Středočeská basketbalová liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
SBLM skupina západ 1. kolo 3
BK R&J EBC Mělník
BK Beroun "B"
17. 9. 2022
17:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Jaroslav Janovský
69
64
16
18
41
28
57
51
Review
SBLM skupina západ 1. kolo 4
BK Kralupy-Junior muži
BK Příbram 2000 "B"
17. 9. 2022
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Vojtěch Šmíd
Pavel Velda
81
33
14
10
37
22
54
28
Review
SBLM skupina západ 1. kolo 2
BK Kladno
BC Benešov B
21. 10. 2022
18:45
Kladenská sportovní hala Barbora Toboláková
Jiří Pavýza
84
56
21
8
39
23
62
39
Review
SBLM skupina západ 1. kolo 1
Sokol Nové Strašecí
TJ TZ Rakovník
18. 9. 2022
20:00
ZŠ Řevničov Michal Dub
Petr Frána
73
79
20
24
36
40
55
63
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 6
BK R&J EBC Mělník
BK Příbram 2000 "B"
18. 9. 2022
10:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Jaroslav Janovský
67
42
15
8
27
17
50
22
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 5
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BC Benešov B
18. 9. 2022
12:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Pavel Velda
105
53
29
6
51
20
72
40
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 7
BK Kralupy-Junior muži
BK Beroun "B"
18. 9. 2022
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Vojtěch Šmíd
Michal Bukovský
63
42
19
14
35
25
45
36
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 10
Sokol Nové Strašecí
BK Kladno
1. 10. 2022
09:30
ZŠ Řevničov Jan Machálek
Jiří Pavýza
43
105
12
29
21
54
35
80
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 11
TJ TZ Rakovník
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
1. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Barbora Toboláková
80
90
12
37
37
51
65
66
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 8
BK Beroun "B"
BK Příbram 2000 "B"
5. 10. 2022
18:30
tělocvična ZŠ Preislerova Barbora Toboláková
Petr Frána
78
75
16
18
41
35
59
54
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 9
BC Benešov B
BK R&J EBC Mělník
1. 10. 2022
19:30
SH Benešov Radek Šťavík
Lucie Moravcová
60
63
15
17
36
29
46
44
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 14
TJ TZ Rakovník
BK Kladno
2. 10. 2022
10:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Radek Šťavík
55
89
16
27
26
49
36
72
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 12
BC Benešov B
BK Kralupy-Junior muži
2. 10. 2022
13:00
SH Benešov Vojtěch Šmíd
Petr Frána
62
66
9
13
23
25
42
42
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 13
Sokol Nové Strašecí
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
2. 10. 2022
13:30
ZŠ Řevničov Radek Šťavík
Jiří Veselý
60
98
8
32
19
56
41
83
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 17
BK Kralupy-Junior muži
TJ TZ Rakovník
15. 10. 2022
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Vojtěch Poláček
60
43
8
10
23
24
39
34
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 16
BK R&J EBC Mělník
Sokol Nové Strašecí
15. 10. 2022
17:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Michal Bukovský
79
72
12
15
33
25
50
51
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 15
BK Kladno
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
15. 10. 2022
17:50
Hala 5. ZŠ Kladno Miloš Nesvadba
Karel Křenek
81
62
24
11
43
36
61
49
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 18
BK Beroun "B"
BC Benešov B
19. 10. 2022
18:30
tělocvična ZŠ Preislerova Barbora Toboláková
Vojtěch Šmíd
74
70
21
21
39
32
53
49
Review
SBLM skupina západ 6. kolo 19
BK R&J EBC Mělník
TJ TZ Rakovník
16. 10. 2022
11:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Miloš Nesvadba
66
65
10
16
27
30
50
51
Review
SBLM skupina západ 6. kolo 21
BK Příbram 2000 "B"
BC Benešov B
16. 10. 2022
11:00
ZŠ Březové Hory Michal Dub
Petr Frána
78
88
13
18
36
38
59
60
Review
SBLM skupina západ 6. kolo 20
BK Kralupy-Junior muži
Sokol Nové Strašecí
16. 10. 2022
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Karel Křenek
Radek Šťavík
88
62
22
10
46
19
69
36
Review
SBLM skupina západ 7. kolo 23
BK Příbram 2000 "B"
TJ TZ Rakovník
12. 11. 2022
14:00
ZŠ Březové Hory Petr Frána
Petr Buršík
55
84
12
25
20
53
36
67
Review
SBLM skupina západ 7. kolo 24
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
12. 11. 2022
14:45
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Michal Bukovský
Radek Šťavík
87
53
20
15
44
27
65
50
Review
SBLM skupina západ 7. kolo 22
Sokol Nové Strašecí
BK Beroun "B"
23. 2. 2023
19:00
ZŠ Řevničov Barbora Toboláková
Jáchym Povolný
51
72
10
18
27
38
42
53
Review
SBLM skupina západ 7. kolo 25
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Kralupy-Junior muži
12. 11. 2022
19:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Vojtěch Šmíd
79
53
17
15
33
36
53
45
Review
SBLM skupina západ 8. kolo 29
BK Kladno
BK Kralupy-Junior muži
13. 11. 2022
09:45
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Radek Šťavík
Petr Buršík
84
58
23
4
43
25
69
44
Review
SBLM skupina západ 8. kolo 27
BK Beroun "B"
TJ TZ Rakovník
13. 11. 2022
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Michal Bukovský
53
62
13
19
23
33
36
53
Review
SBLM skupina západ 8. kolo 26
BK Příbram 2000 "B"
Sokol Nové Strašecí
13. 11. 2022
13:30
ZŠ Březové Hory Petr Frána
Jaroslav Janovský
78
85
16
25
41
42
58
62
Review
SBLM skupina západ 8. kolo 28
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK R&J EBC Mělník
13. 11. 2022
15:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Pavel Velda
92
76
25
24
41
44
67
56
Review
SBLM skupina západ 9. kolo 33
BC Benešov B
Sokol Nové Strašecí
26. 11. 2022
15:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Petr Znamínko
73
78
13
23
28
39
49
60
Review
SBLM skupina západ 9. kolo 31
BK Beroun "B"
BK Kladno
26. 11. 2022
16:30
tělocvična ZŠ Preislerova Barbora Toboláková
Jan Machálek
32
97
15
24
20
51
27
77
Review
SBLM skupina západ 9. kolo 30
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy-Junior muži
26. 11. 2022
17:00
Tělocvična IŠST Vojtěch Šmíd
Radek Šťavík
90
80
20
13
42
33
64
59
Review
SBLM skupina západ 9. kolo 32
BK Příbram 2000 "B"
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
26. 11. 2022
19:00
ZŠ Březové Hory Pavel Bohata
Jiří Šlaj
41
137
9
45
24
75
30
101
Review
SBLM skupina západ 10. kolo 34
BK Beroun "B"
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
27. 11. 2022
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Frána
Jan Machálek
57
108
6
35
25
61
41
81
Review
SBLM skupina západ 10. kolo 36
BC Benešov B
TJ TZ Rakovník
27. 11. 2022
12:00
SH Benešov Petr Blahout
Dominik Výborný
33
76
8
16
15
39
24
56
Review
SBLM skupina západ 10. kolo 35
BK Příbram 2000 "B"
BK Kladno
27. 11. 2022
13:00
ZŠ Březové Hory Michal Bukovský
Barbora Toboláková
44
108
2
30
17
52
25
85
Review
SBLM skupina západ 11. kolo 38
BK Příbram 2000 "B"
BK R&J EBC Mělník
10. 12. 2022
13:00
ZŠ Březové Hory Jan Hošek
Jaroslav Janovský
60
80
14
24
34
47
46
64
Review
SBLM skupina západ 11. kolo 39
BK Beroun "B"
BK Kralupy-Junior muži
11. 1. 2023
18:15
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Bukovský
Fedor Lysov
46
64
11
13
26
30
35
42
Review
SBLM skupina západ 11. kolo 37
BC Benešov B
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
10. 12. 2022
19:00
SH Benešov Michal Perlík
Lukáš Ulrych
50
86
17
27
27
48
35
72
Review
SBLM skupina západ 12. kolo 41
BK Beroun "B"
BK R&J EBC Mělník
11. 12. 2022
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Barbora Toboláková
67
59
23
13
44
19
55
44
Review
SBLM skupina západ 12. kolo 42
BK Příbram 2000 "B"
BK Kralupy-Junior muži
11. 12. 2022
13:00
ZŠ Březové Hory Lucie Peterková
Jiří Šlaj
64
90
9
26
29
47
43
74
Review
SBLM skupina západ 12. kolo 40
BC Benešov B
BK Kladno
11. 12. 2022
17:00
SH Benešov Lucie Moravcová
Radek Šťavík
47
93
14
22
25
51
35
70
Review
SBLM skupina západ 12. kolo 43
TJ TZ Rakovník
Sokol Nové Strašecí
11. 12. 2022
18:00
Sportovní hala Jan Hošek
Filip Hackl
69
52
14
7
38
16
61
38
Review
SBLM skupina západ 13. kolo 46
BK Kladno
TJ TZ Rakovník
7. 1. 2023
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Barbora Toboláková
Lucie Moravcová
103
51
26
5
62
19
86
35
Review
SBLM skupina západ 13. kolo 44
BK Kralupy-Junior muži
BC Benešov B
7. 1. 2023
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
Radek Šťavík
82
65
22
13
41
27
63
46
Review
SBLM skupina západ 13. kolo 45
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Sokol Nové Strašecí
7. 1. 2023
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Jan Machálek
110
52
21
9
47
28
86
40
Review
SBLM skupina západ 14. kolo 48
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov B
8. 1. 2023
10:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Pavel Velda
75
52
19
21
41
36
57
45
Review
SBLM skupina západ 14. kolo 47
BK Příbram 2000 "B"
BK Beroun "B"
8. 1. 2023
13:00
ZŠ Březové Hory Petr Havlíček
Karel Martínek
51
74
17
19
29
38
39
56
Review
SBLM skupina západ 14. kolo 49
BK Kladno
Sokol Nové Strašecí
8. 1. 2023
16:00
Kladenská sportovní hala Radek Šťavík
Barbora Toboláková
87
53
16
12
40
30
61
39
Review
SBLM skupina západ 14. kolo 50
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
TJ TZ Rakovník
8. 1. 2023
17:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Filip Hackl
75
57
22
23
44
37
57
45
Review
SBLM skupina západ 15. kolo 52
Sokol Nové Strašecí
BK Kralupy-Junior muži
21. 1. 2023
13:45
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
Jan Průša
60
66
15
15
27
32
39
50
Review
SBLM skupina západ 15. kolo 51
TJ TZ Rakovník
BK R&J EBC Mělník
21. 1. 2023
18:00
Sportovní hala Lucie Moravcová
Radek Šťavík
66
59
15
14
34
28
55
45
Review
SBLM skupina západ 15. kolo 53
BC Benešov B
BK Příbram 2000 "B"
21. 1. 2023
19:00
SH Benešov Michal Bukovský
David Volný
77
54
10
4
35
20
52
36
Review
SBLM skupina západ 16. kolo 56
BC Benešov B
BK Beroun "B"
22. 1. 2023
09:00
SH Benešov Jaroslav Pazourek
David Volný
60
52
19
20
38
32
46
44
Review
SBLM skupina západ 16. kolo 55
TJ TZ Rakovník
BK Kralupy-Junior muži
22. 1. 2023
10:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Lucie Moravcová
65
58
21
14
39
28
57
43
Review
SBLM skupina západ 16. kolo 54
Sokol Nové Strašecí
BK R&J EBC Mělník
22. 1. 2023
13:00
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
Jan Průša
73
76
29
19
43
42
61
59
Review
SBLM skupina západ 16. kolo 57
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Kladno
22. 1. 2023
17:30
Víceúčelová sportovní hala Fedor Lysov
Michal Horník
84
80
24
19
48
31
57
52
70
70
Review
SBLM skupina západ 17. kolo 58
Sokol Nové Strašecí
BK Příbram 2000 "B"
11. 2. 2023
13:45
ZŠ Řevničov Barbora Toboláková
Lucie Moravcová
0
20
*
Review
SBLM skupina západ 17. kolo 59
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "B"
11. 2. 2023
17:00
Sportovní hala Michal Dub
Jan Machálek
87
52
31
16
38
32
64
45
Review
SBLM skupina západ 17. kolo 61
BK R&J EBC Mělník
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
11. 2. 2023
17:00
Tělocvična IŠST Jiří Veselý
Radek Šťavík
68
83
17
22
44
45
54
64
Review
SBLM skupina západ 17. kolo 60
BK Kralupy-Junior muži
BK Kladno
16. 2. 2023
18:45
SH Kralupy nad Vltavou Petr Znamínko
Tomáš Benda
43
64
9
27
24
39
34
52
Review
SBLM skupina západ 18. kolo 63
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000 "B"
12. 2. 2023
10:00
Sportovní hala Petr Frána
Jan Machálek
105
58
27
17
55
30
74
44
Review
SBLM skupina západ 18. kolo 64
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
12. 2. 2023
10:00
Tělocvična IŠST Radek Šťavík
Lucie Moravcová
76
86
20
23
40
48
56
70
Review
SBLM skupina západ 18. kolo 62
BK Beroun "B"
Sokol Nové Strašecí
12. 2. 2023
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Marek Vondráček
Petr Znamínko
76
64
14
19
44
29
59
45
Review
SBLM skupina západ 18. kolo 65
BK Kralupy-Junior muži
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
9. 2. 2023
18:45
SH Kralupy nad Vltavou Jaroslav Pazourek
David Volný
65
58
15
16
29
30
54
43
Review
SBLM skupina západ 19. kolo 67
BK Kladno
BK Příbram 2000 "B"
4. 3. 2023
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Radek Šťavík
Lucie Moravcová
116
30
33
11
58
18
89
22
Review
SBLM skupina západ 19. kolo 66
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Beroun "B"
4. 3. 2023
17:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Petr Jiříček
67
98
23
25
34
45
53
73
Review
SBLM skupina západ 19. kolo 68
TJ TZ Rakovník
BC Benešov B
4. 3. 2023
17:00
Sportovní hala Pavel Velda
Jan Machálek
75
48
24
13
36
26
60
34
Review
SBLM skupina západ 20. kolo 69
BK Kladno
BK Beroun "B"
5. 3. 2023
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Pavel Velda
Jan Machálek
76
48
19
10
37
23
60
35
Review
SBLM skupina západ 20. kolo 70
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Příbram 2000 "B"
5. 3. 2023
13:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Horník
Jiří Veselý
111
61
30
8
53
30
86
46
Review
SBLM skupina západ 20. kolo 71
Sokol Nové Strašecí
BC Benešov B
5. 3. 2023
13:00
ZŠ Řevničov Michal Bukovský
Petr Frána
43
86
12
23
18
46
30
67
Review
SBLM skupina západ 20. kolo 72
BK Kralupy-Junior muži
BK R&J EBC Mělník
4. 3. 2023
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
David Volný
75
59
25
15
41
29
63
48
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Samuel Štěpnička ŠSKSla 21 22 1.0 17.8 4.6 2.2 2.0/3.1 66.2 2.8
Ondřej Hladůvka BKKla 30 22 1.0 17.6 3.2 3.2 1.6/2.1 76.1 1.4
Martin Horník TZRak 41 20 1.0 16.5 3.5 2.3 2.8/5.2 54.4 3.1
Petr Čech TZRak 29 19 1.0 16.6 6.6 0.3 2.6/4.2 62.5 2.3
Petr Gajdoš BKKla 37 22 1.0 13.8 6.1 0.0 1.5/2.5 61.8 2.0
Šimon Sedlařík ŠSKSla 32 17 1.0 17.5 2.1 3.9 1.5/1.6 0.0* 1.1
30 Ondřej Vyhnánek BK Kral-Jun.muži 19 12 1.0 23.1 5.1 3.2 3.4/4.3 78.8 1.6
16 Tomáš Holík Réma 34 16 1.0 17.0 4.9 1.2 3.7/5.4 67.8 1.2
23 Jiří Szita Réma 26 16 1.0 16.8 5.2 1.3 2.7/3.4 78.2 2.4
14 Martin Šiler Peč 24 13 1.0 20.0 7.6 0.8 2.5/4.9 50.0 2.2
Lukáš Sychra Kol 24 9 1.0 27.1 7.2 3.3 2.7/3.8 70.6 1.6
4 Roman Marsa BK Kral-Jun.muži 47 15 1.0 16.0 6.5 0.1 2.5/3.7 69.1 1.3
6 Michal Vida Bol 30 15 1.0 15.6 3.7 1.9 2.3/2.6 89.7 2.5
Michal Svoboda BAPOD 20 15 1.0 15.1 3.2 1.9 2.9/4.3 67.7 2.4
16 Lukáš Rajnoch Měl 38 18 1.0 12.6 4.9 0.1 2.5/3.2 78.9 2.3
45 Daniel Dvořák Bol 46 16 1.0 13.9 4.6 0.6 2.9/4.3 69.1 1.4
Daniel Kotil BAPOD 20 18 1.0 12.1 3.9 0.3 3.2/4.9 65.2 1.3
4 Lukáš Onderka Měl 41 15 1.0 14.5 0.8 3.7 1.9/3.1 60.9 2.5
8 David Březina BCBenB 45 15 1.0 14.3 5.9 0.1 2.2/3.3 66.0 2.1
Jan Kytka BKKla 29 18 1.0 11.5 2.9 1.3 1.8/2.9 61.5 1.6
17 David Zoul BCBenB 32 16 1.0 12.8 4.3 0.5 2.8/4.0 70.3 2.0
13 Jakub Laudin Měl 26 17 1.0 11.8 4.9 0.1 1.8/3.2 55.6 1.2
Tomáš Tejček ČBr 24 14 1.0 13.3 5.1 0.1 2.7/4.7 57.6 2.4
Jiří Kovář TZRak 35 11 1.0 16.4 4.8 1.7 1.5/2.2 70.8 1.3
Jan Duras BKKla 37 17 1.0 10.4 2.1 1.8 0.7/1.2 0.0* 2.2
Radek Kelich Příb 2000 "B" 41 14 1.0 12.5 4.6 0.6 1.6/2.9 56.1 1.6
Jaroslav Šípek TZRak 22 19 1.0 9.0 2.9 0.7 1.0/1.7 0.0* 0.8
11 Martin Burian BCBenB 32 18 1.0 9.1 2.3 1.1 1.1/1.7 0.0* 1.9
Dominik Celina BerB 25 10 1.0 16.0 2.3 3.3 1.5/2.3 65.2 1.7
Martin Koudela ČBr 24 14 1.0 11.4 3.9 0.8 1.3/2.9 45.0 2.2
Filip Zahradníček BAPOD 24 18 1.0 8.7 3.1 0.6 0.8/2.1 40.5 1.8
15 Ondřej Šťastný Měl 37 11 1.0 14.0 5.4 0.3 2.5/3.9 62.8 3.1
Jakub Fric ŠSKSla 30 15 1.0 10.1 2.7 0.9 2.1/3.3 65.3 1.9
Jan Lapáček Kol 30 13 1.0 11.3 3.3 0.9 1.9/3.7 52.1 3.0
9 Martin Orgoník BK Kral-Jun.muži 22 16 1.0 8.6 3.6 0.1 1.3/2.0 62.5 2.5
Karel Zeis BKKla 32 17 1.0 8.0 1.4 1.0 2.2/3.2 68.5 2.1
Ondřej Žák BKKla 33 20 1.0 6.8 2.9 0.1 0.8/1.6 0.0* 2.1
Filip Poledník ŠSKSla 21 22 1.0 6.0 2.5 0.0 0.9/2.2 39.6 2.3
Tomáš Kosík ČBr 19 12 1.0 10.8 2.0 2.0 0.8/1.2 0.0* 2.3
Patrik Nový BAPOD 30 9 1.0 14.2 3.0 2.0 2.2/3.1 71.4 2.0
99 Tomáš Roštejnský Bol 24 13 1.0 9.6 3.3 0.4 1.8/2.8 66.7 2.6
22 Ondřej Čejka Měl 23 12 1.0 10.3 3.4 0.5 2.0/3.7 54.5 1.3
František Holý Příb 2000 "B" 45 13 1.0 9.5 3.6 0.2 1.8/3.2 58.5 1.2
Jakub Sixta BAPOD 30 15 1.0 8.2 2.3 0.7 1.3/2.3 58.8 2.5
Jonáš Šedivý Příb 2000 "B" 19 15 1.0 8.0 1.6 1.3 0.8/1.4 0.0* 1.7
17 Lukáš Mareš Réma 23 16 1.0 7.3 1.7 0.8 1.5/2.1 70.6 1.3
Michal Hrdlička BAPOD 19 14 1.0 8.2 2.4 0.4 2.1/3.5 59.2 2.8
16 Pavel Miloš BK Kral-Jun.muži 44 9 1.0 12.4 1.3 2.8 1.4/1.6 0.0* 0.9
Lukáš Krátký BKSad 34 14 1.0 8.0 1.9 0.9 1.6/2.4 64.7 3.4
Lukáš Kosík ČBr 26 14 1.0 7.8 1.9 0.9 1.5/1.8 0.0* 3.7
Jindřich Mařík Příb 2000 "B" 17 15 1.0 7.3 3.1 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Jan Mareš BKSad 29 13 1.0 8.2 1.6 1.0 2.0/3.5 57.8 2.5
77 Rostislav Jirák Réma 23 7 1.0 15.1 3.3 1.3 4.7/6.7 70.2 1.7
Pavel Carvan BKKla 36 20 1.0 5.3 1.5 0.5 0.9/1.6 0.0* 0.6
33 Jan Schiffmann Bol 31 15 1.0 6.9 1.6 0.5 2.3/3.3 71.4 1.2
Jan Látal BerB 24 8 1.0 12.9 3.0 1.8 1.6/3.0 54.2 2.4
Tomáš Svoboda Kol 36 15 1.0 6.8 1.6 0.9 0.8/1.6 0.0* 3.1
Michal Labik BKKla 36 14 1.0 7.2 2.5 0.4 1.1/2.0 57.1 1.6
22 Jan Hrdý BCBenB 27 11 1.0 9.1 2.7 0.8 1.2/2.1 56.5 2.1
8 Patrik Brejla Peč 30 12 1.0 8.3 2.7 0.9 0.3/0.6 0.0* 1.3
Lukáš Beranovský BerB 20 12 1.0 8.0 1.6 1.2 1.3/2.5 53.3 1.8
Petr Bašta ČBr 19 9 1.0 10.4 3.0 1.0 1.4/1.8 0.0* 2.7
13 Mirek Brož BCBenB 20 14 1.0 6.6 1.9 0.9 0.1/0.3 0.0* 1.6
9 Martin Švancar Bol 31 11 1.0 8.5 1.5 1.5 1.0/1.9 0.0* 1.3
Matyáš Brož ČBr 20 13 1.0 6.9 2.5 0.4 0.8/1.9 0.0* 2.0
Ondřej Jiránek BerB 32 12 1.0 7.5 2.2 0.8 0.9/1.2 0.0* 1.7
Filip Sáss BerB 23 10 1.0 8.9 3.1 0.2 2.1/2.9 72.4 2.1
Jan Vurm BAPOD 33 18 1.0 4.9 1.3 0.5 0.9/1.4 0.0* 1.7
Jakub Grubner BerB 24 13 1.0 6.6 2.3 0.4 0.8/2.0 42.3 3.4
33 Stanislav Votroubek Réma 42 8 1.0 10.8 1.4 2.5 0.5/0.9 0.0* 2.4
18 David Janků Réma 30 14 1.0 6.1 2.2 0.1 1.5/2.8 53.8 2.1
Ondřej Beran Příb 2000 "B" 24 3 1.0 28.3 9.7 1.3 5.0/7.0 71.4 4.3
13 Ondřej Teplý Peč 42 9 1.0 9.4 2.7 0.4 2.8/5.0 55.6 2.6
6 Jan Teplý Peč 43 14 1.0 6.0 0.6 1.4 0.8/1.1 0.0* 3.0
Kryštof Nemčok Kol 30 10 1.0 8.4 2.2 0.8 1.6/2.8 57.1 2.0
0 Jan Jakubal Réma 18 9 1.0 9.3 2.7 0.7 2.0/3.6 56.3 1.3
Adam Husták BAPOD 20 8 1.0 10.3 2.3 1.6 0.9/1.9 0.0* 2.5
Ondřej Ptáček TZRak 35 12 1.0 6.7 2.8 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.8
Nathan Sapaly BAPOD 20 14 1.0 5.6 1.3 0.9 0.2/0.4 0.0* 1.4
12 Martin Štroukal BK Kral-Jun.muži 30 15 1.0 5.2 1.3 0.6 0.7/1.4 0.0* 1.1
16 Jiří Katrnoška Peč 43 11 1.0 7.0 1.8 0.9 0.6/1.3 0.0* 2.4
Dominik Bendl BKKla 35 19 1.0 4.0 1.5 0.0 0.9/1.3 0.0* 1.2
Valerij Medviď BKSad 33 14 1.0 5.4 1.0 1.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
Jan Utěšil KNS 34 9 1.0 8.4 1.9 1.1 1.3/2.7 50.0 1.6
Jaroslav Bílek KNS 44 16 1.0 4.7 1.5 0.4 0.6/1.1 0.0* 1.9
Jáchym Schveinert BKKla 19 16 1.0 4.6 1.1 0.4 1.1/1.7 0.0* 0.9
Martin Kaše TZRak 41 19 1.0 3.8 1.7 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.3
52 Jakub Korda Bol 20 12 1.0 5.9 2.2 0.3 0.6/1.1 0.0* 1.7
2 Michal Souček BK Kral-Jun.muži 33 16 1.0 4.4 0.8 0.6 1.3/2.5 50.0 1.6
Filip Lapáček Kol 28 13 1.0 5.3 1.2 0.8 0.7/1.4 0.0* 2.1
25 Matěj Jarkovský Réma 30 16 1.0 4.3 1.6 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.6
Jan Kolář ŠSKSla 21 19 1.0 3.6 1.3 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.5
Jan Král ŠSKSla 19 19 1.0 3.5 1.3 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.3
Tomáš Hotovec KNS 18 14 1.0 4.8 1.2 0.7 0.2/0.6 0.0* 1.5
Martin Šašek BerB 47 6 1.0 11.2 3.5 1.2 0.7/1.0 0.0* 1.7
Tomáš Hlaváček Měl 18 9 1.0 7.3 2.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.0
Jan Sáss BerB 20 4 1.0 16.5 4.3 2.5 0.5/1.3 0.0* 2.3
Tomáš Bartoš BCBenB 18 12 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
Petr Hála BKKla 33 10 1.0 6.5 0.5 1.5 1.0/1.6 0.0* 1.3
Matěj Chán BerB 22 7 1.0 9.0 2.9 0.7 1.1/1.1 0.0* 2.6
Jaroslav Zych TZRak 34 17 1.0 3.7 1.0 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.8
16 Tom Procházka BCBenB 29 14 1.0 4.5 1.1 0.3 1.5/3.5 42.9 3.1
David Bálek Kol 25 3 1.0 20.7 4.0 3.7 1.7/3.3 50.0 1.0
Jan Leopold BerB 34 6 1.0 10.3 2.5 1.0 2.3/2.7 87.5 1.2
Jiří Horáček Kol 31 14 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.4
21 Jakub Nič BK Kral-Jun.muži 33 16 1.0 3.8 1.3 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.8
Maxim Žoluděv BerB 20 11 1.0 5.4 2.3 0.0 0.8/2.0 40.9 2.3
7 Rudolf Ďurech Bol 31 10 1.0 5.9 2.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.6
Martin Plinta BKSad 35 13 1.0 4.5 1.7 0.2 0.5/0.8 0.0* 2.2
Troy Swingler BAPOD 22 15 1.0 3.9 1.5 0.1 0.7/1.0 0.0* 1.5
Antonín Lonek Kol 25 10 1.0 5.8 1.2 0.8 1.0/1.4 0.0* 1.4
Nikola Sapaly BAPOD 20 15 1.0 3.9 0.6 0.7 0.5/0.6 0.0* 0.7
František Kurka BAPOD 26 5 1.0 11.6 4.2 0.2 2.6/3.0 86.7 2.4
Ondřej Vyhnanovský BKKla 36 16 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.2
Daniel Bělík Příb 2000 "B" 25 13 1.0 4.2 0.9 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.8
7 Jan Šimpach Peč 42 12 1.0 4.6 1.6 0.0 1.4/2.8 50.0 2.1
Kamil Uhlíř BAPOD 34 17 1.0 3.1 0.9 0.2 0.6/0.8 0.0* 1.3
9 Radek Telvák Peč 26 10 1.0 5.2 1.7 0.3 0.9/1.7 0.0* 2.0
Matěj Šesták Příb 2000 "B" 28 4 1.0 12.8 3.5 1.5 1.3/3.0 41.7 3.0
Jan Vohradský ŠSKSla 26 19 1.0 2.6 0.9 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.3
Jan Týř ŠSKSla 35 6 1.0 8.0 2.5 0.7 1.0/2.7 37.5 1.5
Ján Stejskal BerB 43 12 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.9
23 Marek Novák BK Kral-Jun.muži 32 15 1.0 3.1 0.9 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.3
21 Milan Rýdl BCBenB 20 10 1.0 4.6 1.5 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.7
7 Jan Vališ Měl 38 9 1.0 5.1 0.9 1.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Petr Holeček Příb 2000 "B" 27 13 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Nikolas Arabadzis BerB 39 9 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.4 40.9 0.9
Jiří Spilka TZRak 28 7 1.0 6.4 2.4 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.4
13 Pavel Jurik BK Kral-Jun.muži 32 7 1.0 6.3 1.3 1.0 0.7/1.4 0.0* 2.0
8 Karel Řízek Měl 39 14 1.0 3.1 0.6 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.6
Vojtěch Čochnář BerB 22 12 1.0 3.6 1.1 0.3 0.4/0.9 0.0* 2.6
6 Miroslav Horák BK Kral-Jun.muži 36 5 1.0 8.0 3.2 0.0 1.6/2.2 72.7 1.2
Michal Vlček Kol 22 9 1.0 4.3 1.4 0.2 0.8/2.1 36.8 1.9
Vít Lupínek ČBr 25 3 1.0 13.0 5.3 0.0 2.3/2.7 87.5 3.7
6 Marek Bělohoubek Réma 32 15 1.0 2.5 0.5 0.3 0.7/0.9 0.0* 2.6
17 Martin Bušek Bol 30 11 1.0 3.4 0.8 0.4 0.6/1.5 0.0* 1.8
Oldřich Mokruša Příb 2000 "B" 25 5 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/1.6 0.0* 2.2
23 Dominik Šťastný Měl 24 5 1.0 7.2 3.0 0.2 0.6/2.0 30.0 2.2
Jan Růzha BCBenB 27 13 1.0 2.8 0.7 0.4 0.2/0.5 0.0* 1.2
44 Pavel Hauerland Réma 41 11 1.0 3.3 1.0 0.1 1.0/1.9 0.0* 2.5
Stanislav Felix BKSad 26 9 1.0 3.9 1.0 0.4 0.6/1.3 0.0* 2.7
Filip Tomášek Měl 19 14 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.1
3 Filip Adamec Réma 23 10 1.0 3.4 0.7 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.2
Zdeněk Němeček BKSad 30 10 1.0 3.3 0.6 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.6
Josef Přikryl ČBr 19 7 1.0 4.7 1.6 0.3 0.7/1.6 0.0* 0.7
Kryštof Loula TZRak 30 6 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Marek Večeřa BerB 29 6 1.0 5.3 1.2 1.0 0.0/0.7 0.0* 4.3
Adam Žiško Kol 19 5 1.0 6.0 1.2 0.8 1.2/1.6 0.0* 2.8
Ondřej Pařez BKKla 26 11 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Šimon Černý Měl 19 3 1.0 9.7 3.7 0.3 1.3/2.3 57.1 1.7
Jan Stočes Měl 20 8 1.0 3.6 1.1 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.5
Adam Černý BAPOD 20 5 1.0 5.8 2.0 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matouš Wolf TZRak 26 5 1.0 5.6 0.6 1.4 0.2/0.4 0.0* 1.0
Michal Drechsler Příb 2000 "B" 44 6 1.0 4.5 1.0 0.8 0.0/0.3 0.0* 1.5
19 Richard Máj Bol 18 7 1.0 3.9 1.0 0.4 0.6/0.9 0.0* 0.9
3 Jakub Brabec Bol 32 11 1.0 2.5 0.3 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.3
16 Jan Bušek Bol 32 10 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.9
34 Radim Pavlík BK Kral-Jun.muži 19 14 1.0 1.9 0.2 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.6
Lukáš Jelen TZRak 20 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
17 Cord Thomas BK Kral-Jun.muži 30 5 1.0 5.2 1.2 0.6 1.0/1.6 0.0* 2.6
Lukáš Šlégr ČBr 47 4 1.0 6.5 2.3 0.5 0.5/3.0 16.7 0.8
Vojtěch Stuchlík KNS 33 16 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.7 0.0* 2.9
Tomáš Horský ČBr 21 11 1.0 2.3 0.7 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.4
Lukáš Svoboda BAPOD 20 3 1.0 8.3 3.0 0.7 0.3/0.7 0.0* 1.0
Vladimír Kuncíř BKSad 26 12 1.0 2.1 0.5 0.3 0.3/1.1 0.0* 1.0
Daniel Čech TZRak 23 1 1.0 25.0 10.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
Tomáš Jenčík Bol 42 2 1.0 12.5 4.5 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
František Formánek BKSad 32 8 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.9
34 Štěpán Krška BCBenB 16 7 1.0 3.3 1.0 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Lysoněk BerB 32 2 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Jiří Dragoun BerB 38 2 1.0 10.5 2.0 2.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
David Řejha BerB 19 12 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.7
Liu Yisilangmu Příb 2000 "B" 19 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Jan Řeřicha Příb 2000 "B" 31 3 1.0 6.7 2.7 0.0 1.3/2.3 57.1 1.7
11 Jan Pavlíček Réma 33 9 1.0 2.2 0.4 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.1
7 Ondřej Svoboda BCBenB 41 4 1.0 5.0 0.8 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.3
Tomáš Červený BerB 19 7 1.0 2.7 0.7 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.3
Štěpán Remeš Kol 34 13 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.5
Matěj Červenka KNS 20 14 1.0 1.3 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.9
45 Jan Silovský BK Kral-Jun.muži 29 5 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.2
Jáchym Povolný BCBenB 20 6 1.0 2.8 0.8 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.3
Matěj Dlouhý KNS 22 9 1.0 1.9 0.8 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.7
7 Michal Kamler BK Kral-Jun.muži 21 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
34 Jiří Hlaváč Bol 43 5 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/2.8 21.4 1.6
Jan Podubecký BKKla 19 3 1.0 5.7 2.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.3
Lukáš Remuta KNS 40 12 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.6
Jan Fiala ŠSKSla 24 4 1.0 4.3 1.0 0.3 1.5/2.5 60.0 1.8
David Vetor Kol 22 5 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/1.4 0.0* 3.0
Jan Pacák Kol 28 14 1.0 1.1 0.3 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.6
Ondřej Süsser Bol 39 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Tomáš Skoupý BerB 29 1 1.0 15.0 5.0 1.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Jakub Macháček Kol 21 7 1.0 2.1 0.4 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.0
Daniel Musil BAPOD 21 3 1.0 5.0 0.7 0.7 1.7/4.0 41.7 1.7
Tomáš Veselý ŠSKSla 22 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Martin Horník Příb 2000 "B" 25 2 1.0 7.5 2.5 0.5 1.0/3.0 33.3 1.5
43 Marek Kerda Bol 28 4 1.0 3.5 0.5 0.8 0.3/0.5 0.0* 3.0
Filip Černý BKKla 36 12 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.3
Vojtěch Bubla Peč 23 4 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.3
Jakub Vážný BKKla 23 10 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Lukáš Hodan Kol 35 11 1.0 1.3 0.2 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.3
14 Ondřej Barták BCBenB 32 7 1.0 2.0 0.7 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.3
Aleš Rohel KNS 30 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
11 Michal Karhan BK Kral-Jun.muži 46 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.3 28.6 2.0
Tomáš Klobása BerB 47 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
10 Tomáš Haken Peč 40 2 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Oldřich Špelda BAPOD 23 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Martin Kála ŠSKSla 29 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.0
Matyáš Klvaň Kol 18 3 1.0 3.0 0.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 2.3
Petr Zedník Peč 60 3 1.0 3.0 0.7 0.3 0.7/1.7 0.0* 1.7
23 Jan Učík BCBenB 37 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.8
Patrik Hoffman Kol 19 3 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Petr Krátký BKSad 29 7 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 3.6
Zdeněk Kraus ŠSKSla 24 6 1.0 1.5 0.3 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.0
18 Petr Lehocký BCBenB 20 11 1.0 0.8 0.2 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.7
Jakub Deliš Měl 18 9 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jan Vožeh BerB 37 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.5
Jakub Neumann BerB 22 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
8 Jan Volek Réma 22 13 1.0 0.6 0.1 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.5
17 Jiří Verbíř Měl 38 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Petr Hubáček ŠSKSla 23 8 1.0 1.0 0.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
24 Jiří Málek Réma 34 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Kolín Bol 21 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
15 Ondřej Fíla BK Kral-Jun.muži 39 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
13 Tomáš Svoboda BCBenB 19 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 3.0
14 Martin Zalabák Réma 35 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.8
Vladimír Čepička ČBr 44 3 1.0 2.3 0.0 0.7 0.3/1.3 0.0* 0.7
11 Jan Váně Bol 32 7 1.0 0.9 0.1 0.1 0.1/1.0 0.0* 2.3
Michael Macek Příb 2000 "B" 18 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
5 Zdeněk Fejfar Peč 43 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Jakub Vodehnal BAPOD 20 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
Jaroslav Šimeček BerB 20 10 1.0 0.6 0.1 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.6
Matěj Medáček Měl 20 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.4
Roman Kozelka ŠSKSla 44 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jiří Šoula BAPOD 28 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jakub Holakovský BKSad 26 3 1.0 2.0 0.3 0.0 1.3/1.3 0.0* 0.7
Filip Rakouský BCBenB 17 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josef Seidl BCBenB 21 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Pavel Paul BerB 31 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Ondřej Kraft Příb 2000 "B" 20 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Filip Telenský Příb 2000 "B" 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
19 Richard Český BCBenB 27 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Kruliš BAPOD 32 3 1.0 1.3 0.0 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.0
Simeon Trajkovski Bol 20 7 1.0 0.6 0.1 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Vojtěch Deliš Měl 20 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
David Lorenz ČBr 20 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.7
Martin Jakeš Měl 40 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Tomáš Trčka Příb 2000 "B" 19 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Petr Homoky Peč 32 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Miroslav Novák ČBr 24 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Večeřa BerB 57 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jeřábek BAPOD 24 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Hubáček KNS 35 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Martin Jonáček ČBr 27 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Pavel Šmíd BerB 48 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
21 Radim Zeman Bol 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kryštof Černý BAPOD 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Varšavský TZRak 49 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Krejčí Peč 42 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Matoušek Bol 41 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Kryštof Jiráček Měl 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Matějka Kol 36 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
10 Tomáš Gospodinov BK Kral-Jun.muži 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář Měl 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holec Měl 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vebr ŠSKSla 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Najman BraB 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Nováček Bol 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pica ŠSKSla 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kubánek Kol 35 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Paskovský BAPOD 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Rožka BraB 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Krejčí BAPOD 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Lubor Nový BK Kral-Jun.muži 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hrabý BraB 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žák BK Kral-Jun.muži 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Mikšovský Kol 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Novák BAPOD 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Habada BKKla 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bušek Bol 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Suttner BAPOD 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kraj Měl 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Mezera BKKla 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čajka BraB 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pokorný BAPOD 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šťastný ČBr 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kovárik Bol 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Špelda BAPOD 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
45 Jáchym Gerstenberger BK Kral-Jun.muži 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Podruh BAPOD 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Fijala BraB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kodera BraB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
69 Jiří Chlapec BK Kral-Jun.muži 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dušek ČBr 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Pufr TZRak 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Veselý BKSad 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ropek ČBr 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Martin Fritzl Réma 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Adamec Kol 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Tomáš Juříček BCBenB 36 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Alex Mašek BKKla 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pilvousek Bol 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Daňha ŠSKSla 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Štícha Kol 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Uroš Benáček Réma 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bahník Peč 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Miška BKKla 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Philippe Stejkoza Příb 2000 "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Procházka Peč 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šíma Bol 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Drobný BraB 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kůna Měl 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Novák Bol 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Krůta BerB 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Paur Bol 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Hladůvka BKKla 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Churáček BAPOD 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Dan Proskovec BCBenB 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Polák ČBr 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Strýhal ŠSKSla 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Bártl Bol 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Pavel Čermák BK Kral-Jun.muži 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
27 Jiří Němec BK Kral-Jun.muži 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Herma Měl 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jelínek Peč 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Vojtěch Novotný Réma 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0