Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
finálová skupina 1. kolo 169
BK Studánka Pardubice
BSK TJ Jičín
5. 2. 2023
15:00
SH ZŠ Studánka Dominik Kočovský
Roman Mareš
59
73
19
13
26
35
47
53
Review
finálová skupina 1. kolo 170
SLUNETA Ústí n.L.
Žabiny Brno B
4. 2. 2023
15:00
SPŠ spojů Jan Hošek
Štěpán Beran
72
52
14
13
26
20
52
30
Review
finálová skupina 1. kolo 171
BK Lokomotiva Karlovy Vary
K2 Prostějov
4. 2. 2023
15:30
SH BK Loko Karlovy Vary Pavel Šenk
Jakub Hejduk
57
37
20
8
37
14
47
22
Review
finálová skupina 2. kolo 173
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Žabiny Brno B
5. 2. 2023
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Pavel Šenk
Jakub Hejduk
66
47
15
11
29
25
54
29
Review
finálová skupina 2. kolo 172
SLUNETA Ústí n.L.
K2 Prostějov
5. 2. 2023
12:00
SPŠ spojů Jan Hošek
Štěpán Beran
70
44
15
11
33
28
56
35
Review
finálová skupina 3. kolo 175
BK Studánka Pardubice
SLUNETA Ústí n.L.
25. 2. 2023
14:00
hala Sportovní gymnázium Antonín Kapl
Ondřej Vlach
82
76
21
11
41
36
62
54
Review
finálová skupina 3. kolo 174
Žabiny Brno B
K2 Prostějov
25. 2. 2023
15:00
SH Rosnička Brno Michal Kubeš
Rastislav Frass
68
63
5
16
27
31
39
47
59
59
Review
finálová skupina 3. kolo 176
BSK TJ Jičín
BK Lokomotiva Karlovy Vary
25. 2. 2023
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Vitaliy Shumskyy
Jaroslav Poživil
79
77
25
13
40
35
57
57
Review
finálová skupina 4. kolo 178
BSK TJ Jičín
SLUNETA Ústí n.L.
26. 2. 2023
09:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Vitaliy Shumskyy
Jaroslav Poživil
33
60
6
16
10
32
25
41
Review
finálová skupina 4. kolo 177
BK Studánka Pardubice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 2. 2023
09:30
hala Sportovní gymnázium Antonín Kapl
Ondřej Vlach
80
69
20
9
34
27
53
50
Review
finálová skupina 5. kolo 179
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lokomotiva Karlovy Vary
11. 3. 2023
12:30
SPŠ spojů Michal Dub
Lucie Moravcová
63
61
20
19
36
35
48
53
Review
finálová skupina 5. kolo 180
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
11. 3. 2023
15:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Pavel Šenk
54
62
16
23
30
35
41
49
Review
finálová skupina 5. kolo 181
K2 Prostějov
BSK TJ Jičín
11. 3. 2023
16:00
ZŠ Palackého Jan Hecl
Michal Kubeš
55
50
19
14
30
28
39
44
Review
finálová skupina 6. kolo 183
K2 Prostějov
BK Studánka Pardubice
12. 3. 2023
10:00
ZŠ Palackého Jakub Válek
Michal Kubeš
57
56
16
13
27
22
45
44
Review
finálová skupina 6. kolo 182
Žabiny Brno B
BSK TJ Jičín
12. 3. 2023
14:00
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Pavel Nehoda
72
71
16
23
33
42
54
53
Review
finálová skupina 7. kolo 184
K2 Prostějov
SLUNETA Ústí n.L.
1. 4. 2023
18:30
ZŠ Palackého Jakub Kremser
Rastislav Frass
50
71
13
17
28
36
36
50
Review
finálová skupina 7. kolo 185
Žabiny Brno B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
1. 4. 2023
19:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Dominik Kotala
60
59
22
15
29
37
44
47
Review
finálová skupina 8. kolo 186
BSK TJ Jičín
BK Studánka Pardubice
2. 4. 2023
09:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Růžička
Ondřej Vlach
91
64
24
17
41
31
68
41
Review
finálová skupina 8. kolo 188
K2 Prostějov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
2. 4. 2023
11:00
ZŠ Palackého Jakub Kremser
Rastislav Frass
57
90
11
25
26
42
41
67
Review
finálová skupina 8. kolo 187
Žabiny Brno B
SLUNETA Ústí n.L.
2. 4. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Kristýna Jansová
49
57
15
18
30
32
46
42
Review
finálová skupina 9. kolo 189
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Studánka Pardubice
22. 4. 2023
16:00
SH BK Loko Karlovy Vary František Syrovátka
Lucie Moravcová
74
58
18
14
33
33
53
50
Review
finálová skupina 9. kolo 190
SLUNETA Ústí n.L.
BSK TJ Jičín
3. 5. 2023
17:30
SPŠ spojů Vladimír Kesler
Tomáš Morávek
70
61
16
16
35
29
56
44
Review
finálová skupina 10. kolo 191
K2 Prostějov
Žabiny Brno B
23. 4. 2023
10:00
ZŠ Palackého Michal Škaroupka
Martin Sekáč
61
43
18
10
31
24
47
35
Review
finálová skupina 10. kolo 192
SLUNETA Ústí n.L.
BK Studánka Pardubice
23. 4. 2023
10:00
SPŠ spojů Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
86
49
13
16
40
27
64
34
Review
finálová skupina 10. kolo 193
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BSK TJ Jičín
23. 4. 2023
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary František Syrovátka
Lucie Moravcová
63
38
15
9
36
17
55
26
Review
finálová skupina 11. kolo 194
BSK TJ Jičín
Žabiny Brno B
6. 5. 2023
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Vitaliy Shumskyy
Martin Růžička
77
59
21
5
44
27
53
46
Review
finálová skupina 11. kolo 195
BK Studánka Pardubice
K2 Prostějov
6. 5. 2023
17:00
SH ZŠ Studánka Ondřej Vlach
Roman Mareš
67
41
21
9
34
22
47
29
Review
finálová skupina 12. kolo 198
BSK TJ Jičín
K2 Prostějov
7. 5. 2023
09:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Vitaliy Shumskyy
Martin Růžička
52
51
16
12
31
23
42
45
Review
finálová skupina 12. kolo 196
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SLUNETA Ústí n.L.
7. 5. 2023
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Lukáš Kalabza
Ondřej Asztalos
57
64
9
15
27
26
35
47
Review
finálová skupina 12. kolo 197
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
7. 5. 2023
10:00
SH ZŠ Studánka Ondřej Vlach
Roman Mareš
65
43
11
6
26
25
44
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 18 24 1.0 19.2 6.2 1.3 3.0/5.6 53.7 3.2
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 17 22 1.0 19.9 7.0 1.0 2.9/6.1 47.0 3.3
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 18 24 1.0 18.2 5.1 0.8 5.7/9.2 62.3 2.0
Natálie Zelenková BK Klatovy 17 19 1.0 20.9 6.5 0.8 5.4/7.2 75.0 1.9
Klára Šumberová OSK Olomouc 17 23 1.0 17.2 5.0 1.6 2.3/4.1 56.8 2.1
Nela Jeřábková OSK Olomouc 17 24 1.0 15.5 4.0 1.7 2.3/4.2 56.0 1.4
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 18 23 1.0 16.2 5.6 0.7 3.0/4.8 61.8 1.3
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 18 21 1.0 17.4 7.0 0.3 2.4/3.8 63.8 3.5
Eliška Doležajová BK Havířov 18 19 1.0 18.4 7.6 0.2 2.8/5.5 51.0 2.4
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 17 24 1.0 14.5 5.0 0.8 2.1/3.3 62.5 1.4
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 16 21 1.0 16.5 5.4 1.0 2.6/4.0 64.3 1.8
Veronika Trieblová SLUNETA Ústí n. L. 18 21 1.0 15.9 6.5 0.0 2.8/5.5 51.3 1.7
6 Eliška Salaková SLUNETA Ústí n. L. 17 24 1.0 13.6 4.8 0.4 2.8/4.5 62.4 1.8
Adéla Šváchová BC Benešov 16 21 1.0 15.6 3.9 0.9 5.0/7.0 72.6 1.6
Pavlína Kučerová K2 Prostějov 17 24 1.0 13.4 4.8 0.7 1.8/3.2 56.6 2.6
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 18 23 1.0 13.1 4.9 0.7 1.0/2.8 37.5 2.4
Anna Běláčová Tygři Praha B 16 17 1.0 17.3 6.7 0.8 1.6/2.9 55.1 0.9
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 16 21 1.0 13.9 5.6 0.4 1.4/3.1 45.5 2.4
Michaela Hrbáčová BK Havířov 18 11 1.0 26.5 8.7 0.8 6.5/10.6 61.5 2.7
Lucie Najmanová Bižuterie Jablonec n.N. 18 24 1.0 12.0 4.6 0.3 2.0/3.8 53.3 2.4
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 17 22 1.0 12.7 5.4 0.0 1.8/4.0 43.8 2.5
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 18 23 1.0 12.2 5.0 0.3 1.3/2.8 47.7 2.6
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 16 15 1.0 17.7 6.9 0.4 2.7/4.8 56.9 2.3
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 24 1.0 10.8 3.3 0.8 1.8/3.2 57.1 1.9
Amálie Kolaříková SLUNETA Ústí n. L. 16 16 1.0 16.1 6.3 0.4 2.3/4.1 56.9 1.3
Lucie Kučerová FASTAV Zlín 18 24 1.0 10.8 3.5 0.3 2.8/4.9 56.4 2.8
Barbora Rendlová BK Klatovy 17 17 1.0 15.1 5.9 0.6 1.5/2.9 51.0 1.7
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n. L. 18 24 1.0 10.5 4.2 0.3 1.3/2.6 47.6 1.3
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 20 1.0 12.5 4.9 0.6 1.1/1.6 0.0* 2.4
Barbora Kulhánová Lokomotiva Krnov 17 20 1.0 12.2 5.4 0.2 1.0/1.9 0.0* 1.3
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 18 23 1.0 10.1 4.5 0.0 1.1/3.9 28.9 3.0
Jiřina Hejlová BK Havířov 17 20 1.0 11.6 3.8 0.6 2.2/4.3 50.0 1.8
Leontina Poňuchálková Loko Karlovy Vary 16 20 1.0 11.3 5.0 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.0
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 18 22 1.0 10.1 4.2 0.0 1.8/4.3 41.1 2.0
Kristýna Mladá Bižuterie Jablonec n.N. 17 23 1.0 9.7 3.9 0.3 1.2/1.8 0.0* 1.5
Anna Lhotáková BCM Sokolov 18 24 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.3 57.1 3.0
Daniela Otrubová Žabiny Brno B 18 18 1.0 12.3 4.8 0.3 1.7/2.4 70.5 2.7
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 18 23 1.0 9.6 3.8 0.3 1.1/3.0 35.7 1.9
Vanda Petrželová OSK Olomouc 16 22 1.0 10.0 3.5 0.3 2.1/4.5 47.0 1.8
Eva Bartoňková FASTAV Zlín 18 14 1.0 15.6 3.1 2.6 1.4/2.1 65.5 1.9
Klára Žižková BSK TJ Jičín 16 18 1.0 12.1 4.7 0.3 1.7/3.0 55.6 2.8
Anastázie Řezáčová USK Praha B 16 17 1.0 12.6 3.3 1.5 1.4/1.9 0.0* 3.2
Veronika Suchánková Lokomotiva Krnov 17 13 1.0 16.4 6.1 0.8 1.9/3.7 52.1 1.0
57 Nikola Horná Studánka Pardubice 16 23 1.0 9.3 2.2 1.0 2.0/2.6 76.3 1.7
9 Klára Nováková DBaK 16 21 1.0 10.1 3.1 0.7 1.8/2.9 62.3 1.0
Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 16 23 1.0 9.1 3.0 0.5 1.4/3.5 41.3 2.3
10 Klára Trojanová SLUNETA Ústí n. L. 17 22 1.0 9.5 3.0 0.8 1.1/2.2 50.0 1.2
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 16 18 1.0 11.6 3.6 1.1 1.3/1.8 0.0* 2.1
Tereza Šlechtová Sokol H. Králové B 17 22 1.0 9.4 2.9 0.9 0.8/1.4 0.0* 1.9
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 18 24 1.0 8.5 3.3 0.0 1.9/3.5 52.9 2.7
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 18 23 1.0 8.8 2.9 0.6 1.3/1.8 0.0* 0.7
Sára Karásková K2 Prostějov 16 10 1.0 20.0 5.5 1.5 4.5/7.7 58.4 2.6
Violetta Šebőková BK Havířov 17 16 1.0 12.4 4.6 0.3 2.4/3.7 64.4 2.0
Veronika Ryklová Sokol H. Králové B 17 14 1.0 14.1 6.1 0.3 1.1/2.9 37.5 3.8
Sára Štechová Tygři Praha B 17 21 1.0 9.3 4.0 0.2 0.7/1.3 0.0* 0.6
Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové B 17 22 1.0 8.6 3.0 0.6 0.8/2.4 32.7 0.6
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 18 21 1.0 9.0 3.8 0.0 1.3/2.5 52.8 1.5
Eliška Šťastná OSK Olomouc 17 24 1.0 7.8 2.6 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.5
15 Tereza Pospíšilová DBaK 17 16 1.0 11.7 5.2 0.1 1.1/2.9 39.1 2.0
Anna Červenková BC Benešov 17 22 1.0 8.5 3.5 0.0 1.4/2.7 50.0 3.2
Apolena Loužecká USK Praha B 16 17 1.0 10.8 4.7 0.1 1.2/2.8 44.7 1.6
21 Barbora Baxová DBaK 16 23 1.0 8.0 2.9 0.3 1.2/3.1 38.9 1.6
Tatiana Dittrichová BSK TJ Jičín 16 21 1.0 8.8 2.0 1.2 1.0/2.2 47.8 2.0
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 18 23 1.0 7.9 2.8 0.0 2.3/4.3 55.1 1.3
5 Karolína Marková BC Slaný 16 17 1.0 10.3 3.1 1.1 0.8/1.8 0.0* 1.0
Kamila Trusková Žabiny Brno B 17 18 1.0 9.5 4.3 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.7
Kristýna Štětkářová FASTAV Zlín 18 17 1.0 10.1 3.5 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.9
69 Tereza Pecinová Studánka Pardubice 16 20 1.0 8.5 3.3 0.1 1.7/3.3 50.8 2.1
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 16 23 1.0 7.3 2.9 0.2 1.0/2.3 44.2 3.0
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 18 24 1.0 7.0 1.8 0.8 1.2/1.8 0.0* 1.2
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 17 24 1.0 6.9 2.5 0.4 0.6/1.2 0.0* 2.9
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 16 22 1.0 7.5 1.4 1.4 0.7/1.0 0.0* 1.7
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 18 24 1.0 6.9 2.8 0.1 0.9/2.0 0.0* 2.2
Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 16 22 1.0 7.5 1.5 1.3 0.5/1.2 0.0* 2.4
23 Barbora Chmelinová SLUNETA Ústí n. L. 17 23 1.0 6.9 2.0 0.7 1.0/2.3 44.4 2.3
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 17 17 1.0 9.4 3.8 0.0 1.7/4.8 35.8 2.5
5 Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 24 1.0 6.6 1.8 0.7 1.0/2.1 48.0 3.0
Sára Součková K2 Prostějov 16 20 1.0 7.9 2.0 1.1 0.9/2.4 36.2 2.0
Melánie Šimová SK Bruntál 18 22 1.0 6.9 2.3 0.3 1.5/4.6 31.7 2.5
Lucie Makrlíková BK Klatovy 18 14 1.0 10.8 3.9 0.6 1.0/1.9 0.0* 2.2
Monika Lojková Tygři Praha B 17 12 1.0 12.5 5.0 0.7 0.5/1.3 0.0* 2.2
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 18 23 1.0 6.5 3.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Michaela Mundlová BK Klatovy 18 17 1.0 8.8 3.0 0.4 1.5/2.5 61.9 1.4
Anežka Barusel SK Bruntál 18 16 1.0 9.3 4.4 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 18 20 1.0 7.4 2.1 0.7 1.3/2.8 44.6 2.5
Julie Janková BSK TJ Jičín 16 24 1.0 6.1 1.1 1.0 1.0/1.8 0.0* 1.7
Anežka Kyralová Sokol H. Králové B 17 24 1.0 6.1 2.4 0.3 0.5/1.9 0.0* 2.0
Barbora Mokrá Loko Karlovy Vary 17 23 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/1.8 0.0* 1.1
Monika Klementová Loko Karlovy Vary 16 24 1.0 6.0 2.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Sofie Čechmánková FASTAV Zlín 17 20 1.0 7.1 2.8 0.1 1.2/2.6 44.2 1.6
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 18 22 1.0 6.3 2.5 0.3 0.4/1.2 0.0* 2.2
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 16 23 1.0 6.0 2.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.6
Barbora Synková Sokol Nusle 18 20 1.0 6.9 2.8 0.2 0.7/2.6 27.5 3.5
Michaela Brudná BK Havířov 16 18 1.0 7.7 2.7 0.1 2.1/4.1 50.7 1.8
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 18 24 1.0 5.7 2.2 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.9
Ema Sedláková Tygři Praha B 16 8 1.0 16.9 7.1 0.0 2.6/3.4 77.8 1.8
Pavlína Komárková Bižuterie Jablonec n.N. 18 24 1.0 5.6 2.2 0.0 1.3/3.0 43.1 1.9
Tereza Čižmářová FASTAV Zlín 16 14 1.0 9.6 4.1 0.0 1.4/3.2 42.2 3.2
Adéla Bednářová K2 Prostějov 16 21 1.0 6.4 2.6 0.3 0.3/1.3 0.0* 2.6
Adéla Kolářová SK Bruntál 16 20 1.0 6.8 2.7 0.3 0.6/2.4 25.0 2.0
Barbora Vyhlídová Tygři Praha B 16 11 1.0 12.2 5.0 0.0 2.2/3.5 61.5 1.4
Lucie Křiváčková BK Klatovy 17 19 1.0 7.0 2.7 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.7
Marianna Pémová DBaK 16 13 1.0 10.2 4.3 0.2 1.1/2.3 46.7 1.8
Eliška Chalupová Sokol Nusle 18 20 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/2.6 32.7 3.0
Valerie Hocková BC Benešov 18 24 1.0 5.5 1.6 0.5 0.7/1.4 0.0* 1.9
Nicol Papadopulosová Lokomotiva Krnov 17 21 1.0 6.2 1.2 0.9 1.1/2.7 42.9 3.2
Adéla Petříková BSK TJ Jičín 16 17 1.0 7.6 2.5 0.5 1.1/2.2 50.0 2.6
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 18 8 1.0 16.1 5.8 0.8 2.4/3.6 65.5 1.5
Hana Danielisová FASTAV Zlín 18 22 1.0 5.9 2.4 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Johana Surmanová FASTAV Zlín 16 15 1.0 8.5 2.3 1.1 0.6/1.3 0.0* 1.8
Athina Kryšpínová USK Praha B 18 23 1.0 5.5 2.1 0.2 0.7/1.5 0.0* 0.8
Jana Tranžíková BCM Sokolov 17 11 1.0 11.5 4.4 0.3 2.0/3.6 55.0 1.9
Anna Marie Pražáková FASTAV Zlín 17 9 1.0 14.0 5.1 0.4 2.4/4.9 50.0 2.0
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 23 1.0 5.4 1.9 0.0 1.6/3.6 45.1 2.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 20 1.0 6.2 2.4 0.0 1.4/2.5 56.0 1.2
Nela Stehlíková Jiskra Kyjov 18 21 1.0 5.9 2.5 0.0 0.7/1.5 0.0* 0.9
Petra Opová Sokol H. Králové B 17 17 1.0 7.3 2.9 0.2 0.7/1.2 0.0* 0.8
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 16 22 1.0 5.6 2.1 0.1 1.1/1.9 0.0* 4.2
Marie Staňková BCM Sokolov 17 7 1.0 17.6 5.1 0.9 4.7/6.3 75.0 2.3
Karolína Krausová Sokol H. Králové B 18 15 1.0 8.0 2.3 0.8 0.9/1.7 0.0* 2.4
Klára Seidlová BC Benešov 18 17 1.0 7.0 2.4 0.2 1.6/3.0 52.9 2.9
Barbora Plánková FASTAV Zlín 16 15 1.0 7.9 3.4 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.7
Alžběta Danielisová FASTAV Zlín 16 18 1.0 6.6 2.1 0.3 1.3/2.1 63.2 2.6
77 Emma Komárková Studánka Pardubice 16 17 1.0 6.8 2.6 0.0 1.5/2.5 60.5 2.6
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 4.8 2.1 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.4
Johana Rizáková Sojky Pelhřimov 17 22 1.0 5.2 2.2 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.9
Petra Mičulková OSK Olomouc 17 23 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.3
Sára Vyroubalová Žabiny Brno B 17 16 1.0 7.0 3.1 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.4
17 Klára Ciprová SLUNETA Ústí n. L. 16 21 1.0 5.3 1.7 0.4 0.6/1.0 0.0* 0.8
Veronika Pichrtová Loko Karlovy Vary 17 15 1.0 7.4 2.7 0.2 1.5/2.5 57.9 1.7
Barbora Struhárová BK Klatovy 17 12 1.0 9.2 3.0 0.9 0.4/1.5 0.0* 1.4
Renata Petlanová USK Praha B 16 24 1.0 4.6 1.6 0.0 1.3/2.1 60.8 1.7
Barbora Strnadová Bižuterie Jablonec n.N. 17 22 1.0 5.0 2.0 0.0 0.8/2.1 37.0 1.9
60 Hana Novotná Studánka Pardubice 16 18 1.0 6.0 1.7 0.6 0.7/1.6 0.0* 1.2
Anna Ransdorfová Tygři Praha B 17 8 1.0 13.4 6.1 0.0 1.1/2.6 42.9 1.8
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 18 17 1.0 6.2 2.2 0.5 0.4/1.2 0.0* 2.7
Tereza Klimešová K2 Prostějov 18 12 1.0 8.8 3.4 0.5 0.5/0.9 0.0* 3.2
Karolína Bíšková BK Klatovy 18 17 1.0 6.2 2.6 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.6
Barbora Podestátová BK Klatovy 17 16 1.0 6.6 2.8 0.0 0.9/2.6 36.6 2.0
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 18 20 1.0 5.2 1.7 0.6 0.3/0.4 0.0* 1.4
Nikola Spurná USK Praha B 16 11 1.0 9.5 4.4 0.0 0.7/2.4 30.8 1.8
Karolína Viková Sokol H. Králové B 16 12 1.0 8.6 2.2 1.3 0.5/1.0 0.0* 1.5
10 Natálie Havlínová BC Slaný 16 14 1.0 7.1 2.1 0.7 0.9/1.4 0.0* 1.1
Marika Rýdlová BC Benešov 18 17 1.0 5.9 1.4 0.7 1.1/2.1 51.4 1.1
Eliška Mohelníková SK Bruntál 16 17 1.0 5.8 1.1 1.1 0.4/0.8 0.0* 1.8
23 Kristina Vaňková DBaK 18 8 1.0 12.1 4.4 0.8 1.1/1.9 0.0* 1.8
36 Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 16 9 1.0 10.7 5.1 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.1
17 Tereza Mišiková BC Slaný 16 23 1.0 4.1 1.0 0.2 1.7/3.5 48.1 2.6
24 Barbora Vlčková DBaK 17 22 1.0 4.2 1.6 0.2 0.5/1.6 0.0* 2.0
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 17 22 1.0 4.2 1.8 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.4
7 Eliška Pechanová SLUNETA Ústí n. L. 16 22 1.0 4.2 1.2 0.2 1.3/2.5 50.9 2.3
Hana Trnková BCM Sokolov 18 19 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.9
Vivienne Vlková FASTAV Zlín 17 24 1.0 3.8 1.5 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.6
Vendula Šindlerová BK Havířov 17 13 1.0 7.0 2.9 0.0 1.2/1.8 0.0* 3.1
Adina Ema Frantová USK Praha B 17 8 1.0 11.3 3.8 0.6 1.9/5.1 36.6 0.9
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 23 1.0 3.9 1.3 0.1 0.8/2.0 40.4 1.7
Markéta Homolová Tygři Praha B 16 15 1.0 5.9 2.5 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.9
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 16 21 1.0 4.2 1.4 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.1
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 17 21 1.0 4.2 0.9 0.7 0.5/0.9 0.0* 1.2
Natálie Jedrzejczyková Lokomotiva Krnov 16 20 1.0 4.4 1.0 0.7 0.4/0.9 0.0* 1.0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 17 19 1.0 4.5 1.2 0.4 0.8/1.9 0.0* 3.3
Aneta Devátá Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 3.5 0.9 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.0
Tereza Ondráková Lokomotiva Krnov 17 9 1.0 9.4 3.0 0.4 2.1/4.4 47.5 2.7
6 Adéla Rešlová BCM Sokolov 17 17 1.0 4.9 1.9 0.2 0.5/1.0 0.0* 0.6
Giulia Amadei Žabiny Brno B 18 8 1.0 10.5 2.3 1.8 0.8/2.0 37.5 1.3
Tereza Kleplová BC Benešov 16 19 1.0 4.4 1.7 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.3
31 Aneta Myslíková Studánka Pardubice 16 18 1.0 4.6 1.2 0.6 0.3/0.7 0.0* 1.4
Elisabeth Charvátová SK Bruntál 15 18 1.0 4.6 1.9 0.0 0.8/3.0 27.8 1.7
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 16 1.0 5.1 1.9 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.6
Eliška Ducháčková Bižuterie Jablonec n.N. 18 23 1.0 3.6 1.4 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.7
Anežka Misíková USK Praha B 15 7 1.0 11.6 4.7 0.4 0.9/1.7 0.0* 1.7
Nela Beránková USK Praha B 17 15 1.0 5.3 2.1 0.1 0.8/1.7 0.0* 2.5
Radka Čermáková Loko Karlovy Vary 17 22 1.0 3.6 1.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.9
Paola Buš Tygři Praha B 16 11 1.0 7.2 2.8 0.0 1.5/3.3 47.2 1.6
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 16 18 1.0 4.4 0.6 0.9 0.5/0.9 0.0* 1.7
Frida Jelínková Tygři Praha B 16 17 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
Sophia Josephine Štíbrová Lokomotiva Krnov 18 23 1.0 3.3 1.1 0.0 1.1/1.7 0.0* 0.8
Markéta Mičková SK Bruntál 17 18 1.0 4.3 1.5 0.1 1.1/2.3 47.6 1.2
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 17 24 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.5
12 Natálie Hejčová BC Slaný 17 17 1.0 4.5 1.4 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
Anna Opavová Sokol H. Králové B 16 9 1.0 8.4 3.0 0.7 0.4/1.1 0.0* 2.6
Klára Klugová DBaK 18 10 1.0 7.5 2.8 0.2 1.3/1.9 0.0* 2.5
Marie Tuháčková Sokol Nusle 17 20 1.0 3.7 1.6 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.6
Klára Aubrechtová DBaK 18 7 1.0 10.6 3.7 0.7 1.0/1.6 0.0* 1.7
Barbora Paličková BC Benešov 18 17 1.0 4.4 1.6 0.2 0.5/1.1 0.0* 2.6
Anna Jiráčková BC Benešov 17 23 1.0 3.2 1.0 0.3 0.5/0.7 0.0* 1.1
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 16 19 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.4
Daniela Františáková SK Bruntál 16 22 1.0 3.3 1.2 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.5
Linda Přídová Tygři Praha B 16 18 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 17 18 1.0 3.9 1.4 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.6
16 Karolína Taušová BC Slaný 16 4 1.0 17.5 7.0 0.3 2.8/3.3 84.6 0.5
Eliška Marie Černá USK Praha B 16 22 1.0 3.1 1.0 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.5
Aneta Bučková Sojky Pelhřimov 17 19 1.0 3.6 1.6 0.1 0.2/1.2 0.0* 2.2
Eliška Bahounková K2 Prostějov 17 22 1.0 3.0 1.0 0.2 0.4/1.8 0.0* 2.2
22 Jana Štruncová DBaK 16 14 1.0 4.7 2.1 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.8
Anna Marie Suchardová SLUNETA Ústí n. L. 18 22 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.1
Alice Křišťanová Lokomotiva Krnov 17 20 1.0 3.3 1.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.4
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 16 23 1.0 2.8 0.9 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.7
Adéla Kopicová Bižuterie Jablonec n.N. 18 20 1.0 3.2 0.9 0.4 0.4/0.8 0.0* 2.5
Alena Severová SK Bruntál 16 10 1.0 6.3 2.6 0.1 0.8/2.0 40.0 3.2
Radka Barbora Mrázková Sokol H. Králové B 16 10 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.7 44.4 1.9
Daniela Sobková Sojky Pelhřimov 17 20 1.0 3.1 1.2 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.3
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 18 16 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.1
4 Tereza Litvová BC Slaný 16 19 1.0 3.2 1.3 0.0 0.6/1.1 0.0* 2.7
Adriana Rosca Tygři Praha B 16 11 1.0 5.5 2.1 0.3 0.5/0.9 0.0* 2.5
Kateřina Mančíková BK Havířov 18 19 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 3.7
Karolína Kyselicová USK Praha B 17 3 1.0 19.3 9.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.7
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 18 18 1.0 3.2 1.1 0.1 0.6/1.0 0.0* 0.9
Aneta Wronková BK Havířov 16 11 1.0 5.0 1.7 0.1 1.3/2.5 50.0 1.9
10 Anežka Černá BC Slaný 18 13 1.0 4.2 1.8 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.7
13 Klára Kopecká BCM Sokolov 17 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Adéla Kutrová SK Bruntál 15 10 1.0 5.2 1.9 0.2 0.8/1.5 0.0* 1.3
Sandra Horáková Sokol H. Králové B 17 3 1.0 17.3 7.3 0.0 2.7/3.3 80.0 3.7
Magdalena Vašková USK Praha B 16 19 1.0 2.7 0.9 0.1 0.7/1.3 0.0* 3.4
Tereza Kašpárková K2 Prostějov 18 10 1.0 5.2 1.9 0.1 1.1/2.0 55.0 3.1
Natálie Flaxová Sokol H. Králové B 17 5 1.0 10.2 3.8 0.6 0.8/1.4 0.0* 2.4
Antonie Šebestová BSK TJ Jičín 15 8 1.0 6.3 2.3 0.4 0.6/1.4 0.0* 1.5
Petra Matějíčková BK Havířov 17 12 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.2
Kateřina Zvolánková BK Havířov 18 6 1.0 8.2 3.5 0.0 1.2/1.3 0.0* 1.8
Lucie Adoltová Tygři Praha B 17 11 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Anna Runtschová Sokol Nusle 17 10 1.0 4.9 1.5 0.2 1.3/2.3 56.5 2.4
18 Anna Hrubiková BC Slaný 17 18 1.0 2.7 0.8 0.1 1.0/1.8 0.0* 0.6
Tereza Kubernátová BK Klatovy 17 10 1.0 4.9 1.8 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.5
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 18 4 1.0 11.8 2.8 1.5 1.8/2.5 70.0 1.5
Ela Nenadálová USK Praha B 16 4 1.0 11.5 4.0 0.3 2.8/5.5 50.0 2.5
Tereza Florjánková USK Praha B 17 19 1.0 2.4 0.8 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.7
Viktorie Ballková USK Praha B 16 18 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Denisa Ježková Bižuterie Jablonec n.N. 18 4 1.0 10.8 1.5 2.0 1.8/1.8 0.0* 0.3
4 Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 22 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.9
Petra Hánělová Sokol H. Králové B 16 7 1.0 6.0 2.3 0.1 1.0/2.0 50.0 1.4
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK 17 19 1.0 2.2 0.7 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.7
Klára Johanidesová Tygři Praha B 16 7 1.0 5.7 1.9 0.1 1.6/3.0 52.4 1.7
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 16 24 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.7
Klára Dvořáková USK Praha B 16 4 1.0 9.5 3.3 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 18 4 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/2.3 22.2 1.8
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 17 21 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
15 Jana Poláková BC Slaný 16 17 1.0 2.2 0.8 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.4
21 Klára Hubená SLUNETA Ústí n. L. 17 14 1.0 2.7 0.8 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.4
Anabela Camphuijsen Tygři Praha B 16 6 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/1.8 0.0* 1.2
Adéla Stindlová Sokol H. Králové B 18 3 1.0 12.3 5.3 0.3 0.7/1.7 0.0* 2.0
Markéta Strnadelová Žabiny Brno B 17 6 1.0 6.2 2.8 0.0 0.5/2.0 25.0 2.2
7 Karolína Kolaříková BC Slaný 17 17 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 18 10 1.0 3.7 1.2 0.4 0.1/1.0 0.0* 2.9
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 17 21 1.0 1.7 0.5 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.7
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 20 1.0 1.8 0.4 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.7
22 Tereza Mašková SLUNETA Ústí n. L. 17 15 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.9
Emily Vacurová BCM Sokolov 18 14 1.0 2.4 0.9 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.4
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 12 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.2
11 Tereza Herinková BC Slaný 16 19 1.0 1.7 0.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.2
Bára Mikulášková OSK Olomouc 18 22 1.0 1.5 0.4 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.4
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 18 14 1.0 2.2 0.8 0.1 0.2/1.3 0.0* 1.6
24 Alena Vacková SLUNETA Ústí n. L. 17 21 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.5
Barbora Doležajová BK Havířov 17 16 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Lucie Stránská Žabiny Brno B 18 9 1.0 3.3 0.7 0.3 1.0/3.2 31.0 1.1
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 18 6 1.0 5.0 1.8 0.2 0.8/1.5 0.0* 2.2
6 Dominika Hejduková BC Slaný 16 11 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.6
Johana Bláhová Sokol H. Králové B 16 8 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.4
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 16 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Jitka Kutalová FASTAV Zlín 16 7 1.0 4.1 1.3 0.0 1.6/3.1 50.0 1.9
Barbora Luxová USK Praha B 15 5 1.0 5.8 2.0 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 17 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Rozálie Ježková Sokol Nusle 16 17 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
Karolína Gasnárková Jiskra Kyjov 18 22 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.7
Julie Bezdíčková Sokol H. Králové B 18 2 1.0 14.0 6.0 0.5 0.5/2.5 20.0 2.5
Vendula Zadražilová Sojky Pelhřimov 17 17 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
8 Barbora Ota Urbanová DBaK 16 7 1.0 3.9 1.6 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
Marie Šlemrová Loko Karlovy Vary 16 17 1.0 1.6 0.4 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.7
Natálie Gálová Žabiny Brno B 18 10 1.0 2.7 1.0 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.9
Sára Dosič Loko Karlovy Vary 17 23 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.7
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 17 20 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.6
Barbora Kolářová USK Praha B 17 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.5
Stella Vodvárková Sokol H. Králové B 18 1 1.0 25.0 10.0 1.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 18 8 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Karolína Cibáková SK Bruntál 16 15 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
9 Karolína Krebsová SLUNETA Ústí n. L. 17 11 1.0 2.1 0.5 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.4
Kristýna Perun Sokol H. Králové B 16 8 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.1
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 17 13 1.0 1.8 0.8 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.6
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 18 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
64 Barbora Havranová Studánka Pardubice 16 15 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Julie Křelinová Sokol Nusle 18 20 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.9
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 18 9 1.0 2.3 0.4 0.4 0.1/0.2 0.0* 2.8
Ema Križanská Tygři Praha B 16 12 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
65 Eliška Davídková Studánka Pardubice 16 8 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.5
Sofia Robson USK Praha B 15 6 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Natálie Machačová BC Benešov 17 3 1.0 6.3 1.7 0.3 2.0/5.0 40.0 2.0
Veronika Špatková USK Praha B 17 2 1.0 9.5 3.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Anna Melcrová Lokomotiva Krnov 17 14 1.0 1.3 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.6
Viktorie Čepková Lokomotiva Krnov 16 18 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Tereza Strbáčková K2 Prostějov 16 18 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Markéta Řezáčová Bižuterie Jablonec n.N. 17 21 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
Tereza Mazalová SK Bruntál 17 2 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/4.0 37.5 2.5
Kateřina Byrtusová SK Bruntál 15 12 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
7 Nella Bínová DBaK 17 16 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
Aneta Adámková Žabiny Brno B 17 1 1.0 17.0 4.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
11 Tereza Houdková DBaK 16 5 1.0 3.4 1.2 0.0 1.0/2.8 35.7 0.8
Julie Goldmanová Lokomotiva Krnov 16 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Lea Vítámvásová Lokomotiva Krnov 17 18 1.0 0.9 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.1
Julie Kleinová Žabiny Brno B 18 4 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Adéla Šibalová SK Bruntál 16 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Aneta Hanzelová Lokomotiva Krnov 16 10 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.3
Tereza Vanišová Sokol H. Králové B 16 9 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
7 Lenka Lukášková DBaK 15 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 3.0
Nella Zatloukalová Bižuterie Jablonec n.N. 17 9 1.0 1.7 0.4 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.4
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 18 23 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Eva Frajerová BC Benešov 18 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
17 Aneta Skřivánková BCM Sokolov 17 17 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.2
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 17 18 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Michaela Slavíčková Sokol H. Králové B 16 10 1.0 1.3 0.3 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.2
Klára Žáková Sokol H. Králové B 16 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Julie Piloušková Tygři Praha B 17 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Daniela Petele Loko Karlovy Vary 18 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
12 Veronika Šihovcová BCM Sokolov 17 14 1.0 0.8 0.1 0.1 0.4/0.4 0.0* 0.9
10 Andrea Dydeková DBaK 17 14 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.2
10 Klára Koutecká BCM Sokolov 17 11 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.6
14 Marie Lívancová DBaK 17 21 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.1
Ivana Klímová Sokol H. Králové B 16 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
Kateřina Pluhařová FASTAV Zlín 17 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Valerie Marková K2 Prostějov 15 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Zuzana Lajžnerová Bižuterie Jablonec n.N. 17 8 1.0 1.1 0.1 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.1
Sofie Salehová Sokol Nusle 16 16 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Natálie Fiedlerová Studánka Pardubice 16 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adriana Smolková OSK Olomouc 16 17 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Adéla Vildová BK Havířov 16 15 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
Sára Grobařová BK Havířov 17 11 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.2
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 16 15 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.4
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 3 1.0 2.7 0.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eliška Nácovská Sokol Nusle 16 22 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Amalie Smith Sokol Nusle 18 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.4
Michaela Němcová SK Bruntál 17 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Sára Koňařová K2 Prostějov 16 21 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Jasmin Jiráková BC Benešov 18 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 17 17 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Sabina Böhmová FASTAV Zlín 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 17 10 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.2
19 Petra Kovářová BC Slaný 17 16 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.8
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 17 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Nikola Čumrdová BK Brandýs n.L. 17 13 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.6
Vendula Wronková BK Havířov 16 20 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
31 Amélie Kadlečková DBaK 16 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Julie Meisel Tygři Praha B 16 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Amálie Salvetová FASTAV Zlín 18 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
13 Martina Rubnerová DBaK 17 10 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.3
Karolína Kupsová BC Benešov 17 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
21 Martina Hercíková DBaK 15 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.0
Alžběta Stránská Bižuterie Jablonec n.N. 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Loreta Krejčí Sokol Nusle 17 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
5 Veronika Novotná DBaK 15 1 1.0 3.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 0.0
Veronika Dvorská BC Benešov 17 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.2
8 Markéta Bublíková BC Slaný 17 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Barbora Gorčáková BK Havířov 16 17 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.2
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 17 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
3 Lucie Roubíčková BC Slaný 16 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Vanessa Roubíčková Studánka Pardubice 16 12 1.0 0.3 0.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Julie Merclová Žabiny Brno B 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Ema Gotvaldová K2 Prostějov 15 16 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
16 Tereza Čechová DBaK 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
10 Eliška Pošarová DBaK 15 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Alexandra Weberová BCM Sokolov 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Adéla Petrová Lokomotiva Krnov 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Tomšíková Loko Karlovy Vary 16 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Andrea Šupová BK Klatovy 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michaela Vitnerová K2 Prostějov 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
6 Marie Hupačová DBaK 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kusynová BK Havířov 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Linda Flachsová USK Praha B 16 9 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.1
Vanessa Lucia Čičmancová Bižuterie Jablonec n.N. 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Čálková USK Praha B 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sára Tesaříková K2 Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Antonie Rubášová BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Natálie Sotolářová BCM Sokolov 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Fürbacherová BK Klatovy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kůrková K2 Prostějov 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Klára Kottová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Václavíková Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Nejedlá DBaK 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lucie Langová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Průchová BK Brandýs n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dostálová Sokol Nusle 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Klára Rojíková DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*