Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
liga A 1. kolo 301
BC Benešov
BC Slaný
24. 4. 2022
10:00
SH Benešov Michal Dub
Fedor Lysov
52
57
18
11
35
26
42
44
Review
liga A 1. kolo 300
Basket Slovanka
BK Lokomotiva Karlovy Vary
15. 1. 2022
12:30
ZŠ Hovorčovická Jaroslav Pazourek
Michaela Scholzová
63
67
15
18
25
33
45
52
Review
liga A 1. kolo 299
DBaK
BK Klatovy
15. 1. 2022
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Michal Dub
Dennis Billík
74
97
16
30
34
53
49
73
Review
liga A 2. kolo 302
Basket Slovanka
BC Slaný
16. 1. 2022
12:30
ZŠ Hovorčovická Dominik Výborný
Klaudia Karwowska
72
39
15
9
34
16
51
30
Review
liga A 2. kolo 303
BC Benešov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
16. 1. 2022
13:00
SH Benešov Petr Buršík
Karel Martínek
62
67
21
13
28
27
46
37
55
55
Review
liga A 3. kolo 304
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
29. 1. 2022
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Miroslav Svatoš
Roman Kinka
87
45
28
13
45
23
70
33
Review
liga A 3. kolo 306
BK Klatovy
BC Benešov
29. 1. 2022
16:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
41
82
9
20
22
46
29
68
Review
liga A 3. kolo 305
DBaK
Basket Slovanka
25. 3. 2022
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
54
77
9
17
37
31
44
55
Review
liga A 4. kolo 307
DBaK
BC Benešov
30. 1. 2022
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Pavel Podhůrský
72
60
30
8
44
28
60
52
Review
liga A 4. kolo 308
BK Klatovy
Basket Slovanka
18. 2. 2022
17:30
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
68
75
19
17
29
47
49
61
Review
liga A 5. kolo 309
Basket Slovanka
BC Benešov
3. 4. 2022
10:00
ZŠ Hovorčovická Barbora Schambergerová
Miloslav Jon
49
60
16
5
30
26
38
44
Review
liga A 5. kolo 310
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
19. 2. 2022
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Lejčko
Michal Dub
95
35
22
11
43
15
68
21
Review
liga A 5. kolo 311
BC Slaný
BK Klatovy
19. 2. 2022
16:00
Víceúčelová sportovní hala Daniel Hušek
Linda Bendová
63
74
15
18
33
42
42
62
Review
liga A 6. kolo 312
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
20. 2. 2022
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Lejčko
Michal Dub
52
51
14
12
29
28
39
36
Review
liga A 6. kolo 313
BC Slaný
DBaK
20. 2. 2022
10:00
Víceúčelová sportovní hala Daniel Hušek
Simona Jindřichová
94
26
25
7
47
11
65
15
Review
liga A 7. kolo 314
BC Slaný
Basket Slovanka
23. 4. 2022
09:30
Víceúčelová sportovní hala Daniel Hušek
Filip Hackl
54
63
12
7
29
25
47
42
Review
liga A 7. kolo 315
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Benešov
23. 4. 2022
13:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Barbora Schambergerová
57
43
20
8
29
23
45
36
Review
liga A 8. kolo 317
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Basket Slovanka
24. 4. 2022
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Barbora Schambergerová
33
44
11
7
17
22
21
38
Review
liga A 8. kolo 316
BK Klatovy
DBaK
6. 3. 2022
11:00
SH BK Klatovy Michal Horník
Michal Dub
94
43
23
14
51
25
76
36
Review
liga A 8. kolo 318
BC Slaný
BC Benešov
16. 3. 2022
18:00
Víceúčelová sportovní hala Jakub Vampola
Dennis Billík
67
47
14
12
33
26
49
37
Review
liga A 9. kolo 319
BC Benešov
DBaK
19. 3. 2022
15:00
SH Benešov Dominik Kočovský
Miloslav Jon
79
31
23
10
41
15
63
23
Review
liga A 9. kolo 320
Basket Slovanka
BK Klatovy
7. 4. 2022
17:00
ZŠ Hovorčovická Ondřej Koc
František Syrovátka
53
56
16
21
23
28
40
45
Review
liga A 10. kolo 321
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
30. 1. 2022
09:45
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Petr Frána
58
86
11
20
31
43
40
64
Review
liga A 10. kolo 322
Basket Slovanka
DBaK
20. 3. 2022
10:00
ZŠ Hovorčovická Jan Lejčko
Jiří Šlaj
66
65
10
9
30
24
60
34
Review
liga A 10. kolo 323
BC Benešov
BK Klatovy
20. 3. 2022
15:00
SH Benešov Dominik Kočovský
Miloslav Jon
46
68
8
17
22
39
30
57
Review
liga A 11. kolo 324
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
2. 4. 2022
17:00
SH BK Klatovy Tomáš Sklenář
Jan Hošťálek
66
56
17
8
34
27
48
38
Review
liga A 11. kolo 325
DBaK
BC Slaný
2. 4. 2022
17:30
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Klára Buňková
87
52
24
9
46
23
61
34
Review
liga A 12. kolo 328
BK Klatovy
BC Slaný
3. 4. 2022
10:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Jan Karásek
64
89
23
21
38
46
49
71
Review
liga A 12. kolo 326
BC Benešov
Basket Slovanka
19. 2. 2022
11:00
SH Benešov Petr Buršík
Jáchym Povolný
56
48
15
7
30
20
47
31
Review
liga A 12. kolo 327
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
3. 4. 2022
11:15
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Pavel Tauber
Petr Kalabza
57
74
11
25
30
42
40
52
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Julie Pilařová HB Basket 15 27 1.0 22.3 8.6 0.7 2.9/5.0 57.5 1.0
Ela Zídková USK Praha 15 27 1.0 21.2 9.3 0.0 2.5/4.3 59.1 1.3
Klára Bittnerová BK Levhartice Chomutov 15 27 1.0 19.7 8.3 0.4 1.9/3.8 50.5 2.1
Michaela Zárubová Sokol H. Králové 15 27 1.0 19.0 7.8 0.6 1.6/2.5 65.7 1.6
Natálie Starostková OSK Olomouc 15 27 1.0 17.6 7.6 0.2 2.0/3.2 61.6 2.1
Karolína Cahová USK Praha 15 27 1.0 17.4 7.3 0.0 2.8/6.2 44.9 2.3
Natálie Zelenková Klatovy U15 15 19 1.0 23.1 7.3 1.5 3.8/7.6 50.3 2.3
Karolina Vládíková SBŠ Ostrava 15 28 1.0 15.6 6.8 0.2 1.5/3.9 37.3 2.5
Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 15 27 1.0 15.7 6.3 0.2 2.3/4.1 56.8 2.4
Natálie Flaxová BSK TJ Jičín 15 23 1.0 18.2 6.1 1.4 1.8/3.0 60.9 3.1
Barbora Lounová BA Sparta 15 26 1.0 15.8 6.0 0.7 1.8/4.2 42.6 2.2
Barbora Rendlová Klatovy U15 15 20 1.0 20.4 7.7 0.7 3.0/6.1 49.6 2.6
Ema Bláhová HB Basket 15 27 1.0 14.7 5.2 1.0 1.4/2.4 56.1 1.6
Barbora Šubová Žabiny Brno 14 23 1.0 17.2 7.1 0.2 2.4/4.5 52.9 2.1
Ema Kameníková Sokol H. Králové 15 27 1.0 14.3 6.0 0.4 1.2/2.8 44.0 2.1
Lucie Reková FM 15 24 1.0 15.9 6.3 0.5 1.8/3.1 58.7 2.6
Tereza Ondráková TJ Loko Krnov 15 25 1.0 14.7 5.3 0.2 3.4/7.4 46.2 2.9
Lucie Čapatá FM 15 23 1.0 15.8 6.9 0.3 1.1/2.0 54.3 1.7
Pavlína Paurová Sokol H. Králové 15 20 1.0 17.9 6.4 1.3 1.4/2.5 55.1 2.5
Anna Zahradníková Loko Trutnov 15 18 1.0 19.9 8.2 0.0 3.6/6.4 55.7 2.9
Ela Salačová BK Levhartice Chomutov 15 23 1.0 15.5 6.6 0.1 2.1/4.6 45.3 2.0
15 Tereza Pospíšilová DBaK 15 20 1.0 17.7 7.9 0.0 2.0/4.5 44.9 1.9
Nikola Kubínová BSK TJ Jičín 15 17 1.0 20.6 8.3 0.3 3.2/4.7 67.5 1.4
Sára Karásková K2 Prostějov 14 22 1.0 15.7 4.9 1.2 2.3/5.6 41.1 3.3
Lucie Lindušková K2 Prostějov 15 17 1.0 20.1 5.8 1.4 4.4/6.8 64.7 2.1
Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 15 20 1.0 17.0 5.4 1.1 3.0/4.6 65.9 2.8
Martina Kopecká Tygři Praha 15 19 1.0 17.8 7.4 0.2 2.3/4.6 50.6 2.6
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 15 22 1.0 15.3 5.2 0.7 2.9/4.4 66.7 1.5
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 15 16 1.0 20.9 7.9 0.9 2.6/5.0 51.3 2.8
Jana Vrátilová Slavoj BK Litoměřice 15 17 1.0 18.4 6.5 0.7 3.2/4.9 66.3 2.2
Barbora Kulhánová TJ Loko Krnov 15 18 1.0 16.6 6.7 0.5 1.8/3.4 51.6 3.2
Nela Holaňová SBŠ Ostrava 14 18 1.0 16.6 7.2 0.4 0.9/2.9 30.8 2.4
Eliška Salaková Sluneta Ústí n.L. 15 22 1.0 13.5 4.9 0.3 2.9/4.6 61.8 1.5
Petronela Zoe Potužníková BA Sparta 15 24 1.0 12.3 5.5 0.0 1.1/3.1 36.5 2.0
Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 15 22 1.0 13.5 5.0 0.5 1.7/3.2 53.5 2.9
Klára Šumberová OSK Olomouc 15 23 1.0 12.7 4.1 1.0 1.7/3.1 54.9 2.3
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 15 15 1.0 19.1 7.3 0.1 4.1/6.5 62.9 2.2
Nela Jeřábková OSK Olomouc 15 27 1.0 10.6 1.9 1.9 0.9/2.1 43.9 1.3
Veronika Kunešová KP Brno 15 17 1.0 16.6 6.5 0.6 1.6/4.1 38.6 2.1
Marie Hamzová Žabiny Brno 15 25 1.0 11.2 4.2 0.2 2.1/4.2 51.0 2.5
Lucie Podušková BA Sparta 15 25 1.0 11.2 4.6 0.0 1.9/4.3 43.9 2.2
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 14 22 1.0 12.3 3.9 0.9 1.8/3.3 53.4 2.0
Tereza Mazalová SK Bruntál 15 19 1.0 14.3 5.5 0.1 3.0/5.4 55.3 2.8
Veronika Suchánková TJ Loko Krnov 15 17 1.0 15.5 5.9 0.5 2.2/4.0 54.4 1.3
Denisa Bittnerová BK Strakonice 15 19 1.0 13.9 5.5 0.4 1.8/4.1 44.9 0.0
Veronika Ryklová Sokol H. Králové 15 26 1.0 10.2 4.7 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.7
Anna Ransdorfová Tygři Praha 15 20 1.0 12.8 5.6 0.1 1.4/2.3 60.9 1.4
Tereza Šimonová BK Strakonice 15 20 1.0 12.3 4.6 0.3 2.3/4.0 58.2 0.0
Tereza Pavelcová HB Basket 15 23 1.0 10.7 3.3 1.0 0.8/2.3 35.8 2.5
Johana Kučerová HB Basket 15 27 1.0 9.0 3.0 0.7 0.9/2.3 39.7 2.7
Jana Tranžíková BK Levhartice Chomutov 15 28 1.0 8.5 3.8 0.1 0.8/1.7 0.0* 2.3
Jiřina Hejlová BKHAV 15 10 1.0 23.8 9.4 0.4 3.8/8.4 45.2 3.5
15 Dominika Marková Basket Slovanka 15 21 1.0 11.1 3.6 1.0 0.9/3.2 28.4 3.2
Veronika Tomanová FM 14 24 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.8 44.1 2.1
Ema Rychtecká Žabiny Brno 15 26 1.0 9.0 3.2 0.4 1.4/2.2 63.8 1.0
30 Adéla Civínová Basket Slovanka 15 12 1.0 19.0 8.1 0.2 2.3/4.8 49.1 3.3
Veronika Pichrtová BK Loko K. Vary 15 20 1.0 11.4 4.3 0.2 2.2/3.8 56.6 2.9
Magdalena Mikulová OSK Olomouc 15 21 1.0 10.7 3.9 0.3 1.9/4.5 42.6 2.2
Amálie Kolaříková Sluneta Ústí n.L. 14 19 1.0 11.4 4.2 0.1 2.9/5.7 51.4 1.8
Aneta Adámková Žabiny Brno 15 20 1.0 10.8 3.2 1.0 1.5/3.3 45.5 2.0
Tereza Galajdová FM 15 24 1.0 9.0 3.9 0.0 1.1/2.2 49.1 1.7
Natálie Machačová BA Sparta 15 26 1.0 8.2 2.7 0.7 0.8/2.5 33.8 2.9
7 Karolína Mikovcová Basket Slovanka 15 20 1.0 10.6 4.6 0.1 1.2/2.7 44.4 2.7
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 14 16 1.0 13.2 5.3 0.1 2.2/3.6 61.4 1.5
Eliška Mohelníková SK Bruntál 14 19 1.0 11.1 3.5 1.2 0.5/1.6 0.0* 1.9
Karolína Taušová BC Slaný 14 18 1.0 11.6 4.9 0.1 1.6/2.6 59.6 1.2
Adina Ema Frantová USK Praha 15 28 1.0 7.4 2.6 0.4 1.1/2.8 41.0 1.0
Monika Lojková Tygři Praha 15 17 1.0 12.1 5.6 0.1 0.8/2.2 35.1 3.2
Barbora Krejcarová Tygři Praha 15 17 1.0 12.0 3.5 0.9 2.4/4.8 50.6 3.0
Karolína Budská KP Brno 15 16 1.0 12.6 5.0 0.1 2.3/4.2 53.7 2.1
Anna Marie Pražáková SKB Zlín 15 7 1.0 28.7 10.9 0.0 7.0/9.1 76.6 1.1
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 15 21 1.0 9.5 3.4 0.6 0.8/1.6 0.0* 2.3
Nicol Rozumová BK Brandýs n. L. 15 18 1.0 10.8 4.4 0.2 1.4/2.3 61.0 2.2
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 14 13 1.0 14.8 6.2 0.1 2.3/4.9 46.9 2.2
Klára Červenková SBŠ Ostrava 14 18 1.0 10.5 4.4 0.0 1.6/3.2 50.9 2.8
Ema Sedlářová BK Brandýs n. L. 15 14 1.0 13.4 5.2 0.2 2.3/3.8 60.4 1.9
Barbora Mokrá BK Loko K. Vary 15 20 1.0 9.2 4.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.9
Anna Opavová Sokol H. Králové 15 27 1.0 6.7 1.6 1.1 0.4/1.0 0.0* 1.5
Sára Štechová Tygři Praha 15 20 1.0 8.8 3.5 0.4 0.9/1.8 0.0* 1.1
Markéta Mičková SK Bruntál 15 16 1.0 10.8 4.6 0.0 1.6/4.3 38.2 1.8
Julie Drtíková BK Levhartice Chomutov 15 28 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.9
Ema Rozsívalová Žabiny Brno 15 27 1.0 6.1 2.2 0.2 1.0/2.1 48.2 1.2
Sára Vyroubalová USK Praha 15 27 1.0 6.0 2.6 0.0 0.9/2.5 35.8 1.4
Kristýna Recmanová FM 15 21 1.0 7.7 2.9 0.4 0.6/1.0 0.0* 1.4
Nicol Papadopulosová TJ Loko Krnov 15 22 1.0 7.3 2.1 0.6 1.1/3.0 36.4 3.0
Veronika Kurzová KP Brno 15 17 1.0 9.4 4.1 0.0 1.1/2.9 38.8 1.6
Pavlína Kučerová K2 Prostějov 15 22 1.0 7.2 3.0 0.2 0.4/0.8 0.0* 3.0
Vendula Šindlerová SBŠ Ostrava 15 23 1.0 6.8 3.0 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.6
Klára Nováková BC Slaný 14 18 1.0 8.7 3.4 0.1 1.6/3.2 50.9 1.8
Radka Čermáková BK Loko K. Vary 15 19 1.0 8.2 3.8 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
Tereza Šlechtová Sokol H. Králové 15 20 1.0 7.8 2.5 0.9 0.2/0.2 0.0* 1.2
Barbora Chmelinová Sluneta Ústí n.L. 15 24 1.0 6.4 2.0 0.3 1.7/3.3 50.6 1.2
Magdalena Vítková USK Praha 15 19 1.0 8.1 3.5 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.9
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 14 18 1.0 8.4 2.8 0.8 0.4/0.9 0.0* 2.8
Kateřina Kalná Žabiny Brno 15 22 1.0 6.6 2.9 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.1
Tatiana Dittrichová Sokol H. Králové 14 24 1.0 6.1 2.2 0.4 0.6/1.4 0.0* 1.5
Klára Trojanová Sluneta Ústí n.L. 15 17 1.0 8.5 2.7 0.7 1.0/2.8 36.2 1.6
Marianna Pémová HB Basket 14 23 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.3
Eliška Teršlová Biž. Jablonec n. N. 15 17 1.0 8.5 3.1 0.1 2.1/4.2 48.6 2.2
Natálie Havlínová BC Slaný 14 19 1.0 7.5 3.1 0.1 1.2/2.1 55.0 1.6
Monika Klementová BK Loko K. Vary 14 18 1.0 7.9 3.6 0.1 0.7/1.7 0.0* 2.7
Beáta Pěničková BK Levhartice Chomutov 15 14 1.0 10.1 3.7 0.6 0.9/3.1 30.2 2.6
Valerie Janíková FM 14 24 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.3
Natálie Jedrzejczyková TJ Loko Krnov 14 24 1.0 5.9 2.1 0.3 0.8/2.5 30.0 2.0
38 Emma Alexandrová Basket Slovanka 15 20 1.0 7.0 2.9 0.1 1.0/2.4 41.7 2.1
Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 14 20 1.0 7.0 1.8 1.1 0.3/0.9 0.0* 3.0
Klára Slunečková HB Basket 15 15 1.0 9.2 3.9 0.1 0.9/2.6 35.9 2.5
Anežka Kyralová Sokol H. Králové 15 27 1.0 5.0 2.2 0.2 0.1/0.7 0.0* 1.3
Eliška Košáková BK Strakonice 14 18 1.0 7.4 2.2 0.7 0.8/1.8 0.0* 0.0
Nela Matušková BK Brandýs n. L. 15 14 1.0 9.4 4.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.9
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 14 10 1.0 13.2 6.2 0.1 0.5/1.8 0.0* 1.5
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 17 1.0 7.5 2.9 0.2 1.1/2.6 43.2 1.6
Emma Rozsévačová Loko Trutnov 15 18 1.0 7.1 2.4 0.4 0.9/1.9 0.0* 2.8
Sandra Horáková Sokol H. Králové 15 6 1.0 21.3 9.7 0.0 2.0/4.2 48.0 2.2
Kateřina Šťastná Biž. Jablonec n. N. 15 16 1.0 7.9 2.8 0.1 1.9/4.9 39.7 0.8
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 15 15 1.0 8.5 2.9 0.0 2.6/5.7 45.9 3.6
Lucie Křiváčková Klatovy U15 15 18 1.0 7.1 2.4 0.3 1.2/2.4 48.8 3.5
Kamila Trusková Žabiny Brno 15 23 1.0 5.5 2.3 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.4
Leontina Poňuchálková BK Loko K. Vary 14 14 1.0 9.0 4.2 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Alexandra Krstičová BK Levhartice Chomutov 15 26 1.0 4.8 1.3 0.7 0.2/0.5 0.0* 2.1
22 Jana Štruncová DBaK 14 19 1.0 6.5 2.9 0.0 0.7/1.4 0.0* 0.8
Sarah Krstičová BK Levhartice Chomutov 15 25 1.0 4.9 2.1 0.2 0.2/0.8 0.0* 2.9
Tereza Macháčková Tygři Praha 15 15 1.0 8.2 3.5 0.1 0.9/2.6 35.9 3.5
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 15 17 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/2.1 38.9 2.0
Elisabeth Charvátová SK Bruntál 13 15 1.0 8.1 3.5 0.0 1.0/3.7 27.3 1.5
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 15 14 1.0 8.6 3.4 0.1 1.6/2.9 57.5 1.8
Petra Matějíčková SBŠ Ostrava 15 25 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.3
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 15 16 1.0 7.4 3.1 0.2 0.8/1.1 0.0* 3.9
Klára Hubená Slavoj BK Litoměřice 15 18 1.0 6.5 2.0 0.6 0.8/2.2 38.5 2.4
Adéla Kutrová SK Bruntál 13 17 1.0 6.7 2.8 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.2
Karolína Vavřačová FM 15 21 1.0 5.4 2.3 0.0 0.7/0.9 0.0* 2.1
Karolína Kusynová SBŠ Ostrava 14 20 1.0 5.6 2.6 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.6
Julie Piloušková BA Sparta 15 26 1.0 4.2 1.7 0.1 0.5/2.5 21.9 1.4
Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové 15 23 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Violetta Šeböková Basket Ostrava 15 11 1.0 9.9 4.2 0.3 0.7/2.5 29.6 1.8
Gábina Borovičková ŠBK P-H Sadská 15 21 1.0 5.2 2.0 0.1 0.9/2.1 40.9 2.4
Terezie Švrlingová Žabiny Brno 14 19 1.0 5.7 2.1 0.1 1.4/2.2 61.9 1.4
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 14 16 1.0 6.8 2.9 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.9
Petra Opová Sokol H. Králové 15 17 1.0 6.2 2.8 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.8
Johana Rizáková BK Strakonice 15 19 1.0 5.6 2.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.0
Klára Ciprová Sluneta Ústí n.L. 14 24 1.0 4.4 1.5 0.2 0.8/1.6 0.0* 0.9
Aneta Strádalová BK Levhartice Chomutov 15 18 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/2.1 35.1 2.6
Veronika Varyšová Žabiny Brno 14 25 1.0 4.1 1.7 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.2
Anna Hrubiková BC Slaný 15 20 1.0 5.1 2.2 0.1 0.4/1.6 0.0* 1.3
14 Nikol Hakrová Basket Slovanka 14 22 1.0 4.6 2.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.6
Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 14 20 1.0 5.1 1.4 0.6 0.6/2.0 0.0* 2.9
Karolína Marková BC Slaný 14 14 1.0 7.1 2.8 0.2 0.9/1.6 0.0* 1.5
Lucie Zubzandová BK Loko K. Vary 15 9 1.0 11.0 4.8 0.0 1.4/3.8 38.2 2.3
Magdaléna Viererová BK Strakonice 15 20 1.0 5.0 1.8 0.3 0.6/1.5 0.0* 0.0
Veronika Špatková USK Praha 15 27 1.0 3.6 1.4 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.1
Linda Kotrčová BK Strakonice 13 17 1.0 5.8 2.3 0.1 0.8/1.5 0.0* 0.0
Johana Surmanová SKB Zlín 14 7 1.0 13.7 4.9 1.1 0.6/1.4 0.0* 2.9
Barbora Ota Urbanová HB Basket 14 25 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.9
Martina Šidáková Sluneta Ústí n.L. 15 18 1.0 5.3 2.2 0.0 0.9/2.3 38.1 3.5
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 15 16 1.0 5.9 2.7 0.0 0.6/1.4 0.0* 3.1
Julie Drholcová Žabiny Brno 15 20 1.0 4.7 2.1 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.7
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 10 1.0 9.3 3.8 0.0 1.7/2.8 60.7 2.0
Jana Poláková BC Slaný 14 14 1.0 6.6 2.6 0.1 1.1/2.4 47.1 0.5
Antonie Šebestová Biž. Jablonec n. N. 13 14 1.0 6.6 2.7 0.2 0.5/1.6 0.0* 0.6
Sofie Kaducová Basket Ostrava 15 4 1.0 23.0 9.3 0.3 3.8/8.3 45.5 2.3
Klára Školová HB Basket 15 18 1.0 5.1 1.9 0.2 0.7/1.4 0.0* 2.9
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 15 22 1.0 4.1 1.5 0.2 0.5/1.0 0.0* 1.4
Hana Novotná Studánka Pardubice 14 13 1.0 6.8 2.1 0.5 1.3/2.5 53.1 1.7
Julie Janková BSK TJ Jičín 14 22 1.0 4.0 1.3 0.2 0.8/1.9 0.0* 1.4
Anna Červenková BC Benešov 15 8 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.3
Markéta Chadimová KP Brno 15 14 1.0 6.3 1.9 0.4 1.5/3.3 45.7 3.1
Simona Vacková Loko Trutnov 14 17 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.1 38.9 2.4
24 Barbora Vlčková DBaK 15 17 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.3
18 Anna Uchytilová Basket Slovanka 13 9 1.0 9.7 4.1 0.1 1.1/2.8 40.0 2.3
23 Barbora Baxová DBaK 14 16 1.0 5.3 2.1 0.1 0.8/2.3 35.1 1.8
Barbora Krejčí KP Brno 15 15 1.0 5.5 2.3 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.5
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 10 1.0 8.3 3.1 0.1 1.8/3.3 54.5 2.5
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 14 12 1.0 6.9 2.2 0.8 0.3/0.7 0.0* 0.8
Tereza Mišiková BC Slaný 14 17 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/2.4 32.5 2.6
Karolína Kyselicová USK Praha 15 25 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.1
Adéla Šváchová BC Benešov 14 7 1.0 11.4 3.0 0.7 3.3/4.9 67.6 1.1
Klára Johanidesová BK Loko K. Vary 14 11 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.4
Barbora Podestátová Klatovy U15 15 10 1.0 7.9 3.2 0.3 0.6/2.5 24.0 2.6
Eliška Šťastná OSK Olomouc 15 22 1.0 3.6 1.2 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.5
Eliška Sedláková Sluneta Ústí n.L. 14 22 1.0 3.5 1.0 0.2 0.8/1.5 0.0* 0.4
Tereza Herinková BC Slaný 14 17 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.4
12 Gabriela Lukáčová BK START Ostrava 14 12 1.0 6.4 3.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.0
Marie Šlemrová BK Loko K. Vary 14 18 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.2
Anna Davidová BK Strakonice 15 17 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.0
Ema Sedláková Tygři Praha 14 9 1.0 8.3 3.9 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.1
Petra Mičulková SBŠ Ostrava 15 22 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Markéta Kamitzová Loko Trutnov 14 15 1.0 5.0 1.3 0.3 1.7/2.9 58.1 1.3
Zuzana Dudová KP Brno 15 13 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/2.2 50.0 2.4
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 15 14 1.0 5.3 1.4 0.5 0.9/1.5 0.0* 0.9
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 15 15 1.0 4.9 1.7 0.4 0.3/1.3 0.0* 3.2
Aneta Wronková BKHAV 14 8 1.0 9.1 3.6 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.9
Tereza Mašková Sluneta Ústí n.L. 15 22 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Lucie Zachovalová BSK TJ Jičín 15 14 1.0 5.1 2.3 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.3
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha 15 19 1.0 3.7 1.4 0.1 0.6/1.3 0.0* 2.1
Anna Melcrová TJ Loko Krnov 15 22 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Zuzana Vosková Klatovy U15 13 15 1.0 4.6 1.6 0.3 0.6/1.5 0.0* 0.9
Alice Křišťanová TJ Loko Krnov 15 20 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.4
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 14 7 1.0 9.7 4.4 0.0 0.9/2.6 33.3 1.9
Viola Franková SK Bruntál 15 9 1.0 7.4 2.8 0.3 0.9/1.8 0.0* 0.9
Nikola Kvízová ŠBK P-H Sadská 14 8 1.0 8.4 3.8 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.0
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 14 8 1.0 8.3 3.8 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.6
Amálie Šamořilová SBŠ Ostrava 15 16 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.4
Lucie Frühbauerová Loko Trutnov 14 16 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.1
Klára Přindová ŠBK P-H Sadská 15 20 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.8
Kristýna Antošová BK Loko K. Vary 14 17 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.1
Barbora Drápalová SK Bruntál 15 9 1.0 7.1 3.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Tereza Hájková BK Brandýs n. L. 14 13 1.0 4.9 1.5 0.3 0.9/1.5 0.0* 1.5
Simona Olbertová BKHAV 14 8 1.0 8.0 3.1 0.4 0.6/2.1 29.4 2.3
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 15 19 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.7
Julie Barešová BA Sparta 15 25 1.0 2.5 0.7 0.2 0.4/0.6 0.0* 1.8
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 14 13 1.0 4.8 2.1 0.1 0.5/1.2 0.0* 3.0
Karolína Krebsová Sluneta Ústí n.L. 15 22 1.0 2.9 0.9 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.5
Tereza Kleplová BC Benešov 14 8 1.0 7.8 3.3 0.0 1.3/3.4 37.0 1.3
Vanessa Lucia Čičmancová Biž. Jablonec n. N. 14 10 1.0 6.2 2.2 0.0 1.8/4.8 37.5 1.3
Karolína Pfafová BK Brandýs n. L. 15 11 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.9
Viktorie Licková KP Brno 15 11 1.0 5.5 1.7 0.5 0.4/1.6 0.0* 2.5
23 Sára Rušová BK START Ostrava 14 7 1.0 8.6 3.7 0.0 1.1/2.6 44.4 0.7
Michaela Němcová SK Bruntál 15 5 1.0 11.8 5.6 0.0 0.6/2.2 27.3 0.8
Alena Vacková Sluneta Ústí n.L. 15 24 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.8
Alena Severová SK Bruntál 14 14 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.1
Sára Grobařová Basket Ostrava 15 10 1.0 5.9 2.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Kateřina Hofmanová KP Brno 14 14 1.0 4.2 1.6 0.1 0.9/1.9 0.0* 1.3
Karolína Kotrcová BK Strakonice 14 16 1.0 3.7 1.2 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.0
Ela Nenadálová USK Praha 14 17 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
Adéla Bednářová K2 Prostějov 14 19 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 2.1
11 Nikol Drahošová Basket Slovanka 15 6 1.0 9.5 3.8 0.0 1.8/3.8 47.8 1.5
Tereza Čižmářová SKB Zlín 14 5 1.0 11.2 5.0 0.0 1.2/3.6 33.3 2.2
Adéla Kolářová SK Bruntál 14 16 1.0 3.5 1.4 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.8
Viktorie Vaverková BK Brandýs n. L. 14 16 1.0 3.4 1.4 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.4
Natálie Hejčová BC Slaný 15 13 1.0 4.2 1.5 0.3 0.4/1.2 0.0* 2.7
23 Tereza Hochmannová Basket Slovanka 15 22 1.0 2.5 1.0 0.1 0.0/0.2 0.0* 2.6
Klára Dvořáková USK Praha 14 16 1.0 3.4 1.3 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.0
Izabela Bönischová Loko Trutnov 15 18 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.2
Klára Jarabicová Basket Ostrava 15 12 1.0 4.5 1.3 0.4 0.8/1.8 0.0* 2.6
Jana Holá ŠBK P-H Sadská 14 11 1.0 4.8 1.5 0.5 0.1/0.1 0.0* 0.6
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK 15 19 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.1
Tereza Procházková Basket Ostrava 14 8 1.0 6.6 2.5 0.3 0.9/1.5 0.0* 3.0
10 Jasmína Pekníková Basket Slovanka 15 15 1.0 3.5 1.5 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.7
Julie Láníčková Basket Ostrava 15 16 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.8
Daniela Františáková SK Bruntál 14 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.9
Nela Beránková USK Praha 15 23 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.3
Karolína Kolaříková BC Slaný 15 16 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 24 1.0 2.1 0.3 0.5 0.1/0.2 0.0* 0.3
Tereza Vojáčková Biž. Jablonec n. N. 14 15 1.0 3.4 1.1 0.3 0.3/1.8 0.0* 1.4
Anna Runtschová HB Basket 15 23 1.0 2.2 0.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Emma Sverenyáková BA Sparta 15 15 1.0 3.3 0.5 0.5 0.9/1.9 0.0* 0.9
Veronika Šímová BSK TJ Jičín 15 17 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.1
Anastázie Havláková FM 14 23 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.4
Markéta Dvořáková Slavoj BK Litoměřice 15 18 1.0 2.7 1.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.4
Natálie Fiedlerová Studánka Pardubice 14 6 1.0 8.0 2.5 0.7 1.0/1.5 0.0* 0.8
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 14 15 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.6
Jana Hůlková Loko Trutnov 15 14 1.0 3.4 1.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.9
Barbora Doležajová BKHAV 15 6 1.0 7.7 3.2 0.2 0.8/2.0 41.7 3.2
Eliška Bahounková OSK Olomouc 15 20 1.0 2.3 1.0 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.0
Markéta Strnadelová Žabiny Brno 15 21 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Tereza Malířská BK Strakonice 14 19 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.0
Anna Jiráčková BC Benešov 15 10 1.0 4.4 1.7 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.4
Barbora Kolářová USK Praha 15 22 1.0 2.0 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Rozálie Němcová Slavoj BK Litoměřice 14 18 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.2 0.0* 3.1
Anna Zirmová Biž. Jablonec n. N. 15 11 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.4
Natálie Nejmanová BK Brandýs n. L. 15 11 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.5
Kristýna Krupková Slavoj BK Litoměřice 15 15 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
Lea Vítámvásová TJ Loko Krnov 15 22 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Nela Sedlmajerová Biž. Jablonec n. N. 15 11 1.0 3.8 1.4 0.2 0.5/1.9 0.0* 2.3
Alžběta Danielisová SKB Zlín 14 6 1.0 7.0 2.7 0.0 1.7/2.0 83.3 2.7
Michaela Jebavá ŠBK P-H Sadská 15 17 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.6
Barbora Slavíková BC Benešov 14 8 1.0 5.1 2.0 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.0
Vivienne Vlková SKB Zlín 15 6 1.0 6.8 2.7 0.0 1.5/3.2 47.4 2.7
Barbora Vyhlídová Tygři Praha 14 7 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/1.7 0.0* 2.1
Emma Komárková Studánka Pardubice 14 10 1.0 4.1 1.4 0.1 1.0/1.6 0.0* 2.8
Karolína Barešová TJ Loko Krnov 14 17 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.7
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 15 11 1.0 3.7 1.5 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.7
Barbora Hyjánková Loko Trutnov 14 16 1.0 2.5 0.8 0.1 0.7/1.9 0.0* 1.9
Veronika Dušánková Slavoj BK Litoměřice 14 18 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.1
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 14 17 1.0 2.4 0.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.5
Nikola Čumrdová BK Brandýs n. L. 15 13 1.0 3.0 1.0 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.5
Sára Součková OSK Olomouc 14 26 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.4
Karolína Burešová ŠBK P-H Sadská 15 5 1.0 7.6 3.2 0.0 1.2/2.0 60.0 1.4
Markéta Homolová Tygři Praha 14 13 1.0 2.9 1.1 0.1 0.5/0.7 0.0* 0.6
Eliška Nohelová Žabiny Brno 15 11 1.0 3.5 1.3 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.8
Karolína Pavlíčková BK Strakonice 14 8 1.0 4.5 1.6 0.3 0.5/1.1 0.0* 0.0
Tereza Florianová BK Brandýs n. L. 15 12 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
Anna Ulčová ŠBK P-H Sadská 15 17 1.0 2.0 0.9 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.2
Sára Dosič BK Loko K. Vary 15 15 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Julie Zichová Slavoj BK Litoměřice 15 1 1.0 34.0 15.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Valentýna Vargová BC Slaný 15 15 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Karolína Grossová BK Strakonice 13 8 1.0 4.1 1.1 0.5 0.4/0.5 0.0* 0.0
Kateřina Konopková BK Levhartice Chomutov 13 14 1.0 2.4 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.9
Kateřina Pánková ŠBK P-H Sadská 15 12 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
Kristýna Černá BK Loko K. Vary 14 17 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.2
Marie Vojáčková Basket Ostrava 14 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 14 15 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.1
Julie Ressová BKHAV 14 7 1.0 4.6 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Valerie Gashi Klatovy U15 13 11 1.0 2.8 1.1 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.5
Anabela Camphuijsen Tygři Praha 14 8 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/1.4 0.0* 0.8
Jitka Keřková BK Brandýs n. L. 15 14 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.2
Lucie Adoltová Tygři Praha 15 13 1.0 2.3 0.8 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Anna Burdová Sluneta Ústí n.L. 15 20 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.9
14 Marie Lívancová DBaK 15 20 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.5
98 Jana Havránková Basket Slovanka 14 8 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
10 Andrea Dydeková DBaK 15 17 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.5
Tereza Němcová Basket Ostrava 14 8 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/0.8 0.0* 3.6
Frida Jelínková Tygři Praha 14 12 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.0
Viktorie Čepková TJ Loko Krnov 14 19 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.2
77 Klára Szotková BK START Ostrava 14 4 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.3
24 Ema Herichová Basket Slovanka 14 18 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
Veronika Dvorská BC Benešov 15 8 1.0 3.5 1.4 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.6
Beata Trnková BA Sparta 15 21 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.3
Kamila Neumarová BA Sparta 15 26 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.1
Andrea Šupová Klatovy U15 15 7 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
Eliška Pechanová Sluneta Ústí n.L. 14 10 1.0 2.8 1.0 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.6
Petra Bodláková BK Brandýs n. L. 14 5 1.0 5.6 2.2 0.0 1.2/1.8 0.0* 2.4
Adéla Štenclová Basket Ostrava 15 10 1.0 2.6 0.9 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.3
5 Amélie Kadlečková DBaK 14 6 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.5
Petra Kovářová BC Slaný 15 18 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.7
Karolína Kloučková Slavoj BK Litoměřice 15 10 1.0 2.6 0.9 0.2 0.2/1.9 0.0* 1.3
13 Terezie Lukáčová BK START Ostrava 14 12 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.6
Tereza Tomšíková BK Loko K. Vary 14 11 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jana Plachá BK Levhartice Chomutov 15 26 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Viktorie Smolová Sluneta Ústí n.L. 15 10 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.6
8 Adéla Chmelíková DBaK 15 5 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.8
30 Julie Novotná Basket Slovanka 14 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.2
Dominika Píchová OSK Olomouc 15 19 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.6
11 Natálie Patová DBaK 15 14 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.8
Tereza Florjánková USK Praha 15 19 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Mariana Bilanová SBŠ Ostrava 15 13 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.5
Sabina Böhmová SKB Zlín 14 4 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.8
Tereza Litvová BC Slaný 14 16 1.0 1.5 0.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
Aneta Doležalová Studánka Pardubice 15 11 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 3.0
Vendula Wronková BKHAV 14 10 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.5
Nikola Horná Studánka Pardubice 14 4 1.0 5.8 2.0 0.5 0.3/1.0 0.0* 1.5
Tereza Strbáčková K2 Prostějov 14 10 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.6
Marie Holkupová BK Strakonice 15 11 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.8 0.0* 0.0
Michaela Brudná BKHAV 14 6 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/3.3 25.0 0.5
Barbora Gorčáková BKHAV 14 7 1.0 3.1 1.0 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.3
Vanda Ospalá KP Brno 15 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.7
14 Kristýna Humlíčková BK START Ostrava 14 10 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/1.5 0.0* 1.3
7 Nella Bínová DBaK 15 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
18 Lucie Pavlíková BK START Ostrava 13 10 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.0
Anna Hrubá SBŠ Ostrava 14 9 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.6
Alena Timková USK Praha 15 21 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.5
Ivana Velkoborská Klatovy U15 14 13 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Paola Buš Tygři Praha 14 8 1.0 2.6 0.9 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.8
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 14 5 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.8
Kristýna Vodvářková BK Strakonice 14 3 1.0 7.0 3.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Havranová Studánka Pardubice 14 11 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.8
Eliška Rychlíková SBŠ Ostrava 14 11 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Magdaléna Špačková Biž. Jablonec n. N. 15 13 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.9
Karolína Kupsová BC Benešov 15 9 1.0 2.2 0.8 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.4
Viktorie Frodlová KP Brno 14 11 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Apolena Loužecká USK Praha 14 10 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Rozálie Míčková BK Loko K. Vary 15 13 1.0 1.5 0.5 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.6
Natálie Žížalová BC Benešov 15 9 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
Anna Chlebová Loko Trutnov 15 6 1.0 3.2 1.0 0.0 1.2/1.7 0.0* 1.2
Kateřina Pluhařová SKB Zlín 15 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.5
Lucie Maršolková SBŠ Ostrava 13 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Eliška Davídková Studánka Pardubice 14 5 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Julie Jarošová BK Loko K. Vary 14 15 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Aneta Bafiová Biž. Jablonec n. N. 15 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/1.1 0.0* 0.7
21 Kateřina Štíchová DBaK 14 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Kateřina Křišťanová Klatovy U15 15 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marie Olšáková FM 14 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Michaela Karoľová BK Strakonice 13 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Hana Karásková BKHAV 15 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.5
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 14 14 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Alena Biedrawa BK Brandýs n. L. 15 14 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
Eliška Polešovská Jiskra Kyjov 15 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
25 Laura Vávrová BK START Ostrava 14 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Nela Kaločová Basket Ostrava 15 6 1.0 2.3 0.8 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.3
Jitka Kutalová SKB Zlín 14 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Sarah Nigrini HB Basket 15 8 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Markéta Bublíková BC Slaný 15 15 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.3
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 5 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.0
Linda Přídová Tygři Praha 14 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.0
Martina Pařízková SKB Zlín 13 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Veronika Pacáková Sokol H. Králové 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Lea Havelková TJ Loko Krnov 15 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Julie Merclová Žabiny Brno 15 8 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Kristina Heletey Biž. Jablonec n. N. 15 16 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov 14 15 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Topinková BK Strakonice 14 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
26 Charlotte Skallová Basket Slovanka 14 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.8
Kateřina Byrtusová SK Bruntál 13 10 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Ema Sochůrková BC Benešov 15 8 1.0 1.3 0.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.3
Karolina Neuwirthová SKB Zlín 14 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0*