TJ ČSA

Kategorie
Muži
Soutěž
Pohár mužů PBS | Přebor B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 8. 2010
Jaroslav Bíro
Jaroslav.Biro@volny.cz
724 673 080

Trenér

od: 4. 10. 2023
Tomáš Mičúnek
bennba@seznam.cz
737 137 785

1. asistent trenéra

od: 4. 10. 2023
Jaroslav Bíro
Jaroslav.Biro@volny.cz
724 673 080

Adresa

TJ - ČSA oddíl košíkové z.s.
ČSA Ruzyně - letiště
16000 Praha 6

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Nezbeda 1988 190 36 14 1.0 14.4 4.3 0.8 3.4/5.1 66.7 2.9
Tomáš Mičúnek 1989 200 35 14 1.0 13.1 3.4 1.4 2.0/3.5 57.1 1.6
Martin Čierny 1990 192 34 12 1.0 13.9 2.0 3.2 0.4/1.0 0.0 1.6
Jiří Chvalina 1988 184 36 17 1.0 6.9 2.5 0.5 0.6/1.2 0.0 1.4
Erik Žuffa 1991 193 33 14 1.0 8.1 3.5 0.1 0.9/2.3 37.5 3.1
Ondřej Kukla 1996 192 27 10 1.0 11.2 3.1 1.1 1.7/2.5 68.0 1.3
Martin Andrle 1988 185 36 10 1.0 8.3 1.6 1.0 2.1/3.2 65.6 2.3
Tichon Sekretov 1992 195 32 11 1.0 5.3 1.5 0.2 1.6/3.0 54.5 2.1
Martin Rajnoch 1987 194 37 14 1.0 3.2 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0 2.3
Ondřej Týfa 2002 180 22 3 1.0 14.0 2.3 2.3 2.3/3.7 63.6 1.7
Martin Tůma 1987 193 37 15 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0 1.0
David Zhang 2000 174 24 7 1.0 2.3 0.6 0.3 0.3/0.7 0.0 1.0
Jakub Kolář 1990 185 34 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Jaroslav Bíro 1973 197 51 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0 0.4
Miloš Jelínek 1988 193 36 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0 1.6
Adam Štěpánský 2003 180 21 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Boris Rúra 1997 193 27 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Majer 2002 188 22 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Kovář 1978 202 46 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Róbert Jány 1992 180 32 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Roman Cezner 1964 182 60 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Paleček 1986 185 38 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
127 Přebor B (muži) Domácí 5. 4. 2024 TJ ČSA : 0 /0 %
126 Přebor B (muži) Domácí 27. 3. 2024 Slovan Bohnice A : 0 /0 %
116 Přebor B (muži) Domácí 20. 3. 2024 TJ ČSA : 0 /0 %
113 Přebor B (muži) Domácí 13. 3. 2024 Sokol Kbely C : 0 /0 %
105 Přebor B (muži) Domácí 4. 3. 2024 TJ ČSA 65:55 0 /0 %
100 Přebor B (muži) Domácí 28. 2. 2024 BK Meteor Praha A 84:61 31 6 4/6 66.7%
94 Přebor B (muži) Hosté 20. 2. 2024 VSK Iuridica A 83:74 22 8 6/12 50%
87 Přebor B (muži) Domácí 31. 1. 2024 Sokol Kbely B 80:83 21 5 23/37 62.2%
83 Přebor B (muži) Hosté 25. 1. 2024 Danube Mavericks 62:51 16 4 7/20 35%
74 Přebor B (muži) Domácí 17. 1. 2024 Sokol Pražský B 78:64 25 6 10/17 58.8%
72 Přebor B (muži) Hosté 10. 1. 2024 BC Loudilové 78:72 19 10 4/11 36.4%
10 Pohár mužů PBS (muži) Hosté 20. 12. 2023 BC Přírodní Vědy B 58:50 17 3 7/14 50%
61 Přebor B (muži) Domácí 13. 12. 2023 Jižní Supi B 84:56 24 9 9/15 60%
60 Přebor B (muži) Hosté 4. 12. 2023 Slovan Bohnice A 61:59 18 5 8/14 57.1%
50 Přebor B (muži) Domácí 29. 11. 2023 CTS Basket 75:71 20 6 17/26 65.4%
47 Přebor B (muži) Hosté 21. 11. 2023 Sokol Kbely C 63:64 15 9 7/11 63.6%
39 Přebor B (muži) Domácí 13. 11. 2023 VSK Iuridica B 48:59 12 4 12/16 75%
34 Přebor B (muži) Hosté 9. 11. 2023 BK Meteor Praha A 64:56 17 5 7/20 35%
28 Přebor B (muži) Domácí 1. 11. 2023 VSK Iuridica A 68:52 15 8 14/19 73.7%
21 Přebor B (muži) Hosté 26. 10. 2023 Sokol Kbely B 93:55 14 6 9/16 56.3%
17 Přebor B (muži) Domácí 18. 10. 2023 Danube Mavericks 55:67 13 5 14/29 48.3%
8 Přebor B (muži) Hosté 9. 10. 2023 Sokol Pražský B 89:67 20 6 9/14 64.3%
6 Přebor B (muži) Domácí 4. 10. 2023 BC Loudilové 68:64 22 6 6/11 54.5%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 4. 10. 2023
18:40
TJ ČSA
BC Loudilové
68
64
20
20
37
32
49
44
Základní fáze Review
2. kolo 9. 10. 2023
20:10
Sokol Pražský B
TJ ČSA
89
67
22
19
47
33
66
54
Základní fáze Review
3. kolo 18. 10. 2023
18:40
TJ ČSA
Danube Mavericks
55
67
14
10
27
18
43
44
Základní fáze Review
4. kolo 26. 10. 2023
20:00
Sokol Kbely B
TJ ČSA
93
55
28
16
40
33
63
43
Základní fáze Review
5. kolo 1. 11. 2023
18:40
TJ ČSA
VSK Iuridica A
68
52
13
14
29
26
47
37
Základní fáze Review
6. kolo 9. 11. 2023
19:50
BK Meteor Praha A
TJ ČSA
64
56
15
14
32
30
46
46
Základní fáze Review
7. kolo 13. 11. 2023
20:15
TJ ČSA
VSK Iuridica B
48
59
9
20
28
35
34
47
Základní fáze Review
8. kolo 21. 11. 2023
20:35
Sokol Kbely C
TJ ČSA
63
64
10
24
25
35
39
48
Základní fáze Review
9. kolo 29. 11. 2023
18:40
TJ ČSA
CTS Basket
75
71
11
22
29
27
42
41
66
66
Základní fáze Review
10. kolo 4. 12. 2023
19:30
Slovan Bohnice A
TJ ČSA
61
59
23
11
34
29
46
49
Základní fáze Review
11. kolo 13. 12. 2023
18:40
TJ ČSA
Jižní Supi B
84
56
21
10
42
24
62
42
Základní fáze Review
2. kolo 20. 12. 2023
17:50
BC Přírodní Vědy B
TJ ČSA
58
50
13
12
26
20
45
36
Základní fáze Review
12. kolo 10. 1. 2024
19:30
BC Loudilové
TJ ČSA
78
72
21
24
42
41
65
52
Základní fáze Review
13. kolo 17. 1. 2024
18:40
TJ ČSA
Sokol Pražský B
78
64
24
14
48
30
66
48
Základní fáze Review
14. kolo 25. 1. 2024
20:00
Danube Mavericks
TJ ČSA
62
51
10
12
23
24
47
42
Základní fáze Review
15. kolo 31. 1. 2024
18:40
TJ ČSA
Sokol Kbely B
80
83
26
13
39
27
55
52
74
74
Základní fáze Review
16. kolo 20. 2. 2024
20:10
VSK Iuridica A
TJ ČSA
83
74
29
17
41
36
62
60
Základní fáze Review
17. kolo 28. 2. 2024
18:40
TJ ČSA
BK Meteor Praha A
84
61
17
12
40
30
65
43
Základní fáze Review
18. kolo 4. 3. 2024
20:15
VSK Iuridica B
TJ ČSA
65
55
23
15
43
26
55
42
Základní fáze Review
19. kolo 13. 3. 2024
18:40
TJ ČSA
Sokol Kbely C
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2024
20:15
CTS Basket
TJ ČSA
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2024
18:40
TJ ČSA
Slovan Bohnice A
Základní fáze Preview
22. kolo 5. 4. 2024
19:20
Jižní Supi B
TJ ČSA
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 Přebor A 12 23
2021/22 Přebor B 3 34
2019/20 Přebor B 5 29
2018/19 1.třída 3 36
2017/18 1.třída 3 37
2016/17 2.třída B 1 41
2015/16 2.třída B 7 33