Středočeská basketbalová liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
SBLM skupina západ 1. kolo 2
BK Kladno
BK Kralupy-Junior muži
30. 9. 2023
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Michal Bukovský
Radek Šťavík
96
57
25
15
47
26
70
49
Review
SBLM skupina západ 1. kolo 1
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "A"
30. 9. 2023
17:00
Sportovní hala Lukáš Balog
Jan Průša
60
65
9
19
25
28
47
43
Review
SBLM skupina západ 1. kolo 3
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK R&J EBC Mělník
30. 9. 2023
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Karel Martínek
94
47
20
16
42
27
70
37
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 4
Sokol Nové Strašecí
BK Beroun "A"
1. 10. 2023
14:00
ZŠ Řevničov Michal Bukovský
Lukáš Balog
54
88
18
21
28
45
37
67
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 6
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Kralupy-Junior muži
1. 10. 2023
14:15
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Jiří Veselý
83
64
27
13
39
33
58
53
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 5
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
3. 12. 2023
15:30
Kladenská sportovní hala Michal Bukovský
František Kolář
81
64
20
16
40
31
61
52
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 9
Sokol Nové Strašecí
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
14. 10. 2023
12:45
ZŠ Řevničov Barbora Toboláková
Radek Šťavík
25
116
5
29
15
58
21
89
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 7
BK Beroun "A"
BK Kralupy-Junior muži
14. 10. 2023
16:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Lukáš Balog
86
81
19
11
34
38
53
55
76
76
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 8
TJ TZ Rakovník
BK Kladno
14. 10. 2023
17:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
František Kolář
66
93
17
31
28
47
47
70
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 11
TJ TZ Rakovník
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
15. 10. 2023
10:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Václav Mezera
55
70
16
22
27
41
36
53
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 12
Sokol Nové Strašecí
BK Kladno
15. 10. 2023
10:00
ZŠ Řevničov Michal Bukovský
František Kolář
47
89
7
19
21
46
40
63
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 10
BK Beroun "A"
BK R&J EBC Mělník
15. 10. 2023
13:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Lukáš Balog
83
79
21
16
44
31
56
55
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 13
BK Kladno
BK Beroun "A"
4. 11. 2023
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Michal Bukovský
Jan Průša
68
46
15
18
35
32
53
41
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 15
BK R&J EBC Mělník
Sokol Nové Strašecí
4. 11. 2023
17:00
Tělocvična IŠST Richard Gottfried
Lukáš Balog
107
83
19
17
50
44
82
58
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 14
BK Kralupy-Junior muži
TJ TZ Rakovník
4. 11. 2023
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Petr Frána
88
68
15
24
34
37
64
57
Review
SBLM skupina západ 6. kolo 18
BK R&J EBC Mělník
TJ TZ Rakovník
5. 11. 2023
10:00
Tělocvična IŠST Petr Frána
Radek Šťavík
71
35
28
8
43
17
57
23
Review
SBLM skupina západ 6. kolo 17
BK Kralupy-Junior muži
Sokol Nové Strašecí
5. 11. 2023
11:00
SH Kralupy nad Vltavou Václav Mezera
Jaroslav Janovský
72
54
18
13
21
10
16
18
17
13
Review
SBLM skupina západ 6. kolo 16
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Beroun "A"
5. 11. 2023
13:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Jan Průša
73
61
16
13
40
26
57
45
Review
SBLM skupina západ 7. kolo 19
TJ TZ Rakovník
Sokol Nové Strašecí
18. 11. 2023
17:00
Sportovní hala Lukáš Balog
Jan Průša
84
62
19
23
46
31
67
41
Review
SBLM skupina západ 7. kolo 20
BK Kladno
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
17. 12. 2023
18:00
Kladenská sportovní hala Michal Dub
Lucie Moravcová
74
66
15
17
27
26
48
47
Review
SBLM skupina západ 7. kolo 21
BK Kralupy-Junior muži
BK R&J EBC Mělník
18. 11. 2023
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Jan Lejčko
73
61
24
14
45
28
58
46
Review
SBLM skupina západ 8. kolo 22
Sokol Nové Strašecí
TJ TZ Rakovník
19. 11. 2023
09:15
ZŠ Řevničov Dominik Výborný
Jan Mikulec
59
85
13
23
24
39
40
58
Review
SBLM skupina západ 8. kolo 24
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy-Junior muži
19. 11. 2023
10:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Lukáš Balog
71
73
14
12
37
29
59
52
Review
SBLM skupina západ 8. kolo 23
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Kladno
19. 11. 2023
15:00
Víceúčelová sportovní hala Barbora Toboláková
Lucie Moravcová
63
52
14
15
33
26
52
38
Review
SBLM skupina západ 9. kolo 25
BK Beroun "A"
Sokol Nové Strašecí
9. 12. 2023
17:00
Sportovní hala Lucie Moravcová
Lukáš Balog
101
57
17
15
49
26
75
37
Review
SBLM skupina západ 9. kolo 26
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
9. 12. 2023
17:00
Tělocvična IŠST Pavel Velda
Jan Mikulec
70
75
18
12
37
37
46
49
Review
SBLM skupina západ 9. kolo 27
BK Kralupy-Junior muži
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
14. 12. 2023
18:45
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Jiří Pavýza
52
76
6
15
23
23
36
48
Review
SBLM skupina západ 10. kolo 30
BK R&J EBC Mělník
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
10. 12. 2023
10:00
Tělocvična IŠST Pavel Velda
Miloš Nesvadba
85
93
16
36
39
52
65
71
Review
SBLM skupina západ 10. kolo 28
BK Beroun "A"
TJ TZ Rakovník
10. 12. 2023
14:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Jan Průša
86
78
31
27
53
44
69
55
Review
SBLM skupina západ 10. kolo 29
BK Kralupy-Junior muži
BK Kladno
10. 12. 2023
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Lucie Moravcová
52
62
16
14
32
27
47
41
Review
SBLM skupina západ 11. kolo 33
BK Kladno
Sokol Nové Strašecí
6. 1. 2024
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Pavel Velda
Jan Průša
96
45
26
9
50
22
73
34
Review
SBLM skupina západ 11. kolo 31
BK R&J EBC Mělník
BK Beroun "A"
6. 1. 2024
17:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Miloš Nesvadba
78
64
14
15
47
19
62
43
Review
SBLM skupina západ 11. kolo 32
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
TJ TZ Rakovník
6. 1. 2024
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Jan Mikulec
91
59
32
12
55
25
71
43
Review
SBLM skupina západ 12. kolo 34
BK Kralupy-Junior muži
BK Beroun "A"
7. 1. 2024
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Jan Hošek
Barbora Jiroušková
63
71
23
14
35
32
47
53
Review
SBLM skupina západ 12. kolo 36
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Sokol Nové Strašecí
7. 1. 2024
13:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Claudie Štroblová
87
42
26
9
42
25
63
35
Review
SBLM skupina západ 12. kolo 35
BK Kladno
TJ TZ Rakovník
7. 1. 2024
18:00
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Michal Bukovský
Jan Lejčko
78
57
18
8
37
29
57
49
Review
SBLM skupina západ 13. kolo 38
Sokol Nové Strašecí
BK Kralupy-Junior muži
20. 1. 2024
13:45
ZŠ Řevničov Radek Šťavík
Barbora Jiroušková
58
70
12
20
23
42
37
59
Review
SBLM skupina západ 13. kolo 37
BK Beroun "A"
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
20. 1. 2024
17:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Jan Mikulec
61
76
10
28
25
48
44
62
Review
SBLM skupina západ 13. kolo 39
TJ TZ Rakovník
BK R&J EBC Mělník
20. 1. 2024
17:00
Sportovní hala Lukáš Balog
Jan Průša
94
75
28
26
52
40
70
62
Review
SBLM skupina západ 14. kolo 41
TJ TZ Rakovník
BK Kralupy-Junior muži
21. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Petr Frána
Lucie Moravcová
84
67
24
15
45
40
61
51
Review
SBLM skupina západ 14. kolo 42
Sokol Nové Strašecí
BK R&J EBC Mělník
21. 1. 2024
11:30
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
Radek Šťavík
65
70
6
20
29
38
52
55
Review
SBLM skupina západ 14. kolo 40
BK Beroun "A"
BK Kladno
21. 1. 2024
13:30
Sportovní hala Michal Bukovský
Barbora Toboláková
57
84
12
19
28
43
38
57
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
23 Jiří Szita Réma 27 20 1.0 19.3 5.1 2.5 1.7/2.7 63.0 2.0
Petr Čech TZRak 30 18 1.0 19.4 7.2 0.2 4.5/7.6 59.1 2.2
Ondřej Hladůvka BKKla 31 19 1.0 16.2 2.8 3.0 1.5/2.1 70.0 1.5
45 Daniel Dvořák Bol 47 22 1.0 13.8 4.0 0.7 3.5/5.0 70.3 1.9
Samuel Štěpnička ŠSKSla 22 20 1.0 15.2 3.8 2.0 1.9/3.2 58.7 2.8
6 Michal Vida Bol 31 21 1.0 14.4 3.6 1.6 2.4/2.7 91.1 1.7
Tomáš Tejček ČBr 25 19 1.0 14.4 5.2 0.2 3.6/7.1 50.4 3.3
Michal Hamerník BK Ber 17 16 1.0 16.2 2.8 2.6 2.8/3.7 76.3 2.0
Petr Gajdoš BKKla 38 17 1.0 14.6 5.9 0.0 2.9/4.0 72.1 1.6
Jakub Fric ŠSKSla 31 20 1.0 12.0 2.5 1.7 1.9/2.6 72.5 1.6
Jiří Kovář TZRak 36 17 1.0 13.9 4.3 1.6 0.4/1.1 0.0* 1.2
Kryštof Nemčok Kol 30 15 1.0 15.7 4.4 0.9 4.3/6.6 65.7 2.9
Michal Labik BKKla 37 22 1.0 10.6 3.8 0.5 1.3/2.1 63.0 1.7
Martin Šašek BK Ber 48 20 1.0 11.6 3.6 1.0 1.6/2.0 0.0* 1.8
Lukáš Sychra Kol 24 10 1.0 23.1 6.4 2.8 1.9/2.1 90.5 1.2
99 Tomáš Roštejnský Bol 25 22 1.0 10.5 3.5 0.7 1.4/2.2 63.3 3.2
Filip Poledník ŠSKSla 22 22 1.0 10.5 4.3 0.0 1.8/3.6 48.8 3.0
Alex Mašek BKKla 20 21 1.0 11.0 3.3 0.8 2.0/3.5 56.2 0.9
Šimon Sedlařík ŠSKSla 33 16 1.0 14.3 1.9 3.1 1.1/1.4 0.0* 1.1
Jan Leopold BK Ber 35 18 1.0 12.7 2.6 1.3 3.6/5.1 70.7 1.3
Jan Lapáček Kol 31 18 1.0 12.6 4.4 0.6 2.0/3.8 52.9 2.7
30 Ondřej Vyhnánek BK Kral-Jun.muži 20 10 1.0 21.9 4.0 2.9 5.2/7.2 72.2 1.6
Lukáš Kosík ČBr 27 20 1.0 10.8 2.0 1.9 1.2/2.3 52.2 3.2
12 Tomáš Hlaváček Měl 19 14 1.0 15.3 5.7 0.7 1.7/2.9 58.5 1.7
Patrik Nový BPB 31 12 1.0 17.3 4.2 2.1 2.7/3.5 76.2 2.1
Jaroslav Šípek TZRak 23 17 1.0 11.8 4.2 0.8 1.0/2.8 36.2 1.5
Jiří Dragoun BK Ber 39 14 1.0 14.2 4.3 1.1 2.2/3.9 57.4 3.0
4 Roman Marsa BK Kral-Jun.muži 48 11 1.0 17.8 7.1 0.1 3.4/5.1 66.1 1.3
Martin Horník TZRak 42 14 1.0 13.8 3.6 1.4 2.2/3.9 56.4 2.9
17 Cord Thomas BK Kral-Jun.muži 31 15 1.0 12.9 4.9 0.2 2.5/4.2 60.3 3.2
17 Lukáš Mareš Réma 24 20 1.0 9.7 2.7 1.0 1.5/2.1 73.2 1.2
Adam Černý BPB 21 15 1.0 12.8 3.7 1.5 0.9/1.5 0.0* 3.1
15 Ondřej Šťastný Měl 38 13 1.0 14.7 5.2 0.2 3.5/5.8 61.3 2.8
David Švojgr ŠSKSla 25 14 1.0 13.6 4.2 0.7 3.0/5.1 59.2 2.4
77 Rostislav Jirák Réma 24 9 1.0 21.0 3.2 3.1 5.2/7.1 73.4 2.4
David Zoul BCBenB 33 17 1.0 11.1 3.3 0.6 2.8/4.1 68.1 1.8
4 Lukáš Onderka Měl 42 16 1.0 11.6 1.1 2.7 1.4/2.2 65.7 2.8
Vojtěch Mrkva ŠSKSla 28 18 1.0 10.3 2.4 1.1 2.1/3.1 69.1 2.6
16 Tomáš Holík Réma 35 11 1.0 16.2 5.2 0.9 3.1/3.7 82.9 1.5
Cyril Vrchota BPB 18 15 1.0 11.9 3.2 1.0 2.5/3.3 75.5 1.9
Jan Podubecký BKKla 20 21 1.0 8.3 2.9 0.3 1.5/2.5 58.5 1.3
16 Lukáš Rajnoch Měl 39 16 1.0 10.2 4.0 0.0 2.2/2.9 74.5 2.3
David Březina BCBenB 46 12 1.0 13.2 4.8 0.5 2.0/3.3 61.5 1.7
Radim Soukup KNS 18 17 1.0 9.1 3.1 0.6 1.2/2.0 61.8 1.8
10 Tomáš Gospodinov BK Kral-Jun.muži 37 9 1.0 17.2 6.1 0.9 2.3/5.0 46.7 2.9
Jiří Pica KNS 23 9 1.0 17.2 4.1 2.3 2.0/3.0 66.7 2.1
13 Jakub Laudin Měl 27 11 1.0 13.9 5.4 0.3 2.4/4.0 59.1 1.6
Tomáš Kosík ČBr 20 18 1.0 8.4 2.7 0.9 0.2/0.7 0.0* 1.8
33 Stanislav Votroubek Réma 43 12 1.0 12.7 1.9 2.7 0.8/1.0 0.0* 0.8
Matěj Červenka KNS 21 17 1.0 8.8 3.6 0.4 0.4/1.2 0.0* 1.6
Tomáš Bartoš BCBenB 19 14 1.0 10.6 4.5 0.0 1.6/4.4 37.1 3.1
14 Martin Šiler Peč 25 7 1.0 20.6 7.4 0.7 3.6/5.7 62.5 3.1
Matyáš Brož ČBr 21 16 1.0 9.0 2.6 0.7 1.7/2.6 65.9 1.8
22 Ondřej Čejka Měl 24 12 1.0 11.3 4.0 0.7 1.3/2.8 48.5 2.1
Tomáš Hotovec KNS 19 16 1.0 8.5 2.1 1.3 0.4/0.8 0.0* 2.4
Mirek Brož BCBenB 21 18 1.0 7.5 1.6 1.3 0.4/0.5 0.0* 1.3
15 Uroš Benáček Réma 32 17 1.0 7.9 2.9 0.4 1.1/1.5 0.0* 1.3
Ondřej Žák BKKla 34 21 1.0 6.1 2.7 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.9
Filip Lapáček Kol 29 16 1.0 7.8 1.3 1.4 0.9/1.9 0.0* 2.4
Martin Koudela ČBr 25 16 1.0 7.6 2.1 0.8 1.1/1.9 0.0* 1.5
52 Jakub Korda Bol 21 19 1.0 6.4 1.5 0.9 0.5/0.9 0.0* 1.2
33 Jan Schiffmann Bol 32 20 1.0 5.9 2.0 0.1 1.7/2.8 60.0 1.2
Karel Zeis BKKla 33 18 1.0 6.5 0.9 1.3 0.6/0.8 0.0* 2.3
44 Pavel Hauerland Réma 42 19 1.0 6.1 2.1 0.2 1.3/2.6 50.0 2.1
Petr Bašta ČBr 20 18 1.0 6.3 1.9 0.7 0.4/1.0 0.0* 1.6
Tomáš Svoboda Kol 37 15 1.0 7.5 2.4 0.7 0.7/1.7 0.0* 4.0
David Šťastný ČBr 45 12 1.0 9.0 3.0 0.3 2.3/3.5 64.3 1.7
Martin Burian BCBenB 33 16 1.0 6.7 2.0 0.7 0.6/1.5 0.0* 1.6
Troy Swingler BPB 23 14 1.0 7.4 1.9 0.8 1.4/2.1 63.3 2.5
Zoltán Vén BK Ber 32 10 1.0 10.4 1.3 2.5 0.3/0.4 0.0* 1.7
Radek Trojan KNS 18 17 1.0 6.1 1.8 0.3 1.7/3.4 50.0 1.0
2 Michal Souček BK Kral-Jun.muži 34 19 1.0 5.2 0.9 0.6 1.5/3.1 50.0 1.6
Jakub Frič BPB 18 11 1.0 8.8 2.4 0.7 1.9/3.6 52.5 2.2
Adam Žiško Kol 20 17 1.0 5.6 1.6 0.5 0.8/2.1 38.9 2.4
12 Vojtěch Bašta Peč 26 7 1.0 13.4 4.9 1.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
Jan Fiala ŠSKSla 25 1 1.0 94.0 47.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tom Procházka BCBenB 30 17 1.0 5.5 1.6 0.2 1.6/2.5 64.3 3.1
Lukáš Svoboda BPB 21 7 1.0 13.1 4.3 1.1 1.1/1.9 0.0* 2.3
Vojtěch Podruh BPB 19 15 1.0 6.1 2.0 0.4 0.9/1.3 0.0* 2.3
Jiří Spilka TZRak 29 17 1.0 5.3 2.1 0.3 0.3/1.1 0.0* 1.8
Jaroslav Bílek KNS 45 18 1.0 5.0 1.8 0.3 0.3/0.4 0.0* 2.1
Michal Žák BKKla 20 11 1.0 7.8 1.4 0.9 2.4/3.9 60.5 2.8
Jiří Horáček Kol 32 15 1.0 5.7 2.3 0.0 1.2/2.3 52.9 3.1
16 Pavel Miloš BK Kral-Jun.muži 44 8 1.0 10.6 0.9 1.9 3.3/3.6 89.7 1.0
15 Pavel Dvořák Bol 41 9 1.0 9.3 2.0 1.3 1.3/1.7 0.0* 2.3
Adam Kraus KNS 18 14 1.0 5.9 2.1 0.4 0.5/0.9 0.0* 2.6
3 Mojmír Štursa BK Kral-Jun.muži 34 14 1.0 5.7 2.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.4
František Včelička BK Ber 18 16 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.3
Matěj Libecajt ŠSKSla 36 6 1.0 13.0 4.5 0.0 4.0/6.3 63.2 2.8
6 Marek Bělohoubek Réma 33 19 1.0 4.1 0.8 0.5 1.0/1.5 0.0* 3.2
Jaroslav Borský KNS 49 18 1.0 4.3 2.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
9 Martin Švancar Bol 32 15 1.0 5.1 1.4 0.7 0.3/1.1 0.0* 2.7
18 Matouš Jurman Měl 21 5 1.0 15.2 4.8 1.0 2.6/3.2 81.3 2.2
14 Martin Zalabák Réma 36 21 1.0 3.6 0.9 0.4 0.5/0.8 0.0* 2.4
25 Matěj Jarkovský Réma 31 16 1.0 4.7 1.6 0.3 0.5/1.1 0.0* 2.9
David Vetor Kol 23 16 1.0 4.6 1.2 0.3 1.4/2.2 65.7 1.9
Filip Zhříval ČBr 19 19 1.0 3.7 0.8 0.5 0.6/1.2 0.0* 2.0
Martin Kaše TZRak 42 18 1.0 3.8 1.4 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.6
Jakub Žák BKKla 20 11 1.0 6.3 1.8 0.5 1.3/2.0 63.6 1.5
Jan Duras BKKla 38 12 1.0 5.8 1.5 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.8
Vojtěch Povolný BK Ber 19 6 1.0 11.3 1.5 1.8 2.8/4.0 70.8 1.5
Filip Hampl BPB 20 17 1.0 4.0 1.3 0.4 0.4/0.8 0.0* 1.2
Adam Košnar ČBr 21 9 1.0 7.3 2.3 0.7 0.7/1.4 0.0* 2.7
Patrik Hoffman Kol 20 16 1.0 4.1 1.0 0.6 0.2/0.6 0.0* 2.2
Daniel Musil BPB 22 4 1.0 16.3 2.8 2.8 2.5/3.8 66.7 1.8
12 Martin Štroukal BK Kral-Jun.muži 31 16 1.0 4.1 0.4 0.8 0.8/2.1 36.4 1.8
Jan Kytka BKKla 30 10 1.0 6.4 1.8 0.4 1.6/2.5 64.0 1.2
Pavel Carvan BKKla 37 19 1.0 3.3 1.0 0.2 0.7/1.2 0.0* 0.7
Pavel Paul BK Ber 32 10 1.0 6.1 2.4 0.3 0.4/0.9 0.0* 2.2
17 Martin Bušek Bol 31 19 1.0 3.2 0.6 0.5 0.4/0.7 0.0* 2.6
0 Jan Jakubal Réma 19 6 1.0 9.8 3.7 0.3 1.5/4.2 36.0 1.2
Michal Svoboda BPB 21 4 1.0 14.8 4.8 1.3 1.5/5.0 30.0 2.5
Štěpán Remeš Kol 35 13 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
17 Lukáš Soukal Peč 21 5 1.0 11.6 3.2 1.0 2.2/4.8 45.8 1.0
18 David Janků Réma 31 12 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.3 39.3 1.1
Lukáš Lavička ŠSKSla 37 7 1.0 8.1 1.3 1.0 2.6/2.9 90.0 2.4
Tomáš Peterka BK Ber 32 14 1.0 4.1 0.6 0.7 0.6/1.1 0.0* 2.1
11 Jan Váně Bol 33 14 1.0 4.0 0.9 0.4 1.0/1.6 0.0* 1.7
Jan Král ŠSKSla 20 12 1.0 4.3 1.1 0.3 1.1/1.4 0.0* 0.9
Jan Frantík ČBr 42 15 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.9
9 Martin Orgoník BK Kral-Jun.muži 23 11 1.0 4.5 1.7 0.2 0.5/1.2 0.0* 2.5
8 Karel Řízek Měl 40 17 1.0 2.9 0.8 0.4 0.2/0.2 0.0* 1.9
Jan Vohradský ŠSKSla 27 18 1.0 2.7 0.8 0.1 0.9/1.9 0.0* 2.3
Jan Kolář ŠSKSla 22 18 1.0 2.6 0.8 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.8
Jan Hrdý BCBenB 28 9 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/1.8 0.0* 2.2
8 Patrik Brejla Peč 31 4 1.0 11.3 4.5 0.8 0.0/0.5 0.0* 2.3
Jan Pacák Kol 29 18 1.0 2.4 0.5 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.2
7 Michal Kamler BK Kral-Jun.muži 22 6 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/2.0 41.7 3.0
7 Jan Vališ Měl 39 8 1.0 5.1 1.1 0.8 0.6/1.0 0.0* 1.4
6 Jan Teplý Peč 44 7 1.0 5.9 0.3 1.6 0.6/0.7 0.0* 3.4
Antonín Lonek Kol 26 7 1.0 5.9 0.4 1.0 2.0/2.7 73.7 1.3
Kryštof Černý BPB 21 14 1.0 2.9 1.2 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.4
Ondřej Jiránek BK Ber 33 9 1.0 4.4 1.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.7
Martin Jonáček ČBr 28 7 1.0 5.4 2.6 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.4
Jáchym Povolný BCBenB 21 9 1.0 4.1 1.3 0.1 1.1/1.9 0.0* 1.8
Ondřej Ptáček TZRak 36 8 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Ondřej Kruliš BPB 33 12 1.0 3.0 0.4 0.5 0.7/1.2 0.0* 2.3
16 Jan Bušek Bol 33 20 1.0 1.7 0.4 0.3 0.2/0.2 0.0* 1.9
13 Ondřej Teplý Peč 43 4 1.0 8.5 2.3 0.3 3.3/7.5 43.3 2.8
Vladimír Čepička ČBr 45 8 1.0 4.0 0.6 0.9 0.1/0.3 0.0* 1.4
Jan Jakub Blísa BCBenB 19 8 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
11 Michal Karhan BK Kral-Jun.muži 47 8 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.6 0.0* 3.5
Jan Mikolášek BCBenB 18 10 1.0 3.2 1.1 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.2
Radek Churáček BPB 21 7 1.0 4.1 0.9 0.7 0.3/0.9 0.0* 1.4
Lukáš Horák ŠSKSla 38 6 1.0 4.8 2.0 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.8
Jakub Deliš Měl 19 15 1.0 1.9 0.2 0.4 0.3/0.4 0.0* 0.5
Tomáš Holyst BCBenB 46 3 1.0 8.7 1.7 1.0 2.3/2.7 87.5 1.7
Jan Mareš BCBenB 35 15 1.0 1.7 0.5 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.2
Martin Kála ŠSKSla 30 14 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.7
Jan Vašek TZRak 18 16 1.0 1.6 0.4 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.6
8 Jan Volek Réma 23 16 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.4
Jan Vožeh BK Ber 38 2 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Jan Utěšil KNS 35 4 1.0 6.0 1.3 0.8 1.3/1.8 0.0* 3.0
Tomáš Horský ČBr 22 10 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
16 Jiří Katrnoška Peč 44 5 1.0 4.6 1.4 0.6 0.0/0.0 0.0* 2.2
19 Richard Máj Bol 19 14 1.0 1.6 0.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.6
3 Filip Adamec Réma 24 15 1.0 1.5 0.3 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.5
69 Jiří Chlapec BK Kral-Jun.muži 38 3 1.0 7.0 0.7 1.3 1.7/2.0 83.3 2.0
34 Jiří Hlaváč Bol 44 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.4
Maxim Šašek BK Ber 17 12 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.8
14 Mikalai Yudzenka Bol 32 13 1.0 1.5 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.9
Vojtěch Rendl Měl 19 6 1.0 3.3 1.3 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.5
3 Jakub Brabec Bol 33 12 1.0 1.7 0.3 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.2
24 Nicolai Pogosean BK Kral-Jun.muži 20 6 1.0 3.2 0.7 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.0
Ondřej Michal TZRak 19 3 1.0 6.3 2.0 0.7 0.3/0.7 0.0* 3.0
17 Jiří Verbíř Měl 39 11 1.0 1.7 0.6 0.1 0.2/0.9 0.0* 0.9
Ondřej Süsser Bol 40 11 1.0 1.7 0.5 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.8
Jakub Novák ČBr 19 11 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.4
Štěpán Krška BCBenB 17 3 1.0 6.0 1.7 0.7 0.7/1.0 0.0* 3.3
Jakub Sixta BPB 31 2 1.0 9.0 2.0 1.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Jan Týř ŠSKSla 36 3 1.0 5.7 0.7 1.0 1.3/2.7 50.0 0.3
František Hubáček KNS 36 2 1.0 8.5 2.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Stuchlík KNS 34 16 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 4.1
11 Jan Pavlíček Réma 34 3 1.0 5.7 1.3 0.3 2.0/3.3 60.0 0.7
Zdeněk Relich BK Ber 18 7 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Vojtěch Mikuša BK Kral-Jun.muži 32 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 1.6
9 Radek Telvák Peč 27 5 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.2
Jáchym Schveinert BKKla 20 9 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.7
Kryštof Loula TZRak 31 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.0
Dominik Bendl BKKla 36 8 1.0 2.0 0.6 0.0 0.8/0.9 0.0* 1.6
Pavel Pecha ŠSKSla 24 6 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.7
Martin Jakeš Měl 41 2 1.0 7.0 2.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 4.0
Petr Kopecký Měl 35 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Jakub Vodehnal BPB 21 3 1.0 4.3 1.0 0.7 0.3/1.3 0.0* 3.3
Petr Hubáček ŠSKSla 24 7 1.0 1.9 0.3 0.3 0.4/0.6 0.0* 0.3
Lukáš Kukura BCBenB 19 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
Martin Červený BCBenB 27 2 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Filip Tomášek Měl 20 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.3
Vojtěch Pýcha BPB 25 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Daňha KNS 45 3 1.0 3.3 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Fejtek KNS 18 4 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Michal Vlček Kol 23 3 1.0 3.3 1.0 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.7
7 Jan Šimpach Peč 43 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Oliver Beaufort BK Ber 17 12 1.0 0.8 0.3 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.1
Matěj Švarc TZRak 19 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Tomáš Peer ŠSKSla 25 8 1.0 1.1 0.4 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.4
Pavel Čermák BK Kral-Jun.muži 43 2 1.0 4.5 0.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Filip Strýhal KNS 22 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 4.8
Ondřej Svoboda BCBenB 42 3 1.0 2.7 0.0 0.7 0.7/0.7 0.0* 1.3
13 Martin Fritzl Réma 36 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Hanitz Bol 18 2 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Matyáš Klvaň Kol 19 6 1.0 1.2 0.2 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.8
Lukáš Ptáček BK Kral-Jun.muži 30 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.3
10 Tomáš Haken Peč 41 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Tomáš Jenčík Bol 43 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Jiří Kroulík Měl 19 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
15 Ondřej Fíla BK Kral-Jun.muži 40 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/9.0 22.2 3.0
Petr Bušek Bol 59 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Jelen TZRak 21 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
11 Tomáš Kvasný Měl 50 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Šimon Černý Měl 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Lukáš Hodan Kol 36 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Karlovec Měl 39 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
15 Yazhuo Qin Peč 20 5 1.0 0.6 0.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
25 Filip Kropáč BK Kral-Jun.muži 22 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Radim Pavlík BK Kral-Jun.muži 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
21 Radim Zeman Bol 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Ondřej Vaněk BCBenB 18 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
45 Jan Silovský BK Kral-Jun.muži 30 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Kraus ŠSKSla 25 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Petr Babaian ČBr 41 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Daniel Tichovský BCBenB 18 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Ondřej Balicz Bol 19 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vojtěch Matoušek Bol 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Novotný BCBenB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Jadlovský KNS 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Lehocký BCBenB 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Borský TZRak 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vebr ŠSKSla 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Zabilanský BK Kral-Jun.muži 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tumur Delgersaikhan Bol 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Juříček BCBenB 37 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Giulio Musil BCBenB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Lupínek ČBr 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Žoluděv BK Ber 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Vojtěch Novotný Réma 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Procházka Peč 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Zych TZRak 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Prosický BCBenB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Rakouský BCBenB 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
7 Rudolf Ďurech Bol 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tiep Bui Quy KNS 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Zdeněk Fejfar Peč 44 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Martin Strouhal TZRak 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Eichler BCBenB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Marek Kerda Bol 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Láznička TZRak 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Šlégr ČBr 48 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Filip Adamec Kol 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sáss BK Ber 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Radek Bednář Bol 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zedník Peč 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Deliš Měl 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kubánek Kol 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Jiráček Měl 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Stojan Bol 36 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lysoněk BK Ber 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Medáček Měl 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hála BKKla 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Robin Švarc Réma 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Varšavský TZRak 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Grill KNS 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leoš Klik TZRak 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Grubner BK Ber 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Rohel KNS 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Peroutka Měl 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stočes Měl 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Celina BK Ber 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kůna Měl 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Daněk TZRak 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Beneš TZRak 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Beranovský BK Ber 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Uher Kol 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář Měl 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Andrej Gnap BKKla 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bechyně BCBenB 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hostonský Bol 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Wolf TZRak 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Dominik Šťastný Měl 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Večeřa BK Ber 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Remuta KNS 41 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Radek Miška BKKla 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Matějka Kol 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Jiří Málek Réma 35 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vodrážka BPB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Střítežský BPB 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Adam Adamec Réma 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Dittrich BPB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Snop BPB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Čapek Bol 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bahník Peč 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Kurka BPB 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
23 Jiří Szita Réma 27 28 10 6 5 5
Petr Čech TZRak 30 32 13 1 11 4
Ondřej Hladůvka BKKla 31 26 7 6 5 4
45 Daniel Dvořák Bol 47 26 9 3 8 5
Samuel Štěpnička ŠSKSla 22 30 11 4 7 5
6 Michal Vida Bol 31 24 8 4 7 5
Tomáš Tejček ČBr 25 42 15 2 12 5
Michal Hamerník BK Ber 17 31 5 6 5 5
Petr Gajdoš BKKla 38 25 10 0 6 3
Jakub Fric ŠSKSla 31 23 6 5 5 4
Jiří Kovář TZRak 36 26 10 5 2 3
Kryštof Nemčok Kol 30 32 10 2 12 5
Michal Labik BKKla 37 18 7 2 9 4
Martin Šašek BK Ber 48 20 7 3 4 4
Lukáš Sychra Kol 24 41 10 6 6 3
99 Tomáš Roštejnský Bol 25 22 9 2 5 5
Filip Poledník ŠSKSla 22 28 13 1 7 5
Alex Mašek BKKla 20 23 9 2 6 3
Šimon Sedlařík ŠSKSla 33 24 6 5 5 3
Jan Leopold BK Ber 35 28 10 4 11 5
Jan Lapáček Kol 31 23 9 3 8 5
30 Ondřej Vyhnánek BK Kral-Jun.muži 20 35 6 6 14 4
Lukáš Kosík ČBr 27 18 4 3 4 5
12 Tomáš Hlaváček Měl 19 26 10 4 8 4
Patrik Nový BPB 31 23 8 4 7 4
Jaroslav Šípek TZRak 23 26 9 5 6 4
Jiří Dragoun BK Ber 39 32 6 6 6 5
4 Roman Marsa BK Kral-Jun.muži 48 23 9 1 7 4
Martin Horník TZRak 42 23 8 4 9 5
17 Cord Thomas BK Kral-Jun.muži 31 24 10 1 6 5
17 Lukáš Mareš Réma 24 24 6 5 5 3
Adam Černý BPB 21 26 7 4 5 5
15 Ondřej Šťastný Měl 38 24 10 2 9 5
David Švojgr ŠSKSla 25 28 10 4 7 4
77 Rostislav Jirák Réma 24 32 5 7 10 4
David Zoul BCBenB 33 22 8 2 9 4
4 Lukáš Onderka Měl 42 26 4 8 4 5
Vojtěch Mrkva ŠSKSla 28 24 6 3 7 4
16 Tomáš Holík Réma 35 30 13 4 7 4
Cyril Vrchota BPB 18 25 8 4 6 5
Jan Podubecký BKKla 20 21 8 2 4 4
16 Lukáš Rajnoch Měl 39 21 8 0 7 4
David Březina BCBenB 46 18 7 2 6 3
Radim Soukup KNS 18 18 8 3 5 5
10 Tomáš Gospodinov BK Kral-Jun.muži 37 32 11 4 6 5
Jiří Pica KNS 23 22 7 4 4 4
13 Jakub Laudin Měl 27 23 9 2 6 4
Tomáš Kosík ČBr 20 15 6 2 1 4
33 Stanislav Votroubek Réma 43 19 4 5 4 2
Matěj Červenka KNS 21 21 9 2 2 4
Tomáš Bartoš BCBenB 19 20 10 0 4 5
14 Martin Šiler Peč 25 36 14 2 6 4
Matyáš Brož ČBr 21 20 6 3 5 4
22 Ondřej Čejka Měl 24 28 9 2 6 5
Tomáš Hotovec KNS 19 19 7 3 3 5
Mirek Brož BCBenB 21 30 7 5 2 4
15 Uroš Benáček Réma 32 15 6 2 3 4
Ondřej Žák BKKla 34 14 6 0 5 4
Filip Lapáček Kol 29 19 5 3 2 5
Martin Koudela ČBr 25 18 5 3 4 4
52 Jakub Korda Bol 21 20 5 4 2 4
33 Jan Schiffmann Bol 32 11 5 1 5 3
Karel Zeis BKKla 33 17 3 3 4 5
44 Pavel Hauerland Réma 42 13 4 2 3 5
Petr Bašta ČBr 20 15 5 4 2 4
Tomáš Svoboda Kol 37 17 6 3 3 5
David Šťastný ČBr 45 14 5 1 5 4