VSK Iuridica A

Kategorie
Muži
Soutěž
Pohár mužů PBS | Přebor B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2011
Jan Kadlec
jan.kadlec@medista.cz
602 956 840

Adresa

Vysokoškolský sportovní klub IURIDICA Praha, z.s.
nám. Curieových
11000 Praha 1

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Petr Kožant 1984 195 40 11 24.1 4.3 3.4 5.5/6.9 78.9 2.7
Vojtěch Šourek 2000 185 23 14 16.6 3.7 2.1 2.9/4.1 70.7 2.6
Petr Tomášek 1990 187 34 16 12.0 1.3 2.6 1.8/3.2 56.9 1.4
Tomáš Sýkora 2003 175 21 7 22.7 4.6 2.9 5.0/7.0 71.4 3.3
Jan Valuch 1992 201 32 11 8.2 3.1 0.0 2.0/3.4 59.5 2.8
Albert Jilg 2004 198 20 6 11.3 2.3 1.3 2.7/5.0 53.3 2.5
Tomáš Mareš 1987 37 12 5.1 1.8 0.3 0.7/1.3 50.0 1.6
Jan Kadlec 1980 0 44 8 5.0 1.8 0.3 0.8/1.5 50.0 1.9
Antonín Vaclík 1997 181 27 5 5.4 2.2 0.2 0.4/0.8 50.0 1.6
Antonín Novotný 1992 32 2 11.5 2.0 2.5 0.0/0.0 0.0 1.5
Daniel Princ 1990 34 10 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 40.0 2.2
Petr Jirkovský 1991 33 13 1.6 0.7 0.1 0.0/0.2 0.0 1.5
Pavel Heršálek 1989 181 35 7 2.4 0.9 0.1 0.3/0.6 50.0 2.6
Tomáš Novák 1984 40 10 1.7 0.7 0.0 0.3/0.8 37.5 1.1
Martin Průša 1988 191 36 2 5.5 1.0 1.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Šimon Pichert 2002 0 22 2 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0 3.0
Jakub Jedlinský 1990 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Indra 1978 46 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Rudolf Vaclík 1999 182 25 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Sládek 1990 180 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Coufal 1998 184 26 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
132 Přebor B (muži) Domácí 4. 4. 2024 VSK Iuridica A : 0 /0 %
121 Přebor B (muži) Domácí 26. 3. 2024 Jižní Supi B : 0 /0 %
120 Přebor B (muži) Domácí 19. 3. 2024 Sokol Kbely B : 0 /0 %
110 Přebor B (muži) Domácí 14. 3. 2024 VSK Iuridica A : 0 /0 %
107 Přebor B (muži) Domácí 5. 3. 2024 Sokol Pražský B : 0 /0 %
99 Přebor B (muži) Domácí 28. 2. 2024 VSK Iuridica A : 0 /0 %
94 Přebor B (muži) Domácí 20. 2. 2024 TJ ČSA 83:74 17 9 22/28 78.6%
88 Přebor B (muži) Hosté 29. 1. 2024 Slovan Bohnice A 74:76 19 9 11/21 52.4%
81 Přebor B (muži) Domácí 23. 1. 2024 CTS Basket 88:74 17 11 21/34 61.8%
77 Přebor B (muži) Hosté 16. 1. 2024 Sokol Kbely C 81:73 15 9 16/23 69.6%
68 Přebor B (muži) Domácí 9. 1. 2024 VSK Iuridica B 60:74 16 6 10/16 62.5%
8 Pohár mužů PBS (muži) Domácí 19. 12. 2023 Stavební fakulta A 65:77 11 12 7/11 63.6%
66 Přebor B (muži) Domácí 12. 12. 2023 BK Meteor Praha A 107:76 29 14 7/12 58.3%
55 Přebor B (muži) Hosté 8. 12. 2023 Jižní Supi B 71:69 22 5 10/18 55.6%
54 Přebor B (muži) Hosté 30. 11. 2023 Sokol Kbely B 72:74 16 9 15/24 62.5%
44 Přebor B (muži) Domácí 21. 11. 2023 Danube Mavericks 91:88 19 10 23/46 50%
41 Přebor B (muži) Hosté 13. 11. 2023 Sokol Pražský B 115:62 15 7 11/13 84.6%
33 Přebor B (muži) Domácí 7. 11. 2023 BC Loudilové 0:20 19 13 16/19 84.2%
28 Přebor B (muži) Hosté 1. 11. 2023 TJ ČSA 68:52 11 5 15/20 75%
22 Přebor B (muži) Domácí 24. 10. 2023 Slovan Bohnice A 91:89 19 10 23/34 67.6%
15 Přebor B (muži) Hosté 18. 10. 2023 CTS Basket 78:100 25 14 8/16 50%
11 Přebor B (muži) Domácí 10. 10. 2023 Sokol Kbely C 67:86 14 10 9/14 64.3%
2 Přebor B (muži) Hosté 2. 10. 2023 VSK Iuridica B 43:70 15 10 10/15 66.7%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 2. 10. 2023
20:15
VSK Iuridica B
VSK Iuridica A
43
70
9
11
22
33
27
45
Základní fáze Review
2. kolo 10. 10. 2023
20:10
VSK Iuridica A
Sokol Kbely C
67
86
24
28
39
50
57
67
Základní fáze Review
3. kolo 18. 10. 2023
20:15
CTS Basket
VSK Iuridica A
78
100
27
17
45
48
61
73
Základní fáze Review
4. kolo 24. 10. 2023
20:10
VSK Iuridica A
Slovan Bohnice A
91
89
21
25
48
46
69
69
Základní fáze Review
5. kolo 1. 11. 2023
18:40
TJ ČSA
VSK Iuridica A
68
52
13
14
29
26
47
37
Základní fáze Review
6. kolo 7. 11. 2023
20:10
VSK Iuridica A
BC Loudilové
0
20
Základní fáze Review
7. kolo 13. 11. 2023
20:10
Sokol Pražský B
VSK Iuridica A
115
62
19
14
58
35
92
48
Základní fáze Review
8. kolo 21. 11. 2023
20:10
VSK Iuridica A
Danube Mavericks
91
88
33
20
58
48
76
69
Základní fáze Review
9. kolo 30. 11. 2023
20:00
Sokol Kbely B
VSK Iuridica A
72
74
16
23
37
34
56
51
Základní fáze Review
10. kolo 8. 12. 2023
19:20
Jižní Supi B
VSK Iuridica A
71
69
22
23
38
38
57
48
Základní fáze Review
11. kolo 12. 12. 2023
20:10
VSK Iuridica A
BK Meteor Praha A
107
76
22
16
47
37
79
52
Základní fáze Review
2. kolo 19. 12. 2023
20:10
VSK Iuridica A
Stavební fakulta A
65
77
20
18
31
37
47
52
Základní fáze Review
12. kolo 9. 1. 2024
20:10
VSK Iuridica A
VSK Iuridica B
60
74
17
22
33
34
40
57
Základní fáze Review
13. kolo 16. 1. 2024
20:35
Sokol Kbely C
VSK Iuridica A
81
73
18
15
42
42
61
60
Základní fáze Review
14. kolo 23. 1. 2024
20:10
VSK Iuridica A
CTS Basket
88
74
27
16
35
36
60
53
Základní fáze Review
15. kolo 29. 1. 2024
19:30
Slovan Bohnice A
VSK Iuridica A
74
76
16
23
34
33
53
56
Základní fáze Review
16. kolo 20. 2. 2024
20:10
VSK Iuridica A
TJ ČSA
83
74
29
17
41
36
62
60
Základní fáze Review
17. kolo 28. 2. 2024
19:30
BC Loudilové
VSK Iuridica A
Základní fáze Preview
18. kolo 5. 3. 2024
20:10
VSK Iuridica A
Sokol Pražský B
Základní fáze Preview
19. kolo 14. 3. 2024
20:00
Danube Mavericks
VSK Iuridica A
Základní fáze Preview
20. kolo 19. 3. 2024
20:10
VSK Iuridica A
Sokol Kbely B
Základní fáze Preview
21. kolo 26. 3. 2024
20:10
VSK Iuridica A
Jižní Supi B
Základní fáze Preview
22. kolo 4. 4. 2024
19:50
BK Meteor Praha A
VSK Iuridica A
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 1.třída 1 41
2021/22 1.třída 8 31
2019/20 1.třída 6 27
2018/19 1.třída 6 32
2017/18 1.třída 7 33
2016/17 1.třída 5 34
2015/16 1.třída 9 30