Extraliga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 43
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
28. 9. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 1. kolo 44
BK Havířov
SBŠ Ostrava
28. 9. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina B 1. kolo 45
BK Žabiny Brno
K2 Prostějov
28. 9. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 2. kolo 46
BA Sparta Praha
BK Žabiny Brno
1. 10. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
skupina B 2. kolo 47
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
1. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 2. kolo 48
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
1. 10. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 3. kolo 49
BA Sparta Praha
K2 Prostějov
2. 10. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
skupina B 3. kolo 50
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
2. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 3. kolo 51
BK Loko Trutnov
BK Havířov
2. 10. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 4. kolo 52
BK Žabiny Brno
BK Havířov
15. 10. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 4. kolo 53
K2 Prostějov
SBŠ Ostrava
15. 10. 2022
-
Preview
skupina B 4. kolo 54
BA Sparta Praha
Sokol Hradec Králové
15. 10. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
skupina B 5. kolo 55
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
16. 10. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 5. kolo 56
K2 Prostějov
BK Havířov
16. 10. 2022
-
Preview
skupina B 5. kolo 57
BA Sparta Praha
BK Loko Trutnov
16. 10. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
skupina B 6. kolo 58
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
5. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 6. kolo 59
BK Loko Trutnov
K2 Prostějov
5. 11. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 60
BK Havířov
BA Sparta Praha
5. 11. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina B 7. kolo 61
Sokol Hradec Králové
K2 Prostějov
6. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 7. kolo 62
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
6. 11. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 63
SBŠ Ostrava
BA Sparta Praha
6. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 8. kolo 64
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
17. 11. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 8. kolo 65
SBŠ Ostrava
BK Havířov
17. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 8. kolo 66
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno
17. 11. 2022
-
Preview
skupina B 9. kolo 67
K2 Prostějov
BA Sparta Praha
19. 11. 2022
-
Preview
skupina B 9. kolo 68
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
19. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 9. kolo 69
BK Havířov
BK Loko Trutnov
19. 11. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina B 10. kolo 70
BK Žabiny Brno
BA Sparta Praha
20. 11. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 10. kolo 71
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
20. 11. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina B 10. kolo 72
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
20. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 11. kolo 73
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
10. 12. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 11. kolo 74
BK Havířov
K2 Prostějov
10. 12. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina B 11. kolo 75
BK Loko Trutnov
BA Sparta Praha
10. 12. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 12. kolo 76
BK Havířov
BK Žabiny Brno
11. 12. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina B 12. kolo 77
SBŠ Ostrava
K2 Prostějov
11. 12. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 12. kolo 78
Sokol Hradec Králové
BA Sparta Praha
11. 12. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 13. kolo 79
K2 Prostějov
Sokol Hradec Králové
14. 1. 2023
-
Preview
skupina B 13. kolo 80
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
14. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 13. kolo 81
BA Sparta Praha
SBŠ Ostrava
14. 1. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
skupina B 14. kolo 82
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
15. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 14. kolo 83
K2 Prostějov
BK Loko Trutnov
15. 1. 2023
-
Preview
skupina B 14. kolo 84
BA Sparta Praha
BK Havířov
15. 1. 2023
-
Hala Kuncova
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SBŠ Ostrava 0 0 0
2. Sokol H. Králové 0 0 0
3. BK Havířov 0 0 0
4. Žabiny Brno 0 0 0
5. BA Sparta Praha 0 0 0
6. Loko Trutnov 0 0 0
7. K2 Prostějov 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 19 1
Lucie Jirchářová Basket Slovanka 19 1
34 Vendula Mahelová Sokol H. Králové 17 1
Tereza Jandová HB Basket 17 1
Andrea Horelicová Tygři Praha 16 1
Denisa Čermáková Tygři Praha 16 1
Viktorie Štaflová USK Praha 17 1
32 Nela Urbančíková BK Havířov 19 1
Anna Chalupecká Sluneta Ústí n.L. 19 1
Lenka Spurná Sluneta Ústí n.L. 18 1
Magdaléna Kmínková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Marianna Kmínková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Barbora Hnízdilová Sluneta Ústí n.L. 17 1
Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 17 1
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 16 1
Adéla Bernáthová Tygři Praha 16 1
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 17 1
Aneta Skoumalová Tygři Praha 17 1
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 17 1
17 Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 17 1
31 Veronika Kuželková Loko Trutnov 19 1
4 Anna Brožová Sokol H. Králové 17 1
Aneta Jurná Žabiny Brno 19 1
Konstancie Kušnareva Tygři Praha 19 1
Kateřina Hlušičková BA Sparta Praha 16 1
Eliška Vondrušková Žabiny Brno 17 1
Markéta Šafránková HB Basket 17 1
Klára Jirchářová Basket Slovanka 19 1
Julie Potůčková HB Basket 17 1
4 Natálie Machová Loko Trutnov 18 1
Tereza Vojtová Tygři Praha 18 1
10 Lucie Šarochová Basket Slovanka 18 1
Sofia Simićová Tygři Praha 16 1
Vendula Krausová BA Sparta Praha 17 1
Sandra Dubjáková BA Sparta Praha 17 1
Veronika Vojtíková BA Sparta Praha 18 1
9 Klára Bodláková Basket Slovanka 19 1
19 Aneta Chmielová SBŠ Ostrava 19 1
19 Kamila Kusá Sokol H. Králové 17 1
Anna Paula Moreira HB Basket 18 1
5 Nela Sonnevendová K2 Prostějov 17 1
Vendula Grudlová K2 Prostějov 17 1
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 16 1
22 Žofie Paterová Sokol H. Králové 19 1
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 16 1
17 Anna Valerie Týfová Loko Trutnov 16 1
14 Eliška Boučková Loko Trutnov 17 1
21 Veronika Špeldová Sokol H. Králové 18 1
Marie Holá HB Basket 17 1
Terezie Anabela Pavlíčková K2 Prostějov 18 1
Kateřina Ebenhöhová Žabiny Brno 18 1
Klára Vondřičková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Kateřina Chodorová BA Sparta Praha 17 1
Petra Pajkrtová USK Praha 18 1
Karolína Šplíchalová Basket Slovanka 17 1
Barbora Krásná HB Basket 18 1
23 Michaela Hofmanová SBŠ Ostrava 19 1
12 Tereza Plašilová Loko Trutnov 16 1
53 Lenka Křivská Loko Trutnov 16 1
Adéla Linhartová USK Praha 16 1
Ladislava Hasilová K2 Prostějov 16 1
6 Tereza Durčáková BK Havířov 19 1
16 Tereza Klimešová K2 Prostějov 16 1
Elen Boráková Tygři Praha 16 1
Natálie Prislupčáková Sluneta Ústí n.L. 18 1
8 Leona Kořínková Basket Slovanka 16 1
Lucie Fránová Tygři Praha 17 1
Lucie Kovářová BK Havířov 17 1
Karolína Půroková BK Strakonice 17 1
10 Eliška Doležajová BK Havířov 16 1
Antonie Beníčková K2 Prostějov 19 1
Anastázie Pešková BK Strakonice 16 1
Linda Srpová USK Praha 16 1
Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 16 1
Vendula Plzenská Tygři Praha 16 1
Nela Stehlíková K2 Prostějov 16 1
Tereza Dvořáčková BA Sparta Praha 16 1
30 Adéla Civínová Basket Slovanka 15 1
25 Julie Nádaská Basket Slovanka 16 1
Kateřina Holubová Tygři Praha 16 1
23 Monika Fryčová K2 Prostějov 17 1
Natália Zvancigerová BA Sparta Praha 18 1
34 Michaela Hrbáčová BK Havířov 16 1
12 Monika Hacková Sokol H. Králové 18 1
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov 18 1
Anna Marie Suchardová Sluneta Ústí n.L. 16 1
Tereza Hrabovská SBŠ Ostrava 16 1
Erika Kourková Žabiny Brno 19 1
22 Bianka Kloknerová SBŠ Ostrava 19 1
Zuzana Čížková BK Strakonice 16 1
77 Veronika Vargová Loko Trutnov 16 1
Mariana Přibylová Tygři Praha 17 1
Klára Petelová BK Strakonice 16 1
28 Nella Klapková Basket Slovanka 17 1
Martina Šalkovičová BA Sparta Praha 17 1
5 Zuzana Vlosinská SBŠ Ostrava 18 1
Nella Bernasová BK Strakonice 16 1
Barbora Valachová Sluneta Ústí n.L. 17 1
Eliška Myslivcová BK Strakonice 17 1
17 Eliška Bělicová BK Havířov 19 1
Kristýna Lapišová SBŠ Ostrava 18 1
19 Zuzana Pěchová BK Havířov 18 1
Kateřina Seberová SBŠ Ostrava 17 1
39 Hedvika Hartmanová Loko Trutnov 19 1
Hana Manová BK Strakonice 17 1
Veronika Trieblová Sluneta Ústí n.L. 16 1
20 Viktorie Kulichová Loko Trutnov 16 1
1 Tereza Potáčková SBŠ Ostrava 16 1
Jana Opravilová Tygři Praha 17 1
24 Žaneta Sirotková Basket Slovanka 16 1
19 Lucie Rabochová Basket Slovanka 17 1
45 Barbora Loudová Basket Slovanka 17 1
Eliška Loučková Tygři Praha 16 1
Julie Bezdíčková Sokol H. Králové 16 1
21 Magdalena Soudková Basket Slovanka 17 1
Martina Blahová Levhartice Chomutov 18 1
Lucie Lindušková K2 Prostějov 15 1
Tereza Kučerová USK Praha 17 1
21 Tereza Kašpárková K2 Prostějov 16 1
Andrea Kovářová USK Praha 17 1
24 Aneta Kytlicová K2 Prostějov 17 1
Magdaléna Černá Tygři Praha 18 1
Karolína Baloušková BK Strakonice 19 1
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov 18 1
17 Lada Ingrid Brisudová SBŠ Ostrava 19 1
21 Julie Konečná SBŠ Ostrava 19 1
7 Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 18 1
Adéla Junková BK Strakonice 18 1
Kateřina Andresková Žabiny Brno 18 1
Jitka Pilařová HB Basket 19 1
55 Adéla Blažková Loko Trutnov 19 1
Karolína Hauserová BK Strakonice 17 1
Tereza Maruštíková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Michaela Tintěrová Sluneta Ústí n.L. 19 1
Natálie Ryvolová Sluneta Ústí n.L. 19 1
Tereza Jenková USK Praha 18 1
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 18 1
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 18 1
11 Eliška Trollerová Basket Slovanka 17 1
Kateřina Vejvodová HB Basket 19 1
Sára Iris Lišková Tygři Praha 18 1
Marie Žílová USK Praha 19 1
23 Táňa Bartáčková Sokol H. Králové 19 1
Eliška Staňková Levhartice Chomutov 18 1
Johana Staňková Levhartice Chomutov 18 1
Marie Staňková Levhartice Chomutov 16 1
20 Natálie Koucká Basket Slovanka 19 1
Martina Šťovíčková HB Basket 18 1
31 Sára Zátopková SBŠ Ostrava 18 1
10 Nikola Šafránková Basket Slovanka 18 1
Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Anežka Hozáková Sluneta Ústí n.L. 19 1
Laura Mikšíková Žabiny Brno 19 1
23 Pavlína Vitovská Loko Trutnov 19 1
Nikola Zdeňková USK Praha 19 1
43 Veronika Borsová Loko Trutnov 19 1
11 Veronika Szabó BK Havířov 19 1
Michaela Jánská BK Strakonice 19 1
Gabriela Němcová BA Sparta Praha 19 1
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 18 1
Barbora Soukupová BA Sparta Praha 18 1
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 18 1
8 Eliška Kubíčková BK Havířov 19 1
Zuzana Křížová Žabiny Brno 18 1
Anna Chromá USK Praha 19 1
Sára Špelinová USK Praha 19 1
Kateřina Kaiserová HB Basket 19 1
Lucie Čadková BK Strakonice 18 1
5 Natálie Vlčková Sokol H. Králové 19 1
Luisa Vydrová BA Sparta Praha 18 1
Jesika Maud Hibalová HB Basket 19 1
88 Alžběta Seifrtová Loko Trutnov 18 1
Tereza Zajíčková BA Sparta Praha 18 1
6 Charlotte Velichová Sokol H. Králové 18 1
16 Adéla Vítová Loko Trutnov 19 1
99 Eliška Linhartová Loko Trutnov 19 1
13 Veronika Eliášová Sokol H. Králové 19 1
Hana Kačírková USK Praha 18 1
Anna Hranáčová USK Praha 19 1
17 Eliška Brejchová Basket Slovanka 19 1
Adéla Johanesová BK Strakonice 18 1
Viktorie Urbánková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Natálie Benešová Žabiny Brno 18 1
Julie Nekolná USK Praha 18 1
6 Lucie Vaculíková K2 Prostějov 17 1
Babeta Loučková Žabiny Brno 18 1
Barbora Váchová USK Praha 19 1
Tereza Karasová HB Basket 18 1
Simona Nerudová Žabiny Brno 19 1
Laura Samouk USK Praha 17 1
24 Zuzana Havelková Loko Trutnov 19 1
Zuzana Bártů Žabiny Brno 17 1
Zuzana Tomanová HB Basket 17 1
Emma Franková USK Praha 17 1
Karolína Berková K2 Prostějov 17 1
8 Kateřina Tauchmanová Loko Trutnov 17 1
Markéta Andrýsková K2 Prostějov 19 1
22 Markéta Nádvorníková Basket Slovanka 19 1
Karolína Petlanová USK Praha 17 1
Anita Štenclová HB Basket 18 1
Iva Procházková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Tereza Herišerová Sluneta Ústí n.L. 16 1
Markéta Najmanová Levhartice Chomutov 19 1
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 18 1
Barbora Jorová Levhartice Chomutov 18 1
Eliška Salaková Sluneta Ústí n.L. 15 1
Ema Jetelinová Žabiny Brno 18 1
7 Veronika Konečná SBŠ Ostrava 19 1
Adéla Krejčová Sluneta Ústí n.L. 19 1
45 Natálie Vlachová Sokol H. Králové 17 1
11 Klára Brodová SBŠ Ostrava 17 1
88 Kristýna Maderová K2 Prostějov 18 1
Tereza Šandová BK Havířov 18 1
Agáta Seidelová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Adéla Hrdinková BA Sparta Praha 17 1
29 Veronika Kuderová SBŠ Ostrava 19 1
Adéla Náplavová BK Havířov 16 1
18 Markéta Nováková K2 Prostějov 16 1
4 Lucie Svatoňová Basket Slovanka 18 1
25 Aneta Zahradníčková K2 Prostějov 18 1
Jolana Chylíková BK Strakonice 19 1
Anna Jedličková Žabiny Brno 18 1
28 Sarah Zitová Loko Trutnov 18 1
Jana Streitová Žabiny Brno 18 1
Adéla Šedová BA Sparta Praha 18 1
Klára Balážová HB Basket 18 1
7 Lucie Válková BK Havířov 17 1
18 Stela Vajglová BK Havířov 19 1
Karolína Šlachtovská SBŠ Ostrava 17 1
Alžběta Brzoňová Tygři Praha 16 1
Vanesa Capíková SBŠ Ostrava 17 1
44 Agáta Novotná Basket Slovanka 17 1
9 Dorota Saviola SBŠ Ostrava 18 1
Timotea Najbrtová BA Sparta Praha 18 1
6 Markéta Hrabalíková SBŠ Ostrava 17 1
Adéla Žáčková BK Strakonice 17 1
Lucie Vavrochová HB Basket 19 1
Emma Fürbacherová Tygři Praha 18 1
Marie Riegertová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Viola Zajícová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Sandra Mádlová Basket Slovanka 17 1
Martina Málková Tygři Praha 17 1
Alžběta Matasová Tygři Praha 17 1
Liana Užovičová Žabiny Brno 18 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře