VSK Iuridica B

Kategorie
Muži
Soutěž
Přebor B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 8. 2018
Tomáš Seko
seko.tomas@gmail.com

Trenér

od: 2. 10. 2023
Mgr. Jana Müllerová
mullerj@prf.cuni.cz

Adresa

Vysokoškolský sportovní klub IURIDICA Praha, z.s.
náměstí Curieových
110 00 Praha 1 - Staré Město

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Kudrna 1997 196 27 19 1.0 16.0 5.2 0.8 3.3/5.2 64.3 1.8
Lukáš Semerád 2001 181 23 16 1.0 14.3 3.9 1.2 2.9/4.4 65.7 1.9
Oliver Vitouš 2000 193 24 17 1.0 10.2 2.6 1.4 0.8/2.2 37.8 1.5
Oldřich Kníř 1991 196 33 15 1.0 10.5 3.2 0.6 2.3/3.7 61.8 2.7
Ondřej Uličný 1994 200 30 15 1.0 6.7 2.9 0.0 0.9/1.9 0.0 2.1
Josef Hrubý 1984 185 40 10 1.0 9.2 1.5 1.5 1.7/2.8 60.7 1.7
Jan Bakule 1995 185 29 12 1.0 7.4 1.8 1.2 0.3/0.9 0.0 1.4
Matouš Pražák 1997 185 27 20 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.6 0.0 2.0
Václav Kallus 1996 184 28 12 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0 1.1
Jakub Vičar 1998 192 26 12 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/0.8 0.0 1.3
Matyáš Nespala 2000 195 24 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0 0.4
Michael Nespala 2003 190 21 15 1.0 1.5 0.3 0.3 0.1/0.3 0.0 0.9
Marek Vojtěch 1990 34 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0 1.2
Ondřej Korol 1995 178 29 9 1.0 1.7 0.6 0.1 0.2/0.8 0.0 0.6
Lukáš Palek 2000 180 24 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Seko R 1997 181 27 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
140 Přebor B (muži) Domácí 22. 4. 2024 BC Loudilové : 0 /0 %
136 Přebor B (muži) Domácí 17. 4. 2024 VSK Iuridica B : 0 /0 %
131 Přebor B (muži) Domácí 8. 4. 2024 Sokol Kbely B 68:73 20 4 16/22 72.7%
123 Přebor B (muži) Hosté 28. 3. 2024 Danube Mavericks 84:40 15 1 7/15 46.7%
118 Přebor B (muži) Domácí 18. 3. 2024 Sokol Pražský B 60:62 17 6 8/14 57.1%
112 Přebor B (muži) Hosté 13. 3. 2024 BC Loudilové 50:63 17 6 11/16 68.8%
105 Přebor B (muži) Domácí 4. 3. 2024 TJ ČSA 65:55 17 6 13/22 59.1%
101 Přebor B (muži) Hosté 26. 2. 2024 Slovan Bohnice A 68:66 21 7 3/9 33.3%
92 Přebor B (muži) Domácí 19. 2. 2024 CTS Basket 65:38 19 7 6/11 54.5%
90 Přebor B (muži) Hosté 30. 1. 2024 Sokol Kbely C 54:76 24 5 13/20 65%
79 Přebor B (muži) Hosté 26. 1. 2024 Jižní Supi B 60:70 28 1 11/16 68.8%
78 Přebor B (muži) Domácí 15. 1. 2024 BK Meteor Praha A 66:60 15 6 18/26 69.2%
68 Přebor B (muži) Hosté 9. 1. 2024 VSK Iuridica A 60:74 27 3 11/19 57.9%
65 Přebor B (muži) Hosté 14. 12. 2023 Sokol Kbely B 67:72 22 5 13/21 61.9%
57 Přebor B (muži) Domácí 4. 12. 2023 Danube Mavericks 70:72 21 4 16/30 53.3%
52 Přebor B (muži) Hosté 27. 11. 2023 Sokol Pražský B 51:61 20 5 6/17 35.3%
46 Přebor B (muži) Domácí 20. 11. 2023 BC Loudilové 49:70 16 5 2/7 28.6%
39 Přebor B (muži) Hosté 13. 11. 2023 TJ ČSA 48:59 20 3 10/15 66.7%
35 Přebor B (muži) Domácí 6. 11. 2023 Slovan Bohnice A 67:63 23 3 12/19 63.2%
26 Přebor B (muži) Hosté 1. 11. 2023 CTS Basket 70:57 15 8 3/9 33.3%
24 Přebor B (muži) Domácí 23. 10. 2023 Sokol Kbely C 69:73 19 7 10/15 66.7%
13 Přebor B (muži) Domácí 16. 10. 2023 Jižní Supi B 69:56 24 2 15/33 45.5%
12 Přebor B (muži) Hosté 12. 10. 2023 BK Meteor Praha A 42:65 24 4 5/11 45.5%
2 Přebor B (muži) Domácí 2. 10. 2023 VSK Iuridica A 43:70 15 2 7/20 35%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 2. 10. 2023
20:15
VSK Iuridica B
VSK Iuridica A
43
70
9
11
22
33
27
45
Základní fáze Review
2. kolo 12. 10. 2023
19:50
BK Meteor Praha A
VSK Iuridica B
42
65
10
12
16
31
53
28
Základní fáze Review
3. kolo 16. 10. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Jižní Supi B
69
56
25
20
46
26
56
35
Základní fáze Review
4. kolo 23. 10. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Sokol Kbely C
69
73
12
19
29
33
47
53
Základní fáze Review
5. kolo 1. 11. 2023
20:15
CTS Basket
VSK Iuridica B
70
57
25
10
45
28
59
42
Základní fáze Review
6. kolo 6. 11. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Slovan Bohnice A
67
63
12
19
34
34
50
50
Základní fáze Review
7. kolo 13. 11. 2023
20:15
TJ ČSA
VSK Iuridica B
48
59
9
20
28
35
34
47
Základní fáze Review
8. kolo 20. 11. 2023
20:15
VSK Iuridica B
BC Loudilové
49
70
18
17
33
38
37
60
Základní fáze Review
9. kolo 27. 11. 2023
20:10
Sokol Pražský B
VSK Iuridica B
51
61
13
12
27
32
41
48
Základní fáze Review
10. kolo 4. 12. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Danube Mavericks
70
72
15
19
39
36
55
49
Základní fáze Review
11. kolo 14. 12. 2023
20:00
Sokol Kbely B
VSK Iuridica B
67
72
12
21
29
31
42
49
59
59
Základní fáze Review
12. kolo 9. 1. 2024
20:10
VSK Iuridica A
VSK Iuridica B
60
74
17
22
33
34
40
57
Základní fáze Review
13. kolo 15. 1. 2024
20:15
VSK Iuridica B
BK Meteor Praha A
66
60
20
12
30
28
40
43
Základní fáze Review
14. kolo 26. 1. 2024
19:20
Jižní Supi B
VSK Iuridica B
60
70
20
16
28
35
42
53
Základní fáze Review
15. kolo 30. 1. 2024
20:35
Sokol Kbely C
VSK Iuridica B
54
76
13
21
23
31
39
56
Základní fáze Review
16. kolo 19. 2. 2024
20:15
VSK Iuridica B
CTS Basket
65
38
19
6
34
13
52
21
Základní fáze Review
17. kolo 26. 2. 2024
19:30
Slovan Bohnice A
VSK Iuridica B
68
66
12
16
24
35
50
49
Základní fáze Review
18. kolo 4. 3. 2024
20:15
VSK Iuridica B
TJ ČSA
65
55
23
15
43
26
55
42
Základní fáze Review
19. kolo 13. 3. 2024
19:30
BC Loudilové
VSK Iuridica B
50
63
10
19
22
32
36
41
Základní fáze Review
20. kolo 18. 3. 2024
20:15
VSK Iuridica B
Sokol Pražský B
60
62
22
13
40
26
44
42
Základní fáze Review
21. kolo 28. 3. 2024
20:00
Danube Mavericks
VSK Iuridica B
84
40
16
9
45
19
65
29
Základní fáze Review
22. kolo 8. 4. 2024
20:15
VSK Iuridica B
Sokol Kbely B
68
73
23
14
42
31
60
53
Základní fáze Review
čtvrtfinále 17. 4. 2024
19:30
BC Loudilové
VSK Iuridica B
Play-off Preview
čtvrtfinále 22. 4. 2024
20:15
VSK Iuridica B
BC Loudilové
Play-off Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 Přebor B 4 35
2022/23 1.třída 3 37
2021/22 2.třída C 1 33
2019/20 2.třída A 8 27
2018/19 3.třída C 3 31