Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out A 1. kolo 134
Basket Pastelka MB
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
play-out A 1. kolo 133
DBaK
Sokol Kladno
15. 1. 2022
14:00
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Matěj Záruba
Matej Kovačovič
86
32
26
7
42
17
64
24
Review
play-out A 1. kolo 135
HB Basket Praha B
TJ Slovan Litoměřice
15. 1. 2022
17:00
SK Aritma Praha Jakub Hejduk
Jan Lejčko
48
62
13
13
25
24
38
37
Review
play-out A 2. kolo 137
HB Basket Praha B
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
play-out A 2. kolo 136
Basket Pastelka MB
TJ Slovan Litoměřice
16. 1. 2022
11:00
IX. základní škola Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
42
82
9
23
20
44
34
64
Review
play-out A 3. kolo 139
DBaK
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
play-out A 3. kolo 140
Sokol Kladno
HB Basket Praha B
29. 1. 2022
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jakub Hejduk
František Syrovátka
Preview
play-out A 3. kolo 138
Aritma Praha
TJ Slovan Litoměřice
29. 1. 2022
18:00
SK Aritma Praha Klaudia Karwowska
Jakub Vampola
Preview
play-out A 4. kolo 142
Sokol Kladno
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
play-out A 4. kolo 141
DBaK
HB Basket Praha B
30. 1. 2022
11:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Pavel Podhůrský
Preview
play-out A 5. kolo 145
TJ Slovan Litoměřice
Sokol Kladno
19. 2. 2022
-
Kalich aréna
Preview
play-out A 5. kolo 143
Basket Pastelka MB
HB Basket Praha B
19. 2. 2022
09:00
IX. základní škola
Preview
play-out A 5. kolo 144
Aritma Praha
DBaK
19. 2. 2022
18:00
SK Aritma Praha
Preview
play-out A 6. kolo 147
TJ Slovan Litoměřice
DBaK
20. 2. 2022
-
Kalich aréna
Preview
play-out A 6. kolo 146
Aritma Praha
Sokol Kladno
20. 2. 2022
10:30
SK Aritma Praha
Preview
play-out A 7. kolo 148
TJ Slovan Litoměřice
Basket Pastelka MB
19. 3. 2022
-
Kalich aréna
Preview
play-out A 7. kolo 149
Aritma Praha
HB Basket Praha B
19. 3. 2022
18:00
SK Aritma Praha
Preview
play-out A 8. kolo 152
TJ Slovan Litoměřice
HB Basket Praha B
20. 3. 2022
-
Kalich aréna
Preview
play-out A 8. kolo 150
Sokol Kladno
DBaK
20. 3. 2022
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
play-out A 8. kolo 151
Aritma Praha
Basket Pastelka MB
20. 3. 2022
10:30
SK Aritma Praha
Preview
play-out A 9. kolo 153
HB Basket Praha B
DBaK
2. 4. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
play-out A 9. kolo 154
Basket Pastelka MB
Sokol Kladno
2. 4. 2022
-
IX. základní škola
Preview
play-out A 10. kolo 155
TJ Slovan Litoměřice
Aritma Praha
3. 4. 2022
-
Kalich aréna
Preview
play-out A 10. kolo 156
Basket Pastelka MB
DBaK
3. 4. 2022
-
IX. základní škola
Preview
play-out A 10. kolo 157
HB Basket Praha B
Sokol Kladno
3. 4. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
play-out A 11. kolo 159
DBaK
TJ Slovan Litoměřice
23. 4. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
play-out A 11. kolo 158
Sokol Kladno
Aritma Praha
23. 4. 2022
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
play-out A 12. kolo 160
HB Basket Praha B
Basket Pastelka MB
24. 4. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
play-out A 12. kolo 161
DBaK
Aritma Praha
24. 4. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
play-out A 12. kolo 162
Sokol Kladno
TJ Slovan Litoměřice
24. 4. 2022
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Slovan Litoměřice 2 2 0 144 90 4
2. DBaK 1 1 0 86 32 2
3. HB Basket B 1 0 1 48 62 1
4. Basket Pastelka MB 1 0 1 42 82 1
5. Sokol Kladno 1 0 1 32 86 1
6. Aritma Praha 0 0 0

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha B 9 31.3 2.0 6.3 /11.9 53.3 12.4
Basket Pastelka MB 10 24.0 2.2 12.0 /19.5 61.5 13.6
Sluneta Ústí n.L. 9 28.1 1.7 10.8 /19.7 54.8 15.4
Slovan Litoměřice 12 23.3 2.9 8.1 /12.6 64.2 13.2
Basket Slovanka B 11 15.2 6.1 3.3 /7.8 42.4 13.3
Sokol Nusle 11 19.0 1.9 11.5 /18.9 60.9 15.4
Aritma Praha 8 11.4 1.9 3.0 /7.0 42.9 8.0
BK Brandýs n.L. 11 25.1 3.9 9.1 /16.7 54.3 11.5
Basket Ostrava 12 19.4 4.1 8.5 /15.5 54.8 13.8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 11 23.3 5.3 12.2 /18.6 65.7 16.1
Žabiny Brno B 12 21.4 2.8 9.3 /18.6 50.0 15.7
BC Vysočina 12 18.9 2.2 7.3 /14.8 49.2 16.4
K2 Prostějov 14 24.3 4.1 9.7 /18.2 53.3 16.9
KP Brno B 11 17.9 3.5 10.3 /23.2 44.3 16.7
Sokol Kladno 10 16.1 1.4 7.5 /14.9 50.3 12.6
HB Basket B 11 20.9 3.6 6.8 /14.0 48.7 14.0
DBaK 10 30.3 1.4 6.0 /10.6 56.6 17.4
Tygři Praha 11 21.3 6.9 7.6 /13.6 56.0 9.2
Basket Poděbrady 11 18.7 2.4 9.1 /16.2 56.2 16.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Vyhlídal Michal 6 5 1 0 1.2 1.1 1.1
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Veis Martin 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Vaníček Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Vampola Jakub 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 4 1 3 0 1.0 1.6 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 6 3 3 0 1.0 1.7 1.3
Štancl Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Šlaj Jiří 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Syrovátka František 4 1 3 0 1.9 1.4 1.6
Slovák Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.5 2.0 1.8
Schambergerová Barbora 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Shumskyy Vitaliy 5 0 5 0 1.3 1.4 1.4
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Poživil Jaroslav 4 3 1 0 1.5 1.3 1.4
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 1.4 1.9 1.6
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mašek Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Lysov Fedor 6 0 6 0 1.5 1.2 1.3
Lejčko Jan 8 7 1 0 1.0 1.2 1.1
Kubeš Michal 3 1 2 0 1.2 2.0 1.6
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 3.0 2.3
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Kovačovič Matej 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Koudela Martin 3 2 1 0 1.5 1.3 1.4
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kočovský Dominik 4 3 1 0 1.1 1.1 1.1
Kocián Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 8 2 6 0 1.0 1.1 1.1
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jon Miloslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 4 0 4 0 1.6 1.8 1.7
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 2.5 2.0
Holaň Dominik 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Hendrych Jan 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Hendrich Pavel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejnic Jan 3 0 3 0 1.3 1.7 1.5
Hejduk Jakub 5 4 1 0 1.2 1.7 1.5
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Dub Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Bočková Lenka 4 0 4 0 1.1 1.9 1.5
Billík Dennis 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Bešina Marek 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře