Tomáš Mičúnek

Národnost
CZE
Ročník narození
1989 - 35 let
Aktuální klub
TJ ČSA
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
261
Procento vítězství
62.1%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 muži - Český pohár OST 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2010/11 muži - skupina C OST 15 - 4.6 1.9 0 0.9/1.9 46.4 - -
2010/11 muži - play-off C OST 2 - 4.0 2 0 0/1.5 0.0 - -
2010/11 muži - Finále play-off OST 5 - 2.8 1.2 0 0.4/0.8 50.0 - -
2011/12 muži - základní část BK Opava "B" 23 15.8 6.0 2.6 /4.9 0 0.9/1.6 55.6 2.3 6.5
2011/12 muži - play-off BK Opava "B" 4 19.5 8.3 3 /5 0 2.3/4.3 52.9 4.3 6.5
2012/13 muži - základní část ZLN 19 10.7 3.2 1.3 /2.9 0 0.5/1 52.6 1.3 2.1
2013/14 muži - skupina C Spartak Uh. Brod 10 - 17.9 6 0.1 5.6/7.1 78.9 - -
2017/18 muži - Základní fáze TJ ČSA 5 - 22.2 8.6 0.6 3.2/6.8 47.1 - -
2018/19 muži - Základní fáze TJ ČSA 17 - 16.9 5.9 0.6 3.2/5.9 55.0 - -
2018/19 muži - Základní fáze TJ ČSA 2 - 27.0 11.5 0 4/6 66.7 - -
2019/20 muži - Základní fáze TJ ČSA 9 - 20.7 7.3 1 3/4.8 62.8 - -
2019/20 muži - Základní fáze TJ ČSA 2 - 24.5 7 2 4.5/7 64.3 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Michle A 5 - 28.6 10.2 1.4 4/7.2 55.6 - -
2012/13 muži - Český pohár BK Opava B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 muži - skupina C BK Opava B 7 - 11.0 4.4 0 2.1/3.3 65.2 - -
2012/13 muži - play-off C BK Opava B 2 - 2.0 0.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 muži - základní část BK Opava B 26 21.8 8.8 3.4 /6.7 0 1.9/2.8 67.6 2.8 10.5
2013/14 muži - play-off BK Opava B 9 25.9 11.2 4 /6.8 0.1 2.9/4.2 68.4 3.1 14.3
2014/15 muži - Základní část - skupina východ BK Opava B 9 23.2 9.6 3.6 /7 0.4 1.1/1.9 58.8 3.3 7.8
2015/16 muži - Základní část - skupina B BK Opava B 13 20.5 7.6 2.8 /5.5 0.3 1.2/2.5 46.9 2.0 8.3
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo BK Opava B 6 22.8 8.3 3.5 /6.5 0 1.3/1.8 72.7 2.7 11.0
2015/16 muži - Play-off BK Opava B 2 17.5 5.0 2 /3.5 0 1/2 50.0 2.5 2.5
2015/16 muži - Final Four BK Opava B 2 11.5 4.5 1.5 /2.5 0 1.5/2 75.0 3.0 5.0
2016/17 muži - Základní část - skupina B BK Opava B 14 19.6 6.6 2.3 /5.1 0.3 1.2/2.7 44.7 2.0 6.8
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo BK Opava B 6 28.8 13.3 4.8 /9.2 0.7 1.7/3.3 50.0 2.8 15.5
2016/17 muži - Předkolo Play-off BK Opava B 1 31.0 19.0 4 /8 3 2/6 33.3 4.0 29.0
2021/22 muži - Základní fáze TJ ČSA 13 - 16.8 5.5 1.2 2.5/3.8 65.3 - -
2021/22 muži - Základní fáze TJ ČSA 2 - 16.0 5.5 0.5 3.5/4.5 77.8 - -
2021/22 muži - Play-off TJ ČSA 4 - 15.8 5.5 0.8 2.5/5 50.0 - -
2022/23 muži - Základní fáze TJ ČSA 11 - 14.5 5 1.1 1.3/2.5 50.0 - -
2022/23 muži - Základní fáze TJ ČSA 1 - 8.0 1 2 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - Základní fáze TJ ČSA 12 - 12.4 3 1.4 2.2/3.8 56.5 - -
2023/24 muži - Základní fáze TJ ČSA 1 - 22.0 6 3 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 16.3 9.9 10.9 3.9 0.4 1.9/3.2 113.8 2.3 4.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Pražský B 17. 1. 2024
2B body 6 BC Přírodní Vědy B 20. 12. 2023
3B body 4 Sokol Kbely C 21. 11. 2023
Body 22 BC Přírodní Vědy B 20. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Dynamo 23. 1. 2019 2018/19
2B body 17 BK Slavoj Praha 16. 10. 2019 2019/20
3B body 4 VSK MFF UK A 24. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 10 BK Kondoři Liberec 10. 1. 2014 2013/14
Útočné doskoky 9 BK Prostějov B 17. 2. 2012 2011/12
Doskoky celkem 17 BK Prostějov B 17. 2. 2012 2011/12
Body 44 BK Slavoj Praha 16. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 34 BK Prostějov B 17. 2. 2012 2011/12
Asistence 4 GBA Sparta 29. 11. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
4. 10. 2023 Základní fáze BC Loudilové 13 5 0 3/5 60.0
26. 10. 2023 Základní fáze Sokol Kbely B 11 3 1 2/6 33.3
1. 11. 2023 Základní fáze VSK Iuridica A 17 3 2 5/6 83.3
9. 11. 2023 Základní fáze BK Meteor A 6 1 1 1/3 33.3
13. 11. 2023 Základní fáze VSK Iuridica B 2 1 0 0/0 0
21. 11. 2023 Základní fáze Sokol Kbely C 19 3 4 1/2 50.0
29. 11. 2023 Základní fáze CTS Basket 16 5 1 3/4 75.0
4. 12. 2023 Základní fáze Slovan Bohnice A 18 5 2 2/2 100.0
13. 12. 2023 Základní fáze Jižní Supi B 0 0 0 0/0 0
20. 12. 2023 Základní fáze BC Přírodní Vědy B 22 6 3 1/1 100.0
17. 1. 2024 Základní fáze Sokol Pražský B 21 3 3 6/8 75.0
25. 1. 2024 Základní fáze Danube Mavericks 16 4 2 2/6 33.3
31. 1. 2024 Základní fáze Sokol Kbely B 10 3 1 1/4 25.0
Celkem 13 171 42 20 27/47 57.4
Průměr 13 13.2 3.2 1.5 2.1/3.6 57.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ZLN 13 23:09 11.0 4.2 63.5 0.2 42.9 2.0/3.3 60.5 2.8
Sokol Pražský 11 21:46 10.0 3.9 61.4 0.0 0.0 2.2/3.5 61.5 3.5
Slavoj BK Litoměřice 12 21:38 8.6 3.0 48.6 0.1 16.7 2.3/3.2 73.7 2.9
Sokol Kbely C 5 0:00 19.2 6.4 0.0 1.4 0.0 2.2/3.8 57.9 2.8
Sokol Pražský B 5 0:00 19.2 4.8 0.0 1.8 0.0 4.2/5.8 72.4 1.8
Sokol H. Králové 11 19:25 8.1 3.0 53.2 0.4 40.0 1.0/1.8 55.0 3.0
TJ HÁJE - JM A 5 0:00 17.4 5.4 0.0 1.2 0.0 3.0/6.0 50.0 2.8
VSK Iuridica A 4 0:00 21.3 7.8 0.0 0.5 0.0 4.3/7.3 58.6 3.3
BK Dynamo 3 0:00 26.0 9.0 0.0 0.7 0.0 6.0/10.0 60.0 2.0
Slovan Bohnice A 4 0:00 18.3 6.5 0.0 1.0 0.0 2.3/3.8 60.0 1.5
BC Loudilové 4 0:00 17.5 5.5 0.0 1.0 0.0 3.5/6.5 53.8 2.3
CTS Basket 3 0:00 22.7 8.3 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Kbely B 5 0:00 12.0 3.4 0.0 1.0 0.0 2.2/3.8 57.9 2.4
SK Žabovřesky 4 0:00 13.8 4.8 0.0 0.0 0.0 4.3/5.3 81.0 2.0
VSK MFF UK A 4 0:00 13.5 3.8 0.0 1.5 0.0 1.5/2.3 66.7 1.3
Sokol Žižkov D 2 0:00 26.5 11.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 3.0
Technika Praha 3 0:00 16.3 6.0 0.0 0.7 0.0 2.3/5.7 41.2 4.0
Meteor TLC A 2 0:00 24.0 8.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
VYS 5 21:15 8.6 3.2 59.3 0.0 0.0 2.2/2.8 78.6 2.4
Radotínský SK A 2 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Aritma Praha 3 0:00 12.7 5.3 0.0 0.0 0.0 2.0/6.3 31.6 2.3
Basketbal Olomouc 7 16:02 5.4 2.1 48.4 0.1 25.0 0.7/2.0 35.7 2.4
VŠTJ Medicina B 2 0:00 17.5 6.0 0.0 1.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.0
Porg Basket 1 0:00 32.0 9.0 0.0 2.0 0.0 8.0/9.0 88.9 3.0
Stavební fakulta B 1 0:00 30.0 11.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
BC Vysočina 3 24:15 10.0 3.7 45.8 0.3 50.0 1.7/2.0 83.3 1.7
Sokol Žižkov C - TESLA 2 0:00 14.5 5.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.0
Spartak Uh. Brod 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.7
BA Sparta A 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Sokol Karviná 5 0:00 5.6 2.2 0.0 0.0 0.0 1.2/1.2 100.0 1.8
PLZ 4 18:03 6.8 2.8 42.3 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.3
TJ Šumperk 4 5:27 6.3 1.5 100.0 0.5 66.7 1.8/2.5 70.0 2.8
Synthesia Pardubice 2 21:15 11.5 3.5 50.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 0.5
OLM 4 8:54 5.8 1.8 100.0 0.3 14.3 1.5/2.3 66.7 2.3
BC Přírodní Vědy B 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BC Benešov 2 20:44 9.5 4.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
SNAK A 2 25:40 8.5 3.0 66.7 0.5 20.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Danube Mavericks 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Stavební fakulta A 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
TJ Košíře A 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Žďár n. S. 5 0:00 2.8 1.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 2.6
USK Praha B 2 22:06 7.0 3.0 42.9 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Meteor A 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
TJ Třebíč 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
S.H.Počernice A 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BC Nový Jičín 5 6:05 2.4 1.2 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.4
Žižkov Falcons B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
BCM Orli Prostějov 1 14:17 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
LJH 1 6:07 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
VSK Iuridica B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -