Danube Mavericks

Kategorie
Muži
Soutěž
Pohár mužů PBS | Přebor B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 23. 7. 2017
Vladimír Šťastný
stastny@danubecapital.com

Trenér

od: 3. 10. 2023
Vladimír Šťastný
stastny@danubecapital.com

Adresa

Danube Mavericks,z.s.
Veletržní
170 00 Praha 7

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH %
David Šír 1992 195 31 6 14.8 5.3 0.5 2.7/2.7 100.0
Stefano Lazzaroni 1991 32 6 11.8 3.2 1.5 1.0/1.0 100.0
Jim Donnelly 1995 180 28 8 8.4 1.6 1.6 0.3/0.3 100.0
Dylan Enos 1990 192 33 7 8.1 2.0 1.1 0.7/0.7 100.0
David Böhm 1993 182 30 5 11.0 2.4 1.6 1.4/1.4 100.0
Dmytro Shcherbakov 2004 19 6 8.2 1.2 1.7 0.8/0.8 100.0
Patrik Ramiandravola 1990 33 7 4.6 1.7 0.0 1.1/1.1 100.0
Uygar Oztas 1993 30 6 4.7 2.0 0.0 0.7/0.7 100.0
Marco Saviano 1994 29 5 3.8 1.2 0.2 0.8/0.8 100.0
Andrew Phillips 1991 187 32 4 4.5 1.5 0.3 0.8/0.8 100.0
Přemysl Herka 1993 30 8 2.1 1.0 0.0 0.1/0.1 100.0
Carlos Valladares 1998 25 7 2.4 0.6 0.3 0.4/0.4 100.0
Nicolas Guery Hercule 1988 35 3 5.7 2.7 0.0 0.3/0.3 100.0
Jan Pospíšil 1987 36 7 2.1 1.0 0.0 0.1/0.1 100.0
Vít Hašek 1988 187 35 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Pavel Bílek 1992 194 31 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Vladimír Šťastný 1985 178 38 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Vavřinec Čermák 1994 29 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Igor Varadilal 1994 29 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Erik Jurado 1994 193 29 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Luis Manuel Baez Tejada 1986 190 37 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Jiří Jílek 1994 29 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Mirko Milosevic 1994 29 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Nemanja Ninkovic 2000 23 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
130 Přebor B (muži) Domácí 1. 4. 2024 Danube Mavericks : 0 /0 %
123 Přebor B (muži) Domácí 25. 3. 2024 VSK Iuridica B : 0 /0 %
119 Přebor B (muži) Domácí 18. 3. 2024 Danube Mavericks : 0 /0 %
110 Přebor B (muži) Domácí 11. 3. 2024 VSK Iuridica A : 0 /0 %
108 Přebor B (muži) Domácí 4. 3. 2024 Danube Mavericks : 0 /0 %
97 Přebor B (muži) Domácí 26. 2. 2024 Jižní Supi B : 0 /0 %
96 Přebor B (muži) Domácí 19. 2. 2024 Sokol Pražský B : 0 /0 %
86 Přebor B (muži) Domácí 29. 1. 2024 Danube Mavericks : 0 /0 %
83 Přebor B (muži) Domácí 22. 1. 2024 TJ ČSA : 0 /0 %
75 Přebor B (muži) Domácí 15. 1. 2024 Danube Mavericks : 0 /0 %
70 Přebor B (muži) Domácí 8. 1. 2024 CTS Basket : 0 /0 %
11 Pohár mužů PBS (muži) Domácí 19. 12. 2023 Danube Mavericks : 0 /0 %
64 Přebor B (muži) Domácí 14. 12. 2023 Sokol Kbely C : 0 /0 %
57 Přebor B (muži) Domácí 4. 12. 2023 Danube Mavericks : 0 /0 %
53 Přebor B (muži) Domácí 30. 11. 2023 BK Meteor Praha A : 0 /0 %
44 Přebor B (muži) Hosté 21. 11. 2023 VSK Iuridica A 91:88 25 9 11/11 100%
42 Přebor B (muži) Domácí 16. 11. 2023 Sokol Kbely B 68:47 21 6 8/8 100%
31 Přebor B (muži) Hosté 10. 11. 2023 Jižní Supi B 52:87 25 6 19/19 100%
30 Přebor B (muži) Hosté 30. 10. 2023 Sokol Pražský B 87:78 22 9 7/7 100%
20 Přebor B (muži) Domácí 26. 10. 2023 BC Loudilové 70:48 24 6 4/4 100%
17 Přebor B (muži) Hosté 18. 10. 2023 TJ ČSA 55:67 20 7 6/6 100%
9 Přebor B (muži) Domácí 12. 10. 2023 Slovan Bohnice A 60:58 16 7 7/7 100%
4 Přebor B (muži) Hosté 4. 10. 2023 CTS Basket 54:40 9 6 4/4 100%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 4. 10. 2023
20:15
CTS Basket
Danube Mavericks
54
40
20
11
33
19
35
29
Základní fáze Review
2. kolo 12. 10. 2023
20:00
Danube Mavericks
Slovan Bohnice A
60
58
12
17
28
32
42
46
Základní fáze Review
3. kolo 18. 10. 2023
18:40
TJ ČSA
Danube Mavericks
55
67
14
10
27
18
43
44
Základní fáze Review
4. kolo 26. 10. 2023
20:00
Danube Mavericks
BC Loudilové
70
48
21
12
41
22
51
36
Základní fáze Review
5. kolo 30. 10. 2023
20:10
Sokol Pražský B
Danube Mavericks
87
78
25
27
44
45
66
59
Základní fáze Review
6. kolo 10. 11. 2023
19:20
Jižní Supi B
Danube Mavericks
52
87
9
16
25
35
33
67
Základní fáze Review
7. kolo 16. 11. 2023
20:00
Danube Mavericks
Sokol Kbely B
68
47
19
11
36
26
56
32
Základní fáze Review
8. kolo 21. 11. 2023
20:10
VSK Iuridica A
Danube Mavericks
91
88
33
20
58
48
76
69
Základní fáze Review
9. kolo 30. 11. 2023
20:00
Danube Mavericks
BK Meteor Praha A
Základní fáze Preview
10. kolo 4. 12. 2023
20:15
VSK Iuridica B
Danube Mavericks
Základní fáze Preview
11. kolo 14. 12. 2023
20:00
Danube Mavericks
Sokol Kbely C
Základní fáze Preview
2. kolo 19. 12. 2023
19:45
Sokol Košíře
Danube Mavericks
Základní fáze Preview
12. kolo 8. 1. 2024
00:00
Danube Mavericks
CTS Basket
Základní fáze Preview
13. kolo 15. 1. 2024
00:00
Slovan Bohnice A
Danube Mavericks
Základní fáze Preview
14. kolo 22. 1. 2024
00:00
Danube Mavericks
TJ ČSA
Základní fáze Preview
15. kolo 29. 1. 2024
00:00
BC Loudilové
Danube Mavericks
Základní fáze Preview
16. kolo 19. 2. 2024
00:00
Danube Mavericks
Sokol Pražský B
Základní fáze Preview
17. kolo 26. 2. 2024
00:00
Danube Mavericks
Jižní Supi B
Základní fáze Preview
18. kolo 4. 3. 2024
00:00
Sokol Kbely B
Danube Mavericks
Základní fáze Preview
19. kolo 11. 3. 2024
00:00
Danube Mavericks
VSK Iuridica A
Základní fáze Preview
20. kolo 18. 3. 2024
00:00
BK Meteor Praha A
Danube Mavericks
Základní fáze Preview
21. kolo 25. 3. 2024
00:00
Danube Mavericks
VSK Iuridica B
Základní fáze Preview
22. kolo 1. 4. 2024
00:00
Sokol Kbely C
Danube Mavericks
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 Přebor B 8 30
2021/22 1.třída 3 39
2019/20 1.třída 7 27
2018/19 2.třída B 1 43
2017/18 3.třída B 1 35