Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 114
SK Bruntál
TJ Lokomotiva Krnov
12. 11. 2022
10:00
Sportovní hala Bruntál Vojtěch Ščurek
Petr Opletal
48
61
20
12
26
25
39
40
Review
Skupina C 1. kolo 116
Žabiny Brno B
K2 Prostějov
12. 11. 2022
10:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Václav Dolejš
67
58
18
25
42
35
46
51
Review
Skupina C 1. kolo 113
BK Havířov
OSK Olomouc
12. 11. 2022
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Hecl
Tomáš Nevřela
59
67
8
21
22
45
38
58
Review
Skupina C 1. kolo 115
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
23. 11. 2022
18:30
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Marek Bešina
74
58
20
13
33
29
54
46
Review
Skupina C 2. kolo 119
SK Bruntál
STRABAG Zlín
24. 9. 2022
10:00
Sportovní hala Bruntál Adam Giecek
Matouš Přidal
55
68
10
15
20
37
33
55
Review
Skupina C 2. kolo 120
TJ Lokomotiva Krnov
Jiskra Kyjov
24. 9. 2022
12:00
Hala TJ Lokomotiva Michal Slovák
Filip Hudec
65
63
21
23
35
35
51
51
Review
Skupina C 2. kolo 117
BK Havířov
Žabiny Brno B
24. 9. 2022
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Petr Opletal
43
66
13
25
31
40
34
57
Review
Skupina C 2. kolo 118
OSK Olomouc
K2 Prostějov
24. 9. 2022
17:00
Sportovní hala SŠP Natálie Karabínová
Marek Bešina
57
68
15
11
36
28
44
43
Review
Skupina C 3. kolo 121
BK Havířov
K2 Prostějov
25. 9. 2022
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Petr Opletal
39
67
8
20
14
33
25
53
Review
Skupina C 3. kolo 122
OSK Olomouc
Žabiny Brno B
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala SŠP Natálie Karabínová
Dominik Kotala
48
79
16
24
27
40
37
61
Review
Skupina C 3. kolo 123
SK Bruntál
Jiskra Kyjov
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala Bruntál Adam Giecek
Matouš Přidal
28
54
9
11
18
25
23
40
Review
Skupina C 3. kolo 124
TJ Lokomotiva Krnov
STRABAG Zlín
25. 9. 2022
12:00
Hala TJ Lokomotiva Michal Slovák
Filip Hudec
64
74
14
25
31
37
51
58
Review
Skupina C 4. kolo 125
Žabiny Brno B
STRABAG Zlín
8. 10. 2022
08:00
SH Rosnička Brno Natálie Karabínová
Kristýna Jansová
78
57
21
18
39
36
51
46
Review
Skupina C 4. kolo 127
BK Havířov
SK Bruntál
8. 10. 2022
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Dominik Holaň
Michal Slovák
74
51
25
15
36
27
53
29
Review
Skupina C 4. kolo 126
K2 Prostějov
Jiskra Kyjov
8. 10. 2022
18:00
ZŠ Palackého Marek Bešina
Petr Jakubík
70
50
15
14
38
28
54
38
Review
Skupina C 4. kolo 128
OSK Olomouc
TJ Lokomotiva Krnov
8. 10. 2022
18:00
Sportovní hala SŠP Vojtěch Ščurek
Petr Opletal
59
55
23
14
40
28
50
43
Review
Skupina C 5. kolo 131
BK Havířov
TJ Lokomotiva Krnov
9. 10. 2022
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Dominik Holaň
Michal Slovák
71
57
15
12
35
33
55
49
Review
Skupina C 5. kolo 132
OSK Olomouc
SK Bruntál
9. 10. 2022
09:00
Sportovní hala SŠP Vojtěch Ščurek
Petr Opletal
72
54
23
9
38
30
56
36
Review
Skupina C 5. kolo 130
K2 Prostějov
STRABAG Zlín
9. 10. 2022
10:00
ZŠ Palackého Marek Bešina
Petr Jakubík
93
42
23
13
57
20
72
31
Review
Skupina C 5. kolo 129
Žabiny Brno B
Jiskra Kyjov
9. 10. 2022
16:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Marek Vaníček
74
31
19
3
39
11
55
22
Review
Skupina C 6. kolo 133
SK Bruntál
Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina C 6. kolo 136
Jiskra Kyjov
OSK Olomouc
17. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 6. kolo 134
TJ Lokomotiva Krnov
K2 Prostějov
22. 10. 2022
11:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Ota Baďura
34
82
7
25
17
38
19
55
Review
Skupina C 6. kolo 135
STRABAG Zlín
BK Havířov
22. 10. 2022
18:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
70
47
19
12
33
23
59
38
Review
Skupina C 7. kolo 137
SK Bruntál
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina C 7. kolo 138
TJ Lokomotiva Krnov
Žabiny Brno B
23. 10. 2022
10:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Ota Baďura
29
83
9
24
18
39
22
62
Review
Skupina C 7. kolo 139
STRABAG Zlín
OSK Olomouc
23. 10. 2022
11:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Jiří Krejčiřík
69
44
14
13
27
24
47
38
Review
Skupina C 7. kolo 140
Jiskra Kyjov
BK Havířov
7. 12. 2022
17:30
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 8. kolo 143
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
13. 11. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra Martin Veis
Václav Dolejš
70
63
12
15
29
29
48
46
Review
Skupina C 8. kolo 144
K2 Prostějov
Žabiny Brno B
13. 11. 2022
10:00
ZŠ Palackého Petr Mynarčík
Martin Račanský
69
49
12
19
33
25
47
36
Review
Skupina C 8. kolo 141
OSK Olomouc
BK Havířov
13. 11. 2022
11:00
Sportovní hala SŠP Filip Hudec
David Tichý
73
52
29
9
46
22
59
32
Review
Skupina C 8. kolo 142
TJ Lokomotiva Krnov
SK Bruntál
10. 11. 2022
19:10
Hala TJ Lokomotiva Michal Slovák
Filip Hudec
64
31
18
7
37
12
46
23
Review
Skupina C 9. kolo 148
STRABAG Zlín
TJ Lokomotiva Krnov
3. 12. 2022
10:30
Městská SH Zelené Vojtěch Ščurek
Adam Giecek
Preview
Skupina C 9. kolo 147
Jiskra Kyjov
SK Bruntál
3. 12. 2022
15:30
Hala TJ Jiskra Pavel Nehoda
Maxmilian Zavřel
Preview
Skupina C 9. kolo 145
K2 Prostějov
BK Havířov
1. 12. 2022
17:30
ZŠ Palackého Martin Račanský
Ondřej Veselý
Preview
Skupina C 9. kolo 146
Žabiny Brno B
OSK Olomouc
3. 12. 2022
20:00
SH Rosnička Brno Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
Preview
Skupina C 10. kolo 150
K2 Prostějov
OSK Olomouc
4. 12. 2022
10:00
ZŠ Palackého Ondřej Zatloukal
Ondřej Veselý
Preview
Skupina C 10. kolo 151
STRABAG Zlín
SK Bruntál
4. 12. 2022
11:00
Městská SH Zelené Vojtěch Ščurek
Adam Giecek
Preview
Skupina C 10. kolo 152
Jiskra Kyjov
TJ Lokomotiva Krnov
4. 12. 2022
11:00
Hala TJ Jiskra Pavel Nehoda
Natálie Kunclová
Preview
Skupina C 10. kolo 149
Žabiny Brno B
BK Havířov
4. 12. 2022
12:00
SH Rosnička Brno Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
Preview
Skupina C 11. kolo 153
Jiskra Kyjov
Žabiny Brno B
7. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 11. kolo 154
STRABAG Zlín
K2 Prostějov
7. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 11. kolo 155
TJ Lokomotiva Krnov
BK Havířov
7. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 11. kolo 156
SK Bruntál
OSK Olomouc
7. 1. 2023
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 12. kolo 157
STRABAG Zlín
Žabiny Brno B
8. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina C 12. kolo 158
Jiskra Kyjov
K2 Prostějov
8. 1. 2023
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina C 12. kolo 159
SK Bruntál
BK Havířov
8. 1. 2023
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina C 12. kolo 160
TJ Lokomotiva Krnov
OSK Olomouc
8. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 13. kolo 161
K2 Prostějov
SK Bruntál
21. 1. 2023
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 13. kolo 162
Žabiny Brno B
TJ Lokomotiva Krnov
21. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 13. kolo 163
OSK Olomouc
STRABAG Zlín
21. 1. 2023
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 13. kolo 164
BK Havířov
Jiskra Kyjov
21. 1. 2023
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina C 14. kolo 165
Žabiny Brno B
SK Bruntál
22. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 14. kolo 166
K2 Prostějov
TJ Lokomotiva Krnov
22. 1. 2023
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 14. kolo 168
OSK Olomouc
Jiskra Kyjov
22. 1. 2023
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 14. kolo 167
BK Havířov
STRABAG Zlín
22. 1. 2023
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Sára Karásková K2 Prostějov 14 7 1.0 27.9 7.9 2.0 6.1/10.7 57.3 3.7
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 16 8 1.0 20.6 5.3 0.8 7.9/12.0 65.6 1.8
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 16 8 1.0 20.4 7.3 0.9 3.3/6.1 53.1 3.5
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 15 8 1.0 16.8 6.9 0.5 1.5/2.0 75.0 0.9
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 1.0 16.4 5.1 0.9 3.5/5.9 59.6 1.5
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 16 8 1.0 16.4 3.0 2.9 1.8/2.8 63.6 1.8
Amálie Kolaříková SLUNETA Ústí n. L. 14 7 1.0 16.9 6.9 0.3 2.3/3.7 61.5 1.1
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 14 6 1.0 19.3 6.5 1.2 2.8/5.3 53.1 1.7
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 14 8 1.0 14.3 4.5 1.1 1.9/3.3 57.7 1.8
Eliška Salaková SLUNETA Ústí n. L. 15 8 1.0 14.3 5.6 0.3 2.3/3.6 62.1 1.8
Nikola Horná Studánka Pardubice 14 8 1.0 14.1 3.4 1.6 2.5/3.3 76.9 1.9
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 14.0 6.0 0.3 1.3/3.3 38.5 2.6
Klára Žižková BSK TJ Jičín 14 8 1.0 14.0 5.5 0.4 1.9/3.3 57.7 2.9
Klára Šumberová OSK Olomouc 15 7 1.0 15.9 4.6 1.4 2.4/3.7 65.4 2.4
Veronika Suchánková Lokomotiva Krnov 15 7 1.0 15.7 6.3 0.4 1.9/3.3 56.5 1.1
Leontina Poňuchálková Loko Karlovy Vary 14 7 1.0 15.6 7.1 0.0 1.3/2.3 56.3 1.4
Adéla Šváchová BC Benešov 14 6 1.0 17.8 4.7 1.5 4.0/6.5 61.5 1.5
Ema Sedláková Tygři Praha B 14 5 1.0 20.6 9.0 0.0 2.6/3.2 81.3 1.8
Nela Jeřábková OSK Olomouc 15 7 1.0 14.4 4.4 1.1 2.1/4.3 50.0 1.4
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 12.3 4.6 0.8 0.8/2.6 28.6 3.4
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n. L. 16 8 1.0 12.3 4.9 0.4 1.4/3.3 42.3 1.9
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 16 8 1.0 11.8 3.0 1.0 2.8/5.4 51.2 2.9
Tatiana Dittrichová BSK TJ Jičín 14 8 1.0 11.6 3.1 1.3 1.6/3.9 41.9 1.8
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 11.5 3.5 1.3 0.8/1.1 0.0* 0.8
Barbora Kulhánová Lokomotiva Krnov 15 8 1.0 11.5 5.1 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jiřina Hejlová BK Havířov 15 7 1.0 12.6 4.1 0.6 2.6/5.0 51.4 1.1
Anna Běláčová Tygři Praha B 14 6 1.0 14.5 5.8 0.2 2.3/4.7 50.0 0.7
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 16 7 1.0 12.1 4.3 0.4 2.3/3.4 66.7 3.1
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 15 7 1.0 12.1 5.6 0.0 1.0/3.0 33.3 2.7
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 10.4 4.1 0.0 2.1/3.4 63.0 2.3
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 15 8 1.0 10.3 3.0 0.6 2.4/3.5 67.9 2.4
Lucie Kučerová STRABAG Zlín 16 8 1.0 10.3 2.9 0.6 2.6/3.9 67.7 3.1
Daniela Otrubová Žabiny Brno B 16 6 1.0 13.5 5.5 0.3 1.5/2.0 75.0 1.8
Veronika Trieblová SLUNETA Ústí n. L. 16 7 1.0 11.6 5.1 0.0 1.3/2.7 47.4 2.3
Anna Marie Pražáková STRABAG Zlín 15 5 1.0 16.0 5.6 0.8 2.4/4.4 54.5 1.2
Klára Trojanová SLUNETA Ústí n. L. 15 8 1.0 9.9 3.1 1.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
Marianna Pémová DBaK 14 7 1.0 11.3 4.7 0.3 1.0/2.6 38.9 1.7
Adina Ema Frantová USK Praha B 15 6 1.0 13.0 4.2 0.8 2.2/5.8 37.1 0.8
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 14 6 1.0 13.0 6.2 0.0 0.7/2.2 30.8 2.3
Julie Drholcová Žabiny Brno B 15 5 1.0 15.4 6.2 0.4 1.8/2.4 75.0 2.6
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 14 6 1.0 12.7 4.5 0.8 1.2/1.5 0.0* 3.3
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 9.5 2.9 0.0 3.8/6.0 62.5 1.6
Vendula Šindlerová BK Havířov 15 7 1.0 10.7 4.3 0.0 2.1/3.4 62.5 2.7
Barbora Mokrá Loko Karlovy Vary 15 8 1.0 9.1 3.6 0.0 1.9/2.9 65.2 1.4
Pavlína Kučerová K2 Prostějov 15 7 1.0 10.4 3.1 1.1 0.7/1.0 0.0* 2.9
Anna Červenková BC Benešov 15 8 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.5
Klára Seidlová BC Benešov 16 8 1.0 8.9 3.0 0.3 2.1/4.0 53.1 3.9
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín 14 7 1.0 10.1 4.4 0.0 1.3/2.7 47.4 3.1
Eliška Doležajová BK Havířov 16 4 1.0 17.3 8.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.3
Julie Janková BSK TJ Jičín 14 8 1.0 8.5 1.8 1.4 0.9/1.1 0.0* 1.5
Lucie Najmanová Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 1.0 8.4 3.4 0.1 1.3/2.1 58.8 2.5
Monika Lojková Tygři Praha B 15 6 1.0 11.2 5.0 0.2 0.7/2.0 33.3 2.7
Kristýna Mladá Bižuterie Jablonec n.N. 15 7 1.0 9.6 4.0 0.1 1.1/1.9 0.0* 2.4
Apolena Loužecká USK Praha B 14 5 1.0 13.2 6.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.2
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 8.1 3.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.3
Barbora Chmelinová SLUNETA Ústí n. L. 15 8 1.0 8.0 2.0 0.9 1.4/2.4 57.9 1.9
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 15 3 1.0 21.3 6.3 1.3 4.7/10.7 43.8 1.0
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 6 1.0 10.7 4.5 0.0 1.7/3.5 47.6 1.5
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 14 4 1.0 15.8 6.0 0.8 1.5/4.3 35.3 1.8
Monika Klementová Loko Karlovy Vary 14 8 1.0 7.8 3.6 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 16 7 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/3.9 33.3 2.0
Pavlína Komárková Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 1.0 7.6 2.6 0.0 2.4/4.5 52.8 1.8
Lucie Makrlíková BK Klatovy 16 4 1.0 15.3 4.5 1.3 2.5/4.8 52.6 2.8
Sára Součková K2 Prostějov 14 7 1.0 8.6 1.7 1.3 1.3/2.1 60.0 2.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 7.5 2.9 0.1 1.4/2.6 52.4 1.8
Kamila Trusková Žabiny Brno B 15 5 1.0 11.8 5.2 0.2 0.8/1.6 0.0* 2.6
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 7.3 2.6 0.4 0.9/1.6 0.0* 2.4
Barbora Synková Sokol Nusle 16 8 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/3.1 24.0 4.1
Sára Štechová Tygři Praha B 15 7 1.0 8.3 3.4 0.3 0.6/1.1 0.0* 0.7
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 7.1 2.4 0.5 0.9/1.4 0.0* 1.6
Natálie Zelenková BK Klatovy 15 4 1.0 14.0 5.0 0.3 3.3/4.0 81.3 1.8
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 7.0 2.9 0.0 1.3/4.3 29.4 2.9
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 5 1.0 11.0 2.8 1.4 1.2/1.6 0.0* 1.2
Klára Nováková DBaK 14 7 1.0 7.6 2.7 0.1 1.7/2.6 66.7 0.7
Klára Ciprová SLUNETA Ústí n. L. 14 8 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/1.4 0.0* 0.6
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 7 1.0 7.3 2.6 0.3 1.3/2.9 45.0 1.9
Adéla Bednářová K2 Prostějov 14 7 1.0 7.3 3.1 0.1 0.6/2.4 23.5 3.3
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 16 6 1.0 8.3 2.8 0.0 2.7/4.8 55.2 1.8
Adéla Petříková BSK TJ Jičín 14 6 1.0 8.3 2.8 0.5 1.2/1.7 0.0* 1.7
Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 14 5 1.0 10.0 2.0 1.8 0.6/1.4 0.0* 2.6
Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové B 15 8 1.0 6.3 2.4 0.3 0.8/2.5 30.0 0.3
Anna Ransdorfová Tygři Praha B 15 3 1.0 16.3 7.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 15 8 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Barbora Rendlová BK Klatovy 15 4 1.0 12.3 5.3 0.0 1.8/4.3 41.2 1.8
Veronika Pichrtová Loko Karlovy Vary 15 6 1.0 7.8 2.7 0.2 2.0/3.7 54.5 1.2
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 16 4 1.0 11.8 2.8 1.5 1.8/2.5 70.0 1.5
Tereza Šlechtová Sokol H. Králové B 15 6 1.0 7.7 2.7 0.5 0.8/2.3 35.7 1.2
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 14 8 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.1
Eliška Šťastná OSK Olomouc 15 7 1.0 6.4 1.9 0.6 1.0/1.7 0.0* 1.7
Tereza Pospíšilová DBaK 15 3 1.0 14.7 6.7 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
Barbora Struhárová BK Klatovy 16 4 1.0 11.0 4.3 0.8 0.3/2.0 12.5 1.5
Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 14 6 1.0 7.2 2.2 0.8 0.3/1.3 0.0* 1.3
Anna Lhotáková BCM Sokolov 16 8 1.0 5.4 1.9 0.0 1.6/2.5 65.0 3.4
Petra Opová Sokol H. Králové B 15 6 1.0 7.0 3.0 0.2 0.5/1.0 0.0* 0.7
Athina Kryšpínová USK Praha B 16 8 1.0 5.3 2.1 0.0 1.0/2.0 50.0 0.4
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 16 7 1.0 6.0 1.7 0.9 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 16 3 1.0 14.0 4.7 0.3 3.7/6.0 61.1 2.0
Anežka Kyralová Sokol H. Králové B 15 8 1.0 5.1 2.0 0.3 0.4/1.0 0.0* 2.4
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 16 7 1.0 5.9 2.3 0.3 0.4/1.4 0.0* 2.6
Klára Klugová DBaK 16 5 1.0 7.8 2.8 0.0 2.2/3.0 73.3 2.6
Melánie Šimová SK Bruntál 16 4 1.0 9.8 3.3 0.5 1.8/5.3 33.3 2.5
Anastázie Řezáčová USK Praha B 14 4 1.0 9.8 2.8 1.0 1.3/2.0 62.5 3.8
Emma Komárková Studánka Pardubice 14 6 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/2.0 66.7 2.5
Petra Matějíčková BK Havířov 15 7 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.1
Alice Křišťanová Lokomotiva Krnov 15 8 1.0 4.8 2.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.1
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 15 5 1.0 7.6 3.0 0.0 1.6/6.2 25.8 2.6
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 7 1.0 5.3 1.6 0.0 2.1/5.3 40.5 1.6
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 15 5 1.0 7.4 2.8 0.2 1.2/2.0 60.0 1.6
Karolína Viková Sokol H. Králové B 14 6 1.0 6.0 1.8 0.7 0.3/0.8 0.0* 1.3
Johana Rizáková Sojky Pelhřimov 15 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 3.0
Michaela Brudná BK Havířov 14 5 1.0 7.2 2.6 0.0 2.0/4.8 41.7 2.0
Anna Marie Suchardová SLUNETA Ústí n. L. 16 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.4
Tereza Ondráková Lokomotiva Krnov 15 3 1.0 11.7 3.0 1.0 2.7/5.7 47.1 2.3
Eliška Chalupová Sokol Nusle 16 8 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.5
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 8 1.0 4.4 1.4 0.0 1.6/3.1 52.0 1.4
Marika Rýdlová BC Benešov 16 5 1.0 6.8 2.0 0.6 1.0/1.8 0.0* 0.6
Karolína Krausová Sokol H. Králové B 16 3 1.0 11.3 2.0 2.0 1.3/2.0 66.7 1.3
Natálie Havlínová BC Slaný 14 5 1.0 6.8 1.8 0.6 1.4/2.0 70.0 1.0
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 16 5 1.0 6.8 2.8 0.4 0.0/0.6 0.0* 2.6
Karolína Marková BC Slaný 14 5 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
Anna Runtschová Sokol Nusle 15 8 1.0 4.1 1.3 0.1 1.3/2.0 62.5 2.0
Barbora Baxová DBaK 14 6 1.0 5.5 2.0 0.3 0.5/2.0 25.0 1.0
Barbora Strnadová Bižuterie Jablonec n.N. 15 8 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.5
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 14 8 1.0 4.1 1.3 0.1 1.3/2.8 45.5 3.1
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 15 8 1.0 4.0 0.6 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.4
Klára Dvořáková USK Praha B 14 2 1.0 16.0 5.5 0.0 5.0/8.5 58.8 3.0
Eliška Pechanová SLUNETA Ústí n. L. 14 6 1.0 5.3 1.3 0.7 0.7/1.7 0.0* 1.8
Barbora Vlčková DBaK 15 7 1.0 4.6 1.7 0.3 0.3/1.1 0.0* 1.3
Natálie Jedrzejczyková Lokomotiva Krnov 14 8 1.0 3.9 0.9 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.5
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 14 4 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Kristýna Štětkářová STRABAG Zlín 16 5 1.0 6.0 1.6 0.6 1.0/1.8 0.0* 1.6
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 16 6 1.0 5.0 1.8 0.2 0.8/1.5 0.0* 2.2
Karolína Kyselicová USK Praha B 15 2 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 4.0
Markéta Homolová Tygři Praha B 14 5 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.2
Anežka Barusel SK Bruntál 16 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 15 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 3.1
Sophia Josephine Štíbrová Lokomotiva Krnov 16 8 1.0 3.4 1.0 0.0 1.4/2.5 55.0 0.6
Sandra Horáková Sokol H. Králové B 15 1 1.0 27.0 11.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 14 6 1.0 4.5 1.3 0.5 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 14 4 1.0 6.8 1.5 1.0 0.8/1.5 0.0* 2.5
Natálie Dagmar Křivancová DBaK 15 7 1.0 3.9 1.1 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.0
Renata Petlanová USK Praha B 14 8 1.0 3.4 1.1 0.0 1.1/1.4 0.0* 2.5
Linda Přídová Tygři Praha B 14 8 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.4
Barbora Kolářová USK Praha B 15 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.5
Elisabeth Charvátová SK Bruntál 13 4 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 0.8
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 14 6 1.0 4.2 1.3 0.0 1.5/3.2 47.4 1.8
Frida Jelínková Tygři Praha B 14 5 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/2.0 30.0 1.6
Stella Vodvárková Sokol H. Králové B 16 1 1.0 25.0 10.0 1.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 15 7 1.0 3.6 1.0 0.3 0.7/1.7 0.0* 3.7
Michaela Hrbáčová BK Havířov 16 1 1.0 24.0 8.0 0.0 8.0/14.0 57.1 2.0
Hana Danielisová STRABAG Zlín 16 6 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Karolína Bíšková BK Klatovy 16 4 1.0 6.0 2.3 0.3 0.8/1.0 0.0* 1.5
Vivienne Vlková STRABAG Zlín 15 8 1.0 3.0 1.1 0.0 0.8/2.0 37.5 2.9
Eliška Mohelníková SK Bruntál 14 4 1.0 5.8 1.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.5
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 16 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
Karolína Taušová BC Slaný 14 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
Eliška Marie Černá USK Praha B 14 6 1.0 3.8 1.0 0.5 0.3/1.0 0.0* 1.5
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 14 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/2.3 11.1 1.8
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 16 8 1.0 2.9 1.0 0.3 0.1/1.0 0.0* 2.8
Petra Mičulková OSK Olomouc 15 7 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.7
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 2.9 0.9 0.3 0.4/2.0 18.8 2.0
Aneta Devátá Bižuterie Jablonec n.N. 15 8 1.0 2.9 0.8 0.4 0.3/1.0 0.0* 0.6
Adriana Rosca Tygři Praha B 14 4 1.0 5.5 2.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.8
Nikola Spurná USK Praha B 14 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.8
Natálie Hejčová BC Slaný 15 8 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.5
Kateřina Mančíková BK Havířov 16 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.4
Kristýna Perun Sokol H. Králové B 14 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.1
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 16 6 1.0 3.5 0.7 0.7 0.2/0.3 0.0* 2.5
Klára Kopecká BCM Sokolov 15 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Nicol Papadopulosová Lokomotiva Krnov 15 6 1.0 3.5 0.8 0.5 0.3/1.5 0.0* 3.5
Nela Stehlíková Jiskra Kyjov 16 4 1.0 5.3 1.8 0.0 1.8/2.0 87.5 0.5
Ela Nenadálová USK Praha B 14 2 1.0 10.5 3.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Violetta Šeböková BK Havířov 15 3 1.0 7.0 2.7 0.3 0.7/2.0 33.3 1.7
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 14 8 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.8
Anežka Misíková USK Praha B 13 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/1.0 0.0* 3.0
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.0
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 15 5 1.0 4.0 1.4 0.4 0.0/0.2 0.0* 2.2
Valerie Hocková BC Benešov 16 8 1.0 2.5 1.0 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.0
Tereza Mišiková BC Slaný 14 8 1.0 2.5 0.6 0.1 0.9/2.4 36.8 1.8
Tereza Mašková SLUNETA Ústí n. L. 15 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Barbora Paličková BC Benešov 16 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.2
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 8 1.0 2.5 0.9 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.0
Adéla Kutrová SK Bruntál 13 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 14 7 1.0 2.7 0.9 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.6
Eliška Ducháčková Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.5 0.0* 1.4
Hana Trnková BCM Sokolov 16 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.3
Hana Novotná Studánka Pardubice 14 2 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/3.0 50.0 1.5
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 14 4 1.0 4.5 1.3 0.0 2.0/3.0 66.7 4.3
Kristina Vaňková DBaK 16 2 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 15 5 1.0 3.6 1.4 0.2 0.2/1.8 0.0* 1.2
Anabela Camphuijsen Tygři Praha B 14 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/1.7 0.0* 0.7
Tereza Kubernátová BK Klatovy 16 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.0
Paola Buš Tygři Praha B 14 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Jana Poláková BC Slaný 14 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.3
Daniela Sobková Sojky Pelhřimov 15 8 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín 14 6 1.0 2.8 0.7 0.3 0.5/0.7 0.0* 2.5
Barbora Plánková STRABAG Zlín 14 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Barbora Vyhlídová Tygři Praha B 14 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Adéla Kolářová SK Bruntál 14 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.3
Viktorie Ballková USK Praha B 14 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Anna Jiráčková BC Benešov 15 8 1.0 2.0 0.5 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.3
Johana Surmanová STRABAG Zlín 14 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Klára Aubrechtová DBaK 16 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Klára Johanidesová Tygři Praha B 14 4 1.0 4.0 1.3 0.3 0.8/2.0 37.5 2.0
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín 15 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Marie Tuháčková Sokol Nusle 15 6 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/0.3 0.0* 1.0
Tereza Litvová BC Slaný 14 6 1.0 2.5 0.8 0.0 0.8/1.2 0.0* 3.3
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 16 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Aneta Bučková Sojky Pelhřimov 16 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/1.7 0.0* 2.8
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 16 5 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.8
Nella Zatloukalová Bižuterie Jablonec n.N. 15 5 1.0 2.6 0.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.6
Alena Severová SK Bruntál 14 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Lucie Adoltová Tygři Praha B 15 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 15 4 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.3
Julie Bezdíčková Sokol H. Králové B 16 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Alena Vacková SLUNETA Ústí n. L. 15 8 1.0 1.6 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.9
Karolína Kolaříková BC Slaný 15 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Tereza Herinková BC Slaný 14 7 1.0 1.9 0.7 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
Jana Tranžíková BCM Sokolov 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/10.0 40.0 1.0
Magdalena Vašková USK Praha B 14 6 1.0 2.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 3.3
Barbora Ota Urbanová DBaK 14 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Karolína Krolopová BCM Sokolov 14 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Lucie Stránská Žabiny Brno B 16 3 1.0 4.0 0.3 0.7 1.3/4.3 30.8 0.7
Anna Melcrová Lokomotiva Krnov 15 6 1.0 2.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Radka Čermáková Loko Karlovy Vary 15 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Adéla Rešlová BCM Sokolov 15 4 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.3
Daniela Petele Loko Karlovy Vary 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Tereza Kleplová BC Benešov 14 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Nella Bínová DBaK 15 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Natálie Gálová Žabiny Brno B 16 4 1.0 2.5 0.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.5
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 15 8 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 15 6 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 14 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Eliška Davídková Studánka Pardubice 14 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Rozálie Ježková Sokol Nusle 14 5 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.6
Andrea Dydeková DBaK 15 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Markéta Mičková SK Bruntál 15 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.5
Anna Hrubiková BC Slaný 15 7 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.4
Nela Beránková USK Praha B 15 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Aneta Zahradníčková BC Benešov 15 8 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Natálie Fiedlerová Studánka Pardubice 14 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Julie Křelinová Sokol Nusle 16 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Tereza Strbáčková K2 Prostějov 14 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Michaela Mundlová BK Klatovy 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Daniela Františáková SK Bruntál 14 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.3
Adéla Kopicová Bižuterie Jablonec n.N. 16 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.5
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jana Štruncová DBaK 14 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Barbora Luxová USK Praha B 13 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Piloušková Tygři Praha B 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jasmin Jiráková BC Benešov 16 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Sára Dosič Loko Karlovy Vary 15 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.4
Lucie Křiváčková BK Klatovy 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.8
Tereza Vanišová Sokol H. Králové B 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Veronika Šihovcová BCM Sokolov 15 7 1.0 0.9 0.1 0.0 0.6/0.6 0.0* 0.9
Klára Koutecká BCM Sokolov 15 6 1.0 1.0 0.2 0.0 0.7/2.0 33.3 0.8
Klára Hubená SLUNETA Ústí n. L. 15 2 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Viktorie Čepková Lokomotiva Krnov 14 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.6
Barbora Doležajová BK Havířov 15 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.3
Eliška Nácovská Sokol Nusle 14 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Podestátová BK Klatovy 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.0
Vendula Zadražilová Sojky Pelhřimov 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michaela Slavíčková Sokol H. Králové B 14 2 1.0 3.0 0.0 0.5 1.5/2.0 75.0 1.5
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín 15 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.8
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 14 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.0
Lea Vítámvásová Lokomotiva Krnov 15 7 1.0 0.7 0.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.6
Sofia Robson USK Praha B 13 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Dominika Hejduková BC Slaný 14 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.8
Kateřina Byrtusová SK Bruntál 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Karolína Kupsová BC Benešov 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Aneta Skřivánková BCM Sokolov 15 6 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 15 7 1.0 0.6 0.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.3
Markéta Řezáčová Bižuterie Jablonec n.N. 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Anežka Černá BC Slaný 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Barbora Havranová Studánka Pardubice 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Tereza Florjánková USK Praha B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jitka Kutalová STRABAG Zlín 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Karolína Krebsová SLUNETA Ústí n. L. 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Adriana Smolková OSK Olomouc 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Koňařová K2 Prostějov 14 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 15 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Bára Mikulášková OSK Olomouc 16 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.2
Andrea Šupová BK Klatovy 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vildová BK Havířov 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Johana Bláhová Sokol H. Králové B 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Barbora Gorčáková BK Havířov 14 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Amalie Smith Sokol Nusle 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Križanská Tygři Praha B 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 15 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Julie Merclová Žabiny Brno B 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Karolína Kusynová BK Havířov 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aneta Hanzelová Lokomotiva Krnov 15 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Valerie Marková K2 Prostějov 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 15 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.0
Marie Lívancová DBaK 15 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Alexandra Weberová BCM Sokolov 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Linda Flachsová USK Praha B 14 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Anežka Doležalová Bižuterie Jablonec n.N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Dvorská BC Benešov 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Stránská Bižuterie Jablonec n.N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Grzonka BC Slaný 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Javanská USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Novotná USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Bižuterie Jablonec n.N. 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pikalová BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Klímová Sokol H. Králové B 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Kovářová BC Slaný 15 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.9
Michaela Štípková Sojky Pelhřimov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Zahradníčková DBaK 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Hercíková DBaK 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Benešová Sojky Pelhřimov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Salvetová STRABAG Zlín 16 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Čálková USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maya-Sophia Kastl Sojky Pelhřimov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Vojnová Sojky Pelhřimov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Smejkalová Sojky Pelhřimov 15 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Mikulecká Studánka Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Liliana Poučenská OSK Olomouc 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Timková USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Böhmová STRABAG Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Karásková BK Havířov 15 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michaela Vitnerová K2 Prostějov 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Čelikovská Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Havelková Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Nagovská BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Patová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kottová BCM Sokolov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Gasnárková Jiskra Kyjov 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Sára Tesaříková K2 Prostějov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominica Siegelová K2 Prostějov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Jelínková BK Brandýs n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Langová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dostálová Sokol Nusle 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Karolína Kůrková K2 Prostějov 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Gotvaldová K2 Prostějov 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adéla Barvíková BK Havířov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Rubnerová DBaK 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Tereza Pimková Jiskra Kyjov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Bublíková BC Slaný 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adéla Šibalová SK Bruntál 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Houdková DBaK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Salehová Sokol Nusle 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Julie Meisel Tygři Praha B 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Švehlová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Sochůrková BC Benešov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Phoebe Kolmanová BC Benešov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Christen USK Praha B 13 1 0.0 0.0