Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 145
SK Bruntál
TJ Loko Krnov
28. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál René Klapetek
Ondřej Chodura
68
70
15
9
31
23
45
37
57
57
Review
skupina E 1. kolo 147
BK Havířov
SBŠ Ostrava
28. 9. 2021
10:00
SPŠE Havířov Petr Opletal
Tomáš Nevřela
47
97
13
26
27
48
39
70
Review
skupina E 1. kolo 146
BK START Ostrava
Basket Ostrava
28. 9. 2021
16:00
SŠSP Ostrava-Poruba Natálie Karabínová
Tomáš Kraina
28
86
8
23
14
40
20
64
Review
skupina E 2. kolo 150
BK Frýdek-Místek
BK START Ostrava
18. 9. 2021
12:30
SH SPŠ Frýdek Místek René Klapetek
Matouš Přidal
152
12
35
2
79
6
113
8
Review
skupina E 2. kolo 149
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava
18. 9. 2021
15:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Posker
Kateřina Jedličková
50
86
12
13
23
37
37
64
Review
skupina E 2. kolo 148
SK Bruntál
BK Havířov
18. 9. 2021
16:00
Sportovní hala Bruntál Vojtěch Ščurek
Lenka Bočková
91
53
26
10
44
26
71
37
Review
skupina E 3. kolo 151
SK Bruntál
SBŠ Ostrava
19. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál Vojtěch Ščurek
Lenka Bočková
35
81
11
26
19
50
29
59
Review
skupina E 3. kolo 153
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
19. 9. 2021
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Matouš Přidal
Jan Posker
107
44
25
8
55
23
89
32
Review
skupina E 3. kolo 152
TJ Loko Krnov
BK Havířov
17. 9. 2021
17:45
Hala TJ Lokomotiva René Klapetek
Ondřej Chodura
59
41
7
8
21
20
43
33
Review
skupina E 4. kolo 156
SK Bruntál
BK Frýdek-Místek
2. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál Tomáš Nevřela
Lenka Bočková
45
70
9
21
16
40
25
58
Review
skupina E 4. kolo 155
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
2. 10. 2021
14:30
Hala Sportovního Gymnázia Bára Nováková
Jan Menšík
122
24
34
6
65
11
98
17
Review
skupina E 4. kolo 154
BK Havířov
BK START Ostrava
1. 10. 2021
16:30
SPŠE Havířov Matouš Přidal
Michal Slovák
113
30
33
2
64
14
89
18
Review
skupina E 5. kolo 157
BK Havířov
Basket Ostrava
3. 10. 2021
09:00
SPŠE Havířov Matouš Přidal
Michal Slovák
59
81
18
15
29
39
48
61
Review
skupina E 5. kolo 159
TJ Loko Krnov
BK Frýdek-Místek
3. 10. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Nevřela
Lenka Bočková
41
75
12
21
20
37
28
63
Review
skupina E 5. kolo 158
SBŠ Ostrava
BK START Ostrava
3. 10. 2021
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Bára Nováková
Jan Menšík
127
14
36
4
74
12
99
12
Review
skupina E 6. kolo 160
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
skupina E 6. kolo 161
BK START Ostrava
SK Bruntál
16. 10. 2021
16:00
SŠSP Ostrava-Poruba Jonáš Kavan
Lenka Bočková
6
131
0
38
2
70
4
96
Review
skupina E 6. kolo 162
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
16. 10. 2021
18:00
Trojhalí Johana Križanová
Michal Slovák
61
48
13
13
30
22
46
31
Review
skupina E 7. kolo 163
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava
17. 10. 2021
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Filip Hudec
Michal Slovák
56
66
14
16
25
30
48
55
Review
skupina E 7. kolo 165
Basket Ostrava
SK Bruntál
17. 10. 2021
12:00
Trojhalí Johana Križanová
Lenka Bočková
51
75
18
21
27
50
43
59
Review
skupina E 7. kolo 164
BK START Ostrava
TJ Loko Krnov
15. 10. 2021
16:00
ZŠ pro sluchově postižené Filip Hudec
Petr Opletal
17
114
0
28
4
57
9
80
Review
skupina E 8. kolo 166
TJ Loko Krnov
SK Bruntál
17. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 8. kolo 167
Basket Ostrava
BK START Ostrava
17. 11. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
skupina E 8. kolo 168
SBŠ Ostrava
BK Havířov
4. 11. 2021
17:40
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina E 9. kolo 169
SBŠ Ostrava
SK Bruntál
6. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina E 9. kolo 171
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
6. 11. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
skupina E 9. kolo 170
BK Havířov
TJ Loko Krnov
6. 11. 2021
12:00
SPŠE Havířov
Preview
skupina E 10. kolo 173
SBŠ Ostrava
TJ Loko Krnov
7. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina E 10. kolo 172
BK Havířov
SK Bruntál
7. 11. 2021
10:00
SPŠE Havířov
Preview
skupina E 10. kolo 174
BK START Ostrava
BK Frýdek-Místek
7. 11. 2021
14:45
SŠSP Ostrava-Poruba
Preview
skupina E 11. kolo 175
Basket Ostrava
BK Havířov
20. 11. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
skupina E 11. kolo 176
BK START Ostrava
SBŠ Ostrava
20. 11. 2021
-
Preview
skupina E 11. kolo 177
BK Frýdek-Místek
TJ Loko Krnov
20. 11. 2021
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
skupina E 12. kolo 178
BK START Ostrava
BK Havířov
21. 11. 2021
-
Preview
skupina E 12. kolo 179
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
21. 11. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
skupina E 12. kolo 180
BK Frýdek-Místek
SK Bruntál
21. 11. 2021
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
skupina E 13. kolo 181
SBŠ Ostrava
BK Frýdek-Místek
4. 12. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina E 13. kolo 182
TJ Loko Krnov
BK START Ostrava
4. 12. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 13. kolo 183
SK Bruntál
Basket Ostrava
4. 12. 2021
-
Preview
skupina E 14. kolo 185
SK Bruntál
BK START Ostrava
5. 12. 2021
-
Preview
skupina E 14. kolo 186
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
5. 12. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina E 14. kolo 184
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
5. 12. 2021
10:00
SPŠE Havířov
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Klára Bittnerová BK Levhartice Chomutov 14 5 1.0 19.2 9.0 0.0 1.2/2.8 42.9 2.2
Denisa Bittnerová BK Strakonice 14 5 1.0 18.2 8.0 0.2 1.6/4.6 34.8 0.0
Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 14 6 1.0 13.3 5.3 0.3 1.7/2.0 83.3 1.5
Ema Bláhová HB Basket 14 5 1.0 15.2 5.2 0.8 2.4/3.6 66.7 1.4
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 14 6 1.0 12.0 5.2 0.0 1.7/3.5 47.6 2.0
Tatiana Dittrichová Sokol H. Králové 13 5 1.0 8.2 3.2 0.6 0.0/0.8 0.0* 2.6
Emma Alexandrová Basket Slovanka 14 6 1.0 6.8 3.3 0.0 0.2/2.5 6.7 2.8
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 14 2 1.0 17.5 7.0 0.5 2.0/2.5 80.0 0.5
Tereza Mašková Sluneta Ústí n.L. 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 3 1.0 9.0 3.7 0.0 1.7/2.0 83.3 4.0
Julie Drholcová Žabiny Brno 14 5 1.0 3.4 1.4 0.2 0.0/0.4 0.0* 1.0
Izabela Bönischová Loko Trutnov 14 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Barbora Baxová DBaK 13 4 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Karolína Barešová TJ Loko Krnov 13 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.4
Nela Beránková USK Praha 14 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.5
Eliška Bahounková OSK Olomouc 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Kristýna Antošová BK Loko K. Vary 13 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Barbora Bužgová FM 13 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vanessa Lucia Čičmancová Biž. Jablonec n. N. 13 2 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 14 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Mariana Bilanová SBŠ Ostrava 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lucie Adoltová Tygři Praha 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patricie Baláková K2 Prostějov 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliška Doležalová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Křišťanová Klatovy U15 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartošová Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kostelecká KP Brno 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Bublíková BC Slaný 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sofia Krenciv BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Cibáková SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Barvíková BKHAV 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Loko Krnov 6 26.8 0.7 8.0 /22.3 35.8 15.7
BK Havířov 5 26.0 1.2 7.0 /19.2 36.5 13.0
Sokol H. Králové 5 49.0 2.8 6.8 /14.4 47.2 14.8
ŠBK P-H Sadská 3 26.0 2.3 12.0 /18.7 64.3 19.7
BK Levhartice Chomutov 6 31.3 0.7 7.8 /19.0 41.2 19.0
USK Praha 6 30.5 0.2 12.2 /23.7 51.4 17.2
Loko Trutnov 5 17.4 0.2 8.8 /15.4 57.1 14.0
BK Brandýs n. L. 3 17.0 0.0 8.0 /14.7 54.5 17.0
Žabiny Brno 5 27.2 0.6 12.4 /26.0 47.7 15.0
K2 Prostějov 5 19.4 3.8 9.0 /18.8 47.9 17.4
SK Bruntál 6 31.7 0.8 8.3 /21.3 39.1 16.3
SBŠ Ostrava 6 44.7 0.0 7.2 /16.9 42.6 17.5
KP Brno 5 16.4 1.0 7.4 /17.8 41.6 16.2
OSK Olomouc 5 25.6 4.4 5.8 /13.4 43.3 12.0
BC Slaný 6 20.2 0.3 6.3 /15.5 40.9 17.5
BA Sparta 6 13.0 0.7 6.5 /18.0 36.1 11.3
Slavoj BK Litoměřice 6 12.3 1.3 7.7 /18.5 41.4 13.3
Basket Slovanka 6 25.2 0.5 7.2 /21.5 33.3 20.7
DBaK 4 10.0 0.0 2.3 /9.3 24.3 12.5
BK Strakonice 5 24.6 0.8 8.6 /17.0 50.6 0.0
BK START Ostrava 6 8.3 0.0 1.2 /6.9 17.1 11.2
BK Frýdek-Místek 5 41.8 0.6 6.6 /13.0 50.8 16.0
BK Loko K. Vary 4 29.0 0.3 7.3 /17.3 42.0 14.8
Sluneta Ústí n.L. 6 23.3 2.5 9.8 /19.5 50.4 19.7
Basket Ostrava 6 24.0 1.0 6.8 /16.6 41.0 14.2
Studánka Pardubice 5 20.2 2.2 6.8 /16.6 41.0 17.2
Jiskra Kyjov 5 19.0 1.0 7.4 /19.4 38.1 19.8
BSK TJ Jičín 3 37.7 1.7 10.7 /18.4 58.2 13.7
Biž. Jablonec n. N. 3 9.3 0.3 5.7 /14.4 39.5 11.3
BK Klatovy 3 6.0 1.0 5.3 /12.3 43.2 5.3
HB Basket 5 32.6 3.8 7.2 /16.6 43.4 16.0
Tygři Praha 5 36.0 2.0 10.0 /24.6 40.7 18.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vyhlídal Michal 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 3 3 0 0 1.8 1.8 1.8
Vildová Linda 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vampola Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Toboláková Barbora 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Tejček Tomáš 4 2 2 0 1.1 1.5 1.3
Šťavík Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Šenk Pavel 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Ščurek Vojtěch 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Syrovátka František 3 0 3 0 2.3 1.3 1.8
Slovák Michal 4 0 4 0 1.5 1.1 1.3
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Přidal Matouš 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Posker Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Podhůrský Pavel 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Opletal Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nevřela Tomáš 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Nesper Jindřich 5 3 2 0 1.2 1.3 1.3
Mycak Michael 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Lunhul Vladislav 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Lejčko Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Križanová Johana 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Krejčiřík Jiří 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kraina Tomáš 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Kalabza Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.7 1.6
Josefus Ondřej 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jansová Kristýna 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Janík Karel 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.7 1.7 1.7
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hušek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Hejnic Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Hejduk Jakub 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Frintová Bára 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Frána Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Čížek Daniel 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Bohata Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bočková Lenka 6 0 6 0 1.2 1.3 1.3
Billík Dennis 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Baďura Ota 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře