Žabiny Brno B

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 7. 2020
Petra Tomancová
mladez@bkzabiny.cz
602 747 977

Trenér

od: 13. 1. 2022
Andrea Kuklová
kuklova15@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 29. 6. 2020
Petra Tomancová
mladez@bkzabiny.cz
602 747 977

Adresa

Sportovní škola míčových her, z. s.
Horákova
616 00 Brno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Eliška Darmovzalová 2008 16 19 1.0 10.7 4.6 0.1 1.3/3.1 40.7 2.5
Nikola Ježová 2008 0 16 20 1.0 8.6 3.3 0.3 1.1/2.7 41.5 1.9
Adéla Melšová 2008 0 16 18 1.0 9.3 4.1 0.1 0.7/1.7 0.0 1.7
Terezie Švrlingová 2008 165 16 10 1.0 14.3 4.9 0.7 2.4/3.6 66.7 1.2
Veronika Varyšová 2008 155 16 13 1.0 10.2 4.2 0.0 1.7/2.8 61.1 1.9
Julie Drholcová 2007 167 17 8 1.0 11.9 4.0 0.4 2.8/4.4 62.9 1.6
Kamila Krampolová 2009 15 15 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.3 0.0 0.9
Nela Dvořáková 2008 16 10 1.0 8.1 3.6 0.3 0.0/0.0 0.0 2.1
Ema Rozsívalová 2007 163 17 8 1.0 8.6 2.9 0.5 1.4/2.4 57.9 1.0
Angela Poláchová 2009 15 22 1.0 3.0 0.8 0.5 0.1/0.4 0.0 1.4
Veronika Skotalová 2008 16 17 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.9 0.0 0.5
Tereza Mrázková 2007 159 17 14 1.0 3.7 1.2 0.4 0.2/0.3 0.0 0.7
Tereza Novotná 2008 16 3 1.0 16.0 6.3 0.3 2.3/4.0 58.3 1.7
Sofie Thea Mannová 2008 0 16 8 1.0 5.9 1.4 0.8 0.9/1.1 0.0 1.8
Lucie Brabcová 2009 15 12 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/2.0 50.0 1.9
Nina Jelínková 2008 0 16 11 1.0 1.8 0.5 0.3 0.1/0.2 0.0 1.1
Pavlína Svobodová 2009 0 15 7 1.0 1.6 0.3 0.3 0.1/0.3 0.0 0.7
Elizabeth Matalová 2009 0 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Lucie Prachařová 2007 168 17 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0 0.8
Adina Procházková 2008 16 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Eliška Bílková 2009 0 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Giulia Amadei 2006 171 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sára Vyroubalová 2007 175 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kamila Trusková 2007 167 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Šubová 2008 170 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Charlotte Špačková 2006 177 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Markéta Strnadelová 2007 156 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lucie Stránská 2006 174 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Markéta Sedlářová 2006 167 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Racková 2006 179 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniela Otrubová 2006 175 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Nevrlá 2006 161 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Julie Merclová 2007 163 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Julie Kleinová 2006 170 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alžběta Heroutová 2006 162 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jolana Havlíčková 2006 167 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Gálová 2006 166 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Trávníčková 2006 161 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
196 liga (kadetky U17) Domácí 4. 5. 2024 OSK Olomouc 50:55 20 2 4/8 50%
193 liga (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2024 Pandy Čelákovice 69:60 25 5 4/10 40%
189 liga (kadetky U17) Domácí 20. 4. 2024 BK Studánka Pardubice 67:80 26 2 9/19 47.4%
188 liga (kadetky U17) Hosté 7. 4. 2024 USK Praha B 61:59 23 2 7/10 70%
185 liga (kadetky U17) Hosté 6. 4. 2024 BK Strakonice 79:53 18 1 14/29 48.3%
179 liga (kadetky U17) Hosté 16. 3. 2024 OSK Olomouc 51:65 27 3 2/10 20%
177 liga (kadetky U17) Hosté 25. 2. 2024 BK Studánka Pardubice 61:45 16 2 7/12 58.3%
176 liga (kadetky U17) Hosté 24. 2. 2024 Pandy Čelákovice 46:82 30 6 4/10 40%
173 liga (kadetky U17) Domácí 11. 2. 2024 BK Strakonice 61:56 17 2 21/36 58.3%
171 liga (kadetky U17) Domácí 10. 2. 2024 USK Praha B 77:65 29 2 13/26 50%
167 liga (kadetky U17) Hosté 21. 1. 2024 SKB FASTAV Zlín 70:75 30 2 9/15 60%
163 liga (kadetky U17) Hosté 20. 1. 2024 Jiskra Kyjov 32:65 28 3 0/0 %
157 liga (kadetky U17) Domácí 7. 1. 2024 BK Havířov 51:53 21 1 6/15 40%
154 liga (kadetky U17) Domácí 6. 1. 2024 Basket Ostrava 96:18 44 2 2/4 50%
148 liga (kadetky U17) Domácí 9. 12. 2023 OSK Olomouc 58:72 21 3 7/11 63.6%
143 liga (kadetky U17) Hosté 19. 11. 2023 BC Vysočina 46:58 23 3 3/11 27.3%
115 liga (kadetky U17) Domácí 18. 11. 2023 BC Vysočina 74:27 31 2 6/12 50%
139 liga (kadetky U17) Domácí 5. 11. 2023 Jiskra Kyjov 69:42 26 2 11/28 39.3%
135 liga (kadetky U17) Domácí 4. 11. 2023 SKB FASTAV Zlín 90:44 38 1 11/26 42.3%
130 liga (kadetky U17) Hosté 15. 10. 2023 Basket Ostrava 28:91 34 3 14/26 53.8%
125 liga (kadetky U17) Hosté 14. 10. 2023 BK Havířov 43:81 28 4 13/15 86.7%
124 liga (kadetky U17) Hosté 1. 10. 2023 OSK Olomouc 73:57 21 1 12/19 63.2%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 1. 10. 2023
12:30
OSK Olomouc
Žabiny Brno B
73
57
19
10
33
18
58
41
Skupina C Review
4. kolo 14. 10. 2023
15:00
BK Havířov
Žabiny Brno B
43
81
18
26
27
43
35
60
Skupina C Review
5. kolo 15. 10. 2023
11:00
Basket Ostrava
Žabiny Brno B
28
91
4
45
10
60
18
73
Skupina C Review
6. kolo 4. 11. 2023
14:00
Žabiny Brno B
SKB FASTAV Zlín
90
44
34
14
54
24
71
29
Skupina C Review
7. kolo 5. 11. 2023
14:00
Žabiny Brno B
Jiskra Kyjov
69
42
10
4
30
13
51
26
Skupina C Review
1. kolo 18. 11. 2023
17:00
Žabiny Brno B
BC Vysočina
74
27
15
4
39
13
57
22
Skupina C Review
8. kolo 19. 11. 2023
09:00
BC Vysočina
Žabiny Brno B
46
58
10
12
21
28
34
45
Skupina C Review
9. kolo 9. 12. 2023
11:00
Žabiny Brno B
OSK Olomouc
58
72
12
29
23
50
44
65
Skupina C Review
11. kolo 6. 1. 2024
11:45
Žabiny Brno B
Basket Ostrava
96
18
24
4
52
14
74
14
Skupina C Review
12. kolo 7. 1. 2024
08:00
Žabiny Brno B
BK Havířov
51
53
19
6
33
23
42
40
Skupina C Review
13. kolo 20. 1. 2024
16:00
Jiskra Kyjov
Žabiny Brno B
32
65
9
18
16
38
25
47
Skupina C Review
14. kolo 21. 1. 2024
13:30
SKB FASTAV Zlín
Žabiny Brno B
70
75
14
13
38
29
50
51
Skupina C Review
1. kolo 10. 2. 2024
13:30
Žabiny Brno B
USK Praha B
77
65
17
17
39
28
54
48
Finálová skupina Review
2. kolo 11. 2. 2024
09:30
Žabiny Brno B
BK Strakonice
61
56
15
17
33
36
49
47
Finálová skupina Review
3. kolo 24. 2. 2024
16:30
Pandy Čelákovice
Žabiny Brno B
46
82
11
21
24
46
38
68
Finálová skupina Review
4. kolo 25. 2. 2024
09:30
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
61
45
17
11
23
23
51
30
Finálová skupina Review
5. kolo 16. 3. 2024
15:00
OSK Olomouc
Žabiny Brno B
51
65
12
20
20
30
38
51
Finálová skupina Review
7. kolo 6. 4. 2024
16:00
BK Strakonice
Žabiny Brno B
79
53
21
16
42
26
58
43
Finálová skupina Review
8. kolo 7. 4. 2024
10:00
USK Praha B
Žabiny Brno B
61
59
25
18
35
30
49
38
Finálová skupina Review
9. kolo 20. 4. 2024
16:00
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
67
80
15
25
28
49
42
66
Finálová skupina Review
10. kolo 21. 4. 2024
12:00
Žabiny Brno B
Pandy Čelákovice
69
60
21
15
45
28
57
37
Finálová skupina Review
12. kolo 4. 5. 2024
10:00
Žabiny Brno B
OSK Olomouc
50
55
13
16
23
31
39
48
Finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 2 21
2022/23 liga 1 27
2021/22 liga 1 39
2019/20 liga 4 25
2018/19 liga 3 37
2017/18 liga 5 24
2016/17 liga 5 33
2015/16 liga 4 37

články