2. liga žen

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2024/25

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 112
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Liberec I
14. 12. 2024
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 1. kolo 113
Basket Poděbrady
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
14. 12. 2024
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 1. kolo 114
SK Renocar Podolí
Žabiny Brno B
14. 12. 2024
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 1. kolo 115
Vlčice Žďár
BC Kolín
14. 12. 2024
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 1. kolo 111
SBŠ Ostrava B
Basket Ostrava
14. 12. 2024
17:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 2. kolo 119
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
Basket Poděbrady
21. 9. 2024
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 2. kolo 120
TJ Lokomotiva Liberec I
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
21. 9. 2024
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 2. kolo 118
BSK TJ Jičín
SK Renocar Podolí
21. 9. 2024
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 2. kolo 117
Basket Ostrava
BC Kolín
21. 9. 2024
-
Preview
skupina B 2. kolo 116
SBŠ Ostrava B
Vlčice Žďár
21. 9. 2024
17:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 3. kolo 125
TJ Lokomotiva Liberec I
Basket Poděbrady
22. 9. 2024
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 3. kolo 124
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
22. 9. 2024
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 3. kolo 123
BSK TJ Jičín
Žabiny Brno B
22. 9. 2024
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 3. kolo 122
Basket Ostrava
Vlčice Žďár
22. 9. 2024
-
Preview
skupina B 3. kolo 121
SBŠ Ostrava B
BC Kolín
22. 9. 2024
13:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 4. kolo 128
SK Renocar Podolí
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
5. 10. 2024
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 4. kolo 129
Žabiny Brno B
TJ Lokomotiva Liberec I
5. 10. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 4. kolo 126
Vlčice Žďár
Basket Poděbrady
5. 10. 2024
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 4. kolo 127
BC Kolín
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
5. 10. 2024
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 4. kolo 130
SBŠ Ostrava B
BSK TJ Jičín
5. 10. 2024
17:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 5. kolo 135
Basket Ostrava
BSK TJ Jičín
6. 10. 2024
-
Preview
skupina B 5. kolo 134
Žabiny Brno B
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
6. 10. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 5. kolo 133
SK Renocar Podolí
TJ Lokomotiva Liberec I
6. 10. 2024
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 5. kolo 132
BC Kolín
Basket Poděbrady
6. 10. 2024
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 5. kolo 131
Vlčice Žďár
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
6. 10. 2024
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 137
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
SBŠ Ostrava B
19. 10. 2024
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 6. kolo 138
TJ Lokomotiva Liberec I
Basket Ostrava
19. 10. 2024
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 6. kolo 139
Basket Poděbrady
SK Renocar Podolí
19. 10. 2024
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 6. kolo 140
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Žabiny Brno B
19. 10. 2024
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 136
BSK TJ Jičín
Vlčice Žďár
19. 10. 2024
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 7. kolo 143
TJ Lokomotiva Liberec I
SBŠ Ostrava B
20. 10. 2024
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 7. kolo 142
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
Basket Ostrava
20. 10. 2024
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 7. kolo 145
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SK Renocar Podolí
20. 10. 2024
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 144
Basket Poděbrady
Žabiny Brno B
20. 10. 2024
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 7. kolo 141
BSK TJ Jičín
BC Kolín
20. 10. 2024
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 8. kolo 150
BSK TJ Jičín
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
9. 11. 2024
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 8. kolo 149
Basket Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 11. 2024
-
Preview
skupina B 8. kolo 146
Vlčice Žďár
SK Renocar Podolí
9. 11. 2024
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 8. kolo 147
BC Kolín
Žabiny Brno B
9. 11. 2024
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 8. kolo 148
SBŠ Ostrava B
Basket Poděbrady
9. 11. 2024
17:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 9. kolo 155
BSK TJ Jičín
TJ Lokomotiva Liberec I
10. 11. 2024
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 9. kolo 154
Basket Ostrava
Basket Poděbrady
10. 11. 2024
-
Preview
skupina B 9. kolo 152
BC Kolín
SK Renocar Podolí
10. 11. 2024
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 9. kolo 151
Vlčice Žďár
Žabiny Brno B
10. 11. 2024
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 9. kolo 153
SBŠ Ostrava B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
10. 11. 2024
13:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 10. kolo 159
SK Renocar Podolí
SBŠ Ostrava B
30. 11. 2024
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 10. kolo 160
Žabiny Brno B
Basket Ostrava
30. 11. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 10. kolo 158
Basket Poděbrady
BSK TJ Jičín
30. 11. 2024
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 10. kolo 156
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
Vlčice Žďár
30. 11. 2024
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 10. kolo 157
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Kolín
30. 11. 2024
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 11. kolo 165
Žabiny Brno B
SBŠ Ostrava B
1. 12. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 11. kolo 164
SK Renocar Podolí
Basket Ostrava
1. 12. 2024
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 11. kolo 163
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BSK TJ Jičín
1. 12. 2024
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 11. kolo 162
TJ Lokomotiva Liberec I
Vlčice Žďár
1. 12. 2024
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 11. kolo 161
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
BC Kolín
1. 12. 2024
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 12. kolo 166
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava B
15. 12. 2024
-
Preview
skupina B 12. kolo 167
TJ Lokomotiva Liberec I
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
15. 12. 2024
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 12. kolo 168
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Poděbrady
15. 12. 2024
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 12. kolo 169
Žabiny Brno B
SK Renocar Podolí
15. 12. 2024
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 12. kolo 170
BC Kolín
Vlčice Žďár
15. 12. 2024
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 13. kolo 171
BC Kolín
SBŠ Ostrava B
18. 1. 2025
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 13. kolo 172
Vlčice Žďár
Basket Ostrava
18. 1. 2025
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 13. kolo 173
Žabiny Brno B
BSK TJ Jičín
18. 1. 2025
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 13. kolo 174
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
18. 1. 2025
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 13. kolo 175
Basket Poděbrady
TJ Lokomotiva Liberec I
18. 1. 2025
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 14. kolo 176
Vlčice Žďár
SBŠ Ostrava B
19. 1. 2025
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 14. kolo 177
BC Kolín
Basket Ostrava
19. 1. 2025
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 14. kolo 178
SK Renocar Podolí
BSK TJ Jičín
19. 1. 2025
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 14. kolo 179
Basket Poděbrady
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
19. 1. 2025
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 14. kolo 180
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
TJ Lokomotiva Liberec I
19. 1. 2025
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 15. kolo 185
BSK TJ Jičín
Basket Ostrava
1. 2. 2025
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 15. kolo 183
TJ Lokomotiva Liberec I
SK Renocar Podolí
1. 2. 2025
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 15. kolo 184
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
Žabiny Brno B
1. 2. 2025
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 15. kolo 181
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Vlčice Žďár
1. 2. 2025
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 15. kolo 182
Basket Poděbrady
BC Kolín
1. 2. 2025
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 16. kolo 190
BSK TJ Jičín
SBŠ Ostrava B
2. 2. 2025
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 16. kolo 188
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
SK Renocar Podolí
2. 2. 2025
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 16. kolo 189
TJ Lokomotiva Liberec I
Žabiny Brno B
2. 2. 2025
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 16. kolo 186
Basket Poděbrady
Vlčice Žďár
2. 2. 2025
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 16. kolo 187
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BC Kolín
2. 2. 2025
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 17. kolo 191
BC Kolín
BSK TJ Jičín
22. 2. 2025
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 17. kolo 192
Basket Ostrava
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
22. 2. 2025
-
Preview
skupina B 17. kolo 194
Žabiny Brno B
Basket Poděbrady
22. 2. 2025
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 17. kolo 195
SK Renocar Podolí
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
22. 2. 2025
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 17. kolo 193
SBŠ Ostrava B
TJ Lokomotiva Liberec I
22. 2. 2025
17:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 18. kolo 196
Vlčice Žďár
BSK TJ Jičín
23. 2. 2025
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 18. kolo 198
Basket Ostrava
TJ Lokomotiva Liberec I
23. 2. 2025
-
Preview
skupina B 18. kolo 199
SK Renocar Podolí
Basket Poděbrady
23. 2. 2025
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 18. kolo 200
Žabiny Brno B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
23. 2. 2025
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 18. kolo 197
SBŠ Ostrava B
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
23. 2. 2025
13:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 19. kolo 203
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SBŠ Ostrava B
8. 3. 2025
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 19. kolo 204
Basket Poděbrady
Basket Ostrava
8. 3. 2025
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 19. kolo 205
TJ Lokomotiva Liberec I
BSK TJ Jičín
8. 3. 2025
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 19. kolo 201
Žabiny Brno B
Vlčice Žďár
8. 3. 2025
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 19. kolo 202
SK Renocar Podolí
BC Kolín
8. 3. 2025
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 20. kolo 208
Basket Poděbrady
SBŠ Ostrava B
9. 3. 2025
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 20. kolo 209
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Ostrava
9. 3. 2025
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 20. kolo 210
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
BSK TJ Jičín
9. 3. 2025
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 20. kolo 206
SK Renocar Podolí
Vlčice Žďár
9. 3. 2025
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina B 20. kolo 207
Žabiny Brno B
BC Kolín
9. 3. 2025
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 21. kolo 211
BC Kolín
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
29. 3. 2025
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 21. kolo 212
Vlčice Žďár
TJ Lokomotiva Liberec I
29. 3. 2025
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 21. kolo 213
BSK TJ Jičín
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
29. 3. 2025
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 21. kolo 214
Basket Ostrava
SK Renocar Podolí
29. 3. 2025
-
Preview
skupina B 21. kolo 215
SBŠ Ostrava B
Žabiny Brno B
29. 3. 2025
17:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 22. kolo 216
Vlčice Žďár
ŠKO-ENERGO Mladá Boleslav
30. 3. 2025
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 22. kolo 217
BC Kolín
TJ Lokomotiva Liberec I
30. 3. 2025
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 22. kolo 218
BSK TJ Jičín
Basket Poděbrady
30. 3. 2025
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina B 22. kolo 220
Basket Ostrava
Žabiny Brno B
30. 3. 2025
-
Preview
skupina B 22. kolo 219
SBŠ Ostrava B
SK Renocar Podolí
30. 3. 2025
13:30
Hala Sportovního Gymnázia
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Basket Ostrava 0 0 0
2. BSK TJ Jičín 0 0 0
3. ŠKO-ENRGO Mladá Boleslav 0 0 0
4. Lokomotiva Liberec 0 0 0
5. Basket Poděbrady 0 0 0
6. ŠBK P-H Sadská 0 0 0
7. SK Renocar Podolí 0 0 0
8. Žabiny Brno B 0 0 0
9. Vlčice Žďár 0 0 0
10. BC Kolín 0 0 0
11. SBŠ Ostrava B 0 0 0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře