Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
extraliga B 1. kolo 243
Sokol Hradec Králové
BSK Continental TJ Jičín
2. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
extraliga B 1. kolo 244
TJ Loko Krnov
OSK Olomouc
5. 3. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
extraliga B 1. kolo 245
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava
9. 3. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
extraliga B 1. kolo 246
BK Žabiny Brno
K2 Prostějov
5. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
extraliga B 2. kolo 247
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
15. 1. 2022
14:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Špaček
Vladislav Trmač
33
55
14
14
23
28
25
42
Review
extraliga B 2. kolo 249
TJ Loko Krnov
BK Frýdek-Místek
15. 1. 2022
14:00
Hala TJ Lokomotiva Petr Opletal
Tomáš Nevřela
64
88
14
16
28
41
43
63
Review
extraliga B 2. kolo 248
BSK Continental TJ Jičín
K2 Prostějov
15. 1. 2022
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Vojtěch Poláček
Ondřej Vlach
110
43
26
18
56
25
85
32
Review
extraliga B 2. kolo 250
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava
15. 1. 2022
17:00
Sportovní hala SŠP Jakub Válek
Ondřej Veselý
60
73
23
14
37
40
52
63
Review
extraliga B 3. kolo 251
Sokol Hradec Králové
K2 Prostějov
16. 1. 2022
09:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Barták
Antonín Kapl
111
28
40
5
68
14
83
19
Review
extraliga B 3. kolo 253
TJ Loko Krnov
SBŠ Ostrava
16. 1. 2022
09:30
Hala TJ Lokomotiva Petr Opletal
Tomáš Nevřela
71
90
24
17
40
43
50
69
Review
extraliga B 3. kolo 254
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
16. 1. 2022
10:00
Sportovní hala SŠP Pavel Nehoda
Jakub Válek
67
57
23
22
37
36
51
46
Review
extraliga B 3. kolo 252
BSK Continental TJ Jičín
BK Žabiny Brno
16. 1. 2022
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Pavel Theodor
Ondřej Vlach
74
82
23
23
32
45
48
68
Review
extraliga B 4. kolo 255
BK Žabiny Brno
BK Frýdek-Místek
29. 1. 2022
14:00
SH Rosnička Brno Filip Hudec
Dominik Holaň
Preview
extraliga B 4. kolo 258
BSK Continental TJ Jičín
OSK Olomouc
29. 1. 2022
15:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Koudela
Michal Horník
Preview
extraliga B 4. kolo 257
Sokol Hradec Králové
TJ Loko Krnov
29. 1. 2022
17:00
hala Sokol Hradec Králové Štěpán Scholze
Dominik Štancl
Preview
extraliga B 4. kolo 256
K2 Prostějov
SBŠ Ostrava
29. 1. 2022
18:30
ZŠ Palackého Linda Vildová
Vojtěch Jurník
Preview
extraliga B 5. kolo 261
Sokol Hradec Králové
OSK Olomouc
30. 1. 2022
09:00
hala Sokol Hradec Králové Štěpán Scholze
Dominik Štancl
Preview
extraliga B 5. kolo 262
BSK Continental TJ Jičín
TJ Loko Krnov
30. 1. 2022
09:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
Preview
extraliga B 5. kolo 259
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
30. 1. 2022
10:00
SH Rosnička Brno Filip Hudec
Dominik Holaň
Preview
extraliga B 5. kolo 260
K2 Prostějov
BK Frýdek-Místek
30. 1. 2022
10:00
ZŠ Palackého Linda Vildová
Vojtěch Jurník
Preview
extraliga B 6. kolo 263
TJ Loko Krnov
BK Žabiny Brno
19. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
extraliga B 6. kolo 265
BK Frýdek-Místek
Sokol Hradec Králové
19. 2. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
extraliga B 6. kolo 266
SBŠ Ostrava
BSK Continental TJ Jičín
19. 2. 2022
14:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
extraliga B 6. kolo 264
OSK Olomouc
K2 Prostějov
19. 2. 2022
17:00
Sportovní hala SŠP
Preview
extraliga B 7. kolo 267
TJ Loko Krnov
K2 Prostějov
20. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
extraliga B 7. kolo 269
BK Frýdek-Místek
BSK Continental TJ Jičín
20. 2. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
extraliga B 7. kolo 270
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
20. 2. 2022
08:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
extraliga B 7. kolo 268
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno
20. 2. 2022
10:00
Sportovní hala SŠP
Preview
extraliga B 8. kolo 271
BSK Continental TJ Jičín
Sokol Hradec Králové
1. 3. 2022
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
extraliga B 8. kolo 272
OSK Olomouc
TJ Loko Krnov
6. 3. 2022
-
Sportovní hala SŠP
Preview
extraliga B 8. kolo 274
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno
6. 3. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
extraliga B 8. kolo 273
SBŠ Ostrava
BK Frýdek-Místek
10. 3. 2022
17:50
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
extraliga B 9. kolo 275
K2 Prostějov
Sokol Hradec Králové
19. 3. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
extraliga B 9. kolo 276
BK Žabiny Brno
BSK Continental TJ Jičín
19. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
extraliga B 9. kolo 277
SBŠ Ostrava
TJ Loko Krnov
19. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
extraliga B 9. kolo 278
BK Frýdek-Místek
OSK Olomouc
19. 3. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
extraliga B 10. kolo 279
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
20. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
extraliga B 10. kolo 280
K2 Prostějov
BSK Continental TJ Jičín
20. 3. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
extraliga B 10. kolo 281
BK Frýdek-Místek
TJ Loko Krnov
20. 3. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
extraliga B 10. kolo 282
SBŠ Ostrava
OSK Olomouc
20. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
extraliga B 11. kolo 283
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
2. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
extraliga B 11. kolo 284
BK Frýdek-Místek
K2 Prostějov
2. 4. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
extraliga B 11. kolo 285
OSK Olomouc
Sokol Hradec Králové
2. 4. 2022
-
Sportovní hala SŠP
Preview
extraliga B 11. kolo 286
TJ Loko Krnov
BSK Continental TJ Jičín
2. 4. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
extraliga B 12. kolo 287
BK Frýdek-Místek
BK Žabiny Brno
3. 4. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
extraliga B 12. kolo 288
SBŠ Ostrava
K2 Prostějov
3. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
extraliga B 12. kolo 289
TJ Loko Krnov
Sokol Hradec Králové
3. 4. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
extraliga B 12. kolo 290
OSK Olomouc
BSK Continental TJ Jičín
3. 4. 2022
-
Sportovní hala SŠP
Preview
extraliga B 13. kolo 291
K2 Prostějov
TJ Loko Krnov
23. 4. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
extraliga B 13. kolo 292
BK Žabiny Brno
OSK Olomouc
23. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
extraliga B 13. kolo 293
BSK Continental TJ Jičín
BK Frýdek-Místek
23. 4. 2022
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
extraliga B 13. kolo 294
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
23. 4. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
extraliga B 14. kolo 295
BK Žabiny Brno
TJ Loko Krnov
24. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
extraliga B 14. kolo 296
K2 Prostějov
OSK Olomouc
24. 4. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
extraliga B 14. kolo 297
Sokol Hradec Králové
BK Frýdek-Místek
24. 4. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
extraliga B 14. kolo 298
BSK Continental TJ Jičín
SBŠ Ostrava
24. 4. 2022
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview

Tabulky

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Loko Krnov 14 28.2 1.9 8.2 /19.8 41.4 15.6
BK Havířov 10 22.4 1.4 6.1 /15.2 40.1 13.4
Sokol H. Králové 12 45.8 3.2 7.2 /14.6 49.1 14.2
ŠBK P-H Sadská 11 32.8 1.8 10.6 /17.6 60.3 19.5
BK Levhartice Chomutov 14 29.9 1.9 6.1 /15.3 39.7 18.1
USK Praha 12 30.9 0.2 8.9 /19.1 46.7 15.1
Loko Trutnov 11 18.7 0.4 8.5 /16.1 52.5 15.7
BK Brandýs n. L. 12 22.4 0.5 5.8 /11.4 50.7 17.6
Žabiny Brno 12 26.8 1.7 10.5 /22.5 46.7 16.8
K2 Prostějov 12 17.8 3.2 7.9 /16.9 46.8 15.7
SK Bruntál 12 26.4 1.1 7.5 /18.8 39.8 13.3
SBŠ Ostrava 13 42.8 0.6 6.8 /16.6 40.9 16.8
KP Brno 12 24.6 0.8 7.4 /17.4 42.6 15.2
OSK Olomouc 12 23.8 4.3 6.4 /14.5 44.3 12.3
BC Slaný 13 19.8 0.3 6.4 /14.9 43.0 15.5
BA Sparta 13 20.8 2.3 8.1 /21.1 38.3 15.1
Slavoj BK Litoměřice 13 11.9 1.4 5.6 /13.1 42.7 11.8
Basket Slovanka 14 23.9 0.9 7.1 /19.0 37.6 19.6
DBaK 11 17.2 0.0 3.5 /10.2 34.5 11.7
BK Strakonice 12 26.3 1.5 7.4 /14.2 52.0 0.0
BK START Ostrava 14 10.8 0.0 2.5 /8.8 28.5 11.5
BK Frýdek-Místek 12 38.4 0.9 8.1 /14.6 55.4 13.8
BK Loko K. Vary 12 26.7 0.3 7.5 /17.2 43.7 15.2
Sluneta Ústí n.L. 14 22.0 1.7 11.3 /22.3 50.6 16.3
Basket Ostrava 12 21.2 0.7 7.2 /15.0 48.0 14.3
Studánka Pardubice 12 19.9 2.0 8.2 /16.3 50.3 15.0
Jiskra Kyjov 12 22.0 1.2 6.8 /17.4 38.9 18.3
BSK TJ Jičín 12 34.6 3.6 11.2 /19.1 58.5 13.5
Biž. Jablonec n. N. 12 13.8 0.3 6.5 /18.8 34.5 12.2
BK Klatovy 11 17.5 2.0 10.0 /19.4 51.6 10.6
HB Basket 12 30.7 3.5 8.5 /18.3 46.6 16.2
Tygři Praha 12 34.2 1.3 8.9 /19.4 45.9 18.3
SKB Zlín 1 35.0 0.0 9.0 /17.0 52.9 15.0
BC Benešov 1 17.0 3.0 19.0 /35.0 54.3 22.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vyhlídal Michal 7 4 3 0 1.6 1.5 1.5
Výborný Dominik 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 7 3 4 0 1.5 1.6 1.5
Vildová Linda 6 0 6 0 1.2 1.3 1.2
Veselý Ondřej 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 5 2 3 0 1.2 1.3 1.3
Vampola Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 3 0 3 0 1.7 2.2 1.9
Toboláková Barbora 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 3 3 0 0 1.5 1.3 1.4
Tesař Michal 8 1 7 0 1.0 1.4 1.2
Tejček Tomáš 8 2 6 0 1.1 1.6 1.3
Šťavík Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Špaček Jan 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Šenk Pavel 6 6 0 0 1.1 1.2 1.1
Ščurek Vojtěch 6 3 3 0 1.6 1.5 1.5
Syrovátka František 3 0 3 0 2.3 1.3 1.8
Sýkora Václav 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Slovák Michal 5 0 5 0 1.4 1.1 1.3
Scholzová Michaela 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Shumskyy Vitaliy 5 0 5 0 1.3 1.1 1.2
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Roubiček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Račanský Martin 5 0 5 0 1.0 1.8 1.4
Přidal Matouš 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Poživil Jaroslav 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Posker Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 5 1 4 0 1.1 1.4 1.3
Podhůrský Pavel 8 0 8 0 1.0 1.3 1.2
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Jakub 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.3 1.2 1.3
Opletal Petr 10 8 2 0 1.1 1.0 1.1
Nováková Bára 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nevřela Tomáš 7 2 5 0 1.1 1.1 1.1
Nesper Jindřich 6 3 3 0 1.2 1.3 1.2
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Richard 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Menšík Jan 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Mašek Tomáš 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Martínek Karel 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Mareš Roman 5 2 3 0 1.3 1.3 1.3
Lysov Fedor 7 0 7 0 1.2 1.4 1.3
Lunhul Vladislav 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Lejčko Jan 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 3 2 1 0 2.0 1.0 1.5
Križanová Johana 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Krejčiřík Jiří 5 1 4 0 1.4 1.2 1.3
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kraina Tomáš 4 1 3 0 2.3 1.3 1.8
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Kočovský Dominik 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Klapetek René 4 4 0 0 1.1 1.3 1.2
Kesler Vladimír 5 3 2 0 1.0 1.3 1.2
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Kavan Jonáš 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Karwowska Klaudia 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 3 2 1 0 2.0 1.2 1.6
Kapl Antonín 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 11 9 2 0 1.2 1.2 1.2
Josefus Ondřej 2 1 1 0 2.3 1.5 1.9
Jodl Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jansová Kristýna 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Janík Karel 3 3 0 0 1.8 1.3 1.6
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.7 1.7 1.7
Chodura Ondřej 4 0 4 0 1.1 1.3 1.2
Hušek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Horník Michal 2 0 2 0 2.0 1.5 1.8
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Holaň Dominik 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hejnic Jan 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Hejduk Jakub 3 0 3 0 1.7 1.5 1.6
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Hackl Filip 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Frintová Bára 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Frána Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fiala Petr 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Eisner Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Dub Michal 10 4 6 0 1.2 1.2 1.2
Čížek Daniel 5 3 2 0 1.7 1.4 1.6
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Buršík Petr 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 4 0 4 0 1.3 1.0 1.1
Bohata Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Bočková Lenka 7 0 7 0 1.1 1.3 1.2
Billík Dennis 5 3 2 0 1.2 1.2 1.2
Bešina Marek 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Bendová Linda 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 4 3 1 0 1.3 1.9 1.6
Baďura Ota 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Anton Karel 8 8 0 0 1.1 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře