Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 73
Sokol Hradec Králové
Loko Trutnov
28. 9. 2021
10:00
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Tomáš Tejček
131
27
33
8
61
14
89
23
Review
skupina C 1. kolo 74
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Brandýs nad Labem
28. 9. 2021
10:00
Hala ZŠ Michal Vyhlídal
Jakub Hejduk
83
48
19
6
37
17
61
33
Review
skupina C 1. kolo 75
BSK Continental TJ Jičín
Bižuterie Jablonec n. Nisou
28. 9. 2021
15:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Ondřej Vlach
Tomáš Tejček
101
27
26
11
50
17
79
21
Review
skupina C 2. kolo 76
Sokol Hradec Králové
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
7. 11. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina C 2. kolo 77
Loko Trutnov
BK Brandýs nad Labem
18. 9. 2021
16:00
3. ZŠ Ondřej Vlach
Bára Frintová
42
65
10
21
20
43
29
51
Review
skupina C 3. kolo 78
Sokol Hradec Králové
BK Brandýs nad Labem
19. 9. 2021
09:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Havlíček
Vladislav Trmač
116
13
21
4
50
4
81
7
Review
skupina C 3. kolo 79
Loko Trutnov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
19. 9. 2021
11:15
3. ZŠ Ondřej Vlach
Michaela Bubeníčková
51
80
17
16
25
33
41
57
Review
skupina C 4. kolo 80
BSK Continental TJ Jičín
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 4. kolo 81
Bižuterie Jablonec n. Nisou
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina C 5. kolo 82
BSK Continental TJ Jičín
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 5. kolo 83
Bižuterie Jablonec n. Nisou
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina C 6. kolo 84
Sokol Hradec Králové
BSK Continental TJ Jičín
16. 10. 2021
14:00
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
93
68
17
23
38
44
62
59
Review
skupina C 6. kolo 85
Loko Trutnov
Bižuterie Jablonec n. Nisou
16. 10. 2021
17:00
3. ZŠ Pavel Šenk
František Syrovátka
56
33
18
7
32
15
42
22
Review
skupina C 7. kolo 86
Sokol Hradec Králové
Bižuterie Jablonec n. Nisou
17. 10. 2021
08:30
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
111
16
31
8
59
11
80
14
Review
skupina C 7. kolo 87
Loko Trutnov
BSK Continental TJ Jičín
17. 10. 2021
11:15
3. ZŠ Pavel Šenk
František Syrovátka
45
104
11
27
22
53
34
72
Review
skupina C 8. kolo 88
Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
17. 11. 2021
-
3. ZŠ
Preview
skupina C 8. kolo 89
BK Brandýs nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
17. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 8. kolo 90
Bižuterie Jablonec n. Nisou
BSK Continental TJ Jičín
17. 11. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina C 9. kolo 91
BK Brandýs nad Labem
Sokol Hradec Králové
6. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 9. kolo 92
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Loko Trutnov
6. 11. 2021
14:00
Hala ZŠ
Preview
skupina C 10. kolo 94
BK Brandýs nad Labem
Loko Trutnov
7. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 10. kolo 93
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Sokol Hradec Králové
18. 9. 2021
10:00
Hala ZŠ Tomáš Tejček
Vojtěch Poláček
50
115
9
32
23
60
41
85
Review
skupina C 11. kolo 95
BK Brandýs nad Labem
BSK Continental TJ Jičín
20. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 11. kolo 96
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bižuterie Jablonec n. Nisou
20. 11. 2021
10:00
Hala ZŠ
Preview
skupina C 12. kolo 98
BK Brandýs nad Labem
Bižuterie Jablonec n. Nisou
21. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 12. kolo 97
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BSK Continental TJ Jičín
21. 11. 2021
10:00
Hala ZŠ
Preview
skupina C 13. kolo 99
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Sokol Hradec Králové
4. 12. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina C 13. kolo 100
BSK Continental TJ Jičín
Loko Trutnov
4. 12. 2021
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 14. kolo 101
BSK Continental TJ Jičín
Sokol Hradec Králové
5. 12. 2021
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 14. kolo 102
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Loko Trutnov
5. 12. 2021
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Klára Bittnerová BK Levhartice Chomutov 14 5 1.0 19.2 9.0 0.0 1.2/2.8 42.9 2.2
Denisa Bittnerová BK Strakonice 14 5 1.0 18.2 8.0 0.2 1.6/4.6 34.8 0.0
Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 14 6 1.0 13.3 5.3 0.3 1.7/2.0 83.3 1.5
Ema Bláhová HB Basket 14 5 1.0 15.2 5.2 0.8 2.4/3.6 66.7 1.4
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 14 6 1.0 12.0 5.2 0.0 1.7/3.5 47.6 2.0
Tatiana Dittrichová Sokol H. Králové 13 5 1.0 8.2 3.2 0.6 0.0/0.8 0.0* 2.6
Emma Alexandrová Basket Slovanka 14 6 1.0 6.8 3.3 0.0 0.2/2.5 6.7 2.8
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 14 2 1.0 17.5 7.0 0.5 2.0/2.5 80.0 0.5
Tereza Mašková Sluneta Ústí n.L. 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 3 1.0 9.0 3.7 0.0 1.7/2.0 83.3 4.0
Julie Drholcová Žabiny Brno 14 5 1.0 3.4 1.4 0.2 0.0/0.4 0.0* 1.0
Izabela Bönischová Loko Trutnov 14 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Barbora Baxová DBaK 13 4 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Karolína Barešová TJ Loko Krnov 13 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.4
Nela Beránková USK Praha 14 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.5
Eliška Bahounková OSK Olomouc 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Kristýna Antošová BK Loko K. Vary 13 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Barbora Bužgová FM 13 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vanessa Lucia Čičmancová Biž. Jablonec n. N. 13 2 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 14 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Mariana Bilanová SBŠ Ostrava 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lucie Adoltová Tygři Praha 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patricie Baláková K2 Prostějov 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliška Doležalová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Křišťanová Klatovy U15 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartošová Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kostelecká KP Brno 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Bublíková BC Slaný 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sofia Krenciv BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Cibáková SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Barvíková BKHAV 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Loko Krnov 6 26.8 0.7 8.0 /22.3 35.8 15.7
BK Havířov 5 26.0 1.2 7.0 /19.2 36.5 13.0
Sokol H. Králové 5 49.0 2.8 6.8 /14.4 47.2 14.8
ŠBK P-H Sadská 3 26.0 2.3 12.0 /18.7 64.3 19.7
BK Levhartice Chomutov 6 31.3 0.7 7.8 /19.0 41.2 19.0
USK Praha 6 30.5 0.2 12.2 /23.7 51.4 17.2
Loko Trutnov 5 17.4 0.2 8.8 /15.4 57.1 14.0
BK Brandýs n. L. 3 17.0 0.0 8.0 /14.7 54.5 17.0
Žabiny Brno 5 27.2 0.6 12.4 /26.0 47.7 15.0
K2 Prostějov 5 19.4 3.8 9.0 /18.8 47.9 17.4
SK Bruntál 6 31.7 0.8 8.3 /21.3 39.1 16.3
SBŠ Ostrava 6 44.7 0.0 7.2 /16.9 42.6 17.5
KP Brno 5 16.4 1.0 7.4 /17.8 41.6 16.2
OSK Olomouc 5 25.6 4.4 5.8 /13.4 43.3 12.0
BC Slaný 6 20.2 0.3 6.3 /15.5 40.9 17.5
BA Sparta 6 13.0 0.7 6.5 /18.0 36.1 11.3
Slavoj BK Litoměřice 6 12.3 1.3 7.7 /18.5 41.4 13.3
Basket Slovanka 6 25.2 0.5 7.2 /21.5 33.3 20.7
DBaK 4 10.0 0.0 2.3 /9.3 24.3 12.5
BK Strakonice 5 24.6 0.8 8.6 /17.0 50.6 0.0
BK START Ostrava 6 8.3 0.0 1.2 /6.9 17.1 11.2
BK Frýdek-Místek 5 41.8 0.6 6.6 /13.0 50.8 16.0
BK Loko K. Vary 4 29.0 0.3 7.3 /17.3 42.0 14.8
Sluneta Ústí n.L. 6 23.3 2.5 9.8 /19.5 50.4 19.7
Basket Ostrava 6 24.0 1.0 6.8 /16.6 41.0 14.2
Studánka Pardubice 5 20.2 2.2 6.8 /16.6 41.0 17.2
Jiskra Kyjov 5 19.0 1.0 7.4 /19.4 38.1 19.8
BSK TJ Jičín 3 37.7 1.7 10.7 /18.4 58.2 13.7
Biž. Jablonec n. N. 3 9.3 0.3 5.7 /14.4 39.5 11.3
BK Klatovy 3 6.0 1.0 5.3 /12.3 43.2 5.3
HB Basket 5 32.6 3.8 7.2 /16.6 43.4 16.0
Tygři Praha 5 36.0 2.0 10.0 /24.6 40.7 18.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vyhlídal Michal 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 3 3 0 0 1.8 1.8 1.8
Vildová Linda 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vampola Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Toboláková Barbora 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Tejček Tomáš 4 2 2 0 1.1 1.5 1.3
Šťavík Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Šenk Pavel 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Ščurek Vojtěch 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Syrovátka František 3 0 3 0 2.3 1.3 1.8
Slovák Michal 4 0 4 0 1.5 1.1 1.3
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Přidal Matouš 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Posker Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Podhůrský Pavel 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Opletal Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nevřela Tomáš 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Nesper Jindřich 5 3 2 0 1.2 1.3 1.3
Mycak Michael 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Lunhul Vladislav 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Lejčko Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Križanová Johana 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Krejčiřík Jiří 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kraina Tomáš 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Kalabza Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.7 1.6
Josefus Ondřej 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jansová Kristýna 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Janík Karel 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.7 1.7 1.7
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hušek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Hejnic Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Hejduk Jakub 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Frintová Bára 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Frána Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Čížek Daniel 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Bohata Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bočková Lenka 6 0 6 0 1.2 1.3 1.3
Billík Dennis 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Baďura Ota 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře