Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 145
SK Bruntál
TJ Loko Krnov
28. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál René Klapetek
Ondřej Chodura
68
70
15
9
31
23
45
37
57
57
Review
skupina E 1. kolo 147
BK Havířov
SBŠ Ostrava
28. 9. 2021
10:00
SPŠE Havířov Petr Opletal
Tomáš Nevřela
47
97
13
26
27
48
39
70
Review
skupina E 1. kolo 146
BK START Ostrava
Basket Ostrava
28. 9. 2021
16:00
SŠSP Ostrava-Poruba Natálie Karabínová
Tomáš Kraina
28
86
8
23
14
40
20
64
Review
skupina E 2. kolo 150
BK Frýdek-Místek
BK START Ostrava
18. 9. 2021
12:30
SH SPŠ Frýdek Místek René Klapetek
Matouš Přidal
152
12
35
2
79
6
113
8
Review
skupina E 2. kolo 149
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava
18. 9. 2021
15:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Posker
Kateřina Jedličková
50
86
12
13
23
37
37
64
Review
skupina E 2. kolo 148
SK Bruntál
BK Havířov
18. 9. 2021
16:00
Sportovní hala Bruntál Vojtěch Ščurek
Lenka Bočková
91
53
26
10
44
26
71
37
Review
skupina E 3. kolo 151
SK Bruntál
SBŠ Ostrava
19. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál Vojtěch Ščurek
Lenka Bočková
35
81
11
26
19
50
29
59
Review
skupina E 3. kolo 153
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
19. 9. 2021
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Matouš Přidal
Jan Posker
107
44
25
8
55
23
89
32
Review
skupina E 3. kolo 152
TJ Loko Krnov
BK Havířov
17. 9. 2021
17:45
Hala TJ Lokomotiva René Klapetek
Ondřej Chodura
59
41
7
8
21
20
43
33
Review
skupina E 4. kolo 156
SK Bruntál
BK Frýdek-Místek
2. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál Tomáš Nevřela
Lenka Bočková
45
70
9
21
16
40
25
58
Review
skupina E 4. kolo 155
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
2. 10. 2021
14:30
Hala Sportovního Gymnázia Bára Nováková
Jan Menšík
122
24
34
6
65
11
98
17
Review
skupina E 4. kolo 154
BK Havířov
BK START Ostrava
1. 10. 2021
16:30
SPŠE Havířov Matouš Přidal
Michal Slovák
113
30
33
2
64
14
89
18
Review
skupina E 5. kolo 157
BK Havířov
Basket Ostrava
3. 10. 2021
09:00
SPŠE Havířov Matouš Přidal
Michal Slovák
59
81
18
15
29
39
48
61
Review
skupina E 5. kolo 159
TJ Loko Krnov
BK Frýdek-Místek
3. 10. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Nevřela
Lenka Bočková
41
75
12
21
20
37
28
63
Review
skupina E 5. kolo 158
SBŠ Ostrava
BK START Ostrava
3. 10. 2021
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Bára Nováková
Jan Menšík
127
14
36
4
74
12
99
12
Review
skupina E 6. kolo 160
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
20
0
*
Review
skupina E 6. kolo 161
BK START Ostrava
SK Bruntál
16. 10. 2021
16:00
SŠSP Ostrava-Poruba Jonáš Kavan
Lenka Bočková
6
131
0
38
2
70
4
96
Review
skupina E 6. kolo 162
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
16. 10. 2021
18:00
Trojhalí Johana Križanová
Michal Slovák
61
48
13
13
30
22
46
31
Review
skupina E 7. kolo 163
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava
17. 10. 2021
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Filip Hudec
Michal Slovák
56
66
14
16
25
30
48
55
Review
skupina E 7. kolo 165
Basket Ostrava
SK Bruntál
17. 10. 2021
12:00
Trojhalí Johana Križanová
Lenka Bočková
51
75
18
21
27
50
43
59
Review
skupina E 7. kolo 164
BK START Ostrava
TJ Loko Krnov
15. 10. 2021
16:00
ZŠ pro sluchově postižené Filip Hudec
Petr Opletal
17
114
0
28
4
57
9
80
Review
skupina E 8. kolo 167
Basket Ostrava
BK START Ostrava
17. 11. 2021
10:00
Trojhalí Jonáš Kavan
Petr Opletal
65
49
10
12
28
22
49
31
Review
skupina E 8. kolo 168
SBŠ Ostrava
BK Havířov
4. 11. 2021
17:40
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
111
28
21
8
58
18
89
26
Review
skupina E 8. kolo 166
TJ Loko Krnov
SK Bruntál
7. 12. 2021
17:40
Hala TJ Lokomotiva Petr Opletal
Vojtěch Ščurek
77
59
21
13
42
24
56
41
Review
skupina E 9. kolo 169
SBŠ Ostrava
SK Bruntál
6. 11. 2021
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Petr Opletal
Lenka Bočková
87
34
25
11
56
18
67
20
Review
skupina E 9. kolo 171
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
6. 11. 2021
15:00
Trojhalí René Klapetek
Ondřej Chodura
36
115
0
33
14
61
22
85
Review
skupina E 9. kolo 170
BK Havířov
TJ Loko Krnov
3. 12. 2021
16:30
SPŠE Havířov Jan Menšík
Johana Križanová
50
67
11
21
24
42
35
49
Review
skupina E 10. kolo 173
SBŠ Ostrava
TJ Loko Krnov
7. 11. 2021
12:15
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Natálie Karabínová
90
33
30
8
53
15
66
27
Review
skupina E 10. kolo 174
BK START Ostrava
BK Frýdek-Místek
7. 11. 2021
14:45
SŠSP Ostrava-Poruba Ondřej Rusz
Tomáš Nevřela
20
133
2
43
6
71
10
103
Review
skupina E 10. kolo 172
BK Havířov
SK Bruntál
8. 12. 2021
16:30
SPŠE Havířov Petr Opletal
Vojtěch Ščurek
50
78
13
19
21
44
37
62
Review
skupina E 11. kolo 175
Basket Ostrava
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Trojhalí 0
20
*
Review
skupina E 11. kolo 177
BK Frýdek-Místek
TJ Loko Krnov
20. 11. 2021
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Vojtěch Ščurek
Tomáš Kraina
82
78
12
19
34
34
51
52
71
71
Review
skupina E 11. kolo 176
BK START Ostrava
SBŠ Ostrava
20. 11. 2021
15:45
SŠSP Ostrava-Poruba Petr Opletal
Michal Slovák
16
127
4
29
6
61
10
97
Review
skupina E 12. kolo 179
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Trojhalí 0
20
*
Review
skupina E 12. kolo 180
BK Frýdek-Místek
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
20
0
*
Review
skupina E 12. kolo 178
BK START Ostrava
BK Havířov
19. 11. 2021
16:00
ZŠ pro sluchově postižené Petr Opletal
Tomáš Kraina
45
64
10
23
31
29
38
45
Review
skupina E 13. kolo 182
TJ Loko Krnov
BK START Ostrava
4. 12. 2021
12:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Rusz
Dominik Holaň
88
48
21
16
45
23
65
34
Review
skupina E 13. kolo 181
SBŠ Ostrava
BK Frýdek-Místek
4. 12. 2021
14:45
Hala Sportovního Gymnázia Robin Petrák
Václav Sýkora
67
49
14
14
36
21
54
43
Review
skupina E 13. kolo 183
SK Bruntál
Basket Ostrava
4. 12. 2021
17:30
Ondřej Veselý
Ondřej Chodura
43
56
9
24
20
37
29
54
Review
skupina E 14. kolo 184
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
5. 12. 2021
09:00
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
46
68
19
19
25
42
30
58
Review
skupina E 14. kolo 186
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
5. 12. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Rusz
Dominik Holaň
123
33
30
3
70
9
98
20
Review
skupina E 14. kolo 185
SK Bruntál
BK START Ostrava
19. 12. 2021
12:00
Sportovní hala Bruntál Václav Sýkora
Matouš Přidal
104
12
43
0
64
0
78
6
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Loko Krnov 14 28.2 1.9 8.2 /19.8 41.4 15.6
BK Havířov 10 22.4 1.4 6.1 /15.2 40.1 13.4
Sokol H. Králové 12 45.8 3.2 7.2 /14.6 49.1 14.2
ŠBK P-H Sadská 11 32.8 1.8 10.6 /17.6 60.3 19.5
BK Levhartice Chomutov 14 29.9 1.9 6.1 /15.3 39.7 18.1
USK Praha 12 30.9 0.2 8.9 /19.1 46.7 15.1
Loko Trutnov 11 18.7 0.4 8.5 /16.1 52.5 15.7
BK Brandýs n. L. 12 22.4 0.5 5.8 /11.4 50.7 17.6
Žabiny Brno 12 26.8 1.7 10.5 /22.5 46.7 16.8
K2 Prostějov 12 17.8 3.2 7.9 /16.9 46.8 15.7
SK Bruntál 12 26.4 1.1 7.5 /18.8 39.8 13.3
SBŠ Ostrava 13 42.8 0.6 6.8 /16.6 40.9 16.8
KP Brno 12 24.6 0.8 7.4 /17.4 42.6 15.2
OSK Olomouc 12 23.8 4.3 6.4 /14.5 44.3 12.3
BC Slaný 13 19.8 0.3 6.4 /14.9 43.0 15.5
BA Sparta 13 20.8 2.3 8.1 /21.1 38.3 15.1
Slavoj BK Litoměřice 13 11.9 1.4 5.6 /13.1 42.7 11.8
Basket Slovanka 14 23.9 0.9 7.1 /19.0 37.6 19.6
DBaK 11 17.2 0.0 3.5 /10.2 34.5 11.7
BK Strakonice 12 26.3 1.5 7.4 /14.2 52.0 0.0
BK START Ostrava 14 10.8 0.0 2.5 /8.8 28.5 11.5
BK Frýdek-Místek 12 38.4 0.9 8.1 /14.6 55.4 13.8
BK Loko K. Vary 12 26.7 0.3 7.5 /17.2 43.7 15.2
Sluneta Ústí n.L. 14 22.0 1.7 11.3 /22.3 50.6 16.3
Basket Ostrava 12 21.2 0.7 7.2 /15.0 48.0 14.3
Studánka Pardubice 12 19.9 2.0 8.2 /16.3 50.3 15.0
Jiskra Kyjov 12 22.0 1.2 6.8 /17.4 38.9 18.3
BSK TJ Jičín 12 34.6 3.6 11.2 /19.1 58.5 13.5
Biž. Jablonec n. N. 12 13.8 0.3 6.5 /18.8 34.5 12.2
BK Klatovy 11 17.5 2.0 10.0 /19.4 51.6 10.6
HB Basket 12 30.7 3.5 8.5 /18.3 46.6 16.2
Tygři Praha 12 34.2 1.3 8.9 /19.4 45.9 18.3
SKB Zlín 1 35.0 0.0 9.0 /17.0 52.9 15.0
BC Benešov 1 17.0 3.0 19.0 /35.0 54.3 22.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vyhlídal Michal 7 4 3 0 1.6 1.5 1.5
Výborný Dominik 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 7 3 4 0 1.5 1.6 1.5
Vildová Linda 6 0 6 0 1.2 1.3 1.2
Veselý Ondřej 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 5 2 3 0 1.2 1.3 1.3
Vampola Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 3 0 3 0 1.7 2.2 1.9
Toboláková Barbora 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 3 3 0 0 1.5 1.3 1.4
Tesař Michal 8 1 7 0 1.0 1.4 1.2
Tejček Tomáš 8 2 6 0 1.1 1.6 1.3
Šťavík Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Špaček Jan 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Šenk Pavel 6 6 0 0 1.1 1.2 1.1
Ščurek Vojtěch 6 3 3 0 1.6 1.5 1.5
Syrovátka František 3 0 3 0 2.3 1.3 1.8
Sýkora Václav 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Slovák Michal 5 0 5 0 1.4 1.1 1.3
Scholzová Michaela 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Shumskyy Vitaliy 5 0 5 0 1.3 1.1 1.2
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Roubiček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Račanský Martin 5 0 5 0 1.0 1.8 1.4
Přidal Matouš 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Poživil Jaroslav 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Posker Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 5 1 4 0 1.1 1.4 1.3
Podhůrský Pavel 8 0 8 0 1.0 1.3 1.2
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Jakub 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.3 1.2 1.3
Opletal Petr 10 8 2 0 1.1 1.0 1.1
Nováková Bára 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nevřela Tomáš 7 2 5 0 1.1 1.1 1.1
Nesper Jindřich 6 3 3 0 1.2 1.3 1.2
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Richard 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Menšík Jan 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Mašek Tomáš 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Martínek Karel 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Mareš Roman 5 2 3 0 1.3 1.3 1.3
Lysov Fedor 7 0 7 0 1.2 1.4 1.3
Lunhul Vladislav 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Lejčko Jan 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 3 2 1 0 2.0 1.0 1.5
Križanová Johana 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Krejčiřík Jiří 5 1 4 0 1.4 1.2 1.3
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kraina Tomáš 4 1 3 0 2.3 1.3 1.8
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Kočovský Dominik 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Klapetek René 4 4 0 0 1.1 1.3 1.2
Kesler Vladimír 5 3 2 0 1.0 1.3 1.2
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Kavan Jonáš 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Karwowska Klaudia 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 3 2 1 0 2.0 1.2 1.6
Kapl Antonín 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 11 9 2 0 1.2 1.2 1.2
Josefus Ondřej 2 1 1 0 2.3 1.5 1.9
Jodl Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jansová Kristýna 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Janík Karel 3 3 0 0 1.8 1.3 1.6
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.7 1.7 1.7
Chodura Ondřej 4 0 4 0 1.1 1.3 1.2
Hušek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Horník Michal 2 0 2 0 2.0 1.5 1.8
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Holaň Dominik 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hejnic Jan 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Hejduk Jakub 3 0 3 0 1.7 1.5 1.6
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hackl Filip 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Frintová Bára 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Frána Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fiala Petr 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Eisner Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Dub Michal 10 4 6 0 1.2 1.2 1.2
Čížek Daniel 5 3 2 0 1.7 1.4 1.6
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Buršík Petr 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 4 0 4 0 1.3 1.0 1.1
Bohata Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Bočková Lenka 7 0 7 0 1.1 1.3 1.2
Billík Dennis 5 3 2 0 1.2 1.2 1.2
Bešina Marek 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Bendová Linda 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 4 3 1 0 1.3 1.9 1.6
Baďura Ota 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Anton Karel 8 8 0 0 1.1 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře