Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
finálová skupina 1. kolo 103
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
finálová skupina 1. kolo 105
BK Brandýs nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
15. 1. 2022
11:30
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Vojtěch Poláček
75
72
17
15
30
34
43
50
65
65
Review
finálová skupina 1. kolo 104
Tygři Praha
K2 Prostějov
15. 1. 2022
16:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Klaudia Karwowska
42
57
7
12
16
33
35
46
Review
finálová skupina 2. kolo 106
Tygři Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
finálová skupina 2. kolo 107
BK Brandýs nad Labem
K2 Prostějov
16. 1. 2022
11:30
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Vojtěch Poláček
59
43
13
12
23
25
40
35
Review
finálová skupina 3. kolo 109
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
finálová skupina 3. kolo 110
USK Praha B
BK Brandýs nad Labem
29. 1. 2022
12:00
SH Královka Petr Šmůla
Michal Tesař
Preview
finálová skupina 3. kolo 108
K2 Prostějov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
29. 1. 2022
16:00
ZŠ Palackého Linda Vildová
Vojtěch Jurník
Preview
finálová skupina 4. kolo 111
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
30. 1. 2022
11:45
SPŠ spojů Karel Anton
Tomáš Tejček
Preview
finálová skupina 4. kolo 112
USK Praha B
Tygři Praha
30. 1. 2022
12:00
SH Královka Jakub Petrák
Michal Tesař
Preview
finálová skupina 5. kolo 113
Tygři Praha
BK Brandýs nad Labem
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
finálová skupina 5. kolo 114
K2 Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 2. 2022
-
Preview
finálová skupina 5. kolo 115
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha B
19. 2. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 6. kolo 116
K2 Prostějov
USK Praha B
20. 2. 2022
-
Preview
finálová skupina 6. kolo 117
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 2. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 7. kolo 118
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Tygři Praha
5. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 7. kolo 119
K2 Prostějov
BK Brandýs nad Labem
5. 3. 2022
-
Preview
finálová skupina 8. kolo 120
USK Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
6. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
finálová skupina 8. kolo 121
K2 Prostějov
Tygři Praha
6. 3. 2022
-
Preview
finálová skupina 8. kolo 122
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Brandýs nad Labem
6. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 9. kolo 123
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
finálová skupina 9. kolo 124
Tygři Praha
USK Praha B
19. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
finálová skupina 10. kolo 125
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
K2 Prostějov
20. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 10. kolo 126
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
finálová skupina 10. kolo 127
BK Brandýs nad Labem
USK Praha B
20. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
finálová skupina 11. kolo 128
USK Praha B
K2 Prostějov
2. 4. 2022
-
SH Královka
Preview
finálová skupina 11. kolo 129
SLUNETA Ústí nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
2. 4. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
finálová skupina 12. kolo 130
BK Brandýs nad Labem
Tygři Praha
3. 4. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
finálová skupina 12. kolo 131
SLUNETA Ústí nad Labem
K2 Prostějov
3. 4. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
finálová skupina 12. kolo 132
USK Praha B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
3. 4. 2022
-
SH Královka
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Brandýs n.L. 2 2 0 134 115 4
2. K2 Prostějov 2 1 1 100 101 3
3. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0 1 72 75 1
4. Tygři Praha 1 0 1 42 57 1
5. USK Praha B 0 0 0
6. Sluneta Ústí n.L. 0 0 0
7. Slovan Litoměřice 0 0 0

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha B 9 31.3 2.0 6.3 /11.9 53.3 12.4
Basket Pastelka MB 10 24.0 2.2 12.0 /19.5 61.5 13.6
Sluneta Ústí n.L. 9 28.1 1.7 10.8 /19.7 54.8 15.4
Slovan Litoměřice 12 23.3 2.9 8.1 /12.6 64.2 13.2
Basket Slovanka B 11 15.2 6.1 3.3 /7.8 42.4 13.3
Sokol Nusle 11 19.0 1.9 11.5 /18.9 60.9 15.4
Aritma Praha 8 11.4 1.9 3.0 /7.0 42.9 8.0
BK Brandýs n.L. 11 25.1 3.9 9.1 /16.7 54.3 11.5
Basket Ostrava 12 19.4 4.1 8.5 /15.5 54.8 13.8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 11 23.3 5.3 12.2 /18.6 65.7 16.1
Žabiny Brno B 12 21.4 2.8 9.3 /18.6 50.0 15.7
BC Vysočina 12 18.9 2.2 7.3 /14.8 49.2 16.4
K2 Prostějov 14 24.3 4.1 9.7 /18.2 53.3 16.9
KP Brno B 11 17.9 3.5 10.3 /23.2 44.3 16.7
Sokol Kladno 10 16.1 1.4 7.5 /14.9 50.3 12.6
HB Basket B 11 20.9 3.6 6.8 /14.0 48.7 14.0
DBaK 10 30.3 1.4 6.0 /10.6 56.6 17.4
Tygři Praha 11 21.3 6.9 7.6 /13.6 56.0 9.2
Basket Poděbrady 11 18.7 2.4 9.1 /16.2 56.2 16.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Vyhlídal Michal 6 5 1 0 1.2 1.1 1.1
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Veis Martin 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Vaníček Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Vampola Jakub 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 4 1 3 0 1.0 1.6 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 6 3 3 0 1.0 1.7 1.3
Štancl Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Šlaj Jiří 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Syrovátka František 4 1 3 0 1.9 1.4 1.6
Slovák Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.5 2.0 1.8
Schambergerová Barbora 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Shumskyy Vitaliy 5 0 5 0 1.3 1.4 1.4
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Poživil Jaroslav 4 3 1 0 1.5 1.3 1.4
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 1.4 1.9 1.6
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mašek Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Lysov Fedor 6 0 6 0 1.5 1.2 1.3
Lejčko Jan 8 7 1 0 1.0 1.2 1.1
Kubeš Michal 3 1 2 0 1.2 2.0 1.6
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 3.0 2.3
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Kovačovič Matej 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Koudela Martin 3 2 1 0 1.5 1.3 1.4
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kočovský Dominik 4 3 1 0 1.1 1.1 1.1
Kocián Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 8 2 6 0 1.0 1.1 1.1
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jon Miloslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 4 0 4 0 1.6 1.8 1.7
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 2.5 2.0
Holaň Dominik 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Hendrych Jan 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Hendrich Pavel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejnic Jan 3 0 3 0 1.3 1.7 1.5
Hejduk Jakub 5 4 1 0 1.2 1.7 1.5
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Dub Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Bočková Lenka 4 0 4 0 1.1 1.9 1.5
Billík Dennis 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Bešina Marek 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře