DBaK

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 7. 2014
Jiří Buňka
info@dbak.cz
378 774 264

1. asistent trenéra

od: 20. 9. 2022
Ing. Josef Vlček
ing.vlcekjosef@seznam.cz
602 260 954

Asistent trenéra

od: 26. 9. 2023
Bc. Michal Pipta
info@dbak.cz
377 529 450

Statistika

od: 11. 9. 2014
Bc. Michal Pipta
info@dbak.cz
377 529 450

Statistika

od: 5. 9. 2022
Petr Pospíšil
pospisil.petr@technikaprodomy.cz
605 434 075

Asistent trenéra

od: 22. 5. 2023 do 26. 9. 2023
Isaac Ramirez
isaacramirez@hotmail.com

Technický zápis

od: 22. 5. 2023 do 24. 5. 2023
Jiří Buňka
info@dbak.cz
378 774 264

Trenér

od: 28. 9. 2023
Isaac Ramirez
isaacramirez@hotmail.com

Statistika

od: 21. 10. 2023
Isaac Ramirez
isaacramirez@hotmail.com

Adresa

BaK Plzeň, z.s.
Politických vězňů 27
301 00 Plzeň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B F-
15 Tereza Mádrová 2008 170 16 11 2.2 1.1 0.0 0.6
18 Anežka Voláková 2009 155 15 3 1.7 0.3 0.3 0.0
8 Anna Růžičková 2009 15 2 0.0 0.0 0.0 0.5
19 Anastasiia Ivashkina 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0
24 Barbora Vlčková 2007 177 17 0.0 0.0 0.0 0.0
16 Tereza Čechová 2009 173 15 0.0 0.0 0.0 0.0
21 Martina Hercíková 2009 163 15 0.0 0.0 0.0 0.0
5 Veronika Novotná 2009 164 15 0.0 0.0 0.0 0.0
9 Klára Nováková 2008 168 16 0.0 0.0 0.0 0.0
22 Jana Štruncová 2008 164 16 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Aubrechtová 2006 177 18 0.0 0.0 0.0 0.0
31 Amélie Kadlečková 2008 176 16 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Nikol Šedivcová 2009 162 15 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Marie Lívancová 2007 167 17 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Havlíčková 2006 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikola Nejedlá 2006 18 0.0 0.0 0.0 0.0
8 Barbora Ota Urbanová 2008 174 16 0.0 0.0 0.0 0.0
21 Barbora Baxová 2008 164 16 0.0 0.0 0.0 0.0
10 Eliška Pošarová 2009 157 15 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Marie Hupačová 2009 157 15 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Rojíková 2006 18 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Martina Rubnerová 2007 172 17 0.0 0.0 0.0 0.0
17 Justýna Harantová 2009 15 0.0 0.0 0.0 0.0
12 Anna Cvalínová 2007 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Langová 2007 170 17 0.0 0.0 0.0 0.0
4 Natálie Dagmar Křivancová 2007 161 17 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Tereza Pospíšilová 2007 185 17 0.0 0.0 0.0 0.0
7 Lenka Lukášková 2009 173 15 0.0 0.0 0.0 0.0
11 Tereza Houdková 2008 169 16 0.0 0.0 0.0 0.0
Marianna Pémová 2008 178 16 0.0 0.0 0.0 0.0
10 Andrea Dydeková 2007 166 17 0.0 0.0 0.0 0.0
23 Kristina Vaňková 2006 169 18 0.0 0.0 0.0 0.0
7 Nella Bínová 2007 174 17 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Klugová 2006 175 18 0.0 0.0 0.0 0.0
28 Ema Zahradníčková 2009 184 15 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F+
226 liga (kadetky U17) Domácí 5. 5. 2024 BCM Sokolov : 0 /0 %
223 liga (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2024 BC Slaný : 0 /0 %
219 liga (kadetky U17) Domácí 20. 4. 2024 BK Lvice Litoměřice : 0 /0 %
218 liga (kadetky U17) Domácí 7. 4. 2024 DBaK : 0 /0 %
215 liga (kadetky U17) Domácí 6. 4. 2024 DBaK : 0 /0 %
206 liga (kadetky U17) Domácí 27. 3. 2024 DBaK : 0 /0 %
209 liga (kadetky U17) Domácí 16. 3. 2024 DBaK : 0 /0 %
207 liga (kadetky U17) Domácí 25. 2. 2024 DBaK : 0 /0 %
203 liga (kadetky U17) Domácí 11. 2. 2024 Tygři Praha B 27:80 11 0 5/12 41.7% 0
201 liga (kadetky U17) Domácí 10. 2. 2024 BK Beroun 88:79 33 5 7/17 41.2% 0
53 liga (kadetky U17) Hosté 21. 1. 2024 Tygři Praha B 58:54 20 2 8/17 47.1% 0
49 liga (kadetky U17) Hosté 20. 1. 2024 BK Lvice Litoměřice 50:56 20 3 7/14 50% 0
47 liga (kadetky U17) Domácí 7. 1. 2024 BK Beroun 67:64 24 4 7/9 77.8% 0
44 liga (kadetky U17) Domácí 6. 1. 2024 BC Slaný 52:62 19 4 2/12 16.7% 0
39 liga (kadetky U17) Hosté 10. 12. 2023 USK Praha B 70:48 20 1 5/13 38.5% 0
35 liga (kadetky U17) Hosté 9. 12. 2023 BK Strakonice 106:45 16 3 4/11 36.4% 0
30 liga (kadetky U17) Hosté 19. 11. 2023 BCM Sokolov 62:61 22 3 8/24 33.3% 0
2 liga (kadetky U17) Domácí 18. 11. 2023 BCM Sokolov 67:58 24 2 13/21 61.9% 14
25 liga (kadetky U17) Domácí 5. 11. 2023 BK Lvice Litoměřice 54:73 20 2 8/18 44.4% 11
21 liga (kadetky U17) Domácí 4. 11. 2023 Tygři Praha B 63:64 25 0 13/27 48.1% 21
20 liga (kadetky U17) Hosté 15. 10. 2023 BC Slaný 48:85 33 5 4/7 57.1% 0
15 liga (kadetky U17) Hosté 6. 10. 2023 BK Beroun 56:77 30 4 5/13 38.5% 0
11 liga (kadetky U17) Domácí 1. 10. 2023 BK Strakonice 49:71 19 0 11/21 52.4% 0
7 liga (kadetky U17) Domácí 30. 9. 2023 USK Praha B 42:75 15 2 6/18 33.3% 17
9 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 28. 5. 2023 Basketky Krnov 68:71 0 0 0/0 % 0
1 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Domácí 27. 5. 2023 Pandy Čelákovice 58:63 0 0 0/0 % 0
4 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Domácí 27. 5. 2023 DBaK 53:76 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 27. 5. 2023
15:30
BA Sparta Praha B
DBaK
53
76
11
17
22
40
37
61
Skupina A Review
1. kolo 27. 5. 2023
09:30
DBaK
Pandy Čelákovice
58
63
16
20
31
33
47
52
Skupina A Review
1. kolo 28. 5. 2023
11:30
Basketky Krnov
DBaK
68
71
18
13
33
39
52
51
Skupina A Review
2. kolo 30. 9. 2023
15:00
DBaK
USK Praha B
42
75
12
14
27
37
32
58
Skupina A Review
3. kolo 1. 10. 2023
13:00
DBaK
BK Strakonice
49
71
17
13
25
35
41
49
Skupina A Review
4. kolo 6. 10. 2023
17:15
BK Beroun
DBaK
56
77
12
21
32
41
43
59
Skupina A Review
5. kolo 15. 10. 2023
09:30
BC Slaný
DBaK
48
85
14
17
28
43
32
63
Skupina A Review
6. kolo 4. 11. 2023
16:00
DBaK
Tygři Praha B
63
64
17
18
33
31
47
49
Skupina A Review
7. kolo 5. 11. 2023
09:00
DBaK
BK Lvice Litoměřice
54
73
16
20
30
35
36
50
Skupina A Review
1. kolo 18. 11. 2023
14:00
DBaK
BCM Sokolov
67
58
9
15
23
24
45
44
Skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2023
11:00
BCM Sokolov
DBaK
62
61
15
11
33
31
43
45
55
55
Skupina A Review
9. kolo 9. 12. 2023
13:00
BK Strakonice
DBaK
106
45
24
10
52
21
86
29
Skupina A Review
10. kolo 10. 12. 2023
11:00
USK Praha B
DBaK
70
48
22
11
43
26
54
37
Skupina A Review
11. kolo 6. 1. 2024
12:00
DBaK
BC Slaný
52
62
10
10
23
31
36
46
Skupina A Review
12. kolo 7. 1. 2024
09:30
DBaK
BK Beroun
67
64
18
16
38
32
46
52
Skupina A Review
13. kolo 20. 1. 2024
10:00
BK Lvice Litoměřice
DBaK
50
56
12
11
20
35
33
44
Skupina A Review
14. kolo 21. 1. 2024
14:30
Tygři Praha B
DBaK
58
54
11
16
25
27
40
41
Skupina A Review
1. kolo 10. 2. 2024
12:00
DBaK
BK Beroun
88
79
17
24
37
39
58
50
78
78
play-out A Review
2. kolo 11. 2. 2024
16:30
DBaK
Tygři Praha B
27
80
4
27
12
42
19
66
play-out A Review
4. kolo 25. 2. 2024
12:00
BK Lvice Litoměřice
DBaK
play-out A Preview
5. kolo 16. 3. 2024
00:00
BCM Sokolov
DBaK
play-out A Preview
3. kolo 27. 3. 2024
18:30
BC Slaný
DBaK
play-out A Preview
7. kolo 6. 4. 2024
00:00
Tygři Praha B
DBaK
play-out A Preview
8. kolo 7. 4. 2024
00:00
BK Beroun
DBaK
play-out A Preview
9. kolo 20. 4. 2024
00:00
DBaK
BK Lvice Litoměřice
play-out A Preview
10. kolo 21. 4. 2024
00:00
DBaK
BC Slaný
play-out A Preview
12. kolo 5. 5. 2024
00:00
DBaK
BCM Sokolov
play-out A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 kvalifikace o ligu 2 5
2023/24 liga 5 19
2022/23 liga 5 26
2021/22 kvalifikace o extraligu 2 3
2021/22 liga 2 24
2019/20 liga 2 26
2018/19 liga 5 30
2017/18 liga 1 25
2016/17 liga 3 36
2015/16 kvalifikace o extraligu 2 3
2015/16 liga 4 36

články