
64
68
10
17
30
27
44
53
Skupina B Review
3. kolo 25. 9. 2022
15:00
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
57
53
9
5
23
24
36
42
Skupina B Review
4. kolo 8. 10. 2022
17:30
BC Benešov
BSK TJ Jičín
54
77
13
19
26
33
39
51
Skupina B Review
5. kolo 9. 10. 2022
10:00
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
55
51
10
19
26
31
34
42
Skupina B Review
6. kolo 22. 10. 2022
17:00
Sokol Hradec Králové B
BC Benešov
78
58
12
15
28
35
48
49
Skupina B Review
7. kolo 23. 10. 2022
09:30
BK Studánka Pardubice
BC Benešov
73
48
15
12
38
26
51
36
Skupina B Review
1. kolo 12. 11. 2022
17:30
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
59
78
11
13
28
36
44
59
Skupina B Review
8. kolo 13. 11. 2022
09:30
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
84
67
23
13
41
27
60
46
Skupina B Review
10. kolo 14. 12. 2022
16:30
Sokol Nusle
BC Benešov
54
66
12
17
29
30
43
45
Skupina B Review
11. kolo 7. 1. 2023
13:30
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
43
50
14
11
23
20
36
36
Skupina B Review
12. kolo 8. 1. 2023
13:00
BSK TJ Jičín
BC Benešov
86
53
14
9
35
23
66
38
Skupina B Review
9. kolo 14. 1. 2023
09:30
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
44
43
10
6
19
19
29
26
Skupina B Review
13. kolo 21. 1. 2023
15:00
BC Benešov
BK Studánka Pardubice
64
79
12
26
32
46
43
61
Skupina B Review
14. kolo 22. 1. 2023
13:00
BC Benešov
Sokol Hradec Králové B
107
52
32
15
64
32
82
43
Skupina B Review
3. kolo 25. 2. 2023
13:00
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
71
56
10
17
37
28
53
45
play-out B Review
5. kolo 11. 3. 2023
13:00
BC Benešov
Sokol Hradec Králové B
71
49
14
10
38
25
55
41
play-out B Review
12. kolo 17. 3. 2023
18:00
Sokol Hradec Králové B
BC Benešov
48
84
11
22
24
40
37
58
play-out B Review
1. kolo 18. 3. 2023
15:00
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
52
61
14
14
27
30
38
48
play-out B Review
2. kolo 25. 3. 2023
10:30
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
66
56
14
11
31
33
48
49
play-out B Review
7. kolo 1. 4. 2023
16:30
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
47
48
17
11
30
25
36
35
play-out B Review
8. kolo 2. 4. 2023
09:00
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
58
61
21
16
37
29
48
45
play-out B Review
6. kolo 14. 4. 2023
18:00
BC Benešov
Sokol Nusle
72
44
17
8
35
23
51
36
play-out B Review
10. kolo 23. 4. 2023
10:00
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
76
84
19
11
44
26
53
50
75
75
play-out B Review
11. kolo 6. 5. 2023
12:00
Sokol Nusle
BC Benešov
47
65
6
20
21
35
38
51
play-out B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 3 24
2022/23 kvalifikace o ligu 3 4
2022/23 liga 2 32
2021/22 kvalifikace o ligu 3 4
2021/22 liga 6 25
2016/17 kvalifikace o ligu 1 4