Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 113
BK Havířov
OSK Olomouc
12. 11. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina C 1. kolo 114
SK Bruntál
TJ Lokomotiva Krnov
12. 11. 2022
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 1. kolo 115
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
12. 11. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 1. kolo 116
BK Žabiny Brno B
K2 Prostějov
12. 11. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 2. kolo 117
BK Havířov
BK Žabiny Brno B
24. 9. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina C 2. kolo 118
OSK Olomouc
K2 Prostějov
24. 9. 2022
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 2. kolo 119
SK Bruntál
STRABAG Zlín
24. 9. 2022
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 2. kolo 120
TJ Lokomotiva Krnov
Jiskra Kyjov
24. 9. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 3. kolo 121
BK Havířov
K2 Prostějov
25. 9. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina C 3. kolo 122
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno B
25. 9. 2022
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 3. kolo 123
SK Bruntál
Jiskra Kyjov
25. 9. 2022
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 3. kolo 124
TJ Lokomotiva Krnov
STRABAG Zlín
25. 9. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 4. kolo 125
BK Žabiny Brno B
STRABAG Zlín
8. 10. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 4. kolo 126
K2 Prostějov
Jiskra Kyjov
8. 10. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 4. kolo 127
BK Havířov
SK Bruntál
8. 10. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina C 4. kolo 128
OSK Olomouc
TJ Lokomotiva Krnov
8. 10. 2022
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 5. kolo 129
BK Žabiny Brno B
Jiskra Kyjov
9. 10. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 5. kolo 130
K2 Prostějov
STRABAG Zlín
9. 10. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 5. kolo 131
BK Havířov
TJ Lokomotiva Krnov
9. 10. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina C 5. kolo 132
OSK Olomouc
SK Bruntál
9. 10. 2022
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 6. kolo 133
SK Bruntál
BK Žabiny Brno B
22. 10. 2022
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 6. kolo 134
TJ Lokomotiva Krnov
K2 Prostějov
22. 10. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 6. kolo 135
STRABAG Zlín
BK Havířov
22. 10. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 6. kolo 136
Jiskra Kyjov
OSK Olomouc
22. 10. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 7. kolo 137
SK Bruntál
K2 Prostějov
23. 10. 2022
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 7. kolo 138
TJ Lokomotiva Krnov
BK Žabiny Brno B
23. 10. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 7. kolo 139
STRABAG Zlín
OSK Olomouc
23. 10. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 7. kolo 140
Jiskra Kyjov
BK Havířov
23. 10. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 8. kolo 141
OSK Olomouc
BK Havířov
13. 11. 2022
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 8. kolo 142
TJ Lokomotiva Krnov
SK Bruntál
13. 11. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 8. kolo 143
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
13. 11. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 8. kolo 144
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno B
13. 11. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 9. kolo 145
K2 Prostějov
BK Havířov
3. 12. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 9. kolo 146
BK Žabiny Brno B
OSK Olomouc
3. 12. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 9. kolo 147
Jiskra Kyjov
SK Bruntál
3. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 9. kolo 148
STRABAG Zlín
TJ Lokomotiva Krnov
3. 12. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 10. kolo 149
BK Žabiny Brno B
BK Havířov
4. 12. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 10. kolo 150
K2 Prostějov
OSK Olomouc
4. 12. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 10. kolo 151
STRABAG Zlín
SK Bruntál
4. 12. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 10. kolo 152
Jiskra Kyjov
TJ Lokomotiva Krnov
4. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 11. kolo 153
Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
7. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 11. kolo 154
STRABAG Zlín
K2 Prostějov
7. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 11. kolo 155
TJ Lokomotiva Krnov
BK Havířov
7. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 11. kolo 156
SK Bruntál
OSK Olomouc
7. 1. 2023
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 12. kolo 157
STRABAG Zlín
BK Žabiny Brno B
8. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 12. kolo 158
Jiskra Kyjov
K2 Prostějov
8. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 12. kolo 159
SK Bruntál
BK Havířov
8. 1. 2023
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 12. kolo 160
TJ Lokomotiva Krnov
OSK Olomouc
8. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 13. kolo 161
K2 Prostějov
SK Bruntál
21. 1. 2023
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 13. kolo 162
BK Žabiny Brno B
TJ Lokomotiva Krnov
21. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 13. kolo 163
OSK Olomouc
STRABAG Zlín
21. 1. 2023
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 13. kolo 164
BK Havířov
Jiskra Kyjov
21. 1. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina C 14. kolo 165
BK Žabiny Brno B
SK Bruntál
22. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 14. kolo 166
K2 Prostějov
TJ Lokomotiva Krnov
22. 1. 2023
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 14. kolo 167
BK Havířov
STRABAG Zlín
22. 1. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina C 14. kolo 168
OSK Olomouc
Jiskra Kyjov
22. 1. 2023
-
Sportovní hala SŠP
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. K2 Prostějov 0 0 0
2. Jiskra Kyjov 0 0 0
3. BK Havířov 0 0 0
4. SK Bruntál 0 0 0
5. STRABAG Zlín 0 0 0
6. Žabiny Brno B 0 0 0
7. OSK Olomouc 0 0 0
8. Lokomotiva Krnov 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Lucie Nergerová BK Brandýs n.L. 17 1
Kamila Trusková Žabiny Brno B 15 1
Markéta Mičková SK Bruntál 15 1
Klára Dvořáková USK Praha B 14 1
Tereza Klimešová K2 Prostějov 16 1
Alexandra Krstičová BCM Sokolov 15 1
Sarah Krstičová BCM Sokolov 15 1
Jana Tranžíková BCM Sokolov 15 1
Kristýna Štětkářová STRABAG Zlín 16 1
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 16 1
Tereza Pochylová Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové B 15 1
Barbora Mokrá Loko Karlovy Vary 15 1
Tereza Pospíšilová DBaK 15 1
Pavlína Komárková Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 14 1
Amálie Poláchová Žabiny Brno B 16 1
Nela Sedlmajerová Bižuterie Jablonec n.N. 15 1
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 15 1
1 Karolina Vládíková BK Havířov 15 1
Giulia Amadei Žabiny Brno B 16 1
Petra Opová Sokol H. Králové B 15 1
6 Petra Matějíčková BK Havířov 15 1
Anna Runtschová Sokol Nusle 15 1
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 16 1
Tereza Šlechtová Sokol H. Králové B 15 1
Kateřina Holubová Tygři Praha B 16 1
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 14 1
Laura Ptáčková Studánka Pardubice 14 1
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 14 1
Monika Fryčová STRABAG Zlín 17 1
6 Klára Honomichlová DBaK 17 1
30 Kateřina Zvolánková BK Havířov 16 1
35 Karolína Matasová DBaK 17 1
42 Jiřina Hejlová BK Havířov 15 1
Klára Kopecká BCM Sokolov 15 1
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 14 1
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 15 1
9 Barbora Doležajová BK Havířov 15 1
Radka Čermáková Loko Karlovy Vary 15 1
Marie Heřmanová BCM Sokolov 13 1
Anežka Kyralová Sokol H. Králové B 15 1
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín 14 1
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín 15 1
Alena Severová SK Bruntál 14 1
Karolína Suchá BCM Sokolov 15 1
Nela Stehlíková Jiskra Kyjov 16 1
Adéla Kutrová SK Bruntál 13 1
Beáta Kocourová Žabiny Brno B 17 1
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 17 1
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 17 1
Viktorie Žákavcová DBaK 16 1
Melánie Šimová SK Bruntál 16 1
Anežka Pavelcová BK Klatovy 15 1
7 Klára Klugová DBaK 16 1
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 16 1
Eliška Koďousková Sokol H. Králové B 16 1
Lucie Kovářová BK Havířov 17 1
Alexandra Weberová BCM Sokolov 16 1
Žaneta Málková Studánka Pardubice 15 1
Tereza Florjánková USK Praha B 15 1
19 Kateřina Mančíková BK Havířov 16 1
Julie Šedivá BC Benešov 17 1
10 Eliška Doležajová BK Havířov 16 1
Hana Zemanová Loko Karlovy Vary 16 1
20 Petra Procházková BK Havířov 17 1
Veronika Vasileva BK Havířov 15 1
Natálie Starostková OSK Olomouc 15 1
Karolína Zemanová Loko Karlovy Vary 16 1
Tereza Mottlová Sokol H. Králové B 16 1
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 16 1
Lucie Zubzandová Loko Karlovy Vary 15 1
Karolína Krausová Sokol H. Králové B 16 1
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 15 1
Sára Šnejdarová BK Klatovy 16 1
Magdalena Vítková USK Praha B 15 1
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 16 1
Klára Novotná Studánka Pardubice 17 1
Kateřina Kalná Žabiny Brno B 15 1
Eva Frajerová BC Benešov 16 1
Ela Nenadálová USK Praha B 14 1
Anna Ransdorfová Tygři Praha B 15 1
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 14 1
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 14 1
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 15 1
Nikola Čumrdová BK Brandýs n.L. 15 1
Anna Hvězdová Sokol H. Králové B 16 1
Barbora Kulhánová Lokomotiva Krnov 15 1
Anna Pánková BC Benešov 16 1
Viktorie Hejrová BC Benešov 16 1
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 15 1
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 14 1
Valentýna Al Monasy Studánka Pardubice 16 1
Aneta Doležalová Studánka Pardubice 15 1
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 16 1
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 15 1
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 14 1
Natálie Fiedlerová Studánka Pardubice 14 1
Aneta Hanzelová Lokomotiva Krnov 15 1
Kateřina Zatloukalová BC Benešov 16 1
Barbora Havranová Studánka Pardubice 14 1
Hana Novotná Studánka Pardubice 14 1
Emma Smitková Loko Karlovy Vary 17 1
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 1
10 Andrea Dydeková DBaK 15 1
Vivienne Vlková STRABAG Zlín 15 1
Klaudie Čelikovská Tygři Praha B 15 1
Martina Švehlová BCM Sokolov 16 1
Natálie Patová DBaK 15 1
Elisabeth Charvátová SK Bruntál 13 1
Barbora Kolářová USK Praha B 15 1
Tereza Kuldová BC Benešov 16 1
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 16 1
Alena Svrčinová Lokomotiva Krnov 15 1
45 Hana Karásková BK Havířov 15 1
Adéla Hynková Studánka Pardubice 16 1
Nikola Kubínová BSK TJ Jičín 15 1
Apolena Loužecká USK Praha B 14 1
23 Tereza Hrabovská BK Havířov 16 1
Julie Drholcová Žabiny Brno B 15 1
28 Vanesa Sušičová DBaK 17 1
Vanessa Roubíčková Studánka Pardubice 14 1
Emma Komárková Studánka Pardubice 14 1
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 17 1
Anna Marie Pauknerová BK Brandýs n.L. 15 1
Anna Lhotáková BCM Sokolov 16 1
Anna Melcrová Lokomotiva Krnov 15 1
Hana Trnková BCM Sokolov 16 1
Lea Havelková Lokomotiva Krnov 15 1
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 16 1
Klára Kottová BCM Sokolov 14 1
Tereza Pimková Jiskra Kyjov 15 1
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 15 1
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 16 1
Veronika Šihovcová BCM Sokolov 15 1
Barbora Vlčková DBaK 15 1
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 14 1
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín 15 1
Karolína Nagovská BK Klatovy 16 1
Karolína Bíšková BK Klatovy 16 1
Alena Timková USK Praha B 15 1
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín 14 1
Martina Benešová Sojky Pelhřimov 14 1
Amálie Salvetová STRABAG Zlín 16 1
Maya-Sophia Kastl Sojky Pelhřimov 15 1
Markéta Vojnová Sojky Pelhřimov 16 1
Michaela Štípková Sojky Pelhřimov 15 1
Natálie Smejkalová Sojky Pelhřimov 15 1
Daniela Sobková Sojky Pelhřimov 15 1
Karolína Mikulecká Studánka Pardubice 15 1
Liliana Poučenská OSK Olomouc 14 1
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK 15 1
Daniela Františáková SK Bruntál 14 1
Sára Štechová Tygři Praha B 15 1
Anna Červenková BC Benešov 15 1
Adéla Šváchová BC Benešov 14 1
Adéla Kolářová SK Bruntál 14 1
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 15 1
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 15 1
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 14 1
Monika Lojková Tygři Praha B 15 1
Karolína Kupsová BC Benešov 15 1
Tereza Kleplová BC Benešov 14 1
Veronika Dvorská BC Benešov 15 1
Anna Jiráčková BC Benešov 15 1
Viktorie Čepková Lokomotiva Krnov 14 1
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 1
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
Anežka Doležalová Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
34 Michaela Hrbáčová BK Havířov 16 1
Eliška Javanská USK Praha B 16 1
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 15 1
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 1
Veronika Pichrtová Loko Karlovy Vary 15 1
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 16 1
10 Kristýna Kozáková DBaK 17 1
Daniela Petele Loko Karlovy Vary 16 1
Karolína Kulíšková STRABAG Zlín 16 1
Amálie Nosková OSK Olomouc 14 1
Natálie Valíčková Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 1
Johana Surmanová STRABAG Zlín 14 1
Nikola Horná Studánka Pardubice 14 1
Nela Schmidtová STRABAG Zlín 16 1
Klára Pavlíková DBaK 15 1
Kateřina Pešková Studánka Pardubice 15 1
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 15 1
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 15 1
Karolína Cahová USK Praha B 15 1
Karolína Kyselicová USK Praha B 15 1
Eliška Davídková Studánka Pardubice 14 1
Kateřina Křišťanová BK Klatovy 15 1
Karolína Moravcová USK Praha B 15 1
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 15 1
Nela Beránková USK Praha B 15 1
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 15 1
Ema Bartošová Studánka Pardubice 15 1
Sára Skrbková BSK TJ Jičín 16 1
Phoebe Kolmanová BC Benešov 17 1
22 Tereza Slavíková DBaK 17 1
Markéta Strnadelová Žabiny Brno B 15 1
Anna Prošková BK Klatovy 16 1
Anna Jonášová Sokol H. Králové B 16 1
Ema Kameníková Sokol H. Králové B 15 1
Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 17 1
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 16 1
Michaela Zárubová Sokol H. Králové B 15 1
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 14 1
Julie Křelinová Sokol Nusle 16 1
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 16 1
Barbora Paličková BC Benešov 16 1
Lucie Stránská Žabiny Brno B 16 1
Barbora Synková Sokol Nusle 16 1
Eliška Vondrušková Žabiny Brno B 17 1
Kateřina Ebertová Tygři Praha B 16 1
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 16 1
Lucie Adoltová Tygři Praha B 15 1
Eliška Racková Žabiny Brno B 16 1
Kateřina Homolová Tygři Praha B 17 1
Tereza Nováková USK Praha B 16 1
Lucie Horáková Žabiny Brno B 17 1
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 17 1
Andrea Horelicová Tygři Praha B 16 1
Natálie Pospíšilová Sokol Nusle 16 1
Adéla Bernáthová Tygři Praha B 16 1
Lenka Křivská Studánka Pardubice 16 1
23 Kristina Vaňková DBaK 16 1
Anja Válková Studánka Pardubice 17 1
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n.L. 16 1
Karolína Šplíchalová Loko Karlovy Vary 17 1
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 1
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 15 1
Magdalena Mikulová OSK Olomouc 15 1
Eliška Bahounková OSK Olomouc 15 1
Petra Heřmanová USK Praha B 17 1
Andrea Šulcová Loko Karlovy Vary 17 1
Mariana Lena Frecerová BCM Sokolov 17 1
Klára Koutecká BCM Sokolov 15 1
Eliška Macháčková Tygři Praha B 17 1
Zuzana Baštová USK Praha B 16 1
Karolína Tomanová USK Praha B 17 1
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 16 1
Klára Obadalová USK Praha B 16 1
Sofie Šturmová Sokol Nusle 17 1
Bára Urbancová Sokol H. Králové B 16 1
Sophie Kammel Sokol H. Králové B 16 1
Veronika Šebestová Sokol H. Králové B 16 1
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 16 1
Aneta Bučková Sojky Pelhřimov 16 1
Veronika Hanyšová BSK TJ Jičín 17 1
Nikola Chmelíková BSK TJ Jičín 17 1
Adéla Stindlová BSK TJ Jičín 16 1
Martina Kopecká Tygři Praha B 15 1
12 Anna Ženíšková DBaK 17 1
Eliska Niamh Sieglová Loko Karlovy Vary 17 1
Nela Jeřábková OSK Olomouc 15 1
Alžběta Brzoňová Tygři Praha B 16 1
Denisa Ježková Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
Karolína Berková K2 Prostějov 17 1
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 1
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 16 1
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 15 1
Amélie Vopičková Loko Karlovy Vary 16 1
Johana Rizáková Sojky Pelhřimov 15 1
Sára Vaněčková Sojky Pelhřimov 17 1
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 16 1
Barbora Rychecká Sojky Pelhřimov 17 1
Lucie Všetečková BSK TJ Jičín 17 1
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 16 1
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 16 1
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 16 1
Anna Tóthová Sokol Nusle 16 1
7 Lucie Válková BK Havířov 17 1
Marie Rene Janku Sokol Nusle 17 1
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 16 1
Adéla Náplavová BK Havířov 16 1
Marie Staňková BCM Sokolov 16 1
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 17 1
Kateřina Tauchmanová BSK TJ Jičín 17 1
Lucie Zachovalová BSK TJ Jičín 15 1
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 16 1
Sofia Simićová Tygři Praha B 16 1
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 16 1
Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 16 1
Eliška Boučková Studánka Pardubice 17 1
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 17 1
Johana Hnízdilová K2 Prostějov 16 1
Vendula Grudlová K2 Prostějov 17 1
Nela Sonnevendová K2 Prostějov 17 1
Monika Tišerová BCM Sokolov 16 1
Linda Titzová Žabiny Brno B 17 1
Adéla Šťastná Sokol Nusle 17 1
Barbora Svobodová Studánka Pardubice 17 1
Lucie Vaculíková K2 Prostějov 17 1
Aneta Kytlicová K2 Prostějov 17 1
Tereza Elízová Loko Karlovy Vary 17 1
Monika Foffová Sokol H. Králové B 17 1
Lucie Lindrová Sokol H. Králové B 17 1
Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 17 1
Emily Vacurová BCM Sokolov 16 1
Barbora Zvolská BC Benešov 16 1
Klára Seidlová BC Benešov 16 1
Marika Rýdlová BC Benešov 16 1
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 15 1
Eliška Šťastná OSK Olomouc 15 1
Dominika Píchová OSK Olomouc 15 1
Klára Šumberová OSK Olomouc 15 1
Andrea Kovářová USK Praha B 17 1
Julie Benešová Studánka Pardubice 16 1
Josefína Končelíková Sokol Nusle 17 1
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 14 1
Emma Telecká Tygři Praha B 17 1
Veronika Vargová Studánka Pardubice 16 1
Barbora Krejčová USK Praha B 17 1
Ela Zídková USK Praha B 15 1
Anna Pangrácová USK Praha B 16 1
Karolína Hálová BC Benešov 16 1
Adéla Podroužková USK Praha B 15 1
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 14 1
Šimona Vaňková Žabiny Brno B 17 1
Tereza Kašpárková K2 Prostějov 16 1
Natálie Jedrzejczyková Lokomotiva Krnov 14 1
Aneta Zahradníčková BC Benešov 15 1
Agáta Martínková Studánka Pardubice 17 1
Adina Ema Frantová USK Praha B 15 1
Tereza Kučerová USK Praha B 17 1
Lucie Lindušková K2 Prostějov 15 1
Sophia Josephine Štíbrová Lokomotiva Krnov 16 1
Natálie Zelenková BK Klatovy 15 1
Athina Kryšpínová USK Praha B 16 1
Hana Danielisová STRABAG Zlín 16 1
Barbora Podestátová BK Klatovy 15 1
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 16 1
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 1
Anežka Dvořáková Sojky Pelhřimov 17 1
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 17 1
Anna Opavová BSK TJ Jičín 15 1
Vendula Zadražilová Sojky Pelhřimov 15 1
Tereza Zemanová STRABAG Zlín 15 1
Karolína Krolopová BCM Sokolov 14 1
Lea Vítámvásová Lokomotiva Krnov 15 1
Tereza Macháčková Tygři Praha B 15 1
13 Tereza Čuříková DBaK 17 1
Michaela Plačková DBaK 16 1
Lucie Makrlíková BK Klatovy 16 1
24 Tereza Pavelková BK Havířov 17 1
Tereza Kubernátová BK Klatovy 16 1
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 1
Nikola Purkarová DBaK 16 1
Marie Hamzová Žabiny Brno B 15 1
Barbora Havlíčková DBaK 16 1
Bára Mikulášková OSK Olomouc 16 1
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 15 1
Magdaléna Holá Tygři Praha B 17 1
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 15 1
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 16 1
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 16 1
Natálie Gálová Žabiny Brno B 16 1
Lucie Zahradníková BK Klatovy 17 1
Lucie Najmanová Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
Johana Mašíčková Bižuterie Jablonec n.N. 15 1
11 Klára Aubrechtová DBaK 16 1
Veronika Ryklová BSK TJ Jičín 15 1
Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 16 1
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 16 1
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 16 1
Jana Opravilová Tygři Praha B 17 1
Michaela Mundlová BK Klatovy 16 1
Andrea Šupová BK Klatovy 15 1
Barbora Rendlová BK Klatovy 15 1
Adéla Kopicová Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
Lucie Křiváčková BK Klatovy 15 1
Barbora Struhárová BK Klatovy 16 1
Tereza Mazalová SK Bruntál 15 1
Viola Franková SK Bruntál 15 1
Alice Křišťanová Lokomotiva Krnov 15 1
Tereza Hýlová Tygři Praha B 17 1
Natálie Flaxová BSK TJ Jičín 15 1
15 Kristýna Svobodová DBaK 17 1
3 Lucie Kašparová DBaK 17 1
Aneta Adámková Žabiny Brno B 15 1
Eliška Ducháčková Bižuterie Jablonec n.N. 16 1
Veronika Špatková USK Praha B 15 1
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 15 1
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 14 1
Jasmin Jiráková BC Benešov 16 1
Valerie Hocková BC Benešov 16 1
Nicol Papadopulosová Lokomotiva Krnov 15 1
Veronika Suchánková Lokomotiva Krnov 15 1
Ema Rychtecká Žabiny Brno B 15 1
Anežka Barusel SK Bruntál 16 1
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 16 1
Eliška Mohelníková SK Bruntál 14 1
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 16 1
Tereza Ondráková Lokomotiva Krnov 15 1
Štěpánka Láníková Bižuterie Jablonec n.N. 17 1
Barbora Krejcarová Tygři Praha B 15 1
Tereza Zahradníková Bižuterie Jablonec n.N. 17 1
Veronika Cyrany Bižuterie Jablonec n.N. 17 1
Pavlína Paurová Sokol H. Králové B 15 1
Anna Marie Pražáková STRABAG Zlín 15 1
Eliška Loučková Tygři Praha B 16 1
Sára Vyroubalová USK Praha B 15 1
Sandra Horáková Sokol H. Králové B 15 1
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 15 1
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 1
Alice Habinová Žabiny Brno B 17 1
Karolína Gasnárková Jiskra Kyjov 16 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře