Ema Sedlářová
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
Pandy Čelákovice
Výška
178 cm
Kariéra
Sezony
9
Zápasy
174
Procento vítězství
49.4%
Počet klubů
4
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) | BaČel U11(mix) | 1 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B | BaČel U11(mix) | 1 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 4-6 místo | BaČel U11(mix) | 4 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/1 | 0.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B2 | BaČel U11(mix) | 4 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G | PandyČel.U11G(mix) | 9 | - | 2.6 | 1 | 0 | 0.6/0.9 | 62.5 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B | PandyČel.U11G(mix) | 9 | - | 3.0 | 1.4 | 0 | 0.1/1.1 | 10.0 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 4-6 | PandyČel.U11G(mix) | 6 | - | 5.2 | 2.3 | 0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" | PandyČel.U11G(mix) | 14 | - | 9.1 | 4.1 | 0 | 0.9/2.6 | 36.1 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" | PandyČel.U11G(mix) | 12 | - | 6.1 | 2.7 | 0 | 0.8/2.6 | 29.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o NF U11G | BA Čelák.U11G(mix) | 2 | - | 10.0 | 3.5 | 0 | 3/5 | 60.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11MIX skupina A | Čelákovice U11 (mix | 3 | - | 8.3 | 2.3 | 0 | 3.7/5.3 | 68.8 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" | Pandy U12G(mix)(ms) | 6 | - | 7.0 | 3.2 | 0 | 0.7/1.7 | 40.0 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" | Pandy U12G(mix)(ms) | 4 | - | 8.0 | 3.5 | 0 | 1/1.5 | 66.7 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 3-4 | Pandy U12G(mix)(ms) | 4 | - | 12.5 | 5 | 0 | 2.5/4.3 | 58.8 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o národní finále U12G | ČelákU12G | 1 | - | 2.0 | 0 | 0 | 2/6 | 33.3 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" | BAČelákU13G | 7 | - | 13.4 | 6 | 0 | 1.4/3.3 | 43.5 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" | BAČelákU13G | 6 | - | 19.0 | 9.2 | 0 | 0.7/1.8 | 36.4 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o NF U13G semifinále | Past U13G(kv) | 2 | - | 11.5 | 4.5 | 0 | 2.5/3.5 | 71.4 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o NF U13G finále | Past U13G(kv) | 2 | - | 1.5 | 0 | 0 | 1.5/3 | 50.0 | - | - |
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina C | Pandy Čelákovice | 4 | - | 5.8 | 2.3 | 0 | 1.3/3.8 | 33.3 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C | BK Brandýs n. L. | 7 | - | 11.4 | 4.3 | 0.1 | 2.4/4.1 | 58.6 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - liga B | BK Brandýs n. L. | 7 | - | 15.3 | 6.1 | 0.3 | 2.1/3.4 | 62.5 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina A | Pandy Čelákovice | 3 | - | 11.0 | 3 | 1 | 2/3 | 66.7 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - 2. kolo | Pandy Čelákovice | 2 | - | 15.5 | 3.5 | 2 | 2.5/3.5 | 71.4 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | Pandy Čelákovice | 8 | - | 12.8 | 3.9 | 1.1 | 1.6/3.9 | 41.9 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - skupina B | Loko Trutnov | 5 | 17.4 | 5.4 | 1.6 /3.6 | 0.2 | 1.6/2.6 | 61.5 | 1.6 | 7.4 |
2022/23 kadetky U17 - nadstavba B | Loko Trutnov | 6 | 13.2 | 3.2 | 1 /4 | 0.2 | 0.7/1.5 | 44.4 | 1.2 | 3.0 |
2022/23 kadetky U17 - play-off | Loko Trutnov | 2 | 25.0 | 2.5 | 1 /3 | 0 | 0.5/3 | 16.7 | 1.5 | 10.5 |
2023/24 kadetky U17 - Skupina A | Pandy Čelákovice | 3 | - | 19.3 | 6 | 1.7 | 2.3/4.7 | 50.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - skupina B | Loko Trutnov | 9 | 23.0 | 8.6 | 2.1 /8.6 | 0.4 | 3/4.4 | 67.5 | 1.6 | 9.4 |
2023/24 kadetky U17 - Skupina B | Pandy Čelákovice | 10 | - | 15.8 | 4.6 | 1.4 | 2.4/5 | 48.0 | - | - |
2023/24 ženy - Středočeská basketbalová liga žen | BA Čel | 7 | - | 12.7 | 3.7 | 0.9 | 2.7/4.4 | 61.3 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba B | Loko Trutnov | 2 | - | 16.5 | 2 /2 | 1.5 | 8/9.5 | 84.2 | 0.5 | 14.5 |
2023/24 kadetky U17 - Finálová skupina | Pandy Čelákovice | 2 | - | 20.0 | 4 | 2.5 | 4.5/6.5 | 69.2 | - | - |
Průměr za kariéru | 19.3 | 2.4 | 9.0 | 3.2 | 0.3 | 1.5/3.0 | 172.6 | 1.3 | 1.1 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 10 | BK Loko Karlovy Vary | 11. 2. 2024 |
2B body | 8 | BK Příbram 2000 | 27. 1. 2024 |
3B body | 4 | Bižuterie Jablonec n.N. | 9. 12. 2023 |
Obranné doskoky | 9 | SBŠ Ostrava | 15. 10. 2023 |
Útočné doskoky | 7 | SBŠ Ostrava | 15. 10. 2023 |
Doskoky celkem | 16 | SBŠ Ostrava | 15. 10. 2023 |
Body | 27 | BK Příbram 2000 | 27. 1. 2024 |
Užitečnost | 26 | SBŠ Ostrava | 15. 10. 2023 |
Asistence | 1 | Sokol H. Králové | 5. 12. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 10 | SBŠ Ostrava | 15. 10. 2023 | 2023/24 |
2B body | 20 | ČBrU13G | 30. 11. 2019 | 2019/20 |
3B body | 4 | BK Strakonice | 17. 3. 2024 | 2023/24 |
Obranné doskoky | 11 | KP Brno | 23. 4. 2023 | 2022/23 |
Útočné doskoky | 7 | SBŠ Ostrava | 15. 10. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 16 | SBŠ Ostrava | 15. 10. 2023 | 2023/24 |
Body | 40 | ČBrU13G | 30. 11. 2019 | 2019/20 |
Užitečnost | 27 | SBŠ Ostrava | 22. 1. 2023 | 2022/23 |
Asistence | 1 | BK Strakonice | 1. 4. 2023 | 2022/23 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. 5. 2023 | Skupina A | DBaK | 0:00 | 16 | 6 | 0.0 | 1 | 0.0 | 1/6 | 16.7 |
27. 5. 2023 | Skupina A | Basketky Krnov | 0:00 | 25 | 5 | 0.0 | 3 | 0.0 | 6/7 | 85.7 |
28. 5. 2023 | Skupina A | BA Sparta B | 0:00 | 17 | 7 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
7. 10. 2023 | Středočeská basketbalová liga žen | BraB | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
14. 10. 2023 | skupina B | K2 Prostějov | 24:39 | 13 | 3 | 30.0 | 1 | 33.3 | 4/4 | 100.0 |
15. 10. 2023 | skupina B | SBŠ Ostrava | 22:10 | 10 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 10/12 | 83.3 |
15. 10. 2023 | Skupina B | BC Benešov | 0:00 | 9 | 1 | 0.0 | 1 | 0.0 | 4/4 | 100.0 |
21. 10. 2023 | Středočeská basketbalová liga žen | BenB | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | skupina B | BSK TJ Jičín | 27:13 | 17 | 6 | 37.5 | 0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 |
4. 11. 2023 | Skupina B | Studánka Pardubice | 0:00 | 17 | 7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
5. 11. 2023 | skupina B | ŠBK P-H Sadská | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | Skupina B | BC Kolín | 0:00 | 14 | 3 | 0.0 | 2 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
11. 11. 2023 | Středočeská basketbalová liga žen | Kralupy junior | 0:00 | 10 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
14. 11. 2023 | skupina B | Sokol H. Králové | 17:47 | 6 | 3 | 33.3 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
18. 11. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 24 | 7 | 0.0 | 2 | 0.0 | 4/12 | 33.3 |
5. 12. 2023 | skupina B | Sokol H. Králové | 17:24 | 3 | 1 | 14.3 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
9. 12. 2023 | Skupina B | Bižuterie Jablonec n.N. | 0:00 | 24 | 6 | 0.0 | 4 | 0.0 | 0/4 | 0.0 |
10. 12. 2023 | skupina B | KP Brno | 37:49 | 9 | 1 | 7.1 | 1 | 16.7 | 4/7 | 57.1 |
12. 12. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 |
16. 12. 2023 | Středočeská basketbalová liga žen | BK ČB | 0:00 | 17 | 6 | 0.0 | 1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
7. 1. 2024 | skupina B | K2 Prostějov | 29:58 | 3 | 1 | 12.5 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
7. 1. 2024 | Skupina B | BA Sparta B | 0:00 | 17 | 5 | 0.0 | 2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
14. 1. 2024 | Středočeská basketbalová liga žen | BraB | 0:00 | 12 | 3 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | Skupina B | BC Benešov | 0:00 | 13 | 3 | 0.0 | 2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |
20. 1. 2024 | Skupina B | BC Kolín | 0:00 | 12 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 |
20. 1. 2024 | skupina B | ŠBK P-H Sadská | 29:52 | 16 | 4 | 44.4 | 2 | 40.0 | 2/4 | 50.0 |
21. 1. 2024 | Skupina B | Studánka Pardubice | 0:00 | 13 | 4 | 0.0 | 1 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
27. 1. 2024 | Středočeská basketbalová liga žen | BK Příbram 2000 | 0:00 | 27 | 8 | 0.0 | 2 | 0.0 | 5/6 | 83.3 |
28. 1. 2024 | Středočeská basketbalová liga žen | BenB | 0:00 | 14 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 7/11 | 63.6 |
10. 2. 2024 | Finálová skupina | Studánka Pardubice | 0:00 | 25 | 7 | 0.0 | 1 | 0.0 | 8/11 | 72.7 |
10. 2. 2024 | nadstavba B | BA Sparta | 0:00 | 18 | 3 | 100.0 | 2 | 100.0 | 6/7 | 85.7 |
11. 2. 2024 | nadstavba B | BK Loko Karlovy Vary | 0:00 | 15 | 1 | 100.0 | 1 | 100.0 | 10/12 | 83.3 |
17. 3. 2024 | Finálová skupina | BK Strakonice | 0:00 | 15 | 1 | 0.0 | 4 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
Celkem | 33 | 206:52 | 455 | 121 | 149.4 | 37 | 137.0 | 102/167 | 61.1 | |
Průměr | 33 | 6:16 | 13.8 | 3.7 | 149.4 | 1.1 | 137.0 | 3.1/5.1 | 61.1 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BA Říč U13G | 4 | 0:00 | 18.0 | 8.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.3 | 46.2 | 0.8 |
Studánka Pardubice | 3 | 0:00 | 18.3 | 6.0 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 4.3/7.0 | 61.9 | 1.7 |
SKla U12G | 4 | 0:00 | 12.5 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.3 | 58.8 | 1.5 |
Loko Trutnov | 3 | 0:00 | 16.0 | 6.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 2.0 |
SokPečU13G | 3 | 0:00 | 13.3 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/2.7 | 50.0 | 0.7 |
BK Brandýs n.L. | 2 | 0:00 | 19.5 | 6.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 3.5/8.5 | 41.2 | 3.5 |
BraU11G | 6 | 0:00 | 6.3 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 0.7 |
BA Sparta B | 2 | 0:00 | 17.0 | 6.0 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 1.5 |
BCM Sokolov | 2 | 0:00 | 15.5 | 3.5 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 2.5/3.5 | 71.4 | 3.0 |
BC Benešov | 3 | 0:00 | 10.0 | 2.0 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 2.0/3.3 | 60.0 | 2.3 |
BA Sparta | 3 | 6:47 | 9.7 | 2.3 | 70.0 | 1.0 | 100.0 | 2.0/2.7 | 75.0 | 1.0 |
Pečky U12G | 3 | 0:00 | 9.7 | 4.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 0.7 |
SBŠ Ostrava | 2 | 24:11 | 14.0 | 2.5 | 45.5 | 0.5 | 20.0 | 7.5/9.5 | 78.9 | 3.0 |
BC Benešov "B" | 2 | 0:00 | 14.0 | 4.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 2.5 |
BK Příbram 2000 | 1 | 0:00 | 27.0 | 8.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 5.0/6.0 | 83.3 | - |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 13.5 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.5/4.0 | 87.5 | 2.0 |
Studánka Pardubice | 2 | 0:00 | 13.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/3.5 | 85.7 | 1.0 |
BC Kolín | 2 | 0:00 | 13.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 3.0/4.5 | 66.7 | 2.5 |
SlaU11G | 2 | 0:00 | 13.0 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Basketky Krnov | 1 | 0:00 | 25.0 | 5.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 6.0/7.0 | 85.7 | 1.0 |
Bižuterie Jablonec n.N. | 1 | 0:00 | 24.0 | 6.0 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | - |
HBU13G(ms) | 2 | 0:00 | 11.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.5 |
ŠBKSad U11G | 6 | 0:00 | 3.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.2 | 47.4 | 1.3 |
BK Strakonice | 3 | 12:36 | 7.0 | 1.0 | 33.3 | 1.3 | 80.0 | 1.0/1.3 | 75.0 | 0.7 |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 0:00 | 10.5 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.0 | 62.5 | 2.5 |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 0:00 | 10.0 | 3.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 2.5/5.0 | 50.0 | 1.5 |
BraB | 2 | 0:00 | 9.5 | 2.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 1.0 |
ŠBK P-H Sadská | 3 | 14:12 | 6.0 | 1.7 | 38.5 | 0.7 | 33.3 | 0.7/1.3 | 50.0 | 0.3 |
Sad U12G | 3 | 0:00 | 6.0 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/1.7 | 80.0 | 2.3 |
BSK TJ Jičín | 1 | 27:13 | 17.0 | 6.0 | 37.5 | 0.0 | 0.0 | 5.0/8.0 | 62.5 | 3.0 |
BK ČB | 1 | 0:00 | 17.0 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | - |
BenB | 2 | 0:00 | 8.0 | 1.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 3.5/5.5 | 63.6 | 2.0 |
K2 Prostějov | 2 | 27:18 | 8.0 | 2.0 | 22.2 | 0.5 | 25.0 | 2.5/3.0 | 83.3 | 2.5 |
DBaK | 1 | 0:00 | 16.0 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/6.0 | 16.7 | - |
BK Loko Karlovy Vary | 1 | 0:00 | 15.0 | 1.0 | 100.0 | 1.0 | 100.0 | 10.0/12.0 | 83.3 | 1.0 |
KP Brno | 4 | 23:36 | 3.8 | 0.8 | 13.6 | 0.3 | 14.3 | 1.5/4.3 | 35.3 | 1.3 |
Tygřice Louny | 1 | 0:00 | 14.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 3.0 |
USK Praha B | 1 | 0:00 | 11.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/3.0 | 100.0 | 2.0 |
Kralupy junior | 1 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 2.0 |
Sokol H. Králové | 2 | 17:35 | 4.5 | 2.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | - |
USK Praha | 1 | 0:00 | 8.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0/7.0 | 57.1 | 3.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Žabiny Brno | 1 | 15:49 | 4.0 | 1.0 | 25.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.0 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | - |
ŠBK Sadská U13G | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 2 | 10:26 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.5 |
Basket Ostrava | 1 | 25:49 | 2.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
Basket Slovanka | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.0 |