Přestupy

      Datum Jméno Typ přestupu Z týmu Do týmu
      1. 10. 2020 Suchý Lukáš hostování BVK Holice BK Pardubice
      25. 9. 2020 Růžková Simona hostování BK Strakonice Basket Pastelka MB
      18. 9. 2020 Hlavová Adéla hostování BSK TJ Jičín TJ Lokomotiva Liberec I
      16. 9. 2020 Hanuš Tomáš hostování BK Litomyšl BK Ústí nad Orlicí
      31. 8. 2020 Kadlík Vojtěch hostování BK Vyškov BCM Orli Prostějov
      25. 8. 2020 Bálint Richard hostování BCM Orli Prostějov Basket Brno
      29. 7. 2020 Dvořáková Michaela hostování Basket Slovanka TJ Sokol Pečky
      11. 3. 2020 Ebenhöhová Kateřina hostování SBŠ Ostrava SŠMH Brno
      27. 7. 2021 Šváchová Adéla hostování BC Benešov SK Královka
      9. 9. 2021 Šamořilová Amálie hostování TBS Přerov, z.s. SBŠ Ostrava
      12. 9. 2021 Čech Martin hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      24. 5. 2022 Stráda Václav hostování TJ Lokomotiva Plzeň BK Ústí nad Labem
      20. 7. 2022 Dadejíková Sára hostování Slovan Litoměřice Slavoj BK Litoměřice
      14. 9. 2022 Slezák Lukáš hostování BK NH Ostrava SKUP Olomouc
      1. 10. 2020 Radouš Jiří hostování BK Skokani Brno SK Žabovřesky Brno
      25. 9. 2020 Dušková Justýna hostování TJ Sokol Stěžery Sokol Hradec Králové
      16. 9. 2020 Tichý Tadeáš hostování BK Litomyšl BK Ústí nad Orlicí
      10. 9. 2020 Kubín Daniel hostování TJ Thermia K. Vary VŠTJ Ekonom Praha
      4. 9. 2020 Melnyková Natálie hostování SKB Česká Třebová BK Litomyšl
      8. 2. 2020 Janda Štěpán hostování TJ Turnov BK Kondoři Liberec
      27. 8. 2021 Jirák Matěj hostování TJ Jiskra Havl. Brod BK Jihlava
      2. 9. 2021 Gottwaldová Kateřina hostování Basket Ostrava BK Frýdek-Místek
      12. 9. 2021 Kouba Petr hostování BVK Holice BK Přelouč
      14. 9. 2021 Šváb Radim hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      15. 9. 2021 Mihál David hostování BK NH Ostrava SKB Zlín
      23. 9. 2021 Řehořek Jáchym hostování Sokol Pražský Jižní Supi, zapsaný spolek
      11. 2. 2022 Folta Tomáš hostování BK Pardubice BK Litomyšl
      20. 7. 2022 Rupertová Anežka hostování Slovan Litoměřice Slavoj BK Litoměřice
      8. 9. 2022 Heřmanová Marie hostování BCM Sokolov Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      14. 9. 2022 Lukasík Matěj hostování BK NH Ostrava SKUP Olomouc
      26. 9. 2022 Čížek Lukáš hostování Basketbalová Akademie Radotín z.s. Sokol Žižkov
      25. 9. 2020 Bosáková Aneta hostování ŠBK Sadská BC Kolín
      18. 9. 2020 Jahoda Martin hostování SAM Brno Jiskra Kyjov
      16. 9. 2020 Hupačová Marie hostování BaK Plzeň BK TJ Přeštice
      10. 9. 2020 Šamořilová Amálie hostování TBS Přerov, z.s. SBŠ Ostrava
      4. 9. 2020 Roubová Tereza hostování BK Přelouč BK Litomyšl
      31. 8. 2020 David Martin hostování BK Ústí nad Labem a.s. TJ Lokomotiva Plzeň
      8. 2. 2020 Holubka Filip hostování TJ Turnov BK Kondoři Liberec
      6. 9. 2021 Kříž David hostování BBK Blansko BASKET BRNO, z.s.
      12. 9. 2021 Topinka Jan hostování BVK Holice BK Žďár nad Sázavou
      14. 9. 2021 Maršíková Michaela hostování SK Královka TJ Sokol Jinonice
      23. 9. 2021 Pražák Matouš hostování Basketbalový klub Nový Bydžov z.s. VSK Iuridica Praha
      26. 10. 2021 Pospíšek Filip hostování TYGŘI JBC Brno Tatran Kohoutovice
      8. 9. 2022 Jajčišinová Nikola hostování BC Benešov BA Sparta Praha
      13. 9. 2022 Kos Ondřej hostování BK Jihlava BK Pelhřimov
      14. 9. 2022 Smyček Ondřej hostování BK NH Ostrava SKUP Olomouc
      20. 9. 2022 Sládek David hostování BK Pardubice SŠB Pardubice
      21. 9. 2022 Plánková Barbora hostování SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      26. 9. 2022 Zajíček Ondřej hostování Sokol Vyšehrad BA Sparta Praha
      25. 9. 2020 Kynzl Dominik hostování Slavoj BK Litoměřice VSK ČVUT Praha
      16. 9. 2020 Janoš Dominik hostování BK Opava Basket Opava 2010
      10. 9. 2020 Mičulková Petra hostování TBS Přerov, z.s. SBŠ Ostrava
      31. 8. 2020 Vondřičková Klára hostování BK Skřivánek Ústí n.L. BK Strakonice
      8. 2. 2020 Bobek Oskar hostování TJ Turnov BK Kondoři Liberec
      6. 9. 2021 Kříž Samuel hostování BBK Blansko BASKET BRNO, z.s.
      12. 9. 2021 Kavan Kryštof hostování BK Opava Basket Opava 2010
      14. 9. 2021 Kapková Barbora hostování SK Královka TJ Sokol Jinonice
      19. 1. 2022 Henzl Jáchym hostování BK Opava Basket Opava 2010
      8. 9. 2022 Lojek Martin hostování BC Kolín Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      13. 9. 2022 Severa Tomáš hostování BK Pelhřimov BK Jindřichův Hradec
      15. 9. 2022 Semelka Lukáš hostování SK Týniště nad Orlicí TJ Jiskra Hořice
      21. 9. 2022 Paličková Julie hostování SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      26. 9. 2022 Sáss Filip hostování BK Beroun BA Sparta Praha
      25. 9. 2020 Jindráček Tadeáš hostování Slavoj BK Litoměřice BK Ústí nad Labem
      18. 9. 2020 Mališ Marek hostování Start Havířov BK NH Ostrava
      4. 9. 2020 Bubeníčková Michaela hostování BK Vysoká nad Labem BK Litomyšl
      25. 8. 2020 Vrchota Cyril hostování Basket Poděbrady SPK Polabí
      8. 2. 2020 Fröhlich Filip hostování BK Baník Most BK Ústí nad Labem
      27. 8. 2021 Opavová Anna hostování BSK TJ Jičín Sokol Hradec Králové
      2. 9. 2021 Horák Matěj hostování Basketbal Čelákovice BK Brandýs n. L.
      12. 9. 2021 Janoš Dominik hostování BK Opava Basket Opava 2010
      14. 9. 2021 Michalčík Matěj hostování BCM Orli Prostějov Slavia Kroměříž
      23. 9. 2021 Picka Štěpán hostování BK Jindřichův Hradec BSK České Budějovice
      19. 10. 2021 Garza Tomas hostování BA Sparta Praha Sokol Žižkov
      2. 3. 2022 Gerö Ervín hostování BK NH Ostrava BK Nový Jičín
      8. 9. 2022 Michal David hostování USK Praha ŠSK při 3. ZŠ Slaný
      15. 9. 2022 Ropek Michal hostování BK Litomyšl
      21. 9. 2022 Vyplelová Valentina hostování SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      25. 9. 2020 Suchopárková Sofie hostování BC Slaný ŠBK Sadská
      18. 9. 2020 Kořínek Vladimír hostování SPK Polabí BA LYNX Liberec
      16. 9. 2020 Gebauer Dominik hostování BK Opava Basket Opava 2010
      10. 9. 2020 Vojcík Martin hostování Snakes Ostrava BK Hladnov
      4. 9. 2020 Sobotková Barbora hostování BK Vysoká nad Labem BK Studánka Pardubice
      25. 8. 2020 Hrdličková Veronika hostování BK Ústí nad Orlicí SKB Česká Třebová
      5. 8. 2021 Zlámalová Vendula hostování TJ Rožnov p. Radhoštěm BK Příbor
      27. 8. 2021 Ryklová Veronika hostování BSK TJ Jičín Sokol Hradec Králové
      2. 9. 2021 Syrový Adam hostování Basketbal Čelákovice BK Brandýs n. L.
      6. 9. 2021 Podzemský Antonín hostování BK Teplice Slavoj BK Litoměřice
      9. 9. 2021 Vyhnánek Ondřej hostování BA Sparta Praha BK Kralupy - junior
      12. 9. 2021 Kučeva Vojtěch hostování Start Havířov Sokol Karviná
      23. 9. 2021 Dolanský Marek hostování BK Chomutov ČZU Praha
      19. 10. 2021 Král Jan hostování ŠSK při 3. ZŠ Slaný Sokol Žižkov
      19. 1. 2022 Jandová Zuzana hostování BA 2006´ Roudnice n.Labem Basket Slovanka
      2. 3. 2022 Kaštil Pavel hostování USK Praha SKUP Olomouc
      21. 9. 2022 Janisch Radek hostování Snakes Ostrava BK Hladnov
      18. 9. 2020 Holoubek Martin hostování SPK Polabí Sokol Žižkov
      16. 9. 2020 Fraňo David hostování BK Baník Most BK Chomutov
      10. 9. 2020 Karlovský Jan hostování BK Ústí nad Labem a.s. Slavoj BK Litoměřice
      4. 9. 2020 Sýkora František hostování TJ Lokomotiva Trutnov BK Bizoni Náchod
      31. 8. 2020 Jirák Jaroslav hostování SPK Polabí SKB Rokycany
      Reklama
      Radiožurnál Sport