VSK Iuridica B

Kategorie
Muži
Soutěž
Přebor B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 8. 2018
Tomáš Seko
seko.tomas@gmail.com

Trenér

od: 2. 10. 2023
Mgr. Jana Müllerová
mullerj@prf.cuni.cz

Adresa

Vysokoškolský sportovní klub IURIDICA Praha, z.s.
náměstí Curieových
110 00 Praha 1 - Staré Město

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Kudrna 1997 196 27 14 15.4 5.1 0.6 3.4/5.2 64.4 1.8
Lukáš Semerád 2001 181 23 10 15.4 4.1 1.4 3.0/4.5 66.7 2.2
Oliver Vitouš 2000 193 24 15 9.5 2.6 1.1 0.9/2.1 40.6 1.7
Oldřich Kníř 1991 196 33 11 10.5 3.3 0.5 2.3/3.7 61.0 2.6
Ondřej Uličný 1994 200 30 10 7.5 3.3 0.0 0.9/2.0 45.0 2.1
Jan Bakule 1995 185 29 7 9.3 2.0 1.7 0.1/0.4 33.3 1.1
Matouš Pražák 1997 185 27 14 4.3 1.7 0.0 0.9/1.9 44.4 1.9
Josef Hrubý 1984 185 40 6 9.2 1.7 1.3 1.8/3.5 52.4 1.5
Václav Kallus 1996 184 28 10 4.6 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Jakub Vičar 1998 192 26 9 3.8 1.6 0.0 0.7/1.0 66.7 1.4
Michael Nespala 2003 190 21 10 2.0 0.4 0.4 0.0/0.3 0.0 0.9
Matyáš Nespala 2000 195 24 11 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 25.0 0.5
Marek Vojtěch 1990 34 10 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 25.0 0.8
Ondřej Korol 1995 178 29 7 2.1 0.7 0.1 0.3/1.0 28.6 0.6
Tomáš Seko R 1997 181 27 6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Lukáš Palek 2000 180 24 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
131 Přebor B (muži) Domácí 1. 4. 2024 Sokol Kbely B : 0 /0 %
123 Přebor B (muži) Domácí 28. 3. 2024 VSK Iuridica B : 0 /0 %
118 Přebor B (muži) Domácí 18. 3. 2024 Sokol Pražský B : 0 /0 %
112 Přebor B (muži) Domácí 13. 3. 2024 VSK Iuridica B : 0 /0 %
105 Přebor B (muži) Domácí 4. 3. 2024 TJ ČSA : 0 /0 %
101 Přebor B (muži) Domácí 26. 2. 2024 VSK Iuridica B : 0 /0 %
92 Přebor B (muži) Domácí 19. 2. 2024 CTS Basket 65:38 19 7 6/11 54.5%
90 Přebor B (muži) Hosté 30. 1. 2024 Sokol Kbely C 54:76 24 5 13/20 65%
79 Přebor B (muži) Hosté 26. 1. 2024 Jižní Supi B 60:70 28 1 11/16 68.8%
78 Přebor B (muži) Domácí 15. 1. 2024 BK Meteor Praha A 66:60 15 6 18/26 69.2%
68 Přebor B (muži) Hosté 9. 1. 2024 VSK Iuridica A 60:74 27 3 11/19 57.9%
65 Přebor B (muži) Hosté 14. 12. 2023 Sokol Kbely B 67:72 22 5 13/21 61.9%
57 Přebor B (muži) Domácí 4. 12. 2023 Danube Mavericks 70:72 21 4 16/30 53.3%
52 Přebor B (muži) Hosté 27. 11. 2023 Sokol Pražský B 51:61 20 5 6/17 35.3%
46 Přebor B (muži) Domácí 20. 11. 2023 BC Loudilové 49:70 16 5 2/7 28.6%
39 Přebor B (muži) Hosté 13. 11. 2023 TJ ČSA 48:59 20 3 10/15 66.7%
35 Přebor B (muži) Domácí 6. 11. 2023 Slovan Bohnice A 67:63 23 3 12/19 63.2%
26 Přebor B (muži) Hosté 1. 11. 2023 CTS Basket 70:57 15 8 3/9 33.3%
24 Přebor B (muži) Domácí 23. 10. 2023 Sokol Kbely C 69:73 19 7 10/15 66.7%
13 Přebor B (muži) Domácí 16. 10. 2023 Jižní Supi B 69:56 24 2 15/33 45.5%
12 Přebor B (muži) Hosté 12. 10. 2023 BK Meteor Praha A 42:65 24 4 5/11 45.5%
2 Přebor B (muži) Domácí 2. 10. 2023 VSK Iuridica A 43:70 15 2 7/20 35%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 2. 10. 2023
20:15
VSK Iuridica B
VSK Iuridica A
43
70
9
11
22
33
27
45
Základní fáze Review
2. kolo 12. 10. 2023
19:50
BK Meteor Praha A
VSK Iuridica B
42
65
10
12
16
31
53
28
Základní fáze Review
3. kolo 16. 10. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Jižní Supi B
69
56
25
20
46
26
56
35
Základní fáze Review
4. kolo 23. 10. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Sokol Kbely C
69
73
12
19
29
33
47
53
Základní fáze Review
5. kolo 1. 11. 2023
20:15
CTS Basket
VSK Iuridica B
70
57
25
10
45
28
59
42
Základní fáze Review
6. kolo 6. 11. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Slovan Bohnice A
67
63
12
19
34
34
50
50
Základní fáze Review
7. kolo 13. 11. 2023
20:15
TJ ČSA
VSK Iuridica B
48
59
9
20
28
35
34
47
Základní fáze Review
8. kolo 20. 11. 2023
20:15
VSK Iuridica B
BC Loudilové
49
70
18
17
33
38
37
60
Základní fáze Review
9. kolo 27. 11. 2023
20:10
Sokol Pražský B
VSK Iuridica B
51
61
13
12
27
32
41
48
Základní fáze Review
10. kolo 4. 12. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Danube Mavericks
70
72
15
19
39
36
55
49
Základní fáze Review
11. kolo 14. 12. 2023
20:00
Sokol Kbely B
VSK Iuridica B
67
72
12
21
29
31
42
49
59
59
Základní fáze Review
12. kolo 9. 1. 2024
20:10
VSK Iuridica A
VSK Iuridica B
60
74
17
22
33
34
40
57
Základní fáze Review
13. kolo 15. 1. 2024
20:15
VSK Iuridica B
BK Meteor Praha A
66
60
20
12
30
28
40
43
Základní fáze Review
14. kolo 26. 1. 2024
19:20
Jižní Supi B
VSK Iuridica B
60
70
20
16
28
35
42
53
Základní fáze Review
15. kolo 30. 1. 2024
20:35
Sokol Kbely C
VSK Iuridica B
54
76
13
21
23
31
39
56
Základní fáze Review
16. kolo 19. 2. 2024
20:15
VSK Iuridica B
CTS Basket
65
38
19
6
34
13
52
21
Základní fáze Review
17. kolo 26. 2. 2024
19:30
Slovan Bohnice A
VSK Iuridica B
Základní fáze Preview
18. kolo 4. 3. 2024
20:15
VSK Iuridica B
TJ ČSA
Základní fáze Preview
19. kolo 13. 3. 2024
19:30
BC Loudilové
VSK Iuridica B
Základní fáze Preview
20. kolo 18. 3. 2024
20:15
VSK Iuridica B
Sokol Pražský B
Základní fáze Preview
21. kolo 28. 3. 2024
20:00
Danube Mavericks
VSK Iuridica B
Základní fáze Preview
22. kolo 1. 4. 2024
20:15
VSK Iuridica B
Sokol Kbely B
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 1.třída 3 37
2021/22 2.třída C 1 33
2019/20 2.třída A 8 27
2018/19 3.třída C 3 31