Přebor B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 6
TJ ČSA
BC Loudilové
4. 10. 2023
18:40
Gym. Arabská Pavel Šenk
Michal Dub
68
64
20
20
37
32
49
44
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Slovan Bohnice A
Sokol Pražský B
2. 10. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Klaudia Aleksandra Karwowska
Marek Vošahlík
81
62
20
15
33
30
50
46
Review
Základní fáze 1. kolo 1
BK Meteor Praha A
Jižní Supi B
5. 10. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Jakub Kec
Tomáš Linhart
70
58
21
13
37
29
47
34
Review
Základní fáze 1. kolo 2
VSK Iuridica B
VSK Iuridica A
2. 10. 2023
20:15
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Martin Buršík
43
70
9
11
22
33
27
45
Review
Základní fáze 1. kolo 4
CTS Basket
Danube Mavericks
4. 10. 2023
20:15
Hala Kuncova Pavel Bohata
Jan Renc
54
40
20
11
33
19
35
29
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Kbely C
Sokol Kbely B
3. 10. 2023
20:35
hala Třinecká Jan Hošek
Michal Perlík
60
53
16
21
30
28
45
41
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Jižní Supi B
BC Loudilové
13. 10. 2023
19:20
Sportovní hala Bítovská Jakub Vampola
Klaudia Aleksandra Karwowska
66
80
17
28
31
48
47
65
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BK Meteor Praha A
VSK Iuridica B
12. 10. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Jakub Kec
Marek Vondráček
42
65
10
12
16
31
53
28
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Danube Mavericks
Slovan Bohnice A
12. 10. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
60
58
12
17
28
32
42
46
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Sokol Kbely B
CTS Basket
12. 10. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Bohata
Daniel Čížek
70
56
27
18
41
31
59
42
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Sokol Pražský B
TJ ČSA
9. 10. 2023
20:10
Sokol pražský Ivo Melichárek
Jan Hošek
89
67
22
19
47
33
66
54
Review
Základní fáze 2. kolo 11
VSK Iuridica A
Sokol Kbely C
10. 10. 2023
20:10
ZŠ Plamínková Jan Jeřáb
Jakub Kec
67
86
24
28
39
50
57
67
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ ČSA
Danube Mavericks
18. 10. 2023
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Michal Dub
55
67
14
10
27
18
43
44
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Slovan Bohnice A
Sokol Kbely B
16. 10. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Jeřáb
Klaudia Aleksandra Karwowska
83
70
18
20
48
39
70
50
Review
Základní fáze 3. kolo 18
BC Loudilové
Sokol Pražský B
18. 10. 2023
19:30
SOU Ohradní František Syrovátka
Dominik Kočovský
82
78
26
19
39
43
63
59
Review
Základní fáze 3. kolo 13
VSK Iuridica B
Jižní Supi B
16. 10. 2023
20:15
Gym. Arabská Jakub Vampola
Michal Dub
69
56
25
20
46
26
56
35
Review
Základní fáze 3. kolo 15
CTS Basket
VSK Iuridica A
18. 10. 2023
20:15
Hala Kuncova Klaudia Aleksandra Karwowska
Jaroslav Pazourek
78
100
27
17
45
48
61
73
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Kbely C
BK Meteor Praha A
17. 10. 2023
20:35
hala Třinecká Pavel Bohata
Ondřej Svejkovský
64
62
16
22
26
38
47
49
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BK Meteor Praha A
CTS Basket
4. 1. 2024
19:50
ZŠ Hovorčovická Jan Neubauer
Jakub Hejduk
64
53
14
11
33
21
45
45
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Danube Mavericks
BC Loudilové
26. 10. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Ondřej Svejkovský
Michal Dub
70
48
21
12
41
22
51
36
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Sokol Kbely B
TJ ČSA
26. 10. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jonáš Kavan
Klaudia Aleksandra Karwowska
93
55
28
16
40
33
63
43
Review
Základní fáze 4. kolo 22
VSK Iuridica A
Slovan Bohnice A
24. 10. 2023
20:10
ZŠ Plamínková Jakub Hejduk
Jonáš Kavan
91
89
21
25
48
46
69
69
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Jižní Supi B
Sokol Pražský B
23. 10. 2023
20:15
Sportovní hala Bítovská Jan Hošek
Ivo Melichárek
53
80
13
15
22
39
38
65
Review
Základní fáze 4. kolo 24
VSK Iuridica B
Sokol Kbely C
23. 10. 2023
20:15
Gym. Arabská Michal Dub
Klaudia Aleksandra Karwowska
69
73
12
19
29
33
47
53
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ ČSA
VSK Iuridica A
1. 11. 2023
18:40
Gym. Arabská Jakub Hejduk
Pavel Šenk
68
52
13
14
29
26
47
37
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Slovan Bohnice A
BK Meteor Praha A
30. 10. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jakub Vampola
Klaudia Aleksandra Karwowska
71
62
16
10
34
24
56
42
Review
Základní fáze 5. kolo 29
BC Loudilové
Sokol Kbely B
1. 11. 2023
19:30
SOU Ohradní David Kuděj
Jonáš Kavan
68
54
13
15
31
29
53
43
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Sokol Pražský B
Danube Mavericks
30. 10. 2023
20:10
Sokol pražský Ivo Melichárek
Jan Jeřáb
87
78
25
27
44
45
66
59
Review
Základní fáze 5. kolo 26
CTS Basket
VSK Iuridica B
1. 11. 2023
20:15
Hala Kuncova František Syrovátka
Michal Dub
70
57
25
10
45
28
59
42
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Kbely C
Jižní Supi B
31. 10. 2023
20:35
hala Třinecká Lukáš Ulrych
Michal Dub
63
52
12
14
32
25
45
34
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Jižní Supi B
Danube Mavericks
10. 11. 2023
19:20
Sportovní hala Bítovská Jan Renc
Jan Neubauer
52
87
9
16
25
35
33
67
Review
Základní fáze 6. kolo 34
BK Meteor Praha A
TJ ČSA
9. 11. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Jonáš Kavan
Jan Neubauer
64
56
15
14
32
30
46
46
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Sokol Kbely B
Sokol Pražský B
9. 11. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Bohata
Tomáš Linhart
61
59
21
21
36
44
47
50
Review
Základní fáze 6. kolo 33
VSK Iuridica A
BC Loudilové
7. 11. 2023
20:10
ZŠ Plamínková Pavel Bohata
Jakub Kec
0
20
*
Review
Základní fáze 6. kolo 35
VSK Iuridica B
Slovan Bohnice A
6. 11. 2023
20:15
Gym. Arabská Jaroslav Pazourek
Jan Jeřáb
67
63
12
19
34
34
50
50
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Kbely C
CTS Basket
7. 11. 2023
20:35
hala Třinecká Martin Kučírek
Jan Jeřáb
54
73
18
18
35
33
42
56
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Slovan Bohnice A
Sokol Kbely C
13. 11. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jaroslav Pazourek
Marek Vondráček
76
49
20
9
37
30
65
37
Review
Základní fáze 7. kolo 40
BC Loudilové
BK Meteor Praha A
15. 11. 2023
19:30
SOU Ohradní Jakub Hejduk
Michal Dub
69
53
16
16
30
22
48
26
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Danube Mavericks
Sokol Kbely B
16. 11. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Pavel Bohata
Jan Neubauer
68
47
19
11
36
26
56
32
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Sokol Pražský B
VSK Iuridica A
13. 11. 2023
20:10
Sokol pražský Pavel Šenk
Jakub Hejduk
115
62
19
14
58
35
92
48
Review
Základní fáze 7. kolo 37
CTS Basket
Jižní Supi B
15. 11. 2023
20:15
Hala Kuncova Martin Buršík
Matej Kovačovič
78
65
26
9
48
28
57
55
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ ČSA
VSK Iuridica B
13. 11. 2023
20:15
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Jan Neubauer
48
59
9
20
28
35
34
47
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Jižní Supi B
Sokol Kbely B
24. 11. 2023
19:20
Sportovní hala Bítovská Miloslav Jon
Pavel Šenk
58
60
12
10
32
29
42
39
Review
Základní fáze 8. kolo 45
BK Meteor Praha A
Sokol Pražský B
23. 11. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Dominik Kočovský
Pavel Bohata
69
73
19
17
29
36
49
53
Review
Základní fáze 8. kolo 44
VSK Iuridica A
Danube Mavericks
21. 11. 2023
20:10
ZŠ Plamínková Ivo Melichárek
Pavel Bohata
91
88
33
20
58
48
76
69
Review
Základní fáze 8. kolo 46
VSK Iuridica B
BC Loudilové
20. 11. 2023
20:15
Gym. Arabská Miloslav Jon
Michal Dub
49
70
18
17
33
38
37
60
Review
Základní fáze 8. kolo 48
CTS Basket
Slovan Bohnice A
22. 11. 2023
20:15
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Jan Renc
60
80
18
18
30
46
38
64
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Kbely C
TJ ČSA
21. 11. 2023
20:35
hala Třinecká Pavel Šenk
Petr Blahout
63
64
10
24
25
35
39
48
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ ČSA
CTS Basket
29. 11. 2023
18:40
Gym. Arabská František Syrovátka
Lukáš Ulrych
75
71
11
22
29
27
42
41
66
66
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Slovan Bohnice A
Jižní Supi B
27. 11. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Miloslav Jon
Jakub Vampola
82
51
19
10
43
18
57
36
Review
Základní fáze 9. kolo 51
BC Loudilové
Sokol Kbely C
29. 11. 2023
19:30
SOU Ohradní Pavel Bohata
Matej Kovačovič
56
45
17
8
31
22
44
36
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Danube Mavericks
BK Meteor Praha A
30. 11. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Klaudia Aleksandra Karwowska
Michal Dub
74
81
13
25
33
45
46
61
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Sokol Kbely B
VSK Iuridica A
30. 11. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Ondřej Svejkovský
Dominik Kočovský
72
74
16
23
37
34
56
51
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Sokol Pražský B
VSK Iuridica B
27. 11. 2023
20:10
Sokol pražský Jan Hošek
Klaudia Aleksandra Karwowska
51
61
13
12
27
32
41
48
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Jižní Supi B
VSK Iuridica A
8. 12. 2023
19:20
Sportovní hala Bítovská Jakub Hejduk
Miloslav Jon
71
69
22
23
38
38
57
48
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Slovan Bohnice A
TJ ČSA
4. 12. 2023
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Neubauer
Klaudia Aleksandra Karwowska
61
59
23
11
34
29
46
49
Review
Základní fáze 10. kolo 56
BK Meteor Praha A
Sokol Kbely B
7. 12. 2023
19:50
ZŠ Hovorčovická Michal Dub
Pavel Bohata
63
79
14
18
26
38
38
60
Review
Základní fáze 10. kolo 57
VSK Iuridica B
Danube Mavericks
4. 12. 2023
20:15
Gym. Arabská Jan Jeřáb
Jakub Vampola
70
72
15
19
39
36
55
49
Review
Základní fáze 10. kolo 59
CTS Basket
BC Loudilové
6. 12. 2023
20:15
Hala Kuncova Pavel Šenk
Michal Dub
73
51
21
7
39
25
60
42
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Kbely C
Sokol Pražský B
5. 12. 2023
20:35
hala Třinecká Matěj Barták
Jakub Hejduk
53
88
8
25
24
52
45
70
Review
Základní fáze 11. kolo 61
TJ ČSA
Jižní Supi B
13. 12. 2023
18:40
Gym. Arabská Jan Renc
Michal Dub
84
56
21
10
42
24
62
42
Review
Základní fáze 11. kolo 62
BC Loudilové
Slovan Bohnice A
13. 12. 2023
19:30
SOU Ohradní Pavel Šenk
Jaroslav Pazourek
70
76
24
20
42
36
61
53
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Danube Mavericks
Sokol Kbely C
14. 12. 2023
20:00
Hala Královka, plocha B Jakub Vampola
David Kuděj
60
31
13
13
25
18
42
27
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Sokol Kbely B
VSK Iuridica B
14. 12. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Dub
Vojtěch Schaffner
67
72
12
21
29
31
42
49
59
59
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Sokol Pražský B
CTS Basket
11. 12. 2023
20:10
Sokol pražský Jakub Vampola
Miloslav Jon
65
77
20
23
36
46
50
65
Review
Základní fáze 11. kolo 66
VSK Iuridica A
BK Meteor Praha A
12. 12. 2023
20:10
ZŠ Plamínková Pavel Šenk
Dominik Kočovský
107
76
22
16
47
37
79
52
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Jižní Supi B
BK Meteor Praha A
12. 1. 2024
19:20
Sportovní hala Bítovská Jan Renc
Jakub Vampola
76
68
21
8
37
21
52
42
Review
Základní fáze 12. kolo 72
BC Loudilové
TJ ČSA
10. 1. 2024
19:30
SOU Ohradní Michal Dub
David Kuděj
78
72
21
24
42
41
65
52
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Sokol Kbely B
Sokol Kbely C
11. 1. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Vojtěch Schaffner
Pavel Bohata
48
68
4
15
11
36
30
54
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Danube Mavericks
CTS Basket
11. 1. 2024
20:00
Hala Královka, plocha B David Kuděj
Ondřej Svejkovský
68
80
15
27
32
49
49
67
Review
Základní fáze 12. kolo 68
VSK Iuridica A
VSK Iuridica B
9. 1. 2024
20:10
ZŠ Plamínková Miloslav Jon
Jan Renc
60
74
17
22
33
34
40
57
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Sokol Pražský B
Slovan Bohnice A
8. 1. 2024
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
85
55
25
11
48
21
65
40
Review
Základní fáze 13. kolo 74
TJ ČSA
Sokol Pražský B
17. 1. 2024
18:40
Gym. Arabská Jan Musil
František Syrovátka
78
64
24
14
48
30
66
48
Review
Základní fáze 13. kolo 73
BC Loudilové
Jižní Supi B
17. 1. 2024
19:30
SOU Ohradní David Kuděj
Michal Dub
76
51
25
14
46
26
59
39
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Slovan Bohnice A
Danube Mavericks
15. 1. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Šenk
Michal Dub
63
61
21
6
38
25
51
41
Review
Základní fáze 13. kolo 76
CTS Basket
Sokol Kbely B
17. 1. 2024
20:15
Hala Kuncova Jaroslav Pazourek
Pavel Bohata
63
55
13
8
32
27
46
36
Review
Základní fáze 13. kolo 78
VSK Iuridica B
BK Meteor Praha A
15. 1. 2024
20:15
Gym. Arabská Miloslav Jon
Jaroslav Pazourek
66
60
20
12
30
28
40
43
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Kbely C
VSK Iuridica A
16. 1. 2024
20:35
hala Třinecká Dominik Kočovský
Ondřej Svejkovský
81
73
18
15
42
42
61
60
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Jižní Supi B
VSK Iuridica B
26. 1. 2024
19:20
Sportovní hala Bítovská František Syrovátka
Jan Neubauer
60
70
20
16
28
35
42
53
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BK Meteor Praha A
Sokol Kbely C
25. 1. 2024
19:50
ZŠ Hovorčovická Jan Neubauer
Michal Dub
41
59
13
16
19
35
27
47
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Sokol Kbely B
Slovan Bohnice A
25. 1. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jakub Hejduk
Marek Vondráček
77
88
20
21
34
42
60
65
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Danube Mavericks
TJ ČSA
25. 1. 2024
20:00
Hala Královka, plocha B Klaudia Aleksandra Karwowska
Jakub Kec
62
51
10
12
23
24
47
42
Review
Základní fáze 14. kolo 81
VSK Iuridica A
CTS Basket
23. 1. 2024
20:10
ZŠ Plamínková David Kuděj
Pavel Bohata
88
74
27
16
35
36
60
53
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Sokol Pražský B
BC Loudilové
22. 1. 2024
20:10
Sokol pražský Jaroslav Pazourek
Klaudia Aleksandra Karwowska
73
63
17
9
33
28
50
44
Review
Základní fáze 15. kolo 87
TJ ČSA
Sokol Kbely B
31. 1. 2024
18:40
Gym. Arabská Jan Renc
Pavel Bohata
80
83
26
13
39
27
55
52
74
74
Review
Základní fáze 15. kolo 86
BC Loudilové
Danube Mavericks
31. 1. 2024
19:30
SOU Ohradní Pavel Šenk
Jakub Hejduk
75
61
22
6
39
29
58
45
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Slovan Bohnice A
VSK Iuridica A
29. 1. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jaroslav Pazourek
Klaudia Aleksandra Karwowska
74
76
16
23
34
33
53
56
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Sokol Pražský B
Jižní Supi B
29. 1. 2024
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Petr Blahout
90
67
18
17
44
29
64
48
Review
Základní fáze 15. kolo 89
CTS Basket
BK Meteor Praha A
31. 1. 2024
20:15
Hala Kuncova Dominik Kočovský
Jakub Vampola
67
61
12
25
25
42
47
43
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Kbely C
VSK Iuridica B
30. 1. 2024
20:35
hala Třinecká Michal Perlík
Vojtěch Schaffner
54
76
13
21
23
31
39
56
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Jižní Supi B
Sokol Kbely C
23. 2. 2024
19:20
Sportovní hala Bítovská Pavel Šenk
Jakub Vampola
56
60
10
10
22
22
42
39
Review
Základní fáze 16. kolo 93
BK Meteor Praha A
Slovan Bohnice A
22. 2. 2024
19:50
ZŠ Hovorčovická David Kuděj
Jakub Hejduk
67
81
18
17
34
41
50
58
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Sokol Kbely B
BC Loudilové
22. 2. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Bohata
Vojtěch Schaffner
93
60
20
13
46
31
62
48
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Danube Mavericks
Sokol Pražský B
22. 2. 2024
20:00
Hala Královka, plocha B Michal Dub
Jan Neubauer
58
62
16
15
31
37
41
50
Review
Základní fáze 16. kolo 94
VSK Iuridica A
TJ ČSA
20. 2. 2024
20:10
ZŠ Plamínková Ondřej Svejkovský
František Syrovátka
83
74
29
17
41
36
62
60
Review
Základní fáze 16. kolo 92
VSK Iuridica B
CTS Basket
19. 2. 2024
20:15
Gym. Arabská Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
65
38
19
6
34
13
52
21
Review
Základní fáze 17. kolo 100
TJ ČSA
BK Meteor Praha A
28. 2. 2024
18:40
Gym. Arabská Jan Renc
David Kuděj
84
61
17
12
40
30
65
43
Review
Základní fáze 17. kolo 99
BC Loudilové
VSK Iuridica A
28. 2. 2024
19:30
SOU Ohradní Jaroslav Pazourek
Michal Dub
59
73
12
16
35
36
49
45
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Slovan Bohnice A
VSK Iuridica B
26. 2. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jaroslav Pazourek
Miloslav Jon
68
66
12
16
24
35
50
49
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Danube Mavericks
Jižní Supi B
29. 2. 2024
20:00
Hala Královka, plocha B Lukáš Ulrych
Michal Dub
72
69
23
21
32
40
54
52
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Sokol Pražský B
Sokol Kbely B
26. 2. 2024
20:10
Sokol pražský Klaudia Aleksandra Karwowska
David Kuděj
85
82
20
18
40
34
59
61
Review
Základní fáze 17. kolo 102
CTS Basket
Sokol Kbely C
28. 2. 2024
20:15
Hala Kuncova Jakub Vampola
Pavel Šenk
33
45
8
13
20
21
29
30
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Jižní Supi B
CTS Basket
8. 3. 2024
19:20
Sportovní hala Bítovská Jan Renc
Jan Jeřáb
69
66
24
11
45
31
59
51
Review
Základní fáze 18. kolo 106
BK Meteor Praha A
BC Loudilové
7. 3. 2024
19:50
ZŠ Hovorčovická Matěj Barták
Jan Musil
48
62
18
10
28
20
37
35
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Sokol Kbely B
Danube Mavericks
7. 3. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Dub
Jan Hošek
73
83
18
17
31
36
51
56
Review
Základní fáze 18. kolo 107
VSK Iuridica A
Sokol Pražský B
5. 3. 2024
20:10
ZŠ Plamínková Jakub Hejduk
Jan Renc
62
95
22
28
38
47
51
68
Review
Základní fáze 18. kolo 105
VSK Iuridica B
TJ ČSA
4. 3. 2024
20:15
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Jakub Vampola
65
55
23
15
43
26
55
42
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Kbely C
Slovan Bohnice A
5. 3. 2024
20:35
hala Třinecká František Syrovátka
Veronika Vávrová
89
60
25
15
52
25
68
39
Review
Základní fáze 19. kolo 113
TJ ČSA
Sokol Kbely C
13. 3. 2024
18:40
Gym. Arabská František Syrovátka
Pavel Šenk
92
70
27
20
51
34
77
52
Review
Základní fáze 19. kolo 112
BC Loudilové
VSK Iuridica B
13. 3. 2024
19:30
SOU Ohradní Miloslav Jon
Jaroslav Pazourek
50
63
10
19
22
32
36
41
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Slovan Bohnice A
CTS Basket
11. 3. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Ulrych
Jaroslav Pazourek
83
51
16
9
37
17
61
31
Review
Základní fáze 19. kolo 109
Sokol Kbely B
Jižní Supi B
12. 3. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Dominik Kočovský
Michal Dub
77
52
26
10
40
20
57
31
Review
Základní fáze 19. kolo 111
Sokol Pražský B
BK Meteor Praha A
11. 3. 2024
20:10
Sokol pražský Ivo Melichárek
Michal Dub
91
51
26
4
48
23
59
35
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Danube Mavericks
VSK Iuridica A
25. 3. 2024
20:25
Hala Královka, plocha B Jaroslav Pazourek
Jakub Vampola
58
61
16
15
34
23
51
45
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Jižní Supi B
Slovan Bohnice A
22. 3. 2024
19:20
Sportovní hala Bítovská Vojtěch Schaffner
Jan Neubauer
52
56
15
4
29
26
43
39
Review
Základní fáze 20. kolo 119
BK Meteor Praha A
Danube Mavericks
21. 3. 2024
19:50
ZŠ Hovorčovická Ondřej Svejkovský
Jakub Kec
45
68
7
16
24
32
30
45
Review
Základní fáze 20. kolo 120
VSK Iuridica A
Sokol Kbely B
19. 3. 2024
20:10
ZŠ Plamínková Jakub Hejduk
Ivo Melichárek
82
83
24
19
41
32
66
54
Review
Základní fáze 20. kolo 116
CTS Basket
TJ ČSA
20. 3. 2024
20:15
Hala Kuncova Miloslav Jon
Michal Dub
44
64
14
16
23
25
31
40
Review
Základní fáze 20. kolo 118
VSK Iuridica B
Sokol Pražský B
18. 3. 2024
20:15
Gym. Arabská Jan Neubauer
Miloslav Jon
60
62
22
13
40
26
44
42
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Kbely C
BC Loudilové
19. 3. 2024
20:35
hala Třinecká David Kuděj
Miloslav Jon
54
56
10
14
22
28
40
42
Review
Základní fáze 21. kolo 126
TJ ČSA
Slovan Bohnice A
27. 3. 2024
18:40
Gym. Arabská Michal Dub
Jakub Vampola
74
71
11
22
30
39
53
53
Review
Základní fáze 21. kolo 125
BC Loudilové
CTS Basket
27. 3. 2024
19:30
SOU Ohradní David Kuděj
Jan Musil
48
58
16
7
36
27
46
45
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Sokol Kbely B
BK Meteor Praha A
28. 3. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Šenk
Pavel Bohata
82
54
27
13
46
33
63
44
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Danube Mavericks
VSK Iuridica B
28. 3. 2024
20:00
Hala Královka, plocha B David Kuděj
Jan Neubauer
84
40
16
9
45
19
65
29
Review
Základní fáze 21. kolo 121
VSK Iuridica A
Jižní Supi B
26. 3. 2024
20:10
ZŠ Plamínková Ivo Melichárek
Jakub Kec
79
59
12
11
33
20
63
38
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Sokol Pražský B
Sokol Kbely C
25. 3. 2024
20:10
Sokol pražský Jan Jeřáb
Miloslav Jon
84
70
13
20
36
38
59
56
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Jižní Supi B
TJ ČSA
5. 4. 2024
19:20
Sportovní hala Bítovská Miloslav Jon
Jakub Vampola
69
62
19
17
30
31
46
47
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Slovan Bohnice A
BC Loudilové
1. 4. 2024
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Michal Dub
Miloslav Jon
81
50
18
10
41
22
59
36
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BK Meteor Praha A
VSK Iuridica A
4. 4. 2024
19:50
ZŠ Hovorčovická Jakub Kec
Pavel Bohata
73
75
17
20
38
43
51
66
Review
Základní fáze 22. kolo 129
CTS Basket
Sokol Pražský B
3. 4. 2024
20:15
Hala Kuncova Jakub Vampola
David Kuděj
55
63
17
16
34
31
40
53
Review
Základní fáze 22. kolo 131
VSK Iuridica B
Sokol Kbely B
8. 4. 2024
20:15
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Klaudia Aleksandra Karwowska
68
73
23
14
42
31
60
53
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Kbely C
Danube Mavericks
2. 4. 2024
20:35
hala Třinecká Vojtěch Schaffner
Jan Renc
64
69
19
13
35
30
51
52
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Filip Votípka Sokol Kbely B 20 25 1.0 17.9 3.8 2.3 3.4/4.6 74.6 2.2
Vojtěch Kudrna VSK Iuridica B 27 23 1.0 16.8 5.4 0.8 3.6/5.5 65.1 1.7
Vojtěch Šourek VSK Iuridica A 23 24 1.0 15.6 3.7 1.9 2.4/3.5 69.9 2.5
Martin Tax Sokol Pražský B 24 17 1.0 20.8 5.8 1.7 4.1/6.8 60.0 1.6
Ondřej Huml BC Loudilové 39 19 1.0 17.9 3.2 2.8 3.0/3.4 89.1 2.3
Petr Kožant VSK Iuridica A 40 15 1.0 22.3 3.9 3.2 4.9/6.5 74.5 2.7
Igor Kürthy BC Loudilové 29 22 1.0 14.6 2.7 2.6 1.3/2.1 61.7 1.5
Marko Pejatovič BC Loudilové 30 22 1.0 14.3 5.5 0.3 2.2/3.9 57.0 2.9
Martin Bašta Sokol Kbely C 31 14 1.0 22.0 2.9 4.3 3.4/4.2 81.4 2.4
Viliam Markovič Slovan Bohnice A 27 21 1.0 14.6 4.5 1.0 2.7/4.7 57.1 2.1
Karel Štrupl Sokol Kbely C 37 24 1.0 12.7 4.6 0.0 3.5/5.6 62.2 1.9
Petr Tomášek VSK Iuridica A 34 25 1.0 12.1 1.0 2.8 1.6/2.8 59.4 1.4
Michal Kačaba Sokol Pražský B 26 19 1.0 15.7 2.6 2.9 1.6/2.4 65.2 1.9
Radek Holotík Slovan Bohnice A 43 21 1.0 13.9 3.7 1.3 2.5/3.7 67.5 2.5
Ondřej Petr Vitvar Slovan Bohnice A 21 23 1.0 12.5 3.4 1.1 2.3/3.8 59.8 2.4
Lukáš Semerád VSK Iuridica B 23 19 1.0 14.8 4.4 1.2 2.6/4.0 65.8 1.7
Milan Urban BK Meteor A 34 14 1.0 19.9 5.6 1.4 4.5/5.9 75.9 2.9
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 36 18 1.0 15.5 4.9 0.8 3.2/4.9 65.2 3.0
Martin Čierny TJ ČSA 34 17 1.0 15.1 2.6 3.2 0.4/0.8 0.0* 1.6
12 Jakub Hrabovský CTS Basket 46 15 1.0 16.4 4.1 1.7 3.3/5.0 65.3 2.2
Ondřej Novák BK Meteor A 34 21 1.0 11.1 2.2 1.8 1.3/2.5 51.9 2.3
Dylan Enos Danube Mavericks 34 20 1.0 11.4 3.1 1.4 1.0/1.0 0.0* 0.0
Tomáš Mičúnek TJ ČSA 35 17 1.0 13.1 3.6 1.2 2.2/3.8 56.9 1.5
Martin Šustr Sokol Kbely B 39 20 1.0 10.9 3.5 0.8 1.6/2.3 68.9 2.0
Oliver Vitouš VSK Iuridica B 24 21 1.0 10.3 2.8 1.4 0.6/1.8 0.0* 1.5
69 Viktor Mikeš CTS Basket 41 18 1.0 11.9 2.4 2.1 0.9/1.3 0.0* 1.1
16 Marko Radmilovič CTS Basket 43 12 1.0 17.3 4.6 1.5 3.7/4.6 80.0 1.9
Petr Vellendorf Sokol Kbely B 36 22 1.0 9.4 2.5 0.4 3.2/4.6 69.3 3.1
Jakub Klaus Slovan Bohnice A 22 14 1.0 14.5 4.6 0.6 3.3/4.9 67.6 2.1
Jan Hofman Slovan Bohnice A 42 23 1.0 8.5 0.3 2.5 0.5/1.0 0.0* 2.1
Pavel Bauer BK Meteor A 34 19 1.0 10.2 3.9 0.1 2.1/3.6 58.0 2.4
Marek Palán BK Meteor A 35 19 1.0 10.2 2.0 1.3 2.4/3.9 61.3 2.8
Michael Rameš Sokol Kbely C 38 22 1.0 8.7 1.6 0.9 2.8/4.2 66.7 2.7
Oldřich Kníř VSK Iuridica B 33 19 1.0 9.9 3.3 0.5 1.8/3.0 61.4 2.6
Libor Palas Sokol Kbely B 25 22 1.0 8.6 1.5 1.6 0.8/1.1 0.0* 1.4
David Šír Danube Mavericks 32 16 1.0 11.8 3.8 0.5 2.7/2.7 100.0 0.0
45 Ivica Mirkovic CTS Basket 38 22 1.0 8.5 1.6 1.6 0.5/0.9 0.0* 2.5
Kryštof Štěrbáček Sokol Kbely B 19 13 1.0 14.3 4.8 0.7 2.5/3.5 73.3 1.5
Martin Popel Sokol Kbely B 41 25 1.0 7.1 0.3 2.1 0.1/0.3 0.0* 2.3
Pavel Pravda Slovan Bohnice A 44 22 1.0 7.9 2.4 0.9 0.6/1.0 0.0* 1.0
Jan Valuch VSK Iuridica A 32 19 1.0 9.0 3.2 0.0 2.6/4.5 57.0 2.6
Jaroslav Lukniš Sokol Pražský B 25 12 1.0 14.2 2.2 3.0 0.8/1.3 0.0* 1.7
Jan Jiřík Slovan Bohnice A 43 23 1.0 7.3 3.0 0.0 1.2/2.5 49.1 1.7
Roman Bašta Sokol Kbely C 56 24 1.0 7.0 2.3 0.3 1.3/2.1 62.0 1.1
Miroslav Konarovský Sokol Pražský B 40 22 1.0 7.4 3.0 0.0 1.4/3.3 41.1 2.1
Tomáš Sýkora VSK Iuridica A 21 7 1.0 22.7 4.6 2.9 5.0/7.0 71.4 3.3
13 Štěpán Pavlíček CTS Basket 48 19 1.0 8.3 3.4 0.0 1.5/2.9 50.9 2.3
Jakub Kozubík Sokol Kbely C 33 10 1.0 15.4 5.0 1.5 0.9/1.9 0.0* 1.6
Matouš Cabálek BC Loudilové 27 17 1.0 8.8 3.6 0.1 1.4/3.4 40.4 2.6
Ondřej Uličný VSK Iuridica B 30 19 1.0 7.6 3.4 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.1
Nikola Kranjčevič BK Meteor A 33 17 1.0 8.4 2.5 0.5 1.9/2.8 68.8 2.1
Jiří Chvalina TJ ČSA 36 21 1.0 6.7 2.5 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.4
Erik Žuffa TJ ČSA 33 18 1.0 7.8 3.4 0.1 0.8/1.9 0.0* 3.1
Štěpán Kocourek VSK Iuridica A 21 9 1.0 14.8 4.2 1.4 2.0/3.8 52.9 1.7
Oliver Sasín Jižní Supi B 22 14 1.0 9.3 3.0 0.7 1.1/2.8 41.0 1.1
Ondřej Kukla TJ ČSA 27 13 1.0 9.8 2.8 0.9 1.3/2.2 58.6 1.2
9 Šimon Zajíček CTS Basket 30 15 1.0 8.1 2.5 0.7 1.0/2.2 45.5 1.6
Stefano Lazzaroni Danube Mavericks 33 14 1.0 8.7 2.3 1.1 0.7/0.7 0.0* 0.0
Nicolas Guery Hercule Danube Mavericks 36 16 1.0 7.6 3.6 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.0
Josef Hrubý VSK Iuridica B 40 14 1.0 8.6 1.5 1.4 1.3/2.1 60.0 1.4
Tomáš Rédli Sokol Kbely B 35 15 1.0 7.7 3.5 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.5
David Böhm Danube Mavericks 31 14 1.0 8.1 2.1 1.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Albert Jilg VSK Iuridica A 20 11 1.0 10.2 1.6 1.5 2.3/4.2 54.3 2.4
Jim Donnelly Danube Mavericks 29 13 1.0 8.6 1.8 1.5 0.3/0.3 0.0* 0.0
Matěj Polák BK Meteor A 34 15 1.0 7.4 2.7 0.4 0.9/2.7 31.7 2.9
Jan Bakule VSK Iuridica B 29 16 1.0 6.9 1.6 1.1 0.4/1.2 0.0* 1.2
Tomáš Mareš VSK Iuridica A 37 20 1.0 5.4 1.9 0.3 1.0/1.6 0.0* 1.3
Matěj Patrovský Jižní Supi B 35 12 1.0 8.8 3.9 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.9
Tomáš Votípka Sokol Kbely B 49 20 1.0 5.3 2.1 0.0 1.2/2.2 54.5 3.8
Lukáš Palas BC Loudilové 34 23 1.0 4.4 1.2 0.4 0.8/1.6 0.0* 0.9
Jan Omelka Sokol Pražský B 43 18 1.0 5.7 1.1 1.1 0.3/0.6 0.0* 1.4
Matouš Pražák VSK Iuridica B 27 24 1.0 3.9 1.6 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.0
Vojtěch Janota Jižní Supi B 19 8 1.0 11.5 3.9 0.4 2.6/5.1 51.2 2.4
Uygar Oztas Danube Mavericks 31 17 1.0 5.4 2.3 0.0 0.8/0.8 0.0* 0.0
Martin Andrle TJ ČSA 36 11 1.0 8.4 1.7 1.0 1.9/2.9 65.6 2.2
Vojtěch Krystlík Jižní Supi B 23 9 1.0 10.1 4.2 0.2 1.0/3.0 33.3 0.4
Ondřej Aulich Sokol Pražský B 29 10 1.0 9.0 2.9 0.7 1.1/4.2 26.2 2.5
Dominik Brojo Jižní Supi B 23 6 1.0 14.0 5.7 0.0 2.7/5.7 47.1 2.0
Edgar Rázga Sokol Pražský B 20 16 1.0 5.3 1.8 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.0
Jose Luis Guerrero Quinones Danube Mavericks 33 6 1.0 13.5 5.3 0.5 1.3/1.3 0.0* 0.0
Ondřej Karásek Sokol Pražský B 42 11 1.0 7.2 2.6 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.9
Jan Zvolský BC Loudilové 34 10 1.0 7.7 2.9 0.3 1.0/2.1 47.6 1.7
Marek Lízálek Jižní Supi B 21 8 1.0 9.4 3.8 0.1 1.5/2.6 57.1 1.8
Jonáš Šedivý Slovan Bohnice A 20 17 1.0 4.4 0.9 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.0
Carlos Valladares Danube Mavericks 26 20 1.0 3.7 0.6 0.7 0.6/0.6 0.0* 0.0
Lukáš Palek Sokol Pražský B 24 5 1.0 14.8 3.6 1.8 2.2/3.0 73.3 0.6
Aleš Hradečný Sokol Kbely B 36 10 1.0 7.2 1.1 1.3 1.1/2.0 55.0 2.4
8 Robert Sklenařík CTS Basket 51 20 1.0 3.6 0.9 0.4 0.6/1.0 0.0* 1.8
Dominik Böttger BK Meteor A 33 8 1.0 8.8 3.1 0.6 0.6/1.4 0.0* 2.6
Martin Jindra Sokol Pražský B 39 7 1.0 10.0 1.1 2.3 0.9/1.6 0.0* 1.6
Adam Drahovzal Sokol Kbely B 20 23 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Rayan Belaidi Jižní Supi B 22 9 1.0 7.6 1.2 1.4 0.8/1.2 0.0* 2.6
Dmytro Shcherbakov Danube Mavericks 20 10 1.0 6.8 1.3 1.1 0.9/0.9 0.0* 0.0
Jan Jaroch Sokol Kbely C 47 19 1.0 3.5 0.4 0.8 0.3/0.7 0.0* 2.2
Martin Rajnoch TJ ČSA 37 18 1.0 3.7 1.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 2.6
Jakub Župka Jižní Supi B 31 14 1.0 4.6 1.9 0.0 0.8/3.4 23.4 2.8
Luděk Záviška Slovan Bohnice A 34 16 1.0 4.0 1.4 0.2 0.6/0.9 0.0* 1.9
Tomáš Hummel Sokol Kbely C 52 23 1.0 2.8 0.4 0.5 0.5/0.7 0.0* 2.2
Václav Kallus VSK Iuridica B 28 15 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Štěpán Masojídek BC Loudilové 37 20 1.0 3.2 1.0 0.4 0.2/0.5 0.0* 1.1
Patrik Ramiandravola Danube Mavericks 34 16 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/0.9 0.0* 0.0
Vladimír Jansa Sokol Kbely C 56 6 1.0 10.3 4.2 0.5 0.5/0.8 0.0* 2.2
Jakub Čakan Jižní Supi B 23 6 1.0 10.2 2.0 1.7 1.2/2.3 50.0 1.8
Tichon Sekretov TJ ČSA 32 11 1.0 5.3 1.5 0.2 1.6/3.0 54.5 2.1
7 Jan Kolář CTS Basket 49 13 1.0 4.5 1.8 0.2 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jan Peták Jižní Supi B 38 9 1.0 6.3 2.1 0.4 0.8/1.0 0.0* 2.6
Přemysl Herka Danube Mavericks 31 21 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.0
Michael Jan Franěk Jižní Supi B 22 14 1.0 4.0 0.8 0.8 0.1/0.1 0.0* 1.1
Petr Novozámský Sokol Pražský B 42 15 1.0 3.7 1.3 0.2 0.5/0.8 0.0* 2.1
Matěj Vodička Sokol Pražský B 38 12 1.0 4.6 1.0 0.5 1.1/3.1 35.1 2.2
Karel Albrecht Jižní Supi B 20 5 1.0 10.6 1.8 0.8 4.6/6.2 74.2 1.4
Filip Lukeš Jižní Supi B 20 16 1.0 3.2 0.9 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.0
Jiří Vašíček Slovan Bohnice A 35 10 1.0 4.8 1.7 0.0 1.4/2.4 58.3 1.7
Vít Hašek Danube Mavericks 36 10 1.0 4.8 2.0 0.1 0.5/0.5 0.0* 0.0
Martin Jiras BC Loudilové 33 12 1.0 4.0 0.5 0.8 0.8/1.2 0.0* 1.7
Marco Saviano Danube Mavericks 30 14 1.0 3.2 1.3 0.1 0.4/0.4 0.0* 0.0
Ondřej Melzer Jižní Supi B 22 4 1.0 11.3 1.3 2.8 0.5/1.5 0.0* 2.0
Martin Kadlec Sokol Kbely B 46 22 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
Matěj Veselý Sokol Pražský B 38 11 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/2.4 26.9 1.5
Martin Hromádka Sokol Pražský B 33 9 1.0 4.9 1.2 0.6 0.8/1.7 0.0* 2.1
Cedric Lilele Sokol Pražský B 20 3 1.0 14.7 2.3 2.3 3.0/3.7 81.8 2.3
Daniel Princ VSK Iuridica A 34 14 1.0 3.1 1.3 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.9
Jan Kadlec VSK Iuridica A 44 10 1.0 4.4 1.6 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.9
Dmitrij Lipovskij BC Loudilové 31 4 1.0 10.8 2.0 1.5 2.3/3.5 64.3 1.8
Ondřej Týfa TJ ČSA 22 3 1.0 14.0 2.3 2.3 2.3/3.7 63.6 1.7
Jakub Vičar VSK Iuridica B 26 15 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.1
Dušan Jokič BK Meteor A 31 7 1.0 5.9 2.6 0.1 0.3/0.9 0.0* 3.1
Ondřej Vrabec Sokol Pražský B 42 10 1.0 4.1 1.3 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.1
6 Jakub Králík CTS Basket 43 17 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.4
Jan Zalužanský Sokol Kbely C 25 10 1.0 3.9 1.1 0.3 0.8/1.6 0.0* 1.2
Jan Pospíšil Danube Mavericks 37 18 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.0
Tomáš Polák Sokol Kbely C 26 9 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.4
Lukáš Adamec BK Meteor A 33 3 1.0 12.0 2.3 1.3 3.3/5.7 58.8 2.3
Pavel Vinařský BC Loudilové 39 15 1.0 2.3 0.7 0.1 0.6/0.8 0.0* 0.7
Mikuláš Pýcha Jižní Supi B 34 4 1.0 8.8 3.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.3
Aleksandr Stys BK Meteor A 33 16 1.0 2.1 0.6 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.4
Jan Konvalinka Jižní Supi B 27 12 1.0 2.8 0.3 0.7 0.2/0.6 0.0* 1.8
Vojtěch Viktorin Sokol Kbely C 18 9 1.0 3.8 1.4 0.0 0.9/2.2 40.0 1.2
Pavel Heršálek VSK Iuridica A 35 16 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/0.5 0.0* 2.3
Petr Kolek Jižní Supi B 50 12 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.8
Petr Kučera Jižní Supi B 24 7 1.0 4.4 0.7 1.0 0.0/0.1 0.0* 2.3
Petr Jirkovský VSK Iuridica A 33 20 1.0 1.5 0.7 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.6
Daniel Klika Sokol Pražský B 34 3 1.0 9.7 3.0 1.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Mirko Milosevic Danube Mavericks 30 12 1.0 2.4 1.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Vaclík VSK Iuridica A 27 5 1.0 5.4 2.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.6
Jan Polák Sokol Kbely C 55 18 1.0 1.5 0.4 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.4
Otmar Němeček Slovan Bohnice A 45 25 1.0 1.0 0.4 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.9
Matyáš Nespala VSK Iuridica B 24 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.4
18 Jakub Kudláček CTS Basket 43 14 1.0 1.8 0.3 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.9
Antonín Novotný VSK Iuridica A 32 2 1.0 11.5 2.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michael Nespala VSK Iuridica B 21 15 1.0 1.5 0.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.9
Jiří Brůha Sokol Pražský B 38 5 1.0 4.4 1.2 0.6 0.2/0.4 0.0* 2.4
Šimon Pichert VSK Iuridica A 22 6 1.0 3.7 1.2 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.3
Jan Meloun BC Loudilové 32 10 1.0 2.1 0.5 0.2 0.5/1.0 0.0* 0.4
Martin Tůma TJ ČSA 37 16 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Marek Vojtěch VSK Iuridica B 34 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
Tomáš Novák VSK Iuridica A 40 13 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.0
Filip Atanasov Jižní Supi B 33 10 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Dalibor Kyselý Sokol Kbely B 38 15 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.3
Andrew Phillips Danube Mavericks 33 4 1.0 4.5 1.5 0.3 0.8/0.8 0.0* 0.0
Marek Mikeš Jižní Supi B 50 2 1.0 8.5 3.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.5
Yan Larionov Sokol Pražský B 40 10 1.0 1.7 0.3 0.3 0.2/1.0 0.0* 1.2
Vojtěch Bartoška Sokol Kbely B 20 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Jan Mlčák Sokol Pražský B 40 11 1.0 1.5 0.1 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Lukáš Michalík Jižní Supi B 21 4 1.0 4.0 0.8 0.8 0.3/1.5 0.0* 1.5
David Šebesta Jižní Supi B 21 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.0
1 Matěj Zajíček CTS Basket 33 3 1.0 5.0 1.3 0.7 0.3/1.3 0.0* 1.3
Ondřej Korol VSK Iuridica B 29 9 1.0 1.7 0.6 0.1 0.2/0.8 0.0* 0.6
David Zhang TJ ČSA 24 8 1.0 1.9 0.5 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.0
26 Jan Vlasák CTS Basket 40 4 1.0 3.5 1.0 0.3 0.8/2.8 27.3 0.5
Jakub Kolář TJ ČSA 34 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Christos Liakos Jižní Supi B 20 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Petr Juna Jižní Supi B 32 7 1.0 1.7 0.3 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.6
Petr Hurda BC Loudilové 44 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.7
Martin Průša VSK Iuridica A 36 2 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Ondřej Váňa Jižní Supi B 23 1 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tomáš Spanilý Sokol Kbely C 55 13 1.0 0.7 0.2 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.2
Matěj Vejtruba Sokol Kbely C 32 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Francesco Esposito Danube Mavericks 29 4 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Ivan Kolchin Sokol Pražský B 21 4 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.5
5 Radim Stein CTS Basket 42 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Štěpán Jansa Sokol Kbely C 23 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Miloš Jelínek TJ ČSA 36 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.4
Jimmy Shaya BC Loudilové 32 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jaroslav Bíro TJ ČSA 51 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
63 Adam Sklenařík CTS Basket 21 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.6
Martin Švejda Jižní Supi B 23 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Igor Varadilal Danube Mavericks 30 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Seko VSK Iuridica B 27 9 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
21 Jonáš Zajíček CTS Basket 23 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Coufal VSK Iuridica A 26 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vakhtang Dzukashvili Slovan Bohnice A 40 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Lukáš Kouba Slovan Bohnice A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brychta Jižní Supi B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Duka BC Loudilové 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Galko Sokol Pražský B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Karel Švec CTS Basket 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Horn BK Meteor A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Krempaský Sokol Pražský B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bartoš Jižní Supi B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kápar BK Meteor A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Nechanický Sokol Kbely B 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kroutil BC Loudilové 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Mach BC Loudilové 37 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Paleček TJ ČSA 38 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Korch Jižní Supi B 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Procházka Sokol Kbely B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Štěrbáček Sokol Kbely B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jiskra Sokol Kbely C 37 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Vladimír Vrba Sokol Kbely B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Petržík Sokol Kbely B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Krempaský Sokol Pražský B 27 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Medek Jižní Supi B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jelínek Sokol Pražský B 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Filip Viktorin Sokol Kbely C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Jadrníček Sokol Pražský B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vachutka Sokol Pražský B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Šťastný Danube Mavericks 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Zdeněk Klusáček CTS Basket 41 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Zdeněk Horák Sokol Kbely B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Zalabák BK Meteor A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Cezner TJ ČSA 60 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas