Eliška Urbanová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
195
Procento vítězství
68.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 12 - 6.0 2.3 /2.3 100.0 0 1.5/2.2 69.2 2.5 2.8
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Poděbrady 10 - 4.8 1.8 0.0 0 1.2/2.3 52.2 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pod U13G(ms) 4 - 4.5 2 0.0 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Sad U12G 10 - 8.9 3.7 0.0 0 1.5/2.8 53.6 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Sad U12G 10 - 11.0 4.6 0.0 0 1.8/3 60.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C ŠBK P-H Sadská 2 - 7.0 3.5 0.0 0 0/2.5 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 1 - 4.0 1 0.0 0 2/4 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 3 - 11.3 5 0.0 0 1.3/3.3 40.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Sad U13G 24 - 11.3 5.2 0.0 0 1/2 49.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ŠBKsad (D) 4 - 4.0 1.8 0.0 0 0.5/1.5 33.3 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) ŠBKsad (D) 3 - 2.7 1.3 0.0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ŠBKsad (D) 3 - 13.3 6 0.0 0 1.3/3.3 40.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ŠBKsad (D) 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ŠBKsad (D) 27 - 12.6 5.9 0.0 0 0.9/2.1 41.1 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF ŠBK Sad U11G (kv) 6 - 9.8 4.5 0.0 0 0.8/1 83.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 8.9 3.5 0.0 0 1.9/3.9 48.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 - 5.7 2.3 0.0 0 1.1/2.3 46.7 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B ŠBK P-H Sadská 2 - 16.5 7.5 0.0 0 1.5/4 37.5 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 8 - 14.5 5.4 0.0 0.1 3.4/4.4 77.1 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 7 - 14.4 6 0.0 0 2.4/3.7 65.4 - -
2021/22 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 6 4.8 0.7 0.3 /0.8 40.0 0 0/0 0.0 1.3 0.2
2022/23 juniorky U19 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 4 - 12.0 4.5 0.0 0 3/4.8 63.2 - -
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 5 - 12.0 4.6 0.0 0 2.8/3.4 82.4 - -
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen PodB 2 - 13.0 5.5 0.0 0 2/3.5 57.1 - -
2023/24 ženy - skupina B Pod 10 - 11.4 3.9 0.0 0 3.6/5 72.0 - -
2023/24 ženy - Český pohár žen Pod 2 - 12.0 5 /5 100.0 0 2/3 66.7 0.5 10.5
2023/24 ženy - Středočeská basketbalová liga žen PodB 3 - 11.0 4.3 0.0 0 2.3/4.3 53.8 - -
Průměr za kariéru 16.3 0.1 9.6 4.1 20.0 0.0 1.5/2.6 107.7 1.6 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Basket Ostrava 7. 1. 2024
2B body 6 BK Brandýs n.L. 10. 12. 2023
Body 17 SK Renocar Podolí 15. 10. 2023
Užitečnost 12 TRU 22. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Žabiny Brno B 17. 10. 2021 2021/22
2B body 17 BC Benešov 2. 10. 2016 2016/17
3B body 1 BC Vysočina 4. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 2 BSK KP Brno 22. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 3 BSK KP Brno 22. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 5 BSK KP Brno 22. 2. 2022 2021/22
Body 34 BC Benešov 2. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 12 TRU 22. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina B Basket Ostrava 15 5 0.0 0 5/7 71.4
17. 9. 2023 skupina B SBŠ Ostrava B 9 4 0.0 0 1/2 50.0
28. 9. 2023 Český pohár žen BCKol 11 5 100.0 0 1/2 50.0
8. 10. 2023 Středočeská basketbalová liga žen Kralupy junior 13 5 0.0 0 3/5 60.0
14. 10. 2023 skupina B Vlčice Žďár 13 4 0.0 0 5/8 62.5
15. 10. 2023 skupina B SK Renocar Podolí 17 6 0.0 0 5/6 83.3
21. 10. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BC Kolín "B" 6 2 0.0 0 2/6 33.3
4. 11. 2023 skupina B Loko Trutnov B 13 4 0.0 0 5/5 100.0
5. 11. 2023 skupina B Ško-Energo MB 2 0 0.0 0 2/2 100.0
22. 11. 2023 Český pohár žen TRU 13 5 100.0 0 3/4 75.0
10. 12. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 12 6 0.0 0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B Basket Ostrava 14 4 0.0 0 6/9 66.7
10. 2. 2024 skupina B SK Renocar Podolí 9 3 0.0 0 3/7 42.9
11. 2. 2024 skupina B Vlčice Žďár 10 3 0.0 0 4/4 100.0
17. 2. 2024 Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 14 6 0.0 0 2/2 100.0
Celkem 15 171 62 620.0 47/69 68.1
Průměr 15 11.4 4.1 620.0 0.0 3.1/4.6 68.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BK Brandýs n.L. 4 0:00 18.3 8.0 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 3.0
Bra U12G 4 0:00 14.0 6.3 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 1.3
Sla U13G 4 0:00 11.3 5.3 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 1.3
BC Ben U1 G 3 0:00 14.3 6.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 -
K2 Prostějov 4 0:00 10.3 4.0 0.0 0.0 2.3/4.3 52.9 3.3
BSK TJ Jičín 4 0:00 9.5 3.3 0.0 0.0 3.0/4.8 63.2 3.0
Basket Ostrava 3 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 4.0/5.3 75.0 2.0
Basket Ostrava 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 1.5
USK Praha B 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
SK Renocar Podolí 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.0
Kralupy junior 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 11.5 4.0 100.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.5
Vlčice Žďár 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 2.0
Žabiny Brno B 1 0:00 23.0 8.0 0.0 0.0 7.0/7.0 100.0 3.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.0
DBaK 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Válečnice Děčín 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK ČB 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
USK Praha 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 3.5
TRU 1 0:00 13.0 5.0 100.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Loko Trutnov B 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
USK Praha 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basketbal Sokol Horní Počernice 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BCKol 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
SBŠ Ostrava B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Pas U13G 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BC Kolín "B" 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
B. Jablonec n. N. 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Basket Říčany 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BSK KP Brno 1 10:28 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
HB Basket 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Ško-Energo MB 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Nusle 1 2:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 1 2:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 1 1:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Aritma 1 9:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 1:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -