Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out A 1. kolo 199
Válečnice Děčín
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
play-out A 1. kolo 200
USK Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
play-out A 1. kolo 201
Sokol Nusle
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out A 2. kolo 202
USK Praha B
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
play-out A 2. kolo 203
Sokol Nusle
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out A 3. kolo 206
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
5. 2. 2022
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
play-out A 3. kolo 205
Válečnice Děčín
USK Praha B
5. 2. 2022
15:15
ARMEX Sportcentrum
Preview
play-out A 3. kolo 204
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
5. 2. 2022
16:30
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
play-out A 4. kolo 208
Bižuterie Jablonec n.N.
USK Praha B
6. 2. 2022
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
play-out A 4. kolo 207
Válečnice Děčín
Sokol Nusle
9. 2. 2022
18:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
play-out A 5. kolo 209
USK Praha B
Sokol Nusle
26. 2. 2022
-
SH Královka
Preview
play-out A 5. kolo 210
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Válečnice Děčín
26. 2. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
play-out A 5. kolo 211
HB Basket Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
26. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
play-out A 6. kolo 212
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bižuterie Jablonec n.N.
27. 2. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
play-out A 6. kolo 213
HB Basket Praha B
Válečnice Děčín
27. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
play-out A 7. kolo 214
HB Basket Praha B
USK Praha B
12. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
play-out A 7. kolo 215
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Nusle
12. 3. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
play-out A 8. kolo 216
Bižuterie Jablonec n.N.
Válečnice Děčín
13. 3. 2022
-
Městská hala I
Preview
play-out A 8. kolo 217
BK Lokomotiva Karlovy Vary
USK Praha B
13. 3. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
play-out A 8. kolo 218
HB Basket Praha B
Sokol Nusle
13. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
play-out A 9. kolo 219
Sokol Nusle
Válečnice Děčín
26. 3. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out A 9. kolo 220
USK Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
26. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
play-out A 10. kolo 221
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
27. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
play-out A 10. kolo 222
USK Praha B
Válečnice Děčín
27. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
play-out A 10. kolo 223
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
27. 3. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out A 11. kolo 224
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Lokomotiva Karlovy Vary
9. 4. 2022
-
Městská hala I
Preview
play-out A 11. kolo 225
Válečnice Děčín
HB Basket Praha B
9. 4. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
play-out A 12. kolo 226
Sokol Nusle
USK Praha B
10. 4. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out A 12. kolo 227
Válečnice Děčín
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 4. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
play-out A 12. kolo 228
Bižuterie Jablonec n.N.
HB Basket Praha B
10. 4. 2022
-
Městská hala I
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Loko Karlovy Vary 10 8 2 715 548 18
2. Sokol Nusle 10 7 3 770 500 17
3. Bižuterie Jablonec n.N. 10 6 4 632 601 16
4. HB Basket B 10 6 4 633 635 16
5. USK Praha B 10 3 7 590 651 13
6. Válečnice Děčín 10 0 10 459 864 10

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK TJ Jičín 15 35.2 3.5 10.9 /17.6 62.0 12.5
Studánka Pardubice 14 18.3 2.8 5.8 /13.3 43.5 17.4
Loko Karlovy Vary 14 27.1 1.4 8.9 /19.2 46.3 20.6
Sokol Nusle 14 23.4 4.6 10.7 /21.3 50.3 18.3
Sojky Pelhřimov 15 23.5 1.1 10.0 /20.5 48.7 22.5
STRABAG Zlín 14 25.7 3.4 12.8 /23.9 53.6 14.7
Sokol H. Králové B 15 27.4 3.3 5.6 /10.6 52.8 13.7
BC Kolín 14 19.4 1.2 6.9 /15.8 43.7 15.9
BC Benešov 14 18.9 1.9 8.6 /19.6 44.0 20.6
K2 Prostějov 15 31.6 3.1 7.5 /16.0 47.1 14.9
HB Basket B 14 19.7 3.1 10.2 /23.1 44.3 18.0
USK Praha B 14 21.2 0.6 8.7 /21.3 40.8 14.5
KP Brno B 14 19.0 1.5 8.1 /20.3 40.0 18.0
SK Bruntál 13 18.2 1.9 7.5 /18.5 40.7 13.7
Sokol H. Počernice 14 23.9 1.9 8.3 /16.7 49.8 15.1
BK Brandýs n.L. 15 18.9 2.2 10.3 /18.3 56.2 11.1
BK Havířov 14 25.5 1.5 9.5 /20.8 45.7 16.1
Žabiny Brno B 15 23.5 2.7 8.8 /20.1 43.7 18.9
Tygři Praha B 15 27.0 2.3 7.7 /13.8 55.6 14.7
BK Klatovy 14 24.6 4.3 9.3 /19.9 46.8 16.5
DBaK 15 32.1 2.4 7.9 /18.1 43.5 19.9
Válečnice Děčín 14 16.4 1.5 8.1 /21.2 38.4 19.2
Bižuterie Jablonec n.N. 13 23.3 1.8 8.7 /17.1 50.9 17.3
Basket Slovanka B 14 22.3 2.6 6.4 /13.9 46.2 14.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Vyhlídal Michal 6 0 6 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Vlach Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 5 3 2 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Vampola Jakub 5 2 3 0 1.5 1.2 1.4
Válek Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Tvrdíková Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Tejček Tomáš 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlehofer Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Škaroupka Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 5 1 4 0 1.4 1.2 1.3
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Slovák Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 5 2 3 0 1.4 1.0 1.2
Schaffner Vojta 4 1 3 0 1.0 1.1 1.1
Shumskyy Vitaliy 6 0 6 0 1.1 1.0 1.0
Sekáč Martin 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Račanský Martin 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 7 4 3 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 3 2 1 0 1.5 1.2 1.3
Peterková Lucie 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pechová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Pazourek Jaroslav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Nesvadba Miloš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 4 0 4 0 2.3 1.3 1.8
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Nehoda Pavel 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 4 4 0 0 1.0 1.4 1.2
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Menšík Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 8 1 7 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Lunhul Vladislav 4 1 3 0 1.4 1.1 1.3
Lejčko Jan 7 4 3 0 1.1 1.0 1.0
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 5 0 5 0 1.1 1.0 1.1
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Kubeš Michal 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Krčmář Dominik 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Krajcigrová Adéla 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Koudela Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 5 1 4 0 1.4 1.3 1.4
Kolář Jaroslav 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Kohout Radomír 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kocián Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koc Ondřej 2 1 1 0 1.8 2.0 1.9
Kmošek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Kalabza Lukáš 8 5 3 0 1.1 1.2 1.2
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Jon Miloslav 6 2 4 0 1.2 1.3 1.2
Jodl Jiří 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janovský Jaroslav 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Janík Karel 6 2 4 0 1.0 1.3 1.1
Jakubík Petr 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Hynková Klára 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Hudec Filip 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Hejnic Jan 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Hejduk Jakub 5 4 1 0 1.1 1.0 1.1
Havlíček Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Frána Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Čížek Daniel 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Bubeníčková Michaela 3 0 3 0 1.7 1.0 1.3
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Bohata Pavel 3 3 0 0 1.5 1.2 1.3
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bendová Linda 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Barták Matěj 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Balog Lukáš 4 3 1 0 1.9 1.3 1.6
Baďura Ota 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře