Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
finálová skupina 1. kolo 171
BK Klatovy
STRABAG Zlín
5. 3. 2022
14:00
SH BK Klatovy Michal Horník
Michal Dub
79
70
27
20
47
37
61
53
Review
finálová skupina 1. kolo 170
DBaK
K2 Prostějov
22. 1. 2022
15:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Musil
Miloslav Jon
41
44
12
5
24
15
31
25
Review
finálová skupina 1. kolo 169
Sokol Hradec Králové B
BSK Continental TJ Jičín
18. 1. 2022
18:30
hala Sokol Hradec Králové Jaroslav Poživil
Roman Mareš
52
73
14
20
27
31
38
47
Review
finálová skupina 2. kolo 172
DBaK
STRABAG Zlín
23. 1. 2022
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Petr Šmůla
Pavel Podhůrský
94
67
22
15
47
35
75
47
Review
finálová skupina 2. kolo 173
BK Klatovy
K2 Prostějov
19. 3. 2022
14:00
SH BK Klatovy Jan Musil
Simona Jindřichová
35
84
6
19
15
41
29
62
Review
finálová skupina 3. kolo 174
K2 Prostějov
STRABAG Zlín
26. 3. 2022
09:30
Sportcentrum DDM 1 Jakub Kremser
Jakub Válek
109
32
20
4
49
9
84
23
Review
finálová skupina 3. kolo 175
Sokol Hradec Králové B
DBaK
5. 2. 2022
15:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Šafařík
Štěpán Scholze
39
91
3
25
17
54
25
77
Review
finálová skupina 3. kolo 176
BSK Continental TJ Jičín
BK Klatovy
5. 2. 2022
17:15
Sportovní areál Jičín - malá hala Veronika Vávrová
Martin Svoboda
69
66
14
18
36
38
44
50
Review
finálová skupina 4. kolo 177
Sokol Hradec Králové B
BK Klatovy
6. 2. 2022
10:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Veis
Marek Vaníček
63
76
11
12
33
38
57
55
Review
finálová skupina 4. kolo 178
BSK Continental TJ Jičín
DBaK
15. 3. 2022
19:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Dominik Barták
Tomáš Tejček
91
71
24
18
43
32
68
61
Review
finálová skupina 5. kolo 180
K2 Prostějov
Sokol Hradec Králové B
26. 2. 2022
11:00
ZŠ Palackého Jan Bráblík
Klára Hynková
74
42
24
18
38
27
57
35
Review
finálová skupina 5. kolo 181
STRABAG Zlín
BSK Continental TJ Jičín
26. 2. 2022
17:00
Městská SH Zelené Lukáš Kapaňa
Jakub Kremser
52
94
10
21
28
52
41
73
Review
finálová skupina 5. kolo 179
DBaK
BK Klatovy
26. 2. 2022
19:30
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Jodl
Ondřej Josefus
85
53
22
18
49
32
67
45
Review
finálová skupina 6. kolo 183
STRABAG Zlín
Sokol Hradec Králové B
27. 2. 2022
09:30
Městská SH Zelené Marek Bešina
Dominik Krčmář
78
79
22
10
31
31
47
53
Review
finálová skupina 6. kolo 182
K2 Prostějov
BSK Continental TJ Jičín
27. 2. 2022
10:00
ZŠ Palackého Jan Bráblík
Klára Hynková
52
62
15
12
29
39
38
52
Review
finálová skupina 7. kolo 184
STRABAG Zlín
DBaK
12. 3. 2022
15:00
Městská SH Zelené Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
23
109
3
32
15
55
21
83
Review
finálová skupina 7. kolo 185
K2 Prostějov
BK Klatovy
12. 3. 2022
16:00
ZŠ Palackého Petr Nejezchleb
Jiří Krejčiřík
103
44
19
9
54
17
78
35
Review
finálová skupina 8. kolo 187
K2 Prostějov
DBaK
13. 3. 2022
10:00
ZŠ Palackého Jan Hecl
Martin Račanský
77
53
18
12
38
28
56
39
Review
finálová skupina 8. kolo 188
STRABAG Zlín
BK Klatovy
13. 3. 2022
10:00
Městská SH Zelené Ondřej Josefus
Rastislav Frass
53
91
17
30
22
45
35
69
Review
finálová skupina 8. kolo 186
BSK Continental TJ Jičín
Sokol Hradec Králové B
11. 3. 2022
18:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Jakub Hejduk
František Syrovátka
107
78
25
17
54
34
79
58
Review
finálová skupina 9. kolo 190
DBaK
BSK Continental TJ Jičín
26. 3. 2022
12:30
Městská sportovní hala č.2 Simona Jindřichová
Michal Kuncl
71
101
21
16
42
38
56
63
Review
finálová skupina 9. kolo 189
BK Klatovy
Sokol Hradec Králové B
26. 3. 2022
16:30
SH BK Klatovy František Syrovátka
Lukáš Balog
51
68
18
15
30
33
40
48
Review
finálová skupina 10. kolo 191
STRABAG Zlín
K2 Prostějov
27. 3. 2022
09:00
Městská SH Zelené Jakub Kremser
Václav Sýkora
33
95
8
23
16
43
29
63
Review
finálová skupina 10. kolo 192
DBaK
Sokol Hradec Králové B
27. 3. 2022
09:30
Městská sportovní hala č.2 Jiří Jodl
Michal Kuncl
52
90
11
24
23
54
43
75
Review
finálová skupina 10. kolo 193
BK Klatovy
BSK Continental TJ Jičín
25. 3. 2022
19:00
SH BK Klatovy Michal Kuncl
Aneta Flaisigová
42
87
8
11
25
27
37
47
Review
finálová skupina 11. kolo 194
BSK Continental TJ Jičín
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
20
0
*
Review
finálová skupina 11. kolo 195
Sokol Hradec Králové B
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
20
0
*
Review
finálová skupina 12. kolo 197
Sokol Hradec Králové B
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
20
0
*
Review
finálová skupina 12. kolo 198
BSK Continental TJ Jičín
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
20
0
*
Review
finálová skupina 12. kolo 196
BK Klatovy
DBaK
10. 4. 2022
10:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Lukáš Kalabza
62
58
16
16
30
31
44
43
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
20 Natálie Kadaníková Sokol H. Počernice 17 24 1.0 19.8 7.4 0.8 2.5/4.3 59.2 1.9
Nela Bláhová BC Kolín 16 22 1.0 18.1 7.6 0.2 2.4/4.8 50.0 3.2
Karolína Šplíchalová Loko Karlovy Vary 17 21 1.0 18.7 7.9 0.3 2.1/4.3 48.9 3.5
Kateřina Tauchmanová BSK TJ Jičín 17 21 1.0 17.1 6.0 1.0 2.0/3.2 62.7 1.9
Lucie Makrlíková BK Klatovy 16 24 1.0 14.9 5.7 0.6 1.8/4.1 42.4 2.4
Adéla Kölblová Sojky Pelhřimov 16 22 1.0 16.1 6.6 0.1 2.5/5.0 50.5 3.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 16 24 1.0 14.6 4.4 1.3 1.8/3.7 48.3 2.6
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 16 24 1.0 13.8 5.5 0.5 1.2/2.6 46.0 3.2
Anna Marie Pražáková STRABAG Zlín 15 19 1.0 16.6 6.3 0.0 4.1/6.8 59.7 0.8
Natálie Zelenková BK Klatovy 15 24 1.0 13.0 3.6 1.0 2.6/4.2 63.0 1.8
Lucie Zahradníková BK Klatovy 17 23 1.0 13.3 4.7 1.0 1.0/1.7 0.0* 2.0
Tereza Šimonová Sojky Pelhřimov 15 24 1.0 12.7 5.0 0.2 2.2/4.1 53.1 2.8
Veronika Cyrany Bižuterie Jablonec n.N. 17 21 1.0 14.5 5.8 0.3 1.9/3.4 54.9 3.0
Anja Válková Studánka Pardubice 17 24 1.0 12.4 4.1 1.3 0.5/2.0 25.0 3.3
Monika Fryčová STRABAG Zlín 17 18 1.0 16.5 5.8 0.1 4.6/7.6 60.6 3.1
Denisa Ježková Bižuterie Jablonec n.N. 16 21 1.0 14.1 6.1 0.0 1.8/3.0 58.7 1.5
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 15 20 1.0 14.7 4.5 1.0 2.8/3.9 71.8 0.8
Barbora Krausová BC Kolín 17 22 1.0 13.3 4.5 0.9 1.5/3.5 41.0 2.5
9 Kateřina Křemenová Sokol H. Počernice 17 24 1.0 12.1 4.7 0.5 1.4/3.4 42.0 2.5
Barbora Svobodová Studánka Pardubice 17 18 1.0 16.0 5.3 1.3 1.6/3.7 43.9 2.4
42 Jiřina Hejlová BK Havířov 15 22 1.0 12.8 4.8 0.2 2.5/6.9 36.8 2.2
Nikola Kubínová BSK TJ Jičín 15 19 1.0 14.6 5.8 0.2 2.4/4.2 57.0 1.1
23 Tereza Hrabovská BK Havířov 16 19 1.0 14.4 5.4 0.6 1.9/3.7 50.7 2.9
Beáta Kocourová Žabiny Brno B 17 20 1.0 13.7 4.1 0.8 3.1/5.4 56.5 2.2
Adéla Stindlová BSK TJ Jičín 16 20 1.0 13.6 6.0 0.1 1.5/2.8 53.6 2.1
35 Karolína Matasová DBaK 17 20 1.0 13.4 5.9 0.2 1.2/2.6 47.1 2.2
Sandra Mádlová Basket Slovanka B 17 14 1.0 18.9 5.2 1.4 4.2/5.8 72.8 2.4
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 17 24 1.0 10.8 3.8 0.5 1.7/3.7 44.9 2.6
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 16 19 1.0 13.2 2.9 2.1 1.1/2.1 52.5 1.4
Lucie Vaculíková K2 Prostějov 17 21 1.0 11.9 4.2 0.9 0.9/1.3 0.0* 2.1
Barbora Valachová BKDěč U17G 17 18 1.0 13.8 3.4 1.2 3.5/6.6 53.4 2.3
Tereza Klimešová K2 Prostějov 16 20 1.0 12.2 5.9 0.1 0.4/1.6 0.0* 3.2
Veronika Trieblová BKDěč U17G 16 22 1.0 11.1 4.0 0.2 2.5/7.5 33.3 2.7
Johana Hnízdilová K2 Prostějov 16 14 1.0 17.4 7.5 0.3 1.5/2.8 53.8 1.6
Karolína Cahová USK Praha B 15 20 1.0 11.9 4.6 0.2 2.3/6.0 37.5 2.3
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 16 24 1.0 9.8 4.0 0.3 1.1/2.6 41.9 3.1
Tereza Herišerová BKDěč U17G 16 20 1.0 11.8 4.5 0.3 2.1/4.3 48.8 1.5
Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 16 21 1.0 11.1 5.1 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.5
Tereza Mazalová SK Bruntál 15 22 1.0 10.6 3.2 0.2 3.6/5.7 62.7 3.5
Lucie Lindrová Sokol H. Králové B 17 15 1.0 15.5 5.9 0.3 2.8/3.4 82.4 3.2
1 Karolina Vládíková BK Havířov 15 14 1.0 16.6 6.3 0.4 2.9/5.1 56.9 2.4
30 Adéla Civínová Basket Slovanka B 15 16 1.0 14.5 6.3 0.1 1.7/4.1 41.5 2.6
10 Eliška Doležajová BK Havířov 16 19 1.0 12.2 4.6 0.2 2.5/4.9 50.5 1.7
15 Kristýna Svobodová DBaK 17 18 1.0 12.6 5.8 0.0 1.0/2.9 34.6 1.3
Eliška Salaková HB Basket B 15 18 1.0 12.4 4.3 0.4 2.6/4.3 59.0 2.2
Adina Ema Frantová USK Praha B 15 20 1.0 11.1 4.3 0.3 1.8/4.1 44.4 1.7
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 17 23 1.0 9.6 4.2 0.0 1.1/2.9 38.8 2.4
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 16 22 1.0 9.6 2.5 0.7 2.5/4.2 59.8 1.5
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 16 24 1.0 8.6 2.9 0.7 0.9/1.7 0.0* 1.3
22 Tereza Slavíková DBaK 17 20 1.0 10.4 3.5 0.9 0.9/2.1 42.9 3.4
Markéta Nováková K2 Prostějov 16 17 1.0 12.0 3.7 1.1 1.4/2.4 60.0 2.2
Amélie Vopičková Loko Karlovy Vary 16 23 1.0 8.8 3.4 0.1 1.6/3.7 44.0 2.7
Melánie Šimová SK Bruntál 16 23 1.0 8.6 2.5 0.8 1.2/3.6 32.9 2.5
Klára Seidlová BC Benešov 16 23 1.0 8.4 3.0 0.3 1.6/3.7 43.5 3.0
Veronika Kunešová KP Brno B 15 18 1.0 10.7 4.1 0.6 0.8/2.4 34.1 1.7
Karolína Budská KP Brno B 15 23 1.0 8.4 3.3 0.3 0.9/1.9 0.0* 1.4
Ladislava Hasilová K2 Prostějov 16 13 1.0 14.8 6.0 0.3 1.9/3.8 50.0 1.7
Nela Sonnevendová K2 Prostějov 17 16 1.0 11.9 3.1 1.6 1.0/2.0 50.0 1.4
Anežka Barusel SK Bruntál 16 22 1.0 8.6 3.9 0.0 0.8/3.5 23.4 1.7
Adéla Bernáthová Tygři Praha B 16 11 1.0 17.2 6.6 0.6 2.0/3.3 61.1 2.0
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 17 24 1.0 7.9 2.4 0.6 1.3/2.4 54.4 2.5
Michaela Zárubová Sokol H. Králové B 15 15 1.0 12.5 5.1 0.3 1.5/2.1 71.0 1.4
Barbora Struhárová BK Klatovy 16 22 1.0 8.4 2.8 0.5 1.2/2.9 42.9 1.5
Veronika Šebestová Sokol H. Králové B 16 16 1.0 11.5 4.6 0.5 0.9/1.8 0.0* 2.4
Klára Aubrechtová DBaK 16 21 1.0 8.7 3.5 0.4 0.5/1.4 0.0* 2.6
Adéla Husáková HB Basket B 17 19 1.0 9.6 2.9 0.5 2.3/5.5 41.0 3.6
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 20 1.0 9.1 3.9 0.0 1.4/2.4 56.3 0.8
Nikola Chmelíková BSK TJ Jičín 17 22 1.0 7.9 2.9 0.5 0.6/1.1 0.0* 2.2
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 16 21 1.0 8.3 2.5 0.3 2.4/5.7 42.0 1.8
2 Claudie Štroblová Sokol H. Počernice 17 23 1.0 7.5 2.6 0.2 1.7/2.9 60.6 1.7
Nela Chlebiková SK Bruntál 16 11 1.0 15.6 5.5 0.7 2.5/4.8 52.8 2.8
Sofia Simićová Tygři Praha B 16 20 1.0 8.6 3.2 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.9
Kristýna Štětkářová STRABAG Zlín 16 19 1.0 8.9 2.8 0.8 0.8/1.8 0.0* 2.5
Lucie Všetečková BSK TJ Jičín 17 19 1.0 8.9 2.5 1.1 0.6/0.9 0.0* 1.3
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 23 1.0 7.3 2.7 0.0 1.9/3.6 52.4 0.9
Eliška Loučková Tygři Praha B 16 18 1.0 9.4 3.6 0.3 1.3/2.8 48.0 1.4
Natálie Flaxová BSK TJ Jičín 15 17 1.0 9.9 3.9 0.3 1.1/1.4 0.0* 1.9
Karolína Krausová Sokol H. Králové B 16 21 1.0 8.0 2.3 1.0 0.6/1.0 0.0* 1.7
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 16 24 1.0 6.8 2.6 0.2 1.0/1.8 0.0* 3.6
Lucie Nergerová BK Brandýs n.L. 17 18 1.0 9.0 1.3 1.3 2.3/3.1 76.4 2.4
Eliška Vondrušková Žabiny Brno B 17 11 1.0 14.5 6.6 0.0 1.3/2.1 60.9 2.5
Veronika Lášová Sojky Pelhřimov 16 20 1.0 7.9 2.6 0.5 1.5/2.4 61.7 2.6
3 Lucie Kašparová DBaK 17 10 1.0 15.8 6.9 0.1 1.7/3.2 53.1 1.2
23 Kristina Vaňková DBaK 16 13 1.0 12.1 5.2 0.3 0.7/1.2 0.0* 1.4
Veronika Kurzová KP Brno B 15 24 1.0 6.5 2.7 0.0 1.2/3.4 34.6 1.9
18 Eliška Králová Sokol H. Počernice 17 24 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/2.4 43.9 1.8
Petra Havlínová HB Basket B 17 22 1.0 6.8 1.6 0.4 2.3/4.5 51.0 3.2
Žaneta Sirotková Basket Slovanka B 16 15 1.0 9.9 3.7 0.3 1.6/3.7 42.9 1.8
Sára Vyroubalová USK Praha B 15 19 1.0 7.8 3.3 0.0 1.3/3.8 33.3 1.6
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 16 21 1.0 7.0 2.6 0.1 1.3/3.1 42.4 2.2
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 24 1.0 6.1 1.7 0.5 1.2/1.8 0.0* 1.3
Aneta Kytlicová K2 Prostějov 17 10 1.0 14.5 5.8 0.6 1.1/2.1 52.4 0.8
Jana Opravilová Tygři Praha B 17 15 1.0 9.6 3.3 0.7 1.1/1.9 0.0* 1.7
Johana Kučerová HB Basket B 15 16 1.0 8.9 3.1 0.7 0.6/2.3 27.8 1.9
Marika Rýdlová BC Benešov 16 22 1.0 6.5 2.3 0.2 1.3/2.8 45.9 0.9
12 Anna Ženíšková DBaK 17 14 1.0 10.0 3.9 0.5 0.6/1.8 0.0* 1.9
Lucie Lindušková K2 Prostějov 15 14 1.0 9.8 3.8 0.4 0.9/1.4 0.0* 0.8
Štěpánka Láníková Bižuterie Jablonec n.N. 17 21 1.0 6.5 2.7 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.4
Klára Klugová DBaK 16 22 1.0 6.2 2.1 0.4 0.7/1.5 0.0* 3.7
Michaela Mundlová BK Klatovy 16 24 1.0 5.6 1.8 0.4 0.8/1.7 0.0* 2.1
Eliska Niamh Sieglová Loko Karlovy Vary 17 24 1.0 5.5 2.4 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.6
Julie Nádaská Basket Slovanka B 16 19 1.0 6.8 2.1 0.8 0.2/0.8 0.0* 1.5
Pavlína Paurová Sokol H. Králové B 15 10 1.0 12.9 4.5 1.0 0.9/1.6 0.0* 1.9
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 16 9 1.0 14.2 6.1 0.2 1.3/3.8 35.3 1.4
Sofie Šturmová Sokol Nusle 17 21 1.0 6.0 2.1 0.2 1.1/2.0 0.0* 0.9
Barbora Krejcarová Tygři Praha B 15 13 1.0 9.7 2.8 0.7 1.9/3.6 53.2 3.0
6 Alice Krýzová Sokol H. Počernice 17 13 1.0 9.5 4.0 0.2 1.0/1.6 0.0* 0.3
Hana Danielisová STRABAG Zlín 16 15 1.0 8.2 3.1 0.1 1.7/2.7 65.0 1.4
Eliška Mohelníková SK Bruntál 14 14 1.0 8.6 1.9 1.3 1.0/2.3 43.8 2.3
Alice Kinclová HB Basket B 17 13 1.0 9.2 3.8 0.0 1.7/4.8 34.9 2.7
28 Vanesa Sušičová DBaK 17 13 1.0 9.2 3.8 0.2 1.2/2.9 42.1 1.8
Barbora Veselá Sojky Pelhřimov 16 17 1.0 7.0 2.9 0.0 1.3/3.5 36.7 3.3
Marie Rene Janku Sokol Nusle 17 18 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/2.0 38.9 2.7
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 17 12 1.0 9.8 3.8 0.4 0.8/2.4 34.5 2.3
Sára Vaněčková Sojky Pelhřimov 17 18 1.0 6.4 2.6 0.2 0.5/1.1 0.0* 3.1
Valerie Hocková BC Benešov 16 14 1.0 8.1 1.8 1.1 1.1/2.5 45.7 3.7
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 16 23 1.0 4.9 2.0 0.1 0.7/1.7 0.0* 2.5
Klára Trávníčková Žabiny Brno B 16 20 1.0 5.6 2.0 0.4 0.5/1.0 0.0* 2.1
Anna Červenková BC Benešov 15 15 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/2.9 37.2 2.6
Josefína Končelíková Sokol Nusle 17 17 1.0 6.6 2.7 0.0 1.2/2.3 51.3 1.6
34 Michaela Hrbáčová BK Havířov 16 5 1.0 22.2 8.2 0.2 5.2/9.6 54.2 2.8
Eva Frajerová BC Benešov 16 15 1.0 7.4 2.8 0.1 1.6/3.1 52.2 2.2
Monika Lojková Tygři Praha B 15 14 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.4
Veronika Hanyšová BSK TJ Jičín 17 18 1.0 6.0 2.1 0.5 0.3/0.6 0.0* 1.0
Barbora Rendlová BK Klatovy 15 21 1.0 5.1 2.0 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.4
Klára Novotná Studánka Pardubice 17 19 1.0 5.6 1.6 0.4 1.1/1.5 0.0* 1.2
Veronika Špatková USK Praha B 15 18 1.0 5.8 2.1 0.3 0.6/1.7 0.0* 2.1
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 17 8 1.0 12.9 5.0 0.4 1.8/2.8 63.6 1.4
Veronika Vasileva BK Havířov 15 6 1.0 16.8 7.2 0.0 2.5/4.3 57.7 2.8
Amálie Štenclová HB Basket B 16 7 1.0 14.4 6.4 0.1 1.1/1.7 0.0* 1.7
Alžběta Brzoňová Tygři Praha B 16 13 1.0 7.8 3.5 0.2 0.2/0.8 0.0* 2.1
Barbora Synková Sokol Nusle 16 22 1.0 4.5 1.5 0.4 0.2/0.5 0.0* 3.8
6 Klára Honomichlová DBaK 17 15 1.0 6.6 2.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.0
Zuzana Medáková KP Brno B 16 11 1.0 8.9 3.0 0.6 1.0/2.2 45.8 1.7
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 16 24 1.0 4.1 1.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.8
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 16 1.0 5.8 2.3 0.2 0.6/0.9 0.0* 0.4
Tereza Kašpárková K2 Prostějov 16 14 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.9 0.0* 3.1
Tereza Nováková USK Praha B 16 14 1.0 6.5 2.6 0.0 1.4/2.1 63.3 2.1
Markéta Chadimová KP Brno B 15 18 1.0 5.1 1.7 0.1 1.4/3.0 46.3 2.5
Johana Rizáková Sojky Pelhřimov 15 22 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.6
Lenka Kovandová HB Basket B 17 21 1.0 4.3 1.6 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.7
Tereza Vaňková BC Kolín 15 23 1.0 3.8 1.4 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.1
Lucie Stránská Žabiny Brno B 16 14 1.0 6.3 2.1 0.2 1.4/3.2 42.2 1.5
Gábina Borovičková BC Kolín 15 20 1.0 4.3 1.3 0.3 0.9/1.8 0.0* 2.1
Anna Horká BC Kolín 16 20 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.4
Sandra Horáková Sokol H. Králové B 15 5 1.0 16.8 7.6 0.0 1.6/3.6 44.4 2.4
Klára Slunečková HB Basket B 15 12 1.0 7.0 2.8 0.3 0.5/2.8 18.2 2.3
Eliška Čechová KP Brno B 16 10 1.0 8.4 3.2 0.0 2.0/3.1 64.5 2.7
Monika Foffová Sokol H. Králové B 17 11 1.0 7.5 2.8 0.5 0.5/1.1 0.0* 2.6
Anna Hvězdová Sokol H. Králové B 16 6 1.0 13.7 4.3 1.0 2.0/4.0 50.0 2.3
6 Petra Matějíčková BK Havířov 15 17 1.0 4.8 2.0 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.8
Tereza Vtípilová KP Brno B 16 9 1.0 9.0 3.1 0.3 1.8/4.4 40.0 1.9
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 16 22 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
15 Dominika Marková Basket Slovanka B 15 16 1.0 5.0 1.8 0.4 0.2/1.4 0.0* 2.7
Agáta Novotná Basket Slovanka B 17 7 1.0 11.4 4.1 0.4 1.9/3.0 61.9 2.1
Athina Kryšpínová USK Praha B 16 21 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.7
Giulia Amadei Žabiny Brno B 16 4 1.0 19.5 6.3 1.3 3.3/3.5 92.9 2.0
Anežka Kyralová Sokol H. Králové B 15 22 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.9
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 16 12 1.0 6.5 2.9 0.1 0.4/1.7 0.0* 1.6
Karolína Berková K2 Prostějov 17 15 1.0 5.1 2.1 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.9
Andrea Horelicová Tygři Praha B 16 13 1.0 5.7 2.4 0.2 0.5/0.5 0.0* 2.6
Kateřina Holubová Tygři Praha B 16 13 1.0 5.5 2.0 0.3 0.6/0.8 0.0* 1.2
Gabriela Hálová KP Brno B 16 16 1.0 4.4 1.6 0.1 0.8/2.6 31.0 3.3
30 Kateřina Zvolánková BK Havířov 16 14 1.0 5.0 2.1 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.2
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 22 1.0 3.2 1.0 0.1 0.7/1.0 0.0* 0.7
Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 16 21 1.0 3.3 0.8 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
12 Martina Buryanová Sokol H. Počernice 17 20 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.6
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 17 16 1.0 4.3 1.9 0.1 0.3/1.4 0.0* 2.6
Zuzana Dudová KP Brno B 15 15 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Eliška Javanská USK Praha B 16 3 1.0 22.7 8.7 0.0 5.3/6.3 84.2 2.3
Karolína Kyselicová USK Praha B 15 19 1.0 3.6 1.5 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.8
Anna Ransdorfová Tygři Praha B 15 7 1.0 9.6 4.0 0.0 1.6/2.6 61.1 1.0
Lucie Křiváčková BK Klatovy 15 21 1.0 3.1 1.1 0.1 0.7/1.4 0.0* 0.9
Lucie Viktorová Sojky Pelhřimov 16 22 1.0 3.0 1.1 0.2 0.1/0.8 0.0* 2.1
Karolína Tomanová USK Praha B 17 6 1.0 11.0 4.3 0.2 1.8/4.0 45.8 2.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 16 1.0 4.1 1.5 0.0 1.1/2.0 56.3 0.8
Tereza Šlechtová Sokol H. Králové B 15 18 1.0 3.7 1.1 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.2
Ema Nevrlá Žabiny Brno B 16 19 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.2
Markéta Mičková SK Bruntál 15 21 1.0 3.1 1.1 0.0 0.8/2.6 31.5 1.5
Petra Opová Sokol H. Králové B 15 12 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Nela Beránková USK Praha B 15 19 1.0 3.4 1.3 0.0 0.8/2.6 32.0 2.4
Phoebe Kolmanová BC Benešov 17 20 1.0 3.2 1.3 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.1
Veronika Ryklová BSK TJ Jičín 15 12 1.0 5.3 2.3 0.1 0.4/0.7 0.0* 2.3
Barbora Paličková BC Benešov 16 16 1.0 3.9 1.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.3
Sára Štechová Tygři Praha B 15 10 1.0 6.2 2.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.9
Veronika Pichrtová Loko Karlovy Vary 15 20 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.5
Anna Marie Suchardová BKDěč U17G 16 14 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.6
Eliška Ducháčková Bižuterie Jablonec n.N. 16 22 1.0 2.8 1.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 15 17 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.9
Šimona Vaňková Žabiny Brno B 17 11 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/2.4 30.8 2.8
Adéla Šťastná Sokol Nusle 17 20 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.6
Barbora Krejčí KP Brno B 15 12 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.2
Kamila Bečvářová BC Kolín 15 21 1.0 2.8 0.9 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.0
Karolína Kulíšková STRABAG Zlín 16 17 1.0 3.2 1.2 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.8
Kateřina Zatloukalová BC Benešov 16 18 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.9
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 15 15 1.0 3.6 1.4 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.2
Agáta Martínková Studánka Pardubice 17 4 1.0 13.3 5.8 0.0 1.8/3.8 46.7 2.8
Vivienne Vlková STRABAG Zlín 15 20 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.5
Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové B 15 18 1.0 2.9 1.2 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.8
14 Tereza Husáková Sokol H. Počernice 17 24 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
24 Tereza Pavelková BK Havířov 17 16 1.0 3.3 1.4 0.1 0.0/0.3 0.0* 2.5
Amálie Poláchová Žabiny Brno B 16 19 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.1
Adéla Kolářová SK Bruntál 14 12 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/2.0 45.8 1.2
Anna Opavová BSK TJ Jičín 15 11 1.0 4.6 1.4 0.6 0.0/0.5 0.0* 0.9
Tereza Hrbková BKDěč U17G 17 18 1.0 2.8 0.9 0.2 0.5/1.8 0.0* 2.3
Magdalena Rollerová SK Bruntál 16 13 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/1.1 0.0* 2.6
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov 14 22 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Adéla Kopicová Bižuterie Jablonec n.N. 16 21 1.0 2.3 0.6 0.3 0.2/1.2 0.0* 1.3
19 Kateřina Mančíková BK Havířov 16 18 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.3
Eliška Racková Žabiny Brno B 16 15 1.0 3.2 1.3 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.3
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 15 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.9
Tereza Kučerová USK Praha B 17 3 1.0 16.0 5.0 0.7 4.0/7.0 57.1 2.0
21 Emma Hanzlová Sokol H. Počernice 17 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
40 Kateřina Zábranská Basket Slovanka B 16 7 1.0 6.7 1.9 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.9
Klára Školová HB Basket B 15 9 1.0 5.2 1.7 0.4 0.6/0.9 0.0* 2.3
Michaela Jebavá BC Kolín 15 22 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Adéla Kutrová SK Bruntál 13 10 1.0 4.6 1.5 0.1 1.3/2.4 54.2 1.3
7 Lucie Válková BK Havířov 17 3 1.0 15.3 5.7 0.7 2.0/2.7 75.0 1.0
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 16 6 1.0 7.5 2.8 0.3 0.8/2.7 31.3 0.8
38 Emma Alexandrová Basket Slovanka B 15 15 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Ema Janoušková HB Basket B 16 12 1.0 3.7 0.9 0.4 0.6/0.9 0.0* 0.8
Karolína Bíšková BK Klatovy 16 22 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.2
Natálie Pospíšilová HB Basket B 16 6 1.0 7.3 2.8 0.2 1.2/3.8 30.4 2.3
Vendula Plzenská Tygři Praha B 16 6 1.0 7.3 3.2 0.2 0.5/1.0 0.0* 2.3
Tereza Kuldová BC Benešov 16 17 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.5
Ema Flegelová BKDěč U17G 17 20 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 3.3
17 Patricie Cahová Basket Slovanka B 17 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.2
Simona Dohaničová BC Kolín 17 22 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.1
Denisa Čermáková Tygři Praha B 16 13 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.8
Emma Telecká Tygři Praha B 17 8 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.1 0.0* 1.0
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín 15 10 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/2.6 23.1 1.4
44 Aneta Krupková Basket Slovanka B 17 6 1.0 6.7 3.0 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Jasmin Jiráková BC Benešov 16 22 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 16 17 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.5
Adéla Náplavová BK Havířov 16 4 1.0 9.8 3.8 0.5 0.8/1.5 0.0* 3.5
Natalie Bláhová BC Kolín 16 15 1.0 2.6 0.9 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.9
Aneta Adámková Žabiny Brno B 15 3 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/8.3 36.0 2.3
Klára Slavíková BKDěč U17G 17 16 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.5
Pavlína Komárková Bižuterie Jablonec n.N. 16 15 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.9
Lucie Horáková Žabiny Brno B 17 5 1.0 7.4 2.6 0.4 1.0/2.8 35.7 1.4
Lucie Zachovalová BSK TJ Jičín 15 7 1.0 5.3 1.9 0.0 1.6/2.6 61.1 0.4
Anna Ulčová BC Kolín 15 20 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.6
30 Anna Károlyová Sokol H. Počernice 17 18 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
67 Vendula Gráfová Basket Slovanka B 17 6 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.7
Barbora Kolářová USK Praha B 15 12 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.2
Natálie Gálová Žabiny Brno B 16 15 1.0 2.3 0.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.1
Aneta Pekajová KP Brno B 15 14 1.0 2.4 0.8 0.0 0.9/2.2 38.7 1.4
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 16 16 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 16 2 1.0 16.5 8.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.5
Viktorie Licková KP Brno B 15 16 1.0 2.1 0.8 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.8
8 Ema Ptáčková Sokol H. Počernice 17 22 1.0 1.5 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 16 19 1.0 1.7 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Lucie Najmanová Bižuterie Jablonec n.N. 16 7 1.0 4.6 1.6 0.1 1.0/1.7 0.0* 1.4
Sára Šnejdarová BK Klatovy 16 12 1.0 2.7 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Marie Hendrychová BC Kolín 16 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 15 5 1.0 6.2 2.0 0.0 2.2/3.2 68.8 1.6
Lucie Rabochová Basket Slovanka B 17 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.3
13 Tereza Čuříková DBaK 17 6 1.0 5.2 1.8 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.0
Eliška Macháčková Tygři Praha B 17 3 1.0 10.3 4.0 0.0 2.3/2.7 87.5 1.7
Valentýna Veselá KP Brno B 17 4 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.8
Kateřina Miličová BKDěč U17G 17 18 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/2.3 43.9 2.3
Lenka Křivská Studánka Pardubice 16 4 1.0 7.5 2.3 0.5 1.5/3.5 42.9 1.0
Tereza Florjánková USK Praha B 15 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 15 3 1.0 9.7 3.0 0.3 2.7/2.7 100.0 0.7
Vanda Ospalá KP Brno B 15 17 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.6
Amálie Salvetová STRABAG Zlín 16 17 1.0 1.7 0.4 0.3 0.0/0.1 0.0* 1.5
Eliška Chalupová HB Basket B 16 11 1.0 2.6 0.9 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.0
Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 17 4 1.0 7.0 2.0 0.3 2.3/3.5 64.3 1.8
Anežka Dvořáková Sojky Pelhřimov 17 21 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.8
Lucie Adoltová Tygři Praha B 15 4 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Tereza Kubernátová BK Klatovy 16 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Magdalena Vítková USK Praha B 15 4 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.5 50.0 1.8
16 Tereza Pospíšilová DBaK 15 12 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/0.9 0.0* 1.2
7 Anna Mária Krajčovičová Sokol H. Počernice 17 19 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.7
Zuzana Nepomucká BKDěč U17G 16 22 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.8
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 9 1.0 2.9 0.9 0.0 1.1/1.8 0.0* 0.9
Eliška Koďousková Sokol H. Králové B 16 2 1.0 13.0 4.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Klára Přindová BC Kolín 15 12 1.0 2.2 0.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.4
21 Magdalena Soudková Basket Slovanka B 17 3 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/2.3 57.1 0.3
Barbora Bencová BKDěč U17G 16 20 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.2
Anna Runtschová Sokol Nusle 15 14 1.0 1.8 0.5 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.1
5 Gabriela Krýzová Sokol H. Počernice 17 8 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.4
Anna Jonášová Sokol H. Králové B 16 2 1.0 11.5 2.5 1.5 2.0/6.0 33.3 2.5
9 Barbora Doležajová BK Havířov 15 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.0
Alena Timková USK Praha B 15 14 1.0 1.6 0.6 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.6
Petra Heřmanová USK Praha B 17 4 1.0 5.5 1.8 0.3 1.3/3.5 35.7 2.3
Tereza Mottlová Sokol H. Králové B 16 5 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.8
7 Denisa Marková Basket Slovanka B 17 10 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.5
Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 17 21 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
Adéla Dobrovolná BKDěč U17G 16 11 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.7
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 14 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
23 Tereza Hochmannová Basket Slovanka B 15 10 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tereza Macháčková Tygři Praha B 15 3 1.0 6.7 2.7 0.0 1.3/3.0 44.4 2.3
Tereza Elízová Loko Karlovy Vary 17 21 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Daniela Petele Loko Karlovy Vary 16 19 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Melánia Skálová KP Brno B 17 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Nela Stehlíková K2 Prostějov 16 12 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Viktorie Hejrová BC Benešov 16 21 1.0 0.9 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.1
20 Petra Procházková BK Havířov 17 10 1.0 1.9 0.8 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.7
Eliška Boučková Studánka Pardubice 17 2 1.0 9.0 1.5 1.5 1.5/3.0 50.0 3.0
Viola Franková SK Bruntál 15 10 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.4
Nela Sedlmajerová Bižuterie Jablonec n.N. 15 8 1.0 2.3 0.9 0.1 0.1/1.3 0.0* 1.0
Johana Surmanová STRABAG Zlín 14 2 1.0 9.0 0.5 2.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín 14 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Elisabeth Charvátová SK Bruntál 13 6 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.7
Emma Smitková Loko Karlovy Vary 17 18 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Marie Hamzová Žabiny Brno B 15 3 1.0 5.3 1.3 0.0 2.7/4.7 57.1 2.3
23 Anna Revťáková Basket Slovanka B 17 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.8
Magdaléna Holá Tygři Praha B 17 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Laura-Francesca Wohnerová Sokol H. Králové B 17 1 1.0 14.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Alexandra Vrabcová HB Basket B 17 7 1.0 2.0 0.3 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.4
Ema Kameníková Sokol H. Králové B 15 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 14 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 14 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.7
10 Kristýna Kozáková DBaK 17 9 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.2
17 Anita Stuchlíková Basket Slovanka B 16 10 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.2
Karolína Nagovská BK Klatovy 16 17 1.0 0.7 0.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Klára Obadalová KP Brno B 17 11 1.0 1.1 0.3 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.0
Kateřina Kalná Žabiny Brno B 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Sára Skrbková BSK TJ Jičín 16 7 1.0 1.7 0.3 0.0 1.1/1.4 0.0* 0.7
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n.L. 16 16 1.0 0.8 0.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Julie Křelinová Sokol Nusle 16 16 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Veronika Vargová Studánka Pardubice 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.3
Natálie Petráková USK Praha B 17 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Kateřina Ebertová Tygři Praha B 16 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
14 Barbora Toušková Basket Slovanka B 17 6 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Barbora Podestátová BK Klatovy 15 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Hana Novotná Studánka Pardubice 14 2 1.0 5.5 1.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 14 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.5
Tereza Pochylová Bižuterie Jablonec n.N. 16 18 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 16 14 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.2
8 Sofia Borcelová Basket Slovanka B 17 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Veronika Vošmiková BK Brandýs n.L. 16 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 15 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.8
Michaela Němcová SK Bruntál 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Klára Obadalová USK Praha B 16 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
29 Michaela Košátková Basket Slovanka B 16 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.7
Eva Salačová HB Basket B 17 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alice Habinová Žabiny Brno B 17 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.5
Karolína Vondrušková BKDěč U17G 16 10 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
44 Kateřina Jedličková Basket Slovanka B 17 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Michaela Kopáčková BKDěč U17G 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 15 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.0
Barbora Zelená BKDěč U17G 17 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
45 Hana Karásková BK Havířov 15 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
Ema Rychtecká Žabiny Brno B 15 2 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Emma Komárková Studánka Pardubice 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Laura Ptáčková Studánka Pardubice 14 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Barbora Zvolská BC Benešov 16 4 1.0 1.5 0.3 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.8
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín 15 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Sarah Nigrini HB Basket B 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Tereza Zemanová STRABAG Zlín 15 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.3
15 Barbora Vlčková DBaK 15 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Daniela Františáková SK Bruntál 14 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Karolína Zemanová Loko Karlovy Vary 16 19 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.2
25 Aneta Poštolková Basket Slovanka B 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Monika Pavlíčková KP Brno B 16 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
36 Patricie Šubrtová Basket Slovanka B 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Julie Drholcová Žabiny Brno B 15 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK 15 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Pavlína Pánková BC Kolín 15 9 1.0 0.6 0.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Barbora Rychecká Sojky Pelhřimov 17 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Viktorie Mrňáková BKDěč U17G 14 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Nela Bártlová BC Kolín 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Johana Mašíčková Bižuterie Jablonec n.N. 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sophie Kammel Sokol H. Králové B 16 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Marie Tuháčková HB Basket B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
41 Erika Fischerová Basket Slovanka B 17 8 1.0 0.5 0.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Vendula Boskovicová BC Kolín 16 18 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Daniela Otrubová Žabiny Brno B 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Eliška Davídková Studánka Pardubice 14 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Halámková BC Kolín 14 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 1.3
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 15 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Markéta Vojnová Sojky Pelhřimov 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adéla Šváchová BC Benešov 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
10 Andrea Dydeková DBaK 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Markéta Pithartová BC Kolín 16 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Martina Kopecká Tygři Praha B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Zemanová KP Brno B 15 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Anna Pánková BC Benešov 16 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Andrea Šupová