Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 4
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BCM Sokolov
12. 11. 2022
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
113
27
32
9
60
15
88
25
Review
Skupina A 1. kolo 2
USK Praha B
SLUNETA Ústí n.L.
12. 11. 2022
12:00
Hala Královka, plocha B Pavel Šenk
František Syrovátka
66
77
12
15
32
34
49
58
Review
Skupina A 1. kolo 3
Tygři Praha B
BC Slaný
12. 11. 2022
12:00
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Michal Horník
48
45
13
13
21
24
34
36
Review
Skupina A 1. kolo 1
DBaK
BK Klatovy
12. 11. 2022
14:00
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
41
101
10
22
19
52
29
84
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Klatovy
BCM Sokolov
24. 9. 2022
14:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
74
49
15
17
37
21
54
37
Review
Skupina A 2. kolo 7
USK Praha B
Tygři Praha B
24. 9. 2022
14:00
Hala Královka, plocha B Lukáš Ulrych
Pavlína Šuláková
62
70
18
22
30
44
43
61
Review
Skupina A 2. kolo 5
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 9. 2022
15:00
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Jiří Jodl
Michal Mainuš
39
87
15
14
26
46
34
65
Review
Skupina A 2. kolo 8
SLUNETA Ústí n.L.
BC Slaný
24. 9. 2022
17:00
SPŠ spojů Jaroslav Poživil
Tomáš Morávek
85
25
16
7
35
14
63
19
Review
Skupina A 3. kolo 12
SLUNETA Ústí n.L.
Tygři Praha B
25. 9. 2022
09:00
SPŠ spojů Jaroslav Poživil
Tomáš Morávek
77
66
17
18
34
40
62
59
Review
Skupina A 3. kolo 9
DBaK
BCM Sokolov
25. 9. 2022
09:45
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Štěpán Beran
Michal Mainuš
87
53
21
10
42
31
61
40
Review
Skupina A 3. kolo 10
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
25. 9. 2022
13:00
SH BK Klatovy Dennis Billík
Michal Vyhlídal
51
65
6
20
30
34
42
46
Review
Skupina A 3. kolo 11
USK Praha B
BC Slaný
25. 9. 2022
14:00
Hala Královka, plocha B Jakub Petrák
Ondřej Melzer
63
38
18
12
30
20
46
28
Review
Skupina A 4. kolo 15
DBaK
USK Praha B
8. 10. 2022
14:00
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Pavel Podhůrský
Ondřej Josefus
66
81
11
19
23
35
44
53
Review
Skupina A 4. kolo 14
BCM Sokolov
BC Slaný
8. 10. 2022
15:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
63
55
21
10
34
16
42
37
Review
Skupina A 4. kolo 16
BK Klatovy
SLUNETA Ústí n.L.
8. 10. 2022
17:00
SH BK Klatovy Dennis Billík
Pavel Matys
62
57
23
11
37
26
49
45
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Tygři Praha B
8. 10. 2022
17:15
SH BK Loko Karlovy Vary Lucie Moravcová
Jan Lejčko
61
45
19
4
31
18
47
35
Review
Skupina A 5. kolo 19
DBaK
SLUNETA Ústí n.L.
9. 10. 2022
09:00
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Pavel Podhůrský
Ondřej Josefus
38
132
19
14
25
53
31
89
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
9. 10. 2022
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Lucie Moravcová
Jan Lejčko
81
29
19
12
36
21
64
23
Review
Skupina A 5. kolo 18
BCM Sokolov
Tygři Praha B
9. 10. 2022
11:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Lukáš Šnobl
35
115
7
34
17
61
24
93
Review
Skupina A 5. kolo 20
BK Klatovy
USK Praha B
9. 10. 2022
11:00
SH BK Klatovy Dennis Billík
Pavel Matys
86
49
24
10
40
22
67
38
Review
Skupina A 6. kolo 24
BC Slaný
BK Klatovy
22. 10. 2022
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Jáchym Povolný
16
130
4
30
11
70
13
101
Review
Skupina A 6. kolo 21
USK Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
22. 10. 2022
12:00
Hala Královka, plocha B Dominik Výborný
Jonáš Kavan
47
91
13
18
27
43
40
69
Review
Skupina A 6. kolo 22
SLUNETA Ústí n.L.
BCM Sokolov
22. 10. 2022
17:00
SPŠ spojů Jindřich Nesper
Ondřej Asztalos
117
30
30
4
62
12
87
16
Review
Skupina A 6. kolo 23
Tygři Praha B
DBaK
22. 10. 2022
18:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Matys
Filip Hackl
132
40
40
9
78
15
106
32
Review
Skupina A 7. kolo 26
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lokomotiva Karlovy Vary
23. 10. 2022
10:00
SPŠ spojů Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
87
76
20
22
42
46
66
64
Review
Skupina A 7. kolo 28
BC Slaný
DBaK
23. 10. 2022
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Petr Buršík
38
71
4
16
17
31
28
54
Review
Skupina A 7. kolo 27
Tygři Praha B
BK Klatovy
23. 10. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Koc
Filip Hackl
28
106
6
36
12
61
21
87
Review
Skupina A 7. kolo 25
USK Praha B
BCM Sokolov
23. 10. 2022
12:00
Hala Královka, plocha B Antonín Ďurana
Jan Kout
69
44
19
15
40
24
59
32
Review
Skupina A 8. kolo 29
BK Klatovy
DBaK
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 8. kolo 31
BC Slaný
Tygři Praha B
13. 11. 2022
10:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Eisner
Ondřej Asztalos
56
64
9
23
25
37
39
54
Review
Skupina A 8. kolo 30
SLUNETA Ústí n.L.
USK Praha B
13. 11. 2022
12:00
SPŠ spojů Jan Kout
Michal Bakajsa
84
44
18
6
34
17
61
32
Review
Skupina A 8. kolo 32
BCM Sokolov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
13. 11. 2022
15:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Barbora Schambergerová
Roman Kinka
23
99
7
23
13
45
15
70
Review
Skupina A 9. kolo 36
Tygři Praha B
SLUNETA Ústí n.L.
3. 12. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Simona Jindřichová
Filip Hackl
Preview
Skupina A 9. kolo 35
BC Slaný
USK Praha B
3. 12. 2022
11:15
Víceúčelová sportovní hala František Syrovátka
Albert Jilg
Preview
Skupina A 9. kolo 34
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
3. 12. 2022
15:30
SH BK Loko Karlovy Vary Simona Jindřichová
Filip Hackl
Preview
Skupina A 9. kolo 33
BCM Sokolov
DBaK
3. 12. 2022
16:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Skupina A 10. kolo 38
BCM Sokolov
BK Klatovy
4. 12. 2022
09:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Skupina A 10. kolo 37
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
4. 12. 2022
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Simona Jindřichová
Filip Hackl
Preview
Skupina A 10. kolo 40
BC Slaný
SLUNETA Ústí n.L.
4. 12. 2022
11:00
Víceúčelová sportovní hala Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
Preview
Skupina A 10. kolo 39
Tygři Praha B
USK Praha B
4. 12. 2022
17:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Matys
Ondřej Melzer
Preview
Skupina A 11. kolo 41
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 11. kolo 42
Tygři Praha B
BCM Sokolov
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 11. kolo 43
SLUNETA Ústí n.L.
DBaK
7. 1. 2023
-
SPŠ spojů
Preview
Skupina A 11. kolo 44
USK Praha B
BK Klatovy
7. 1. 2023
-
SH Královka
Preview
Skupina A 12. kolo 45
Tygři Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 12. kolo 46
BC Slaný
BCM Sokolov
8. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 12. kolo 47
USK Praha B
DBaK
8. 1. 2023
-
SH Královka
Preview
Skupina A 12. kolo 48
SLUNETA Ústí n.L.
BK Klatovy
8. 1. 2023
-
SPŠ spojů
Preview
Skupina A 13. kolo 49
BCM Sokolov
USK Praha B
21. 1. 2023
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Skupina A 13. kolo 50
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SLUNETA Ústí n.L.
21. 1. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Skupina A 13. kolo 51
BK Klatovy
Tygři Praha B
21. 1. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 13. kolo 52
DBaK
BC Slaný
21. 1. 2023
-
ZŠ Kožlany
Preview
Skupina A 14. kolo 53
BK Lokomotiva Karlovy Vary
USK Praha B
22. 1. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Skupina A 14. kolo 54
BCM Sokolov
SLUNETA Ústí n.L.
22. 1. 2023
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Skupina A 14. kolo 55
DBaK
Tygři Praha B
22. 1. 2023
-
ZŠ Kožlany
Preview
Skupina A 14. kolo 56
BK Klatovy
BC Slaný
22. 1. 2023
-
SH BK Klatovy
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Sára Karásková K2 Prostějov 14 7 1.0 27.9 7.9 2.0 6.1/10.7 57.3 3.7
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 16 8 1.0 20.6 5.3 0.8 7.9/12.0 65.6 1.8
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 16 8 1.0 20.4 7.3 0.9 3.3/6.1 53.1 3.5
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 15 8 1.0 16.8 6.9 0.5 1.5/2.0 75.0 0.9
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 1.0 16.4 5.1 0.9 3.5/5.9 59.6 1.5
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 16 8 1.0 16.4 3.0 2.9 1.8/2.8 63.6 1.8
Amálie Kolaříková SLUNETA Ústí n. L. 14 7 1.0 16.9 6.9 0.3 2.3/3.7 61.5 1.1
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 14 6 1.0 19.3 6.5 1.2 2.8/5.3 53.1 1.7
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 14 8 1.0 14.3 4.5 1.1 1.9/3.3 57.7 1.8
Eliška Salaková SLUNETA Ústí n. L. 15 8 1.0 14.3 5.6 0.3 2.3/3.6 62.1 1.8
Nikola Horná Studánka Pardubice 14 8 1.0 14.1 3.4 1.6 2.5/3.3 76.9 1.9
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 14.0 6.0 0.3 1.3/3.3 38.5 2.6
Klára Žižková BSK TJ Jičín 14 8 1.0 14.0 5.5 0.4 1.9/3.3 57.7 2.9
Klára Šumberová OSK Olomouc 15 7 1.0 15.9 4.6 1.4 2.4/3.7 65.4 2.4
Veronika Suchánková Lokomotiva Krnov 15 7 1.0 15.7 6.3 0.4 1.9/3.3 56.5 1.1
Leontina Poňuchálková Loko Karlovy Vary 14 7 1.0 15.6 7.1 0.0 1.3/2.3 56.3 1.4
Adéla Šváchová BC Benešov 14 6 1.0 17.8 4.7 1.5 4.0/6.5 61.5 1.5
Ema Sedláková Tygři Praha B 14 5 1.0 20.6 9.0 0.0 2.6/3.2 81.3 1.8
Nela Jeřábková OSK Olomouc 15 7 1.0 14.4 4.4 1.1 2.1/4.3 50.0 1.4
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 12.3 4.6 0.8 0.8/2.6 28.6 3.4
Tereza Herišerová SLUNETA Ústí n. L. 16 8 1.0 12.3 4.9 0.4 1.4/3.3 42.3 1.9
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 16 8 1.0 11.8 3.0 1.0 2.8/5.4 51.2 2.9
Tatiana Dittrichová BSK TJ Jičín 14 8 1.0 11.6 3.1 1.3 1.6/3.9 41.9 1.8
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 11.5 3.5 1.3 0.8/1.1 0.0* 0.8
Barbora Kulhánová Lokomotiva Krnov 15 8 1.0 11.5 5.1 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jiřina Hejlová BK Havířov 15 7 1.0 12.6 4.1 0.6 2.6/5.0 51.4 1.1
Anna Běláčová Tygři Praha B 14 6 1.0 14.5 5.8 0.2 2.3/4.7 50.0 0.7
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 16 7 1.0 12.1 4.3 0.4 2.3/3.4 66.7 3.1
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 15 7 1.0 12.1 5.6 0.0 1.0/3.0 33.3 2.7
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 10.4 4.1 0.0 2.1/3.4 63.0 2.3
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 15 8 1.0 10.3 3.0 0.6 2.4/3.5 67.9 2.4
Lucie Kučerová STRABAG Zlín 16 8 1.0 10.3 2.9 0.6 2.6/3.9 67.7 3.1
Daniela Otrubová Žabiny Brno B 16 6 1.0 13.5 5.5 0.3 1.5/2.0 75.0 1.8
Veronika Trieblová SLUNETA Ústí n. L. 16 7 1.0 11.6 5.1 0.0 1.3/2.7 47.4 2.3
Anna Marie Pražáková STRABAG Zlín 15 5 1.0 16.0 5.6 0.8 2.4/4.4 54.5 1.2
Klára Trojanová SLUNETA Ústí n. L. 15 8 1.0 9.9 3.1 1.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
Marianna Pémová DBaK 14 7 1.0 11.3 4.7 0.3 1.0/2.6 38.9 1.7
Adina Ema Frantová USK Praha B 15 6 1.0 13.0 4.2 0.8 2.2/5.8 37.1 0.8
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 14 6 1.0 13.0 6.2 0.0 0.7/2.2 30.8 2.3
Julie Drholcová Žabiny Brno B 15 5 1.0 15.4 6.2 0.4 1.8/2.4 75.0 2.6
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 14 6 1.0 12.7 4.5 0.8 1.2/1.5 0.0* 3.3
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 9.5 2.9 0.0 3.8/6.0 62.5 1.6
Vendula Šindlerová BK Havířov 15 7 1.0 10.7 4.3 0.0 2.1/3.4 62.5 2.7
Barbora Mokrá Loko Karlovy Vary 15 8 1.0 9.1 3.6 0.0 1.9/2.9 65.2 1.4
Pavlína Kučerová K2 Prostějov 15 7 1.0 10.4 3.1 1.1 0.7/1.0 0.0* 2.9
Anna Červenková BC Benešov 15 8 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.5
Klára Seidlová BC Benešov 16 8 1.0 8.9 3.0 0.3 2.1/4.0 53.1 3.9
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín 14 7 1.0 10.1 4.4 0.0 1.3/2.7 47.4 3.1
Eliška Doležajová BK Havířov 16 4 1.0 17.3 8.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.3
Julie Janková BSK TJ Jičín 14 8 1.0 8.5 1.8 1.4 0.9/1.1 0.0* 1.5
Lucie Najmanová Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 1.0 8.4 3.4 0.1 1.3/2.1 58.8 2.5
Monika Lojková Tygři Praha B 15 6 1.0 11.2 5.0 0.2 0.7/2.0 33.3 2.7
Kristýna Mladá Bižuterie Jablonec n.N. 15 7 1.0 9.6 4.0 0.1 1.1/1.9 0.0* 2.4
Apolena Loužecká USK Praha B 14 5 1.0 13.2 6.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.2
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 8.1 3.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.3
Barbora Chmelinová SLUNETA Ústí n. L. 15 8 1.0 8.0 2.0 0.9 1.4/2.4 57.9 1.9
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 15 3 1.0 21.3 6.3 1.3 4.7/10.7 43.8 1.0
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 6 1.0 10.7 4.5 0.0 1.7/3.5 47.6 1.5
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 14 4 1.0 15.8 6.0 0.8 1.5/4.3 35.3 1.8
Monika Klementová Loko Karlovy Vary 14 8 1.0 7.8 3.6 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 16 7 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/3.9 33.3 2.0
Pavlína Komárková Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 1.0 7.6 2.6 0.0 2.4/4.5 52.8 1.8
Lucie Makrlíková BK Klatovy 16 4 1.0 15.3 4.5 1.3 2.5/4.8 52.6 2.8
Sára Součková K2 Prostějov 14 7 1.0 8.6 1.7 1.3 1.3/2.1 60.0 2.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 7.5 2.9 0.1 1.4/2.6 52.4 1.8
Kamila Trusková Žabiny Brno B 15 5 1.0 11.8 5.2 0.2 0.8/1.6 0.0* 2.6
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 7.3 2.6 0.4 0.9/1.6 0.0* 2.4
Barbora Synková Sokol Nusle 16 8 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/3.1 24.0 4.1
Sára Štechová Tygři Praha B 15 7 1.0 8.3 3.4 0.3 0.6/1.1 0.0* 0.7
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 7.1 2.4 0.5 0.9/1.4 0.0* 1.6
Natálie Zelenková BK Klatovy 15 4 1.0 14.0 5.0 0.3 3.3/4.0 81.3 1.8
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 7.0 2.9 0.0 1.3/4.3 29.4 2.9
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 5 1.0 11.0 2.8 1.4 1.2/1.6 0.0* 1.2
Klára Nováková DBaK 14 7 1.0 7.6 2.7 0.1 1.7/2.6 66.7 0.7
Klára Ciprová SLUNETA Ústí n. L. 14 8 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/1.4 0.0* 0.6
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 7 1.0 7.3 2.6 0.3 1.3/2.9 45.0 1.9
Adéla Bednářová K2 Prostějov 14 7 1.0 7.3 3.1 0.1 0.6/2.4 23.5 3.3
Dominika Spurná Lokomotiva Krnov 16 6 1.0 8.3 2.8 0.0 2.7/4.8 55.2 1.8
Adéla Petříková BSK TJ Jičín 14 6 1.0 8.3 2.8 0.5 1.2/1.7 0.0* 1.7
Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 14 5 1.0 10.0 2.0 1.8 0.6/1.4 0.0* 2.6
Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové B 15 8 1.0 6.3 2.4 0.3 0.8/2.5 30.0 0.3
Anna Ransdorfová Tygři Praha B 15 3 1.0 16.3 7.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 15 8 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Barbora Rendlová BK Klatovy 15 4 1.0 12.3 5.3 0.0 1.8/4.3 41.2 1.8
Veronika Pichrtová Loko Karlovy Vary 15 6 1.0 7.8 2.7 0.2 2.0/3.7 54.5 1.2
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 16 4 1.0 11.8 2.8 1.5 1.8/2.5 70.0 1.5
Tereza Šlechtová Sokol H. Králové B 15 6 1.0 7.7 2.7 0.5 0.8/2.3 35.7 1.2
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 14 8 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.1
Eliška Šťastná OSK Olomouc 15 7 1.0 6.4 1.9 0.6 1.0/1.7 0.0* 1.7
Tereza Pospíšilová DBaK 15 3 1.0 14.7 6.7 0.0 1.3/3.3 40.0 1.3
Barbora Struhárová BK Klatovy 16 4 1.0 11.0 4.3 0.8 0.3/2.0 12.5 1.5
Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 14 6 1.0 7.2 2.2 0.8 0.3/1.3 0.0* 1.3
Anna Lhotáková BCM Sokolov 16 8 1.0 5.4 1.9 0.0 1.6/2.5 65.0 3.4
Petra Opová Sokol H. Králové B 15 6 1.0 7.0 3.0 0.2 0.5/1.0 0.0* 0.7
Athina Kryšpínová USK Praha B 16 8 1.0 5.3 2.1 0.0 1.0/2.0 50.0 0.4
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 16 7 1.0 6.0 1.7 0.9 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 16 3 1.0 14.0 4.7 0.3 3.7/6.0 61.1 2.0
Anežka Kyralová Sokol H. Králové B 15 8 1.0 5.1 2.0 0.3 0.4/1.0 0.0* 2.4
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 16 7 1.0 5.9 2.3 0.3 0.4/1.4 0.0* 2.6
Klára Klugová DBaK 16 5 1.0 7.8 2.8 0.0 2.2/3.0 73.3 2.6
Melánie Šimová SK Bruntál 16 4 1.0 9.8 3.3 0.5 1.8/5.3 33.3 2.5
Anastázie Řezáčová USK Praha B 14 4 1.0 9.8 2.8 1.0 1.3/2.0 62.5 3.8
Emma Komárková Studánka Pardubice 14 6 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/2.0 66.7 2.5
Petra Matějíčková BK Havířov 15 7 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.1
Alice Křišťanová Lokomotiva Krnov 15 8 1.0 4.8 2.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.1
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 15 5 1.0 7.6 3.0 0.0 1.6/6.2 25.8 2.6
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 7 1.0 5.3 1.6 0.0 2.1/5.3 40.5 1.6
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 15 5 1.0 7.4 2.8 0.2 1.2/2.0 60.0 1.6
Karolína Viková Sokol H. Králové B 14 6 1.0 6.0 1.8 0.7 0.3/0.8 0.0* 1.3
Johana Rizáková Sojky Pelhřimov 15 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 3.0
Michaela Brudná BK Havířov 14 5 1.0 7.2 2.6 0.0 2.0/4.8 41.7 2.0
Anna Marie Suchardová SLUNETA Ústí n. L. 16 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.4
Tereza Ondráková Lokomotiva Krnov 15 3 1.0 11.7 3.0 1.0 2.7/5.7 47.1 2.3
Eliška Chalupová Sokol Nusle 16 8 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.5
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 8 1.0 4.4 1.4 0.0 1.6/3.1 52.0 1.4
Marika Rýdlová BC Benešov 16 5 1.0 6.8 2.0 0.6 1.0/1.8 0.0* 0.6
Karolína Krausová Sokol H. Králové B 16 3 1.0 11.3 2.0 2.0 1.3/2.0 66.7 1.3
Natálie Havlínová BC Slaný 14 5 1.0 6.8 1.8 0.6 1.4/2.0 70.0 1.0
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 16 5 1.0 6.8 2.8 0.4 0.0/0.6 0.0* 2.6
Karolína Marková BC Slaný 14 5 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
Anna Runtschová Sokol Nusle 15 8 1.0 4.1 1.3 0.1 1.3/2.0 62.5 2.0
Barbora Baxová DBaK 14 6 1.0 5.5 2.0 0.3 0.5/2.0 25.0 1.0
Barbora Strnadová Bižuterie Jablonec n.N. 15 8 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.5
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 14 8 1.0 4.1 1.3 0.1 1.3/2.8 45.5 3.1
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 15 8 1.0 4.0 0.6 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.4
Klára Dvořáková USK Praha B 14 2 1.0 16.0 5.5 0.0 5.0/8.5 58.8 3.0
Eliška Pechanová SLUNETA Ústí n. L. 14 6 1.0 5.3 1.3 0.7 0.7/1.7 0.0* 1.8
Barbora Vlčková DBaK 15 7 1.0 4.6 1.7 0.3 0.3/1.1 0.0* 1.3
Natálie Jedrzejczyková Lokomotiva Krnov 14 8 1.0 3.9 0.9 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.5
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 14 4 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Kristýna Štětkářová STRABAG Zlín 16 5 1.0 6.0 1.6 0.6 1.0/1.8 0.0* 1.6
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 16 6 1.0 5.0 1.8 0.2 0.8/1.5 0.0* 2.2
Karolína Kyselicová USK Praha B 15 2 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 4.0
Markéta Homolová Tygři Praha B 14 5 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.2
Anežka Barusel SK Bruntál 16 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 15 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 3.1
Sophia Josephine Štíbrová Lokomotiva Krnov 16 8 1.0 3.4 1.0 0.0 1.4/2.5 55.0 0.6
Sandra Horáková Sokol H. Králové B 15 1 1.0 27.0 11.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 14 6 1.0 4.5 1.3 0.5 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 14 4 1.0 6.8 1.5 1.0 0.8/1.5 0.0* 2.5
Natálie Dagmar Křivancová DBaK 15 7 1.0 3.9 1.1 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.0
Renata Petlanová USK Praha B 14 8 1.0 3.4 1.1 0.0 1.1/1.4 0.0* 2.5
Linda Přídová Tygři Praha B 14 8 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.4
Barbora Kolářová USK Praha B 15 4 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.5
Elisabeth Charvátová SK Bruntál 13 4 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 0.8
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 14 6 1.0 4.2 1.3 0.0 1.5/3.2 47.4 1.8
Frida Jelínková Tygři Praha B 14 5 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/2.0 30.0 1.6
Stella Vodvárková Sokol H. Králové B 16 1 1.0 25.0 10.0 1.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 15 7 1.0 3.6 1.0 0.3 0.7/1.7 0.0* 3.7
Michaela Hrbáčová BK Havířov 16 1 1.0 24.0 8.0 0.0 8.0/14.0 57.1 2.0
Hana Danielisová STRABAG Zlín 16 6 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Karolína Bíšková BK Klatovy 16 4 1.0 6.0 2.3 0.3 0.8/1.0 0.0* 1.5
Vivienne Vlková STRABAG Zlín 15 8 1.0 3.0 1.1 0.0 0.8/2.0 37.5 2.9
Eliška Mohelníková SK Bruntál 14 4 1.0 5.8 1.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.5
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 16 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
Karolína Taušová BC Slaný 14 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
Eliška Marie Černá USK Praha B 14 6 1.0 3.8 1.0 0.5 0.3/1.0 0.0* 1.5
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 14 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/2.3 11.1 1.8
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 16 8 1.0 2.9 1.0 0.3 0.1/1.0 0.0* 2.8
Petra Mičulková OSK Olomouc 15 7 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.7
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 16 8 1.0 2.9 0.9 0.3 0.4/2.0 18.8 2.0
Aneta Devátá Bižuterie Jablonec n.N. 15 8 1.0 2.9 0.8 0.4 0.3/1.0 0.0* 0.6
Adriana Rosca Tygři Praha B 14 4 1.0 5.5 2.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.8
Nikola Spurná USK Praha B 14 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.8
Natálie Hejčová BC Slaný 15 8 1.0 2.8 1.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.5
Kateřina Mančíková BK Havířov 16 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.4
Kristýna Perun Sokol H. Králové B 14 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.1
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 16 6 1.0 3.5 0.7 0.7 0.2/0.3 0.0* 2.5
Klára Kopecká BCM Sokolov 15 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Nicol Papadopulosová Lokomotiva Krnov 15 6 1.0 3.5 0.8 0.5 0.3/1.5 0.0* 3.5
Nela Stehlíková Jiskra Kyjov 16 4 1.0 5.3 1.8 0.0 1.8/2.0 87.5 0.5
Ela Nenadálová USK Praha B 14 2 1.0 10.5 3.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Violetta Šeböková BK Havířov 15 3 1.0 7.0 2.7 0.3 0.7/2.0 33.3 1.7
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 14 8 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.8
Anežka Misíková USK Praha B 13 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/1.0 0.0* 3.0
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.0
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 15 5 1.0 4.0 1.4 0.4 0.0/0.2 0.0* 2.2
Valerie Hocková BC Benešov 16 8 1.0 2.5 1.0 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.0
Tereza Mišiková BC Slaný 14 8 1.0 2.5 0.6 0.1 0.9/2.4 36.8 1.8
Tereza Mašková SLUNETA Ústí n. L. 15 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.0
Barbora Paličková BC Benešov 16 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.2
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 8 1.0 2.5 0.9 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.0
Adéla Kutrová SK Bruntál 13 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 14 7 1.0 2.7 0.9 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.6
Eliška Ducháčková Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.5 0.0* 1.4
Hana Trnková BCM Sokolov 16 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.3
Hana Novotná Studánka Pardubice 14 2 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/3.0 50.0 1.5
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 14 4 1.0 4.5 1.3 0.0 2.0/3.0 66.7 4.3
Kristina Vaňková DBaK 16 2 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 15 5 1.0 3.6 1.4 0.2 0.2/1.8 0.0* 1.2
Anabela Camphuijsen Tygři Praha B 14 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/1.7 0.0* 0.7
Tereza Kubernátová BK Klatovy 16 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.0
Paola Buš Tygři Praha B 14 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Jana Poláková BC Slaný 14 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.3
Daniela Sobková Sojky Pelhřimov 15 8 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín 14 6 1.0 2.8 0.7 0.3 0.5/0.7 0.0* 2.5
Barbora Plánková STRABAG Zlín 14 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Barbora Vyhlídová Tygři Praha B 14 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Adéla Kolářová SK Bruntál 14 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.3
Viktorie Ballková USK Praha B 14 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Anna Jiráčková BC Benešov 15 8 1.0 2.0 0.5 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.3
Johana Surmanová STRABAG Zlín 14 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Klára Aubrechtová DBaK 16 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Klára Johanidesová Tygři Praha B 14 4 1.0 4.0 1.3 0.3 0.8/2.0 37.5 2.0
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín 15 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Marie Tuháčková Sokol Nusle 15 6 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/0.3 0.0* 1.0
Tereza Litvová BC Slaný 14 6 1.0 2.5 0.8 0.0 0.8/1.2 0.0* 3.3
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 16 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Aneta Bučková Sojky Pelhřimov 16 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/1.7 0.0* 2.8
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 16 5 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.8
Nella Zatloukalová Bižuterie Jablonec n.N. 15 5 1.0 2.6 0.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.6
Alena Severová SK Bruntál 14 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Lucie Adoltová Tygři Praha B 15 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 15 4 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.3
Julie Bezdíčková Sokol H. Králové B 16 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Alena Vacková SLUNETA Ústí n. L. 15 8 1.0 1.6 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.9
Karolína Kolaříková BC Slaný 15 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Tereza Herinková BC Slaný 14 7 1.0 1.9 0.7 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
Jana Tranžíková BCM Sokolov 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/10.0 40.0 1.0
Magdalena Vašková USK Praha B 14 6 1.0 2.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 3.3
Barbora Ota Urbanová DBaK 14 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Karolína Krolopová BCM Sokolov 14 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Lucie Stránská Žabiny Brno B 16 3 1.0 4.0 0.3 0.7 1.3/4.3 30.8 0.7
Anna Melcrová Lokomotiva Krnov 15 6 1.0 2.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Radka Čermáková Loko Karlovy Vary 15 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Adéla Rešlová BCM Sokolov 15 4 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.3
Daniela Petele Loko Karlovy Vary 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Tereza Kleplová BC Benešov 14 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Nella Bínová DBaK 15 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Natálie Gálová Žabiny Brno B 16 4 1.0 2.5 0.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.5
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 15 8 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 15 6 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 14 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Eliška Davídková Studánka Pardubice 14 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Rozálie Ježková Sokol Nusle 14 5 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.6
Andrea Dydeková DBaK 15 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Markéta Mičková SK Bruntál 15 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.5
Anna Hrubiková BC Slaný 15 7 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.4
Nela Beránková USK Praha B 15 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Aneta Zahradníčková BC Benešov 15 8 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Natálie Fiedlerová Studánka Pardubice 14 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Julie Křelinová Sokol Nusle 16 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Tereza Strbáčková K2 Prostějov 14 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Michaela Mundlová BK Klatovy 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Daniela Františáková SK Bruntál 14 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.3
Adéla Kopicová Bižuterie Jablonec n.N. 16 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.5
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jana Štruncová DBaK 14 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Barbora Luxová USK Praha B 13 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Piloušková Tygři Praha B 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jasmin Jiráková BC Benešov 16 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Sára Dosič Loko Karlovy Vary 15 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.4
Lucie Křiváčková BK Klatovy 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.8
Tereza Vanišová Sokol H. Králové B 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Veronika Šihovcová BCM Sokolov 15 7 1.0 0.9 0.1 0.0 0.6/0.6 0.0* 0.9
Klára Koutecká BCM Sokolov 15 6 1.0 1.0 0.2 0.0 0.7/2.0 33.3 0.8
Klára Hubená SLUNETA Ústí n. L. 15 2 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Viktorie Čepková Lokomotiva Krnov 14 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.6
Barbora Doležajová BK Havířov 15 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.3
Eliška Nácovská Sokol Nusle 14 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Podestátová BK Klatovy 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.0
Vendula Zadražilová Sojky Pelhřimov 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michaela Slavíčková Sokol H. Králové B 14 2 1.0 3.0 0.0 0.5 1.5/2.0 75.0 1.5
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín 15 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.8
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 14 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.0
Lea Vítámvásová Lokomotiva Krnov 15 7 1.0 0.7 0.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.6
Sofia Robson USK Praha B 13 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Dominika Hejduková BC Slaný 14 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.8
Kateřina Byrtusová SK Bruntál 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Karolína Kupsová BC Benešov 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Aneta Skřivánková BCM Sokolov 15 6 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 15 7 1.0 0.6 0.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.3
Markéta Řezáčová Bižuterie Jablonec n.N. 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Anežka Černá BC Slaný 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Barbora Havranová Studánka Pardubice 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Tereza Florjánková USK Praha B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jitka Kutalová STRABAG Zlín 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Karolína Krebsová SLUNETA Ústí n. L. 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Adriana Smolková OSK Olomouc 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Koňařová K2 Prostějov 14 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 15 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Bára Mikulášková OSK Olomouc 16 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.2
Andrea Šupová BK Klatovy 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vildová BK Havířov 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Johana Bláhová Sokol H. Králové B 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Barbora Gorčáková BK Havířov 14 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Amalie Smith Sokol Nusle 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Križanská Tygři Praha B 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 15 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Julie Merclová Žabiny Brno B 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Karolína Kusynová BK Havířov 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aneta Hanzelová Lokomotiva Krnov 15 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Valerie Marková K2 Prostějov 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 15 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.0
Marie Lívancová DBaK 15 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Alexandra Weberová BCM Sokolov 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Linda Flachsová USK Praha B 14 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Anežka Doležalová Bižuterie Jablonec n.N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Dvorská BC Benešov 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Stránská Bižuterie Jablonec n.N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Grzonka BC Slaný 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Javanská USK Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Novotná USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Bižuterie Jablonec n.N. 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pikalová BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Klímová Sokol H. Králové B 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Kovářová BC Slaný 15 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.9
Michaela Štípková Sojky Pelhřimov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Zahradníčková DBaK 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Hercíková DBaK 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Benešová Sojky Pelhřimov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Salvetová STRABAG Zlín 16 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Čálková USK Praha B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maya-Sophia Kastl Sojky Pelhřimov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Vojnová Sojky Pelhřimov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Smejkalová Sojky Pelhřimov 15 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Mikulecká Studánka Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Liliana Poučenská OSK Olomouc 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Timková USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Böhmová STRABAG Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Karásková BK Havířov 15 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michaela Vitnerová K2 Prostějov 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Čelikovská Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Havelková Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Nagovská BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Patová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kottová BCM Sokolov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Gasnárková Jiskra Kyjov 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Sára Tesaříková K2 Prostějov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominica Siegelová K2 Prostějov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Jelínková BK Brandýs n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Langová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dostálová Sokol Nusle 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Karolína Kůrková K2 Prostějov 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Gotvaldová K2 Prostějov 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adéla Barvíková BK Havířov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Rubnerová DBaK 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Tereza Pimková Jiskra Kyjov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Bublíková BC Slaný 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adéla Šibalová SK Bruntál 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Houdková DBaK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Salehová Sokol Nusle 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Julie Meisel Tygři Praha B 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Švehlová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Sochůrková BC Benešov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Phoebe Kolmanová BC Benešov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*