Basketbalový klub Beroun,z.s.

Základní informace

Člen výboru


Gabriela Hoffmanová
605 430 765
ghoffmannova@seznam.cz

Organizační pracovník

od: 30. 7. 2019
Tomáš Peterka
736 121 169
peterka.t@bkberoun.cz

Předseda

od: 7. 7. 2019
Petr Peterka
605 845 482
pitrsp5@seznam.cz

Člen výboru

od: 28. 8. 2009
Mgr. Martin Šašek
736 608 317
usasasa@hotmail.com

Místopředseda

od: 7. 7. 2019
Filip Kaštánek
724 353 754
filip@kastanek.cz

Administrativní pracovník

od: 30. 9. 2021
Jaromír Fiala
jaromir.fiala@seznam.cz

Adresa

Basketbalový klub Beroun,z.s.
Slavašovská
26601 Beroun-Závodí

Další

IČ: 47560720
DIČ:
Počet týmů: 8

kolo datum a čas domácí / hosté kategorie soutěž
10. kolo 4. 12. 2022
11:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
1. kolo 10. 12. 2022
13:00
muži 2. liga Preview
6. kolo 10. 12. 2022
16:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 11. 12. 2022
10:30
muži 2. liga Preview
6. kolo 17. 12. 2022
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
6. kolo 17. 12. 2022
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
11. kolo 17. 12. 2022
16:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 18. 12. 2022
11:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
7. kolo 7. 1. 2023
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
7. kolo 7. 1. 2023
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
7. kolo 7. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
15. kolo 21. 1. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
15. kolo 21. 1. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
8. kolo 21. 1. 2023
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
8. kolo 21. 1. 2023
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
8. kolo 21. 1. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
15. kolo 21. 1. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
16. kolo 22. 1. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
16. kolo 22. 1. 2023
10:00
muži 2. liga Preview
17. kolo 4. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
18. kolo 5. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
17. kolo 11. 2. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
17. kolo 11. 2. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
9. kolo 11. 2. 2023
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
9. kolo 11. 2. 2023
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
9. kolo 11. 2. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
18. kolo 12. 2. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
19. kolo 25. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
20. kolo 26. 2. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
19. kolo 4. 3. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
19. kolo 4. 3. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
10. kolo 4. 3. 2023
09:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
10. kolo 4. 3. 2023
11:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
10. kolo 4. 3. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
20. kolo 5. 3. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
20. kolo 5. 3. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
22. kolo 12. 3. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
21. kolo 18. 3. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
21. kolo 18. 3. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
11. kolo 18. 3. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
22. kolo 19. 3. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
22. kolo 19. 3. 2023
00:00
muži 2. liga Preview
23. kolo 1. 4. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
24. kolo 2. 4. 2023
00:00
mladší žáci U14 Krajský přebor U14B Preview
24. kolo 2. 4. 2023
00:00
kadetky U17 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 22. 4. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
14. kolo 6. 5. 2023
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview

Hala

Sportovní hala
Tyršova 85,
26601 Beroun

Mapa


Hala

kapacita 80

tělocvična ZŠ Preislerova
Preislerova 1335,
266 01 Beroun

Mapa


Hala

Sportovní hala Liteň
Pode Zděmi 402,
267 27 Liteň

Mapa