Extraliga U19Ž

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 5
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
16. 12. 2023
10:00
3. ZŠ Petr Baudyš
Matěj Pletánek
54
83
20
22
31
48
47
66
Review
základní část 1. kolo 3
KP Brno
USK Praha
16. 12. 2023
11:45
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Pavel Nehoda
Dominik Holaň
58
71
14
17
29
44
41
57
Review
základní část 1. kolo 4
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 12. 2023
12:00
Městská sportovní hala - velká František Syrovátka
Daniel Čížek
75
54
13
17
37
27
53
34
Review
základní část 1. kolo 2
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
16. 12. 2023
13:00
SH Rosnička Brno Jiří Krejčiřík
Tereza Večeřová
80
59
20
11
41
25
63
39
Review
základní část 1. kolo 1
Tygři Praha
BA Sparta Praha
16. 12. 2023
14:30
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Martin Kozel
79
78
24
16
38
31
63
53
Review
základní část 1. kolo 6
BK Strakonice
HB Basket Praha
16. 12. 2023
19:30
STARZ aréna Filip Hackl
Daniel Chvála
40
82
2
25
19
49
34
70
Review
základní část 2. kolo 8
BA Sparta Praha
HB Basket Praha
23. 9. 2023
12:00
Hala Kuncova Lukáš Ulrych
Štěpán Beran
63
85
13
23
36
36
53
60
Review
základní část 2. kolo 12
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 9. 2023
14:00
SH Královka Tomáš Tejček
Filip Hackl
85
52
26
11
41
20
58
33
Review
základní část 2. kolo 7
Tygři Praha
BK Strakonice
23. 9. 2023
14:15
Sportovní hala Jeneč Jan Neubauer
Lucie Moravcová
90
50
24
9
50
26
74
40
Review
základní část 2. kolo 10
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
23. 9. 2023
14:30
Hala Sportovního Gymnázia Jakub Kremser
Václav Sýkora
81
84
20
21
32
46
52
50
71
71
Review
základní část 2. kolo 9
Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
23. 9. 2023
16:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Kristýna Jansová
81
59
19
18
39
31
62
45
Review
základní část 2. kolo 11
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
23. 9. 2023
18:45
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Michal Kubeš
Martin Račanský
85
74
17
21
42
37
70
60
Review
základní část 3. kolo 14
BA Sparta Praha
BK Strakonice
24. 9. 2023
09:00
Hala Kuncova Jan Hošek
Štěpán Beran
78
47
19
13
45
20
61
37
Review
základní část 3. kolo 16
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
24. 9. 2023
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Kamil Karafiát
Robin Petrák
74
60
19
11
37
36
56
45
Review
základní část 3. kolo 15
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
24. 9. 2023
10:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Jiří Krejčiřík
60
71
19
23
30
36
48
58
Review
základní část 3. kolo 17
KP Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 9. 2023
10:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Michal Kubeš
Martin Račanský
104
39
23
13
44
21
82
27
Review
základní část 3. kolo 18
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
24. 9. 2023
10:00
SH Královka Tomáš Tejček
Filip Hackl
77
57
17
12
40
34
60
50
Review
základní část 3. kolo 13
Tygři Praha
HB Basket Praha
24. 9. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Neubauer
Lucie Moravcová
65
95
21
25
39
51
53
71
Review
základní část 4. kolo 21
BK Loko Trutnov
KP Brno
7. 10. 2023
11:15
3. ZŠ Jan Renc
Klaudia Aleksandra Karwowska
64
74
11
14
27
38
41
54
Review
základní část 4. kolo 24
BA Sparta Praha
SBŠ Ostrava
7. 10. 2023
12:30
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Michal Mainuš
80
66
20
18
44
35
66
54
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol Hradec Králové
USK Praha
7. 10. 2023
15:00
SH Vysoká nad Labem Dennis Billík
Rastislav Frass
63
57
14
15
33
31
52
41
Review
základní část 4. kolo 19
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
7. 10. 2023
16:00
STARZ aréna Jakub Petrák
Lucie Moravcová
41
54
11
15
18
29
32
40
Review
základní část 4. kolo 23
Tygři Praha
Žabiny Brno
7. 10. 2023
17:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Jodl
Michal Kuncl
52
78
17
26
29
45
40
69
Review
základní část 4. kolo 20
HB Basket Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 10. 2023
18:00
SK Aritma Praha Pavel Šenk
Jan Neubauer
113
53
34
6
53
23
77
40
Review
základní část 5. kolo 30
BA Sparta Praha
Žabiny Brno
8. 10. 2023
09:00
Hala Kuncova Jonáš Kavan
Michal Mainuš
50
87
12
20
24
41
38
58
Review
základní část 5. kolo 27
BK Loko Trutnov
USK Praha
8. 10. 2023
09:30
3. ZŠ Lukáš Hartig
Pavel Theodor
42
85
7
15
16
42
28
60
Review
základní část 5. kolo 26
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
8. 10. 2023
10:30
SK Aritma Praha Jan Renc
Klaudia Aleksandra Karwowska
85
74
18
21
43
42
63
66
Review
základní část 5. kolo 28
Sokol Hradec Králové
KP Brno
8. 10. 2023
11:00
hala Sokol Hradec Králové Dennis Billík
Rastislav Frass
65
45
16
13
30
20
50
35
Review
základní část 5. kolo 29
Tygři Praha
SBŠ Ostrava
8. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Jodl
Michal Kuncl
88
76
27
15
49
33
70
55
Review
základní část 5. kolo 25
BK Strakonice
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 10. 2023
11:30
STARZ aréna Jakub Petrák
Lucie Moravcová
52
69
18
17
28
29
43
41
Review
základní část 6. kolo 34
USK Praha
BA Sparta Praha
18. 2. 2024
10:00
SH Královka Veronika Vávrová
Tomáš Linhart
69
42
10
14
30
19
55
29
Review
základní část 6. kolo 32
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
21. 10. 2023
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Adam Giecek
Tomáš Kraina
55
67
16
19
28
30
44
50
Review
základní část 6. kolo 33
KP Brno
Tygři Praha
21. 10. 2023
13:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Natálie Karabínová
Martin Račanský
74
54
11
12
34
24
50
37
Review
základní část 6. kolo 31
Žabiny Brno
BK Strakonice
21. 10. 2023
14:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Marek Vaníček
87
49
28
15
51
22
72
39
Review
základní část 6. kolo 36
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Hradec Králové
21. 10. 2023
16:00
SPŠ spojů Jan Neubauer
Lucie Moravcová
61
99
18
23
37
53
48
77
Review
základní část 6. kolo 35
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
21. 10. 2023
18:00
Městská sportovní hala - velká Michal Tesař
Vladislav Lunhul
64
62
16
17
32
35
45
51
Review
základní část 7. kolo 38
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
22. 10. 2023
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Michal Slovák
62
61
16
14
25
27
39
43
54
54
Review
základní část 7. kolo 39
KP Brno
BA Sparta Praha
22. 10. 2023
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Natálie Karabínová
Martin Račanský
73
50
18
14
36
32
53
42
Review
základní část 7. kolo 37
Žabiny Brno
HB Basket Praha
22. 10. 2023
10:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Marek Vaníček
72
68
21
18
50
27
67
49
Review
základní část 7. kolo 42
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Loko Trutnov
22. 10. 2023
10:30
SPŠ spojů Jan Neubauer
Lucie Moravcová
59
54
11
16
30
33
40
44
Review
základní část 7. kolo 40
USK Praha
Tygři Praha
22. 10. 2023
13:00
SH Folimanka Ivo Melichárek
Štěpán Beran
63
38
15
13
29
20
47
30
Review
základní část 7. kolo 41
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
22. 10. 2023
15:00
Městská sportovní hala - velká Michal Tesař
Vladislav Lunhul
76
70
17
26
37
43
53
57
Review
základní část 8. kolo 45
Tygři Praha
BK Levhartice Chomutov
11. 11. 2023
12:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Jakub Petrák
54
72
13
17
25
36
43
55
Review
základní část 8. kolo 48
SBŠ Ostrava
USK Praha
11. 11. 2023
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Tomáš Kraina
64
82
12
21
35
37
48
65
Review
základní část 8. kolo 43
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
11. 11. 2023
16:00
STARZ aréna Lukáš Ulrych
Pavel Podhůrský
42
64
7
22
23
37
27
59
Review
základní část 8. kolo 47
Žabiny Brno
KP Brno
11. 11. 2023
17:30
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Michal Slovák
56
83
19
15
36
38
51
57
Review
základní část 8. kolo 44
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
11. 11. 2023
18:00
SK Aritma Praha Jan Jeřáb
Lucie Peterková
40
74
16
27
23
39
35
53
Review
základní část 8. kolo 46
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
29. 11. 2023
18:45
Hala Kuncova Jan Musil
Jan Neubauer
68
41
12
8
32
22
56
34
Review
základní část 9. kolo 51
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Lucie Moravcová
71
74
23
18
42
41
59
55
Review
základní část 9. kolo 49
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
12. 11. 2023
10:00
STARZ aréna Lukáš Ulrych
Pavel Podhůrský
35
100
7
25
17
48
21
68
Review
základní část 9. kolo 50
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
12. 11. 2023
10:30
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Jakub Petrák
98
45
19
5
45
15
73
26
Review
základní část 9. kolo 54
SBŠ Ostrava
KP Brno
12. 11. 2023
11:30
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Jan Menšík
73
93
13
17
31
42
53
78
Review
základní část 9. kolo 53
Žabiny Brno
USK Praha
12. 11. 2023
12:30
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Michal Slovák
49
77
19
20
28
36
45
63
Review
základní část 9. kolo 52
BA Sparta Praha
BK Levhartice Chomutov
5. 12. 2023
19:15
Hala Kuncova Lucie Peterková
Tomáš Tejček
72
63
24
8
40
28
57
43
Review
základní část 10. kolo 56
USK Praha
HB Basket Praha
2. 12. 2023
12:00
SH Královka Jiří Jodl
Jan Neubauer
54
44
12
12
28
14
45
36
Review
základní část 10. kolo 59
BK Loko Trutnov
Tygři Praha
2. 12. 2023
16:00
3. ZŠ Dominik Výborný
Tomáš Tejček
43
51
10
16
22
29
31
36
Review
základní část 10. kolo 60
Sokol Hradec Králové
BA Sparta Praha
2. 12. 2023
16:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Bráblík
Tereza Večeřová
87
48
14
11
34
24
59
30
Review
základní část 10. kolo 55
KP Brno
BK Strakonice
18. 1. 2024
16:20
Tělocvična Purkyňova 2 Jan Špaček
Dominik Holaň
81
52
22
14
47
25
61
41
Review
základní část 10. kolo 58
SLUNETA Ústí nad Labem
SBŠ Ostrava
4. 1. 2024
17:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Petr Eisner
Jan Kout
55
80
7
14
23
33
32
53
Review
základní část 10. kolo 57
BK Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
2. 12. 2023
18:00
Městská sportovní hala - malá Jaroslav Pazourek
Vladislav Lunhul
63
67
15
10
28
33
42
56
Review
základní část 11. kolo 62
USK Praha
BK Strakonice
3. 12. 2023
09:00
SH Královka Lukáš Ulrych
Daniel Čížek
54
37
9
12
28
17
46
25
Review
základní část 11. kolo 61
KP Brno
HB Basket Praha
3. 12. 2023
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Michal Škaroupka
Dominik Krčmář
66
63
20
17
37
33
51
52
Review
základní část 11. kolo 65
BK Loko Trutnov
BA Sparta Praha
3. 12. 2023
09:30
3. ZŠ Dominik Výborný
Tomáš Tejček
62
81
13
27
36
45
48
64
Review
základní část 11. kolo 66
Sokol Hradec Králové
Tygři Praha
3. 12. 2023
11:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Bráblík
Tereza Večeřová
61
51
22
14
39
20
45
36
Review
základní část 11. kolo 64
SLUNETA Ústí nad Labem
Žabiny Brno
3. 12. 2023
11:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Dennis Billík
Jakub Hejduk
57
65
13
10
26
26
41
45
Review
základní část 11. kolo 63
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
31. 1. 2024
19:00
Městská sportovní hala - malá Jan Hendrych
Petr Eisner
89
72
25
16
44
29
67
49
Review
základní část 12. kolo 68
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
17. 12. 2023
09:30
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Václav Sýkora
62
92
19
21
32
46
46
70
Review
základní část 12. kolo 67
BA Sparta Praha
Tygři Praha
17. 12. 2023
10:00
Hala Kuncova Jonáš Kavan
Michal Tesař
62
45
12
9
32
23
46
34
Review
základní část 12. kolo 70
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levhartice Chomutov
17. 12. 2023
10:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Jan Neubauer
Vitaliy Shumskyy
54
79
15
18
25
38
42
56
Review
základní část 12. kolo 72
HB Basket Praha
BK Strakonice
17. 12. 2023
10:30
SK Aritma Praha Jiří Jodl
Michal Kuncl
81
29
27
4
44
11
65
17
Review
základní část 12. kolo 69
USK Praha
KP Brno
17. 12. 2023
11:00
SH Královka Roman Kejklíček
Martin Koudela
71
47
14
8
33
18
54
33
Review
základní část 12. kolo 71
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
17. 12. 2023
14:30
hala Sokol Hradec Králové Petr Znamínko
Petr Havlíček
96
46
25
15
48
23
74
34
Review
základní část 13. kolo 75
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
13. 1. 2024
11:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Renc
Tomáš Tejček
77
70
21
17
36
35
56
46
Review
základní část 13. kolo 78
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
13. 1. 2024
12:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Petr Eisner
63
77
11
9
28
38
49
59
Review
základní část 13. kolo 76
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
13. 1. 2024
16:30
3. ZŠ Jan Kovář
Dominik Štancl
58
86
16
25
35
49
45
65
Review
základní část 13. kolo 77
SLUNETA Ústí nad Labem
KP Brno
13. 1. 2024
17:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Michal Dub
Lucie Moravcová
78
92
17
20
34
51
65
66
Review
základní část 13. kolo 73
HB Basket Praha
Tygři Praha
13. 1. 2024
17:15
sportovní hala Zličín Jan Jeřáb
Jan Neubauer
73
44
20
14
44
22
65
32
Review
základní část 13. kolo 74
BK Strakonice
BA Sparta Praha
20. 3. 2024
18:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
54
69
8
20
24
39
41
49
Review
základní část 14. kolo 80
HB Basket Praha
BA Sparta Praha
14. 1. 2024
09:30
sportovní hala Zličín Jakub Hejduk
Jan Neubauer
82
57
25
20
36
35
54
47
Review
základní část 14. kolo 81
BK Loko Trutnov
Žabiny Brno
14. 1. 2024
09:30
3. ZŠ Petr Baudyš
Dominik Štancl
51
86
11
16
29
40
36
73
Review
základní část 14. kolo 79
BK Strakonice
Tygři Praha
14. 1. 2024
10:00
STARZ aréna Michal Kuncl
Martin Kozel
47
66
9
13
24
31
27
54
Review
základní část 14. kolo 84
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
14. 1. 2024
10:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Michal Dub
Lucie Moravcová
68
82
11
13
28
43
44
63
Review
základní část 14. kolo 82
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
14. 1. 2024
11:00
hala Sokol Hradec Králové Antonín Kapl
Tomáš Tejček
89
58
21
14
37
31
54
47
Review
základní část 14. kolo 83
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
14. 1. 2024
13:00
Městská sportovní hala - velká Ladislav Neuman
Petr Eisner
40
78
9
25
26
47
32
59
Review
základní část 15. kolo 88
KP Brno
Sokol Hradec Králové
3. 2. 2024
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Pavel Nehoda
Marek Vaníček
56
79
13
15
31
39
42
67
Review
základní část 15. kolo 87
USK Praha
BK Loko Trutnov
27. 1. 2024
12:00
SH Královka Jan Hendrych
Jan Neubauer
59
37
16
3
34
16
48
27
Review
základní část 15. kolo 86
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
27. 1. 2024
14:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Ondřej Josefus
63
68
13
23
31
48
37
62
Review
základní část 15. kolo 89
SBŠ Ostrava
Tygři Praha
27. 1. 2024
14:30
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Michal Slovák
83
62
20
14
39
26
60
51
Review
základní část 15. kolo 90
Žabiny Brno
BA Sparta Praha
27. 1. 2024
15:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Martin Račanský
105
83
23
19
48
39
78
67
Review
základní část 15. kolo 85
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Strakonice
27. 1. 2024
17:00
SPŠ spojů Roman Kejklíček
Vitaliy Shumskyy
82
49
15
12
47
24
66
41
Review
základní část 16. kolo 91
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
28. 1. 2024
09:00
Městská sportovní hala - malá Jaroslav Pazourek
Ondřej Josefus
68
43
19
11
30
26
51
33
Review
základní část 16. kolo 95
Žabiny Brno
Tygři Praha
28. 1. 2024
09:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Martin Račanský
83
54
17
16
43
32
66
45
Review
základní část 16. kolo 96
SBŠ Ostrava
BA Sparta Praha
28. 1. 2024
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Michal Slovák
68
82
20
23
33
50
48
66
Review
základní část 16. kolo 93
KP Brno
BK Loko Trutnov
28. 1. 2024
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Kamil Karafiát
Tereza Večeřová
85
55
19
17
45
27
61
41
Review
základní část 16. kolo 92
SLUNETA Ústí nad Labem
HB Basket Praha
28. 1. 2024
11:00
SPŠ spojů Petr Eisner
Adéla Zemancová
74
113
18
37
40
67
58
92
Review
základní část 16. kolo 94
USK Praha
Sokol Hradec Králové
2. 2. 2024
15:00
SH Královka Jan Musil
Michal Dub
63
61
22
16
43
36
48
52
Review
základní část 17. kolo 100
Tygři Praha
USK Praha
17. 2. 2024
09:30
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Lukáš Kalabza
52
70
12
17
26
33
40
58
Review
základní část 17. kolo 99
BA Sparta Praha
KP Brno
17. 2. 2024
12:30
Hala Kuncova František Syrovátka
Michal Tesař
77
81
25
13
44
38
58
62
Review
základní část 17. kolo 101
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
17. 2. 2024
14:30
hala Sokol Hradec Králové Jan Hecl
Antonín Kapl
81
46
15
22
33
30
56
42
Review
základní část 17. kolo 98
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
17. 2. 2024
15:00
STARZ aréna Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Hošek
59
66
22
10
37
24
48
44
Review
základní část 17. kolo 102
BK Loko Trutnov
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 2. 2024
15:30
3. ZŠ Lukáš Hartig
Tomáš Tejček
58
55
13
13
27
24
42
40
Review
základní část 17. kolo 97
HB Basket Praha
Žabiny Brno
17. 2. 2024
16:00
sportovní hala Zličín Jan Jeřáb
Michal Mainuš
71
53
16
14
39
27
56
37
Review
základní část 18. kolo 105
Tygři Praha
KP Brno
18. 2. 2024
09:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Lukáš Kalabza
59
48
17
15
28
27
47
35
Review
základní část 18. kolo 103
BK Strakonice
Žabiny Brno
18. 2. 2024
09:30
STARZ aréna Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Hošek
42
82
11
18
28
35
37
55
Review
základní část 18. kolo 107
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
18. 2. 2024
09:30
3. ZŠ Lukáš Hartig
Tomáš Tejček
60
73
22
24
33
45
47
57
Review
základní část 18. kolo 104
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
18. 2. 2024
10:30
SK Aritma Praha Jan Jeřáb
Michal Mainuš
95
75
29
14
50
38
75
51
Review
základní část 18. kolo 108
Sokol Hradec Králové
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 2. 2024
11:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Hecl
Antonín Kapl
68
63
21
12
33
26
52
45
Review
základní část 18. kolo 106
BA Sparta Praha
USK Praha
21. 10. 2023
13:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jan Renc
54
65
16
18
30
29
39
42
Review
základní část 19. kolo 113
USK Praha
Žabiny Brno
2. 3. 2024
12:00
SH Královka Jaroslav Pazourek
Jakub Petrák
58
59
12
11
25
33
40
43
Review
základní část 19. kolo 114
KP Brno
SBŠ Ostrava
2. 3. 2024
12:45
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Pavel Nehoda
Martin Račanský
72
60
22
18
35
34
56
47
Review
základní část 19. kolo 110
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
2. 3. 2024
13:30
3. ZŠ Michal Dub
Fedor Lysov
34
94
8
28
13
52
21
74
Review
základní část 19. kolo 109
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
2. 3. 2024
14:30
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Ondřej Vlach
90
45
28
11
53
24
69
34
Review
základní část 19. kolo 111
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
2. 3. 2024
15:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Matej Kovačovič
Jan Kout
54
66
12
22
20
38
35
54
Review
základní část 19. kolo 112
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta Praha
2. 3. 2024
18:00
Městská sportovní hala - velká Petr Eisner
Vladislav Lunhul
61
78
23
19
39
44
53
62
Review
základní část 20. kolo 115
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
3. 3. 2024
09:00
3. ZŠ Michal Dub
Fedor Lysov
74
65
29
20
40
39
56
49
Review
základní část 20. kolo 117
BK Levhartice Chomutov
Tygři Praha
3. 3. 2024
09:00
Městská sportovní hala - velká Petr Eisner
Vladislav Lunhul
62
71
14
15
28
34
48
51
Review
základní část 20. kolo 120
USK Praha
SBŠ Ostrava
3. 3. 2024
10:30
SH Královka Jaroslav Pazourek
Jakub Petrák
79
40
25
11
49
28
68
32
Review
základní část 20. kolo 116
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
3. 3. 2024
11:00
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Hartig
Ondřej Vlach
44
62
14
18
26
29
40
48
Review
základní část 20. kolo 118
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
3. 3. 2024
11:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Matej Kovačovič
Jan Kout
73
75
11
8
35
30
50
57
Review
základní část 20. kolo 119
KP Brno
Žabiny Brno
3. 3. 2024
15:15
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Pavel Nehoda
Michal Škaroupka
51
55
16
11
32
19
43
36
Review
základní část 21. kolo 125
BA Sparta Praha
BK Loko Trutnov
23. 3. 2024
11:00
Hala Kuncova Jan Hošek
Filip Hackl
79
62
11
18
35
38
58
54
Review
základní část 21. kolo 122
BK Strakonice
USK Praha
23. 3. 2024
12:00
STARZ aréna Jiří Jodl
Jáchym Povolný
56
75
15
16
26
41
39
62
Review
základní část 21. kolo 123
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
23. 3. 2024
14:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Pavel Nehoda
80
49
28
16
46
34
59
43
Review
základní část 21. kolo 124
Žabiny Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 3. 2024
15:00
SH Rosnička Brno Jiří Fanta
Jiří Krejčiřík
88
57
19
15
42
29
65
44
Review
základní část 21. kolo 126
Tygři Praha
Sokol Hradec Králové
23. 3. 2024
15:00
Sportovní hala Jeneč Dennis Billík
Jan Neubauer
59
79
13
21
20
48
37
67
Review
základní část 21. kolo 121
HB Basket Praha
KP Brno
23. 3. 2024
17:30
sportovní hala Zličín Pavel Podhůrský
Martin Kozel
77
57
23
13
37
33
60
45
Review
základní část 22. kolo 130
SBŠ Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 3. 2024
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Martin Veis
Michal Slovák
57
58
18
17
33
37
44
47
Review
základní část 22. kolo 132
BA Sparta Praha
Sokol Hradec Králové
24. 3. 2024
09:00
Hala Kuncova Jan Hošek
Filip Hackl
70
85
23
17
41
39
60
61
Review
základní část 22. kolo 127
BK Strakonice
KP Brno
24. 3. 2024
09:30
STARZ aréna Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
54
81
14
21
33
39
43
62
Review
základní část 22. kolo 129
Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
24. 3. 2024
10:00
SH Rosnička Brno Jiří Fanta
Marek Bešina
92
58
25
14
44
32
73
46
Review
základní část 22. kolo 128
HB Basket Praha
USK Praha
24. 3. 2024
12:15
sportovní hala Zličín Pavel Podhůrský
Martin Kozel
57
68
18
10
31
22
45
43
Review
základní část 22. kolo 131
Tygři Praha
BK Loko Trutnov
24. 3. 2024
13:00
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Jan Neubauer
71
46
14
15
35
24
59
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
11 Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 18 24 31.1 19.8 6.8/14.1 48.4 1.0/3.4 29.6 3.1/4.0 78.9 1.7 5.3 7.0 2.8 2.8 3.9 0.0 4.5 2.7 20.0
Lucie Válková SBŠ Ostrava 19 21 31.7 20.7 5.0/9.6 52.0 2.2/6.0 36.5 4.1/5.8 71.1 1.5 5.3 6.9 2.5 3.7 4.0 0.0 4.8 1.1 24.0
Tereza Pavelcová HB Basket 17 26 27.5 15.3 3.8/7.0 53.8 2.2/6.7 32.0 1.3/1.9 0.0* 1.5 5.2 6.7 2.1 3.0 2.7 0.0 1.7 2.2 17.0
Kateřina Chodorová BA Sparta Praha 19 23 29.7 16.2 4.6/11.1 41.2 0.8/2.9 28.8 4.6/7.3 62.5 1.6 4.1 5.7 1.9 3.7 3.9 0.0 6.6 2.0 17.6
Ela Zídková USK Praha 17 26 31.9 13.4 5.2/12.1 42.5 0.5/1.9 0.0* 1.5/2.4 60.3 4.3 5.2 9.6 1.4 1.2 2.2 0.0 2.0 1.7 15.2
Vendula Krausová BA Sparta Praha 18 22 30.5 15.7 4.5/9.0 50.8 0.9/5.0 18.0 3.9/7.3 52.8 1.3 4.8 6.0 2.8 3.1 3.9 0.0 5.9 3.0 14.9
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 19 24 31.0 14.1 4.5/11.4 39.8 1.0/3.5 29.4 1.9/2.8 67.6 0.8 4.4 5.2 4.5 2.1 3.2 0.1 2.3 1.9 13.7
Nikola Večeřová HB Basket 18 26 26.7 13.0 4.7/8.5 55.5 0.3/1.3 0.0* 2.8/4.0 71.2 1.8 5.5 7.3 1.4 1.3 2.2 0.0 3.1 2.6 16.2
Julie Pilařová HB Basket 17 26 28.7 12.9 3.8/7.3 52.9 0.9/4.0 21.9 2.6/3.7 70.5 1.7 4.0 5.7 3.1 2.3 3.0 0.0 2.7 1.6 14.4
Michaela Hrbáčová SBŠ Ostrava 18 22 30.5 14.9 3.5/7.7 44.7 0.7/2.3 30.0 5.9/8.5 69.5 1.4 5.1 6.5 0.6 1.0 3.1 0.0 6.0 2.8 15.0
Anastázie Pešková BK Strakonice 18 22 34.8 14.8 5.4/12.9 42.0 0.2/1.0 0.0* 3.3/5.7 57.9 2.0 5.1 7.2 1.1 1.9 3.7 0.0 4.2 2.1 12.9
Aneta Kytlicová Žabiny Brno 18 20 27.6 16.3 5.1/9.9 51.5 0.8/3.2 23.8 3.8/5.4 71.0 1.5 3.8 5.2 1.2 2.6 2.1 0.0 3.8 2.7 16.3
Barbora Šubová Žabiny Brno 16 26 25.3 12.3 2.9/6.2 47.2 1.3/3.7 36.1 2.4/3.5 68.5 1.5 4.6 6.1 0.9 1.3 2.8 0.0 2.5 2.5 12.9
33 Tereza Trávníčková KP Brno 19 24 27.4 12.7 3.7/8.6 42.7 0.8/3.2 23.7 3.1/4.4 70.8 3.5 5.1 8.6 1.1 1.4 2.8 0.0 3.6 2.7 15.0
Kateřina Kalná Žabiny Brno 17 26 23.9 11.2 4.3/9.6 45.2 0.0/0.0 0.0* 2.5/4.5 55.6 3.5 5.7 9.2 0.6 0.7 2.2 0.0 3.3 2.4 14.0
Karolína Petlanová USK Praha 19 22 28.8 12.5 4.1/9.1 45.5 0.9/4.0 21.3 1.6/2.6 62.1 2.5 3.1 5.6 2.1 2.0 2.8 0.0 2.2 2.7 10.2
Julie Laubertová Tygři Praha 18 24 28.7 11.1 2.1/5.6 37.3 1.8/6.0 30.1 1.5/2.1 72.5 0.8 2.6 3.3 1.0 1.8 2.4 0.0 2.2 2.0 7.3
45 Natálie Vlachová Sokol H. Králové 18 25 24.4 10.3 2.8/7.1 39.9 1.0/4.0 25.3 1.6/2.5 64.5 2.1 3.0 5.2 1.4 1.8 1.5 0.0 1.6 1.3 9.5
Amálie Štenclová BA Sparta Praha 18 20 28.4 12.7 3.9/9.6 40.3 1.0/4.2 22.6 2.1/2.9 72.4 1.7 3.8 5.5 1.2 1.5 2.6 0.0 2.3 1.9 9.4
5 Viktorie Švarcová KP Brno 17 22 29.3 11.2 2.8/9.5 29.7 1.3/3.8 34.9 1.6/3.7 43.9 2.0 2.5 4.5 4.0 2.4 1.8 0.1 3.0 1.7 10.4
Viktorie Štaflová USK Praha 18 26 29.7 9.0 2.1/5.1 41.7 1.0/3.4 29.2 1.8/2.6 68.7 1.0 4.0 5.0 2.7 2.2 2.0 0.1 2.6 2.3 11.5
Tereza Strýčková Loko Trutnov 18 22 31.5 10.6 3.1/7.8 40.1 0.6/2.3 26.0 2.6/3.7 69.5 1.8 4.6 6.4 0.5 0.7 2.6 0.0 2.7 1.9 10.0
7 Ema Kameníková Sokol H. Králové 17 26 21.9 9.0 3.1/6.0 51.0 0.3/1.5 0.0* 1.9/3.3 57.0 1.7 3.9 5.7 1.0 1.4 1.6 0.0 2.8 2.3 10.8
10 Nella Bernasová Sokol H. Králové 18 26 19.0 8.9 1.4/3.1 45.7 1.7/5.5 31.3 0.9/1.2 0.0* 0.9 1.7 2.7 0.8 1.0 1.4 0.0 0.8 2.0 5.2
53 Marie Staňková Levhartice Chomutov 18 19 27.5 12.0 4.2/10.5 39.7 0.4/2.2 16.7 2.6/3.9 66.2 3.7 3.8 7.5 1.4 1.3 2.6 0.0 3.8 2.5 11.8
15 Nella Klapková Sokol H. Králové 18 21 21.0 10.4 4.5/8.2 54.9 0.1/0.4 0.0* 1.1/2.1 51.1 2.3 3.8 6.0 1.4 2.0 2.6 0.0 1.6 2.6 11.7
Mariana Přibylová USK Praha 19 17 28.8 12.6 3.6/7.7 47.3 0.8/3.1 26.4 2.9/4.7 61.3 1.8 4.6 6.4 3.9 2.4 3.3 0.1 4.2 1.4 16.8
18 Ela Salačová Levhartice Chomutov 17 17 29.1 12.5 5.1/12.6 40.0 0.1/0.6 0.0* 2.2/3.5 64.4 3.2 7.1 10.3 0.9 2.1 2.1 0.0 3.2 2.0 16.8
4 Anna Brožová Sokol H. Králové 18 18 24.9 11.4 3.9/7.2 54.6 0.6/1.9 0.0* 1.8/2.6 70.2 0.7 3.2 3.8 3.4 1.3 2.2 0.1 2.6 1.6 13.7
Barbora Valachová Sluneta Ústí n.L. 19 18 26.7 11.4 1.7/5.8 28.6 1.8/5.8 31.4 2.6/4.1 62.2 0.9 3.7 4.6 1.3 2.1 4.4 0.0 4.3 2.1 7.6
Veronika Trieblová Sluneta Ústí n.L. 18 19 28.2 10.4 4.0/8.6 46.6 0.0/0.3 0.0* 2.4/4.4 55.4 3.2 6.2 9.4 1.3 0.9 2.7 0.0 3.7 2.7 14.2
Tereza Plašilová Loko Trutnov 18 17 28.6 11.6 3.3/9.4 35.2 0.2/1.4 0.0* 4.3/5.9 73.0 0.8 4.7 5.5 1.7 1.6 2.8 0.0 4.4 2.5 11.0
Karolína Cahová USK Praha 17 26 23.2 7.6 3.1/7.5 41.3 0.1/0.2 0.0* 1.1/2.0 54.7 2.9 3.7 6.6 1.4 0.7 1.9 0.0 1.9 2.0 9.1
Adéla Hrdinková BA Sparta Praha 19 21 25.2 9.3 3.7/10.2 36.3 0.1/0.4 0.0* 1.6/2.3 70.8 3.0 2.8 5.8 0.9 1.0 2.6 0.0 2.1 2.2 7.5
Marie Holá HB Basket 19 25 21.8 7.6 3.2/6.8 47.3 0.0/0.1 0.0* 1.2/1.5 0.0* 2.0 1.4 3.5 0.6 1.3 0.9 0.0 1.4 1.2 8.4
6 Anežka Hrubá Sokol H. Králové 18 25 18.7 7.6 2.1/4.0 51.5 0.9/3.4 27.4 0.6/1.4 0.0* 0.9 3.1 4.0 1.5 1.4 2.2 0.0 1.5 2.8 6.0
Eliška Salaková Sluneta Ústí n.L. 17 22 26.5 8.2 2.3/5.6 41.1 0.5/2.0 27.3 2.0/3.5 56.6 1.0 2.5 3.5 3.0 1.7 3.0 0.0 3.8 2.5 8.4
Karolína Půroková BK Strakonice 18 22 33.6 8.2 2.0/6.6 30.1 0.5/3.4 14.9 2.7/3.8 72.3 0.5 2.2 2.7 1.1 2.0 3.2 0.0 3.2 2.1 3.4
Nela Holaňová SBŠ Ostrava 16 17 29.0 10.6 3.5/7.5 46.1 0.6/4.1 15.9 1.7/2.9 58.0 1.2 3.2 4.4 1.4 2.0 2.9 0.0 2.3 1.4 7.7
Valentýna Veselá KP Brno 18 23 26.3 7.5 2.9/5.6 52.3 0.0/0.3 0.0* 1.6/4.8 32.4 6.0 6.1 12.2 1.3 1.8 2.0 0.0 3.7 2.8 16.3
Adéla Civínová Tygři Praha 17 23 24.4 7.5 2.9/7.4 39.2 0.3/1.8 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.7 2.9 4.6 1.1 1.1 2.1 0.0 1.3 2.7 4.3
17 Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 19 21 22.5 7.7 3.2/7.0 45.6 0.1/0.3 0.0* 1.0/1.6 0.0* 2.5 3.6 6.1 1.9 0.9 2.1 0.0 1.3 1.5 10.4
Monika Fryčová KP Brno 19 22 18.4 7.3 2.2/6.2 36.0 0.1/0.8 0.0* 2.5/3.9 65.9 4.4 4.5 8.9 0.7 1.6 2.1 0.0 2.9 1.9 11.7
Anežka Nenadálová Tygři Praha 19 23 25.0 6.9 2.0/5.0 38.8 0.6/3.4 17.7 1.1/1.9 0.0* 2.2 4.0 6.2 1.4 2.3 2.2 0.0 2.3 2.0 8.7
Adéla Kölblová KP Brno 18 17 24.9 9.2 2.9/6.6 44.2 0.6/2.9 22.4 1.4/2.4 56.1 1.1 1.3 2.4 2.0 1.1 2.5 0.0 2.2 0.9 6.4
Zuzana Tomanová HB Basket 19 22 19.6 7.0 1.7/4.6 37.3 0.9/4.4 19.8 0.9/1.6 0.0* 0.9 2.3 3.2 1.4 1.2 2.0 0.0 1.8 1.5 3.9
Adéla Žáčková BK Strakonice 19 21 30.3 7.2 2.6/6.3 41.7 0.3/2.3 14.6 1.0/2.0 47.6 1.7 4.6 6.2 1.7 1.0 4.4 0.0 2.1 2.8 4.7
Klára Trojanová Sluneta Ústí n.L. 17 18 26.6 8.3 2.3/5.9 38.7 0.3/2.4 11.6 2.9/4.7 61.2 2.5 5.5 8.0 1.6 1.1 1.9 0.0 3.4 1.3 12.1
Klaudie Kelerová KP Brno 18 11 25.0 13.5 2.3/4.5 51.0 2.4/7.1 33.3 1.8/2.2 83.3 0.5 2.5 2.9 1.5 1.5 2.0 0.1 1.5 2.3 9.4
Eva Bartoňková Žabiny Brno 18 25 19.1 5.6 0.4/1.6 0.0* 1.6/5.4 29.9 0.0/0.2 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.8 1.0 0.6 0.1 0.2 1.0 2.8
Lucie Lindušková KP Brno 17 22 17.5 6.3 1.3/4.3 29.5 0.9/2.5 35.7 1.0/1.4 0.0* 0.4 2.2 2.6 1.5 1.1 2.3 0.0 1.1 1.3 4.2
Karolína Taušová USK Praha 16 22 20.0 6.3 2.5/5.7 44.4 0.0/0.7 0.0* 1.0/1.5 0.0* 2.4 3.1 5.5 1.3 0.8 1.0 0.1 1.1 1.1 9.0
Eliška Trollerová Tygři Praha 19 15 29.4 9.1 2.6/7.1 36.8 1.0/4.4 22.7 0.9/1.8 0.0* 1.3 3.4 4.7 3.1 3.1 4.1 0.1 1.4 2.3 6.4
3 Pavlína Paurová Sokol H. Králové 17 24 15.8 5.6 1.7/3.8 44.0 0.5/2.0 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.4 1.5 2.9 1.2 0.8 1.1 0.0 1.0 1.5 4.9
Ema Bláhová HB Basket 17 24 23.9 5.5 1.8/4.2 43.6 0.5/2.4 21.1 0.4/0.6 0.0* 0.9 1.9 2.8 1.8 1.4 1.9 0.0 1.1 1.4 4.9
Karolína Velická Sluneta Ústí n.L. 18 15 24.5 8.7 3.0/7.1 42.5 0.5/1.2 0.0* 1.3/2.5 54.1 2.1 4.5 6.6 1.0 0.7 1.9 0.0 1.6 3.0 8.1
14 Julie Bezdíčková Sokol H. Králové 18 25 17.1 5.2 1.7/3.2 53.8 0.4/1.9 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.6 2.1 2.7 1.3 1.5 1.1 0.0 1.3 2.2 5.0
Anna Davidová BK Strakonice 17 20 26.1 6.3 2.7/5.5 49.5 0.0/0.2 0.0* 0.9/2.2 38.6 1.4 5.4 6.8 0.5 0.8 2.7 0.0 2.3 4.0 6.0
Simona Pazourková Sluneta Ústí n.L. 18 20 23.6 6.2 2.0/6.0 33.3 0.2/1.2 0.0* 1.8/3.0 58.3 0.9 3.3 4.1 2.0 0.6 3.7 0.0 2.4 1.9 3.5
Tereza Potáčková SBŠ Ostrava 18 21 26.6 5.8 1.4/4.1 33.7 0.8/2.9 26.2 0.8/2.0 37.2 0.9 2.3 3.2 1.0 0.8 2.6 0.0 1.5 2.4 1.2
Ema Rychtecká Žabiny Brno 17 21 23.1 5.8 1.6/3.3 48.6 0.7/3.5 20.3 0.4/0.4 0.0* 2.2 3.9 6.1 0.7 1.1 1.3 0.0 0.7 1.6 7.4
Kristina Vaňková HB Basket 18 22 20.1 5.4 2.1/3.7 56.1 0.3/1.5 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.7 2.0 2.7 2.5 1.0 2.2 0.1 0.7 1.8 5.3
Eliška Javanská USK Praha 18 20 14.5 5.9 2.1/5.0 42.0 0.3/0.8 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.3 1.7 3.0 0.5 0.9 1.3 0.0 1.1 1.4 5.1
Anna Běláčová Tygři Praha 16 18 20.2 6.4 2.0/6.2 32.4 0.4/2.4 16.3 1.3/1.8 0.0* 0.6 2.7 3.3 1.4 1.5 2.2 0.0 1.7 1.7 3.8
33 Ema Jančárková Levhartice Chomutov 18 24 28.8 4.8 1.5/4.8 30.2 0.3/1.9 0.0* 0.9/1.8 0.0* 0.8 1.9 2.7 1.0 1.2 1.9 0.0 1.3 1.7 1.9
32 Tereza Procházková KP Brno 18 22 26.4 5.2 0.8/3.0 27.7 1.0/5.0 21.1 0.4/0.5 0.0* 0.6 3.1 3.7 2.0 1.9 2.3 0.0 0.9 2.0 3.3
34 Jana Vrátilová Levhartice Chomutov 17 22 23.1 5.1 1.2/3.3 37.0 0.7/2.2 33.3 0.5/0.7 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.8 0.6 1.3 0.0 0.7 1.4 2.7
Amálie Kolaříková Sluneta Ústí n.L. 16 14 21.1 7.6 2.4/5.0 48.6 0.4/1.1 0.0* 1.4/2.2 64.5 0.5 1.7 2.2 1.1 0.9 3.1 0.0 2.0 2.1 4.9
Veronika Prokešová KP Brno 19 24 11.9 4.4 1.4/3.9 36.6 0.1/0.6 0.0* 1.2/2.5 49.2 0.9 1.2 2.1 0.1 1.0 1.0 0.0 2.0 1.8 2.8
Laura Samouk USK Praha 19 25 22.8 4.1 1.2/3.2 37.0 0.4/2.0 20.0 0.5/0.8 0.0* 0.7 1.5 2.2 2.0 1.3 0.9 0.1 1.0 1.1 4.8
Barbora Lounová BA Sparta Praha 17 18 23.6 5.6 2.4/6.7 36.4 0.0/0.2 0.0* 0.7/1.6 0.0* 1.3 2.4 3.7 1.6 1.3 3.2 0.0 1.3 2.8 2.3
8 Kateřina Tauchmanová Loko Trutnov 19 16 19.6 6.3 1.6/3.6 43.9 0.5/2.3 21.6 1.6/2.6 61.9 0.5 2.3 2.8 0.6 1.3 2.3 0.0 1.9 2.5 3.4
Klára Aubrechtová HB Basket 18 26 17.1 3.8 1.2/2.8 43.2 0.3/1.1 0.0* 0.5/0.7 0.0* 1.2 2.4 3.6 0.9 1.2 1.3 0.0 0.7 1.9 4.9
Karolína Kotrcová BK Strakonice 16 22 21.6 4.4 1.0/2.6 37.9 0.6/2.5 23.2 0.6/1.2 0.0* 0.8 1.8 2.6 1.4 1.0 1.5 0.0 1.0 0.9 3.9
Marie Hamzová Žabiny Brno 17 12 22.2 8.0 2.5/5.3 47.6 0.3/1.3 0.0* 2.0/2.4 82.8 1.8 5.3 7.0 3.0 1.8 3.0 0.1 2.0 2.8 12.1
23 Veronika Pichrtová Levhartice Chomutov 17 18 23.2 5.3 1.4/3.6 38.5 0.5/1.6 0.0* 1.1/1.3 0.0* 0.9 2.1 3.0 1.0 1.2 1.7 0.0 1.2 1.6 4.8
14 Eliška Boučková Loko Trutnov 19 22 22.3 4.2 0.9/3.5 25.0 0.5/4.0 11.5 1.1/2.2 52.1 0.7 2.0 2.6 0.9 1.0 2.7 0.0 3.3 2.4 -0.1
Anna Zahradníková Loko Trutnov 17 20 22.0 4.6 1.7/4.4 39.1 0.1/1.0 0.0* 1.0/1.6 0.0* 2.0 2.2 4.2 0.2 0.6 1.2 0.0 1.9 2.3 3.9
Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 17 11 26.9 8.2 3.1/6.3 49.3 0.1/1.5 0.0* 1.7/3.1 55.9 0.7 6.0 6.7 1.3 2.1 2.5 0.0 2.5 2.4 11.1
Tereza Jandová HB Basket 19 24 15.9 3.8 1.0/2.2 46.2 0.1/0.7 0.0* 1.4/2.0 0.0* 1.1 2.0 3.1 0.6 0.6 1.0 0.0 1.5 1.3 5.3
29 Jana Tranžíková Levhartice Chomutov 17 24 19.3 3.7 1.5/4.3 34.0 0.2/1.0 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.5 2.2 2.7 0.9 0.8 1.2 0.0 0.9 1.5 2.5
Barbora Krejcarová Tygři Praha 17 16 24.5 5.4 1.1/3.1 34.7 0.7/4.0 17.2 1.3/1.9 0.0* 0.6 2.4 3.1 1.6 0.8 2.8 0.0 2.2 2.1 2.3
Ema Ospalá KP Brno 19 24 11.8 3.5 0.7/1.8 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.5/0.7 0.0* 1.2 0.7 1.9 0.6 0.9 0.9 0.0 0.5 1.0 3.4
Karolína Šplíchalová Tygři Praha 19 8 18.3 10.3 4.5/8.3 54.5 0.1/0.5 0.0* 0.9/1.4 0.0* 2.3 2.4 4.6 1.3 1.4 1.8 0.1 1.4 1.9 10.8
Jiřina Hejlová SBŠ Ostrava 17 15 26.2 5.3 1.0/2.7 37.5 0.7/2.7 26.8 1.1/2.2 51.5 0.7 3.9 4.7 0.4 1.8 2.2 0.0 2.4 3.1 5.1
34 Vendula Mahelová Sokol H. Králové 19 26 12.4 3.0 1.2/2.3 52.5 0.0/0.5 0.0* 0.4/0.6 0.0* 1.5 1.7 3.2 0.4 0.7 0.7 0.0 0.5 1.6 3.8
Karolína Bisová Tygři Praha 19 12 24.1 6.3 1.8/5.6 32.8 0.2/0.7 0.0* 2.2/2.7 81.3 2.4 2.3 4.7 1.0 1.5 0.7 0.1 2.1 1.5 9.0
11 Nikola Kubínová Sokol H. Králové 17 6 23.5 12.5 4.0/7.0 57.1 0.8/3.2 26.3 2.0/2.8 70.6 1.5 4.7 6.2 0.5 1.7 1.7 0.1 2.3 1.7 13.8
Eliška Sedláková Sluneta Ústí n.L. 16 20 17.2 3.7 1.0/2.6 39.2 0.3/2.1 11.9 1.0/1.6 0.0* 0.3 1.3 1.6 1.3 0.8 2.1 0.0 1.3 0.9 1.7
38 Bohdana Metyšová Loko Trutnov 16 7 23.1 9.9 3.6/7.7 46.3 0.0/0.7 0.0* 2.7/6.0 45.2 1.7 4.1 5.9 1.3 2.0 1.1 0.2 4.4 2.6 11.9
Lenka Křivská Loko Trutnov 17 22 21.8 3.1 1.1/2.9 38.1 0.1/0.6 0.0* 0.7/0.9 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.8 0.8 3.4 0.0 1.0 1.1 1.7
Klára Petelová BK Strakonice 18 11 23.6 6.2 2.3/5.2 43.9 0.2/1.6 0.0* 1.1/1.8 0.0* 1.2 2.5 3.6 0.5 1.1 3.4 0.0 1.5 1.8 2.6
Viktorie Kulichová Loko Trutnov 17 21 21.4 3.2 0.6/3.0 21.0 0.5/1.8 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.6 1.8 2.4 0.1 0.9 1.7 0.0 1.1 2.0 0.0
Klára Brodová SBŠ Ostrava 19 12 21.8 5.6 2.3/5.3 43.8 0.2/0.6 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.8 3.8 5.6 0.3 0.2 1.1 0.0 0.6 1.0 6.4
Barbora Vyhlídová Tygři Praha 16 11 18.5 5.9 2.5/5.5 44.3 0.0 0.0* 1.0/1.3 0.0* 3.5 3.6 7.1 0.7 0.8 1.8 0.0 1.8 1.8 9.7
Lucie Podušková BA Sparta Praha 17 18 19.0 3.5 1.3/3.7 35.8 0.0 0.0* 0.8/1.7 0.0* 2.3 3.1 5.4 0.6 0.3 2.1 0.0 1.6 1.9 4.1
Agáta Novotná BA Sparta Praha 18 20 18.6 3.1 0.8/1.9 0.0* 0.4/1.6 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.5 2.9 3.4 1.0 2.0 1.6 0.0 0.9 2.2 4.0
Veronika Vargová Loko Trutnov 18 22 17.3 2.6 0.9/2.9 29.7 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.6 2.1 2.7 0.1 0.3 1.6 0.0 1.0 1.7 1.0
Kateřina Křemenová HB Basket 19 15 7.9 3.8 0.9/1.9 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.5 0.5 0.9 0.3 0.7 1.0 0.0 0.7 1.1 2.2
10 Adéla Kočí Levhartice Chomutov 19 21 17.7 2.7 1.0/3.0 31.7 0.1/0.8 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.9 0.7 1.6 0.8 0.9 1.3 0.0 0.6 1.6 0.8
Karolina Vládíková SBŠ Ostrava 17 14 18.5 4.1 1.4/4.4 30.6 0.2/1.6 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.9 2.4 3.3 0.5 0.6 1.4 0.0 0.9 1.5 1.4
Kateřina Daňková Žabiny Brno 19 16 20.4 3.6 1.1/2.7 39.5 0.3/2.0 15.6 0.5/0.6 0.0* 0.5 1.9 2.4 1.0 1.2 1.6 0.0 0.8 2.1 2.0
Barbora Chmelinová Sluneta Ústí n.L. 17 16 16.6 3.3 0.8/2.7 27.9 0.4/1.8 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.4 2.1 2.6 0.8 0.5 2.8 0.0 1.4 1.2 0.4
Tereza Herišerová Sluneta Ústí n.L. 18 21 19.9 2.4 0.9/3.2 26.9 0.1/0.7 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.7 2.3 3.0 0.8 0.5 0.9 0.0 0.5 0.6 2.7
18 Eliška Koďousková Sokol H. Králové 18 17 9.3 2.9 1.4/3.2 42.6 0.1/0.6 0.0* 0.1/0.3 0.0* 1.1 0.9 1.9 0.1 0.2 0.8 0.0 0.4 0.8 1.8
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno 18 18 12.9 2.7 0.9/2.1 42.1 0.1/0.4 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.6 1.6 3.1 0.3 0.4 1.1 0.0 1.1 2.2 2.2
Kateřina Hlušičková BA Sparta Praha 18 22 17.6 2.1 1.0/2.7 35.0 0.0 0.0* 0.2/0.8 0.0* 1.9 2.5 4.4 0.3 0.7 1.8 0.0 0.6 2.6 1.7
15 Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 18 4 25.5 11.5 3.8/8.3 45.5 0.8/2.8 27.3 1.8/3.0 58.3 1.8 3.3 5.0 1.0 1.8 2.0 0.1 3.3 2.3 10.5
Adéla Linhartová USK Praha 18 23 8.0 2.0 0.7/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.5 0.3 0.4 0.1 0.7 0.8 1.3
Karolína Pavlíčková BK Strakonice 16 20 14.7 2.3 0.5/1.7 0.0* 0.2/1.6 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.1 0.2 1.1 0.0 0.9 1.7 -1.1
Eva Frajerová BA Sparta Praha 18 22 9.5 2.0 0.5/1.3 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.3 0.4 1.0 0.0 0.5 1.0 0.1
Valerie Zdeňková SBŠ Ostrava 18 9 20.8 4.9 0.4/1.2 0.0* 1.1/4.1 27.0 0.7/1.6 0.0* 0.3 1.8 2.1 0.8 0.6 2.1 0.0 1.1 2.4 0.3
Eliška Doležajová SBŠ Ostrava 18 17 11.4 2.5 0.8/2.2 36.8 0.1/0.7 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.8 0.5 1.3 0.2 0.1 1.0 0.0 0.5 0.9 0.2
Ema Sedláková Tygři Praha 16 8 17.3 5.1 2.3/4.1 54.5 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.3 0.0* 1.0 2.1 3.1 0.3 0.5 1.3 0.0 1.1 2.0 4.3
Monika Lojková Tygři Praha 17 11 16.1 3.5 0.9/2.2 41.7 0.5/2.7 20.0 0.1/0.2 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.5 1.1 0.4 0.1 0.4 1.6 1.9
Emma Franková USK Praha 19 17 9.8 2.3 0.7/1.4 0.0* 0.2/1.9 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.6 1.4 2.0 0.4 0.2 0.7 0.0 0.6 1.0 1.6
Petronela Zoe Potužníková BA Sparta Praha 17 22 11.1 1.8 0.8/2.2 36.7 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.9 2.3 3.2 0.0 0.6 1.0 0.0 0.4 1.1 2.5
Antonie Březinová Tygři Praha 19 12 18.3 3.2 1.0/3.1 32.4 0.1/0.7 0.0* 0.9/1.9 0.0* 0.7 1.1 1.8 0.6 0.6 1.8 0.0 1.3 1.5 0.5
Anna Holá HB Basket 18 18 9.8 1.9 0.9/1.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.9 0.6 1.5 0.2 0.1 1.1 0.0 0.4 1.7 0.3
Klára Červenková SBŠ Ostrava 16 8 22.4 4.4 1.3/4.1 30.3 0.3/1.5 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.4 2.5 3.9 1.0 0.6 1.8 0.1 1.1 1.9 3.1
Zuzana Čížková BK Strakonice 18 19 21.0 1.8 0.4/2.0 18.4 0.1/0.7 0.0* 0.7/1.7 0.0* 1.2 1.5 2.7 0.3 0.6 1.8 0.0 1.4 2.3 -0.5
Leontina Poňuchálková Tygři Praha 16 5 20.0 6.8 3.4/6.6 51.5 0.0/1.4 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.6 1.6 2.2 2.6 1.6 1.6 0.3 0.6 1.6 5.2
Tereza Novotná Žabiny Brno 16 10 11.0 3.3 1.5/3.5 42.9 0.0 0.0* 0.3/0.9 0.0* 1.3 2.1 3.4 0.1 0.1 0.6 0.0 0.7 2.6 2.2
Linda Srpová USK Praha 18 22 8.9 1.5 0.6/2.2 28.6 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.3 1.0 1.2 1.0 0.4 0.8 0.1 0.4 1.2 0.5
Natálie Machačová BA Sparta Praha 17 22 13.6 1.5 0.2/1.5 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.7 0.7 1.4 0.4 0.5 1.0 0.0 0.6 1.0 0.1
Sára Vyroubalová Žabiny Brno 17 12 12.6 2.7 1.2/2.5 46.7 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.8 1.4 2.3 0.3 0.8 1.1 0.0 1.1 0.9 3.1
4 Aneta Strádalová Levhartice Chomutov 17 10 17.7 3.0 1.3/2.9 44.8 0.0 0.0* 0.4/0.5 0.0* 1.1 2.5 3.6 0.8 0.4 1.7 0.0 0.7 2.0 3.2
Klára Slunečková HB Basket 17 16 7.8 1.9 0.4/1.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.1 1.0 1.1 0.4 0.4 1.3 0.0 0.8 1.0 1.4
Alexandra Šubová Žabiny Brno 18 26 11.7 1.1 0.3/1.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.8 0.4 0.7 0.0 0.6 0.7 2.2
Kristína Kuklová Žabiny Brno 19 8 14.9 3.6 1.1/2.9 39.1 0.4/1.8 0.0* 0.3/1.5 0.0* 2.0 2.1 4.1 0.4 0.9 1.1 0.0 1.5 1.5 3.6
61 Beáta Pěničková Levhartice Chomutov 17 17 11.6 1.5 0.3/1.2 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.4 0.4 0.8 0.0 0.6 1.9 -0.8
Anna Marie Pražáková Žabiny Brno 17 6 12.3 4.2 1.3/2.0 66.7 0.3/1.7 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.5 0.8 1.3 0.2 0.3 0.8 4.7
Johana Kučerová HB Basket 17 18 6.8 1.3 0.2/0.6 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.2 0.1 0.3 0.4 0.2 0.6 0.0 0.2 0.6 0.3
Alžběta Matasová Tygři Praha 18 2 28.0 11.5 3.0/7.5 40.0 1.0/4.5 22.2 2.5/6.5 38.5 0.5 1.5 2.0 2.0 3.0 5.0 0.2 5.5 2.0 5.0
Martina Kopecká Tygři Praha 17 11 18.1 2.1 0.9/2.5 37.0 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.7 1.1 2.5 0.0 1.1 1.3 1.2
Melánia Skálová KP Brno 19 17 7.4 1.4 0.4/0.9 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.6 1.1 0.7 0.3 1.1 0.0 0.5 0.7 1.4
Kamila Sinkulová Levhartice Chomutov 18 5 11.4 4.4 1.0/2.2 45.5 0.4/0.6 0.0* 1.2/1.4 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.4 0.8 1.8 0.0 0.8 1.0 3.0
Zuzana Bártů Žabiny Brno 19 6 12.7 3.5 0.7/1.2 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.7/0.8 0.0* 0.3 2.2 2.5 0.7 0.2 1.7 0.1 0.7 1.5 3.0
Elen Boráková Tygři Praha 18 2 18.5 10.0 3.5/7.0 50.0 0.0 0.0* 3.0/4.5 66.7 2.0 4.0 6.0 0.5 1.5 4.0 0.1 3.0 0.5 12.0
Sofia Simićová Tygři Praha 18 12 16.6 1.6 0.5/1.7 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.1/0.3 0.0* 1.2 1.3 2.4 0.4 0.6 1.6 0.0 0.4 2.2 -0.3
Anna Ransdorfová Tygři Praha 17 7 16.9 2.6 1.1/2.9 40.0 0.0/0.4 0.0* 0.3/0.3 0.0* 1.1 1.3 2.4 1.0 0.6 1.0 0.1 0.4 1.9 2.0
Tereza Vtípilová KP Brno 18 15 4.5 1.2 0.3/0.7 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.1 0.1 0.5 0.0 0.2 0.5 0.2
Tereza Tegelová Loko Trutnov 16 2 25.5 9.0 2.0/4.0 50.0 1.0/3.0 33.3 2.0/4.0 50.0 2.5 4.5 7.0 1.0 3.0 2.0 0.3 2.5 3.0 11.5
55 Nikola Rumlová Levhartice Chomutov 16 13 9.7 1.3 0.2/0.6 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 1.1 1.3 0.1 0.2 0.8 0.0 0.1 0.6 -0.2
Karolína Tomanová Sluneta Ústí n.L. 19 9 12.2 1.8 0.7/2.8 24.0 0.1/1.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3 1.8 2.1 0.1 0.6 1.7 0.0 0.6 0.9 -0.7
Klára Ciprová Sluneta Ústí n.L. 16 7 16.4 2.3 0.4/1.7 0.0* 0.4/1.7 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.1 0.9 1.0 1.6 0.6 1.6 0.1 0.7 0.7 0.6
Tereza Řeháčková Loko Trutnov 16 3 17.3 5.3 1.0/2.3 42.9 0.7/3.7 18.2 1.3/1.3 0.0* 0.3 1.7 2.0 0.7 1.0 1.3 0.2 1.0 0.7 4.0
Tereza Malířská BK Strakonice 16 15 13.1 1.0 0.3/2.1 15.6 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.5 0.4 1.5 0.0 0.3 2.1 -2.9
Tereza Mašková Sluneta Ústí n.L. 17 10 8.6 1.5 0.6/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.9 1.1 2.0 0.3 0.2 0.5 0.1 0.3 0.9 1.8
Tereza Macháčková Tygři Praha 17 4 16.0 3.5 1.0/2.8 36.4 0.0 0.0* 1.5/2.5 60.0 2.8 2.8 5.5 0.3 1.8 2.5 0.0 2.5 3.8 4.5
Tereza Kučerová USK Praha 19 19 6.6 0.7 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.7 0.4 0.2 0.2 0.2 0.9 0.8
12 Tatiana Dittrichová Sokol H. Králové 16 6 5.2 2.2 0.3/0.3 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.2 0.7 0.5 0.1 0.2 0.0 2.5
23 Michaela Zárubová Sokol H. Králové 17 4 16.0 2.8 1.0/3.8 26.7 0.0/0.5 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.3 1.8 3.0 1.0 0.8 1.8 0.1 0.5 0.5 2.3
32 Sarah Krstičová Levhartice Chomutov 17 12 8.8 0.9 0.3/1.3 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.6 0.9 1.5 0.3 0.7 0.3 0.1 0.3 1.0 0.5
Klára Dvořáková USK Praha 16 13 4.8 0.8 0.3/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.2 0.1 0.2 0.1 0.2 0.8 0.1
Andrea Kovářová USK Praha 19 9 5.7 1.1 0.3/0.8 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.1 0.0 0.1 0.1 0.1 0.7 0.7
Eliška Pechanová Sluneta Ústí n.L. 16 7 8.4 1.3 0.6/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.1 0.7 0.9 0.0 0.3 0.6 0.0 0.4 1.6 -0.3
Kristýna Blablová SBŠ Ostrava 18 10 10.6 0.9 0.3/1.5 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.7 0.7 1.4 0.2 0.2 0.6 0.0 0.2 0.8 0.0
Eliška Cvrčková Loko Trutnov 17 3 15.0 3.0 1.0/3.3 30.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/1.3 0.0* 1.3 3.7 5.0 0.3 0.3 1.3 0.1 1.3 0.7 4.3
5 Klára Žižková Sokol H. Králové 16 1 19.0 8.0 2.0/3.0 66.7 1.0/3.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0 1.0 2.0 1.0 4.0 2.0 0.5 1.0 1.0 11.0
Martina Šalkovičová BA Sparta Praha 19 6 10.7 1.3 0.7/2.5 26.7 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.2 0.5 1.8 0.0 1.2 0.8 -0.8
Aneta Adámková Žabiny Brno 17 5 5.8 1.6 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.0 0.0 1.0 0.0 0.8 1.0 -0.8
Karolína Kyselicová USK Praha 17 8 4.6 1.0 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.8 0.4 1.1 0.1 0.1 0.1 0.1 0.3 0.4 1.5
Ela Nenadálová USK Praha 16 9 4.8 0.9 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.1 0.2 0.2 0.1 0.2 0.8 0.0
Tereza Rumlová Levhartice Chomutov 16 6 6.7 1.2 0.2/0.8 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.3 0.3 0.2 1.0 0.7 1.7
19 Tereza Kurzová KP Brno 18 14 6.3 0.5 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.1 0.2 0.6 0.0 0.1 0.5 0.3
Magdalena Mikulová Žabiny Brno 17 6 3.3 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.2 0.3 0.3 0.7 0.5 0.8
9 Anna Valerie Týfová Loko Trutnov 18 3 13.7 2.0 0.0/2.0 0.0 0.7/3.3 20.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.7 1.0 2.0 0.1 0.3 0.7 -2.3
Anna Krajíčková SBŠ Ostrava 19 12 9.1 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.0 0.3 0.8 0.0 0.2 0.4 -1.0
Markéta Kamitzová Loko Trutnov 16 2 20.5 2.5 0.5/4.0 12.5 0.5/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 1.5 1.5 0.5 0.0 1.0 0.3 1.0 2.0 -2.5
13 Karolína Krausová Sokol H. Králové 18 3 3.7 1.3 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 1.7
Julie Piloušková BK Strakonice 17 9 11.0 0.4 0.2/1.3 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.2 1.6 0.1 0.3 0.9 0.0 0.3 0.2 -0.2
Kateřina Ebertová Tygři Praha 18 4 8.5 1.0 0.3/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 1.0 0.8 1.8 0.0 0.5 0.8 0.0 0.5 1.5 0.0
Veronika Kurzová KP Brno 17 3 12.0 1.3 0.7/1.0 0.0*