1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina VÝCHOD 1. kolo 94
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
18. 9. 2022
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Kapaňa
Robin Petrák
Renáta Kašparová 64
65
17
19
36
30
52
52
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 98
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
23. 9. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Melichárek
Dominik Výborný
Miroslav Macela
80
75
20
22
45
41
63
61
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 103
Snakes Ostrava
STRABAG Zlín
2. 10. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Václav Sýkora
Oldřich Sládek 88
97
16
25
36
55
57
72
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 109
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
7. 10. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc Michal Komprs
Michal Škaroupka
Renáta Kašparová
84
80
17
25
43
45
63
58
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 112
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
16. 10. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Jiří Fanta
Zdeněk Latík 86
89
23
21
51
45
61
65
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 120
BC Vysočina
Snakes Ostrava
23. 10. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava Veronika Vávrová
Daniel Čížek
Jiří Süss 71
89
17
38
33
60
57
79
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 121
Snakes Ostrava
BASKET Brno U23
30. 10. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Tomáš Holubek
Jakub Kmošek 77
85
25
27
36
52
57
66
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 130
Snakes Ostrava
BK Opava B
6. 11. 2022
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Václav Sýkora
Renáta Kašparová 82
88
19
22
35
38
55
66
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 132
Tuři Svitavy
Snakes Ostrava
13. 11. 2022
17:00
SH Na Střelnici Michal Scholze
Dominik Barták
Petr Kapounek
88
47
22
5
43
20
71
32
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 139
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
18. 11. 2022
19:00
Sportcentrum DDM 1 Filip Dombrovský
Natálie Karabínová
Oldřich Sládek
87
56
25
15
52
23
70
40
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 143
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
4. 1. 2023
18:15
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
René Klapetek
Renáta Kašparová
73
57
20
17
32
36
57
55
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 148
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava
2. 12. 2022
18:30
Městská SH Zelené Jan Hecl
Jiří Fanta
Zdeněk Latík
93
83
22
28
50
45
76
65
Review
skupina VÝCHOD 13. kolo 154
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
11. 12. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Robin Petrák
René Klapetek
Jakub Kmošek 85
87
22
24
47
36
69
56
Review
skupina VÝCHOD 14. kolo 157
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
16. 12. 2022
19:00
SH Krytý bazén Pavel Nehoda
Dennis Billík
Jakub Kmošek
101
93
26
25
47
44
68
64
89
89
Review
skupina VÝCHOD 15. kolo 165
Snakes Ostrava
BC Vysočina
8. 1. 2023
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jakub Kremser
Pavel Nehoda
Jakub Kmošek
116
59
23
11
61
33
92
49
Review
skupina VÝCHOD 16. kolo 166
BASKET Brno U23
Snakes Ostrava
15. 1. 2023
18:00
SH Morenda Jan Kovář
Michal Škaroupka
Pavel Večeřa
96
70
22
20
54
44
77
63
Review
skupina VÝCHOD 17. kolo 175
BK Opava B
Snakes Ostrava
20. 1. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
Zdeněk Valoušek
82
64
19
18
36
31
62
51
Review
skupina VÝCHOD 18. kolo 177
Snakes Ostrava
Tuři Svitavy
29. 1. 2023
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Natálie Karabínová
Zdeněk Valoušek 67
93
24
34
39
54
62
70
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Jan Stehlík SNAK A 36 17 30.6 16.6 2.5/6.2 40.6 2.7/6.7 40.4 3.4/4.3 79.5 0.8 3.5 4.2 1.7 1.1 1.8 0.1 3.6 3.1 13.9
David Jakel SNAK A 23 16 33.4 13.2 3.2/6.8 46.8 1.5/5.6 27.0 2.3/3.9 58.7 0.6 3.0 3.6 3.5 2.1 2.5 0.1 4.4 1.9 13.0
Radek Janisch SNAK A 21 13 27.5 15.0 5.1/7.9 64.1 0.7/2.8 25.0 2.8/4.5 61.0 0.3 1.8 2.1 2.7 1.7 2.8 0.1 3.9 1.7 14.2
Jan Voráč SNAK A 23 16 28.7 11.3 4.8/8.4 57.5 0.1/0.4 0.0* 1.3/2.3 58.3 1.7 5.6 7.3 0.8 0.9 2.0 0.0 2.4 2.2 13.8
Štěpán Pavelek SNAK A 21 18 26.2 8.3 2.9/5.0 57.8 0.3/2.0 13.9 1.7/2.6 63.8 1.0 4.1 5.1 1.1 1.6 1.4 0.0 2.3 2.3 9.8
Jiří Štěpánek SNAK A 24 4 32.0 23.3 4.0/6.5 61.5 3.5/7.0 50.0 4.8/6.0 79.2 1.0 5.0 6.0 0.5 1.8 2.8 0.0 4.5 2.8 23.8
Jakub Lepka SNAK A 25 13 20.4 5.5 2.2/3.7 60.4 0.1/0.2 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.5 1.5 3.0 0.5 0.2 0.8 0.0 1.3 2.9 4.4
Vojtěch Blačinský SNAK A 21 17 15.9 4.1 0.6/1.4 0.0* 0.8/2.2 37.8 0.4/0.6 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.6 0.6 0.9 0.0 0.6 0.6 3.1
Artur Wojnarowský SNAK A 23 18 17.2 3.8 1.1/2.7 40.8 0.4/2.1 18.9 0.4/0.8 0.0* 0.5 2.4 2.9 0.3 0.7 0.7 0.0 0.9 1.7 2.7
Dominik Lukáč SNAK A 22 4 29.0 5.0 0.0/1.5 0.0* 1.3/4.8 26.3 1.3/1.8 0.0* 0.3 2.0 2.3 1.8 0.5 0.5 0.9 2.0 2.0 3.5
Matouš Brůna SNAK A 22 4 21.0 4.0 1.3/2.0 62.5 0.3/1.3 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.8 2.5 3.3 1.0 0.5 0.8 0.3 1.3 2.0 5.3
Tomáš Macura SNAK A 18 5 11.4 2.4 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.0 3.2 4.2 0.0 0.2 0.8 0.0 0.6 1.6 3.6
Pavel Smažák SNAK A 18 8 13.6 1.4 0.3/1.3 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.6 0.4 1.8 0.0 0.9 2.9 -1.0
Martin Gniadek SNAK A 32 1 28.0 11.0 3.0/6.0 50.0 1.0/3.0 33.3 2.0/2.0 100.0 0.0 5.0 5.0 1.0 2.0 4.0 0.3 3.0 4.0 9.0
Štěpán Vilč SNAK A 18 6 8.7 0.8 0.2/1.2 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.5 0.3 0.5 0.2 0.7 1.0 -0.5
Matěj Rotrekl SNAK A 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Celerin SNAK A 19 3 5.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 -0.7
Damián Džubera SNAK A 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Hrabec SNAK A 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
32 Martin Vojcík SNAK A 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 Pavel Velek SNAK A 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Křenek SNAK A 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Snopek SNAK A 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
10 Matěj Snopek SNAK A 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
91 Jan Mička SNAK A 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
21 Adam Robenek SNAK A 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Zavadil SNAK A 18 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BA LYNX Liberec 18 18.7 7.0 10.9 /16.2 67.2 11.9 25.1 37.0 12.4 10.3 17.3 16.6 20.8 0.9
Basketbal Polabí 18 21.8 8.3 15.1 /23.4 64.4 14.6 32.9 47.6 16.0 10.6 16.8 20.4 18.7 2.9
USK Praha B 18 16.9 8.8 9.9 /14.6 67.7 15.1 26.9 41.9 13.0 8.6 18.2 16.5 19.4 1.9
GBA Sojky Pelhřimov 17 16.3 5.6 9.7 /17.3 55.9 11.6 22.7 34.3 9.9 9.2 25.7 18.4 19.9 2.7
Basketbal Olomouc 18 19.6 7.9 10.7 /16.6 64.3 11.0 24.3 35.3 13.9 9.8 16.3 17.2 19.1 1.5
BASKET Brno U23 18 21.9 7.7 12.6 /19.4 64.9 14.8 31.4 46.3 17.2 8.7 14.3 18.6 18.1 3.9
BC Nový Jičín 17 24.1 9.2 13.5 /19.0 70.9 11.2 28.4 39.6 17.4 7.8 13.3 19.1 18.9 1.6
STRABAG Zlín 18 20.8 6.9 15.2 /20.8 73.3 10.0 30.4 40.4 15.1 9.8 16.2 20.6 17.7 0.8
Slavoj Litoměřice 18 20.7 7.4 13.2 /19.3 68.3 11.3 27.9 39.2 16.3 7.4 14.9 19.5 18.5 2.1
Sokol Písek 18 27.0 12.1 12.9 /19.7 65.6 16.2 31.2 47.3 29.4 15.4 14.1 18.9 18.1 3.3
BK Levharti Chomutov 17 20.5 7.4 12.5 /19.4 64.2 14.2 26.9 41.1 13.6 9.5 17.6 19.8 21.4 2.8
SP Basket 18 16.6 7.8 10.5 /17.2 61.2 14.0 27.0 41.0 14.9 7.9 18.2 18.1 18.2 1.3
BK Loko Plzeň 18 21.9 7.3 14.6 /21.6 67.6 12.0 30.9 42.9 17.4 7.8 14.2 21.3 19.5 2.2
GBA LIONS J. Hradec 18 23.1 9.8 13.9 /19.4 71.7 14.6 31.6 46.2 19.7 11.1 15.5 19.2 17.2 3.1
BC Vysočina 18 16.3 4.9 9.6 /17.7 54.4 11.2 23.8 35.1 8.6 7.0 20.5 18.7 17.4 0.9
BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 18.7 6.8 9.2 /14.3 64.6 13.1 28.3 41.4 13.2 7.6 16.7 16.7 20.7 2.1
Snakes Ostrava 18 21.1 7.2 13.6 /21.1 64.5 9.2 26.5 35.7 10.9 8.9 14.6 19.8 18.7 0.9
BCM Orli Prostějov 17 20.4 6.1 8.4 /15.8 53.2 11.4 28.3 39.7 13.6 9.0 17.5 17.8 21.6 2.8
BK Opava B 18 19.9 7.6 11.6 /19.7 59.0 12.1 29.9 41.9 14.1 8.2 16.8 20.5 21.2 1.3
Tuři Svitavy 18 28.7 8.2 14.0 /19.9 70.4 15.2 33.4 48.6 21.0 11.8 12.3 19.5 17.5 2.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3.
Znamínko Petr 6 5 1 0
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0
Zatloukal Ondřej 4 4 0 0
Vyhlídal Michal 1 0 1 0
Výborný Dominik 5 2 3 0
Vošahlík Marek 5 4 1 0
Vondráček Marek 2 2 0 0
Veis Martin 6 0 6 0
Vávrová Veronika 2 2 0 0
Vaníček Marek 4 0 4 0
Ulrych Lukáš 6 3 3 0
Tesař Michal 3 0 3 0
Špaček Jan 1 0 1 0
Škaroupka Michal 8 1 7 0
Šenk Pavel 6 0 6 0
Sýkora Václav 7 0 7 0
Svoboda Martin 7 2 5 0
Scholzová Michaela 8 4 4 0
Scholze Michal 4 4 0 0
Salvetr Rudolf 3 3 0 0
Rusz Ondřej 2 0 2 0
Renc Jan 7 2 5 0
Pokorný Štěpán 7 6 1 0
Podhůrský Pavel 2 0 2 0
Petrák Robin 8 7 1 0
Peterková Lucie 6 4 2 0
Perlík Michal 5 5 0 0
Pazourek Jaroslav 7 0 7 0
Neuman Ladislav 5 4 1 0
Nejezchleb Petr 4 4 0 0
Nehoda Pavel 9 4 5 0
Mynarčík Petr 7 0 7 0
Musil Jan 8 3 5 0
Melichárek Ivo 5 5 0 0
Matějek Ivor 3 3 0 0
Mašek Tomáš 1 0 1 0
Linhart Tomáš 3 2 1 0
Kurz Vlastimil 2 2 0 0
Kult Michal 6 1 5 0
Kučírek Martin 4 4 0 0
Kubiš Michal 7 5 2 0
Kremser Jakub 6 3 3 0
Kovář Jan 6 2 4 0
Kovačovič Matej 4 3 1 0
Komprs Michal 5 5 0 0
Kočovský Dominik 4 0 4 0
Kocián Michal 4 0 4 0
Klapetek René 4 0 4 0
Kejklíček Roman 5 2 3 0
Kec Jakub 3 3 0 0
Kavan Jonáš 8 3 5 0
Karafiát Kamil 6 6 0 0
Karabínová Natálie 7 0 7 0
Kapaňa Lukáš 5 5 0 0
Jeřáb Jan 4 4 0 0
Jedlička Jiří 3 3 0 0
Hruša Petr 2 2 0 0
Holubek Tomáš 7 6 1 0
Hendrich Pavel 6 0 6 0
Hecl Jan 9 9 0 0
Hartig Lukáš 7 5 2 0
Fanta Jiří 7 0 7 0
Eisner Petr 7 1 6 0
Dombrovský Filip 8 7 1 0
Čížek Daniel 4 0 4 0
Bohata Pavel 7 5 2 0
Blahout Petr 4 4 0 0
Billík Dennis 4 0 4 0
Baudyš Petr 2 1 1 0
Barták Matěj 6 2 4 0
Barták Dominik 5 0 5 0
Baloun Jan 1 1 0 0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař N MIN AVG MAX o
Výborný Rudolf 0 - - - 0.000
Veselý Jiří 0 - - - 0.000
Večeřa Pavel 0 - - - 0.000
Vávra Petr 0 - - - 0.000
Valoušek Zdeněk 0 - - - 0.000
Šmíd Pavel 0 - - - 0.000
Šikner Roman 0 - - - 0.000
Süss Jiří 0 - - - 0.000
Smetana Jiří 0 - - - 0.000
Sládek Oldřich 0 - - - 0.000
Ringsmuth Zdeněk 0 - - - 0.000
Reichl Petr 0 - - - 0.000
Peška Petr 0 - - - 0.000
Macela Miroslav 0 - - - 0.000
Latík Zdeněk 0 - - - 0.000
Kurucz Daniel 0 - - - 0.000
Kmošek Jakub 0 - - - 0.000
Kašparová Renáta 0 - - - 0.000
Kapounek Petr 0 - - - 0.000
Kapl Antonín 0 - - - 0.000
Hošek Jan 0 - - - 0.000
Hlaváček Pavel 0 - - - 0.000
Buršík Petr 0 - - - 0.000
Beneš Otakar 0 - - - 0.000
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře