Extraliga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nadstavba B 1. kolo 117
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
28. 1. 2023
13:00
ZŠ Na Slovance Pavel Bohata
Ondřej Melzer
75
90
21
14
33
40
55
63
Review
nadstavba B 1. kolo 118
BK Strakonice
BK Havířov
28. 1. 2023
15:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Petr Havlíček
81
48
18
19
33
23
60
31
Review
nadstavba B 1. kolo 119
K2 Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 1. 2023
18:00
Sportcentrum DDM 2 Jakub Válek
Filip Hudec
74
80
13
36
35
53
50
61
Review
nadstavba B 2. kolo 120
Basket Slovanka
BK Havířov
29. 1. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Lucie Peterková
Tomáš Roubiček
97
41
26
8
47
17
69
27
Review
nadstavba B 2. kolo 121
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
29. 1. 2023
10:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
66
72
19
18
35
38
52
54
Review
nadstavba B 3. kolo 123
K2 Prostějov
BK Strakonice
26. 3. 2023
12:00
Sportcentrum DDM 2 Martin Veis
Marek Vaníček
76
79
22
21
32
45
51
62
Review
nadstavba B 3. kolo 122
BK Havířov
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 2. 2023
16:00
Městská SH ZŠ Žákovská Dominik Holaň
Ondřej Chodura
65
76
19
22
34
43
46
61
Review
nadstavba B 4. kolo 124
SBŠ Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 2. 2023
11:15
Hala Sportovního Gymnázia Michal Kubiš
Maxmilian Zavřel
74
58
20
14
42
22
58
38
Review
nadstavba B 4. kolo 125
K2 Prostějov
Basket Slovanka
25. 3. 2023
16:00
Sportcentrum DDM 2 Martin Veis
Marek Vaníček
Zdeněk Latík 48
72
14
23
32
38
40
56
Review
nadstavba B 5. kolo 127
BK Havířov
Basket Slovanka
4. 3. 2023
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Matouš Přidal
58
87
14
25
24
54
40
73
Review
nadstavba B 5. kolo 126
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
2. 3. 2023
17:30
Hala Sportovního Gymnázia Jakub Válek
Ondřej Veselý
65
72
19
16
33
39
51
54
Review
nadstavba B 6. kolo 128
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
5. 3. 2023
11:15
Hala Sportovního Gymnázia Jakub Válek
Ondřej Veselý
Zdeněk Latík
73
57
7
20
29
31
54
45
Review
nadstavba B 6. kolo 129
BK Havířov
BK Strakonice
3. 3. 2023
17:30
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Matouš Přidal
67
59
13
17
29
30
49
50
Review
nadstavba B 6. kolo 130
SLUNETA Ústí nad Labem
K2 Prostějov
17. 3. 2023
17:30
SPŠ spojů Jan Kout
Jaroslav Poživil
86
61
26
19
51
39
69
55
Review
nadstavba B 7. kolo 132
Basket Slovanka
K2 Prostějov
19. 2. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Pavel Bohata
Petr Havlíček
87
57
17
16
41
25
64
40
Review
nadstavba B 7. kolo 131
SLUNETA Ústí nad Labem
SBŠ Ostrava
25. 3. 2023
14:00
SPŠ spojů Antonín Ďurana
Ondřej Asztalos
83
64
15
26
34
35
59
49
Review
nadstavba B 8. kolo 133
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Havířov
26. 3. 2023
10:00
SPŠ spojů Antonín Ďurana
Ondřej Asztalos
73
49
21
4
46
17
61
35
Review
nadstavba B 8. kolo 134
BK Strakonice
K2 Prostějov
18. 2. 2023
16:00
STARZ aréna Jan Musil
Michal Dub
83
47
18
13
39
26
61
35
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Karolína Hauserová BK Strakonice 19 21 33.9 20.2 4.3/9.0 47.9 2.6/7.2 36.2 3.7/6.1 59.7 1.5 3.4 4.9 3.2 2.6 3.3 0.0 5.7 2.9 18.8
Adéla Junková BK Strakonice 20 22 29.0 18.4 5.0/11.3 44.4 1.3/4.8 26.7 4.5/7.0 64.9 2.8 5.2 8.0 1.6 2.5 2.4 0.0 4.3 2.2 18.7
11 Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 18 23 31.2 17.3 5.3/10.1 51.9 1.3/3.7 36.5 2.7/3.4 79.5 1.4 4.8 6.3 1.3 2.0 3.7 0.0 3.7 2.3 16.8
Marie Holá HB Basket 19 26 29.4 15.2 6.2/12.2 50.6 0.0/0.2 0.0* 2.8/4.3 64.9 4.3 1.7 6.1 1.0 1.7 2.4 0.0 3.1 1.8 15.3
Luisa Vydrová BA Sparta Praha 19 22 28.5 16.0 6.7/11.5 58.7 0.1/1.0 0.0* 2.1/2.6 79.3 3.0 4.8 7.7 1.6 2.3 2.4 0.0 2.5 1.8 20.3
Jindřiška Hrubá Sokol H. Králové 19 23 27.8 15.2 4.9/11.2 43.4 1.3/4.0 33.3 1.4/2.2 66.0 4.7 5.2 9.9 1.3 2.9 1.6 0.0 2.3 3.2 17.3
Charlotte Velichová Sokol H. Králové 19 17 26.9 19.4 5.4/11.4 47.2 1.7/5.5 30.9 3.5/4.7 75.0 0.9 3.1 4.0 2.0 3.2 3.8 0.0 3.6 2.0 15.9
Anna Jedličková Žabiny Brno 20 23 28.5 14.3 3.0/7.4 40.9 1.3/4.2 32.3 4.2/5.4 77.4 0.6 3.7 4.3 4.2 2.9 4.7 0.0 5.5 2.8 15.5
Mariana Přibylová Tygři Praha 19 20 29.5 16.3 5.5/12.2 45.1 0.7/3.6 19.4 3.2/5.2 61.2 2.8 3.7 6.5 2.7 2.6 2.8 0.0 4.7 1.6 16.7
Karolína Petlanová USK Praha 19 25 28.6 12.7 4.3/10.8 39.5 0.5/2.4 20.3 2.7/3.7 72.8 2.1 5.0 7.0 1.9 1.8 3.6 0.0 3.1 3.1 10.8
88 Alžběta Seifrtová Loko Trutnov 20 22 28.7 13.5 3.6/10.1 36.0 0.5/3.7 14.8 4.6/6.8 67.8 2.5 5.7 8.2 1.2 1.7 2.1 0.0 5.3 2.6 13.5
44 Viola Zajícová Sluneta Ústí n.L. 20 21 30.1 13.3 3.4/8.5 39.7 2.0/5.3 36.9 0.7/1.1 0.0* 1.0 4.5 5.5 2.6 3.4 2.7 0.0 1.5 1.6 13.2
Zuzana Tomanová HB Basket 18 25 24.1 10.8 1.9/5.4 35.3 1.6/6.1 26.8 2.1/2.8 73.2 0.2 2.8 3.0 2.3 1.7 3.2 0.0 2.2 1.4 6.8
Sára Iris Lišková Tygři Praha 19 20 28.0 13.2 4.7/10.2 45.6 0.4/1.8 0.0* 2.9/5.4 53.3 3.2 4.0 7.2 0.9 2.8 2.9 0.0 4.6 2.0 14.6
Lucie Válková BK Havířov 19 12 34.7 21.8 5.2/12.2 42.5 2.3/6.8 33.3 4.8/6.4 74.0 1.8 7.0 8.8 3.1 3.2 6.0 0.0 5.2 1.7 21.6
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 19 23 28.2 11.1 3.5/8.9 39.5 1.0/3.5 27.2 1.2/1.6 0.0* 1.0 3.9 5.0 2.7 1.9 1.7 0.1 1.0 1.1 11.4
Julie Pilařová HB Basket 17 24 28.6 10.4 3.6/6.5 56.1 0.4/1.6 0.0* 1.9/2.5 75.4 2.2 2.6 4.8 2.9 2.0 2.6 0.0 2.4 1.1 14.2
Ela Zídková USK Praha 17 24 30.2 10.4 4.4/11.3 39.3 0.0/0.5 0.0* 1.5/2.3 63.6 4.0 4.8 8.8 1.3 1.0 2.8 0.0 2.5 1.5 12.2
Kateřina Chodorová BA Sparta Praha 19 23 28.5 10.7 3.2/7.9 40.7 0.6/2.5 24.1 2.5/4.0 62.6 2.1 3.3 5.4 1.9 2.7 3.4 0.0 3.5 2.4 10.9
Tereza Šandová SBŠ Ostrava 20 17 29.4 14.4 2.7/7.5 36.2 2.1/7.2 29.3 2.6/3.4 75.9 0.9 4.6 5.5 3.1 1.5 4.1 0.0 3.3 1.6 11.2
Karolína Šplíchalová Basket Slovanka 19 16 26.5 14.8 5.3/12.6 41.6 0.4/1.3 0.0* 3.2/4.1 77.3 3.9 3.2 7.1 1.0 1.0 2.7 0.0 2.7 2.4 12.6
Vendula Krausová BA Sparta Praha 18 20 27.1 11.8 3.6/7.5 48.0 0.6/2.3 24.4 2.9/4.9 59.2 1.4 3.3 4.7 1.7 1.9 3.4 0.0 4.1 2.7 10.8
45 Natálie Vlachová Sokol H. Králové 18 22 30.9 10.5 3.2/8.9 35.9 1.2/3.6 32.9 0.6/1.0 0.0* 2.0 2.7 4.7 1.8 2.1 2.1 0.0 0.9 2.0 7.9
Timotea Najbrtová BA Sparta Praha 19 19 23.5 12.2 3.8/7.6 49.7 0.3/1.0 0.0* 3.7/5.8 63.6 2.5 2.8 5.4 1.4 2.1 2.3 0.0 5.2 2.7 15.3
4 Anna Brožová Sokol H. Králové 18 20 27.7 11.6 3.4/7.7 43.5 1.2/3.7 32.4 1.3/1.7 0.0* 0.7 3.3 3.9 3.3 1.8 2.1 0.1 2.5 1.8 12.1
10 Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 20 19 28.9 12.1 2.4/5.7 42.2 1.9/5.6 34.0 1.5/2.7 56.9 1.4 3.5 4.9 3.0 2.3 4.7 0.0 2.6 2.1 10.4
Tereza Jenková USK Praha 19 22 31.2 10.4 2.3/6.1 37.3 1.6/5.8 28.3 1.0/1.3 0.0* 0.5 4.9 5.5 2.6 1.9 3.5 0.0 1.6 2.3 8.1
Alžběta Matasová Tygři Praha 18 22 25.0 10.4 2.5/9.2 26.6 0.8/3.2 23.9 3.2/5.8 54.7 1.7 2.6 4.3 1.9 1.5 2.7 0.0 4.8 3.5 5.0
Nella Bernasová BK Strakonice 18 21 28.5 10.8 1.9/5.2 36.4 1.9/6.7 28.4 1.3/2.2 58.7 1.0 2.9 4.0 1.9 1.6 2.7 0.0 1.9 2.4 6.4
Martina Šťovíčková HB Basket 20 26 26.0 8.7 2.0/6.3 32.3 0.8/2.3 35.0 2.2/3.6 61.3 0.9 3.5 4.4 1.5 1.9 2.6 0.0 2.7 1.7 8.7
Adéla Šedová BA Sparta Praha 20 23 28.3 9.5 3.1/8.0 39.1 0.4/1.4 0.0* 2.0/3.3 58.4 1.6 4.5 6.1 0.7 1.9 2.3 0.0 2.8 3.0 9.3
Barbora Loudová Basket Slovanka 19 18 28.3 11.9 3.1/7.5 41.5 1.5/5.4 27.6 1.2/1.6 0.0* 0.6 2.9 3.6 1.6 2.1 4.4 0.0 1.5 2.5 5.1
Kateřina Andresková Žabiny Brno 20 19 25.6 11.2 3.9/8.2 48.1 0.6/1.6 0.0* 1.6/2.2 73.2 1.3 3.1 4.4 1.8 1.7 2.5 0.0 2.1 1.9 11.3
16 Marie Riegertová Sluneta Ústí n.L. 20 21 31.3 10.1 3.4/8.1 41.8 0.6/3.0 19.4 1.6/3.0 53.1 1.0 3.9 4.8 3.1 3.0 5.8 0.0 3.1 1.7 8.3
Karolína Půroková BK Strakonice 18 22 29.4 9.6 2.2/5.2 42.1 1.4/3.3 41.1 1.1/1.8 0.0* 1.2 2.3 3.5 1.4 1.8 2.5 0.0 1.9 1.9 8.2
Zuzana Pěchová SBŠ Ostrava 20 14 28.2 14.3 2.9/6.3 45.5 1.4/3.6 39.2 4.3/4.9 87.0 1.0 3.0 4.0 0.6 1.5 3.6 0.0 3.1 2.4 11.4
Zuzana Vlosinská SBŠ Ostrava 20 20 24.9 10.0 3.2/7.3 43.4 0.1/0.1 0.0* 3.5/5.2 67.3 1.7 4.3 5.9 0.8 1.2 2.0 0.0 3.2 1.8 11.9
Liana Užovičová Žabiny Brno 20 22 23.4 9.0 2.0/4.8 41.5 1.4/4.0 33.7 1.0/1.1 0.0* 1.1 4.4 5.5 1.7 1.4 2.0 0.0 1.0 2.4 9.0
Michaela Hrbáčová BK Havířov 18 18 27.7 10.6 2.2/7.2 30.8 0.6/2.3 24.4 4.5/6.9 64.8 1.3 4.3 5.6 0.9 1.3 3.5 0.0 5.5 1.9 9.8
Zuzana Křížová Žabiny Brno 19 21 25.7 9.0 1.5/3.8 39.2 1.8/4.6 39.2 0.7/1.0 0.0* 0.9 4.1 5.0 2.0 1.4 1.9 0.0 1.0 2.5 8.7
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 19 11 26.5 17.2 5.3/8.6 61.1 1.3/5.9 21.5 2.8/4.9 57.4 0.9 4.4 5.3 3.2 2.1 3.0 0.1 4.3 2.2 17.4
Nikola Večeřová HB Basket 18 24 24.2 7.5 2.5/5.8 42.1 0.1/1.1 0.0* 2.3/4.1 57.1 1.8 6.3 8.0 1.2 1.7 2.9 0.0 3.1 2.7 11.0
Karolína Cahová USK Praha 17 24 18.6 7.4 3.1/6.4 48.7 0.0/0.2 0.0* 1.0/2.0 51.0 2.7 3.3 5.9 0.7 0.5 2.1 0.0 2.1 1.1 9.3
53 Marie Staňková Levhartice Chomutov 17 21 25.7 8.4 2.2/6.0 36.8 0.9/2.8 31.0 1.4/2.2 63.8 2.9 3.0 5.9 1.1 1.2 1.6 0.0 1.9 1.9 9.2
23 Monika Fryčová K2 Prostějov 19 17 25.5 10.4 3.6/8.8 40.9 0.0/0.3 0.0* 3.2/5.6 56.8 4.5 6.5 11.0 0.5 1.5 2.9 0.0 4.6 3.5 14.4
Klára Brodová SBŠ Ostrava 19 20 21.5 8.6 2.9/5.8 50.4 0.2/0.5 0.0* 2.2/3.7 60.3 2.3 3.4 5.7 0.2 0.7 0.9 0.0 1.7 1.9 9.6
Nela Nétková Žabiny Brno 19 23 14.4 7.3 3.3/6.2 52.8 0.0 0.0* 0.8/1.4 0.0* 2.9 3.5 6.3 0.2 0.1 1.1 0.0 1.3 2.9 8.2
14 Eliška Boučková Loko Trutnov 19 22 21.4 7.6 1.5/6.0 25.0 1.1/4.5 25.3 1.2/2.5 48.1 0.7 2.5 3.2 1.2 1.2 3.0 0.0 3.1 1.6 2.5
24 Aneta Kytlicová K2 Prostějov 18 8 27.1 20.8 7.3/14.6 49.6 0.9/3.5 25.0 3.6/6.1 59.2 1.8 4.9 6.6 1.8 3.3 4.0 0.1 4.4 1.8 19.0
Barbora Valachová Sluneta Ústí n.L. 19 13 29.0 12.3 2.4/6.9 34.4 1.7/5.5 31.0 2.5/4.0 61.5 1.5 3.7 5.2 1.0 2.5 4.2 0.0 4.6 2.1 9.5
Veronika Vojtíková BA Sparta Praha 19 18 22.1 8.9 2.3/4.3 52.6 0.9/3.9 23.9 1.5/1.9 0.0* 0.8 2.4 3.2 1.7 1.6 1.3 0.1 1.9 2.6 8.1
28 Nella Klapková Basket Slovanka 18 15 26.7 10.7 4.2/10.3 40.9 0.1/1.3 0.0* 1.9/3.5 52.8 1.8 3.6 5.4 1.7 1.5 3.7 0.0 3.0 1.6 8.7
Johana Staňková Levhartice Chomutov 20 20 27.0 8.0 3.2/8.2 39.0 0.3/1.7 0.0* 0.8/1.7 0.0* 3.3 5.7 9.0 1.2 1.2 1.7 0.0 1.6 2.8 10.0
Barbora Jorová Levhartice Chomutov 19 23 28.3 6.9 1.0/3.1 33.8 1.5/5.4 28.0 0.2/0.5 0.0* 0.3 4.0 4.3 2.3 1.8 2.6 0.0 1.1 1.8 6.0
11 Nikola Kubínová Sokol H. Králové 17 23 22.5 6.7 2.1/5.0 42.6 0.3/1.6 0.0* 1.4/2.4 57.1 0.9 3.7 4.6 1.5 1.1 1.8 0.0 2.0 1.1 8.3
Emma Čechová Žabiny Brno 19 12 22.5 12.7 5.0/8.7 57.7 0.0/0.1 0.0* 2.7/3.9 68.1 5.0 7.7 12.7 0.9 1.3 2.3 0.0 3.5 1.8 23.7
Tereza Vojtová Tygři Praha 20 23 22.3 6.5 2.0/5.6 35.2 0.7/2.1 31.3 0.7/1.3 0.0* 2.1 2.5 4.6 1.4 1.7 2.1 0.0 1.0 1.7 6.0
12 Tereza Plašilová Loko Trutnov 18 20 24.6 7.4 2.6/7.0 37.4 0.1/0.9 0.0* 1.9/3.6 51.4 1.1 4.3 5.4 1.6 1.3 3.1 0.0 3.3 2.3 6.7
Tereza Pavelcová HB Basket 17 23 16.7 6.3 1.3/2.8 47.7 1.0/3.9 27.0 0.5/1.0 0.0* 0.5 2.1 2.6 1.3 0.9 2.0 0.0 1.0 1.9 4.0
33 Pavlína Paurová Loko Trutnov 17 20 20.9 7.2 2.2/5.6 38.7 0.6/2.2 27.9 1.1/1.7 0.0* 1.9 1.5 3.4 0.9 1.0 2.3 0.0 1.7 1.7 4.5
Julie Laubertová Tygři Praha 18 23 25.0 6.2 1.5/4.8 30.9 0.8/3.6 22.9 0.8/1.4 0.0* 1.1 2.2 3.3 1.0 1.7 1.8 0.0 1.4 2.3 3.0
Emma Franková USK Praha 19 21 17.8 6.5 1.9/4.4 43.0 0.7/2.4 28.0 0.7/1.7 0.0* 0.7 2.5 3.2 0.9 0.6 1.9 0.0 1.7 2.3 3.9
17 Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 18 19 22.9 7.1 3.2/6.7 46.9 0.1/0.5 0.0* 0.6/1.1 0.0* 2.2 3.2 5.4 0.7 1.2 2.2 0.0 1.2 3.0 6.5
5 Nela Sonnevendová K2 Prostějov 19 15 25.1 8.8 1.7/5.9 29.5 1.3/4.9 25.7 1.5/2.8 54.8 0.8 3.0 3.8 1.9 1.7 3.8 0.0 2.2 2.5 3.2
Emma Medová Tygři Praha 20 22 22.4 6.0 1.2/4.0 29.9 1.1/3.7 29.3 0.4/0.5 0.0* 1.7 2.7 4.4 1.0 2.0 2.1 0.0 0.6 3.0 3.7
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 18 14 25.6 9.1 3.4/8.9 37.9 0.4/1.5 0.0* 1.1/2.6 43.2 0.9 3.9 4.8 1.6 2.2 2.4 0.0 1.6 3.0 6.1
Barbora Soukupová BA Sparta Praha 20 19 28.0 6.7 1.8/5.7 32.4 0.5/2.4 19.6 1.6/2.1 79.5 0.7 3.3 4.0 1.4 1.5 2.0 0.0 2.2 1.1 6.5
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 20 20 23.7 6.4 1.9/4.7 40.9 0.6/2.3 26.7 0.8/1.3 0.0* 1.6 3.9 5.5 1.1 0.7 2.1 0.0 1.7 2.1 7.1
7 Barbora Keliarová Loko Trutnov 19 22 24.5 5.7 2.3/5.0 45.5 0.0/0.4 0.0* 1.0/1.2 0.0* 2.4 5.5 7.9 0.5 1.2 1.7 0.0 0.8 2.8 8.8
18 Ela Salačová Levhartice Chomutov 17 18 18.7 6.8 2.8/6.9 40.0 0.0/0.1 0.0* 1.2/1.9 0.0* 2.2 3.9 6.2 0.6 1.0 1.2 0.0 1.7 1.2 9.5
Eliška Trollerová Basket Slovanka 19 12 32.4 10.0 2.2/6.8 31.7 1.6/4.8 32.8 0.9/1.9 0.0* 0.8 4.7 5.4 3.1 3.0 4.0 0.1 2.0 2.7 8.3
Veronika Trieblová Sluneta Ústí n.L. 18 13 25.2 8.9 3.9/6.9 56.7 0.0 0.0* 1.1/2.8 37.8 2.5 3.2 5.8 0.6 1.2 1.9 0.0 2.1 2.2 10.3
Magdaléna Černá Tygři Praha 20 19 20.3 6.0 2.5/6.3 40.3 0.1/0.7 0.0* 0.6/2.1 30.8 4.0 2.6 6.6 1.3 1.3 1.3 0.1 1.9 3.1 7.4
Leona Kořínková Basket Slovanka 18 18 21.6 6.3 2.6/6.2 41.4 0.0 0.0* 1.2/1.7 0.0* 1.7 4.3 5.9 0.7 1.4 1.8 0.0 1.4 2.3 8.1
15 Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 18 15 22.0 7.5 2.4/5.6 42.9 0.3/1.6 0.0* 1.9/2.7 70.7 1.1 2.6 3.7 1.2 1.3 2.7 0.0 2.6 2.3 6.1
25 Aneta Zahradníčková K2 Prostějov 20 17 23.3 6.4 2.8/5.3 52.2 0.2/1.7 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.9 0.9 1.9 0.9 0.5 1.5 0.0 0.5 2.3 2.3
Ema Bláhová HB Basket 17 24 18.5 4.4 1.0/3.1 33.8 0.6/1.6 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.0 1.2 2.1 1.3 1.4 2.5 0.0 1.1 1.5 2.9
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov 20 19 15.5 5.5 1.9/4.5 43.5 0.0 0.0* 1.6/2.3 70.5 3.3 3.5 6.7 0.5 0.5 2.1 0.0 1.9 1.9 8.3
Kateřina Gottwaldová BK Havířov 20 16 21.8 6.6 1.2/3.7 32.2 1.1/3.3 32.7 1.0/1.1 0.0* 1.0 2.9 3.9 1.3 0.9 3.3 0.0 1.4 2.5 3.9
Kateřina Kalná Žabiny Brno 17 16 14.8 6.5 2.9/5.2 55.4 0.0 0.0* 0.8/1.8 0.0* 2.6 2.3 4.9 0.3 0.3 1.4 0.0 1.6 1.8 8.4
Dorota Saviola SBŠ Ostrava 20 20 28.8 4.9 1.3/4.6 27.5 0.7/3.2 21.9 0.3/0.5 0.0* 0.8 2.8 3.6 1.9 2.1 3.0 0.0 1.2 3.5 1.4
17 Klára Vondřičková Sluneta Ústí n.L. 20 19 22.2 5.0 2.1/5.7 35.8 0.1/0.6 0.0* 0.6/1.7 0.0* 1.9 3.9 5.8 1.6 2.1 3.6 0.0 2.1 3.8 4.7
Viktorie Štaflová USK Praha 18 17 25.4 5.6 1.5/4.8 30.9 0.5/1.2 0.0* 1.2/2.2 55.3 1.3 2.9 4.2 2.8 1.4 2.2 0.1 2.8 2.4 7.3
Laura Samouk USK Praha 19 21 28.5 4.4 1.5/4.5 32.6 0.3/1.3 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.3 2.6 3.9 2.2 1.5 2.7 0.0 1.3 2.4 3.8
Eliška Staňková Levhartice Chomutov 20 22 17.5 4.2 1.1/3.5 32.5 0.5/2.1 23.9 0.4/0.9 0.0* 0.4 1.6 2.0 0.4 0.6 1.0 0.0 0.7 1.8 0.9
42 Raina Tomašicka Loko Trutnov 19 5 27.4 18.4 5.2/10.2 51.0 1.6/5.2 30.8 3.2/3.6 88.9 1.0 4.8 5.8 2.0 0.8 1.6 0.3 3.4 0.8 19.2
Anita Štenclová HB Basket 19 16 17.9 5.5 2.2/5.0 43.8 0.1/0.6 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.5 2.2 2.7 1.8 1.0 1.3 0.1 1.3 0.9 6.6
Antonie Březinová Tygři Praha 19 16 22.4 5.4 2.0/4.2 47.8 0.3/0.6 0.0* 0.7/1.3 0.0* 1.7 2.8 4.5 0.5 1.0 1.8 0.0 0.9 1.6 5.9
Eliška Javanská USK Praha 18 15 18.9 5.7 2.1/5.5 39.0 0.2/0.9 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.5 2.3 3.8 1.1 0.7 2.1 0.0 1.3 2.1 4.2
8 Kateřina Tauchmanová Loko Trutnov 19 16 22.1 5.3 1.4/4.1 34.8 0.4/1.9 0.0* 1.3/2.3 56.8 1.8 2.8 4.6 0.4 1.2 1.3 0.0 1.7 1.8 4.9
6 Lucie Vaculíková K2 Prostějov 19 18 26.3 4.7 1.1/4.2 26.7 0.6/2.8 20.0 0.8/1.6 0.0* 0.7 3.1 3.8 2.1 3.1 2.9 0.0 1.9 2.6 4.1
Jiřina Hejlová BK Havířov 17 16 24.7 5.3 1.2/2.7 44.2 0.4/1.8 0.0* 1.6/2.3 67.6 1.5 4.0 5.5 0.8 1.3 1.8 0.0 2.0 1.9 8.4
9 Lucie Lindušková K2 Prostějov 17 16 17.4 4.8 1.1/3.5 30.4 0.3/1.5 0.0* 1.9/2.8 70.5 0.3 1.3 1.5 0.8 1.0 2.4 0.0 2.0 1.3 2.0
Anna Ženíšková HB Basket 19 22 14.5 3.4 0.9/3.5 24.7 0.3/1.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.5 1.0 1.5 1.0 1.1 2.5 0.0 1.1 1.6 0.2
34 Vendula Mahelová Sokol H. Králové 19 23 14.0 3.2 1.4/3.7 38.4 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.8 1.6 3.4 0.3 0.7 0.7 0.0 0.5 1.4 3.5
49 Anna Zahradníková Loko Trutnov 17 16 19.4 4.6 1.7/4.3 39.1 0.1/0.8 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.8 2.3 4.1 0.4 0.4 0.7 0.0 1.1 1.1 5.0
16 Viktorie Kulichová Loko Trutnov 17 20 16.6 3.6 0.9/3.1 27.9 0.4/1.6 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.1 0.2 1.4 0.0 0.7 1.1 -0.2
Anna Krajíčková BK Havířov 19 17 24.4 4.1 0.9/3.6 24.2 0.5/2.5 18.6 0.9/1.6 0.0* 0.6 1.6 2.2 1.2 1.4 4.8 0.0 1.3 2.1 -2.1
Eliška Salaková Sluneta Ústí n.L. 17 18 19.9 3.9 1.3/3.2 41.4 0.1/0.8 0.0* 1.1/1.5 0.0* 1.5 1.4 2.9 0.8 1.3 1.8 0.0 1.6 1.4 4.2
7 Ema Kameníková Sokol H. Králové 17 17 16.7 4.1 1.5/3.7 41.3 0.1/0.6 0.0* 0.6/1.4 0.0* 1.6 2.5 4.1 0.8 0.4 1.2 0.0 1.2 1.4 4.8
9 Anna Valerie Týfová Loko Trutnov 18 16 15.8 3.9 0.5/2.3 21.6 0.5/2.6 19.5 1.4/2.3 63.9 0.4 1.7 2.1 0.9 0.9 2.0 0.0 1.7 1.6 1.3
Iva Kalousková BK Havířov 20 17 18.8 3.6 1.2/3.6 33.9 0.1/1.4 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.3 2.2 3.5 0.6 0.9 1.6 0.0 1.1 1.6 2.6
10 Nikola Šafránková Loko Trutnov 19 7 30.3 8.6 2.0/7.3 27.5 1.0/4.0 25.0 1.6/2.1 73.3 0.7 4.0 4.7 1.6 1.3 2.9 0.1 1.9 2.1 4.1
Lucie Čadková BK Strakonice 20 14 28.9 4.2 2.0/4.6 43.8 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.8 0.0* 2.6 3.3 5.9 0.9 1.7 2.1 0.0 1.4 1.7 6.9
33 Dominika Paurová Sokol H. Králové 19 3 32.3 19.0 7.0/14.3 48.8 0.7/2.7 25.0 3.0/4.3 69.2 5.3 10.3 15.7 2.7 3.3 1.7 0.5 6.0 2.0 32.7
Babeta Loučková Žabiny Brno 20 22 20.6 2.5 1.0/2.2 42.9 0.0/0.6 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.7 1.1 1.8 1.2 1.1 1.3 0.0 1.3 1.3 3.1
Adéla Linhartová USK Praha 18 24 11.4 2.3 0.8/2.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.6 0.3 1.1 0.0 0.8 1.6 1.2
Magdalena Soudková Basket Slovanka 19 8 22.4 6.9 3.3/8.5 38.2 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 2.0 3.9 5.9 0.3 1.4 1.4 0.0 1.1 1.4 7.5
Karolína Bisová Tygři Praha 19 15 20.7 3.7 1.6/4.5 35.3 0.0/0.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 2.7 1.7 4.5 0.3 1.4 1.6 0.0 1.1 0.5 4.9
Andrea Kovářová USK Praha 19 25 9.9 2.2 0.9/2.5 35.5 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.2 1.3 1.6 0.2 0.3 0.5 0.0 0.6 1.1 1.3
21 Tereza Kašpárková K2 Prostějov 18 16 17.0 3.3 0.8/3.1 26.5 0.1/0.2 0.0* 1.4/2.4 59.0 1.6 3.9 5.5 0.4 0.4 2.4 0.0 1.4 2.7 3.1
Kamila Trusková BK Havířov 17 17 19.1 3.1 1.4/3.4 40.4 0.0/1.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 2.5 2.6 5.1 0.5 0.4 2.3 0.0 0.8 2.9 1.4
Tereza Jandová HB Basket 19 17 10.4 3.1 1.0/1.8 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.9/1.2 0.0* 0.4 1.7 2.1 0.2 0.4 1.1 0.0 0.9 1.1 3.5
21 Viktorie Urbánková Sluneta Ústí n.L. 20 19 17.1 2.7 1.0/3.1 32.8 0.1/0.3 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.4 0.8 1.4 0.0 0.8 1.3 2.6
88 Kristýna Maderová K2 Prostějov 20 13 18.2 3.9 1.5/4.6 33.3 0.0/0.2 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.5 1.3 1.8 0.5 0.8 2.2 0.0 1.1 1.5 0.8
Agáta Novotná Basket Slovanka 18 16 21.3 3.2 1.3/2.8 45.5 0.1/1.1 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.6 3.9 4.4 1.5 1.8 3.1 0.0 1.0 3.1 2.8
6 Anežka Hrubá Sokol H. Králové 18 13 12.8 3.7 1.0/2.5 39.4 0.2/1.5 0.0* 1.2/1.6 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.5 0.7 1.5 0.0 1.2 1.5 2.0
Adéla Žáčková BK Strakonice 19 12 24.4 4.0 1.6/4.2 38.0 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.8 3.5 5.3 1.8 1.2 2.4 0.1 1.8 1.7 6.8
Tereza Herišerová Sluneta Ústí n.L. 18 19 15.3 2.5 0.8/3.2 26.2 0.1/0.5 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.7 1.1 1.8 0.5 0.4 1.1 0.0 0.7 0.4 1.5
Lucie Hvolková BK Havířov 19 8 19.5 5.9 2.4/5.9 40.4 0.1/1.4 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.8 4.0 4.8 0.5 1.1 3.6 0.0 1.3 1.6 3.4
Tereza Potáčková SBŠ Ostrava 18 16 20.1 2.9 0.3/1.9 0.0* 0.6/2.4 23.7 0.6/1.1 0.0* 0.3 1.5 1.8 0.5 0.6 2.1 0.0 1.0 1.9 -1.0
7 Iva Procházková Sluneta Ústí n.L. 20 21 10.9 2.2 1.0/2.8 35.6 0.0/0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.9 1.0 1.8 0.2 0.3 0.9 0.0 0.2 1.4 0.8
30 Adéla Civínová Basket Slovanka 17 16 15.9 2.9 1.2/2.9 40.4 0.1/0.6 0.0* 0.1/0.4 0.0* 1.4 1.8 3.2 0.3 0.7 1.7 0.0 0.7 1.6 2.0
Natálie Prislupčáková Sluneta Ústí n.L. 20 13 10.5 3.5 1.0/2.1 48.1 0.2/0.7 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.5 0.3 1.0 0.0 1.2 1.2 2.5
Veronika Špeldová Sokol H. Králové 19 18 15.4 2.5 0.8/2.4 31.8 0.2/1.1 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.2 2.6 3.8 0.5 0.7 1.0 0.0 0.6 2.7 1.9
19 Kamila Kusá Sokol H. Králové 19 6 15.3 7.3 2.0/5.2 38.7 1.0/2.7 37.5 0.3/0.7 0.0* 2.0 2.2 4.2 0.3 1.2 1.8 0.0 0.7 2.5 4.3
Anastázie Pešková BK Strakonice 18 10 24.4 4.4 1.8/3.6 50.0 0.0/0.2 0.0* 0.8/1.1 0.0* 1.9 3.1 5.0 1.0 1.1 1.2 0.1 0.8 1.5 7.4
Eliška Doležajová BK Havířov 18 12 18.1 3.5 1.3/3.6 34.9 0.1/0.6 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.7 0.7 1.3 1.0 0.9 1.8 0.0 0.9 1.4 1.3
Martina Blahová Levhartice Chomutov 20 17 10.8 2.5 0.3/1.8 0.0* 0.6/2.5 23.8 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.8 0.5 0.6 0.1 0.2 1.8 -0.5
16 Tereza Klimešová K2 Prostějov 18 18 18.7 2.3 0.9/3.8 23.2 0.1/0.1 0.0* 0.3/1.1 0.0* 1.1 2.7 3.7 0.4 0.7 1.2 0.0 0.8 2.2 0.7
18 Sandra Mádlová Basket Slovanka 19 10 18.1 4.0 0.9/3.1 29.0 0.3/1.8 0.0* 1.3/1.8 0.0* 0.4 1.6 2.0 1.2 1.5 2.2 0.1 2.2 1.5 3.0
Kateřina Hlušičková BA Sparta Praha 18 19 8.5 1.9 0.9/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.7 1.1 1.7 0.1 0.3 0.8 0.0 0.4 1.2 1.1
Anna Davidová BK Strakonice 17 16 14.1 2.3 1.1/2.5 42.5 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.1 2.6 3.6 0.3 0.5 1.3 0.0 0.4 2.6 2.1
Alexandra Šubová Žabiny Brno 18 10 7.8 3.5 1.2/2.0 60.0 0.2/0.4 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.3 1.3 1.6 0.5 0.6 0.2 0.3 1.0 0.1 5.2
Martina Šalkovičová BA Sparta Praha 19 23 11.1 1.5 0.7/2.2 29.4 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.5 0.4 0.9 0.0 0.5 0.8 0.9
14 Julie Bezdíčková Sokol H. Králové 18 18 13.2 1.9 0.5/2.4 20.9 0.2/0.9 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.6 0.8 1.4 1.1 0.5 1.2 0.1 1.2 1.6 0.1
Barbora Krejcarová Tygři Praha 17 17 13.8 1.9 0.4/1.3 0.0* 0.2/1.5 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.6 1.5 2.2 0.5 0.6 2.2 0.0 0.9 1.7 -0.4
Klára Petelová BK Strakonice 18 10 14.5 3.2 1.1/3.5 31.4 0.2/1.2 0.0* 0.4/0.6 0.0* 1.2 1.4 2.6 0.8 0.6 2.2 0.0 0.4 1.7 0.3
Karolina Vládíková SBŠ Ostrava 17 5 20.2 6.4 3.0/6.0 50.0 0.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.6 2.4 3.0 0.6 0.4 1.6 0.1 1.2 1.0 5.4
10 Adéla Kočí Levhartice Chomutov 19 18 8.0 1.8 0.6/1.5 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.3 0.7 0.9 0.3 0.4 0.9 0.0 0.4 0.9 0.8
Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 17 8 16.5 3.9 1.1/2.3 50.0 0.4/1.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 1.8 2.3 0.1 1.5 1.4 0.0 1.1 1.3 4.5
33 Ema Jančárková Levhartice Chomutov 18 12 15.3 2.5 0.7/2.5 26.7 0.3/1.8 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.3 0.3 1.2 0.0 0.7 0.9 0.2
Kristýna Lapišová BK Havířov 20 11 17.6 2.7 0.5/2.5 22.2 0.3/1.5 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.9 1.7 2.6 0.8 1.3 2.9 0.0 1.2 2.0 0.0
19 Lucie Rabochová Basket Slovanka 19 15 9.9 1.8 0.8/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.1 1.5 2.7 0.5 0.6 0.9 0.0 0.5 0.5 3.9
Kateřina Daňková Žabiny Brno 19 8 10.0 3.4 1.3/2.0 62.5 0.1/1.1 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.4 0.3 1.1 0.0 0.5 0.8 0.8
Petra Pajkrtová USK Praha 20 16 9.8 1.6 0.6/2.0 31.3 0.0/0.3 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.3 0.6 0.7 0.0 0.4 0.3 2.4
53 Lenka Křivská Loko Trutnov 17 15 13.7 1.7 0.8/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 1.2 1.5 2.7 0.4 0.1 1.1 0.0 0.3 0.3 2.5
Julie Potůčková HB Basket 19 18 10.0 1.3 0.4/1.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3 0.6 0.8 0.5 0.6 1.3 0.0 0.4 0.3 0.6
Marie Hamzová Žabiny Brno 17 13 11.9 1.8 0.5/1.9 0.0* 0.2/1.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.5 2.5 3.0 0.8 0.5 1.6 0.0 0.5 1.5 1.2
18 Kristýna Kovářová K2 Prostějov 19 5 11.4 4.4 1.0/1.6 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.2/2.4 50.0 1.0 1.4 2.4 0.6 0.2 1.4 0.1 1.8 1.2 4.6
Amálie Štenclová HB Basket 18 7 13.7 2.9 0.9/2.3 37.5 0.0/0.6 0.0* 1.1/1.1 0.0* 0.4 2.0 2.4 1.0 0.6 1.6 0.1 1.0 1.0 3.6
4 Aneta Strádalová Levhartice Chomutov 17 9 13.0 2.2 0.8/2.0 38.9 0.0 0.0* 0.7/1.2 0.0* 2.2 1.7 3.9 0.1 0.2 0.9 0.0 0.7 1.1 3.4
Zuzana Čížková BK Strakonice 18 20 12.1 1.0 0.3/1.6 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.8 0.9 1.7 0.4 0.9 1.2 0.0 0.7 1.4 -0.2
7 Adéla Husáková Basket Slovanka 19 14 13.1 1.4 0.3/1.1 0.0* 0.1/1.1 0.0* 0.6/1.4 0.0* 1.2 1.1 2.3 0.6 0.8 1.0 0.0 0.9 1.6 0.7
Veronika Rozmajzlová Basket Slovanka 19 3 19.3 5.7 2.0/4.7 42.9 0.0 0.0* 1.7/2.7 62.5 2.7 0.7 3.3 0.3 0.0 1.3 0.1 1.3 0.7 5.0
Ema Rychtecká Žabiny Brno 17 7 6.1 2.3 0.4/1.0 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.7 1.9 2.6 0.6 0.4 0.4 0.2 0.4 0.6 4.0
Kristýna Blablová SBŠ Ostrava 18 2 16.0 8.0 4.0/4.5 88.9 0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.5 9.5
Tereza Zajíčková BA Sparta Praha 20 21 9.7 0.7 0.2/1.0 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.4 0.3 0.8 0.0 0.3 0.8 -0.8
99 Veronika Vargová Loko Trutnov 18 15 11.5 0.9 0.3/1.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.1 0.2 0.6 0.0 0.9 0.7 1.1
29 Jana Tranžíková Levhartice Chomutov 17 8 8.4 1.8 0.1/1.8 0.0* 0.5/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.4 0.5 0.3 0.2 0.4 1.1 0.4
Eva Frajerová BA Sparta Praha 18 10 7.8 1.4 0.4/0.8 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.5 0.1 0.7 0.1 0.3 0.9 1.1
0 Sára Vyroubalová K2 Prostějov 17 3 18.0 4.7 2.0/7.0 28.6 0.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 2.3 2.3 4.7 0.7 2.7 3.7 0.1 1.0 1.0 3.3
Elen Boráková Tygři Praha 18 11 12.0 1.3 0.5/1.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.4 2.1 2.5 0.3 0.5 0.8 0.0 0.7 0.7 2.5
Magdalena Vítková USK Praha 17 11 5.8 1.2 0.5/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.6 0.4 1.0 0.3 0.2 0.5 0.0 0.3 0.5 0.6
Linda Srpová USK Praha 18 8 6.4 1.5 0.5/1.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.8 0.5 0.9 0.1 0.5 0.6 0.5
Tereza Kučerová USK Praha 19 12 6.3 0.9 0.4/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.3 0.3 0.6 0.0 0.2 1.5 -0.3
9 Adéla Stindlová Loko Trutnov 18 3 15.0 3.7 1.3/4.0 33.3 0.0/0.7 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.7 0.7 2.3 0.3 0.7 1.7 0.1 1.3 1.0 1.3
Ema Bozděchová Levhartice Chomutov 18 4 14.5 2.8 1.3/2.8 45.5 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 0.0 0.8 0.5 0.5 2.3 0.1 0.5 2.0 -1.3
Amélie Vopičková Basket Slovanka 18 3 18.3 3.3 1.3/3.7 36.4 0.0/1.0 0.0* 0.7/2.3 28.6 1.0 2.3 3.3 0.3 1.0 1.3 0.1 2.3 3.0 1.0
Hana Kačírková USK Praha 20 15 4.9 0.7 0.3/0.6 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.3 0.1 0.3 0.1 0.1 0.3 0.3
Dominika Marková Basket Slovanka 17 5 10.2 1.8 0.2/0.4 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.2 1.0 1.2 1.0 0.8 2.6 0.1 0.8 0.6 1.2
Simona Pazourková USK Praha 18 4 11.0 2.0 0.8/3.0 25.0 0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.3 1.3 1.5 1.0 0.3 0.8 0.3 1.3 0.8 1.3
Magdalena Mikulová Žabiny Brno 17 6 8.2 1.3 0.5/1.3 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.2 0.5 0.5 0.1 1.0 0.3 1.5
Žaneta Sirotková Basket Slovanka 18 2 6.0 3.5 0.5/0.5 0.0* 0.5/0.5 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 1.0 4.0
Petronela Zoe Potužníková BA Sparta Praha 17 6 6.5 1.0 0.3/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.0 0.0 0.2 0.0 0.3 1.7 0.7
Valerie Zdeňková SBŠ Ostrava 18 3 14.7 2.0 0.0/0.7 0.0* 0.0/1.0 0.0* 2.0/3.3 60.0 0.0 0.3 0.3 0.7 0.7 2.3 0.1 1.3 1.7 -2.0
42 Lenka Spurná Sluneta Ústí n.L. 20 10 4.5 0.6 0.2/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 0.2 0.6 0.0 0.2 0.5 -1.0
Lucie Podušková BA Sparta Praha 17 7 7.6 0.9 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 0.6 1.3 0.3 0.3 0.6 0.1 0.1 0.7 1.0
Karolína Šlachtovská SBŠ Ostrava 19 3 8.7 1.7 0.3/0.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.7 1.3
Adéla Bernáthová Tygři Praha 18 3 9.3 1.7 0.3/0.3 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.3 1.0 1.0 0.1 0.0 0.3 1.0
Natália Zvancigerová BA Sparta Praha 20 6 10.3 0.8 0.3/1.0 0.0* 0.0/1.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.2 0.3 0.7 0.0 0.2 1.3 -1.2
0 Anna Holá Basket Slovanka 18 1 18.0 5.0 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 4.0 4.0 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 4.0 6.0
4 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 20 3 10.7 1.3 0.3/2.0 16.7 0.0/0.3 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.3 1.3 1.7 0.0 1.0 1.3 0.0 0.7 0.7 0.0
Lucie Kašparová HB Basket 19 3 7.3 1.3 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0 1.3 1.3 0.7 0.0 1.7 0.1 0.3 0.3 1.3
17 Ladislava Hasilová K2 Prostějov 18 2 6.0 2.0 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 -0.5
Tereza Dvořáčková BA Sparta Praha 18 4 8.5 1.0 0.5/1.8 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.5 0.1 0.3 1.8 -1.8
Lucie Kovářová BK Havířov 19 4 6.5 1.0 0.5/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.3 0.0 0.3 0.3 0.3 0.3 1.3
Natálie Benešová Žabiny Brno 20 2 8.5 2.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 1.5 0.0 1.0 1.0 2.0
18 Markéta Nováková K2 Prostějov 18 2 8.0 1.5 0.0/2.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.5 0.0 2.0 0.1 0.0 1.5 -2.5
Ema Jetelinová Žabiny Brno 20 2 7.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.5/2.0 75.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.5 0.5
Magdaléna Kmínková Sluneta Ústí n.L. 20 3 3.7 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 1.3
Jana Houbová BK Havířov 20 2 9.5 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.5 1.0 0.0 1.5 1.0
Markéta Hrabalíková SBŠ Ostrava 19 3 11.3 0.7 0.3/0.3 0.0* 0.0/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7
Eliška Myslivcová BK Strakonice 19 10 7.9 0.2 0.1/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.2 0.2 0.6 0.0 0.2 0.5 -0.1
Lucie Křiváčková BK Strakonice 17 3 11.7 0.7 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 2.0 0.0 0.7 1.3 -2.3
Kristýna Kotrcová BK Strakonice 20 2 16.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.5 1.5 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.5 -0.5
8 Sandra Horáková Sokol H. Králové 17 1 11.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 2.0 3.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 4.0 2.0
Marianna Kmínková Sluneta Ústí n.L. 20 3 5.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.3 1.7
Eliška Loučková Tygři Praha 18 2 8.0 1.0 0.5/3.0 16.7 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 -3.0
25 Julie Nádaská Basket Slovanka 18 4 7.5 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.8 -1.0
Julie Piloušková BK Strakonice 17 5 14.6 0.4 0.2/1.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.6 1.8 2.4 0.0 0.8 0.6 0.0 0.4 1.4 0.2
Violetta Šebőková SBŠ Ostrava 17 2 7.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0
Kristýna Vaněčková BK Strakonice 19 10 3.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.0 0.0 0.3 0.0 0.1 0.1 -0.1
Magdaléna Viererová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Anna Marie Suchardová Sluneta Ústí n.L. 18 10 3.9 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.3 0.0 0.2 0.2 0.0 0.3 -0.5
Tereza Hrabovská SBŠ Ostrava 18 1 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristína Kuklová Žabiny Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 Pavlína Kučerová K2 Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kateřina Zvolánková SBŠ Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
46 Emma Rozsévačová Loko Trutnov 17 1 20.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 -2.0
Veronika Šímová Basket Slovanka 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Amálie Šamořilová SBŠ Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Karolína Velická Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Doležajová BK Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Monika Hack Sokol H. Králové 20 6 3.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.3 -0.3
Hana Karásková BK Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Karolína Kyselicová USK Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Bittnerová Levhartice Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Krásná HB Basket 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adéla Johanesová BK Strakonice 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3 Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adéla Baláková BA Sparta Praha 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adéla Hrdinková BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Emma Fürbacherová Tygři Praha 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alžběta Brzoňová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Karasová HB Basket 20 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Machačová BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Lindrová Sokol H. Králové 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Monika Foffová Sokol H. Králové 19 3 8.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 1.3 0.3 0.7 0.7 0.7 0.7 -1.0
Julie Nekolná USK Praha 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sofia Simićová Tygři Praha 18 9 8.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.3 0.0 0.8 0.0 0.2 1.3 -1.8
Sandra Dubjáková BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jessika Nechanická USK Praha 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Žofia Vajdová HB Basket 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ema Janoušková USK Praha 18 6 7.2 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.5 0.2 0.8 0.1 0.0 0.7 -1.2
Tereza Ondráková SBŠ Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
18 Eliška Koďousková Sokol H. Králové 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Lounová BA Sparta Praha 17 4 5.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.3 0.5 0.5 0.1 0.0 1.0 -1.0
Kateřina Mančíková BK Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kamila Neumarová BA Sparta Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sofia Salačová BA Sparta Praha 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kateřina Křemenová HB Basket 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Veronika Špatková USK Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Hana Manová BK Strakonice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Karolína Tomanová Sluneta Ústí n.L. 19 3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.0 0.0 0.0 -0.7
Kateřina Zábranská Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michaela Zárubová Sokol H. Králové 17 1 10.0 0.0 0.0/4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0 -1.0
Kateřina Ebertová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Nováková BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Paličková BA Sparta Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Karolína Hauserová BK Strakonice 19 33 8 7 11 5 7 9 8 7 10 11 5 31
Adéla Junková BK Strakonice 20 29 9 6 12 9 12 16 6 6 6 8 5 36
11 Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 18 29 9 4 13 5 10 11 6 5 7 13 5 39
Marie Holá HB Basket 19 27 12 0 8 9 8 16 3 7 8 7 5 33
Luisa Vydrová BA Sparta Praha 19 30 12 1 9 7 13 20 5 6 5 10 5 41
Jindřiška Hrubá Sokol H. Králové 19 30 12 4 6 14 11 20 7 10 5 5 5 37
Charlotte Velichová Sokol H. Králové 19 33 13 5 8 3 7 8 6 8 8 8 4 34
Anna Jedličková Žabiny Brno 20 28 9 3 13 3 8 11 8 9 9 10 4 30
Mariana Přibylová Tygři Praha 19 26 9 2 10 7 10 14 6 4 6 10 5 29
Karolína Petlanová USK Praha 19 22 10 2 7 6 12 14 7 6 6 8 5 37
88 Alžběta Seifrtová Loko Trutnov 20 26 7 2 12 8 16 18 4 5 7 11 5 32
44 Viola Zajícová Sluneta Ústí n.L. 20 23 7 5 3 3 9 9 7 7 6 5 4 27
Zuzana Tomanová HB Basket 18 26 10 5 8 2 9 9 7 7 10 7 3 31
Sára Iris Lišková Tygři Praha 19 23 10 1 9 6 9 12 4 7 7 13 5 25
Lucie Válková BK Havířov 19 34 8 5 11 4 9 12 7 7 10 10 3 32
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 19 18 8 3 5 3 10 11 7 5 4 3 5 24
Julie Pilařová HB Basket 17 23 8 3 6 7 9 11 5 9 9 6 3 38
Ela Zídková USK Praha 17 22 11 1 6 7 11 14 4 3 6 7 4 26
Kateřina Chodorová BA Sparta Praha 19 23 7 2 8 7 8 11 6 8 12 7 5 21
Tereza Šandová SBŠ Ostrava 20 27 5 7 7 3 11 12 11 5 8 9 5 28
Karolína Šplíchalová Basket Slovanka 19 24 8 2 6 7 6 13 3 2 6 4 5 25
Vendula Krausová BA Sparta Praha 18 24 9 2 8 4 9 13 6 7 8 10 5 25
45 Natálie Vlachová Sokol H. Králové 18 21 8 4 4 7 6 8 4 5 6 2 4 19
Timotea Najbrtová BA Sparta Praha 19 26 9 2 8 5 6 10 5 6 5 9 5 38
4 Anna Brožová Sokol H. Králové 18 24 7 4 5 3 7 7 9 6 7 6 5 29
10 Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 20 21 5 5 9 4 7 8 6 5 8 10 5 25
Tereza Jenková USK Praha 19 19 5 5 5 3 9 11 6 5 9 5 5 23
Alžběta Matasová Tygři Praha 18 20 5 4 8 5 6 10 5 4 8 10 5 26
Nella Bernasová BK Strakonice 18 22 5 6 4 3 7 10 6 6 11 6 5 20
Martina Šťovíčková HB Basket 20 17 5 4 6 6 9 15 5 5 6 7 4 25
Adéla Šedová BA Sparta Praha 20 17 7 3 5 5