Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 57
Basketbal Sokol Horní Počernice
Tygři Praha B
13. 11. 2021
-
Sokol Horní Počernice
Preview
skupina B 1. kolo 58
BSK Continental TJ Jičín
Sokol Hradec Králové B
13. 11. 2021
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 1. kolo 60
BK Brandýs nad Labem
Basket Slovanka B
13. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 1. kolo 59
BK Studánka Pardubice
BC Kolín
13. 11. 2021
16:00
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina B 2. kolo 63
BSK Continental TJ Jičín
BK Studánka Pardubice
25. 9. 2021
10:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Jan Špaček
Roman Mareš
94
58
22
15
47
23
70
44
Review
skupina B 2. kolo 61
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Brandýs nad Labem
25. 9. 2021
16:00
Sokol Horní Počernice Zuzana Kotrbatá
Pavel Týř
63
58
9
19
29
31
45
39
Review
skupina B 2. kolo 64
Sokol Hradec Králové B
BC Kolín
25. 9. 2021
17:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Sekáč
Maxmilian Zavřel
98
65
19
8
45
25
66
53
Review
skupina B 2. kolo 62
Tygři Praha B
Basket Slovanka B
6. 10. 2021
17:45
Sportovní hala Jeneč Pavel Šenk
Dennis Billík
47
39
16
11
23
25
35
30
Review
skupina B 3. kolo 67
BSK Continental TJ Jičín
BC Kolín
26. 9. 2021
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
113
51
26
9
42
31
75
44
Review
skupina B 3. kolo 68
Sokol Hradec Králové B
BK Studánka Pardubice
26. 9. 2021
13:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Svoboda
Michael Mycak
59
54
10
15
30
34
39
47
Review
skupina B 3. kolo 66
Tygři Praha B
BK Brandýs nad Labem
26. 9. 2021
14:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
89
65
22
15
50
23
61
47
Review
skupina B 3. kolo 65
Basketbal Sokol Horní Počernice
Basket Slovanka B
15. 10. 2021
17:00
Sokol Horní Počernice Michal Dub
Radomír Kohout
61
48
09
17
20
26
33
37
Review
skupina B 4. kolo 69
BK Brandýs nad Labem
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 4. kolo 70
Basket Slovanka B
BC Kolín
9. 10. 2021
14:00
ZŠ Hovorčovická Michaela Tvrdíková
Pavel Týř
64
58
22
14
45
27
58
35
Review
skupina B 4. kolo 72
Tygři Praha B
Sokol Hradec Králové B
9. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Pavlína Šuláková
Radek Lahoda
73
59
15
15
31
35
54
45
Review
skupina B 4. kolo 71
Basketbal Sokol Horní Počernice
BSK Continental TJ Jičín
9. 10. 2021
16:00
Sokol Horní Počernice Radomír Kohout
Štěpán Beran
55
72
13
27
24
38
36
60
Review
skupina B 5. kolo 74
Basket Slovanka B
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina B 5. kolo 73
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín
10. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Velda
Miloš Nesvadba
92
45
22
12
47
27
74
38
Review
skupina B 5. kolo 75
Basketbal Sokol Horní Počernice
Sokol Hradec Králové B
10. 10. 2021
11:00
Sokol Horní Počernice Radomír Kohout
Roman Pommer
66
68
21
16
39
38
54
58
Review
skupina B 5. kolo 76
Tygři Praha B
BSK Continental TJ Jičín
10. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Jeneč Michal Perlík
František Syrovátka
39
68
12
11
22
37
31
51
Review
skupina B 6. kolo 79
BK Studánka Pardubice
Basketbal Sokol Horní Počernice
23. 10. 2021
09:00
hala Sportovní gymnázium Jan Špaček
Roman Mareš
Preview
skupina B 6. kolo 77
BSK Continental TJ Jičín
BK Brandýs nad Labem
23. 10. 2021
10:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Jakub Hejduk
Fedor Lysov
Preview
skupina B 6. kolo 80
BC Kolín
Tygři Praha B
23. 10. 2021
16:00
SOU Spojů Kolín Štěpán Pokorný
Petr Šmůla
Preview
skupina B 6. kolo 78
Sokol Hradec Králové B
Basket Slovanka B
23. 10. 2021
18:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Scholzová
Michael Mycak
Preview
skupina B 7. kolo 83
BK Studánka Pardubice
Tygři Praha B
24. 10. 2021
09:00
hala Sportovní gymnázium Jan Špaček
Roman Mareš
Preview
skupina B 7. kolo 84
BC Kolín
Basketbal Sokol Horní Počernice
24. 10. 2021
10:00
SOU Spojů Kolín Štěpán Pokorný
Petr Šmůla
Preview
skupina B 7. kolo 81
BSK Continental TJ Jičín
Basket Slovanka B
24. 10. 2021
11:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Jakub Hejduk
Fedor Lysov
Preview
skupina B 7. kolo 82
Sokol Hradec Králové B
BK Brandýs nad Labem
24. 10. 2021
13:00
hala Sokol Hradec Králové Michael Mycak
Štěpán Scholze
Preview
skupina B 8. kolo 85
Tygři Praha B
Basketbal Sokol Horní Počernice
14. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 8. kolo 86
Sokol Hradec Králové B
BSK Continental TJ Jičín
14. 11. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 8. kolo 87
BC Kolín
BK Studánka Pardubice
14. 11. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 8. kolo 88
Basket Slovanka B
BK Brandýs nad Labem
14. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
skupina B 9. kolo 89
Basket Slovanka B
Basketbal Sokol Horní Počernice
27. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
skupina B 9. kolo 90
BK Brandýs nad Labem
Tygři Praha B
27. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 9. kolo 91
BC Kolín
BSK Continental TJ Jičín
27. 11. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 9. kolo 92
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové B
27. 11. 2021
09:00
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina B 10. kolo 93
BK Brandýs nad Labem
Basketbal Sokol Horní Počernice
28. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 10. kolo 94
Basket Slovanka B
Tygři Praha B
28. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
skupina B 10. kolo 96
BC Kolín
Sokol Hradec Králové B
28. 11. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 10. kolo 95
BK Studánka Pardubice
BSK Continental TJ Jičín
28. 11. 2021
09:00
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina B 11. kolo 97
BC Kolín
BK Brandýs nad Labem
11. 12. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 11. kolo 99
Sokol Hradec Králové B
Basketbal Sokol Horní Počernice
11. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 11. kolo 100
BSK Continental TJ Jičín
Tygři Praha B
11. 12. 2021
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 11. kolo 98
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka B
11. 12. 2021
09:30
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina B 12. kolo 102
BC Kolín
Basket Slovanka B
12. 12. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 12. kolo 103
BSK Continental TJ Jičín
Basketbal Sokol Horní Počernice
12. 12. 2021
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 12. kolo 104
Sokol Hradec Králové B
Tygři Praha B
12. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 12. kolo 101
BK Studánka Pardubice
BK Brandýs nad Labem
12. 12. 2021
10:00
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina B 13. kolo 105
Basket Slovanka B
BSK Continental TJ Jičín
8. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
skupina B 13. kolo 106
BK Brandýs nad Labem
Sokol Hradec Králové B
8. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 13. kolo 107
Tygři Praha B
BK Studánka Pardubice
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 13. kolo 108
Basketbal Sokol Horní Počernice
BC Kolín
8. 1. 2022
-
Sokol Horní Počernice
Preview
skupina B 14. kolo 109
BK Brandýs nad Labem
BSK Continental TJ Jičín
9. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 14. kolo 110
Basket Slovanka B
Sokol Hradec Králové B
9. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
skupina B 14. kolo 111
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Studánka Pardubice
9. 1. 2022
-
Sokol Horní Počernice
Preview
skupina B 14. kolo 112
Tygři Praha B
BC Kolín
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 15 4 1.0 14.0 4.3 1.5 1.0/3.0 33.3 3.0
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 14 4 1.0 10.5 4.0 0.3 1.8/2.8 63.6 0.3
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 4 1.0 10.3 3.5 0.8 1.0/2.3 44.4 2.8
Anežka Barusel SK Bruntál 15 4 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/3.3 46.2 2.8
Karolína Berková K2 Prostějov 16 4 1.0 7.8 3.3 0.3 0.5/2.5 20.0 2.0
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 15 4 1.0 7.8 2.8 0.3 1.5/2.3 66.7 4.3
Eliška Doležajová BK Havířov 15 2 1.0 15.0 5.0 0.0 5.0/11.5 43.5 2.5
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 15 4 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.5 50.0 3.0
Klára Aubrechtová DBaK 15 4 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 3.0
Anna Červenková BC Benešov 14 2 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.5
Karolína Bíšková BK Klatovy 15 6 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.7
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 4 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.3 44.4 3.5
Martina Buryanová Sokol H. Počernice 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Barbora Bencová BKDěč U17G 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
Nela Bártlová BC Kolín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fatima Al-Shammri KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartošová Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kameníková Sokol H. Králové B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Alexandrová Basket Slovanka B 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Blažková HB Basket B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK TJ Jičín 4 33.8 3.0 10.3 /17.3 59.4 11.3
Studánka Pardubice 2 23.5 1.0 6.0 /13.0 46.2 14.5
Loko Karlovy Vary 4 23.0 1.5 10.3 /21.3 48.2 20.0
Sokol Nusle 4 24.0 3.0 8.3 /19.3 42.9 16.5
Sojky Pelhřimov 4 19.3 1.0 8.8 /21.6 40.7 29.0
STRABAG Zlín 4 26.3 2.5 15.3 /29.1 52.6 18.8
Sokol H. Králové B 4 26.3 3.8 7.3 /14.3 50.9 15.3
BC Kolín 4 20.5 1.3 10.0 /19.0 52.6 18.5
BC Benešov 4 19.3 1.8 12.3 /28.6 43.0 24.3
K2 Prostějov 4 30.0 2.8 8.0 /18.5 43.2 15.3
HB Basket B 4 19.5 3.3 9.5 /19.0 50.0 17.5
USK Praha B 4 23.0 1.3 11.8 /28.6 41.2 15.8
KP Brno B 4 20.8 1.5 8.8 /20.1 43.8 21.3
SK Bruntál 4 17.5 1.8 10.0 /21.3 47.1 15.8
Sokol H. Počernice 4 25.8 1.3 6.0 /15.5 38.7 16.3
BK Brandýs n.L. 3 23.7 3.7 13.3 /23.6 56.3 13.3
BK Havířov 4 21.0 1.3 9.5 /21.5 44.2 15.0
Žabiny Brno B 4 26.3 1.0 7.0 /24.3 28.9 21.8
Tygři Praha B 4 26.3 1.8 4.3 /9.6 44.7 14.3
BK Klatovy 4 29.0 3.8 9.0 /20.3 44.4 17.0
DBaK 4 33.5 2.5 9.3 /20.1 46.3 22.8
Válečnice Děčín 4 18.0 0.8 7.5 /19.8 38.0 18.0
Bižuterie Jablonec n.N. 4 23.3 1.5 8.5 /15.3 55.7 17.3
Basket Slovanka B 3 18.7 2.3 6.0 /15.3 39.1 17.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Tvrdíková Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlehofer Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Přidal Matouš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 0 2 0 2.5 1.0 1.8
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Jon Miloslav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Hynková Klára 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Frána Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Čížek Daniel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře