Ball z. s.

Základní informace

Technický vedoucí

od: 11. 2. 2020
Barbora Choutková
balynx@seznam.cz

Organizační pracovník

od: 21. 7. 2022
Radek Pešík
603 231 219
r.pesik@seznam.cz

Organizační pracovník

od: 24. 8. 2022
Jan Pastýřík
721 131 391
pastyrik.jan@seznam.cz

Adresa

Ball z. s.
Řídkého
46010 Liberec X - Františkov

Další

IČ: 05231213
DIČ:
Počet týmů: 21

kolo datum a čas domácí / hosté kategorie soutěž
4. kolo 1. 3. 2024
19:30
muži 1. liga Preview
10. kolo 2. 3. 2024
12:00
kadeti U17 Východočeský pohár kadetů U17M Preview
10. kolo 2. 3. 2024
10:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
3. kolo 2. 3. 2024
10:00
Starší minižákyně U13 Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. Preview
3. kolo 2. 3. 2024
11:45
Starší minižákyně U13 Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. Preview
1. kolo 3. 3. 2024
14:00
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
11. kolo 9. 3. 2024
16:15
žáci U15 Východočeský pohár starších žáků U15M Preview
7. kolo 9. 3. 2024
14:00
nejmladší minižactvo U11 Oblastní přebor U11S Preview
7. kolo 9. 3. 2024
10:00
nejmladší minižactvo U11 Oblastní přebor U11S Preview
11. kolo 9. 3. 2024
14:30
žáci U15 nadregionální soutěž Preview
5. kolo 10. 3. 2024
18:00
muži 1. liga Preview
1. kolo 10. 3. 2024
15:30
starší minižáci U13 Oblastní přebor U13M, 5 - 8 Preview
1. kolo 10. 3. 2024
14:00
starší minižáci U13 Oblastní přebor U13M, 5 - 8 Preview
9. kolo 10. 3. 2024
12:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12M, Oblastní přebor Preview
9. kolo 10. 3. 2024
09:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12M, Oblastní přebor Preview
4. kolo 12. 3. 2024
17:20
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
8. kolo 13. 3. 2024
17:30
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
2. kolo 14. 3. 2024
19:30
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
6. kolo 15. 3. 2024
19:30
muži 1. liga Preview
11. kolo 16. 3. 2024
12:00
kadeti U17 Východočeský pohár kadetů U17M Preview
10. kolo 16. 3. 2024
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12M, Oblastní přebor Preview
10. kolo 16. 3. 2024
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12M, Oblastní přebor Preview
11. kolo 16. 3. 2024
10:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
9. kolo 16. 3. 2024
00:00
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
12. kolo 16. 3. 2024
11:00
mladší minižákyně U12 Oblastní přebor U12Ž Preview
12. kolo 16. 3. 2024
13:00
mladší minižákyně U12 Oblastní přebor U12Ž Preview
10. kolo 17. 3. 2024
00:00
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
2. kolo 23. 3. 2024
16:00
starší minižáci U13 Oblastní přebor U13M, 5 - 8 Preview
2. kolo 23. 3. 2024
14:15
starší minižáci U13 Oblastní přebor U13M, 5 - 8 Preview
4. kolo 23. 3. 2024
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
8. kolo 23. 3. 2024
00:00
nejmladší minižactvo U11 Oblastní přebor U11S Preview
8. kolo 23. 3. 2024
00:00
nejmladší minižactvo U11 Oblastní přebor U11S Preview
12. kolo 23. 3. 2024
00:00
žáci U15 nadregionální soutěž Preview
4. kolo 23. 3. 2024
09:30
Starší minižákyně U13 Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. Preview
4. kolo 23. 3. 2024
11:00
Starší minižákyně U13 Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. Preview
11. kolo 6. 4. 2024
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12M, Oblastní přebor Preview
11. kolo 6. 4. 2024
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12M, Oblastní přebor Preview
11. kolo 6. 4. 2024
00:00
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
13. kolo 6. 4. 2024
00:00
mladší minižákyně U12 Oblastní přebor U12Ž Preview
13. kolo 6. 4. 2024
00:00
mladší minižákyně U12 Oblastní přebor U12Ž Preview
12. kolo 7. 4. 2024
00:00
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
3. kolo 11. 4. 2024
19:15
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 13. 4. 2024
10:45
žáci U15 Východočeský pohár starších žáků U15M Preview
3. kolo 13. 4. 2024
00:00
starší minižáci U13 Oblastní přebor U13M, 5 - 8 Preview
3. kolo 13. 4. 2024
00:00
starší minižáci U13 Oblastní přebor U13M, 5 - 8 Preview
5. kolo 13. 4. 2024
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
9. kolo 13. 4. 2024
00:00
nejmladší minižactvo U11 Oblastní přebor U11S Preview
9. kolo 13. 4. 2024
00:00
nejmladší minižactvo U11 Oblastní přebor U11S Preview
13. kolo 13. 4. 2024
09:00
žáci U15 nadregionální soutěž Preview
5. kolo 13. 4. 2024
10:00
Starší minižákyně U13 Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. Preview
5. kolo 13. 4. 2024
12:00
Starší minižákyně U13 Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. Preview
6. kolo 14. 4. 2024
00:00
junioři U19 nadregionální soutěž Preview
12. kolo 20. 4. 2024
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12M, Oblastní přebor Preview
12. kolo 20. 4. 2024
00:00
mladší minižáci U12 mladší minižáci U12M, Oblastní přebor Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
14. kolo 20. 4. 2024
00:00
mladší minižákyně U12 Oblastní přebor U12Ž Preview
14. kolo 20. 4. 2024
00:00
mladší minižákyně U12 Oblastní přebor U12Ž Preview
14. kolo 21. 4. 2024
00:00
mladší žáci U14 žákovská liga Preview
4. kolo 27. 4. 2024
00:00
starší minižáci U13 Oblastní přebor U13M, 5 - 8 Preview
4. kolo 27. 4. 2024
00:00
starší minižáci U13 Oblastní přebor U13M, 5 - 8 Preview
7. kolo 27. 4. 2024
00:00
žáci U15 nadregionální soutěž Preview
6. kolo 27. 4. 2024
00:00
Starší minižákyně U13 Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. Preview
6. kolo 27. 4. 2024
00:00
Starší minižákyně U13 Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. Preview
14. kolo 4. 5. 2024
16:00
kadeti U17 nadregionální soutěž Preview

Hala

kapacita 80

Sportovní hala Kort
Jeronýmova 570/22 ,
460 07 Liberec

Mapa


Hala

Tělocvična SOŠ Liberec
Jablonecká 999,
46004 Liberec 1

Mapa