Celostátní liga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 113
FASTAV Zlín
Jiskra Kyjov
18. 11. 2023
12:45
Městská SH Zelené Jiří Fanta
Martin Račanský
65
61
19
17
35
36
51
55
Review
Skupina C 1. kolo 116
BK Havířov
Basket Ostrava
7. 12. 2023
16:30
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Jan Menšík
50
57
10
14
15
30
31
44
Review
Skupina C 1. kolo 115
Žabiny Brno B
BC Vysočina
18. 11. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Natálie Karabínová
Aleš Chlup
74
27
15
4
39
13
57
22
Review
Skupina C 2. kolo 120
OSK Olomouc
BC Vysočina
30. 9. 2023
12:30
Sportovní hala UP 2 Antonín Kapl
Daniel Krčmář
96
40
26
8
50
18
71
25
Review
Skupina C 2. kolo 118
Jiskra Kyjov
Basket Ostrava
30. 9. 2023
14:00
Hala TJ Jiskra Petr Jakubík
Martin Koch
77
39
12
15
35
21
46
29
Review
Skupina C 2. kolo 117
FASTAV Zlín
BK Havířov
30. 9. 2023
14:30
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Martin Račanský
87
53
22
21
41
34
63
51
Review
Skupina C 3. kolo 122
Jiskra Kyjov
BK Havířov
1. 10. 2023
09:30
Hala TJ Jiskra Petr Jakubík
Martin Koch
75
58
16
12
37
30
61
40
Review
Skupina C 3. kolo 121
FASTAV Zlín
Basket Ostrava
1. 10. 2023
11:45
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Martin Račanský
91
43
21
7
41
25
70
30
Review
Skupina C 3. kolo 124
OSK Olomouc
Žabiny Brno B
1. 10. 2023
12:30
Sportovní hala UP 2 Marek Bešina
Daniel Krčmář
73
57
19
10
33
18
58
41
Review
Skupina C 4. kolo 128
Jiskra Kyjov
OSK Olomouc
14. 10. 2023
11:00
Hala TJ Jiskra Petr Jakubík
Martin Koch
50
57
14
19
29
33
37
49
Review
Skupina C 4. kolo 125
BK Havířov
Žabiny Brno B
14. 10. 2023
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Ondřej Rusz
Dominik Holaň
43
81
18
26
27
43
35
60
Review
Skupina C 4. kolo 126
Basket Ostrava
BC Vysočina
14. 10. 2023
16:00
Trojhalí Václav Sýkora
Johana Križanová
36
58
7
17
20
34
30
42
Review
Skupina C 5. kolo 131
FASTAV Zlín
OSK Olomouc
15. 10. 2023
09:00
Městská SH Zelené Jakub Sochor
Daniel Krčmář
45
68
13
25
22
45
32
59
Review
Skupina C 5. kolo 129
BK Havířov
BC Vysočina
15. 10. 2023
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Ondřej Rusz
Dominik Holaň
56
38
14
6
28
17
44
26
Review
Skupina C 5. kolo 130
Basket Ostrava
Žabiny Brno B
15. 10. 2023
11:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Václav Sýkora
Johana Križanová
28
91
4
45
10
60
18
73
Review
Skupina C 6. kolo 135
Žabiny Brno B
FASTAV Zlín
4. 11. 2023
14:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
90
44
34
14
54
24
71
29
Review
Skupina C 6. kolo 136
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
4. 11. 2023
15:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Marek Vaníček
40
54
10
16
26
30
33
45
Review
Skupina C 6. kolo 134
OSK Olomouc
Basket Ostrava
4. 11. 2023
18:00
Sportovní hala SŠP Jiří Krejčiřík
Martin Koch
92
39
24
6
42
13
61
29
Review
Skupina C 7. kolo 140
BC Vysočina
FASTAV Zlín
5. 11. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Marek Vaníček
41
66
11
8
25
29
33
43
Review
Skupina C 7. kolo 138
OSK Olomouc
BK Havířov
5. 11. 2023
11:00
Sportovní hala SŠP Jiří Krejčiřík
Martin Koch
99
56
25
14
54
25
72
40
Review
Skupina C 7. kolo 139
Žabiny Brno B
Jiskra Kyjov
5. 11. 2023
14:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Natálie Kunclová
69
42
10
4
30
13
51
26
Review
Skupina C 8. kolo 143
BC Vysočina
Žabiny Brno B
19. 11. 2023
09:00
Hala SMJ Jihlava Petr Havlíček
Kristýna Jansová
46
58
10
12
21
28
34
45
Review
Skupina C 8. kolo 144
Basket Ostrava
BK Havířov
14. 12. 2023
17:30
Trojhalí Adam Giecek
Tomáš Nevřela
81
76
20
15
47
31
65
49
Review
Skupina C 8. kolo 141
Jiskra Kyjov
FASTAV Zlín
22. 12. 2023
18:50
Hala TJ Jiskra Jan Bráblík
Martin Račanský
68
60
16
8
32
26
48
46
Review
Skupina C 9. kolo 148
Žabiny Brno B
OSK Olomouc
9. 12. 2023
11:00
Tělocvična Purkyňova 1 Marek Vaníček
Tereza Večeřová
58
72
12
29
23
50
44
65
Review
Skupina C 9. kolo 145
Basket Ostrava
FASTAV Zlín
9. 12. 2023
14:00
Trojhalí René Klapetek
Jan Menšík
49
77
7
18
24
42
32
61
Review
Skupina C 9. kolo 146
BK Havířov
Jiskra Kyjov
9. 12. 2023
16:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Nevřela
Ondřej Marek
35
67
4
15
14
29
22
51
Review
Skupina C 10. kolo 149
BK Havířov
FASTAV Zlín
10. 12. 2023
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Nevřela
Ondřej Marek
71
78
21
18
42
37
59
56
Review
Skupina C 10. kolo 150
Basket Ostrava
Jiskra Kyjov
10. 12. 2023
10:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava René Klapetek
Lukáš Fajkus
30
52
4
9
12
24
23
38
Review
Skupina C 10. kolo 152
BC Vysočina
OSK Olomouc
10. 12. 2023
14:00
Hala SMJ Jihlava Michal Kubeš
Daniel Chvála
33
83
5
23
9
50
20
70
Review
Skupina C 11. kolo 154
Žabiny Brno B
Basket Ostrava
6. 1. 2024
11:45
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Michal Slovák
96
18
24
4
52
14
74
14
Review
Skupina C 11. kolo 153
BC Vysočina
BK Havířov
6. 1. 2024
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Tereza Večeřová
40
60
10
16
19
35
26
50
Review
Skupina C 11. kolo 155
OSK Olomouc
FASTAV Zlín
6. 1. 2024
18:00
Sportovní hala SŠP Marek Bešina
Jakub Sochor
92
59
21
15
39
29
65
43
Review
Skupina C 12. kolo 157
Žabiny Brno B
BK Havířov
7. 1. 2024
08:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Michal Kult
51
53
19
6
33
23
42
40
Review
Skupina C 12. kolo 160
OSK Olomouc
Jiskra Kyjov
7. 1. 2024
11:00
Sportovní hala SŠP Marek Bešina
Jakub Sochor
71
43
22
11
34
24
45
38
Review
Skupina C 12. kolo 158
BC Vysočina
Basket Ostrava
7. 1. 2024
12:30
Hala SMJ Jihlava Michal Škaroupka
Tereza Večeřová
59
28
14
7
32
13
47
20
Review
Skupina C 13. kolo 164
FASTAV Zlín
BC Vysočina
20. 1. 2024
14:30
Městská SH Zelené Martin Koch
Theodor Kuba
103
16
26
6
63
8
84
12
Review
Skupina C 13. kolo 163
Jiskra Kyjov
Žabiny Brno B
20. 1. 2024
16:00
Hala TJ Jiskra Maxmilian Zavřel
Tereza Večeřová
32
65
9
18
16
38
25
47
Review
Skupina C 13. kolo 162
BK Havířov
OSK Olomouc
20. 1. 2024
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Petr Opletal
45
78
6
24
25
38
35
56
Review
Skupina C 14. kolo 168
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
21. 1. 2024
11:00
Hala TJ Jiskra Maxmilian Zavřel
Tereza Večeřová
81
28
19
2
36
6
61
17
Review
Skupina C 14. kolo 166
Basket Ostrava
OSK Olomouc
21. 1. 2024
11:30
Trojhalí Dominik Krčmář
Jakub Sochor
29
79
4
23
13
31
23
51
Review
Skupina C 14. kolo 167
FASTAV Zlín
Žabiny Brno B
21. 1. 2024
13:30
Městská SH Zelené Martin Koch
Theodor Kuba
70
75
14
13
38
29
50
51
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Mikovcová BC Kolín 17 21 1.0 21.0 7.2 0.8 4.1/6.3 65.9 2.0
Klára Šumberová OSK Olomouc 17 21 1.0 20.6 6.5 1.5 3.0/4.4 67.4 2.2
77 Emma Komárková Studánka Pardubice 16 19 1.0 19.9 8.2 0.2 3.2/5.1 62.5 1.8
Linda Kotrčová BK Strakonice 15 22 1.0 16.9 5.8 0.9 2.5/3.6 70.0 0.0
5 Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 21 1.0 16.2 4.8 0.6 4.7/7.0 67.3 3.0
Karolína Pavlíčková BK Strakonice 16 22 1.0 14.8 4.1 1.4 2.5/3.4 73.0 0.0
4 Petra Bodláková Pandy Čelákovice 16 21 1.0 15.4 4.2 1.1 3.5/5.2 67.9 0.9
Anežka Kaštánková BK Beroun 17 20 1.0 16.2 6.8 0.0 2.6/4.5 58.4 3.0
Lucie Misterková BK Beroun 17 19 1.0 16.9 5.3 1.5 1.7/3.9 44.6 1.5
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 17 15 1.0 19.2 5.9 1.9 1.5/4.0 38.3 3.1
Kristýna Mladá Bižuterie Jablonec n.N. 17 19 1.0 14.8 5.5 0.6 2.0/4.0 50.0 1.3
23 Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 17 16 1.0 16.4 4.4 1.6 2.9/5.1 57.3 2.1
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 16 1.0 16.4 5.1 1.1 2.9/6.5 44.2 2.5
Zuzana Urbancová BA Sparta B 16 19 1.0 13.5 5.5 0.0 2.5/5.6 44.9 3.3
Barbora Čálková USK Praha B 15 21 1.0 12.2 4.3 0.5 2.1/4.4 47.8 1.7
Nela Jeřábková OSK Olomouc 17 19 1.0 12.9 3.9 1.0 2.2/4.0 53.9 1.2
60 Hana Novotná Studánka Pardubice 16 19 1.0 12.9 4.3 0.8 1.7/2.6 66.0 1.9
Tereza Listopadová OSK Olomouc 15 21 1.0 11.6 3.2 1.1 1.8/3.5 52.1 1.6
Barbora Rendlová BK Strakonice 17 18 1.0 13.1 4.8 0.9 0.7/1.3 0.0* 0.0
15 Jana Poláková BC Slaný 16 18 1.0 12.7 4.9 0.4 1.5/2.7 55.1 0.9
Barbora Podzimková BC Benešov 16 22 1.0 10.0 3.6 0.5 1.2/2.6 47.4 1.6
Kamila Bečvářová BC Kolín 17 19 1.0 11.5 3.6 0.6 2.6/4.5 57.0 0.9
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 16 23 1.0 9.3 2.9 0.6 1.7/3.5 46.9 2.8
Michaela Brudná BK Havířov 16 17 1.0 12.5 4.0 0.8 2.1/4.3 47.9 2.2
6 Adéla Rešlová BCM Sokolov 17 21 1.0 10.1 3.2 0.4 2.4/4.4 54.8 2.0
Aneta Devátá Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 8.7 1.7 1.3 1.5/2.8 55.2 0.5
Johana Surmanová FASTAV Zlín 16 16 1.0 13.0 3.9 1.3 1.4/2.3 61.1 1.5
Ema Bartošová USK Praha B 15 20 1.0 10.4 4.6 0.0 1.2/2.3 50.0 2.4
57 Nikola Horná Studánka Pardubice 16 16 1.0 12.9 3.6 1.4 1.3/3.2 41.2 2.8
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 17 19 1.0 10.7 4.9 0.0 0.9/3.6 26.5 2.5
Adéla Pechatá BK Lvice Litoměřice 15 14 1.0 14.5 5.6 0.3 2.4/4.4 53.2 1.8
Tereza Čižmářová FASTAV Zlín 16 15 1.0 13.2 5.4 0.0 2.4/4.9 48.6 2.1
Nina Halámková BC Kolín 16 22 1.0 9.0 3.5 0.0 2.1/5.7 36.8 1.6
Barbora Strnadová Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 8.3 3.5 0.0 1.2/2.4 50.0 2.6
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 16 18 1.0 10.8 4.6 0.1 1.2/3.1 40.0 2.4
Daniela Tonková USK Praha B 15 22 1.0 8.7 3.9 0.0 1.0/2.0 47.7 1.9
21 Barbora Baxová DBaK 16 20 1.0 9.4 3.7 0.4 0.9/2.1 40.5 1.9
8 Marie Heřmanová BCM Sokolov 15 19 1.0 9.8 4.1 0.2 1.2/2.3 50.0 2.8
Anna Davidová BK Strakonice 17 16 1.0 11.6 5.0 0.0 1.6/2.9 56.5 0.0
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 18 1.0 10.0 4.1 0.2 1.1/2.4 46.5 2.3
5 Karolína Marková BC Slaný 16 16 1.0 11.3 3.5 0.8 2.0/2.8 71.1 2.1
Eliška Fialová BK Beroun 16 19 1.0 9.2 3.3 0.2 1.9/3.1 62.7 2.9
Tereza Jungová BK Beroun 17 16 1.0 10.9 4.8 0.0 1.3/2.7 46.5 2.0
Daryna Sharkan BK Strakonice 15 20 1.0 8.7 3.5 0.5 0.3/0.9 0.0* 0.0
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 22 1.0 7.8 2.9 0.0 2.0/3.6 54.4 1.8
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 20 1.0 8.6 3.3 0.0 2.0/4.4 44.8 1.6
9 Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 15 16 1.0 10.4 2.8 1.2 1.4/1.9 0.0* 1.6
Adéla Melšová Žabiny Brno B 16 17 1.0 9.7 4.3 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.8
Martina Pařízková FASTAV Zlín 15 14 1.0 11.8 4.8 0.1 2.0/3.6 54.9 2.4
31 Aneta Myslíková Studánka Pardubice 16 18 1.0 9.1 1.8 1.6 0.8/0.9 0.0* 1.2
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 22 1.0 7.4 2.8 0.0 1.6/2.7 60.0 1.5
Eliška Šťastná OSK Olomouc 17 21 1.0 7.7 2.5 0.4 1.4/2.0 67.4 1.5
13 Laura Grzonka BC Slaný 15 12 1.0 13.5 5.0 0.7 1.5/3.4 43.9 2.4
Paola Buš Tygři Praha B 16 18 1.0 9.0 3.9 0.0 1.1/2.2 50.0 1.2
Nikola Ježová Žabiny Brno B 16 19 1.0 8.4 3.2 0.3 1.2/2.8 41.5 1.8
Lucie Křiváčková BK Strakonice 17 20 1.0 8.0 3.2 0.2 1.2/1.9 0.0* 0.0
Barbora Luxová USK Praha B 15 19 1.0 8.4 2.4 0.6 1.9/3.2 60.0 1.1
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 17 21 1.0 7.6 2.4 0.6 1.0/1.9 0.0* 3.0
Tereza Malířská BK Strakonice 16 20 1.0 7.7 3.0 0.1 1.4/2.1 66.7 0.0
Anna Červenková BC Benešov 17 19 1.0 8.0 3.2 0.0 1.7/3.5 47.8 2.3
10 Natálie Havlínová BC Slaný 16 17 1.0 8.9 2.2 0.9 1.6/2.5 65.1 1.9
Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 15 1.0 10.0 4.3 0.1 1.3/2.5 51.4 1.9
4 Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 21 1.0 7.1 3.0 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.9
Lucie Frühbauerová Bižuterie Jablonec n.N. 16 12 1.0 12.4 5.4 0.1 1.3/2.5 53.3 2.6
Markéta Homolová Tygři Praha B 16 18 1.0 8.2 3.2 0.3 0.8/1.5 0.0* 2.0
Vanda Petrželová OSK Olomouc 16 17 1.0 8.6 2.8 0.1 2.8/4.6 60.3 1.5
Michaela Karoĺová BK Strakonice 15 19 1.0 7.7 2.3 0.7 0.9/2.0 47.4 0.0
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 17 22 1.0 6.5 2.3 0.0 2.0/4.1 47.3 1.7
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 16 10 1.0 14.3 4.9 0.7 2.4/3.6 66.7 1.2
Jitka Kutalová FASTAV Zlín 16 18 1.0 7.9 2.9 0.0 2.1/4.4 46.3 2.2
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 16 20 1.0 7.1 1.3 1.4 0.6/0.7 0.0* 0.9
Rozálie Ježková Sokol Nusle 16 19 1.0 7.4 2.8 0.1 1.4/3.0 47.4 1.4
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 16 19 1.0 7.4 2.0 0.8 0.9/1.5 0.0* 1.4
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 15 15 1.0 9.4 3.1 0.5 1.7/3.7 45.5 1.6
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 16 9 1.0 15.6 5.8 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Linda Přídová Tygři Praha B 16 19 1.0 7.4 2.6 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.8
Vanessa Lucia Čičmancová Bižuterie Jablonec n.N. 16 24 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/2.2 51.9 1.8
Anežka Kolářová BC Kolín 15 21 1.0 6.5 2.8 0.2 0.2/0.8 0.0* 2.4
Nikol Kekrtová BK Lvice Litoměřice 15 13 1.0 10.5 3.0 0.8 1.9/3.9 49.0 1.5
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 16 13 1.0 10.2 4.2 0.0 1.7/2.8 61.1 1.9
Alžběta Danielisová FASTAV Zlín 16 15 1.0 8.7 3.1 0.4 1.4/3.0 46.7 1.8
Aneta Wronková BK Havířov 16 18 1.0 7.1 2.4 0.3 1.2/2.2 56.4 2.4
Marie Sedláčková BA Sparta B 15 22 1.0 5.6 1.3 0.9 0.3/0.9 0.0* 1.2
24 Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 17 21 1.0 5.9 2.0 0.2 1.3/2.6 51.9 2.0
31 Marie Lencová Pandy Čelákovice 16 20 1.0 6.2 3.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Marie Tuháčková Sokol Nusle 17 18 1.0 6.8 2.6 0.2 1.1/2.2 47.5 2.7
Adina Ema Frantová USK Praha B 17 14 1.0 8.7 3.7 0.2 0.6/1.9 0.0* 0.9
Barbora Plánková FASTAV Zlín 16 14 1.0 8.6 3.0 0.4 1.4/2.9 46.3 1.9
Darja Vassilyeva BK Beroun 17 18 1.0 6.7 2.9 0.1 0.7/1.7 0.0* 3.3
Sára Štechová Tygři Praha B 17 10 1.0 11.7 4.5 0.4 1.5/2.6 57.7 0.9
7 Lenka Lukášková DBaK 15 9 1.0 12.9 4.3 0.9 1.6/2.8 56.0 2.0
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 16 12 1.0 9.6 3.5 0.7 0.6/1.6 0.0* 2.6
Veronika Grobárová Studánka Pardubice 17 14 1.0 8.1 3.6 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.6
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 16 21 1.0 5.4 2.1 0.0 1.0/2.8 36.2 1.3
Anna Jiráčková BC Benešov 17 21 1.0 5.4 2.0 0.1 0.9/1.1 0.0* 2.0
6 Marie Hupačová DBaK 15 13 1.0 8.5 3.3 0.1 1.7/3.1 55.0 1.8
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 17 18 1.0 6.2 2.2 0.2 1.1/1.9 0.0* 2.9
24 Barbora Vlčková DBaK 17 13 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
Julie Piloušková Tygři Praha B 17 15 1.0 7.1 2.5 0.4 1.0/1.9 0.0* 1.4
Martina Masárová BK Lvice Litoměřice 15 13 1.0 8.2 3.4 0.0 1.5/3.2 46.3 1.3
22 Jana Štruncová DBaK 16 15 1.0 7.0 2.2 0.5 1.0/1.4 0.0* 0.9
Anna Runtschová Sokol Nusle 17 13 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/2.5 40.6 2.8
Tereza Vaňková BC Kolín 17 13 1.0 7.8 2.1 1.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 17 18 1.0 5.6 2.3 0.0 1.1/2.4 44.2 1.7
Sára Bílková BA Sparta B 16 18 1.0 5.6 1.7 0.3 1.2/2.5 46.7 1.3
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 15 1.0 6.7 2.5 0.1 1.4/2.7 52.5 2.0
Karolína Göllnerová Tygři Praha B 15 8 1.0 12.6 4.0 0.6 2.8/5.4 51.2 1.3
17 Aneta Skřivánková BCM Sokolov 17 21 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 3.3
Sofie Lysoňová BK Havířov 15 14 1.0 7.1 2.1 0.5 1.4/2.9 48.8 1.5
Adéla Kadečková BA Sparta B 15 16 1.0 6.1 2.0 0.1 1.7/4.1 41.5 2.2
Anna Pataridisová BA Sparta B 15 22 1.0 4.4 1.6 0.0 1.1/2.4 46.2 2.5
Aneta Štvánová BK Beroun 17 20 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/1.5 0.0* 2.0
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 15 1.0 6.4 1.9 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.2
13 Klára Kopecká BCM Sokolov 17 19 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.1
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 8 1.0 11.9 4.0 0.4 2.8/4.4 62.9 1.6
Anežka Zapletalová Jiskra Kyjov 15 14 1.0 6.6 2.5 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.9
Renata Petlanová USK Praha B 16 18 1.0 5.0 2.1 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.4
7 Tereza Florianová Pandy Čelákovice 17 21 1.0 4.3 1.8 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.2
Michaela Čurdová BC Vysočina 17 18 1.0 4.9 1.2 0.4 1.2/1.6 0.0* 1.1
Tereza Bláhová BK Brandýs n.L. 16 20 1.0 4.5 1.5 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.2
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 17 20 1.0 4.5 1.7 0.1 1.0/2.1 48.8 1.5
Tereza Němcová BK Havířov 16 12 1.0 7.3 2.7 0.4 0.7/1.4 0.0* 1.4
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 16 16 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/2.1 21.2 1.8
Sofie Čechmánková FASTAV Zlín 17 9 1.0 9.7 3.7 0.6 0.7/1.9 0.0* 1.6
Kamila Krampolová Žabiny Brno B 15 14 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.9
Anežka Misíková USK Praha B 15 5 1.0 17.2 6.6 0.8 1.6/1.8 0.0* 0.8
Nela Beránková USK Praha B 17 13 1.0 6.6 2.5 0.2 1.1/2.8 38.9 1.5
31 Amélie Kadlečková DBaK 16 14 1.0 6.1 2.4 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.3
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 16 13 1.0 6.5 1.8 0.5 1.6/3.2 50.0 3.7
Zuzana Lajžnerová Bižuterie Jablonec n.N. 17 19 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.5
Frida Jelínková Tygři Praha B 16 10 1.0 8.4 3.5 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.5
Klára Jarabicová Basket Ostrava 17 16 1.0 5.3 1.1 0.9 0.4/0.9 0.0* 2.6
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 21 1.0 4.0 0.8 0.7 0.2/0.6 0.0* 2.0
Klára Johanidesová Tygři Praha B 16 7 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/3.0 61.9 1.3
Petra Matějíčková BK Havířov 17 15 1.0 5.5 2.1 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.5
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 13 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.5 37.5 1.7
Karolína Piková Basket Ostrava 15 17 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.2 42.1 2.2
18 Anna Hrubiková BC Slaný 17 20 1.0 4.1 1.6 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.4
14 Tereza Petrovická BC Slaný 15 18 1.0 4.6 1.7 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.3
Veronika Dudová BC Benešov 15 12 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.9 42.9 0.3
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 17 11 1.0 7.4 2.7 0.1 1.6/3.3 50.0 3.2
Linda Kohoutová BC Vysočina 16 14 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.2 35.5 1.6
Jiřina Hejlová BK Havířov 17 4 1.0 20.0 6.0 0.5 6.5/9.3 70.3 2.3
Tereza Runštuková BK Havířov 15 9 1.0 8.8 3.9 0.0 1.0/2.8 36.0 0.8
Eliška Urxová Sokol Nusle 15 14 1.0 5.5 2.1 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.5
Stella Fantová Jiskra Kyjov 15 18 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/1.1 0.0* 0.9
Adéla Kočárková USK Praha B 15 21 1.0 3.5 1.1 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.9
Nela Matušková Pandy Čelákovice 17 12 1.0 6.1 2.3 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Anna Hrubá BK Havířov 16 6 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.0 75.0 2.2
Nela Bártlová BC Kolín 16 18 1.0 3.9 1.6 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.3
Nela Dvořáková Žabiny Brno B 16 9 1.0 7.9 3.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.1
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 15 16 1.0 4.4 0.9 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.6
12 Veronika Šihovcová BCM Sokolov 17 20 1.0 3.5 1.3 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.6
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 16 1.0 4.4 1.2 0.5 0.5/0.9 0.0* 1.1
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 7 1.0 9.9 3.7 0.0 2.4/4.4 54.8 1.1
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 8 1.0 8.6 2.9 0.5 1.4/2.4 57.9 1.0
Valérie Horňáková Jiskra Kyjov 14 18 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 0.4
4 Tereza Litvová BC Slaný 16 19 1.0 3.6 1.3 0.0 1.1/2.1 53.8 1.8
Karolína Grossová BK Strakonice 15 20 1.0 3.4 1.3 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.0
Adriana Górná Basket Ostrava 15 13 1.0 5.2 1.8 0.1 1.2/3.5 35.6 0.7
Amálie Nosková BC Vysočina 16 16 1.0 4.2 1.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.1
Klára Svobodová BC Vysočina 16 19 1.0 3.5 1.2 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.5
Viktorie Smolová BK Lvice Litoměřice 17 13 1.0 5.2 1.7 0.2 1.1/2.2 50.0 1.9
69 Tereza Pecinová Studánka Pardubice 16 9 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/0.7 0.0* 1.0
Tereza Procházková Basket Ostrava 16 15 1.0 4.3 1.5 0.3 0.4/1.6 0.0* 2.3
Amálie Krejbichová Sokol Nusle 15 20 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.1
Angela Poláchová Žabiny Brno B 15 21 1.0 2.9 0.8 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.4
Ema Juchelková BC Vysočina 16 18 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.4
Eliška Nácovská Sokol Nusle 16 19 1.0 3.2 0.9 0.3 0.6/0.8 0.0* 2.4
20 Jana Mouchová BC Slaný 17 11 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.3
Zuzana Diabelková Tygři Praha B 15 13 1.0 4.5 1.4 0.2 1.0/1.8 0.0* 1.2
Ema Nováková USK Praha B 15 7 1.0 8.3 3.1 0.0 2.0/3.4 58.3 1.4
Marie Vojáčková Basket Ostrava 16 13 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Kamila Neumarová BA Sparta B 17 11 1.0 5.2 2.0 0.1 0.9/2.6 34.5 1.7
Nella Zatloukalová Bižuterie Jablonec n.N. 17 14 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.2
10 Eliška Pošarová DBaK 15 10 1.0 5.6 2.3 0.2 0.4/1.0 0.0* 0.4
7 Nella Bínová DBaK 17 18 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.9
Františka Kaštánková BK Beroun 16 14 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.4
Markéta Steffková Basket Ostrava 15 15 1.0 3.6 1.3 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.1
Veronika Skotalová Žabiny Brno B 16 16 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.5
36 Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 16 12 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.2
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 17 9 1.0 5.9 2.1 0.4 0.3/1.3 0.0* 1.3
Klára Nováková BC Slaný 16 4 1.0 13.0 4.0 1.3 1.3/1.8 0.0* 1.8
Eliška Princová BK Brandýs n.L. 15 8 1.0 6.4 2.3 0.3 1.1/2.9 39.1 1.5
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 16 9 1.0 5.6 2.0 0.0 1.6/2.1 73.7 1.9
Eliška Lomičková BA Sparta B 16 18 1.0 2.7 1.0 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.9
Karolina Neuwirthová FASTAV Zlín 16 16 1.0 3.0 1.1 0.1 0.6/0.6 0.0* 1.9
17 Justýna Harantová DBaK 15 13 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.4
Tereza Novotná Žabiny Brno B 16 3 1.0 16.0 6.3 0.3 2.3/4.0 58.3 1.7
5 Veronika Novotná DBaK 15 9 1.0 5.2 2.3 0.1 0.2/1.2 0.0* 0.4
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 16 8 1.0 5.9 1.4 0.8 0.9/1.1 0.0* 1.8
Růžena Drgová Basket Ostrava 15 11 1.0 4.3 1.4 0.4 0.5/1.1 0.0* 2.2
Veronika Dvorská BC Benešov 17 18 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Sofia Robson USK Praha B 15 5 1.0 9.4 2.2 0.8 2.6/4.6 56.5 1.8
Barbora Doležajová BK Havířov 17 16 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.0
Karolína Kusynová BK Havířov 16 7 1.0 6.6 2.7 0.0 1.1/4.4 25.8 2.3
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 2 1.0 23.0 6.5 0.5 8.5/12.0 70.8 3.5
Johana Kvasničková Sokol Nusle 15 12 1.0 3.8 1.4 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.3
Karolína Šmídová BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Linda Ottová BC Kolín 15 17 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
Michaela Jebavá BC Kolín 17 6 1.0 7.5 2.5 0.2 2.0/3.7 54.5 0.5
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 17 13 1.0 3.5 1.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.6
Natalie Němcová BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.8 0.0* 0.7
Karolína Zíková USK Praha B 15 19 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.7
Beáta Němcová BC Vysočina 15 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 16 17 1.0 2.5 0.9 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.5
Sára Rušová Basket Ostrava 16 13 1.0 3.2 1.2 0.1 0.5/1.7 0.0* 1.8
93 Adéla Studničková Studánka Pardubice 15 14 1.0 2.9 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.1
Barbora Dudová BC Benešov 17 14 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.9
Stella Bílková BA Sparta B 16 19 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.3
11 Tereza Houdková DBaK 16 8 1.0 4.9 1.8 0.4 0.3/0.8 0.0* 1.1
Lucie Hoznauerová BC Kolín 16 15 1.0 2.6 0.7 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.1
6 Dominika Hejduková BC Slaný 16 15 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.1
Karolína Kupsová BC Benešov 17 19 1.0 2.0 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.2
Leontýna Losmanová BC Kolín 16 14 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
12 Anna Cvalínová DBaK 17 17 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 17 9 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Mia Valentina Emes USK Praha B 15 15 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.2
65 Eliška Davídková Studánka Pardubice 16 20 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Eliška Průchová BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 1.8 0.5 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.2
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 15 11 1.0 3.3 1.2 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.9
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 16 16 1.0 2.2 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.1
Karolína Novotná BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.2
Sofie Kýnová Tygři Praha B 15 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Blanka Sedláčková Tygři Praha B 15 13 1.0 2.6 0.9 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.4
14 Marie Lívancová DBaK 17 18 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.4
16 Tereza Čechová DBaK 15 7 1.0 4.6 1.4 0.3 0.9/1.4 0.0* 2.1
Vivienne Vlková FASTAV Zlín 17 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.5
Lucie Pelikánová BC Benešov 16 11 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Tereza Berglerová BA Sparta B 15 17 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.5
Ema Sochůrková BC Benešov 17 16 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.0
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 15 11 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.0
9 Natálie Topolová BC Slaný 15 11 1.0 2.7 0.8 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.4
64 Barbora Havranová Studánka Pardubice 16 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Sára Grobařová BK Havířov 17 18 1.0 1.6 0.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.1
63 Markéta Procházková Studánka Pardubice 15 15 1.0 1.9 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.6
Laura Šibravová BC Kolín 16 21 1.0 1.4 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
Kateřina Pluhařová FASTAV Zlín 17 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Barbora Hájková BC Kolín 15 16 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.6
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 17 19 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.3
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 16 5 1.0 5.6 2.0 0.4 0.4/1.6 0.0* 1.4
Eliška Rumlová Tygři Praha B 15 6 1.0 4.7 1.0 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.0
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 17 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Simona Nováková BC Vysočina 16 3 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/2.3 42.9 1.3
Natálie Christen USK Praha B 15 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.3
21 Martina Hercíková DBaK 15 7 1.0 3.7 1.4 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.6
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 16 13 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.3
15 Tereza Mádrová DBaK 16 14 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 12 1.0 2.0 0.4 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.1
12 Natálie Hejčová BC Slaný 17 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.3
Klára Szotková Basket Ostrava 16 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
11 Tereza Herinková BC Slaný 16 14 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.6
Soňa Pokorná Tygři Praha B 15 4 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Ema Sedláková Tygři Praha B 16 2 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Kateřina Staszková BA Sparta B 16 14 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.4
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 16 12 1.0 1.9 0.6 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.3
Alžběta Slechanová USK Praha B 15 14 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Vendula Wronková BK Havířov 16 18 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.0
Vendula Robková Jiskra Kyjov 16 5 1.0 4.4 1.2 0.2 1.4/3.2 43.8 1.6
Rozálie Němcová BK Lvice Litoměřice 16 14 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Emily Caroline Ouská BA Sparta B 16 19 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Eliška Adamcová Sokol Nusle 16 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.6
Loreta Krejčí Sokol Nusle 17 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.8
Vanessa Roubíčková Studánka Pardubice 16 12 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.6
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 17 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Jana Šmídová BK Beroun 15 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Nina Jelínková Žabiny Brno B 16 11 1.0 1.8 0.5 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.1
Magdalena Vašková BA Sparta B 16 7 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.3 0.0* 2.9
Adéla Kokošková BK Havířov 15 9 1.0 2.1 0.3 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.2
Nela Kaločová Basket Ostrava 17 13 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
Julie Ressová BK Havířov 16 4 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Nela Kupčíková BK Brandýs n.L. 16 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 17 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Irena Soukupová Bižuterie Jablonec n.N. 16 9 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 15 18 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.6
Gabriela Skálová BC Vysočina 15 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Julie Láníčková Basket Ostrava 17 11 1.0 1.5 0.3 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.8
Isabela Polenová BK Strakonice 15 11 1.0 1.5 0.5 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.0
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
7 Karolína Kolaříková BC Slaný 17 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Aneta Helisová BK Brandýs n.L. 16 6 1.0 2.5 0.5 0.2 1.0/2.2 46.2 1.2
Adéla Juřenová FASTAV Zlín 16 17 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Sofie Salehová Sokol Nusle 16 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.2
Isabel Lavaud BA Sparta B 15 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sára Buřičová BC Kolín 15 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.5
Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 3 1.0 4.3 1.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.3
Adriana Rosca Tygři Praha B 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Anna Červená BK Havířov 15 1 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 2 1.0 6.5 1.5 0.5 2.0/4.5 44.4 4.0
17 Tereza Mišiková BC Slaný 16 3 1.0 3.7 0.7 0.3 1.3/2.7 50.0 2.3
Adéla Štenclová Basket Ostrava 17 11 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.6
Sára Urbanová BC Slaný 15 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Pavlína Svobodová Žabiny Brno B 15 7 1.0 1.6 0.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
3 Lucie Roubíčková BC Slaný 16 6 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.8
Nela Hromádková BC Vysočina 15 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
10 Klára Koutecká BCM Sokolov 17 13 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Barbora Váňová Studánka Pardubice 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Marie Fialová BC Vysočina 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Nicole Dorazilová FASTAV Zlín 15 1 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Ema Križanská Tygři Praha B 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Nela Viková BC Vysočina 15 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Gita Čížková BA Sparta B 15 10 1.0 0.8 0.2 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.5
Rosálie Kučerová BC Vysočina 15 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
7 Klára Kottová BCM Sokolov 16 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Tereza Školová Sokol Nusle 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tereza Vaňáčová Sokol Nusle 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Procházková Julie Bižuterie Jablonec n.N. 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eliška Vomáčková BC Kolín 16 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Karolína Kotrcová BK Strakonice 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Veronika Převrátilová BCM Sokolov 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Barbora Gorčáková BK Havířov 16 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
15 Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 17 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.0
19 Petra Kovářová BC Slaný 17 8 1.0 0.6 0.1 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.3
18 Anežka Voláková DBaK 15 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lian Al Taji Bižuterie Jablonec n.N. 16 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Sophia Šírerová BK Beroun 16 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Simona Kratochvílová USK Praha B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Františka Baborovská BCM Sokolov 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Škopková BC Kolín 16 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Sabina Böhmová FASTAV Zlín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Šplíchalová Basket Ostrava 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Karolína Novotná USK Praha B 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Laura Velkoborská BK Havířov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
11 Veronika Zaspalová BCM Sokolov 16 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
16 Nicol Wernerová BCM Sokolov 16 17 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
34 Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Matylda Sacherová Sokol Nusle 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Markéta Špryncová Studánka Pardubice 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Natalie Gasnárková Jiskra Kyjov 16 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Tereza Šimonová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Markéta Bublíková BC Slaný 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
19 Karolína Johnová BCM Sokolov 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Viktorie Junková Jiskra Kyjov 14 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tina Formánková Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Amélie Holejšovská BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samantha ŠIMOVÁ Basket Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Viererová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Kateřina Stojanová BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anita Šmídová BK Lvice Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adina Procházková Žabiny Brno B 16 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Lucie Hotařová FASTAV Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bubnová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Anastasiia Ivashkina DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Očenášková OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Vaněčková FASTAV Zlín 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Ovčáčková FASTAV Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Maláčová FASTAV Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Figallová BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Nela Ferenecová BCM Sokolov 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
14 Sofie Suchopárová BCM Sokolov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Natálie Sotolářová BCM Sokolov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Poráčová BK Lvice Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Pilecká Bižuterie Jablonec n.N. 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ondráková Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Bittnerová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Stoklasová Jiskra Kyjov 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0