Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 61
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
6. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 1. kolo 62
K2 Prostějov
Basket Ostrava
6. 11. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 63
Basket Poděbrady
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
6. 11. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 2. kolo 65
K2 Prostějov
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
ZŠ Palackého
Preview
skupina C 2. kolo 66
Basket Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
18. 9. 2021
17:00
Trojhalí Marek Bešina
Ondřej Chodura
68
73
17
19
25
44
54
54
Review
skupina C 2. kolo 64
BK Žabiny Brno B
BC Vysočina
18. 9. 2021
19:00
SH Rosnička Brno Ota Baďura
Filip Hudec
50
30
17
12
34
17
42
22
Review
skupina C 3. kolo 69
Basket Ostrava
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Gymnázium Hladnov
Preview
skupina C 3. kolo 68
K2 Prostějov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
19. 9. 2021
10:00
ZŠ Palackého Ondřej Veselý
Petr Jakubík
73
82
19
14
31
35
51
61
Review
skupina C 3. kolo 67
KP Brno B
BC Vysočina
19. 9. 2021
11:15
Tělocvična Purkyňova 2 Ota Baďura
Filip Hudec
62
56
25
10
44
22
52
40
Review
skupina C 4. kolo 71
BK Žabiny Brno B
K2 Prostějov
2. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Dominik Štancl
Martin Račanský
57
76
14
25
27
53
44
66
Review
skupina C 4. kolo 70
BC Vysočina
Basket Poděbrady
2. 10. 2021
15:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Theodor
Petr Havlíček
45
63
10
19
22
33
36
47
Review
skupina C 4. kolo 72
KP Brno B
Basket Ostrava
2. 10. 2021
15:00
Tělocvična Purkyňova 2 Petr Nejezchleb
Karel Janík
56
53
16
16
28
26
41
41
Review
skupina C 5. kolo 74
BK Žabiny Brno B
Basket Ostrava
3. 10. 2021
08:00
SH Rosnička Brno Dominik Štancl
Martin Račanský
85
50
16
10
35
23
58
31
Review
skupina C 5. kolo 73
BC Vysočina
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
3. 10. 2021
09:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Theodor
Petr Havlíček
44
75
15
15
27
37
30
64
Review
skupina C 5. kolo 75
KP Brno B
K2 Prostějov
3. 10. 2021
09:00
Tělocvična Purkyňova 2 Jan Bráblík
Karel Janík
53
79
3
20
18
40
27
56
Review
skupina C 6. kolo 76
K2 Prostějov
BC Vysočina
16. 10. 2021
16:00
ZŠ Palackého Ondřej Veselý
Petr Jakubík
74
37
16
4
38
15
58
28
Review
skupina C 6. kolo 78
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
KP Brno B
16. 10. 2021
16:00
Hala ZŠ Jaroslav Pazourek
Karel Anton
69
49
16
11
30
29
44
38
Review
skupina C 6. kolo 77
Basket Poděbrady
BK Žabiny Brno B
16. 10. 2021
19:00
MSH Ostende Michal Horník
Jan Hejnic
41
61
13
8
23
28
31
44
Review
skupina C 7. kolo 79
Basket Ostrava
BC Vysočina
17. 10. 2021
10:00
Trojhalí Johana Križanová
Lenka Bočková
83
79
22
18
26
34
55
54
73
73
Review
skupina C 7. kolo 81
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Žabiny Brno B
17. 10. 2021
11:30
Hala ZŠ Michal Vyhlídal
Tomáš Tejček
90
85
23
22
45
49
71
70
Review
skupina C 7. kolo 80
Basket Poděbrady
KP Brno B
17. 10. 2021
13:00
MSH Ostende Michal Horník
Jan Hejnic
53
57
12
19
29
31
40
41
Review
skupina C 8. kolo 82
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
7. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 8. kolo 83
Basket Ostrava
K2 Prostějov
7. 11. 2021
-
Trojhalí
Preview
skupina C 8. kolo 84
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Poděbrady
7. 11. 2021
09:30
Hala ZŠ
Preview
skupina C 9. kolo 86
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
K2 Prostějov
20. 11. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
skupina C 9. kolo 87
Basket Poděbrady
Basket Ostrava
20. 11. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 9. kolo 85
BC Vysočina
KP Brno B
20. 11. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 10. kolo 89
Basket Poděbrady
K2 Prostějov
21. 11. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 10. kolo 90
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Ostrava
21. 11. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
skupina C 10. kolo 88
BC Vysočina
BK Žabiny Brno B
21. 11. 2021
10:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 11. kolo 91
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BC Vysočina
4. 12. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
skupina C 11. kolo 92
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno B
4. 12. 2021
-
Trojhalí
Preview
skupina C 11. kolo 93
K2 Prostějov
KP Brno B
4. 12. 2021
-
Preview
skupina C 12. kolo 94
Basket Poděbrady
BC Vysočina
5. 12. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 12. kolo 95
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno B
5. 12. 2021
-
Preview
skupina C 12. kolo 96
Basket Ostrava
KP Brno B
5. 12. 2021
-
Trojhalí
Preview
skupina C 13. kolo 98
KP Brno B
Basket Poděbrady
18. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 13. kolo 99
BK Žabiny Brno B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
18. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 13. kolo 97
BC Vysočina
Basket Ostrava
18. 12. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 14. kolo 101
BK Žabiny Brno B
Basket Poděbrady
19. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 14. kolo 102
KP Brno B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
19. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 14. kolo 100
BC Vysočina
K2 Prostějov
19. 12. 2021
10:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Pavlína Vitovská Basket Pastelka MB 18 4 1.0 24.5 7.5 1.0 6.5/9.5 68.4 1.5
Kateřina Kourková BC Vysočina 17 6 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.3
Nikola Večeřová Sokol Kladno 15 3 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.7
Tereza Fabiánková HB Basket B 17 4 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.5
Ema Bucháčková Basket Poděbrady 17 3 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Ester Sršňová Aritma Praha 16 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Eliška Čechová KP Brno B 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.8
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 15 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Giulia Amadei Žabiny Brno B 15 3 1.0 3.7 0.7 0.3 1.3/2.0 66.7 1.3
Karolína Bisová Slovan Litoměřice 16 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Boráková Tygři Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Babyčová Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Antošová USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Aubrechtová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Berková K2 Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha B 4 24.8 1.5 8.8 /16.3 53.8 15.8
Basket Pastelka MB 4 28.0 2.5 14.3 /23.1 62.0 12.3
Sluneta Ústí n.L. 4 30.8 1.3 12.5 /22.0 56.8 15.5
Slovan Litoměřice 4 19.3 2.5 6.5 /13.0 50.0 9.3
Basket Slovanka B 4 16.5 7.0 3.3 /9.1 36.1 15.0
Sokol Nusle 4 17.8 2.3 12.5 /19.0 65.8 17.8
Aritma Praha 4 11.5 1.8 3.0 /6.8 44.4 7.5
BK Brandýs n.L. 4 29.8 2.8 10.8 /17.3 62.3 11.0
Basket Ostrava 4 19.5 4.3 11.8 /19.6 60.3 11.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 25.4 4.4 13.8 /20.6 67.0 14.8
Žabiny Brno B 5 25.2 3.0 8.2 /16.8 48.8 16.0
BC Vysočina 6 18.7 1.7 6.2 /13.4 46.3 16.0
K2 Prostějov 4 23.0 5.5 13.0 /22.5 57.8 19.5
KP Brno B 5 18.2 4.4 5.8 /12.6 46.0 18.4
Sokol Kladno 4 19.3 1.8 7.0 /15.3 45.9 13.0
HB Basket B 4 20.0 4.3 7.8 /18.1 43.1 17.8
DBaK 4 17.5 1.3 2.8 /4.3 64.7 12.0
Tygři Praha 4 21.8 8.5 6.8 /9.6 71.1 9.0
Basket Poděbrady 3 20.7 0.7 9.0 /16.0 56.3 16.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vyhlídal Michal 4 4 0 0 1.3 1.2 1.2
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Tesař Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 3 1 2 0 1.0 1.3 1.1
Štancl Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Lejčko Jan 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 3.0 2.3
Kovačovič Matej 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Kocián Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 2 0 2 0 2.3 2.5 2.4
Jakubík Petr 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 2.5 2.0
Hendrich Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 3 0 3 0 1.3 1.7 1.5
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bočková Lenka 1 0 1 0 1.5 3.0 2.3
Billík Dennis 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Bešina Marek 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Anton Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře