1. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BK Havířov
SK UP Olomouc
7. 1. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 1. kolo 2
USK Praha B
Aritma Praha
7. 1. 2023
-
SH Královka
Preview
základní část 1. kolo 3
Basket Poděbrady
DSK Basketball Brandýs
7. 1. 2023
-
MSH Ostende
Preview
základní část 1. kolo 4
BSK KP Brno
BK Žabiny Brno B
7. 1. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 1. kolo 5
BA Sparta
Sokol Nusle
7. 1. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 1. kolo 6
BK Studánka Pardubice
TJ Sokol Pečky
7. 1. 2023
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 2. kolo 7
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
24. 9. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 2. kolo 9
USK Praha B
BA Sparta
24. 9. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 2. kolo 10
Aritma Praha
Sokol Nusle
24. 9. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 2. kolo 11
Basket Poděbrady
BSK KP Brno
24. 9. 2022
-
MSH Ostende
Preview
základní část 2. kolo 12
DSK Basketball Brandýs
BK Žabiny Brno B
24. 9. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 2. kolo 8
SK UP Olomouc
TJ Sokol Pečky
24. 9. 2022
17:00
SH UP Olomouc
Preview
základní část 3. kolo 13
BK Havířov
TJ Sokol Pečky
25. 9. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 3. kolo 15
USK Praha B
Sokol Nusle
25. 9. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 3. kolo 16
Aritma Praha
BA Sparta
25. 9. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 3. kolo 17
Basket Poděbrady
BK Žabiny Brno B
25. 9. 2022
-
MSH Ostende
Preview
základní část 3. kolo 18
DSK Basketball Brandýs
BSK KP Brno
25. 9. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 3. kolo 14
SK UP Olomouc
BK Studánka Pardubice
25. 9. 2022
11:00
SH UP Olomouc
Preview
základní část 4. kolo 22
Sokol Nusle
DSK Basketball Brandýs
8. 10. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 4. kolo 23
BK Havířov
USK Praha B
8. 10. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 4. kolo 24
SK UP Olomouc
Aritma Praha
8. 10. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
základní část 4. kolo 19
BK Studánka Pardubice
BSK KP Brno
8. 10. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 4. kolo 20
TJ Sokol Pečky
BK Žabiny Brno B
8. 10. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 4. kolo 21
BA Sparta
Basket Poděbrady
8. 10. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 5. kolo 25
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno B
9. 10. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 5. kolo 26
TJ Sokol Pečky
BSK KP Brno
9. 10. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 5. kolo 27
BA Sparta
DSK Basketball Brandýs
9. 10. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 5. kolo 28
Sokol Nusle
Basket Poděbrady
9. 10. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 5. kolo 29
BK Havířov
Aritma Praha
9. 10. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 5. kolo 30
SK UP Olomouc
USK Praha B
9. 10. 2022
10:00
SH UP Olomouc
Preview
základní část 6. kolo 31
USK Praha B
BK Studánka Pardubice
22. 10. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 6. kolo 32
Aritma Praha
TJ Sokol Pečky
22. 10. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 6. kolo 33
Basket Poděbrady
BK Havířov
22. 10. 2022
-
MSH Ostende
Preview
základní část 6. kolo 34
DSK Basketball Brandýs
SK UP Olomouc
22. 10. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 6. kolo 35
BSK KP Brno
BA Sparta
22. 10. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 6. kolo 36
BK Žabiny Brno B
Sokol Nusle
22. 10. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 7. kolo 37
USK Praha B
TJ Sokol Pečky
23. 10. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 7. kolo 38
Aritma Praha
BK Studánka Pardubice
23. 10. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 7. kolo 39
Basket Poděbrady
SK UP Olomouc
23. 10. 2022
-
MSH Ostende
Preview
základní část 7. kolo 40
DSK Basketball Brandýs
BK Havířov
23. 10. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 7. kolo 41
BSK KP Brno
Sokol Nusle
23. 10. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 7. kolo 42
BK Žabiny Brno B
BA Sparta
23. 10. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 8. kolo 43
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
12. 11. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 8. kolo 44
TJ Sokol Pečky
Sokol Nusle
12. 11. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 8. kolo 45
BK Havířov
BSK KP Brno
12. 11. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 8. kolo 46
SK UP Olomouc
BK Žabiny Brno B
12. 11. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
základní část 8. kolo 47
USK Praha B
Basket Poděbrady
12. 11. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 8. kolo 48
Aritma Praha
DSK Basketball Brandýs
12. 11. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 9. kolo 49
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
13. 11. 2022
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 9. kolo 50
TJ Sokol Pečky
BA Sparta
13. 11. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 9. kolo 51
BK Havířov
BK Žabiny Brno B
13. 11. 2022
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 9. kolo 52
SK UP Olomouc
BSK KP Brno
13. 11. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
základní část 9. kolo 53
USK Praha B
DSK Basketball Brandýs
13. 11. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 9. kolo 54
Aritma Praha
Basket Poděbrady
13. 11. 2022
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 10. kolo 55
Basket Poděbrady
BK Studánka Pardubice
3. 12. 2022
-
MSH Ostende
Preview
základní část 10. kolo 56
DSK Basketball Brandýs
TJ Sokol Pečky
3. 12. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 10. kolo 57
BSK KP Brno
USK Praha B
3. 12. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 10. kolo 58
BK Žabiny Brno B
Aritma Praha
3. 12. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 10. kolo 59
BA Sparta
BK Havířov
3. 12. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 10. kolo 60
Sokol Nusle
SK UP Olomouc
3. 12. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 11. kolo 61
Basket Poděbrady
TJ Sokol Pečky
4. 12. 2022
-
MSH Ostende
Preview
základní část 11. kolo 62
DSK Basketball Brandýs
BK Studánka Pardubice
4. 12. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 11. kolo 63
BSK KP Brno
Aritma Praha
4. 12. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 11. kolo 64
BK Žabiny Brno B
USK Praha B
4. 12. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 11. kolo 65
BA Sparta
SK UP Olomouc
4. 12. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 11. kolo 66
Sokol Nusle
BK Havířov
4. 12. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 12. kolo 67
SK UP Olomouc
BK Havířov
8. 1. 2023
-
Sportovní hala UP
Preview
základní část 12. kolo 68
Aritma Praha
USK Praha B
8. 1. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 12. kolo 69
DSK Basketball Brandýs
Basket Poděbrady
8. 1. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 12. kolo 70
BK Žabiny Brno B
BSK KP Brno
8. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 12. kolo 71
Sokol Nusle
BA Sparta
8. 1. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 12. kolo 72
TJ Sokol Pečky
BK Studánka Pardubice
8. 1. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 13. kolo 73
TJ Sokol Pečky
BK Havířov
21. 1. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 13. kolo 74
BK Studánka Pardubice
SK UP Olomouc
21. 1. 2023
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 13. kolo 75
Sokol Nusle
USK Praha B
21. 1. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 13. kolo 76
BA Sparta
Aritma Praha
21. 1. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 13. kolo 77
BK Žabiny Brno B
Basket Poděbrady
21. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 13. kolo 78
BSK KP Brno
DSK Basketball Brandýs
21. 1. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 14. kolo 79
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
22. 1. 2023
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 14. kolo 80
TJ Sokol Pečky
SK UP Olomouc
22. 1. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 14. kolo 81
BA Sparta
USK Praha B
22. 1. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 14. kolo 82
Sokol Nusle
Aritma Praha
22. 1. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 14. kolo 83
BSK KP Brno
Basket Poděbrady
22. 1. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 14. kolo 84
BK Žabiny Brno B
DSK Basketball Brandýs
22. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 85
BK Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
4. 2. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 86
BSK KP Brno
TJ Sokol Pečky
4. 2. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 15. kolo 87
DSK Basketball Brandýs
BA Sparta
4. 2. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 15. kolo 88
Basket Poděbrady
Sokol Nusle
4. 2. 2023
-
MSH Ostende
Preview
základní část 15. kolo 89
Aritma Praha
BK Havířov
4. 2. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 15. kolo 90
USK Praha B
SK UP Olomouc
4. 2. 2023
-
SH Královka
Preview
základní část 16. kolo 91
BSK KP Brno
BK Studánka Pardubice
5. 2. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 16. kolo 92
BK Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky
5. 2. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 16. kolo 93
Basket Poděbrady
BA Sparta
5. 2. 2023
-
MSH Ostende
Preview
základní část 16. kolo 94
DSK Basketball Brandýs
Sokol Nusle
5. 2. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 16. kolo 95
USK Praha B
BK Havířov
5. 2. 2023
-
SH Královka
Preview
základní část 16. kolo 96
Aritma Praha
SK UP Olomouc
5. 2. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 17. kolo 97
TJ Sokol Pečky
USK Praha B
25. 2. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 17. kolo 98
BK Studánka Pardubice
Aritma Praha
25. 2. 2023
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 17. kolo 99
SK UP Olomouc
Basket Poděbrady
25. 2. 2023
-
Sportovní hala UP
Preview
základní část 17. kolo 100
BK Havířov
DSK Basketball Brandýs
25. 2. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 17. kolo 101
Sokol Nusle
BSK KP Brno
25. 2. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 17. kolo 102
BA Sparta
BK Žabiny Brno B
25. 2. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 18. kolo 103
BK Studánka Pardubice
USK Praha B
26. 2. 2023
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 18. kolo 104
TJ Sokol Pečky
Aritma Praha
26. 2. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 18. kolo 105
BK Havířov
Basket Poděbrady
26. 2. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 18. kolo 106
SK UP Olomouc
DSK Basketball Brandýs
26. 2. 2023
-
Sportovní hala UP
Preview
základní část 18. kolo 107
BA Sparta
BSK KP Brno
26. 2. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 18. kolo 108
Sokol Nusle
BK Žabiny Brno B
26. 2. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 19. kolo 109
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
11. 3. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 19. kolo 110
BA Sparta
TJ Sokol Pečky
11. 3. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 19. kolo 111
BK Žabiny Brno B
BK Havířov
11. 3. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 19. kolo 112
BSK KP Brno
SK UP Olomouc
11. 3. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 19. kolo 113
DSK Basketball Brandýs
USK Praha B
11. 3. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 19. kolo 114
Basket Poděbrady
Aritma Praha
11. 3. 2023
-
MSH Ostende
Preview
základní část 20. kolo 115
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
12. 3. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 20. kolo 116
Sokol Nusle
TJ Sokol Pečky
12. 3. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 20. kolo 117
BSK KP Brno
BK Havířov
12. 3. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 20. kolo 118
BK Žabiny Brno B
SK UP Olomouc
12. 3. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 20. kolo 119
Basket Poděbrady
USK Praha B
12. 3. 2023
-
MSH Ostende
Preview
základní část 20. kolo 120
DSK Basketball Brandýs
Aritma Praha
12. 3. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 21. kolo 121
TJ Sokol Pečky
Basket Poděbrady
1. 4. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 21. kolo 122
BK Studánka Pardubice
DSK Basketball Brandýs
1. 4. 2023
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 21. kolo 123
Aritma Praha
BSK KP Brno
1. 4. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 21. kolo 124
USK Praha B
BK Žabiny Brno B
1. 4. 2023
-
SH Královka
Preview
základní část 21. kolo 125
SK UP Olomouc
BA Sparta
1. 4. 2023
-
Sportovní hala UP
Preview
základní část 21. kolo 126
BK Havířov
Sokol Nusle
1. 4. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 22. kolo 127
BK Studánka Pardubice
Basket Poděbrady
2. 4. 2023
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 22. kolo 128
TJ Sokol Pečky
DSK Basketball Brandýs
2. 4. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 22. kolo 129
USK Praha B
BSK KP Brno
2. 4. 2023
-
SH Královka
Preview
základní část 22. kolo 130
Aritma Praha
BK Žabiny Brno B
2. 4. 2023
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 22. kolo 131
BK Havířov
BA Sparta
2. 4. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 22. kolo 132
SK UP Olomouc
Sokol Nusle
2. 4. 2023
-
Sportovní hala UP
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SK UP Olomouc 0 0 0
2. Aritma Praha 0 0 0
3. DSK Brandýs 0 0 0
4. Sokol Pečky 0 0 0
5. Sokol Nusle 0 0 0
6. Žabiny Brno B 0 0 0
7. BK Havířov 0 0 0
8. USK Praha B 0 0 0
9. Basket Poděbrady 0 0 0
10. BSK KP Brno 0 0 0
11. BA Sparta 0 0 0
12. Studánka Pardubice 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
16 Jana Čermáková Aritma Praha 38 1
Lucie Ceralová DSK Brandýs 18 1
Anna Hranáčová VSP 19 1
Martina Chlupatá Sokol Nusle 20 1
Julie Konečná Havířov 19 1
Klára Stloukalová Žabiny Brno B 19 1
Barbora Vorlová VSP 22 1
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 18 1
Jitka Pilařová Sokol Nusle 19 1
Julie Ječmenová OLM 20 1
9 Alena Bačová Havířov 19 1
Tereza Jenková VSP 18 1
Veronika Koppová BSK KP Brno 18 1
Anna Rosecká BA Sparta 21 1
Anna Merhautová VSP 21 1
Eliška Trollerová Sokol Pečky 17 1
Natálie Horsáková BA Sparta 21 1
Sára Iris Lišková Studánka Pardubice 18 1
Marie Žílová VSP 19 1
Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 19 1
12 Hana Hybášková Aritma Praha 19 1
Nikola Šafránková Studánka Pardubice 18 1
Laura Mikšíková Žabiny Brno B 19 1
Natálie Benešová Žabiny Brno B 18 1
Adéla Hrdinková BA Sparta 17 1
Hana Kačírková VSP 18 1
Alžběta Seifrtová Pod 18 1
Aneta Zahradníčková OLM 18 1
Michaela Kumi BSK KP Brno 20 1
Tereza Rosůlková BSK KP Brno 20 1
Martina Pokorná Žabiny Brno B 20 1
Aneta Škápíková BSK KP Brno 20 1
Jana Kofroňová Sokol Nusle 21 1
Michaela Dvořáková Sokol Pečky 20 1
Adéla Čechovičová OLM 22 1
Gabriela Němcová BA Sparta 19 1
Lucie Kůželová VSP 23 1
Barbora Soukupová BA Sparta 18 1
Sabina Hartmanová Pod 24 1
Tereza Chodilová OLM 21 1
Julia Vydrová BA Sparta 20 1
Kristýna Helebrantová BA Sparta 20 1
Barbora Froňková Sokol Nusle 21 1
Tea Samouk VSP 20 1
Sára Ryšavá BSK KP Brno 19 1
8 Eliška Kubíčková Havířov 19 1
Zuzana Křížová Žabiny Brno B 18 1
Anna Chromá VSP 19 1
Sára Špelinová VSP 19 1
Hana Kolegarová BA Sparta 21 1
Terezie Křenková BSK KP Brno 19 1
Luisa Vydrová BA Sparta 18 1
Kateřina Kejíková BSK KP Brno 18 1
Anna Jedličková Žabiny Brno B 18 1
Andrea Foltýnová BSK KP Brno 20 1
Andrea Karásková Pod 19 1
Kateřina Ebenhöhová Žabiny Brno B 18 1
Petra Pajkrtová VSP 18 1
Nela Urbančíková Havířov 19 1
Ema Bucháčková Pod 18 1
Pavlína Budská BSK KP Brno 18 1
Tereza Vojtová Studánka Pardubice 18 1
Marie Anna Machytková VSP 20 1
Emma Medová Studánka Pardubice 18 1
Veronika Varmužková BSK KP Brno 19 1
Nella Klapková Sokol Pečky 17 1
17 Eliška Bělicová Havířov 19 1
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 17 1
19 Zuzana Pěchová Havířov 18 1
Hana Krupková Sokol Nusle 18 1
Laura Hanousková OLM 20 1
Daniela Jochová Studánka Pardubice 19 1
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 17 1
Natália Zvancigerová BA Sparta 18 1
Michaela Zvancigerová Studánka Pardubice 20 1
Nela Nétková Žabiny Brno B 18 1
Erika Kourková Žabiny Brno B 19 1
Bianka Kloknerová Havířov 19 1
Liana Užovičová Žabiny Brno B 18 1
Veronika Špeldová Pod 18 1
Jana Sombergová Studánka Pardubice 19 1
Jana Streitová Žabiny Brno B 18 1
6 Magdaléna Jarošová Sokol Pečky 19 1
Anna Benešová BSK KP Brno 18 1
Adéla Šedová BA Sparta 18 1
Michaela Pitrová BA Sparta 22 1
18 Stela Vajglová Havířov 19 1
Timotea Najbrtová BA Sparta 18 1
Michaela Kadlečková BSK KP Brno 19 1
Eliška Prokýšková BSK KP Brno 19 1
Eva Antošová VSP 18 1
Tereza Šandová Havířov 18 1
Babeta Loučková Žabiny Brno B 18 1
Barbora Váchová VSP 19 1
Simona Nerudová Žabiny Brno B 19 1
Veronika Vojtíková BA Sparta 18 1
Kateřina Zárubová Studánka Pardubice 18 1
Petra Klokočníková Pod 18 1
Michaela Cibulková BSK KP Brno 18 1
Monika Rešková BSK KP Brno 18 1
Markéta Nádvorníková Sokol Pečky 19 1
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 18 1
Kristýna Vlášková Studánka Pardubice 20 1
Julie Nekolná VSP 18 1
Magdaléna Černá Studánka Pardubice 18 1
6 Tereza Durčáková Havířov 19 1
Vendula Krausová BA Sparta 17 1
Anna Paťorková BSK KP Brno 21 1
Charlotte Lulu Semgady Sokol Nusle 21 1
15 Iva Podlipná Aritma Praha 36 1
7 Aneta Krobová Aritma Praha 30 1
5 Michaela Urbanová Aritma Praha 26 1
Hana Šmídková BA Sparta 30 1
2 Markéta Kopecká Sokol Pečky 37 1
Natálie Dvořáková Studánka Pardubice 30 1
Lucie Kulíšková Sokol Nusle 31 1
Karolína Melichárková Sokol Nusle 30 1
Andrea Buldrová Sokol Nusle 37 1
Jana Fetrová Sokol Nusle 34 1
Klára Hnátková Sokol Pečky 29 1
Anna Hrušková Sokol Pečky 27 1
Eva Dujsíková Sokol Pečky 35 1
Nela Semjonová OLM 25 1
Tereza Staňková Sokol Pečky 34 1
Veronika Skokánková Aritma Praha 33 1
Michaela Holíková Pod 28 1
Vanda Kaminská Pod 28 1
Karolína Filipová Sokol Pečky 28 1
Kristýna Šotolová Studánka Pardubice 23 1
Karolína Šotolová Studánka Pardubice 23 1
14 Daniela Pokorná Aritma Praha 34 1
Lucie Milaniaková Sokol Pečky 26 1
Jana Nedbalá Pod 31 1
21 Tereza Pilařová Aritma Praha 23 1
Karin Šimíčková OLM 23 1
Natálie Stoupalová Žabiny Brno B 24 1
Petra Pospíšilová Sokol Nusle 38 1
Adéla Moravcová Sokol Nusle 23 1
Miroslava Jurmanová OLM 23 1
Sarah Švagerová Žabiny Brno B 22 1
Veronika Kracíková Sokol Pečky 30 1
11 Karolína Kuthanová Aritma Praha 27 1
13 Alena Katrnošková Sokol Pečky 34 1
10 Natálie Rašková Havířov 22 1
21 Anna Kubíčková Havířov 23 1
Eva Moučková Pod 25 1
Alena Navrátilová OLM 23 1
Kateřina Nováková Sokol Pečky 32 1
24 Michaela Drtilová Havířov 29 1
Monika Novotná Studánka Pardubice 33 1
Eliška Martincová Pod 26 1
Daniela Hlaváčová Sokol Pečky 26 1
Barbora Habětínková Studánka Pardubice 32 1
Ludmila Dudáčková BSK KP Brno 22 1
Gabriela Burzová OLM 27 1
13 Petra Junková Aritma Praha 37 1
Pavla Neckářová Žabiny Brno B 31 1
Hana Caldová Pod 27 1
Terezie Vondrášková Sokol Nusle 28 1
Alžběta Levínská Studánka Pardubice 22 1
Markéta Urbancová OLM 27 1
Veronika Švécarová OLM 25 1
Karolína Fadrhonsová BSK KP Brno 25 1
Veronika Herciková Pod 29 1
Barbora Jindrová BA Sparta 21 1
Veronika Štursová OLM 21 1
Daniela Milotová OLM 23 1
Kateřina Horáčková Pod 23 1
Nikola Hnátková Pod 23 1
Tereza Halátková VSP 20 1
Kateřina Nykodýmová Pod 24 1
Anna Hrabětová Pod 24 1
Gabriela Špeldová Pod 24 1
Barbora Vejdovská Pod 24 1
Václava Seifrtová Pod 22 1
12 Kristýna Menšíková Havířov 21 1
Kateřina Erbenová OLM 21 1
Tereza Lančová Žabiny Brno B 27 1
Kateřina Poulíčková OLM 22 1
Iva Jedovnická BSK KP Brno 20 1
Barbora Němcová Žabiny Brno B 20 1
Simona Sklenářová VSP 22 1
Zuzana Máchová Žabiny Brno B 21 1
Petra Knoflíčková BSK KP Brno 19 1
Nikola Zdeňková VSP 19 1
Barbora Schambergerová BA Sparta 22 1
Veronika Matiášková Sokol Nusle 22 1
Kateřina Zeithammerová VSP 20 1
11 Veronika Szabó Havířov 19 1
Tereza Barnetová Sokol Nusle 30 1
4 Ivana Kršková Aritma Praha 22 1
Romana Urbanová Pod 28 1
Michaela Paroulková Pod 32 1
33 Anna Pavlicová Havířov 24 1
Eliška Hegrová OLM 24 1
Monika Němcová Aritma Praha 22 1
19 Veronika Aulichová Aritma Praha 24 1
Veronika Šípová VSP 23 1
Valentýna Daňková Sokol Pečky 23 1
13 Irena Dudová Aritma Praha 40 1
23 Gabriela Busková Havířov 22 1
Zuzana Šitancová Studánka Pardubice 21 1
Tereza Pavlíčková Studánka Pardubice 21 1
5 Adéla Smutná Havířov 22 1
Gabriela Voláková Sokol Pečky 25 1
6 Karolína Robová Aritma Praha 26 1
Anežka Kopecká Žabiny Brno B 22 1
Adéla Morávková BSK KP Brno 27 1
Markéta Jedličková Studánka Pardubice 33 1
Tereza Pogányová Žabiny Brno B 21 1
Martina Flašíková Sokol Pečky 26 1
Tereza Nesvadbová OLM 22 1
Eliška Hamzová Žabiny Brno B 20 1
Pavlína Tabačková Studánka Pardubice 21 1
Kateřina Galíčková Žabiny Brno B 22 1
Adéla Buřtová Žabiny Brno B 21 1
Natálie Lukačková BA Sparta 20 1
Miriam Ištoňová BSK KP Brno 20 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře