OSK Olomouc

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 11. 6. 2009
MUDr. Zdeněk Malina
malina@oskolomouc.cz
604 763 078

Asistent trenéra

od: 26. 10. 2022
Zuzana Tejkalová
tejkzu@gmail.com

Trenér

od: 12. 9. 2023
Pavel Gola
pavelgola6@gmail.com

Adresa

OSK Olomouc z.s.
Stiborova 632/2
779 00 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Klára Šumberová 2007 164 17 22 1.0 20.6 6.6 1.5 2.9/4.5 63.6 2.2
Nela Jeřábková 2007 156 17 20 1.0 13.0 4.0 1.0 2.2/4.0 55.0 1.2
Tereza Listopadová 2009 0 15 22 1.0 11.3 3.1 1.1 1.7/3.3 52.1 1.6
Eliška Šťastná 2007 175 17 22 1.0 7.5 2.4 0.5 1.4/2.0 66.7 1.5
Vanda Petrželová 2008 170 16 18 1.0 8.2 2.6 0.1 2.6/4.3 60.3 1.4
Kateřina Ellnerová 2008 162 16 21 1.0 6.8 1.2 1.3 0.6/0.8 0.0 0.9
Marie Bělohlávková 2008 167 16 22 1.0 5.4 2.1 0.0 1.0/2.6 36.2 1.3
Taťána Lucie Rudolfová 2009 172 15 17 1.0 4.4 0.9 0.8 0.2/0.4 0.0 0.6
Emma Marie Šimáčková 2007 162 17 20 1.0 1.5 0.6 0.1 0.2/0.3 0.0 0.3
Klára Očenášková 2009 0 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Chodilová 2009 0 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Adriana Smolková 2008 158 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Liliana Poučenská 2008 170 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Amálie Nosková 2008 170 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Bára Mikulášková 2006 170 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petra Mičulková 2007 187 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Růžičková 2009 0 15 15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
196 liga (kadetky U17) Hosté 4. 5. 2024 Žabiny Brno B 50:55 19 3 8/19 42.1%
192 liga (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2024 BK Studánka Pardubice 80:65 28 3 15/27 55.6%
190 liga (kadetky U17) Domácí 20. 4. 2024 Pandy Čelákovice 84:45 28 7 7/14 50%
187 liga (kadetky U17) Hosté 7. 4. 2024 BK Strakonice 66:53 12 4 17/31 54.8%
184 liga (kadetky U17) Hosté 6. 4. 2024 USK Praha B 55:76 19 7 17/31 54.8%
179 liga (kadetky U17) Domácí 16. 3. 2024 Žabiny Brno B 51:65 12 4 15/26 57.7%
178 liga (kadetky U17) Hosté 25. 2. 2024 Pandy Čelákovice 35:70 17 9 9/12 75%
175 liga (kadetky U17) Hosté 24. 2. 2024 BK Studánka Pardubice 49:61 17 4 15/26 57.7%
172 liga (kadetky U17) Domácí 11. 2. 2024 USK Praha B 93:49 28 8 13/24 54.2%
170 liga (kadetky U17) Domácí 10. 2. 2024 BK Strakonice 56:55 14 4 16/29 55.2%
166 liga (kadetky U17) Hosté 21. 1. 2024 Basket Ostrava 29:79 24 7 10/20 50%
162 liga (kadetky U17) Hosté 20. 1. 2024 BK Havířov 45:78 28 2 16/19 84.2%
160 liga (kadetky U17) Domácí 7. 1. 2024 Jiskra Kyjov 71:43 18 7 14/19 73.7%
155 liga (kadetky U17) Domácí 6. 1. 2024 SKB FASTAV Zlín 92:59 31 7 9/21 42.9%
152 liga (kadetky U17) Hosté 10. 12. 2023 BC Vysočina 33:83 32 2 13/20 65%
148 liga (kadetky U17) Hosté 9. 12. 2023 Žabiny Brno B 58:72 18 9 9/17 52.9%
138 liga (kadetky U17) Domácí 5. 11. 2023 BK Havířov 99:56 34 9 4/12 33.3%
134 liga (kadetky U17) Domácí 4. 11. 2023 Basket Ostrava 92:39 36 5 5/11 45.5%
131 liga (kadetky U17) Hosté 15. 10. 2023 SKB FASTAV Zlín 45:68 22 5 9/14 64.3%
128 liga (kadetky U17) Hosté 14. 10. 2023 Jiskra Kyjov 50:57 16 5 10/25 40%
124 liga (kadetky U17) Domácí 1. 10. 2023 Žabiny Brno B 73:57 18 6 19/30 63.3%
120 liga (kadetky U17) Domácí 30. 9. 2023 BC Vysočina 96:40 23 13 11/14 78.6%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 30. 9. 2023
12:30
OSK Olomouc
BC Vysočina
96
40
26
8
50
18
71
25
Skupina C Review
3. kolo 1. 10. 2023
12:30
OSK Olomouc
Žabiny Brno B
73
57
19
10
33
18
58
41
Skupina C Review
4. kolo 14. 10. 2023
11:00
Jiskra Kyjov
OSK Olomouc
50
57
14
19
29
33
37
49
Skupina C Review
5. kolo 15. 10. 2023
09:00
SKB FASTAV Zlín
OSK Olomouc
45
68
13
25
22
45
32
59
Skupina C Review
6. kolo 4. 11. 2023
18:00
OSK Olomouc
Basket Ostrava
92
39
24
6
42
13
61
29
Skupina C Review
7. kolo 5. 11. 2023
11:00
OSK Olomouc
BK Havířov
99
56
25
14
54
25
72
40
Skupina C Review
9. kolo 9. 12. 2023
11:00
Žabiny Brno B
OSK Olomouc
58
72
12
29
23
50
44
65
Skupina C Review
10. kolo 10. 12. 2023
14:00
BC Vysočina
OSK Olomouc
33
83
5
23
9
50
20
70
Skupina C Review
11. kolo 6. 1. 2024
18:00
OSK Olomouc
SKB FASTAV Zlín
92
59
21
15
39
29
65
43
Skupina C Review
12. kolo 7. 1. 2024
11:00
OSK Olomouc
Jiskra Kyjov
71
43
22
11
34
24
45
38
Skupina C Review
13. kolo 20. 1. 2024
17:00
BK Havířov
OSK Olomouc
45
78
6
24
25
38
35
56
Skupina C Review
14. kolo 21. 1. 2024
11:30
Basket Ostrava
OSK Olomouc
29
79
4
23
13
31
23
51
Skupina C Review
1. kolo 10. 2. 2024
16:00
OSK Olomouc
BK Strakonice
56
55
8
15
23
23
34
39
Finálová skupina Review
2. kolo 11. 2. 2024
08:30
OSK Olomouc
USK Praha B
93
49
27
7
49
22
66
33
Finálová skupina Review
3. kolo 24. 2. 2024
18:00
BK Studánka Pardubice
OSK Olomouc
49
61
9
13
19
22
33
44
Finálová skupina Review
4. kolo 25. 2. 2024
14:00
Pandy Čelákovice
OSK Olomouc
35
70
14
19
23
29
29
52
Finálová skupina Review
5. kolo 16. 3. 2024
15:00
OSK Olomouc
Žabiny Brno B
51
65
12
20
20
30
38
51
Finálová skupina Review
7. kolo 6. 4. 2024
12:00
USK Praha B
OSK Olomouc
55
76
14
16
22
41
42
59
Finálová skupina Review
8. kolo 7. 4. 2024
11:30
BK Strakonice
OSK Olomouc
66
53
15
11
32
35
47
41
Finálová skupina Review
9. kolo 20. 4. 2024
17:00
OSK Olomouc
Pandy Čelákovice
84
45
19
13
35
25
60
32
Finálová skupina Review
10. kolo 21. 4. 2024
10:00
OSK Olomouc
BK Studánka Pardubice
80
65
22
20
43
30
63
50
Finálová skupina Review
12. kolo 4. 5. 2024
10:00
Žabiny Brno B
OSK Olomouc
50
55
13
16
23
31
39
48
Finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 1 24
2022/23 kvalifikace o ligu 3 2
2022/23 liga 1 36
2019/20 liga 6 24
2018/19 liga 1 26
2017/18 liga 2 26
2016/17 liga 2 24
2015/16 kvalifikace o extraligu 3 2
2015/16 liga 9 39

články