Petra Klokočníková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Výška
155 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
281
Procento vítězství
67.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ŠBKsad (D) 8 - 7.4 3.1 0 1.1/3.3 34.6 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) ŠBKsad (D) 5 - 3.4 1.6 0 0.2/0.4 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o národní finále U11G ŠBK Sad U11G (kv) 4 - 6.5 2.5 0 1.5/6 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ŠBKsad (D) 4 - 11.8 5.3 0 1.3/4 31.3 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ŠBKsad (D) 4 - 4.8 2.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ŠBKsad (D) 30 - 17.6 7.7 0 2.1/4.2 49.6 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF ŠBK Sad U11G (kv) 6 - 17.0 7.8 0 1.3/3.7 36.4 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Sad U12G 10 - 18.3 7.5 0 3.3/4.8 68.8 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" Sad U12G 10 - 16.0 6.7 0 2.6/3.9 66.7 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Pod 9 - 6.4 2.6 0 1.3/2.1 63.2 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Sad U13G 28 - 11.5 5 0 1.6/2.7 59.2 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BA Pod 9 - 7.0 3.2 0 0.6/0.9 62.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - 2. kolo Basket Poděbrady 1 - 14.0 5 0 4/4 100.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 12.3 4.8 0.3 2.1/3.9 53.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Basket Poděbrady 10 - 6.2 2.4 0.2 0.8/1.8 44.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Basket Poděbrady 1 - 12.0 5 0 2/5 40.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 14 - 7.3 2.9 /2.9 0.1 1.2/2.1 58.6 1.6 4.8
2018/19 kadetky U17 - skupina C Basket Poděbrady 12 - 8.6 3.3 0.3 0.9/1.5 61.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A ŠBK P-H Sadská 12 - 11.6 4.1 /4.1 0.9 0.7/0.8 80.0 2.0 9.4
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina Basket Poděbrady 9 - 8.1 3 0.4 0.8/1.1 70.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C ŠBK P-H Sadská 2 - 14.0 5.5 0.5 1.5/3 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 1 - 11.0 5 0 1/4 25.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 16 20.6 4.2 1.8 /4.7 0.1 0.3/0.4 71.4 1.5 1.4
2019/20 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 11 - 5.3 1.5 0.4 1.1/1.9 57.1 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out C Basket Poděbrady 4 - 10.3 3.3 1 0.8/1 75.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C Basket Poděbrady 4 - 6.0 2.5 0.3 0.3/1.5 16.7 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 3 - 12.0 4 1 1/2 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B ŠBK P-H Sadská 2 - 6.0 1.5 0.5 1.5/4 37.5 - -
2021/22 ženy - skupina B Pod 12 - 4.8 1.3 0.6 0.5/0.8 60.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 10 - 12.3 3.1 1.5 1.6/2.5 64.0 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina ŠBK P-H Sadská 9 - 8.6 3.3 0.3 0.9/2.1 42.1 - -
2021/22 ženy - play-off B Pod 3 - 5.3 0.7 1.3 0/0.7 0.0 - -
2021/22 ženy - play-off 3. kolo Pod 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2022/23 ženy - základní část Pod 2 20.5 5.0 1 /3.5 1 0/0 0.0 2.0 9.0
2022/23 juniorky U19 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 1 - 10.0 3 1 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 28.1 1.3 10.0 4.0 0.3 1.3/2.4 190.3 1.4 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Basketbal Sokol Horní Počernice 28. 9. 2022
2B body 3 Basketbal Sokol Horní Počernice 28. 9. 2022
3B body 2 BSK KP Brno 24. 9. 2022
Obranné doskoky 5 Žabiny Brno B 25. 9. 2022
Útočné doskoky 2 BSK KP Brno 24. 9. 2022
Doskoky celkem 5 Žabiny Brno B 25. 9. 2022
Body 10 Basketbal Sokol Horní Počernice 28. 9. 2022
Užitečnost 11 BSK KP Brno 24. 9. 2022
Asistence 3 Žabiny Brno B 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BA Nymb U11 (ch) 7. 2. 2015 2014/15
2B body 16 Past Mb U11(mix) 1. 11. 2014 2014/15
3B body 3 OSK Olomouc 21. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 5 Žabiny Brno B 25. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 2 Žabiny Brno 18. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 5 SBŠ Ostrava 3. 11. 2019 2019/20
Body 37 Past Mb U11(mix) 1. 11. 2014 2014/15
Užitečnost 21 Tigers Č. Budějovice 2. 3. 2019 2018/19
Asistence 3 BK Strakonice 19. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část BSK KP Brno 18:16 8 1 33.3 2 100.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část Žabiny Brno B 22:22 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/1 100.0
Celkem 3 40:38 20 5 71.4 3 60.0 1/1 100.0
Průměr 3 13:32 6.7 1.7 71.4 1.0 60.0 0.3/0.3 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCSlaU12G 4 0:00 20.8 9.0 0.0 0.0 0.0 2.8/5.5 50.0 1.5
Basket Ostrava 5 0:00 12.8 3.4 0.0 1.6 0.0 1.2/1.6 75.0 1.8
BenU13G 4 0:00 15.8 7.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.0
Bra U12G 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 1.8
Sla U13G 4 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.0
OSK Olomouc 3 0:00 15.3 4.0 0.0 2.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
ČBrU13G 4 0:00 11.3 5.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 -
Bra U13G 4 0:00 10.8 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 52.9 1.3
K2 Prostějov 4 0:00 9.5 3.0 0.0 0.3 0.0 2.8/4.3 64.7 3.0
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 9.5 4.5 163.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Basket Slovanka 4 0:00 9.0 3.3 100.0 0.3 100.0 1.8/2.0 87.5 2.5
BSK Jičín 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.5 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Žabiny Brno B 4 0:00 7.8 2.3 0.0 0.8 0.0 1.0/2.8 36.4 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 9.7 2.7 0.0 1.0 0.0 1.3/1.3 100.0 3.0
DBaK 2 0:00 12.5 4.0 100.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Litomyšl 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Žabiny Brno B 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Strakonice 4 11:22 5.8 2.8 137.5 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
KP Brno B 3 0:00 7.0 1.3 0.0 1.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Lokomotiva Liberec 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.7
USK Praha 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA K. Vary 2 0:00 8.5 2.5 100.0 0.5 100.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Tygři Praha 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
BK Klatovy 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Basket Říčany 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Žabiny Brno 2 21:51 6.5 2.5 41.7 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 4.0
HB Basket 2 21:43 6.5 2.5 45.5 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol H. Králové B 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Basket Slovanka B 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BaŘíč U11G 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 -
Basketbal Sokol Horní Počernice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 2 23:45 5.0 2.5 35.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK Praha B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 4.5 0.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
SKB Strakonice 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BSK KP Brno 1 18:16 8.0 1.0 33.3 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Vlčice Žďár 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečnice Děčín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
KP Brno 2 14:31 3.5 1.0 40.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Studánka Pardubice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 33:10 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 23:44 3.0 1.5 30.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Slaný 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové 2 8:28 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Havířov 1 22:21 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno B 1 22:22 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OLM 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0