Aneta Bohuslavová

Národnost
CZE
Ročník narození
2009 - 15 let
Aktuální klub
Pandy Čelákovice
Výška
163 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
247
Procento vítězství
72.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G PandyČel.U11G(mix) 6 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B PandyČel.U11G(mix) 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 4-6 PandyČel.U11G(mix) 6 - 0.3 0.2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" PandyČel.U11G(mix) 13 - 1.8 0.7 0 0.4/0.5 83.3 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" PandyČel.U11G(mix) 13 - 2.6 1.2 0 0.3/0.8 40.0 - -
2020/21 mladší minižáci U12 - základní VPI Sokol Hradec 2 - 6.0 3 0 0/1 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11MIX skupina A Čelákovice U11 (mix 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11 MIX Čelákovice U11 (mix 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o NF U11mix Čelákovice U11 (mix 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Pandy U12G(mix)(ms) 4 - 4.3 2 0 0.3/1 25.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" Pandy U12G(mix)(ms) 4 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 3-4 Pandy U12G(mix)(ms) 4 - 2.3 0.5 0 1.3/2.3 55.6 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"B" PandyU11(mix) 9 - 6.1 2.8 0 0.6/1.1 50.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž mladších minižáků U11B"B1" PandyU11(mix) 9 - 4.1 1.7 0 0.8/1.6 50.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-4 mix PandyU11(mix) 4 - 4.5 2.3 0 0/0 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Mix 1-2 PandyU11(mix) 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A" PandyU11(mix) 5 - 8.8 4.2 0 0.4/0.8 50.0 - -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" PandyU11(mix) 2 - 14.0 7 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o národní finále U12G ČelákU12G 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12G(kv) semifinále ČelákU12G 2 - 8.0 4 0 0/1 0.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" BAČelákU13G 4 - 6.8 3.3 0 0.3/0.8 33.3 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" BAČelákU13G 3 - 5.3 2.7 0 0/0.7 0.0 - -
2020/21 starší minižákyně U13 - Starší minižákyně U13G BAČelákU13G 3 - 6.3 2.7 0 1/3.3 30.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BAČelU12B 6 - 12.2 4.8 0.3 1.5/2.8 52.9 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" BAČelU12B 7 - 8.1 3.3 0.1 1.1/2 57.1 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina C Pandy Čelákovice 10 - 11.5 5.2 0.2 0.5/1.4 35.7 - -
2021/22 starší minižáci U13 - základní Sokol Hradec Králové 12 - 10.5 4.9 0.2 0.2/0.6 28.6 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A Pandy Čelákovice 10 - 8.7 2.7 0.7 1.2/3.2 37.5 - -
2021/22 starší minižákyně U13 - základní MČR 4 - 11.3 5 0 1.3/1.8 71.4 - -
2021/22 starší minižáci U13 - o 1.- 4. místo Sokol Hradec Králové 6 - 5.7 2.3 0 1/2 50.0 - -
2021/22 starší minižáci U13 - o 3. místo Sokol Hradec Králové 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina A Pandy Čelákovice 3 - 5.7 1 0.7 1.7/2.3 71.4 - -
2022/23 kadetky U17 - 2. kolo Pandy Čelákovice 2 - 6.0 1 0.5 2.5/5.5 45.5 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Pandy Čelákovice 11 - 8.7 2.6 0.7 1.3/2.9 43.8 - -
2022/23 mladší žákyně U14 - Skupina D Sokol H. Králové 6 - 15.8 7.2 0.2 1/3.3 30.0 - -
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol H. Králové 2 - 9.5 3 1 0.5/1 50.0 - -
2022/23 mladší žákyně U14 - extraliga B Sokol H. Králové 12 - 13.3 4.7 0.8 1.5/3.8 40.0 - -
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B Sokol H. Králové 10 - 4.9 1.7 0.5 0/0.4 0.0 - -
2022/23 starší žákyně U15 - MČR Sokol H. Králové 3 11.3 2.7 0.7 0.3 0.3/0.7 50.0 1.0 -2.3
2022/23 mladší žákyně U14 - MČR Sokol H. Králové 3 25.7 9.0 3.3 0.3 1.3/4.3 30.8 3.0 1.3
2023/24 kadetky U17 - Skupina A Pandy Čelákovice 1 - 22.0 7 2 2/2 100.0 - -
2023/24 kadetky U17 - Skupina B Pandy Čelákovice 8 - 10.9 3.3 1.1 1/1.6 61.5 - -
2023/24 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol H. Králové 9 - 9.2 2.9 1 0.4/1.3 33.3 - -
2023/24 kadetky U17 - Finálová skupina Pandy Čelákovice 6 - 9.5 2.3 1.2 1.3/1.8 72.7 - -
2023/24 starší žákyně U15 - Extraliga B Sokol H. Králové 8 - 10.6 3.3 1.1 0.8/1 75.0 - -
Průměr za kariéru 16.5 0.4 7.2 2.8 0.3 0.7/1.5 103.6 1.1 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Žabiny Brno B 24. 2. 2024
2B body 9 BKHAV 27. 3. 2024
3B body 3 Bižuterie Jablonec n.N. 1. 10. 2023
Body 29 Sokol Nusle 30. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 KP Brno 7. 1. 2023 2022/23
2B body 13 BA Sparta Praha 11. 9. 2022 2022/23
3B body 3 SBŠ Ostrava 2. 4. 2023 2022/23
Body 29 Sokol Nusle 30. 9. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 5. 2023 Skupina A BA Sparta B 22 7 2 2/2 100.0
23. 9. 2023 Skupina C Vlčice BK Žďár n. S. 20 7 2 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina C KP Brno 4 2 0 0/2 0.0
30. 9. 2023 Skupina B Sokol Nusle 29 9 3 2/2 100.0
1. 10. 2023 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 15 3 3 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina C Sokol Nusle 0 0 0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina B BA Sparta B 2 1 0 0/0 0
15. 10. 2023 Skupina B BC Benešov 6 1 1 1/2 50.0
20. 10. 2023 Skupina C Studánka Pardubice 10 5 0 0/2 0.0
21. 10. 2023 Skupina C Loko Trutnov 5 1 0 3/6 50.0
22. 10. 2023 Skupina C BSK TJ Jičín 13 3 2 1/1 100.0
1. 11. 2023 Skupina C Studánka Pardubice 8 4 0 0/0 0
4. 11. 2023 Skupina B Studánka Pardubice 6 1 1 1/2 50.0
5. 11. 2023 Skupina B BC Kolín 7 2 0 3/4 75.0
2. 12. 2023 Skupina C KP Brno 10 2 2 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina C Vlčice BK Žďár n. S. 13 2 3 0/1 0.0
9. 12. 2023 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 15 6 1 0/0 0
10. 12. 2023 Skupina B Sokol Nusle 7 3 0 1/3 33.3
10. 2. 2024 Finálová skupina Studánka Pardubice 15 3 3 0/0 0
17. 2. 2024 Extraliga B Žabiny Brno 7 2 1 0/1 0.0
18. 2. 2024 Extraliga B SBŠ Ostrava 4 2 0 0/0 0
24. 2. 2024 Finálová skupina Žabiny Brno B 4 0 0 4/4 100.0
25. 2. 2024 Finálová skupina OSK Olomouc 12 4 1 1/2 50.0
2. 3. 2024 Extraliga B BKHAV 6 3 0 0/0 0
3. 3. 2024 Extraliga B Basket Ostrava 10 1 2 2/2 100.0
17. 3. 2024 Finálová skupina BK Strakonice 12 5 0 2/2 100.0
23. 3. 2024 Extraliga B SBŠ Ostrava 12 3 2 0/0 0
24. 3. 2024 Extraliga B Žabiny Brno 10 2 2 0/0 0
27. 3. 2024 Extraliga B BKHAV 22 9 0 4/5 80.0
7. 4. 2024 Finálová skupina Studánka Pardubice 14 2 3 1/1 100.0
5. 4. 2024 Extraliga B Basket Ostrava 14 4 2 0/0 0
11. 4. 2024 Finálová skupina USK Praha B 0 0 0 0/2 0.0
Celkem 32 334 99 36 28/46 60.9
Průměr 32 10.4 3.1 1.1 0.9/1.4 60.9
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BSK TJ Jičín 5 13.0 5.4 0.4 1.0/2.6 38.5 1.6
Loko Trutnov 3 17.0 8.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Kral-Jun U12B 4 11.3 5.0 0.0 1.3/2.5 50.0 -
BK Studánka Pardubic 4 11.3 5.0 0.0 1.3/1.8 71.4 0.5
KP Brno 2 19.5 7.5 0.5 3.0/4.0 75.0 2.5
Sokol Nusle 2 18.0 6.0 1.5 1.5/2.5 60.0 2.5
Studánka Pardubice 3 11.7 2.0 2.3 0.7/1.0 66.7 0.3
Vlčice BK Žďár n. S. 2 16.5 4.5 2.5 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Přelouč - KVAL 2 16.5 7.5 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 4 8.3 3.5 0.0 1.3/5.5 22.7 1.8
ADFORS Basket Litomy 4 8.0 3.0 0.3 1.3/2.5 50.0 1.3
Bižuterie Jablonec n.N. 2 15.0 4.5 2.0 0.0/0.0 0.0 2.5
OSK Olomouc 2 14.5 5.0 1.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Studánka Pardubice 5 5.6 2.4 0.2 0.2/1.2 16.7 0.8
BKHAV 2 14.0 6.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BC Benešov "B" 3 9.0 3.0 0.3 2.0/4.0 50.0 1.3
BA Sparta Praha 1 27.0 13.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
SBŠ Ostrava 3 8.3 2.7 1.0 0.0/0.0 0.0 1.7
USK Praha 3 8.0 2.0 0.7 2.0/4.7 42.9 2.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 6.0 2.0 0.5 0.5/1.5 33.3 1.5
BA Sparta B 2 12.0 4.0 1.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Basket Ostrava 2 12.0 2.5 2.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Žabiny Brno 2 12.0 3.5 1.0 2.0/5.0 40.0 1.5
Kelti U12B 2 11.5 5.5 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Žabiny Brno 3 7.3 1.7 1.3 0.0/0.3 0.0 2.3
BK Havířov 2 10.5 4.0 0.5 1.0/4.5 22.2 3.0
Loko Trutnov 2 10.5 3.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 10.5 2.0 1.5 2.0/4.0 50.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 2 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 10.0 2.5 1.5 0.5/0.5 100.0 1.0
BCKolU11B 4 5.0 1.8 0.0 1.5/2.3 66.7 0.8
BK Loko Trutnov 2 9.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 8.5 2.5 0.5 2.0/6.0 33.3 0.5
BA Říč U13G 3 5.3 2.3 0.0 0.7/3.3 20.0 -
SBŠ Ostrava 1 16.0 3.0 3.0 1.0/3.0 33.3 3.0
FASTAV Zlín 2 8.0 2.5 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BraU11G 7 2.1 0.9 0.0 0.4/0.9 50.0 0.6
TJ AŠ M.B. U11B 3 4.7 2.3 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
KP Brno 2 7.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0 -
OSK Olomouc 1 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Strakonice 1 12.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BCM Sokolov 2 6.0 1.0 0.5 2.5/5.5 45.5 1.0
BVK Holice 2 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BC Slaný 1 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 2 6.0 1.5 0.5 1.5/2.0 75.0 0.5
Basket Slovanka 1 11.0 3.0 1.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Měl U12 2 5.0 0.5 0.5 2.5/4.0 62.5 0.5
SlaU11G 4 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SokPečU12B 1 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0 -
Pečky U12G 2 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
SKla U12G 4 2.3 0.5 0.0 1.3/2.3 55.6 0.3
BAPodU11B 3 2.7 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
Královští Sokoli 3 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
BC Kolín 1 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
SokPečU13G 2 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 -
OSK Olomouc 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygřice Louny 1 6.0 1.0 1.0 1.0/3.0 33.3 1.0
USK Praha B 2 2.5 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 0.5
Žabiny Brno B 1 4.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
ŠBK Sadská U13G 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBKSad U11G 4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
JUVENTA U11B 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0